Back

 / Otevírací závody

Holešov (1. 5. 2019)

60 m - Junioři

(st, 1.5.2019 - 10:20) official Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jiří ŠtípekJiří Štípek 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 07.27
2 Jakub KuntJakub Kunt 01 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 2 07.46
3 Jan JemelkaJan Jemelka 00 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 07.98
Celkem 3 závodníků

60 m - Dorostenci

Dorostenci 01 (st, 1.5.2019 - 10:20) official Vítr: -1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Maximilian MajerMaximilian Majer 02 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 4 07.57
2 Michal BujdákMichal Bujdák 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5 07.72
3 Jiří KovářJiří Kovář 03 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 07.81
4 Vincenc SkoumalVincenc Skoumal 03 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 2 07.95
Celkem 4 závodníků
Dorostenci 02 (st, 1.5.2019 - 10:20) official Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marian PražákMarian Pražák 02 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 07.42
2 Matěj EliášMatěj Eliáš 03 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 3 08.03
Adam ŠandoAdam Šando 03 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 2 DNS
Celkem 3 závodníků

60 m - Žáci

Žáci 01 (st, 1.5.2019 - 10:20) official Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan SedlářJan Sedlář 04 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 4 07.64
2 Marek MatyskaMarek Matyska 05 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 3 07.82
3 Lukáš HoudekLukáš Houdek 05 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 5 08.13
4 Jan MašláňJan Mašláň 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 08.27
Celkem 4 závodníků
Žáci 02 (st, 1.5.2019 - 10:20) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jiří MalotaJiří Malota 05 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 3 08.44
2 David DvorníkDavid Dvorník 05 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 4 08.53
3 Adam KubálekAdam Kubálek 04 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 5 08.70
4 Filip KlimentFilip Kliment 05 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 2 09.18
Celkem 4 závodníků
Žáci 03 (st, 1.5.2019 - 10:20) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš VajdaLukáš Vajda 04 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 2 07.82
2 Erik PavlíčekErik Pavlíček 05 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 08.18
3 Bořek ŠevčíkBořek Ševčík 05 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 4 09.71
Petr ZámorskýPetr Zámorský 05 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 5 DNS
Celkem 4 závodníků

60 m - Ml. žáci

Ml. žáci 01 (st, 1.5.2019 - 11:20) official Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej MikulíkOndřej Mikulík 06 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 3 08.36
2 Petr GregušPetr Greguš 06 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 4 08.38
3 Tomáš PavelkaTomáš Pavelka 06 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 2 08.82
4 Štěpán PouzarŠtěpán Pouzar 06 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 5 09.07
5 Štěpán DaněkŠtěpán Daněk 07 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 6 09.29
6 Jonáš JedličkaJonáš Jedlička 07 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 1 09.42
Celkem 6 závodníků
Ml. žáci 02 (st, 1.5.2019 - 11:20) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip KozubíkFilip Kozubík 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 08.96
2 Václav PořízkaVáclav Pořízka 06 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 5 09.16
3 Jan HejníkJan Hejník 07 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 4 09.24
4 Štěpán KatrňákŠtěpán Katrňák 06 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 2 09.51
Jindřich PolákJindřich Polák 06 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 1 DNS
Celkem 5 závodníků

60 m - Juniorky

(st, 1.5.2019 - 10:40) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza KašpárkováTereza Kašpárková 00 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 08.37
2 Kristýna HlaváčováKristýna Hlaváčová 03 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 08.51
3 Miriam VančurováMiriam Vančurová 00 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 4 08.80
Celkem 3 závodníků

60 m - Dorostenky

(st, 1.5.2019 - 10:40) official Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora JelínkováBarbora Jelínková 02 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 1 08.44
2 Ester VančurováEster Vančurová 03 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 3 08.47
3 Denisa PeričováDenisa Peričová 03 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 6 08.56
4 Karolína VlkováKarolína Vlková 03 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 08.60
5 Barbora JelínkováBarbora Jelínková 03 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 2 08.80
6 Ellen MarklováEllen Marklová 03 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 5 08.98
Celkem 6 závodníků

60 m - Žákyně

Žákyně 01 (st, 1.5.2019 - 10:40) official Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ivana RýdlováIvana Rýdlová 05 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 3 08.46
2 Kateřina SpieglováKateřina Spieglová 04 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 4 08.59
3 Ema JanůEma Janů 04 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 6 08.89
4 Anna BajčíkováAnna Bajčíková 05 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 1 08.91
5 Jůlie JežováJůlie Ježová 06 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 5 09.33
6 Kateřina NesrstováKateřina Nesrstová 05 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 2 09.50
Celkem 6 závodníků
Žákyně 02 (st, 1.5.2019 - 10:40) official Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Denisa VašíčkováDenisa Vašíčková 05 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 1 08.78
2 Nicol SamohýlováNicol Samohýlová 05 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2 08.92
3 Aneta PátkováAneta Pátková 05 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 4 09.05
4 Gabriela SolařováGabriela Solařová 05 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 5 09.36
5 Veronika JavorováVeronika Javorová 05 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 3 09.90
Celkem 5 závodníků

60 m - Ml. žákyně

Ml. žákyně 01 (st, 1.5.2019 - 11:30) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Natálie SkopálkováNatálie Skopálková 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 08.47
2 Lucie MišunováLucie Mišunová 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 08.53
3 Karolína PekařováKarolína Pekařová 07 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 08.61
4 Michaela PetrželováMichaela Petrželová 06 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 1 08.70
5 Andrea ŽákováAndrea Žáková 07 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 2 09.02
Celkem 5 závodníků
Ml. žákyně 02 (st, 1.5.2019 - 11:30) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vendula MikováVendula Miková 07 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 3 08.78
2 Adéla FuskováAdéla Fusková 06 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 2 08.91
3 Veronika SedlářováVeronika Sedlářová 06 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 4 09.07
4 Vendula MynaříkováVendula Mynaříková 06 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 1 09.36
5 Eliška FučíkováEliška Fučíková 06 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 5 09.38
Celkem 5 závodníků
Ml. žákyně 03 (st, 1.5.2019 - 11:30) official Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza FuskováTereza Fusková 06 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 4 09.20
2 Lenka VáclavkováLenka Václavková 08 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 3 09.57
3 Hana VančurováHana Vančurová 07 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 2 09.59
4 Anna MarkováAnna Marková 06 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 1 09.76
5 Andrea HamříkováAndrea Hamříková 07 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 5 10.01
Celkem 5 závodníků
Ml. žákyně 04 (st, 1.5.2019 - 11:30) official Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Zuzana BokováZuzana Boková 06 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 1 09.01
2 Veronika VlasákováVeronika Vlasáková 06 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 3 10.28
3 Ema DrozdkováEma Drozdková 07 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 4 10.33
4 Gabriela SolařováGabriela Solařová 07 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 2 10.84
Bára NedbalováBára Nedbalová 06 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 5 DNS
Celkem 5 závodníků
Ml. žákyně 05 (st, 1.5.2019 - 11:30) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Alžběta MynaříkováAlžběta Mynaříková 06 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 2 09.43
2 Simona PivodováSimona Pivodová 07 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 5 09.64
3 Adéla SedlářováAdéla Sedlářová 07 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 6 10.25
4 Nikola KarskáNikola Karská 07 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 4 10.33
5 Zuzana KadlčíkováZuzana Kadlčíková 06 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 3 10.73
6 Karin RampulováKarin Rampulová 07 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 1 10.77
Celkem 6 závodníků

150 m - Muži

(st, 1.5.2019 - 11:40) official Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David CésarDavid César 94 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 17.00
Celkem 1 závodníků

150 m - Junioři

(st, 1.5.2019 - 11:40) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jiří ŠtípekJiří Štípek 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 16.69
2 Jakub MrlíkJakub Mrlík 00 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 1 17.78
3 Jan JemelkaJan Jemelka 00 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 18.13
4 Jakub HanzlíkJakub Hanzlík 01 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 19.31
Celkem 4 závodníků

150 m - Dorostenci

Dorostenci 01 (st, 1.5.2019 - 11:40) official Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Pavel MynaříkPavel Mynařík 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 17.13
2 Maximilian MajerMaximilian Majer 02 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 4 17.61
3 Jiří KovářJiří Kovář 03 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 18.16
4 Vincenc SkoumalVincenc Skoumal 03 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 1 18.68
Celkem 4 závodníků
Dorostenci 02 (st, 1.5.2019 - 11:40) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marian PražákMarian Pražák 02 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 17.32
2 Adam SychraAdam Sychra 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 1 17.44
3 Petr DočkalPetr Dočkal 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 17.76
4 Martin HolubMartin Holub 02 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2 17.81
Celkem 4 závodníků

150 m - Žáci

Žáci 01 (st, 1.5.2019 - 11:40) official Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marek MatyskaMarek Matyska 05 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 3 18.82
2 Lukáš HoudekLukáš Houdek 05 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 2 19.11
3 Erik PavlíčekErik Pavlíček 05 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 19.60
4 Jan MašláňJan Mašláň 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1 19.71
Celkem 4 závodníků
Žáci 02 (st, 1.5.2019 - 11:40) official Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš HolubTomáš Holub 06 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2 20.80
2 Filip KlimentFilip Kliment 05 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 4 22.65
3 Jonáš JedličkaJonáš Jedlička 07 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 3 23.25
Celkem 3 závodníků

150 m - Juniorky

(st, 1.5.2019 - 12:00) official Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza KašpárkováTereza Kašpárková 00 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 19.70
2 Kristýna HlaváčováKristýna Hlaváčová 03 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 20.38
3 Miriam VančurováMiriam Vančurová 00 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 4 22.14
Celkem 3 závodníků

150 m - Dorostenky

Dorostenky 01 (st, 1.5.2019 - 12:00) official Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora JelínkováBarbora Jelínková 02 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 2 20.32
2 Karolína VlkováKarolína Vlková 03 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 21.03
3 Ester VančurováEster Vančurová 03 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 1 21.10
4 Barbora JelínkováBarbora Jelínková 03 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 4 21.70
Celkem 4 závodníků
Dorostenky 02 (st, 1.5.2019 - 12:00) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Victoria KuchmisterVictoria Kuchmister 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2 20.11
2 Barbora MitevováBarbora Mitevová 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 21.21
3 Nela GoišováNela Goišová 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 21.60
Celkem 3 závodníků

150 m - Žákyně

Žákyně 01 (st, 1.5.2019 - 12:00) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ivana RýdlováIvana Rýdlová 05 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 3 20.63
2 Andrea ŽákováAndrea Žáková 07 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 4 22.92
3 Eliška FučíkováEliška Fučíková 06 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 1 23.02
Kateřina SpieglováKateřina Spieglová 04 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 2 DNS
Celkem 4 závodníků
Žákyně 02 (st, 1.5.2019 - 12:00) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ema JanůEma Janů 04 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 4 21.94
2 Sára AndrýskováSára Andrýsková 07 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 22.22
3 Andrea HamříkováAndrea Hamříková 07 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 2 25.92
Celkem 3 závodníků
Žákyně 03 (st, 1.5.2019 - 12:00) official Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Aneta PátkováAneta Pátková 05 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 4 22.83
2 Kateřina NesrstováKateřina Nesrstová 05 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 2 24.04
3 Veronika JavorováVeronika Javorová 05 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 3 24.82
4 Karin RampulováKarin Rampulová 07 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 1 27.01
Celkem 4 závodníků
Žákyně 04 (st, 1.5.2019 - 12:00) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Denisa VašíčkováDenisa Vašíčková 05 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 1 21.27
2 Nicol SamohýlováNicol Samohýlová 05 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 21.69
3 Gabriela SolařováGabriela Solařová 05 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 2 22.82
4 Lenka VáclavkováLenka Václavková 08 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 4 24.12
Celkem 4 závodníků

300 m - Muži

(st, 1.5.2019 - 12:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David CésarDavid César 94 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 36.10
Petr BártekPetr Bártek 04 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 4 DNS
Petr PlevaPetr Pleva 98 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 DNS
Celkem 3 závodníků

300 m - Junioři

(st, 1.5.2019 - 12:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jiří ŠtípekJiří Štípek 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 35.54
2 Jan JemelkaJan Jemelka 00 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 38.34
3 Jakub HanzlíkJakub Hanzlík 01 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 40.95
Celkem 3 závodníků

300 m - Dorostenci

Dorostenci 01 (st, 1.5.2019 - 12:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Pavel MynaříkPavel Mynařík 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 36.73
2 Petr DočkalPetr Dočkal 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 38.10
3 Jiří KovářJiří Kovář 03 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 38.91
Celkem 3 závodníků
Dorostenci 02 (st, 1.5.2019 - 12:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin HolubMartin Holub 02 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 37.70
2 Marian PražákMarian Pražák 02 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2 38.95
3 Adam SychraAdam Sychra 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 40.18
Celkem 3 závodníků

300 m - Žáci

Žáci 01 (st, 1.5.2019 - 12:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan MašláňJan Mašláň 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 42.16
2 Erik PavlíčekErik Pavlíček 05 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 44.14
3 Tomáš HolubTomáš Holub 06 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 45.23
Celkem 3 závodníků
Žáci 02 (st, 1.5.2019 - 12:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš VajdaLukáš Vajda 04 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 1 40.56
2 Jiří MalotaJiří Malota 05 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 4 44.66
3 Adam KubálekAdam Kubálek 04 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 2 48.42
4 Lukáš HoudekLukáš Houdek 05 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 3 48.62
Celkem 4 závodníků

300 m - Ml. žáci

Ml. žáci 01 (st, 1.5.2019 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matěj BokMatěj Bok 06 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 3 47.72
2 Filippos DimitriadisFilippos Dimitriadis 06 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 4 49.63
3 Štěpán DaněkŠtěpán Daněk 07 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 2 50.12
4 Jan HejníkJan Hejník 07 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 1 50.15
Celkem 4 závodníků
Ml. žáci 02 (st, 1.5.2019 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Václav PořízkaVáclav Pořízka 06 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 2 48.39
2 Štěpán KatrňákŠtěpán Katrňák 06 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 3 49.77
3 Štěpán PouzarŠtěpán Pouzar 06 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 4 49.96
Celkem 3 závodníků

300 m - Juniorky

(st, 1.5.2019 - 12:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza KašpárkováTereza Kašpárková 00 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 41.55
2 Kristýna HlaváčováKristýna Hlaváčová 03 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 43.06
Celkem 2 závodníků

300 m - Dorostenky

(st, 1.5.2019 - 12:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Victoria KuchmisterVictoria Kuchmister 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 44.91
2 Veronika AndrýskováVeronika Andrýsková 03 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 3 45.38
Celkem 2 závodníků

300 m - Žákyně

(st, 1.5.2019 - 12:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Julie HendrychováJulie Hendrychová 04 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 3 44.91
Aneta PátkováAneta Pátková 05 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 4 DNS
Celkem 2 závodníků

300 m - Ml. žákyně

Ml. žákyně 01 (st, 1.5.2019 - 13:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla FuskováAdéla Fusková 06 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 1 47.86
2 Zuzana BokováZuzana Boková 06 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 3 48.46
3 Sára AndrýskováSára Andrýsková 07 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 49.04
4 Jůlie JežováJůlie Ježová 06 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 2 51.95
Celkem 4 závodníků
Ml. žákyně 02 (st, 1.5.2019 - 13:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michaela PetrželováMichaela Petrželová 06 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 4 45.41
2 Vendula MynaříkováVendula Mynaříková 06 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 3 51.79
3 Alžběta MynaříkováAlžběta Mynaříková 06 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 2 52.97
4 Karin RampulováKarin Rampulová 07 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 1 60.66
Celkem 4 závodníků

1000 m - Muži

(st, 1.5.2019 - 13:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Tomáš NavrátilTomáš Navrátil 88 AK KroměřížAK Kroměříž 3 2:51.25
Celkem 1 závodníků

1000 m - Dorostenci

(st, 1.5.2019 - 13:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Martin HolubMartin Holub 02 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 2:42.31
2 Matěj EliášMatěj Eliáš 03 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 2 2:42.44
3 Adam ŠandoAdam Šando 03 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 1 3:02.78
Celkem 3 závodníků

1000 m - Žáci

(st, 1.5.2019 - 13:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Adam HustýAdam Hustý 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 3:01.64
2 Bořek ŠevčíkBořek Ševčík 05 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 2 3:36.67
Petr ZámorskýPetr Zámorský 05 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 4 DNS
Celkem 3 závodníků

1000 m - Juniorky

(st, 1.5.2019 - 13:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Julie ČervinkováJulie Červinková 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 3:02.04
Celkem 1 závodníků

1000 m - Dorostenky

(st, 1.5.2019 - 13:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
Karolína MachalováKarolína Machalová 02 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 4:06.57
Celkem 1 závodníků

1000 m - Žákyně

(st, 1.5.2019 - 13:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Anna BajčíkováAnna Bajčíková 05 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 3 3:28.96
2 Tereza FuskováTereza Fusková 06 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 4 3:31.90
3 Eliška FučíkováEliška Fučíková 06 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 2 3:49.94
Celkem 3 závodníků

3000 m - Muži

(st, 1.5.2019 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Tomáš NavrátilTomáš Navrátil 88 AK KroměřížAK Kroměříž 12 09:27.81
2 Jiří KovářJiří Kovář 03 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 8 11:10.45
3 Adam HustýAdam Hustý 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 11:18.56
4 Jakub SporekJakub Sporek 82 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 14 11:18.76
5 Pavel MynaříkPavel Mynařík 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 11 11:53.26
6 Petr PlevaPetr Pleva 98 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 13 12:20.86
7 Luděk KlapilLuděk Klapil 73 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 7 12:51.30
8 Bořek ŠevčíkBořek Ševčík 05 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 15 12:51.52
9 Jakub HřibJakub Hřib 88 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 4 12:59.70
10 Jan JemelkaJan Jemelka 00 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 13:11.68
11 Lukáš VajdaLukáš Vajda 04 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 16 18:29.02
12 David DvorníkDavid Dvorník 05 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 2 18:30.26
13 Petr GregušPetr Greguš 06 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 3 18:31.23
14 Štěpán DaněkŠtěpán Daněk 07 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 1 18:32.25
15 Adam KubálekAdam Kubálek 04 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 9 18:32.41
16 Andrij LomakaAndrij Lomaka 94 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 10 18:33.99
Celkem 16 závodníků

3000 m - Ženy

(st, 1.5.2019 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Petra ŠandováPetra Šandová 73 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 8 11:38.00
2 Julie ČervinkováJulie Červinková 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1 12:20.63
3 Zuzana OdstrčilíkováZuzana Odstrčilíková 81 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 6 12:51.04
4 Gabriela SolařováGabriela Solařová 07 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 7 15:18.26
5 Justýna DaňkováJustýna Daňková 02 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 2 15:18.30
6 Anna GregušováAnna Gregušová 02 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 4 18:31.47
7 Monika DaňkováMonika Daňková 74 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 3 19:45.82
8 Jitka GregušováJitka Gregušová 74 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 5 19:45.94
Celkem 8 závodníků

60 m překážek - Ml. žáci

Ml. žáci 01 (st, 1.5.2019 - 10:00) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petr GregušPetr Greguš 06 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 3 10.19
2 Jan ResslerJan Ressler 06 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 2 10.41
3 Filippos DimitriadisFilippos Dimitriadis 06 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 4 10.86
Celkem 3 závodníků
Ml. žáci 02 (st, 1.5.2019 - 10:00) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jonáš JedličkaJonáš Jedlička 07 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 3 11.18
2 Matěj BokMatěj Bok 06 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 4 11.88
3 Štěpán PouzarŠtěpán Pouzar 06 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 2 12.10
4 Štěpán DaněkŠtěpán Daněk 07 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 5 12.24
Celkem 4 závodníků
Ml. žáci 03 (st, 1.5.2019 - 10:00) official Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan HejníkJan Hejník 07 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 4 13.23
2 Václav PořízkaVáclav Pořízka 06 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 2 13.26
3 Štěpán KatrňákŠtěpán Katrňák 06 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 5 13.52
Jindřich PolákJindřich Polák 06 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 3 DNS
Celkem 4 závodníků

60 m překážek - Ml. žákyně

Ml. žákyně 01 (st, 1.5.2019 - 10:10) official Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Natálie SkopálkováNatálie Skopálková 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 10.15
2 Tereza LieblováTereza Lieblová 06 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 4 10.45
3 Andrea ŽákováAndrea Žáková 07 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 2 10.86
4 Vendula MikováVendula Miková 07 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 1 10.95
5 Veronika SedlářováVeronika Sedlářová 06 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 5 10.99
Celkem 5 závodníků
Ml. žákyně 02 (st, 1.5.2019 - 10:10) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna MarkováAnna Marková 06 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 5 11.54
2 Kateřina SamohýlováKateřina Samohýlová 07 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 11.64
3 Vendula MynaříkováVendula Mynaříková 06 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 2 12.12
4 Michaela PetrželováMichaela Petrželová 06 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 3 12.14
5 Eliška FučíkováEliška Fučíková 06 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 1 13.26
Celkem 5 závodníků
Ml. žákyně 03 (st, 1.5.2019 - 10:10) official Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lenka VáclavkováLenka Václavková 08 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 5 13.33
2 Ema DrozdkováEma Drozdková 07 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 4 13.65
3 Gabriela SolařováGabriela Solařová 07 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 3 14.33
4 Veronika VlasákováVeronika Vlasáková 06 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 2 14.33
Bára NedbalováBára Nedbalová 06 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 1 DNS
Celkem 5 závodníků
Ml. žákyně 04 (st, 1.5.2019 - 10:10) official Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Alžběta MynaříkováAlžběta Mynaříková 06 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 2 12.33
2 Simona PivodováSimona Pivodová 07 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 5 12.72
3 Zuzana KadlčíkováZuzana Kadlčíková 06 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 3 13.62
4 Nikola KarskáNikola Karská 07 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 4 13.82
Celkem 4 závodníků

Skok vysoký - Muži

(st, 1.5.2019 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1.511.571.591.631.671.691.711.731.751.771.791.811.831.851.871.89
1 Petr PlevaPetr Pleva
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
98 1 1.67 -o-oxoxxx
Celkem 1 závodníků

Skok vysoký - Junioři

(st, 1.5.2019 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1.521.571.611.631.651.671.691.711.731.751.771.791.801.831.851.871.891.91
1 Tomáš SláčíkTomáš Sláčík
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
00 3 1.77 -o-xo-oxo-xxo-xo-xxx
2 Karel KusákKarel Kusák
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
01 2 1.77 ---o-oxo-o-xxo-xxx
3 Jakub MrlíkJakub Mrlík
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
00 1 1.57 oxoxxx
Celkem 3 závodníků

Skok vysoký - Dorostenci

(st, 1.5.2019 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1.331.391.431.471.511.531.551.571.591.611.631.651.671.691.731.77
1 Michal BujdákMichal Bujdák
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
03 1 1.73 -----o-o-o--oxoxoxxx
2 Robert GondaRobert Gonda
Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s.
03 2 1.61 ---o---xo-xo-xxx
3 Vincenc SkoumalVincenc Skoumal
Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s.
03 3 1.43 oxooxxx
Celkem 3 závodníků

Skok vysoký - Žáci

(st, 1.5.2019 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1.271.331.391.431.471.511.531.551.571.591.59
1 Wiliam HřibWiliam Hřib
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
05 5 1.59 ---oooo--xxoxxx
2 Tomáš GerlaTomáš Gerla
TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí
04 4 1.53 --ooooxo--xxx
3 David DvorníkDavid Dvorník
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
05 1 1.47 ooooxxoxxx
4 Jan SedlářJan Sedlář
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
04 2 1.43 --xooxxx
Filip KlimentFilip Kliment
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
05 3 NM
Celkem 5 závodníků

Skok vysoký - Ml. žáci

(st, 1.5.2019 - 12:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1.101.151.201.251.281.331.38
1 Petr GregušPetr Greguš
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
06 2 1.33 ooooooxxx
2 Jonáš JedličkaJonáš Jedlička
Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s.
07 1 1.20 oxooxxx
Celkem 2 závodníků

Skok vysoký - Dorostenky

(st, 1.5.2019 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1.201.251.301.351.401.431.461.491.511.531.56
1 Denisa StehlíkováDenisa Stehlíková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
02 2 1.53 ---oooooxooxxx
2 Veronika AndrýskováVeronika Andrýsková
Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s.
03 1 1.51 ---ooxoxxooxoxxx
3 Denisa PeričováDenisa Peričová
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
03 3 1.46 ooooooxoxxx
4 Barbora JelínkováBarbora Jelínková
Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s.
03 4 1.35 ooooxxx
Celkem 4 závodníků

Skok vysoký - Žákyně

(st, 1.5.2019 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1.151.201.251.301.351.401.431.46
1 Natálie NovotnáNatálie Novotná
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
05 3 1.43 -ooooxooxxx
2 Denisa VašíčkováDenisa Vašíčková
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
05 1 1.25 oooxxx
3 Veronika JavorováVeronika Javorová
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
05 2 1.20 ooxxx
Celkem 3 závodníků

Skok vysoký - Ml. žákyně

(st, 1.5.2019 - 13:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1.101.151.201.251.301.351.401.451.50
1 Tereza LieblováTereza Lieblová
TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí
06 1 1.45 ---o-oooxxx
2 Vendula MikováVendula Miková
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
07 3 1.35 ooooooxxx
3 Simona PivodováSimona Pivodová
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
07 4 1.30 oooxoxoxxx
4 Anna MarkováAnna Marková
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
06 2 1.20 oooxxx
5 Lenka VáclavkováLenka Václavková
Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s.
08 6 1.20 oxooxxx
6 Andrea HamříkováAndrea Hamříková
Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s.
07 5 1.10 oxxx
Celkem 6 závodníků

Skok daleký - Junioři

(st, 1.5.2019 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jakub KuntJakub Kunt
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
01 1 6.76 +0.0 m/s 6.71  -0.26.76  +0.06.48  +0.16.766.49  +1.26.56  +1.16.59  -0.3
2 Tomáš SláčíkTomáš Sláčík
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
00 4 6.48 +0.7 m/s 6.45  +1.26.07  +0.36.40  +0.76.45-6.48  +0.76.34  +0.5
3 Karel KusákKarel Kusák
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
01 3 5.87 +0.3 m/s 5.87  +0.3xx5.87---
4 Jakub MrlíkJakub Mrlík
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
00 2 5.74 +0.9 m/s 5.74  +0.95.63  +1.65.57  -0.25.745.63  +0.45.32  +0.75.44  -0.6
Celkem 4 závodníků

Skok daleký - Dorostenci

(st, 1.5.2019 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Michal BujdákMichal Bujdák
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
03 1 6.03 +0.2 m/s 5.86  +0.45.77  +0.36.03  +0.26.035.93  +0.95.76  +0.25.43  +0.0
2 Robert GondaRobert Gonda
Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s.
03 2 5.68 -1.7 m/s 5.68  -1.75.62  +0.25.52  +0.45.685.56  +0.15.55  -0.35.60  +0.3
3 Vincenc SkoumalVincenc Skoumal
Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s.
03 3 4.79 -0.1 m/s 4.30  +1.64.79  -0.14.37  +0.14.794.45  +0.84.63  +1.3x
Celkem 3 závodníků

Skok daleký - Žáci

(st, 1.5.2019 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jan SedlářJan Sedlář
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
04 7 5.65 +0.9 m/s 5.47  -0.25.57  +0.95.51  -0.45.575.65  +0.95.29  -1.25.47  +0.2
2 Tomáš GerlaTomáš Gerla
TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí
04 1 5.56 +1.5 m/s 5.24  +0.75.18  -0.45.32  +0.05.325.14  -0.45.32  +0.55.56  +1.5
3 Marek MatyskaMarek Matyska
TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí
05 3 5.53 -1.0 m/s 4.94  +0.34.46  -0.64.59  -0.84.945.46  -0.45.41  +0.25.53  -1.0
4 Petr BártekPetr Bártek
TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí
04 8 5.27 +1.3 m/s 5.27  +1.35.21  -0.6x5.275.22  +0.0x5.02  +0.3
5 Wiliam HřibWiliam Hřib
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
05 6 5.12 +0.2 m/s 4.93  -0.25.12  +0.24.89  -1.05.124.87  +0.7x4.65  -0.1
6 David DvorníkDavid Dvorník
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
05 5 4.71 +0.0 m/s x4.71  +0.04.22  -0.74.71xxx
7 Adam KubálekAdam Kubálek
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
04 2 4.32 -0.2 m/s 3.82  +0.53.53  -0.74.28  -1.24.284.30  +0.14.00  +0.84.32  -0.2
Bořek ŠevčíkBořek Ševčík
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
05 4 DNS
Celkem 8 závodníků

Skok daleký - Ml. žáci

(st, 1.5.2019 - 13:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jan ResslerJan Ressler
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
06 6 4.63 -0.3 m/s 4.45  +0.14.40  +0.34.42  +2.74.454.63  -0.3x4.57  +0.0
2 Tomáš PavelkaTomáš Pavelka
TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí
06 5 4.54 +0.1 m/s x4.54  +0.14.33  +0.04.544.38  -0.64.51  -0.43.75  +0.3
3 Filippos DimitriadisFilippos Dimitriadis
TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí
06 4 4.35 +0.1 m/s 4.23  +0.2x4.35  +0.14.354.32  +0.8xx
4 Ondřej MikulíkOndřej Mikulík
TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí
06 2 4.24 +0.5 m/s 4.19  +0.74.21  +0.14.24  +0.54.244.11  +2.73.73  +0.34.12  +0.3
5 Jonáš JedličkaJonáš Jedlička
Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s.
07 3 3.80 -0.6 m/s 3.79  -0.7x3.75  +0.03.79x3.80  -0.6x
Jindřich PolákJindřich Polák
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
06 1 NM
Celkem 6 závodníků

Skok daleký - Ženy

(st, 1.5.2019 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Tereza BrázdilováTereza Brázdilová
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
98 1 5.08 -0.7 m/s 4.84  -0.65.08  -0.7x5.085.00  +0.9x4.94  +0.8
Celkem 1 závodníků

Skok daleký - Dorostenky

(st, 1.5.2019 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Barbora JelínkováBarbora Jelínková
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
02 8 5.10 +0.1 m/s 4.88  -0.14.95  -0.75.01  +0.35.015.06  +0.34.91  +0.35.10  +0.1
2 Barbora MitevováBarbora Mitevová
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
03 4 5.03 +0.1 m/s 4.62  -1.45.03  +0.14.81  -0.25.034.64  +1.04.75  +0.54.99  +1.5
3 Denisa PeričováDenisa Peričová
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
03 7 4.95 x4.95x4.95x4.57  -0.54.54  +0.1
4 Denisa StehlíkováDenisa Stehlíková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
02 5 4.79 -0.8 m/s 4.55  -0.4x4.79  -0.84.794.76  +0.94.69  +1.04.10  -0.9
5 Nela GoišováNela Goišová
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
03 2 4.66 +0.0 m/s xx4.63  +0.64.634.45  +0.44.66  +0.04.59  +0.3
6 Veronika AndrýskováVeronika Andrýsková
Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s.
03 1 4.55 +0.6 m/s 4.29  +1.1x4.55  +0.64.554.50  +0.54.36  -0.64.54  +0.3
7 Ellen MarklováEllen Marklová
TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí
03 3 4.54 +0.0 m/s 4.05  -0.34.13  -1.24.54  +0.04.544.43  +0.43.85  +1.04.01  +0.3
8 Barbora JelínkováBarbora Jelínková
Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s.
03 6 4.34 +0.7 m/s 4.17  +0.04.22  -0.14.30  +1.64.304.14  +1.23.83  -0.54.34  +0.7
Celkem 8 závodníků

Skok daleký - Žákyně

(st, 1.5.2019 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jessica OndrigováJessica Ondrigová
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
04 5 5.00 -0.4 m/s 5.00  -0.4xx5.004.81  +1.94.87  -0.54.84  -0.6
2 Kateřina SpieglováKateřina Spieglová
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
04 6 4.89 +1.3 m/s 4.36  +0.74.44  +1.54.58  -0.44.584.89  +1.34.39  +0.74.70  -1.0
3 Natálie NovotnáNatálie Novotná
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
05 7 4.63 +1.4 m/s 4.42  -0.14.63  +1.44.46  +0.54.634.58  +0.7x4.61  -2.4
4 Julie HendrychováJulie Hendrychová
TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí
04 3 4.40 -1.2 m/s 4.19  -0.14.10  +0.94.14  +0.44.194.09  +1.94.13  +1.64.40  -1.2
5 Ema JanůEma Janů
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
04 4 4.02 +1.2 m/s 3.75  +0.83.94  +0.63.75  -0.73.944.02  +1.23.81  +0.53.92  -0.4
6 Gabriela SolařováGabriela Solařová
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
05 1 3.92 +0.6 m/s 3.79  -0.93.69  -1.03.85  +0.63.853.92  +0.63.89  +0.03.76  +0.4
7 Kateřina NesrstováKateřina Nesrstová
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
05 2 3.78 +0.6 m/s 3.37  +0.83.66  -0.63.43  +0.53.66x3.27  +0.33.78  +0.6
Celkem 7 závodníků

Skok daleký - Ml. žákyně

(st, 1.5.2019 - 12:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Lucie MišunováLucie Mišunová
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
08 17 4.57 +1.1 m/s 4.18  +0.44.54  +0.74.39  +1.14.544.11  -0.44.36  +1.54.57  +1.1
2 Andrea ŽákováAndrea Žáková
Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s.
07 18 4.56 +1.9 m/s 4.03  +0.74.22  +0.04.56  +1.94.564.11  +0.64.05  +0.24.03  +0.6
3 Veronika SedlářováVeronika Sedlářová
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
06 16 4.35 +0.7 m/s 3.92  +0.24.09  +0.74.10  +1.64.104.12  +1.24.08  +0.24.35  +0.7
4 Tereza FuskováTereza Fusková
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
06 13 4.18 -0.2 m/s 4.18  -0.24.06  +0.34.09  +1.34.184.03  +0.23.74  -0.43.66  -0.3
5 Adéla FuskováAdéla Fusková
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
06 12 4.01 +0.7 m/s 3.30  -0.13.83  +0.34.01  +0.74.013.56  +0.03.20  +0.13.42  +0.4
6 Eliška FučíkováEliška Fučíková
Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s.
06 15 3.82 +0.0 m/s 3.58  -0.13.82  +0.0x3.823.72  -1.0x3.82  +0.4
7 Lenka VáclavkováLenka Václavková
Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s.
08 10 3.72 +0.3 m/s 3.56  -0.33.58  +0.73.31  +0.73.583.38  +0.23.68  -0.23.72  +0.3
8 Veronika VlasákováVeronika Vlasáková
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
06 9 3.47 +0.4 m/s 3.41  +0.93.47  +0.4x3.47xx3.00  +0.1
9 Hana VančurováHana Vančurová
TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí
07 11 3.46 +0.3 m/s 3.29  -0.63.46  +0.33.16  +1.03.460.00.00.0
10 Nikola KarskáNikola Karská
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
07 1 3.21 -0.3 m/s 3.21  -0.32.96  +0.73.16  +0.33.210.00.00.0
11 Zuzana KadlčíkováZuzana Kadlčíková
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
06 5 3.02 -1.0 m/s 3.02  -1.02.94  -1.32.80  +0.93.020.00.00.0
12 Adéla SedlářováAdéla Sedlářová
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
07 2 3.02 +0.7 m/s 3.02  +0.7xx3.020.00.00.0
13 Gabriela SolařováGabriela Solařová
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
07 4 2.98 +0.2 m/s 2.98  +0.22.75  +0.82.80  +0.82.980.00.00.0
14 Andrea HamříkováAndrea Hamříková
Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s.
07 8 2.89 +0.3 m/s 2.89  +0.32.84  +0.82.82  +0.82.890.00.00.0
15 Ema DrozdkováEma Drozdková
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
07 6 2.89 +0.5 m/s x2.89  +0.52.75  +0.62.890.00.00.0
16= Karin RampulováKarin Rampulová
Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s.
07 7 0.00 xxx0.00.00.00.0
16= Natálie SkopálkováNatálie Skopálková
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
06 19 0.00 xxx0.00.00.00.0
Kateřina SamohýlováKateřina Samohýlová
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
07 14 DNS
Bára NedbalováBára Nedbalová
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
06 3 DNS
Celkem 19 závodníků