Back

 / Mistrovství MaS staršího žactva

Znojmo (26. 5. 2019)

60 m - Žáci (neděle, 26.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Petr HoráčekPetr Horáček 050428 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 07.24
2 Casey LongCasey Long 040803 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 3 07.35
3 Šimon KikaŠimon Kika 040104 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 07.53
60 m - Žáci (neděle, 26.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Radim HořínekRadim Hořínek 040930 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 2 07.81
2 Matěj LutzMatěj Lutz 040325 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 07.84
3 Roman BrandtnerRoman Brandtner 040804 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 5 07.84
60 m - Žákyně (neděle, 26.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Hana BlažkováHana Blažková 040121 Atletický klub AK Tišnov, z.s.Atletický klub AK Tišnov, z.s. 3 07.79
2 Karolína MitanováKarolína Mitanová 041115 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 5 07.81
3 Klára ToováKlára Toová 041118 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 07.84
60 m - Žákyně (neděle, 26.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Alžběta VavříkováAlžběta Vavříková 041011 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 08.13
2 Sofia DelpreteSofia Delprete 050720 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 08.14
3 Amálie GertnerováAmálie Gertnerová 041026 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 6 08.31
1500 m - Žáci (neděle, 26.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Marek KünstlerMarek Künstler 041125 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 4:32.90
2 Matyáš CharvátMatyáš Charvát 050831 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 4 4:33.33
3 Daniel IndraDaniel Indra 040929 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 5 4:36.02
1500 m - Žákyně (neděle, 26.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Zuzana ZouharováZuzana Zouharová 041007 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1 4:58.97
2 Barbora SvobodováBarbora Svobodová 040115 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 5:01.25
3 Terezie VenoušováTerezie Venoušová 050114 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2 5:06.34
3000 m - Žáci (neděle, 26.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Tomáš RůžaTomáš Růža 050719 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 1 09:42.37
2 Nikodem MitrengaNikodem Mitrenga 040323 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 09:51.31
3 Vilém BednaříkVilém Bednařík 050204 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 4 10:34.26
100 m překážek - Žáci (neděle, 26.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Vladimír PokoraVladimír Pokora 040801 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 13.58
2 Petr SedlářPetr Sedlář 040221 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 13.67
3 Roman TodorovRoman Todorov 040109 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 13.84
100 m překážek - Žákyně (neděle, 26.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Tereza VálkováTereza Válková 040709 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 4 14.68
2 Klára ToováKlára Toová 041118 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 14.77
3 Alice DrozdováAlice Drozdová 050203 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 2 14.89
1500 m překážek - Žáci (neděle, 26.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Alois HřebíčekAlois Hřebíček 050131 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 3 4:58.52
2 Jindřich OsolsoběJindřich Osolsobě 040130 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 4 5:03.09
3 Matěj NojzerMatěj Nojzer 040407 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 5:25.13
1500 m překážek - Žákyně (neděle, 26.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Iva GieselováIva Gieselová 040320 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 8 5:07.85
2 Barbora BystřičanováBarbora Bystřičanová 061111 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 7 5:42.25
3 Karolína VilčkováKarolína Vilčková 050701 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 5:52.83
4 x 60 m - Žáci (neděle, 26.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Kika, Fojt, Jakob, Kremel Kika, Fojt, Jakob, Kremel Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 27.98
2 Horáček, Toužín, Němec, Musil Horáček, Toužín, Němec, Musil VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 29.14
3 Eliáš, Pekař, Hřib, Janča Eliáš, Pekař, Hřib, Janča AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 4 30.11
Chůze dráha 3000 m - Žáci (neděle, 26.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Vojtěch NovákVojtěch Novák 060619 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 18:55.02
2 Pavel EbrPavel Ebr 060715 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 22:50.83
Chůze dráha 3000 m - Žákyně (neděle, 26.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Jana BednářováJana Bednářová 040211 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 18:42.35
2 Nikola BobokováNikola Boboková 051125 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 19:09.91
3 Hana MaštalířováHana Maštalířová 051005 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 19:14.92