Back

 / Mistrovství MaS staršího žactva

Znojmo (26. 5. 2019)

Skok vysoký - Žáci (neděle, 26.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Petr BártekPetr Bártek 040423 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 1.81
2 Ladislav Jakub JančaLadislav Jakub Janča 050226 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 1.81
3 Matěj HápMatěj Háp 041021 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1.75
Skok vysoký - Žákyně (neděle, 26.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Veronika JakusidisováVeronika Jakusidisová 050205 ASK BlanskoASK Blansko 1.63
2 Alena LevkováAlena Levková 040210 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1.63
3 Erika DordováErika Dordová 040908 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1.60
Skok o tyči - Žáci (neděle, 26.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Matěj KelnarMatěj Kelnar 040515 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3.60
2= Mario HajzlerMario Hajzler 040909 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 3.50
2= Jan KrčekJan Krček 050401 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3.50
Skok o tyči - Žákyně (neděle, 26.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Niki JoanniduNiki Joannidu 040427 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3.45
2 Amálie ŠteyerováAmálie Šteyerová 050917 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2.85
3 Tereza HanákováTereza Hanáková 040123 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 2.65
Skok daleký - Žáci (neděle, 26.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Petr SedlářPetr Sedlář 040221 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6.04
2 Karel BrychtaKarel Brychta 041003 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 5.86
3 Šimon PekařŠimon Pekař 050408 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 5.69
Skok daleký - Žákyně (neděle, 26.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Klára DobešováKlára Dobešová 040524 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 5.19
2 Jana PoláškováJana Polášková 040126 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 5.18
3 Zuzana DrápalováZuzana Drápalová 040428 JAC BrnoJAC Brno 5.07
Vrh koulí 3kg - Žákyně (neděle, 26.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Martina MazurováMartina Mazurová 050318 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 12.03
2 Barbora OdstrčilováBarbora Odstrčilová 050903 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 11.24
3 Alice StehnováAlice Stehnová 050411 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 10.67
Vrh koulí 4kg - Žáci (neděle, 26.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Martin VajdaMartin Vajda 040207 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 14.50
2 Jan Jakub ČápJan Jakub Čáp 040712 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 14.36
3 Jan SvozilJan Svozil 041231 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 13.40
Hod diskem 0,75kg - Žákyně (neděle, 26.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Klára KlonováKlára Klonová 040123 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 37.07
2 Martina MazurováMartina Mazurová 050318 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 30.84
3 Natálie NagyováNatálie Nagyová 041019 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 30.35
Hod diskem 1kg - Žáci (neděle, 26.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Martin VajdaMartin Vajda 040207 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 52.18
2 Martin GrulichMartin Grulich 050328 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 44.59
3 Jan Jakub ČápJan Jakub Čáp 040712 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 40.80
Hod kladivem 3kg - Žákyně (neděle, 26.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Natálie NagyováNatálie Nagyová 041019 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 43.59
2 Daniela BártováDaniela Bártová 041101 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 41.30
3 Natálie NovákováNatálie Nováková 040914 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 35.87
Hod kladivem 4kg - Žáci (neděle, 26.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Martin VajdaMartin Vajda 040207 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 59.32
2 Matěj MartinecMatěj Martinec 040207 AC ČejkoviceAC Čejkovice 56.95
3 Radim EliášRadim Eliáš 040709 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 47.91
Hod oštěpem 500g - Žákyně (neděle, 26.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Sofie SvětlíkováSofie Světlíková 050313 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 38.14
2 Adéla MüllerováAdéla Müllerová 041215 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 35.83
3 Klaudie KulichováKlaudie Kulichová 040921 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 33.26
Hod oštěpem 600g - Žáci (neděle, 26.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Adam ProcházkaAdam Procházka 040816 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 51.39
2 Roman BrandtnerRoman Brandtner 040804 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 51.04
3 David ProskeDavid Proske 040322 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 44.77