Back

 / Atletická středa

Uherské Hradiště (17. 4. 2019)

Skok daleký - Žáci (středa, 17.4.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Šimon PekařŠimon Pekař 050408 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 5.55
2 Wiliam HřibWiliam Hřib 050125 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 5.37
3 Filip HanáčekFilip Hanáček 051104 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 4.92
Skok daleký - Ml. žáci (středa, 17.4.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Jan ResslerJan Ressler 060613 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 4.66
2 Denis ShlynyaDenis Shlynya 060525 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 2.94
Skok daleký - Dorostenky (středa, 17.4.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Barbora JelínkováBarbora Jelínková 020624 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 5.23
Skok daleký - Žákyně (středa, 17.4.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Karolína MitanováKarolína Mitanová 041115 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 5.04
2 Natálie NovotnáNatálie Novotná 050401 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 4.91
3 Jessica OndrigováJessica Ondrigová 041228 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 4.74
Skok daleký - Ml. žákyně (středa, 17.4.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Tereza FuskováTereza Fusková 061109 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 4.22
2 Adéla FuskováAdéla Fusková 061109 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 4.13
3 Nela GregárkováNela Gregárková 070924 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 3.64
Skok daleký - Atletická minipřípravka-hoši (středa, 17.4.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Ondřej ŠípekOndřej Šípek 110101 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 1.81
2 Vilém VeselýVilém Veselý 090101 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 1.76
3 Dan MrazíkDan Mrazík 100101 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 1.55
Skok daleký - Atletická přípravka-hoši (středa, 17.4.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Tobiáš BardoňTobiáš Bardoň 090101 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 1.86
2 Daniel VrbaDaniel Vrba 090101 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 1.70
3 Michal OttMichal Ott 100201 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 1.65
Skok daleký - Atletická minipřípravka-dívky (středa, 17.4.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Simina BlahováSimina Blahová 110101 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 1.48
2 Aneta ChybíkováAneta Chybíková 110101 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 1.45
3 Lucie SlezákováLucie Slezáková 100101 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 1.40
Skok daleký - Atletická přípravka-dívky (středa, 17.4.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Marie ŠkabalováMarie Škabalová 080101 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 1.96
2 Viktorie GáškováViktorie Gášková 080101 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 1.94
3 Bára HuskováBára Husková 080101 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 1.93
Hod diskem 0,75kg - Žákyně (středa, 17.4.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Adéla MüllerováAdéla Müllerová 041215 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 27.62
2 Natálie NagyováNatálie Nagyová 041019 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 27.40
Hod diskem 1kg - Žáci (středa, 17.4.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Filip HanáčekFilip Hanáček 051104 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 25.77
2 Šimon PekařŠimon Pekař 050408 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 23.63
3 Vojtěch PojeznýVojtěch Pojezný 040427 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 23.61
Hod diskem 1kg - Juniorky (středa, 17.4.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Blanka TomáškováBlanka Tomášková 000421 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 44.98
2 Karolína KlišíkováKarolína Klišíková 000208 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 31.56
Hod diskem 1kg - Dorostenky (středa, 17.4.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Nela MikeskováNela Mikesková 031206 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 20.20
Hod diskem 1kg - Veteránky (středa, 17.4.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Zdeňka PlesarováZdeňka Plesarová 580617 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 24.47
Hod diskem 1,5kg - Dorostenci (středa, 17.4.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Marek JanásMarek Janás 030107 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 33.03
2 Juraj SemančíkJuraj Semančík 020303 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 27.53
Hod diskem 1,75kg - Junioři (středa, 17.4.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Jakub MachálekJakub Machálek 010612 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 25.45
Hod oštěpem 400g - Ml. žákyně (středa, 17.4.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Tereza FuskováTereza Fusková 061109 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 19.05
Hod oštěpem 500g - Ml. žáci (středa, 17.4.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Filip ChrástekFilip Chrástek 061119 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 25.90
2 Prokop ŠotnarProkop Šotnar 070409 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 24.10
3 Vojtěch PolehňaVojtěch Polehňa 070207 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 17.82
Hod oštěpem 500g - Žákyně (středa, 17.4.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Adéla MüllerováAdéla Müllerová 041215 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 35.05
2 Timea ZlatníkováTimea Zlatníková 040217 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 28.10
Hod oštěpem 500g - Veteránky (středa, 17.4.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Zdeňka PlesarováZdeňka Plesarová 580617 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 18.80
Hod oštěpem 600g - Žáci (středa, 17.4.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 David ŠupkaDavid Šupka 040918 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 30.56
2 Vojtěch PojeznýVojtěch Pojezný 040427 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 29.90
Hod oštěpem 600g - Juniorky (středa, 17.4.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Blanka TomáškováBlanka Tomášková 000421 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 23.65
Hod oštěpem 700g - Dorostenci (středa, 17.4.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Matěj SemančíkMatěj Semančík 030817 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 41.90
2 Marek JanásMarek Janás 030107 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 38.30
3 Petr BachanPetr Bachan 030401 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 28.95
Hod kriketovým míčkem - Ml. žáci (středa, 17.4.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Filip ChrástekFilip Chrástek 061119 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 45.20
2 Prokop ŠotnarProkop Šotnar 070409 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 36.75
Hod kriketovým míčkem - Atletická minipřípravka-hoši (středa, 17.4.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Vilém VeselýVilém Veselý 090101 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 26.40
2 Ondřej ŠípekOndřej Šípek 110101 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 17.30
3 Vojtěch VaculíkVojtěch Vaculík 110101 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 14.30
Hod kriketovým míčkem - Atletická přípravka-hoši (středa, 17.4.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Tobiáš BardoňTobiáš Bardoň 090101 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 32.35
2 Roman ZemekRoman Zemek 080101 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 27.51
3 Daniel VrbaDaniel Vrba 090101 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 19.45
Hod kriketovým míčkem - Atletická minipřípravka-dívky (středa, 17.4.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Zuzana PavlíkováZuzana Pavlíková 100101 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 14.50
2 Eliška ChlachulováEliška Chlachulová 100101 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 12.70
3 Ema HauerlandEma Hauerland 100101 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 12.10
Hod kriketovým míčkem - Atletická přípravka-dívky (středa, 17.4.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Viktorie GáškováViktorie Gášková 080101 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 29.42
2 Sofia TaberySofia Tabery 080101 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 26.54
3 Anna HorákováAnna Horáková 080101 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 26.00