Back

 / I. kolo KPD staršího žactva

Uherské Hradiště (26. 4. 2019)

Skok vysoký - Žáci (pátek, 26.4.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Petr BártekPetr Bártek 040423 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 1.81 9.00
2 Miloslav KlimešMiloslav Klimeš 040824 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 1.74 7.00
3 Ladislav Jakub JančaLadislav Jakub Janča 050226 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 1.65 6.00
Skok vysoký - Žákyně (pátek, 26.4.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Tereza HanákováTereza Hanáková 040123 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1.51 11.00
2 Tereza VondrákováTereza Vondráková 050130 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1.42 9.00
3 Natálie NovotnáNatálie Novotná 050401 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště AAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 1.42 8.00
Skok o tyči - Muži (pátek, 26.4.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
Skok o tyči - Žáci (pátek, 26.4.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Tadeáš GraubnerTadeáš Graubner 041228 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2.25 9.00
2 Pavel NovosadPavel Novosad 040723 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2.25 7.00
3 Adam SukupAdam Sukup 050407 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1.95 6.00
Skok o tyči - Žákyně (pátek, 26.4.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Tereza HanákováTereza Hanáková 040123 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2.65 11.00
2 Natálie NovotnáNatálie Novotná 050401 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště AAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 1.95 9.00
Skok daleký - Žáci (pátek, 26.4.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Petr SedlářPetr Sedlář 040221 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6.12 9.00
2 Jiří MičkeJiří Mičke 051107 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5.88 7.00
3 Šimon PekařŠimon Pekař 050408 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 5.79 6.00
Skok daleký - Žákyně (pátek, 26.4.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Kateřina SpieglováKateřina Spieglová 040620 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5.11 11.00
2 Natálie NovotnáNatálie Novotná 050401 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště AAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 4.96 9.00
3 Jessica OndrigováJessica Ondrigová 041228 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště AAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 4.94 8.00
Vrh koulí 3kg - Žákyně (pátek, 26.4.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Natálie NagyováNatálie Nagyová 041019 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště AAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 10.19 11.00
2 Viktorie StaškováViktorie Stašková 050708 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště AAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 10.16 9.00
3 Lucie ProuzováLucie Prouzová 041015 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště AAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 09.56 8.00
Vrh koulí 4kg - Žáci (pátek, 26.4.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Jan SvozilJan Svozil 041231 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 12.74 9.00
2 Roman BrandtnerRoman Brandtner 040804 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 12.34 7.00
3 Radim EliášRadim Eliáš 040709 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 11.78 6.00
Hod diskem 0,75kg - Žákyně (pátek, 26.4.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Natálie NagyováNatálie Nagyová 041019 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště AAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 26.09 11.00
2 Tereza HanákováTereza Hanáková 040123 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 24.96 9.00
3 Adéla MüllerováAdéla Müllerová 041215 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště AAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 24.52 8.00
Hod diskem 1kg - Žáci (pátek, 26.4.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Zdeněk ŘedinaZdeněk Ředina 040110 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 37.21 9.00
2 Jan SvozilJan Svozil 041231 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 32.88 7.00
3 Matěj FridrichMatěj Fridrich 041111 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 31.42 6.00
Hod kladivem 3kg - Dorostenky (pátek, 26.4.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
Hod kladivem 3kg - Žákyně (pátek, 26.4.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Natálie NagyováNatálie Nagyová 041019 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště AAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 40.62 11.00
2 Darina KovácsováDarina Kovácsová 040122 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště BAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 32.71 9.00
3 Magdaléna BaškováMagdaléna Bašková 040607 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 30.08 8.00
Hod kladivem 4kg - Žáci (pátek, 26.4.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Radim EliášRadim Eliáš 040709 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 44.64 9.00
2 Martin KočařMartin Kočař 050605 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 09.64 7.00
Hod kladivem 4kg - Juniorky (pátek, 26.4.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
Hod oštěpem 500g - Žákyně (pátek, 26.4.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Adéla MüllerováAdéla Müllerová 041215 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště AAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 35.35 11.00
2 Timea ZlatníkováTimea Zlatníková 040217 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště AAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 31.80 9.00
3 Lucie DittrichováLucie Dittrichová 050612 AK KroměřížAK Kroměříž 31.41 8.00
Hod oštěpem 600g - Žáci (pátek, 26.4.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Roman BrandtnerRoman Brandtner 040804 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 46.00 9.00
2 David ŠupkaDavid Šupka 040918 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 36.05 7.00
3 Jan SvozilJan Svozil 041231 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 34.80 6.00