Back

 / 3.kolo soutěže družstev mlad.žactva MSK

Opava (23. 5. 2019)

Skok vysoký - Ml. žáci (Thursday, 23.5.2019)
Pos. Name Born Club/Nationality Výkon Points
1 Alex HurinaAlex Hurina 060910 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 1.58 11.00
2 Filip KaczmarczykFilip Kaczmarczyk 070504 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1.40 9.00
3 Matěj BorunskýMatěj Borunský 061014 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1.35 8.00
Skok vysoký - Ml. žákyně (Thursday, 23.5.2019)
Pos. Name Born Club/Nationality Výkon Points
1 Barbora HolasováBarbora Holasová 060822 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 1.44 11.00
2 Sabina SvobodováSabina Svobodová 060201 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1.44 9.00
3 Adéla NěmčicováAdéla Němčicová 060119 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 1.38 8.00
Skok daleký - Ml. žáci (Thursday, 23.5.2019)
Pos. Name Born Club/Nationality Výkon Points
1 Daniel HanzelkaDaniel Hanzelka 060628 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5.44 11.00
2 Vojtěch TurekVojtěch Turek 060408 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5.11 9.00
3 Josef JuřenaJosef Juřena 060423 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4.79 8.00
Skok daleký - Ml. žákyně (Thursday, 23.5.2019)
Pos. Name Born Club/Nationality Výkon Points
1 Sabina SvobodováSabina Svobodová 060201 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4.58 11.00
2 Michaela BělunkováMichaela Bělunková 061202 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4.57 9.00
3 Tereza SvobodováTereza Svobodová 061207 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 4.54 8.00
Vrh koulí 2kg - Ml. žákyně (Thursday, 23.5.2019)
Pos. Name Born Club/Nationality Výkon Points
1 Kristýna ŠandorováKristýna Šandorová 060928 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 11.01 11.00
2 Lenka VrbancováLenka Vrbancová 060522 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 10.44 9.00
3 Karolína ČervenkováKarolína Červenková 070428 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 09.87 8.00
Vrh koulí 3kg - Ml. žáci (Thursday, 23.5.2019)
Pos. Name Born Club/Nationality Výkon Points
1 Alex HurinaAlex Hurina 060910 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 12.67 11.00
2 Šimon BartoňŠimon Bartoň 060910 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 12.42 9.00
3 Radovan ŽabkaRadovan Žabka 060327 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 09.32 8.00
Hod oštěpem 400g - Ml. žákyně (Thursday, 23.5.2019)
Pos. Name Born Club/Nationality Výkon Points
1 Lenka VrbancováLenka Vrbancová 060522 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 31.00 11.00
2 Kristýna ŠandorováKristýna Šandorová 060928 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 30.44 9.00
3 Petra PoštulkováPetra Poštulková 070929 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 26.43 8.00
Hod oštěpem 500g - Ml. žáci (Thursday, 23.5.2019)
Pos. Name Born Club/Nationality Výkon Points
1 Daniel HanzelkaDaniel Hanzelka 060628 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 37.14 11.00
2 Daniel JasinskiDaniel Jasinski 060307 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 34.66 9.00
3 Josef ŠindelářJosef Šindelář 060125 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 31.49 8.00
Hod kriketovým míčkem - Ml. žáci (Thursday, 23.5.2019)
Pos. Name Born Club/Nationality Výkon Points
1 Adam GrossAdam Gross 060917 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 55.30 11.00
2 Radovan ŽabkaRadovan Žabka 060327 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 53.47 9.00
3 Martin HammondMartin Hammond 070930 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 51.42 8.00
Hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně (Thursday, 23.5.2019)
Pos. Name Born Club/Nationality Výkon Points
1 Lenka VrbancováLenka Vrbancová 060522 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 49.59 11.00
2 Patricie PešlováPatricie Pešlová 060116 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 45.19 9.00
3 Linda KrálováLinda Králová 061129 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 45.15 8.00