Back

 / 5. veřejné závody PAS

Praha - Eden (30. 5. 2019)

100 m - Muži (Běh)

Běh 01 (čt, 30.5.2019 - 17:30) official Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch SvobodaVojtěch Svoboda 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 10.95
2 Adam GrabmüllerAdam Grabmüller 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 11.02
3 Adam HavlasAdam Havlas 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 11.06
4 Ondřej BendaOndřej Benda 85 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 11.20
5 Michal BorekMichal Borek 90 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 7 11.29
6 Martin LecjaksMartin Lecjaks 90 AK MostAK Most 2 11.33
7 Marek ChvátalMarek Chvátal 03 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 8 11.75
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (čt, 30.5.2019 - 17:30) official Vítr: +2.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip BlatníkFilip Blatník 00 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 11.18
2 Martin OrnstMartin Ornst 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 11.19
3 Michael HavlíkMichael Havlík 88 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 6 11.27
4 Dominik MachotkaDominik Machotka 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 11.33
5 Quido ČečetkaQuido Čečetka 99 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 11.44
6 David HavelDavid Havel 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 11.56
7 Pavel MartínekPavel Martínek 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 11.66
Celkem 7 závodníků
Běh 03 (čt, 30.5.2019 - 17:30) official Vítr: +1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej FraněkOndřej Franěk 00 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 11.53
2 Philip KrenekPhilip Krenek 02 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 4 11.62
3 Martin FaměraMartin Faměra 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 11.69
4 Vojtěch VávraVojtěch Vávra 98 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 8 11.71
5 Šimon BohmanŠimon Bohman 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 11.78
6 Aristarch NosalskyjAristarch Nosalskyj 01 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 11.82
7 Václav MejstříkVáclav Mejstřík 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 12.05
8 Martin PěknýMartin Pěkný 83 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 2 12.29
Celkem 8 závodníků
Běh 04 (čt, 30.5.2019 - 17:30) official Vítr: +1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Samuel KonvalinaSamuel Konvalina 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 11.95
2 Lukáš PřibylLukáš Přibyl 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 11.99
3 Eduard JanoušekEduard Janoušek 02 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 4 12.02
4 Jakub FaměraJakub Faměra 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 12.04
5 Filip ŠmátralaFilip Šmátrala 00 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 1 12.08
6 Vojtěch CihlářVojtěch Cihlář 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 12.10
7 Adam JarošAdam Jaroš 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 7 12.11
Lyubomyr PelekhLyubomyr Pelekh 95 AC Praha 1890AC Praha 1890 6 DQ
Poznámky:
DQ dle pravidla 162.7
Celkem 8 závodníků
Běh 05 (čt, 30.5.2019 - 17:30) official Vítr: +2.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michal BorekMichal Borek 90 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 7 11.21
2 Michael HavlíkMichael Havlík 88 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 8 11.38
3 Oliver SerafinOliver Serafin 02 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 5 11.88
4 Lyubomyr PelekhLyubomyr Pelekh 95 AC Praha 1890AC Praha 1890 1 11.92
5 Mike DallalMike Dallal 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 11.96
6 Marek PavlicaMarek Pavlica 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 12.78
7 Tomáš MelicharTomáš Melichar 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 12.95
8 Martin HošekMartin Hošek 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 13.09
Celkem 8 závodníků

100 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (čt, 30.5.2019 - 17:15) official Vítr: +1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Emma MaštalířováEmma Maštalířová 00 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 12.06
2 Tereza MarkováTereza Marková 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 12.40
3 Eliška EibichováEliška Eibichová 02 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 12.63
4 Tereza FraňkováTereza Fraňková 92 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 7 12.67
5 Anna PotěšilováAnna Potěšilová 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 12.78
6 Klára StaňkováKlára Staňková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 12.82
7 Michaela HořejšíMichaela Hořejší 97 AK MostAK Most 2 12.95
8 Kristýna VolfováKristýna Volfová 95 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1 12.98
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (čt, 30.5.2019 - 17:15) official Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Pavlína NovotnáPavlína Novotná 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 12.84
2 Tereza BaliamisováTereza Baliamisová 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 13.11
3 Magdaléna ŠvarcováMagdaléna Švarcová 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 13.18
4 Kateřina KavanováKateřina Kavanová 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 13.30
5 Anna FajkusováAnna Fajkusová 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 13.40
6 Adéla Nela ŠínováAdéla Nela Šínová 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 6 13.76
7 Anna JedličkováAnna Jedličková 03 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 8 13.97
Celkem 7 závodníků
Běh 03 (čt, 30.5.2019 - 17:15) official Vítr: +1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika ČižinskáVeronika Čižinská 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 7 13.11
2 Eliška HavlováEliška Havlová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 13.79
3 Justýna KönigsmarkováJustýna Königsmarková 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 13.80
4 Gabriela BalcarováGabriela Balcarová 02 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 6 13.86
5 Petra ViplerováPetra Viplerová 02 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 3 14.04
6 Nikola ŠimlováNikola Šimlová 02 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 4 14.24
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (čt, 30.5.2019 - 17:15) official Vítr: +2.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sofie GaigrováSofie Gaigrová 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 13.20
2 Janka JarošováJanka Jarošová 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 13.71
3 Barbora ViktorováBarbora Viktorová 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 8 13.99
4 Markéta LexováMarkéta Lexová 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 14.40
5 Alice DvořákováAlice Dvořáková 04 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 4 14.81
6 Tereza ŘehákováTereza Řeháková 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 7 16.32
Barbora LánskáBarbora Lánská 02 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 3 DNS
Celkem 7 závodníků

200 m - Muži (Běh)

Běh 01 (čt, 30.5.2019 - 20:00) official Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin OrnstMartin Ornst 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 22.44
2 Štěpán BosákŠtěpán Bosák 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 22.56
3 Dominik MachotkaDominik Machotka 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 22.58
4 Adam GrabmüllerAdam Grabmüller 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 22.63
5 Michal BorekMichal Borek 90 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 3 22.68
6 Quido ČečetkaQuido Čečetka 99 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 8 22.80
7 Martin LecjaksMartin Lecjaks 90 AK MostAK Most 2 23.20
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (čt, 30.5.2019 - 20:00) official Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jaroslav BlachowiczJaroslav Blachowicz 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 7 23.06
2 Martin FaměraMartin Faměra 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 23.18
3 David HavelDavid Havel 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 23.47
4 Michal SurjomartonoMichal Surjomartono 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 23.53
5 Jakub FaměraJakub Faměra 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 8 23.80
6 Václav MejstříkVáclav Mejstřík 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 23.87
7 Martin MikulaMartin Mikula 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 24.55
Celkem 7 závodníků
Běh 03 (čt, 30.5.2019 - 20:00) official Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Samuel KonvalinaSamuel Konvalina 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 23.98
2 Lyubomyr PelekhLyubomyr Pelekh 95 AC Praha 1890AC Praha 1890 4 24.31
3 Ondřej MašekOndřej Mašek 99 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 24.57
4 Adam ŽákAdam Žák 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 24.63
5 Jan KaislerJan Kaisler 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 24.94
Pavel MartínekPavel Martínek 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 DNS
Vojtěch VávraVojtěch Vávra 98 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 6 DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 04 (čt, 30.5.2019 - 20:00) official Vítr: +1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Pavel PetříkPavel Petřík 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 22.53
2 Václav KešnerVáclav Kešner 91 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 23.41
3 Lukáš PřibylLukáš Přibyl 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 23.83
4 Vojtěch CihlářVojtěch Cihlář 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 23.99
5 Tomáš MelicharTomáš Melichar 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 26.40
6 Jan UlrichJan Ulrich 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 26.74
7 Pavel MarekPavel Marek 68 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 32.07
Celkem 7 závodníků

200 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (čt, 30.5.2019 - 19:45) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza PetržilkováTereza Petržilková 93 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 24.58
2 Emma MaštalířováEmma Maštalířová 00 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 24.90
3 Klára StaňkováKlára Staňková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 25.71
4 Kateřina ŠimkováKateřina Šimková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 25.85
5 Tereza FraňkováTereza Fraňková 92 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 26.02
6 Hana CaisováHana Caisová 95 SK JeseniovaSK Jeseniova 7 26.27
7 Kristýna VolfováKristýna Volfová 95 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 26.73
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (čt, 30.5.2019 - 19:45) official Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sofie ŠámalováSofie Šámalová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 26.15
2 Maria Anna CukerováMaria Anna Cukerová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 26.51
3 Pavlína NovotnáPavlína Novotná 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 26.59
4 Michaela HořejšíMichaela Hořejší 97 AK MostAK Most 4 27.05
5 Klára HolečkováKlára Holečková 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 27.12
6 Kateřina HollasováKateřina Hollasová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 27.25
7 Hana KoděrováHana Koděrová 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 8 31.56
Celkem 7 závodníků
Běh 03 (čt, 30.5.2019 - 19:45) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna PotěšilováAnna Potěšilová 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 26.99
2 Johana RejholcováJohana Rejholcová 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 27.74
3 Aneta ŠimůnkováAneta Šimůnková 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 27.75
4 Kateřina KavanováKateřina Kavanová 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 28.26
5 Michaela MetelkováMichaela Metelková 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 28.37
6 Kristýna HonsůKristýna Honsů 02 SK JeseniovaSK Jeseniova 8 28.48
7 Eliška HavlováEliška Havlová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 28.50
Celkem 7 závodníků
Běh 04 (čt, 30.5.2019 - 19:45) official Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika UlmanováVeronika Ulmanová 02 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 27.28
2 Anna FajkusováAnna Fajkusová 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 28.45
3 Adéla MaříkováAdéla Maříková 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 28.82
4 Alžběta JanovskáAlžběta Janovská 99 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 29.04
5 Anna MňoučkováAnna Mňoučková 02 SK JeseniovaSK Jeseniova 8 29.49
6 Markéta LexováMarkéta Lexová 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 29.81
Magdaléna ŠvarcováMagdaléna Švarcová 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 DNS
Celkem 7 závodníků

300 m - Muži (Běh)

Běh 01 (čt, 30.5.2019 - 19:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Daniel VejražkaDaniel Vejražka 00 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 5 33.81
2 Jan TrafinaJan Trafina 99 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 6 34.89
3 Filip ŠnejdrFilip Šnejdr 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 35.32
4 Dominik MachotkaDominik Machotka 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 35.71
5 Bořek PeštaBořek Pešta 00 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1 36.08
6 Jan ŠnajdrJan Šnajdr 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 36.15
7 Philip KrenekPhilip Krenek 02 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 7 36.23
8 Lukáš PřibylLukáš Přibyl 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 37.18
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (čt, 30.5.2019 - 19:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David HavelDavid Havel 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 37.27
2 Samuel KonvalinaSamuel Konvalina 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 37.34
3 Jan HockJan Hock 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 37.72
4 Matěj PavingerMatěj Pavinger 00 SK JeseniovaSK Jeseniova 8 38.47
5 Filip ŠmátralaFilip Šmátrala 00 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 2 39.16
6 Lukáš MottlLukáš Mottl 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 39.20
7 Jan UlrichJan Ulrich 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 42.47
Vojtěch JosefVojtěch Josef 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (čt, 30.5.2019 - 19:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jaroslav BlachowiczJaroslav Blachowicz 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 36.52
2 Šimon BohmanŠimon Bohman 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 37.11
3 Michal SurjomartonoMichal Surjomartono 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 37.18
4 Vojtěch CihlářVojtěch Cihlář 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 37.24
5 Oliver SerafinOliver Serafin 02 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 7 37.43
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (čt, 30.5.2019 - 19:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam ŽákAdam Žák 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 38.76
2 Jan KaislerJan Kaisler 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 40.00
3 Filip MsallamFilip Msallam 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 41.47
4 Jan KrumpholcJan Krumpholc 05 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 3 44.58
Celkem 4 závodníků

300 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (čt, 30.5.2019 - 19:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina UlrichováKateřina Ulrichová 87 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 40.88
2 Kateřina VilímováKateřina Vilímová 04 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 4 41.64
3 Klára StaňkováKlára Staňková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 42.10
4 Anežka RajmonováAnežka Rajmonová 97 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1 42.42
5 Veronika ČižinskáVeronika Čižinská 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 7 42.43
6 Markéta VeverkováMarkéta Veverková 89 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 42.74
7 Kateřina ChrpováKateřina Chrpová 97 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 42.77
8 Klára HolečkováKlára Holečková 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 43.01
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (čt, 30.5.2019 - 19:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza BaliamisováTereza Baliamisová 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 42.70
2 Melissa VozábalováMelissa Vozábalová 02 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 4 43.41
3 Magdaléna ŠvarcováMagdaléna Švarcová 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 43.62
4 Tereza TitěrováTereza Titěrová 97 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 7 43.94
5 Anna PotěšilováAnna Potěšilová 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 44.00
6 Aneta ŠimůnkováAneta Šimůnková 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 44.07
7 Alžběta JanovskáAlžběta Janovská 99 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 47.07
8 Hana KoděrováHana Koděrová 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1 49.75
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (čt, 30.5.2019 - 19:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika UlmanováVeronika Ulmanová 02 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 44.46
2 Kateřina HollasováKateřina Hollasová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 44.50
3 Johana RejholcováJohana Rejholcová 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 44.61
4 Adéla MaříkováAdéla Maříková 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 45.00
5 Gabriela BalcarováGabriela Balcarová 02 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 7 45.96
6 Michaela KolcováMichaela Kolcová 66 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 47.08
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (čt, 30.5.2019 - 19:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lenka NovákováLenka Nováková 02 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 47.75
2 Nikola ŠimlováNikola Šimlová 02 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 4 48.63
3 Ema KándlováEma Kándlová 03 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 6 50.79
4 Tereza ŘehákováTereza Řeháková 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 7 54.92
Celkem 4 závodníků

500 m - Muži (Běh)

Běh 01 (čt, 30.5.2019 - 18:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Filip ŠnejdrFilip Šnejdr 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 1:02.12
2 Vojtěch JosefVojtěch Josef 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 1:03.45
3 Lukáš MottlLukáš Mottl 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 1:04.64
4 Jakub VokrouhlickýJakub Vokrouhlický 00 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 1:06.40
5 Jan HockJan Hock 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 1:07.67
6 Matěj PavingerMatěj Pavinger 00 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 1:11.01
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (čt, 30.5.2019 - 18:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jiří LietavecJiří Lietavec 96 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 12 1:07.20
2 Tomáš PelcTomáš Pelc 89 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 11 1:08.40
3 Martin MikulaMartin Mikula 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 15 1:08.63
4 David ŠimekDavid Šimek 97 SK JeseniovaSK Jeseniova 13 1:13.77
5 Štěpán KožinaŠtěpán Kožina 03 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 10 1:14.72
6 Pavel KudrnaPavel Kudrna 68 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 14 1:17.90
7 Marek FolprechtMarek Folprecht 92 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 16 1:21.29
Celkem 7 závodníků

500 m - Ženy

(čt, 30.5.2019 - 18:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Hana CaisováHana Caisová 95 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 1:16.15
2 Andrea CikánováAndrea Cikánová 00 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 1:17.23
3 Markéta VeverkováMarkéta Veverková 89 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 1:18.18
4 Tereza TitěrováTereza Titěrová 97 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1 1:24.81
5 Michaela KolcováMichaela Kolcová 66 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 1:26.42
6 Daniela TreglerováDaniela Treglerová 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 1:33.71
Poznámky:
Celkem 6 závodníků

1500 m - Muži

(čt, 30.5.2019 - 19:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Martin TimkoMartin Timko 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 12 3:55.24
2 Michal ŠmahelMichal Šmahel 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 10 3:56.73
3 Josef HavlíčekJosef Havlíček 94 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 3:58.01
4 Nico BokettaNico Boketta 02 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 1 4:00.07
5 Aleš NovákAleš Novák 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 4:02.50
6 Marek UvizlMarek Uvizl 92 Sportovní klub Studenec. z.s.Sportovní klub Studenec. z.s. 13 4:04.39
7 Josef PavlátJosef Pavlát 96 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 8 4:05.20
8 Gerron StewartGerron Stewart 98 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 15 4:05.34
9 Matěj ŠvarcMatěj Švarc 96 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 18 4:08.79
10 Štěpán KurišŠtěpán Kuriš 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 4:09.51
11 Martin KostohryzMartin Kostohryz 96 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 19 4:20.13
12 Tomáš HrdinaTomáš Hrdina 99 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 17 4:27.15
13 Lukáš KrsičkaLukáš Krsička 03 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 4 4:30.26
14 Martin HelmichMartin Helmich 01 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 16 4:40.68
15 Matěj PlašilMatěj Plašil 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 9 4:44.39
16 Matěj NovýMatěj Nový 00 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 7 4:48.02
17 Filip TrnkaFilip Trnka 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 14 4:58.39
Jan ŠvejdaJan Švejda 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 11 DNF
Dominik GnipDominik Gnip 03 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2 DNF
Celkem 19 závodníků

1500 m - Ženy

(čt, 30.5.2019 - 17:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Markéta PodpěrováMarkéta Podpěrová 96 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 4:38.98
2 Anežka KopeckáAnežka Kopecká 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 4:42.68
3 Barbora LampováBarbora Lampová 95 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 4:43.23
4 Monika HrachovcováMonika Hrachovcová 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 4:49.98
5 Anna KryškováAnna Kryšková 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 5:00.24
6 Zdislava KučerováZdislava Kučerová 96 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 5:01.45
7 Daniela TreglerováDaniela Treglerová 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 9 5:14.79
8 Eliška AuersvaldováEliška Auersvaldová 96 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 5:17.41
9 Abigail ŠolcováAbigail Šolcová 98 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 8 5:19.77
Celkem 9 závodníků

100 m překážek - Ženy (Běh)

Běh 01 (čt, 30.5.2019 - 18:00) official Vítr: +1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza VokálováTereza Vokálová 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 13.86
2 Linda DufkováLinda Dufková 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 5 14.62
3 Adéla Nela ŠínováAdéla Nela Šínová 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 6 15.10
4 Valentýna PřibylováValentýna Přibylová 00 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 2 15.34
5 Kateřina HollasováKateřina Hollasová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 16.05
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (čt, 30.5.2019 - 18:00) official Vítr: +2.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anežka RajmonováAnežka Rajmonová 97 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 16.37
2 Kristýna CoufalováKristýna Coufalová 00 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 16.53
3 Adéla MaříkováAdéla Maříková 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 19.60
Celkem 3 závodníků

100 m překážek - Dorostenky (Běh)

Běh 01 (čt, 30.5.2019 - 17:55) official Vítr: +1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora LánskáBarbora Lánská 02 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 3 14.99
2 Adéla ŠimůnkováAdéla Šimůnková 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 15.36
3 Tereza TóthováTereza Tóthová 03 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 6 16.16
4 Nicole BöhmováNicole Böhmová 02 SK JeseniovaSK Jeseniova 7 18.12
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (čt, 30.5.2019 - 17:55) official Vítr: +1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Monika PaškováMonika Pašková 02 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 4 14.95
2 Pavlína PážikováPavlína Pážiková 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 16.95
3 Amálie KučerováAmálie Kučerová 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 17.78
4 Petra ViplerováPetra Viplerová 02 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 3 17.99
Celkem 4 závodníků

110 m překážek - Muži (Běh)

Běh 01 (čt, 30.5.2019 - 18:15) official Vítr: +2.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan KisialaJan Kisiala 98 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 14.47
2 Lukáš SvobodaLukáš Svoboda 98 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 4 15.17
3 Daniel SekyraDaniel Sekyra 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 15.48
4 Michael HavlíkMichael Havlík 88 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 3 15.58
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (čt, 30.5.2019 - 18:15) official Vítr: +3.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej MašekOndřej Mašek 99 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5 16.30
2 Jan KaislerJan Kaisler 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 17.89
3 Filip TrnkaFilip Trnka 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 18.40
Celkem 3 závodníků

110 m překážek - Dorostenci (Běh)

Běh 01 (čt, 30.5.2019 - 18:10) official Vítr: +2.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub NovotnýJakub Novotný 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 15.22
2 Vojtěch PatákVojtěch Paták 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 15.24
3 Adam JarošAdam Jaroš 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 15.95
4 Miroslav KouckýMiroslav Koucký 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 17.15
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (čt, 30.5.2019 - 18:10) official Vítr: +2.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam ŽákAdam Žák 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 15.66
2 Sebastián HykšSebastián Hykš 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 15.95
Mike DallalMike Dallal 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 DNS
Celkem 3 závodníků

300 m překážek - Muži

(čt, 30.5.2019 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Bořek PeštaBořek Pešta 00 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 38.58
2 Radek FischerRadek Fischer 91 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 39.27
3 Jakub VokrouhlickýJakub Vokrouhlický 00 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 40.62
4 David ŠimekDavid Šimek 97 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 40.81
Celkem 4 závodníků

300 m překážek - Dorostenci (Běh)

Běh 01 (čt, 30.5.2019 - 16:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Šimon WeiserŠimon Weiser 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 39.50
2 Jakub NovotnýJakub Novotný 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 40.92
3 Sebastián HykšSebastián Hykš 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 41.09
4 Eduard JanoušekEduard Janoušek 02 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 3 41.24
5 David JislDavid Jisl 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 7 41.44
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (čt, 30.5.2019 - 16:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub RandusJakub Randus 02 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 43.16
2 Antonín MaříkAntonín Mařík 03 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 6 43.23
3 Martin ArgaláčMartin Argaláč 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 43.67
4 Miroslav KouckýMiroslav Koucký 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 44.63
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (čt, 30.5.2019 - 16:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub ChloupekJakub Chloupek 02 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 5 39.99
2 Vojtěch PatákVojtěch Paták 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 41.84
3 Jakub ValoJakub Valo 03 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 6 44.67
4 Adam HalbichAdam Halbich 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 44.68
5 Štěpán KožinaŠtěpán Kožina 03 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 3 45.46
Celkem 5 závodníků

300 m překážek - Ženy (Běh)

Běh 01 (čt, 30.5.2019 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina UlrichováKateřina Ulrichová 87 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 43.51
2 Kateřina ŠimkováKateřina Šimková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 43.96
3 Kateřina TvrdáKateřina Tvrdá 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 7 44.69
4 Monika PaškováMonika Pašková 02 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 6 45.34
5 Lucie ProcházkováLucie Procházková 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 47.05
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (čt, 30.5.2019 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina KopicováKateřina Kopicová 02 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 4 47.22
2 Róza Emily BennettRóza Emily Bennett 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 47.34
3 Eliška MasnerováEliška Masnerová 03 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 3 49.43
4 Pavlína PážikováPavlína Pážiková 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 49.76
5 Tereza TóthováTereza Tóthová 03 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 7 53.09
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (čt, 30.5.2019 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Amálie KučerováAmálie Kučerová 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 48.44
2 Barbora ViktorováBarbora Viktorová 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 48.91
3 Rozárie ZnamínkováRozárie Znamínková 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 50.58
4 Anežka PřibilováAnežka Přibilová 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 7 51.54
5 Anežka PexováAnežka Pexová 02 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 3 54.24
Celkem 5 závodníků

400 m překážek - Muži

(čt, 30.5.2019 - 16:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan ŠnajdrJan Šnajdr 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 54.49
2 Pavel PetříkPavel Petřík 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 55.83
3 Marek HalmoMarek Halmo 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 58.97
Celkem 3 závodníků