Back

 / II. kolo KPD staršího žactva a KP jednotlivců

Uherské Hradiště (14. 5. 2019)

Skok vysoký - Žáci (úterý, 14.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Petr BártekPetr Bártek 040423 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 1.75 9.00
2 Ladislav Jakub JančaLadislav Jakub Janča 050226 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 1.72 7.00
3 Miloslav KlimešMiloslav Klimeš 040824 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 1.66 6.00
Skok vysoký - Žákyně (úterý, 14.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Natálie NovotnáNatálie Novotná 050401 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště AAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 1.50 11.00
2 Tereza HanákováTereza Hanáková 040123 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1.47 9.00
3 Tereza VondrákováTereza Vondráková 050130 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1.38 8.00
Skok o tyči - Žáci (úterý, 14.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
Skok o tyči - Žákyně (úterý, 14.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
Skok daleký - Žáci (úterý, 14.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Petr SedlářPetr Sedlář 040221 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6.39 9.00
2 Tomáš GerlaTomáš Gerla 041121 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 5.71 7.00
3 Petr BártekPetr Bártek 040423 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 5.67 6.00
Skok daleký - Žákyně (úterý, 14.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Jana PoláškováJana Polášková 040126 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště AAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 5.30 11.00
2 Jessica OndrigováJessica Ondrigová 041228 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště AAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 5.23 9.00
3 Alžběta VavříkováAlžběta Vavříková 041011 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5.01 8.00
Vrh koulí 3kg - Žákyně (úterý, 14.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Viktorie StaškováViktorie Stašková 050708 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště AAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 10.64 11.00
2 Natálie NagyováNatálie Nagyová 041019 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště AAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 10.08 9.00
3 Lucie ProuzováLucie Prouzová 041015 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště AAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 09.66 8.00
Vrh koulí 4kg - Žáci (úterý, 14.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Jan SvozilJan Svozil 041231 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 13.27 9.00
2 Roman BrandtnerRoman Brandtner 040804 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 11.75 7.00
3 Matěj FridrichMatěj Fridrich 041111 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 11.39 6.00
Hod diskem 0,75kg - Žákyně (úterý, 14.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Natálie NagyováNatálie Nagyová 041019 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště AAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 28.33 11.00
2 Timea ZlatníkováTimea Zlatníková 040217 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště AAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 25.78 9.00
3 Barbora FuchsováBarbora Fuchsová 040528 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 25.38 8.00
Hod diskem 1kg - Žáci (úterý, 14.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Zdeněk ŘedinaZdeněk Ředina 040110 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 35.15 9.00
2 Matěj FridrichMatěj Fridrich 041111 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 33.87 7.00
3 Jan SvozilJan Svozil 041231 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 28.93 6.00
Hod kladivem 3kg - Žákyně (úterý, 14.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Natálie NagyováNatálie Nagyová 041019 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště AAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 40.29 11.00
2 Veronika SmutkováVeronika Smutková 040204 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště AAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 28.57 9.00
3 Darina KovácsováDarina Kovácsová 040122 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště BAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 28.26 8.00
Hod kladivem 4kg - Žáci (úterý, 14.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Radim EliášRadim Eliáš 040709 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 45.43 9.00
2 Tomáš DošlaTomáš Došla 040529 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 25.64 7.00
3 David KryštofDavid Kryštof 040531 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 17.50 6.00
Hod kladivem 4kg - Juniorky (úterý, 14.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
Hod oštěpem 500g - Žákyně (úterý, 14.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Adéla MüllerováAdéla Müllerová 041215 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště AAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 33.40 11.00
2 Lucie GolasovskáLucie Golasovská 040627 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 31.48 9.00
3 Timea ZlatníkováTimea Zlatníková 040217 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště AAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 31.20 8.00
Hod oštěpem 600g - Žáci (úterý, 14.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Roman BrandtnerRoman Brandtner 040804 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 42.40 9.00
2 Jan SvozilJan Svozil 041231 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 35.66 7.00
3 Filip AdámekFilip Adámek 040811 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 33.03 6.00