Back

 / 4. veřejné závody PAS

Praha - Eden (7. 5. 2019)

Skok daleký - Muži (úterý, 7.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Adam PekárekAdam Pekárek 990127 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7.13
2 Dmitry BocharovDmitry Bocharov 990403 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6.86
3 Dan KováčDan Kováč 990727 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6.75
Skok daleký - Ženy (úterý, 7.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Dorota SkřivanováDorota Skřivanová 981126 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 5.45
2 Klára StaňkováKlára Staňková 001003 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5.21
3 Natálie MarkováNatálie Marková 000603 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5.20
Hod oštěpem 500g - Dorostenky (úterý, 7.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Anna KubešováAnna Kubešová 021202 SK JeseniovaSK Jeseniova 34.84
2 Lucie SchneiderováLucie Schneiderová 040911 Atletický klub Krupka, z.s.Atletický klub Krupka, z.s. 34.35
3 Kristýna BrodskáKristýna Brodská 051024 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 30.24
Hod oštěpem 600g - Žáci (úterý, 7.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Ondřej KřížOndřej Kříž 040115 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 48.72
2 Lukáš VeselýLukáš Veselý 040317 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 45.37
3 Mikuláš Jan KáraMikuláš Jan Kára 050410 SK JeseniovaSK Jeseniova 34.41
Hod oštěpem 600g - Ženy (úterý, 7.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Kateřina ŠťastnáKateřina Šťastná 010111 SK JeseniovaSK Jeseniova 37.15
2 Aneta ŠtěpánováAneta Štěpánová 010827 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 30.82
3 Anna KubešováAnna Kubešová 021202 SK JeseniovaSK Jeseniova 30.05
Hod oštěpem 700g - Dorostenci (úterý, 7.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Petr HronPetr Hron 020301 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 50.89
2 Filip VadlejchFilip Vadlejch 020116 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 39.34
Hod oštěpem 800g - Muži (úterý, 7.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Jonáš FiedlerJonáš Fiedler 010307 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 58.95
2 Adam SkuhrovecAdam Skuhrovec 001030 SK JeseniovaSK Jeseniova 54.91
3 Karel DvořákKarel Dvořák 011016 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 46.35