Back

 / 2.kolo soutěže družstev star.žactva MSK

Opava (16. 5. 2019)

Skok vysoký - Žáci (Thursday, 16.5.2019)
Pos. Name Born Club/Nationality Výkon Points
1 Jakub WilczekJakub Wilczek 040330 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 1.59 11.00
2= Tadeáš VlachTadeáš Vlach 050221 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 1.56 8.50
2= Michal HrabovskýMichal Hrabovský 051014 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 1.56 8.50
Skok vysoký - Žákyně (Thursday, 16.5.2019)
Pos. Name Born Club/Nationality Výkon Points
1 Adéla TkáčováAdéla Tkáčová 050311 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1.52 11.00
2 Sabina TomečkováSabina Tomečková 050116 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 1.49 9.00
3 Melanie Sophie SchneebergerMelanie Sophie Schneeberger 050603 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 1.46 8.00
Skok o tyči - Žáci (Thursday, 16.5.2019)
Pos. Name Born Club/Nationality Výkon Points
1 Jan KrčekJan Krček 050401 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 3.13 11.00
2 Vítězslav TampaVítězslav Tampa 040323 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 2.60 9.00
3 Adam HazuchaAdam Hazucha 040926 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 2.40 8.00
Skok o tyči - Žákyně (Thursday, 16.5.2019)
Pos. Name Born Club/Nationality Výkon Points
1 Niki JoanniduNiki Joannidu 040427 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 2.71 11.00
2 Julie OndráčkováJulie Ondráčková 040603 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 2.61 9.00
3 Kateřina SolichováKateřina Solichová 050131 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 2.40 8.00
Skok daleký - Žáci (Thursday, 16.5.2019)
Pos. Name Born Club/Nationality Výkon Points
1 Matěj BekMatěj Bek 040609 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 5.95 11.00
2 Vít HolubVít Holub 050107 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5.76 9.00
3 Tobiáš SiwekTobiáš Siwek 041003 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5.49 8.00
Skok daleký - Žákyně (Thursday, 16.5.2019)
Pos. Name Born Club/Nationality Výkon Points
1 Valentýna HomolkováValentýna Homolková 040301 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 5.25 11.00
2 Ema FeilhauerováEma Feilhauerová 050424 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5.25 9.00
3 Niki JoanniduNiki Joannidu 040427 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 5.22 8.00
Vrh koulí 3kg - Žákyně (Thursday, 16.5.2019)
Pos. Name Born Club/Nationality Výkon Points
1 Daniela BártováDaniela Bártová 041101 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 10.69 11.00
2 Hana SoukalováHana Soukalová 040726 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 10.42 9.00
3 Karolína KlotkováKarolína Klotková 050307 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 09.56 8.00
Vrh koulí 4kg - Žáci (Thursday, 16.5.2019)
Pos. Name Born Club/Nationality Výkon Points
1 Ondřej VláčilOndřej Vláčil 040622 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 15.37 11.00
2 Martin VajdaMartin Vajda 040207 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 14.68 9.00
3 Dominik GöttlicherDominik Göttlicher 041022 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 12.90 8.00
Hod diskem 0,75kg - Žákyně (Thursday, 16.5.2019)
Pos. Name Born Club/Nationality Výkon Points
1 Eliška TylšarováEliška Tylšarová 040604 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 30.74 11.00
2 Pavla SopuchováPavla Sopuchová 040419 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 24.39 9.00
3 Daniela BártováDaniela Bártová 041101 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 23.42 8.00
Hod diskem 1kg - Žáci (Thursday, 16.5.2019)
Pos. Name Born Club/Nationality Výkon Points
1 Martin VajdaMartin Vajda 040207 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 56.31 11.00
2 Dominik GöttlicherDominik Göttlicher 041022 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 40.16 9.00
3 Ondřej VláčilOndřej Vláčil 040622 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 38.15 8.00
Hod kladivem 3kg - Žákyně (Thursday, 16.5.2019)
Pos. Name Born Club/Nationality Výkon Points
1 Daniela BártováDaniela Bártová 041101 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 39.80 11.00
2 Lucie KrasulováLucie Krasulová 040611 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 24.88 9.00
3 Hana MaštalířováHana Maštalířová 051005 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 22.58 8.00
Hod kladivem 4kg - Žáci (Thursday, 16.5.2019)
Pos. Name Born Club/Nationality Výkon Points
1 Martin VajdaMartin Vajda 040207 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 59.75 11.00
2 Martin GrulichMartin Grulich 050328 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 43.30 9.00
3 Ondřej VláčilOndřej Vláčil 040622 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 41.82 8.00
Hod oštěpem 500g - Žákyně (Thursday, 16.5.2019)
Pos. Name Born Club/Nationality Výkon Points
1 Sára ŠebestíkováSára Šebestíková 050812 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 32.29 11.00
2 Klaudie KulichováKlaudie Kulichová 040921 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 31.62 9.00
3 Karolína KlotkováKarolína Klotková 050307 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 31.47 8.00
Hod oštěpem 600g - Žáci (Thursday, 16.5.2019)
Pos. Name Born Club/Nationality Výkon Points
1 Martin GrulichMartin Grulich 050328 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 45.40 11.00
2 David ProskeDavid Proske 040322 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 44.20 9.00
3 Dominik GöttlicherDominik Göttlicher 041022 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 38.86 8.00