Back

 / 2.kolo soutěže družstev star.žactva MSK

Opava (16. 5. 2019)

60 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (čt, 16.5.2019 - 16:30) official Vítr: +2.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Casey LongCasey Long 04 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 4 07.15
2 Matěj LutzMatěj Lutz 04 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 5 07.46
3= Vojtěch KuzníkVojtěch Kuzník 04 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 3 07.60
3= Filip MorcinekFilip Morcinek 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 07.60
5 Vít HolubVít Holub 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 07.65
6 Michael GlocmanMichael Glocman 04 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 2 07.67
7 Ondřej PavelekOndřej Pavelek 04 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 7 07.68
8 Vojtěch PavelekVojtěch Pavelek 04 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 8 07.74
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (čt, 16.5.2019 - 16:32) official Vítr: +2.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matěj BekMatěj Bek 04 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 3 07.65
2 Maxim TeslíkMaxim Teslík 05 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 5 07.70
3 Jakub WilczekJakub Wilczek 04 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 4 07.71
4 Matěj RuferMatěj Rufer 04 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 1 07.90
5 Vojtěch Pavel PodvéskýVojtěch Pavel Podvéský 05 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 6 07.96
6 Mikuláš MarvanMikuláš Marvan 05 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 2 08.10
7 Jakub KubesaJakub Kubesa 05 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 7 08.16
8 Václav KrupicaVáclav Krupica 04 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 8 08.42
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (čt, 16.5.2019 - 16:34) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Daniel VranaDaniel Vrana 04 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 4 08.21
2 Denis PyšDenis Pyš 05 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 5 08.49
3 Vít ChovanecVít Chovanec 04 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 3 08.59
4 Daniel ChytilDaniel Chytil 05 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 7 08.65
5 Kryštof KiliánKryštof Kilián 04 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 2 08.80
6 Michal KozaMichal Koza 05 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 8 08.97
7 Rio BabiuchRio Babiuch 05 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 6 09.03
8 Pavel KowalaPavel Kowala 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 09.07
Celkem 8 závodníků
Běh 04 (čt, 16.5.2019 - 16:36) official Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tobiáš JanetzkýTobiáš Janetzký 05 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 7 07.90
2 Jakub KněžíkJakub Kněžík 04 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 8 07.97
3 Jonáš HolušaJonáš Holuša 04 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 6 08.16
4 Kamil HrbáčKamil Hrbáč 05 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 2 08.43
5 Ondřej OndrušákOndřej Ondrušák 05 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 4 08.95
6 Jan JašekJan Jašek 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1 09.42
7 Jakub TobolaJakub Tobola 05 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 09.73
8 Marek BakotaMarek Bakota 05 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 09.75
Celkem 8 závodníků
Běh 05 (čt, 16.5.2019 - 16:38) official Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch MilataVojtěch Milata 04 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 6 07.91
2 Jan MatýsekJan Matýsek 05 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 5 08.09
3 Matěj OzaniakMatěj Ozaniak 05 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 2 08.31
4 Vojtěch KolarčíkVojtěch Kolarčík 05 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 4 08.45
5 Filip MelicharFilip Melichar 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 09.79
Celkem 5 závodníků
Běh 06 (čt, 16.5.2019 - 16:40) official Vítr: +3.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Bruno VontorBruno Vontor 05 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 6 08.12
2 David PanuškaDavid Panuška 04 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 4 08.30
Ondřej SedlářOndřej Sedlář 05 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 5 DNS
Lukáš SkalskiLukáš Skalski 03 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 DNS
Celkem 4 závodníků

60 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (čt, 16.5.2019 - 16:20) official Vítr: +2.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna CagašováAnna Cagašová 04 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 07.89
2 Klára ToováKlára Toová 04 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 5 07.91
3 Aneta StankovičováAneta Stankovičová 04 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 3 07.95
4 Dominika FialováDominika Fialová 04 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 6 08.06
5 Marie ŠípkováMarie Šípková 04 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 1 08.10
6= Adéla TkáčováAdéla Tkáčová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 8 08.13
6= Kristýna BužgováKristýna Bužgová 04 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 2 08.13
8 Tereza KubajurováTereza Kubajurová 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 7 08.18
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (čt, 16.5.2019 - 16:20) official Vítr: +1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Iveta ČerníkováIveta Černíková 05 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 5 08.15
2 Kristýna LamlováKristýna Lamlová 04 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 4 08.18
3 Veronika KuráňováVeronika Kuráňová 05 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 6 08.23
4 Adéla FistrováAdéla Fistrová 04 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 8 08.31
5 Anna StrnadelAnna Strnadel 05 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 7 08.37
6 Tereza SikorováTereza Sikorová 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 08.38
7 Nina VálkováNina Válková 05 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 1 08.41
8 Hana KarpováHana Karpová 04 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 08.42
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (čt, 16.5.2019 - 16:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anežka BojkováAnežka Bojková 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 08.42
2= Aneta VojtěškováAneta Vojtěšková 04 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 4 08.60
2= Veronika PotůčkováVeronika Potůčková 05 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 6 08.60
4 Mariola LyskováMariola Lysková 05 TJ TŽ Třinec BTJ TŽ Třinec B 3 08.74
5 Elen HrbáčkováElen Hrbáčková 04 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 2 08.76
6= Natálie ZychováNatálie Zychová 05 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 1 08.86
6= Alexandra BalcarováAlexandra Balcarová 04 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 7 08.86
8 Erika PráškováErika Prášková 05 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 8 09.00
Celkem 8 závodníků
Běh 04 (čt, 16.5.2019 - 16:20) official Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina JurgováKateřina Jurgová 04 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 3 08.93
2 Natálie BuryNatálie Bury 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 09.04
3 Veronika JachnickáVeronika Jachnická 05 TJ TŽ Třinec BTJ TŽ Třinec B 6 09.08
4 Lucie DybalováLucie Dybalová 05 Atletika Poruba z.s. BAtletika Poruba z.s. B 1 09.11
5 Leontýna SlívováLeontýna Slívová 04 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 2 09.19
6 Simona ŠenkeříkováSimona Šenkeříková 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 09.38
7 Aneta MotykováAneta Motyková 05 TJ TŽ Třinec BTJ TŽ Třinec B 7 09.45
8 Lukia KratochvílováLukia Kratochvílová 05 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 8 09.68
Celkem 8 závodníků
Běh 05 (čt, 16.5.2019 - 16:20) official Vítr: +1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martina FialováMartina Fialová 04 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 6 08.47
2 Nela ZahradníkováNela Zahradníková 04 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 8 09.26
3 Natálie BieniekováNatálie Bienieková 05 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 3 09.27
4 Gabriela StrnadováGabriela Strnadová 05 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 2 09.33
5 Nikola TondrováNikola Tondrová 05 Atletika Poruba z.s. BAtletika Poruba z.s. B 1 09.44
6 Tereza ŠípkováTereza Šípková 05 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 7 09.49
7 Lucie KrejčíLucie Krejčí 04 Atletika Poruba z.s. BAtletika Poruba z.s. B 4 09.62
8 Zuzana DatkováZuzana Datková 05 TJ TŽ Třinec BTJ TŽ Třinec B 5 09.87
Celkem 8 závodníků
Běh 06 (čt, 16.5.2019 - 16:20) official Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michaela HonešováMichaela Honešová 04 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 5 08.48
2 Karolína SynkováKarolína Synková 05 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 6 08.63
3 Vanessa GleňováVanessa Gleňová 05 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 4 08.67
4 Vendula MatějkováVendula Matějková 04 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 3 08.70
5 Karolína VajdováKarolína Vajdová 04 Atletika Poruba z.s. BAtletika Poruba z.s. B 7 08.80
6 Viktorie ZelenkovaViktorie Zelenkova 04 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 1 09.77
Beata ZahradnikováBeata Zahradniková 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 8 DNS
Adéla ŠturmováAdéla Šturmová 05 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 2 DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 07 (čt, 16.5.2019 - 16:20) official Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michaela SochováMichaela Sochová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1 08.70
2 Tereza PlatilováTereza Platilová 05 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 7 09.12
3 Vendula HendrychováVendula Hendrychová 04 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 3 09.25
4 Daniela BazsováDaniela Bazsová 05 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 4 09.26
5 Amálie PastrnkováAmálie Pastrnková 07 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 2 09.46
6 Viktorie DudováViktorie Dudová 05 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 5 09.66
7 Klára KocurováKlára Kocurová 05 TJ TŽ Třinec BTJ TŽ Třinec B 6 09.79
Celkem 7 závodníků
Běh 08 (čt, 16.5.2019 - 16:20) official Vítr: +1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Julie VlčkováJulie Vlčková 05 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 7 08.80
2 Natálie PutováNatálie Putová 05 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 2 09.03
3 Hana PflegrováHana Pflegrová 05 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 6 09.08
4 Klára GodulováKlára Godulová 04 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 5 09.95
5 Veronika JanyškováVeronika Janyšková 05 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 3 10.40
MS Aneta TrojkováAneta Trojková 05 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 4 09.22
Celkem 6 závodníků

150 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (čt, 16.5.2019 - 18:40) official Vítr: +2.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Casey LongCasey Long 04 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 4 16.72
2 Vojtěch KuzníkVojtěch Kuzník 04 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 5 17.95
3 Vojtěch PavelekVojtěch Pavelek 04 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 18.05
4 Maxim TeslíkMaxim Teslík 05 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 7 18.40
5 Michal NovákMichal Novák 04 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 1 18.44
6 Matěj BekMatěj Bek 04 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 6 18.62
7 Ondřej PavelekOndřej Pavelek 04 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 19.09
8 David BednářDavid Bednář 04 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 8 19.34
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (čt, 16.5.2019 - 18:40) official Vítr: +1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matěj SchneiderMatěj Schneider 04 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 4 19.58
2 Mikuláš MarvanMikuláš Marvan 05 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 5 20.04
3 Jonáš BorovskýJonáš Borovský 05 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 3 20.37
4 Vít ChovanecVít Chovanec 04 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 7 20.47
5 Dalibor DvořákDalibor Dvořák 06 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 6 20.48
6 Kryštof KiliánKryštof Kilián 04 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 2 21.12
7 Ondřej SamiecOndřej Samiec 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 8 21.95
8 Rio BabiuchRio Babiuch 05 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 1 22.89
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (čt, 16.5.2019 - 18:40) official Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vít HolubVít Holub 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 18.40
2 Václav OravaVáclav Orava 05 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 3 19.94
3 David PanuškaDavid Panuška 04 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 6 20.38
4 Sam NavrátilSam Navrátil 05 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 4 21.53
Lukáš SkalskiLukáš Skalski 03 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (čt, 16.5.2019 - 18:40) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip MorcinekFilip Morcinek 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 18.52
2 Matěj HoppMatěj Hopp 04 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 5 18.73
3 Tobiáš JanetzkýTobiáš Janetzký 05 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 3 19.58
4 Ondřej VíchaOndřej Vícha 05 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 2 21.21
Jonáš HolušaJonáš Holuša 04 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 4 DNS
Celkem 5 závodníků

150 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (čt, 16.5.2019 - 18:30) official Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna CagašováAnna Cagašová 04 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 18.76
2 Marie ŠípkováMarie Šípková 04 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 5 19.67
3 Aneta StankovičováAneta Stankovičová 04 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 3 19.73
4 Tereza KubajurováTereza Kubajurová 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 8 20.01
5 Kristýna BužgováKristýna Bužgová 04 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 7 20.07
6 Iveta ČerníkováIveta Černíková 05 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 1 20.16
7 Kateřina SolichováKateřina Solichová 05 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 6 20.46
8 Tereza SikorováTereza Sikorová 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 20.47
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (čt, 16.5.2019 - 18:30) official Vítr: +1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora NedopilkováBarbora Nedopilková 04 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 3 20.18
2 Hana KarpováHana Karpová 04 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 20.47
3 Tereza MatýskováTereza Matýsková 05 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 4 20.52
4 Klára StaniekováKlára Stanieková 05 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 2 21.19
5 Anna StrnadelAnna Strnadel 05 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 7 21.23
6 Vanessa GleňováVanessa Gleňová 05 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 1 21.29
7 Elen HrbáčkováElen Hrbáčková 04 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 8 22.23
Veronika KuráňováVeronika Kuráňová 05 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 5 DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (čt, 16.5.2019 - 18:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla FajkusováAdéla Fajkusová 05 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 4 21.30
2 Kristýna MatějováKristýna Matějová 05 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 5 21.78
3 Daniela MíčkováDaniela Míčková 05 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 21.89
4 Alexandra BalcarováAlexandra Balcarová 04 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 3 21.91
5 Kateřina JurgováKateřina Jurgová 04 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 8 22.15
6 Eva AdámkováEva Adámková 04 TJ TŽ Třinec BTJ TŽ Třinec B 6 22.20
7 Natálie PutováNatálie Putová 05 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 7 22.36
8 Eliška TarkotováEliška Tarkotová 04 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 1 22.46
Celkem 8 závodníků
Běh 04 (čt, 16.5.2019 - 18:30) official Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sabina VantuchováSabina Vantuchová 04 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 8 20.42
2 Iva RigouletováIva Rigouletová 05 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 5 22.06
3 Aneta TrojkováAneta Trojková 05 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 4 22.36
4 Daniela BazsováDaniela Bazsová 05 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 6 23.17
5 Anna GureckáAnna Gurecká 05 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 2 23.18
6 Lukia KratochvílováLukia Kratochvílová 05 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 7 23.85
7 Nela KadaváNela Kadavá 05 TJ TŽ Třinec BTJ TŽ Třinec B 1 23.88
8 Petra VitovskáPetra Vitovská 06 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 3 23.93
Celkem 8 závodníků
Běh 05 (čt, 16.5.2019 - 18:30) official Vítr: +1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nina VálkováNina Válková 05 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 8 20.51
2 Mariola LyskováMariola Lysková 05 TJ TŽ Třinec BTJ TŽ Třinec B 5 20.95
3 Karolína SynkováKarolína Synková 05 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 1 21.30
4 Lucie DybalováLucie Dybalová 05 Atletika Poruba z.s. BAtletika Poruba z.s. B 4 22.30
5 Barbora OndováBarbora Ondová 05 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 6 22.62
6 Aneta MotykováAneta Motyková 05 TJ TŽ Třinec BTJ TŽ Třinec B 3 23.30
7 Eliška PohlováEliška Pohlová 07 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 2 27.10
Markéta SikorováMarkéta Sikorová 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 06 (čt, 16.5.2019 - 18:30) official Vítr: +1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Aneta DokulilováAneta Dokulilová 04 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 5 20.23
2 Markéta PoláškováMarkéta Polášková 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 20.59
3 Denisa ZdražilováDenisa Zdražilová 04 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 8 20.97
4 Natálie BuryNatálie Bury 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 22.52
5 Karolína ValentováKarolína Valentová 05 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 1 22.77
6 Amálie PastrnkováAmálie Pastrnková 07 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 6 24.06
Natálie ErnstováNatálie Ernstová 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 DNS
Gabriela StrnadováGabriela Strnadová 05 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 7 DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 07 (čt, 16.5.2019 - 18:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Melánie PejšováMelánie Pejšová 04 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 6 20.62
2 Patricie ŠodkováPatricie Šodková 04 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 1 21.62
3 Kristýna GajdečkováKristýna Gajdečková 05 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 5 22.53
4 Leontýna SlívováLeontýna Slívová 04 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 2 23.15
5 Patricie GorylováPatricie Gorylová 05 TJ TŽ Třinec BTJ TŽ Třinec B 3 23.63
Dorota SochováDorota Sochová 04 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 DNS
Viktorie ZelenkovaViktorie Zelenkova 04 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 8 DNS
Viktorie DudováViktorie Dudová 05 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 4 DNS
Celkem 8 závodníků

300 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (čt, 16.5.2019 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej PavelekOndřej Pavelek 04 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 38.36
2 Matěj LutzMatěj Lutz 04 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 5 38.94
3 Maxim TeslíkMaxim Teslík 05 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 2 39.35
4 Vítězslav TampaVítězslav Tampa 04 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 7 39.87
5 Matěj HoppMatěj Hopp 04 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 1 40.12
6 Vojtěch KuzníkVojtěch Kuzník 04 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 6 40.56
7 Vojtěch MilataVojtěch Milata 04 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 8 41.93
Casey LongCasey Long 04 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 4 DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (čt, 16.5.2019 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David BednářDavid Bednář 04 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 40.56
2 Marek SwaczynaMarek Swaczyna 05 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 5 41.35
3 Ladislav DrongLadislav Drong 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 42.49
4 Daniel VranaDaniel Vrana 04 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 6 42.93
5 Jakub KubesaJakub Kubesa 05 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 3 44.03
6 Vít ChovanecVít Chovanec 04 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 2 45.94
7 Pavel KowalaPavel Kowala 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 48.09
Michal KozaMichal Koza 05 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 8 DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (čt, 16.5.2019 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Václav OravaVáclav Orava 05 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 7 42.24
2 Daniel ChytilDaniel Chytil 05 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 5 45.72
3 Ondřej VíchaOndřej Vícha 05 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 1 43.30
4 Václav KrupicaVáclav Krupica 04 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 3 43.35
5 Mikuláš MarvanMikuláš Marvan 05 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 6 43.63
6 Ondřej OndrušákOndřej Ondrušák 05 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 2 47.93
Daniel HudecDaniel Hudec 04 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 4 DNS
Adama WewiorkaAdama Wewiorka 04 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 8 DNS
Celkem 8 závodníků

300 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (čt, 16.5.2019 - 16:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna CagašováAnna Cagašová 04 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 39.89
2 Adéla FistrováAdéla Fistrová 04 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 6 42.28
3 Zina PindorováZina Pindorová 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 42.29
4 Tereza KubajurováTereza Kubajurová 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 7 43.20
5 Kristýna LamlováKristýna Lamlová 04 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 2 43.89
Marie ŠípkováMarie Šípková 04 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 3 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (čt, 16.5.2019 - 16:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza SikorováTereza Sikorová 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 42.91
2 Klára StaniekováKlára Stanieková 05 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 3 46.26
3 Johana ČmielováJohana Čmielová 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 47.36
4 Vanessa GleňováVanessa Gleňová 05 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 7 48.04
5 Iva RigouletováIva Rigouletová 05 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 6 50.44
6 Petra VitovskáPetra Vitovská 06 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 2 51.36
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (čt, 16.5.2019 - 16:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla FajkusováAdéla Fajkusová 05 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 4 45.51
2 Barbora OndováBarbora Ondová 05 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 3 48.85
3 Aneta TrojkováAneta Trojková 05 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 2 48.87
4 Markéta KoudelkováMarkéta Koudelková 05 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 5 49.31
5 Valerie ŠavrdováValerie Šavrdová 04 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 6 50.10
Tereza WittasskováTereza Wittassková 04 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 7 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (čt, 16.5.2019 - 16:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Melanie Sophie SchneebergerMelanie Sophie Schneeberger 05 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 3 42.76
2 Karolína VajdováKarolína Vajdová 04 Atletika Poruba z.s. BAtletika Poruba z.s. B 2 47.18
3 Nikola TondrováNikola Tondrová 05 Atletika Poruba z.s. BAtletika Poruba z.s. B 6 50.76
4 Tereza PlatilováTereza Platilová 05 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 5 51.69
Elen HrbáčkováElen Hrbáčková 04 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 4 DNS
Celkem 5 závodníků

800 m - Žáci (Finále)

Finále (čt, 16.5.2019 - 16:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Filip ČervenkaFilip Červenka 04 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 2:07.46
2 Matěj SchneiderMatěj Schneider 04 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 2:17.27
3 Dalibor DvořákDalibor Dvořák 06 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 2:18.90
4 Martin VlkMartin Vlk 05 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2:26.05
5 Jakub TobolaJakub Tobola 05 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2:31.98
6 Filip StoszekFilip Stoszek 05 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 2:32.53
7 Ondřej SedlářOndřej Sedlář 05 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 2:38.38
8 Matěj TřešňákMatěj Třešňák 05 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 2:39.73
David MatuščíkDavid Matuščík 04 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A DNS
Celkem 9 závodníků

800 m - Žákyně (Finále)

Finále (čt, 16.5.2019 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Karolína VilčkováKarolína Vilčková 05 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2:30.44
2 Barbora NedopilkováBarbora Nedopilková 04 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 2:32.42
3 Viktorie ŤahanováViktorie Ťahanová 04 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2:33.14
4 Sabina VantuchováSabina Vantuchová 04 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 2:33.32
5 Veronika PotůčkováVeronika Potůčková 05 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 2:34.52
6 Vendula MatějkováVendula Matějková 04 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 2:35.59
7 Natálie ErnstováNatálie Ernstová 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2:36.64
8 Jana KleibertováJana Kleibertová 04 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 2:37.12
9 Karolína KlechováKarolína Klechová 04 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 2:38.84
10 Simona ŠenkeříkováSimona Šenkeříková 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2:39.82
11 Zuzana CiencialováZuzana Ciencialová 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2:40.37
12 Ema FinsterlováEma Finsterlová 05 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 2:43.36
Celkem 12 závodníků

1500 m - Žáci (Finále)

Finále (čt, 16.5.2019 - 17:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Nikodem MitrengaNikodem Mitrenga 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 9 4:30.30
2 Michal NovákMichal Novák 04 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 10 4:43.04
3 Tomáš VinckerTomáš Vincker 05 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 14 4:44.09
4 Eric TrynkaEric Trynka 04 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 12 4:51.22
5 Adam HazuchaAdam Hazucha 04 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 4 4:52.94
6 Vojtěch UrbánekVojtěch Urbánek 05 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 13 4:54.13
7 Štěpán KavanŠtěpán Kavan 05 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 7 4:56.88
8 Jonáš GebauerJonáš Gebauer 04 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 3 4:56.90
9 Martin PorubaMartin Poruba 04 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 11 5:04.50
10 Jan JašekJan Jašek 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 5:08.76
11 Tadeáš BinarTadeáš Binar 04 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 2 5:08.84
12 Adam KrejčíAdam Krejčí 05 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 8 5:34.61
13 Josef HájovskýJosef Hájovský 05 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1 5:35.88
14 Štěpán JarošŠtěpán Jaroš 05 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 5 5:37.82
Celkem 14 závodníků

1500 m - Žákyně (Finále)

Finále (čt, 16.5.2019 - 17:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Barbora BystřičanováBarbora Bystřičanová 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 5:19.36
2 Anna VáclavíkováAnna Václavíková 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 10 5:23.75
3 Gabriela BřeznáGabriela Březná 05 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 4 5:25.32
4 Markéta SikorováMarkéta Sikorová 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 8 5:26.46
5 Magdaléna CetlováMagdaléna Cetlová 05 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 6 5:30.56
6 Eliška SlaninováEliška Slaninová 05 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 9 5:35.63
7 Natálie BieniekováNatálie Bienieková 05 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 3 5:36.34
8 Eliška AdámkováEliška Adámková 05 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 1 5:43.47
9 Lucie KrčkováLucie Krčková 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 6:00.21
10 Anna BeňovičováAnna Beňovičová 04 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 2 6:04.41
11 Klára VojtkováKlára Vojtková 04 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 11 6:55.44
Celkem 11 závodníků

3000 m - Žáci

(čt, 16.5.2019 - 18:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Matěj NojzerMatěj Nojzer 04 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 2 11:32.82
2 Patrik ChovanecPatrik Chovanec 04 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 3 11:49.17
3 Jeroným PolášekJeroným Polášek 05 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 7 12:03.65
4 Teymur AbbasovTeymur Abbasov 05 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 4 12:08.88
5 Ondřej NojzerOndřej Nojzer 04 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 6 12:59.62
6 Oliver GrzychOliver Grzych 05 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 13:52.23
Celkem 6 závodníků

100 m překážek - Žáci (Běh)

Běh 01 (čt, 16.5.2019 - 15:50) official Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Richard ŠenkRichard Šenk 04 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 4 13.18
2 Matěj DaněkMatěj Daněk 04 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 5 14.84
3 Vojtěch SzczerbaVojtěch Szczerba 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 15.46
4 Filip GužiakFilip Gužiak 04 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 7 15.52
5 Ondřej NojzerOndřej Nojzer 04 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 6 15.74
6 Matěj NojzerMatěj Nojzer 04 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 2 15.94
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (čt, 16.5.2019 - 15:50) official Vítr: +1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tobiáš SiwekTobiáš Siwek 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 16.12
2 Štěpán MaturaŠtěpán Matura 05 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 6 16.18
3 Jan KlimeckýJan Klimecký 05 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 3 18.10
4 Michal HrochMichal Hroch 04 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 4 18.64
5 Marek BieligMarek Bielig 05 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 5 19.45
Celkem 5 závodníků

100 m překážek - Žákyně (Běh)

Běh 01 (čt, 16.5.2019 - 15:30) official Vítr: +2.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Klára ToováKlára Toová 04 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 4 15.18
2 Johana SuchánkováJohana Suchánková 05 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 3 15.53
3 Dominika FialováDominika Fialová 04 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 5 15.70
4 Adéla TkáčováAdéla Tkáčová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 15.81
5 Zina PindorováZina Pindorová 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 16.05
6 Lucie KláskováLucie Klásková 04 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 7 16.28
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (čt, 16.5.2019 - 15:30) official Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Hana SoukalováHana Soukalová 04 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 16.47
2 Kristýna MatějováKristýna Matějová 05 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 3 16.53
3 Hana HerudkováHana Herudková 04 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 2 16.91
4 Patricie ŠodkováPatricie Šodková 04 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 6 16.94
5 Klaudie KulichováKlaudie Kulichová 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 17.44
Julie OndráčkováJulie Ondráčková 04 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 4 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (čt, 16.5.2019 - 15:30) official Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michaela SochováMichaela Sochová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 17.14
2 Kateřina ŽídkováKateřina Žídková 05 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 7 18.02
3 Dorota CiencialováDorota Ciencialová 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 18.46
4 Lucie SchwarzbachováLucie Schwarzbachová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 19.40
5 Barbora SasínováBarbora Sasínová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 19.59
Dorota SochováDorota Sochová 04 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 DNS
Celkem 6 závodníků

200 m překážek - Žáci (Běh)

Běh 01 (čt, 16.5.2019 - 18:00) official Vítr: +1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Richard ŠenkRichard Šenk 04 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 4 26.51
2 Ondřej NojzerOndřej Nojzer 04 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 3 29.68
3 Matěj NojzerMatěj Nojzer 04 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 5 30.02
4 Filip GužiakFilip Gužiak 04 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 6 30.90
5 Vojtěch SzczerbaVojtěch Szczerba 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 31.16
Jakub WojnarJakub Wojnar 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 DNS
David MatuščíkDavid Matuščík 04 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 7 DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (čt, 16.5.2019 - 18:00) official Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tobiáš SiwekTobiáš Siwek 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 32.56
2 Štěpán MaturaŠtěpán Matura 05 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 2 34.04
3 Vojtěch Pavel PodvéskýVojtěch Pavel Podvéský 05 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 7 35.15
4 Adam BoďaAdam Boďa 05 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 5 36.12
5 František JaníkFrantišek Janík 05 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 6 36.21
6 Martin BousekMartin Bousek 05 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 3 37.84
Marek BieligMarek Bielig 05 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 4 DNS
Celkem 7 závodníků

200 m překážek - Žákyně (Běh)

Běh 01 (čt, 16.5.2019 - 17:50) official Vítr: +1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Aneta DokulilováAneta Dokulilová 04 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 4 31.01
2 Johana SuchánkováJohana Suchánková 05 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 3 31.66
3 Iveta ČerníkováIveta Černíková 05 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 6 32.04
4 Klaudie KulichováKlaudie Kulichová 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 32.06
5 Aneta OprchalskáAneta Oprchalská 05 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 2 33.97
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (čt, 16.5.2019 - 17:50) official Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza MatýskováTereza Matýsková 05 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 3 32.25
2 Lucie KrasulováLucie Krasulová 04 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 33.36
3 Kateřina HolešováKateřina Holešová 05 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 4 33.48
4 Karolína FulnečkováKarolína Fulnečková 06 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 2 35.22
5 Anna StrnadelAnna Strnadel 05 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 6 36.28
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (čt, 16.5.2019 - 17:50) official Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dominika FialováDominika Fialová 04 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 6 31.36
2 Bára KubicováBára Kubicová 05 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 4 34.89
3 Anežka BojkováAnežka Bojková 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 35.49
4 Ema VálkováEma Válková 05 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 2 40.23
5 Zuzana DatkováZuzana Datková 05 TJ TŽ Třinec BTJ TŽ Třinec B 5 45.57
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (čt, 16.5.2019 - 17:50) official Vítr: +2.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ema FeilhauerováEma Feilhauerová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 31.88
2 Julie VlčkováJulie Vlčková 05 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 6 35.18
3 Nina PetrováNina Petrová 04 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 5 38.38
4 Karolína ValentováKarolína Valentová 05 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 3 39.48
Celkem 4 závodníků

4 x 300 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (čt, 16.5.2019 - 19:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Podvéský, Novák, Červenka, Lutz Podvéský, Novák, Červenka, Lutz SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 3 2:48.08
2 Swaczyna, Schneider, Vrana, Wilczek Swaczyna, Schneider, Vrana, Wilczek TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 6 2:48.95
3 Milata, Orava, Liška, Charvátek Milata, Orava, Liška, Charvátek Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 5 2:59.19
4 Vontor, Jaroš, Kolarčík, Kněžík Vontor, Jaroš, Kolarčík, Kněžík Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 2 3:06.28
5 Hájovský, Tobola, Vlk, Bakota Hájovský, Tobola, Vlk, Bakota TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 3:13.60
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (čt, 16.5.2019 - 19:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kubesa, Matura, Poruba, Dvořák Kubesa, Matura, Poruba, Dvořák SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 3 2:59.49
2 Vlach, Krupica, Boďa, Chytil Vlach, Krupica, Boďa, Chytil Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 6 3:12.08
3 Koza, Navrátil, Pyš, Stoszek Koza, Navrátil, Pyš, Stoszek SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 5 3:24.24
4 Chovanec, Krejčí, Ondrušák, Třešňák Chovanec, Krejčí, Ondrušák, Třešňák Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 4 3:36.01
Celkem 4 závodníků

4 x 300 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (čt, 16.5.2019 - 18:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vantuchová, Schneeberger, Fistrová, Válková Vantuchová, Schneeberger, Fistrová, Válková Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 2 2:56.73
2 Bužgová, Lamlová, Ondráčková Bužgová, Lamlová, Ondráčková SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 4 3:04.25
3 Vilčková, Karpová, Ťahanová, Bystřičanová Vilčková, Karpová, Ťahanová, Bystřičanová TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 7 3:09.59
4 Fajkusová, Klechová, Slaninová, Cetlová Fajkusová, Klechová, Slaninová, Cetlová TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 5 3:23.35
5 Kaspříková, Kreuzerová, Žídková, Tomečková Kaspříková, Kreuzerová, Žídková, Tomečková Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 3 3:25.79
6 Sochová, Šenkeříková, Sasínová, Schwarzbachová Sochová, Šenkeříková, Sasínová, Schwarzbachová Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 3:35.45
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (čt, 16.5.2019 - 18:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Suchánková, Potůčková, Hoňková, Holešová Suchánková, Potůčková, Hoňková, Holešová SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 5 3:09.54
2 Zdražilová, Válková, Matějková, Petrová Zdražilová, Válková, Matějková, Petrová Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 7 3:12.14
3 Boboková, Míčková, Polášková, Václavíková Boboková, Míčková, Polášková, Václavíková TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 3:12.58
4 Tarkotová, Kleibertová, Klásková, Adámková Tarkotová, Kleibertová, Klásková, Adámková SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 6 3:18.53
5 Synková, Kutějová, Lojková, Bienieková Synková, Kutějová, Lojková, Bienieková Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 3 3:28.30
6 Válková, Vajdová, Krejčí, Dybalová Válková, Vajdová, Krejčí, Dybalová Atletika Poruba z.s. BAtletika Poruba z.s. B 2 3:30.50
Celkem 6 závodníků

Skok vysoký - Žáci

(čt, 16.5.2019 - 17:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1.301.351.401.451.501.531.561.591.621.651.681.711.741.771.801.831.861.891.921.95
1 Jakub WilczekJakub Wilczek
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
04 11 1.59 -oooooooxxx
2= Tadeáš VlachTadeáš Vlach
Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A
05 16 1.56 --oooooxxx
2= Michal HrabovskýMichal Hrabovský
SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A
05 8 1.56 oooooooxxx
4 Jakub KněžíkJakub Kněžík
Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice...
04 15 1.56 ooooooxxoxxx
5 Šimon ChabroňŠimon Chabroň
TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s.
04 7 1.50 xoooxxooxx
6= Martin BousekMartin Bousek
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
05 12 1.50 --oxoxoxxx
6= Ondřej SamiecOndřej Samiec
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
05 10 1.50 oooxoxoxxx
6= Vojtěch KolarčíkVojtěch Kolarčík
Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice...
05 3 1.50 -ooxoxoxxx
9 Michal HrochMichal Hroch
SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A
04 6 1.50 ooxoxoxxoxxx
10 Adama WewiorkaAdama Wewiorka
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
04 5 1.45 ooxooxxx
11 Jakub ŠkapaJakub Škapa
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
05 13 1.45 oooxxoxxx
12 Jan KlimeckýJan Klimecký
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
05 2 1.45 ooxoxxoxx
13 Martin PorubaMartin Poruba
SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A
04 9 1.40 -ooxxx
14 Filip GužiakFilip Gužiak
TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A
04 14 1.40 -oxo--xx
Matěj MooreMatěj Moore
TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B
05 4 DNS
Denis BergerDenis Berger
SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A
05 1 DNS
Celkem 16 závodníků

Skok vysoký - Žákyně

(čt, 16.5.2019 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1.201.281.331.381.431.461.491.521.551.581.61
1 Adéla TkáčováAdéla Tkáčová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
05 24 1.52 ---oxxoxoxoox
2 Sabina TomečkováSabina Tomečková
Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice...
05 12 1.49 ooo-xxoxxoxox
3 Melanie Sophie SchneebergerMelanie Sophie Schneeberger
Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A
05 23 1.46 -oo-oxoxxx
4 Kristýna MatějováKristýna Matějová
SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A
05 2 1.46 -oooxoxxox
5 Valentýna HomolkováValentýna Homolková
Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A
04 19 1.43 ooooxoxx
6= Hana HerudkováHana Herudková
TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A
04 21 1.43 --ooxxoxx
6= Klára ToováKlára Toová
Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A
04 4 1.43 --ooxxox-
8 Andrea MartinkováAndrea Martinková
SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A
05 10 1.38 ooooxxx
9 Lucie KláskováLucie Klásková
SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A
04 22 1.38 ooxoo-xxx
10 Veronika SchlischkováVeronika Schlischková
TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A
05 17 1.38 -xooxoxxx
11= Zuzana CiencialováZuzana Ciencialová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
04 15 1.38 oooxxoxxx
11= Jana KaletováJana Kaletová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
04 1 1.38 oooxxoxxx
13 Aneta OprchalskáAneta Oprchalská
SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A
05 14 1.33 ooxxoxx
14= Julie OndráčkováJulie Ondráčková
SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A
04 7 1.28 ooxxx
14= Eliška PalyzováEliška Palyzová
TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B
05 11 1.28 ooxxx
14= Eliška StokláskováEliška Stoklásková
TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B
05 3 1.28 oox-
14= Veronika NevřalováVeronika Nevřalová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
05 16 1.28 ooxx
18 Anežka MařádkováAnežka Mařádková
TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s.
05 6 1.28 oxoxxx
19= Anna GureckáAnna Gurecká
TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B
05 5 1.20 o
19= Veronika JachnickáVeronika Jachnická
TJ TŽ Třinec BTJ TŽ Třinec B
05 8 1.20 oxx
Tereza WittasskováTereza Wittassková
TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A
04 18 DNS
Viktorie NovotnáViktorie Novotná
TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A
04 20 NM
Kristýna GajdečkováKristýna Gajdečková
TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B
05 9 NM
Lucie SchwarzbachováLucie Schwarzbachová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
05 13 NM
Celkem 24 závodníků

Skok o tyči - Žáci

(čt, 16.5.2019 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1.601.802.002.202.402.602.913.133.61
1 Jan KrčekJan Krček
TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A
05 8 3.13 ------oxoxx-
2 Vítězslav TampaVítězslav Tampa
TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A
04 7 2.60 ---oxooxx
3 Adam HazuchaAdam Hazucha
TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A
04 2.40 -ooxoox
4= Eric TrynkaEric Trynka
TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A
04 6 2.20 -oooxxx
4= Denis BergerDenis Berger
SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A
05 5 2.20 -oooxx
6 Jakub WojnarJakub Wojnar
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
05 3 2.00 ooxoxxx
7 Ondřej OžanaOndřej Ožana
Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice...
09 4 2.00 -xxoxoxxx
8 Jan CharvátekJan Charvátek
Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A
06 2 1.80 ooxxx
9 Josef HájovskýJosef Hájovský
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
05 1 1.80 oxxoxxx
MS Jakub SkopalJakub Skopal
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
03 2.91 ----ooxxoxxx
Celkem 10 závodníků

Skok o tyči - Žákyně

(čt, 16.5.2019 - 16:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1.601.802.002.202.402.512.612.712.91
1 Niki JoanniduNiki Joannidu
SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A
04 10 2.71 ----oxoxooxxx
2 Julie OndráčkováJulie Ondráčková
SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A
04 9 2.61 --ooooxoxxx
3 Kateřina SolichováKateřina Solichová
Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s.
05 2 2.40 -oxoxooxxx
4 Karolína FulnečkováKarolína Fulnečková
Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s.
06 8 2.20 -ooxoxxx
5 Gabriela BřeznáGabriela Březná
Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A
05 5 2.00 oooxx
6 Denisa ZdražilováDenisa Zdražilová
Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A
04 4 2.00 ooxox
7 Emílie HavlíkováEmílie Havlíková
TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A
04 6 1.80 ooxx
8 Beata ZahradnikováBeata Zahradniková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
04 3 1.60 xoxxx
Karolína KlotkováKarolína Klotková
Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s.
05 7 DNS
Veronika JachnickáVeronika Jachnická
TJ TŽ Třinec BTJ TŽ Třinec B
05 1 NM
Celkem 10 závodníků

Skok daleký - Žáci

(čt, 16.5.2019 - 18:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Matěj BekMatěj Bek
TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A
04 5.95 +0.0 m/s 5.95  +0.05.82  +0.95.70  +2.35.954.77  +1.45.58  +2.95.69  +0.8
2 Vít HolubVít Holub
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
05 5.76 -0.2 m/s x5.76  -0.25.59  -1.45.76xxx
3 Tobiáš SiwekTobiáš Siwek
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
04 5.49 +0.8 m/s x5.49  +0.85.10  +2.45.495.29  +1.65.15  +0.8x
4 Matěj RuferMatěj Rufer
Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A
04 5.31 +0.5 m/s 5.31  +0.55.31  +0.55.09  -0.75.315.16  +1.95.23  +0.25.18  +2.0
5 Michael GlocmanMichael Glocman
TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A
04 5.28 +2.0 m/s 4.92  -1.74.95  +1.54.95  +2.04.955.28  +2.05.10  +0.65.28  +0.0
6 Vítězslav TampaVítězslav Tampa
TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A
04 5.09 +1.6 m/s 4.84  +0.05.01  +0.34.67  +1.05.015.00  +1.25.09  +1.64.86  +1.2
7 Daniel HudecDaniel Hudec
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
04 4.94 +0.2 m/s xx4.94  +0.24.944.89  +0.8x4.85  +0.4
8 Adama WewiorkaAdama Wewiorka
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
04 4.84 +0.5 m/s 4.10  +1.64.84  +0.54.61  +2.14.840.00.00.0
9 Ondřej SamiecOndřej Samiec
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
05 4.72 +1.6 m/s 4.72  +1.6x4.10  -1.34.720.00.00.0
10 Michal HrabovskýMichal Hrabovský
SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A
05 4.69 +0.1 m/s 4.61  -0.24.39  +0.74.69  +0.14.690.00.00.0
11 Jan KlimeckýJan Klimecký
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
05 4.66 +0.3 m/s 4.66  +0.3x4.59  +1.44.660.00.00.0
12 Adam BoďaAdam Boďa
Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A
05 4.46 +1.6 m/s 4.46  +1.64.29  +1.13.91  +1.04.460.00.00.0
13 Matěj OzaniakMatěj Ozaniak
TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B
05 4.45 -0.8 m/s x4.33  +0.24.45  -0.84.450.00.00.0
14 Filip StoszekFilip Stoszek
SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B
05 4.42 +1.3 m/s 4.02  -0.24.42  +1.3x4.420.00.00.0
15 Bruno VontorBruno Vontor
Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice...
05 4.35 -0.2 m/s 4.35  -0.23.78  +0.54.08  -0.94.350.00.00.0
16 Denis PyšDenis Pyš
SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B
05 4.33 +0.2 m/s 4.17  +0.34.33  +0.2x4.330.00.00.0
17 Jonáš BorovskýJonáš Borovský
TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B
05 4.30 +0.8 m/s 4.10  +0.03.82  +0.44.30  +0.84.300.00.00.0
18 Jakub WojnarJakub Wojnar
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
05 4.24 +0.8 m/s 4.24  +0.84.06  +1.64.21  +2.04.240.00.00.0
19 Sam NavrátilSam Navrátil
SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B
05 3.84 +1.2 m/s 3.82  -0.43.84  +1.23.83  +1.73.840.00.00.0
20 Martin VlkMartin Vlk
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
05 3.72 +0.9 m/s 3.48  +1.53.46  -0.13.72  +0.93.720.00.00.0
Šimon ChabroňŠimon Chabroň
TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s.
04 DNS
Jan MatýsekJan Matýsek
TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B
05 DNS
Jakub ŠkapaJakub Škapa
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
05 NM
Celkem 23 závodníků

Skok daleký - Žákyně

(čt, 16.5.2019 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Valentýna HomolkováValentýna Homolková
Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A
04 42 5.25 +1.0 m/s 5.25  +1.0x5.09  +1.75.255.14  +2.25.21  +1.6x
2 Ema FeilhauerováEma Feilhauerová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
05 40 5.25 +0.0 m/s 5.25  +0.05.02  +1.65.08  +1.25.255.18  +1.4x0.0
3 Niki JoanniduNiki Joannidu
SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A
04 44 5.22 +1.1 m/s 5.22  +1.14.94  +0.85.04  +1.05.22---
4 Veronika KuráňováVeronika Kuráňová
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
05 41 4.96 +1.3 m/s x4.96  +1.34.80  +0.44.96-x4.89  +0.0
5 Martina FialováMartina Fialová
TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B
04 39 4.92 +0.7 m/s x4.59  +0.34.92  +0.74.924.71  +0.8-4.60  +0.8
6 Zina PindorováZina Pindorová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
04 43 4.79 +2.0 m/s x4.79  +2.0x4.794.79  +1.1--
7 Aneta DokulilováAneta Dokulilová
Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A
04 4 4.75 x4.494.464.494.754.504.67
8 Michaela HonešováMichaela Honešová
SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A
04 38 4.73 +1.0 m/s 4.63  +2.14.20  +0.74.73  +1.04.734.54  +2.24.52  +1.7-
9 Karolína VilčkováKarolína Vilčková
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
05 36 4.63 +0.9 m/s 4.47  +0.54.31  +1.94.63  +0.94.630.00.00.0
10 Julie VálkováJulie Válková
Atletika Poruba z.s. BAtletika Poruba z.s. B
05 37 4.54 +1.0 m/s 4.18  +0.74.54  +1.04.37  +2.24.540.00.00.0
11 Nina PetrováNina Petrová
Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A
04 34 4.52 +2.4 m/s 4.34 +0.1 m/s 4.52  +2.44.34  +0.14.29  +1.44.520.00.00.0
12 Erika PráškováErika Prášková
SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B
05 23 4.52 4.034.524.314.520.00.00.0
13 Mariola LyskováMariola Lysková
TJ TŽ Třinec BTJ TŽ Třinec B
05 30 4.45 +1.7 m/s 4.45  +1.74.43  +1.24.45  +0.34.450.00.00.0
14 Melánie PejšováMelánie Pejšová
TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s.
04 26 4.43 +1.5 m/s 4.35  +0.54.25  +1.34.43  +1.54.430.00.00.0
15 Johana ČmielováJohana Čmielová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
04 35 4.40 +2.1 m/s 4.40  +2.1xx4.400.00.00.0
16 Andrea MartinkováAndrea Martinková
SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A
05 31 4.39 +3.6 m/s x4.39  +3.6x4.390.00.00.0
17 Vendula HendrychováVendula Hendrychová
TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B
04 7 4.36 4.364.32x4.360.00.00.0
18 Natálie ZychováNatálie Zychová
SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B
05 27 4.34 +1.5 m/s 4.34  +1.54.13  +1.24.12  +0.44.340.00.00.0
19 Eliška MučkováEliška Mučková
SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B
05 25 4.28 +0.8 m/s x4.12  +2.24.28  +0.84.280.00.00.0
20 Sára ŠebestíkováSára Šebestíková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
05 33 4.26 +0.6 m/s 4.26  +0.64.25  +0.3-4.260.00.00.0
21 Eliška HamplováEliška Hamplová
TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s.
04 28 4.24 +1.0 m/s 4.24  +1.0x4.04  +0.74.240.00.00.0
22 Agáta HoňkováAgáta Hoňková
SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A
05 24 4.22 4.17x4.224.220.00.00.0
23 Beata ZahradnikováBeata Zahradniková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
04 20 4.16 4.164.083.814.160.00.00.0
24 Dorota CiencialováDorota Ciencialová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
05 2 4.16 3.364.163.944.160.00.00.0
25 Jana KaletováJana Kaletová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
04 9 4.12 3.554.124.114.120.00.00.0
26 Aneta VojtěškováAneta Vojtěšková
TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B
04 29 4.10 +0.8 m/s x4.10  +0.84.07  +1.34.100.00.00.0
27 Valerie ŠavrdováValerie Šavrdová
TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B
04 16 4.07 4.073.844.024.070.00.00.0
28 Anežka MařádkováAnežka Mařádková
TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s.
05 19 4.07 3.914.073.424.070.00.00.0
29 Klára GodulováKlára Godulová
TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B
04 5 4.06 3.913.944.064.060.00.00.0
30 Nela KadaváNela Kadavá
TJ TŽ Třinec BTJ TŽ Třinec B
05 18 4.03 3.453.964.034.030.00.00.0
31 Markéta KoudelkováMarkéta Koudelková
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
05 12 4.02 3.863.974.024.020.00.00.0
32 Hana PflegrováHana Pflegrová
TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B
05 13 3.98 3.853.893.983.980.00.00.0
33 Tereza PlatilováTereza Platilová
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
05 14 3.94 3.883.563.943.940.00.00.0
34 Eva AdámkováEva Adámková
TJ TŽ Třinec BTJ TŽ Třinec B
04 1 3.94 3.603.603.943.940.00.00.0
35 Nikol SvozilováNikol Svozilová
TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B
04 22 3.93 3.903.823.933.930.00.00.0
36 Patricie GorylováPatricie Gorylová
TJ TŽ Třinec BTJ TŽ Třinec B
05 6 3.66 +0.5 m/s 3.66  +0.5xx3.660.00.00.0
37 Sabina PospíšilováSabina Pospíšilová
TJ TŽ Třinec BTJ TŽ Třinec B
05 21 3.63 3.633.16x3.630.00.00.0
38 Tereza RuskováTereza Rusková
TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B
05 15 3.57 3.573.343.563.570.00.00.0
39 Zuzana DatkováZuzana Datková
TJ TŽ Třinec BTJ TŽ Třinec B
05 3 3.52 x3.523.403.520.00.00.0
40 Klára KocurováKlára Kocurová
TJ TŽ Třinec BTJ TŽ Třinec B
05 11 3.41 3.413.363.093.410.00.00.0
41 Michaela KřenováMichaela Křenová
SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B
05 17 3.28 3.283.132.983.280.00.00.0
42 Veronika IzraelováVeronika Izraelová
TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s.
05 8 3.00 x3.00-3.000.00.00.0
Tereza WittasskováTereza Wittassková
TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A
04 32 NM
Elen KaspříkováElen Kaspříková
Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice...
04 10 NM
Celkem 44 závodníků

Vrh koulí 3kg - Žákyně

(čt, 16.5.2019 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Daniela BártováDaniela Bártová
Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A
04 10.69 0.00.00.00.00.00.00.0
2 Hana SoukalováHana Soukalová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
04 10.42 0.00.00.00.00.00.00.0
3 Karolína KlotkováKarolína Klotková
Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s.
05 09.56 0.00.00.00.00.00.00.0
4 Eliška TylšarováEliška Tylšarová
TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A
04 09.49 0.00.00.00.00.00.00.0
5 Pavla SopuchováPavla Sopuchová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
04 09.41 0.00.00.00.00.00.00.0
6 Amélie HavránkováAmélie Havránková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
04 09.09 0.00.00.00.00.00.00.0
7 Pavla PodolováPavla Podolová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
05 08.92 0.00.00.00.00.00.00.0
8 Veronika SchlischkováVeronika Schlischková
TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A
05 08.40 0.00.00.00.00.00.00.0
9 Sára ŠebestíkováSára Šebestíková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
05 08.23 0.00.00.00.00.00.00.0
10 Barbora ProcházkováBarbora Procházková
SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B
04 07.92 0.00.00.00.00.00.00.0
11 Markéta PoláškováMarkéta Polášková
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
06 07.83 0.00.00.00.00.00.00.0
12 Emílie HavlíkováEmílie Havlíková
TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A
04 07.62 0.00.00.00.00.00.00.0
13 Nikola VálkováNikola Válková
Atletika Poruba z.s. BAtletika Poruba z.s. B
04 07.44 0.00.00.00.00.00.00.0
14 Erika KreuzerováErika Kreuzerová
Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice...
04 07.11 0.00.00.00.00.00.00.0
15 Alžběta SkaličkováAlžběta Skaličková
TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B
05 07.09 0.00.00.00.00.00.00.0
16 Nela ZahradníkováNela Zahradníková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
04 06.80 0.00.00.00.00.00.00.0
17 Adéla ZwrtkováAdéla Zwrtková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
05 06.53 0.00.00.00.00.00.00.0
18 Michaela KřenováMichaela Křenová
SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B
05 06.04 0.00.00.00.00.00.00.0
19 Sabina VolkováSabina Volková
Atletika Poruba z.s. BAtletika Poruba z.s. B
04 05.85 0.00.00.00.00.00.00.0
20 Veronika NevřalováVeronika Nevřalová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
05 05.82 0.00.00.00.00.00.00.0
21 Nikol SvozilováNikol Svozilová
TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B
04 05.57 0.00.00.00.00.00.00.0
22 Sabina PospíšilováSabina Pospíšilová
TJ TŽ Třinec BTJ TŽ Třinec B
05 05.20 0.00.00.00.00.00.00.0
23 Karolína ValentováKarolína Valentová
TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B
05 05.02 0.00.00.00.00.00.00.0
Barbora StruhárováBarbora Struhárová
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
05 DNS
Anna PacholskáAnna Pacholská
TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A
05 DNS
Veronika JanyškováVeronika Janyšková
Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice...
05 NM
Celkem 26 závodníků

Vrh koulí 4kg - Žáci

(čt, 16.5.2019 - 17:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Ondřej VláčilOndřej Vláčil
TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A
04 16 15.37 0.00.00.00.00.00.00.0
2 Martin VajdaMartin Vajda
TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A
04 15 14.68 0.00.00.00.00.00.00.0
3 Dominik GöttlicherDominik Göttlicher
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
04 14 12.90 0.00.00.00.00.00.00.0
4 Richard ŠenkRichard Šenk
TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A
04 12 12.05 0.00.00.00.00.00.00.0
5 Adam BordovskýAdam Bordovský
SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A
04 13 12.00 0.00.00.00.00.00.00.0
6 Petr LiškaPetr Liška
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
04 9 11.22 0.00.00.00.00.00.00.0
7 Marek SwaczynaMarek Swaczyna
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
05 11 10.83 0.00.00.00.00.00.00.0
8 David PastorDavid Pastor
SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A
04 10 10.72 0.00.00.00.00.00.00.0
9 Alexandr LiškaAlexandr Liška
Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A
04 7 10.12 0.00.00.00.00.00.00.0
10 Kryštof PospíšilKryštof Pospíšil
SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A
04 8 10.03 0.00.00.00.00.00.00.0
11 Filip MelicharFilip Melichar
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
04 1 09.29 0.00.00.00.00.00.00.0
12 Petr BílskýPetr Bílský
SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B
05 5 09.06 0.00.00.00.00.00.00.0
13 Jan MayerJan Mayer
TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s.
04 6 07.90 0.00.00.00.00.00.00.0
14 Matěj ValíkMatěj Valík
TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B
05 4 07.36 0.00.00.00.00.00.00.0
15 Oliver GrzychOliver Grzych
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
05 2 06.61 0.00.00.00.00.00.00.0
16 Marek BakotaMarek Bakota
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
05 3 06.03 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 16 závodníků

Hod diskem 0,75kg - Žákyně

(čt, 16.5.2019 - 17:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Eliška TylšarováEliška Tylšarová
TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A
04 12 30.74 0.0
2 Pavla SopuchováPavla Sopuchová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
04 9 24.39 0.0
3 Daniela BártováDaniela Bártová
Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A
04 11 23.42 0.0
4 Lucie KrasulováLucie Krasulová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
04 6 22.60 0.0
5 Adéla ZwrtkováAdéla Zwrtková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
05 8 22.28 0.0
6 Kristýna BizoňováKristýna Bizoňová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
04 10 17.33 0.0
7 Nela SovováNela Sovová
Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A
04 4 15.91 0.0
8 Ema VocetkováEma Vocetková
TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A
05 2 15.46 0.0
9 Hana MaštalířováHana Maštalířová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
05 5 15.43 0.0
10 Aneta ŠtýbrováAneta Štýbrová
SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B
04 1 14.63 0.0
11 Alexandra ŠínováAlexandra Šínová
TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A
04 7 11.24 0.0
Anna PacholskáAnna Pacholská
TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A
05 3 DNS
Celkem 12 závodníků

Hod diskem 1kg - Žáci

(čt, 16.5.2019 - 18:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Martin VajdaMartin Vajda
TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A
04 56.31 0.0
2 Dominik GöttlicherDominik Göttlicher
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
04 40.16 0.0
3 Ondřej VláčilOndřej Vláčil
TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A
04 38.15 0.0
4 Adam BordovskýAdam Bordovský
SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A
04 36.86 0.0
5 Martin GrulichMartin Grulich
TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A
05 33.87 0.0
6 David ProskeDavid Proske
SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A
04 32.73 0.0
7 David BednářDavid Bednář
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
04 31.55 0.0
8 Alexandr LiškaAlexandr Liška
Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A
04 28.30 0.0
9 Alan NiemczykAlan Niemczyk
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
05 26.36 0.0
10 Vojtěch PončíkVojtěch Pončík
TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A
04 26.33 0.0
11 Simon RycheckýSimon Rychecký
SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B
05 24.31 0.0
12 David PastorDavid Pastor
SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A
04 23.71 0.0
13 Kryštof PospíšilKryštof Pospíšil
SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A
04 23.35 0.0
14 Tomáš BrukTomáš Bruk
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
05 20.68 0.0
15 Tobiáš BartoňTobiáš Bartoň
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
05 19.89 0.0
16 Martin BousekMartin Bousek
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
05 19.32 0.0
17 Petr BílskýPetr Bílský
SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B
05 16.24 0.0
Petr LiškaPetr Liška
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
04 DNS
Jan MayerJan Mayer
TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s.
04 DNS
Celkem 19 závodníků

Hod kladivem 3kg - Žákyně

(čt, 16.5.2019 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Daniela BártováDaniela Bártová
Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A
04 39.80 0.00.00.00.00.00.00.0
2 Lucie KrasulováLucie Krasulová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
04 24.88 0.00.00.00.00.00.00.0
3 Hana MaštalířováHana Maštalířová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
05 22.58 0.00.00.00.00.00.00.0
4 Nela SovováNela Sovová
Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A
04 21.52 0.00.00.00.00.00.00.0
5 Pavla PodolováPavla Podolová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
05 20.61 0.00.00.00.00.00.00.0
6 Amélie HavránkováAmélie Havránková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
04 20.53 0.00.00.00.00.00.00.0
7 Ema VocetkováEma Vocetková
TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A
05 16.02 0.00.00.00.00.00.00.0
8 Aneta ŠtýbrováAneta Štýbrová
SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B
04 14.72 0.00.00.00.00.00.00.0
Anna PacholskáAnna Pacholská
TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A
05 DNS
Alexandra ŠínováAlexandra Šínová
TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A
04 NM
Celkem 10 závodníků

Hod kladivem 4kg - Žáci

(čt, 16.5.2019 - 16:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Martin VajdaMartin Vajda
TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A
04 59.75 0.00.00.00.00.00.00.0
2 Martin GrulichMartin Grulich
TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A
05 43.30 0.00.00.00.00.00.00.0
3 Ondřej VláčilOndřej Vláčil
TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A
04 41.82 0.00.00.00.00.00.00.0
4 Adam BordovskýAdam Bordovský
SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A
04 37.27 0.00.00.00.00.00.00.0
5 David ProskeDavid Proske
SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A
04 36.36 0.00.00.00.00.00.00.0
6 Kryštof PospíšilKryštof Pospíšil
SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A
04 33.67 0.00.00.00.00.00.00.0
7 David PastorDavid Pastor
SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A
04 31.49 0.00.00.00.00.00.00.0
8 Tomáš BrukTomáš Bruk
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
05 27.76 0.00.00.00.00.00.00.0
9 Simon RycheckýSimon Rychecký
SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B
05 25.17 0.00.00.00.00.00.00.0
10 Alan NiemczykAlan Niemczyk
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
05 23.87 0.00.00.00.00.00.00.0
11 Petr BílskýPetr Bílský
SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B
05 20.34 0.00.00.00.00.00.00.0
12 Martin KubátMartin Kubát
Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A
05 15.98 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 12 závodníků

Hod oštěpem 500g - Žákyně

(čt, 16.5.2019 - 16:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Sára ŠebestíkováSára Šebestíková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
05 32 32.29 0.0
2 Klaudie KulichováKlaudie Kulichová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
04 29 31.62 0.0
3 Karolína KlotkováKarolína Klotková
Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s.
05 28 31.47 0.0
4 Eliška TylšarováEliška Tylšarová
TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A
04 25 29.96 0.0
5 Pavla SopuchováPavla Sopuchová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
04 30 29.03 0.0
6 Zuzana CiencialováZuzana Ciencialová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
04 27 28.55 0.0
7 Hana HerudkováHana Herudková
TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A
04 23 28.34 0.0
8 Nela ZahradníkováNela Zahradníková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
04 13 26.01 0.0
9 Johana ČmielováJohana Čmielová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
04 2 25.86 0.0
10 Hana SoukalováHana Soukalová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
04 18 24.83 0.0
11 Sabina TomečkováSabina Tomečková
Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice...
05 21 24.07 0.0
12 Amélie HavránkováAmélie Havránková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
04 3 24.06 0.0
13 Anežka BojkováAnežka Bojková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
04 17 23.49 0.0
14 Eliška MučkováEliška Mučková
SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B
05 16 23.07 0.0
15 Natálie BuryNatálie Bury
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
05 26 22.76 0.0
16 Tereza KočvarováTereza Kočvarová
SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A
05 24 22.72 0.0
17 Barbora ProcházkováBarbora Procházková
SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B
04 5 22.42 0.0
18 Barbora StruhárováBarbora Struhárová
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
05 6 22.25 0.0
19 Ema VocetkováEma Vocetková
TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A
05 19 22.02 0.0
20 Kristýna BizoňováKristýna Bizoňová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
04 31 21.85 0.0
21 Adéla ZwrtkováAdéla Zwrtková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
05 20 21.81 0.0
22 Barbora SasínováBarbora Sasínová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
05 22 21.41 0.0
23 Eva AdámkováEva Adámková
TJ TŽ Třinec BTJ TŽ Třinec B
04 1 21.19 0.0
24 Dorota CiencialováDorota Ciencialová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
05 15 20.73 0.0
25 Alexandra ŠínováAlexandra Šínová
TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A
04 11 20.61 0.0
26 Aneta MotykováAneta Motyková
TJ TŽ Třinec BTJ TŽ Třinec B
05 14 20.02 0.0
27 Erika KreuzerováErika Kreuzerová
Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice...
04 8 19.47 0.0
28 Nela SovováNela Sovová
Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A
04 12 19.13 0.0
29 Markéta MarečkováMarkéta Marečková
TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B
04 10 18.72 0.0
30 Veronika JanyškováVeronika Janyšková
Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice...
05 4 17.92 0.0
31 Alžběta SkaličkováAlžběta Skaličková
TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B
05 7 16.21 0.0
32 Aneta ŠtýbrováAneta Štýbrová
SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B
04 9 14.03 0.0
Celkem 32 závodníků

Hod oštěpem 600g - Žáci

(čt, 16.5.2019 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Martin GrulichMartin Grulich
TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A
05 45.40 0.00.00.00.00.00.00.0
2 David ProskeDavid Proske
SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A
04 44.20 0.00.00.00.00.00.00.0
3 Dominik GöttlicherDominik Göttlicher
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
04 38.86 0.00.00.00.00.00.00.0
4 Vojtěch PavelekVojtěch Pavelek
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
04 38.62 0.00.00.00.00.00.00.0
5 Vojtěch PončíkVojtěch Pončík
TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A
04 37.08 0.00.00.00.00.00.00.0
6 Jan MayerJan Mayer
TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s.
04 36.98 0.00.00.00.00.00.00.0
7 Daniel HudecDaniel Hudec
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
04 36.31 0.00.00.00.00.00.00.0
8 Michael GlocmanMichael Glocman
TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A
04 35.57 0.00.00.00.00.00.00.0
9 Alan NiemczykAlan Niemczyk
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
05 32.92 0.00.00.00.00.00.00.0
10 Petr LiškaPetr Liška
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
04 31.98 0.00.00.00.00.00.00.0
11 Jonáš HolušaJonáš Holuša
TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A
04 31.77 0.00.00.00.00.00.00.0
12 Tobiáš BartoňTobiáš Bartoň
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
05 30.83 0.00.00.00.00.00.00.0
13 Tadeáš VlachTadeáš Vlach
Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A
05 28.62 0.00.00.00.00.00.00.0
14 Jakub ŠkapaJakub Škapa
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
05 28.24 0.00.00.00.00.00.00.0
15 David SchwanDavid Schwan
TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B
05 27.94 0.00.00.00.00.00.00.0
16 Jáchym HenzlJáchym Henzl
TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B
05 22.91 0.00.00.00.00.00.00.0
17 Tomáš BrukTomáš Bruk
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
05 21.59 0.00.00.00.00.00.00.0
18 Martin KubátMartin Kubát
Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A
05 20.96 0.00.00.00.00.00.00.0
19 Simon RycheckýSimon Rychecký
SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B
05 20.50 0.00.00.00.00.00.00.0
20 Štěpán JarošŠtěpán Jaroš
Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice...
05 19.99 0.00.00.00.00.00.00.0
21 Ladislav DrongLadislav Drong
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
04 18.04 0.00.00.00.00.00.00.0
22 Lukáš BouchalaLukáš Bouchala
TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B
04 16.93 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 22 závodníků

Chůze dráha 2000 m - Žáci

(čt, 16.5.2019 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jan CharvátekJan Charvátek 06 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 4 12:20.00
Celkem 1 závodníků

Chůze dráha 2000 m - Žákyně

(čt, 16.5.2019 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jana BednářováJana Bednářová 04 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1 11:57.58
2 Nikola BobokováNikola Boboková 05 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 12:18.16
3 Hana MaštalířováHana Maštalířová 05 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 7 12:42.78
4 Eliška TarkotováEliška Tarkotová 04 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 11 12:44.65
5 Michaela KluzováMichaela Kluzová 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 12:59.87
6 Rozálie KutějováRozálie Kutějová 04 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 5 13:02.29
7 Daniela MíčkováDaniela Míčková 05 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 8 13:52.47
8 Lilla LojkováLilla Lojková 05 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 6 13:54.39
9 Elena StrakošováElena Strakošová 07 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 10 14:13.31
10 Simona GillováSimona Gillová 04 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 3 15:56.72
11 Vanda VontrobováVanda Vontrobová 04 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 12 15:57.71
Natálie PobořilováNatálie Pobořilová 05 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 9 DQ
Celkem 12 závodníků