Back

 / 3.kolo soutěže družstev mlad.žactva MSK

Opava (23. 5. 2019)

60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (Thu, 23.5.2019 - 16:50) official Wind: +0.0 m/s Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Matyáš ZachMatyáš Zach 06 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 4 07.88
2 Daniel HanzelkaDaniel Hanzelka 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 08.31
3 Andrej CholewaAndrej Cholewa 06 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 3 08.38
4 Matěj MartinkevičMatěj Martinkevič 06 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 6 08.61
5 Šimon CeplýŠimon Ceplý 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 8 08.86
6 Matyáš LojekMatyáš Lojek 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1 08.90
7 Pavel EbrPavel Ebr 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 09.08
8 Sebastian VelikýSebastian Veliký 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 7 09.09
Total 8 racers
Běh 02 (Thu, 23.5.2019 - 16:50) official Wind: +0.7 m/s Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Jakub ŠoltysJakub Šoltys 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 08.73
2 Alex BlahutAlex Blahut 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 08.98
3 Jan MendelJan Mendel 06 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 2 09.06
4 Viktor SůraViktor Sůra 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 09.14
5 David FolwarcznyDavid Folwarczny 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 09.16
6 Bartoloměj ValtrBartoloměj Valtr 07 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 8 09.61
Matěj MelčákMatěj Melčák 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 DNS
Jindřich BardoňJindřich Bardoň 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 DNS
Total 8 racers
Běh 03 (Thu, 23.5.2019 - 16:50) official Wind: +1.4 m/s Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 David HrbáčekDavid Hrbáček 06 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 4 08.90
2 Aleš HaburaAleš Habura 06 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 5 09.29
3 Kryštof KáňaKryštof Káňa 06 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 3 09.34
4 Šimon CagalaŠimon Cagala 06 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 7 09.35
5 Filip HlubekFilip Hlubek 06 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 8 09.39
6 Lukáš KomárekLukáš Komárek 06 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 6 09.43
7 Tomáš ZdražilTomáš Zdražil 06 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 2 11.44
Lukáš HejdukLukáš Hejduk 09 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 1 DNS
Total 8 racers
Běh 04 (Thu, 23.5.2019 - 16:50) official Wind: +1.2 m/s Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Tomáš KovářTomáš Kovář 07 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 4 09.39
2 František HolubFrantišek Holub 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1 09.45
3 Kryštof KociánKryštof Kocián 07 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 3 09.54
4 Adam WantulokAdam Wantulok 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 09.78
5 Matěj MaléřMatěj Maléř 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 10.02
6 Jonáš PodlovskýJonáš Podlovský 07 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 8 10.09
Daniel BalážDaniel Baláž 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 DNS
Vojtěch DouchaVojtěch Doucha 07 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 5 DNS
Total 8 racers
Běh 05 (Thu, 23.5.2019 - 16:50) official Wind: +2.1 m/s Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Ondřej BartošOndřej Bartoš 07 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 4 09.57
2 Tomáš PrzybylaTomáš Przybyla 07 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 7 10.07
3 Bruno RuszBruno Rusz 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 10.15
4 Adam KopřivaAdam Kopřiva 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1 10.42
5 Tomáš KalusTomáš Kalus 06 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 2 10.43
6 Adam HolendaAdam Holenda 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 10.50
7 Petr HeczkoPetr Heczko 07 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 10.60
Štěpán PetříčekŠtěpán Petříček 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 8 DNS
Total 8 racers
Běh 06 (Thu, 23.5.2019 - 16:50) official Wind: +0.8 m/s Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Pavel CzudekPavel Czudek 06 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 4 09.12
2 Martin HorákMartin Horák 07 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 5 09.24
3 Josef ŠindelářJosef Šindelář 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 09.31
4 Daniel MalohlavaDaniel Malohlava 07 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 3 09.40
5 Jiří VacekJiří Vacek 07 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 1 09.59
6 Matěj BrašMatěj Braš 07 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 4 09.64
7 Michael KurkaMichael Kurka 06 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 5 09.76
Štěpán MarekŠtěpán Marek 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 DNS
Total 8 racers

60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (Thu, 23.5.2019 - 16:20) official Wind: -0.5 m/s Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Markéta BugárováMarkéta Bugárová 06 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 5 08.42
2 Natálie KvapilováNatálie Kvapilová 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 08.59
3 Barbora GonováBarbora Gonová 06 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 7 08.60
4 Kateřina KuřilováKateřina Kuřilová 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 08.61
5 Michaela BělunkováMichaela Bělunková 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 08.63
6 Eva GruberováEva Gruberová 06 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 1 08.65
7 Klára HlaváčováKlára Hlaváčová 06 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 3 08.66
8 Kristýna KáňováKristýna Káňová 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 8 09.07
Total 8 racers
Běh 02 (Thu, 23.5.2019 - 16:20) official Wind: +0.3 m/s Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Sára FilípkováSára Filípková 06 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 2 08.72
2 Tereza KovalskáTereza Kovalská 06 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 3 08.78
3 Michaela PluskalováMichaela Pluskalová 07 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 5 08.79
4 Kateřina MendrekováKateřina Mendreková 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 08.93
5 Bára VodákováBára Vodáková 06 Atletický klub Havířov, z.s.Atletický klub Havířov, z.s. 7 08.97
6 Hana NingerováHana Ningerová 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 09.02
7 Karolína KřížováKarolína Křížová 06 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 1 09.03
8 Laura KrálováLaura Králová 06 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 8 09.06
Total 8 racers
Běh 03 (Thu, 23.5.2019 - 16:20) official Wind: -0.4 m/s Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Anna MartynkováAnna Martynková 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 08.97
2 Tereza KucharskáTereza Kucharská 07 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 3 09.16
3 Tereza PicmausováTereza Picmausová 06 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 7 09.26
4 Kateřina HlaváčkováKateřina Hlaváčková 06 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 2 09.26
5 Tereza BartoňováTereza Bartoňová 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 09.27
6 Klára HábováKlára Hábová 06 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 1 09.48
7 Valentýna KulováValentýna Kulová 07 Atletika Poruba z.s. BAtletika Poruba z.s. B 8 09.49
8 Barbora NingerováBarbora Ningerová 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 09.50
Total 8 racers
Běh 04 (Thu, 23.5.2019 - 16:20) official Wind: +1.5 m/s Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Zuzana KrestováZuzana Krestová 07 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 8 09.14
2 Tereza KrchňákováTereza Krchňáková 06 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 7 09.17
3 Karolína JuščíkováKarolína Juščíková 06 Atletický klub Havířov, z.s.Atletický klub Havířov, z.s. 5 09.23
4 Viktorie ŠindlerováViktorie Šindlerová 07 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 2 09.38
5 Tereza CiorováTereza Ciorová 07 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 6 09.39
6 Vendula KudláčkováVendula Kudláčková 07 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 3 09.47
7 Sára HochelováSára Hochelová 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 10.35
Eliška KopcováEliška Kopcová 07 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 1 DNS
Total 8 racers
Běh 05 (Thu, 23.5.2019 - 16:20) official Wind: -1.0 m/s Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Klára RitnošíkováKlára Ritnošíková 06 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 1 09.25
2 Markéta KofroňováMarkéta Kofroňová 07 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 4 09.37
3 Terezie KobieluszováTerezie Kobieluszová 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 09.71
4 Linda SchiesserLinda Schiesser 06 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 5 09.75
5 Adéla KašpárkováAdéla Kašpárková 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 09.85
6 Kateřina VavrlováKateřina Vavrlová 06 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 8 09.93
7 Tereza BurováTereza Burová 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 09.99
8 Aneta KoniarováAneta Koniarová 06 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 6 10.23
Total 8 racers
Běh 06 (Thu, 23.5.2019 - 16:20) official Wind: +0.9 m/s Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Kristina VyoralováKristina Vyoralová 06 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 4 09.57
2 Amálie KučevováAmálie Kučevová 07 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 5 09.73
3 Veronika KvitováVeronika Kvitová 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 09.73
4 Barbora SpálováBarbora Spálová 07 Atletika Poruba z.s. BAtletika Poruba z.s. B 3 09.78
5 Natálie HošťákováNatálie Hošťáková 06 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 8 09.95
6 Nikol ČapandováNikol Čapandová 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1 10.22
7 Adéla PopováAdéla Popová 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 10.26
8 Magdaléna SzemlováMagdaléna Szemlová 07 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 7 10.62
Total 8 racers
Běh 07 (Thu, 23.5.2019 - 16:20) official Wind: +0.9 m/s Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Eliška ŘezáčováEliška Řezáčová 07 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 3 10.08
2 Terezia TulejováTerezia Tulejová 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 10.21
3 Michaela BobokováMichaela Boboková 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 10.27
4 Tereza JanečkováTereza Janečková 07 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 5 10.47
5 Laura BenedikováLaura Benediková 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 8 10.84
Eliška KokořováEliška Kokořová 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1 DNS
Natalia GrzegorzNatalia Grzegorz 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 DNS
Kristýna KrupováKristýna Krupová 06 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 7 DNS
Total 8 racers
Běh 08 (Thu, 23.5.2019 - 16:20) official Wind: +0.8 m/s Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Adéla NěmčicováAdéla Němčicová 06 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 6 09.13
2 Zuzana PalyzováZuzana Palyzová 06 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 2 09.52
3 Natálie HubertováNatálie Hubertová 07 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 5 09.66
4 Viktorie PavelkováViktorie Pavelková 06 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 7 09.89
5 Tereza ŽáčkováTereza Žáčková 06 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 8 09.93
6 Zuzana KohutováZuzana Kohutová 07 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 09.93
7 Karolína VaškováKarolína Vašková 06 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 1 10.40
Adéla BaronováAdéla Baronová 06 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 4 DNS
Total 8 racers
Běh 09 (Thu, 23.5.2019 - 16:20) official Wind: +1.6 m/s Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Nela MertováNela Mertová 07 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 2 09.46
2 Bára PastrňákováBára Pastrňáková 07 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 7 10.74
MS Marie KřempkováMarie Křempková 07 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 5 10.79
MS Eliška KřempkováEliška Křempková 07 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 4 10.02
MS Nikol KernováNikol Kernová 07 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 6 09.75
MS Karolína BalášováKarolína Balášová 06 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 3 09.45
Total 6 racers

150 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (Thu, 23.5.2019 - 19:10) official Wind: +0.0 m/s Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Matyáš ZachMatyáš Zach 06 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 4 18.90
2 Šimon CeplýŠimon Ceplý 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 20.84
3 Matěj KošařMatěj Košař 07 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 7 21.74
4 Josef JuřenaJosef Juřena 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 21.92
5 Matěj ĎurinaMatěj Ďurina 07 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 6 21.99
6 Sebastian VelikýSebastian Veliký 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 22.05
7 Adam ZycháčekAdam Zycháček 06 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 8 23.69
8 Šimon DvořákŠimon Dvořák 07 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 1 23.76
Total 8 racers
Běh 02 (Thu, 23.5.2019 - 19:10) official Wind: +1.8 m/s Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Jakub JányšJakub Jányš 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1 23.00
2 Martin HorákMartin Horák 07 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 7 23.62
3 Ondřej BartošOndřej Bartoš 07 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 3 24.80
4 Matěj MaléřMatěj Maléř 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 25.78
5 Petr HeczkoPetr Heczko 07 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 26.40
6 Hynek GatnarHynek Gatnar 07 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 2 28.66
Matěj ŠtencelMatěj Štencel 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 8 DNS
Šimon VeselýŠimon Veselý 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 DNS
Total 8 racers
Běh 03 (Thu, 23.5.2019 - 19:10) official Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Pavel EbrPavel Ebr 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 22.19
2 Šimon HolubŠimon Holub 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 22.68
3 František HolubFrantišek Holub 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 24.29
4 Patrik BrigulaPatrik Brigula 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 26.17
Šimon LánskýŠimon Lánský 06 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 2 DNS
Total 5 racers

150 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (Thu, 23.5.2019 - 18:40) official Wind: +0.3 m/s Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Kateřina KuřilováKateřina Kuřilová 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 20.88
2 Sabina SvobodováSabina Svobodová 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 21.10
3 Markéta BugárováMarkéta Bugárová 06 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 5 21.16
4 Eva GruberováEva Gruberová 06 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 6 21.22
5 Jasmin AdamčíkováJasmin Adamčíková 06 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 2 21.77
6 Tereza KovalskáTereza Kovalská 06 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 1 22.06
7 Hana NingerováHana Ningerová 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 7 22.41
8 Zuzanna ZniszczołZuzanna Zniszczoł 06 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 8 24.58
Total 8 racers
Běh 02 (Thu, 23.5.2019 - 18:40) official Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Nela KožuchováNela Kožuchová 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 22.92
2 Anna LegierskáAnna Legierská 07 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 22.93
3 Tereza BartoňováTereza Bartoňová 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 23.41
4 Klára HábováKlára Hábová 06 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 1 23.69
5 Terezie KobieluszováTerezie Kobieluszová 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 8 24.05
6 Tereza PošvancováTereza Pošvancová 06 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 5 24.92
7 Sophie SteuerováSophie Steuerová 07 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 6 26.18
8 Julia KrakowczykJulia Krakowczyk 07 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 4 26.45
Notes:
0,2
Total 8 racers
Běh 03 (Thu, 23.5.2019 - 18:40) official Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Barbora ŠímováBarbora Šímová 07 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 5 23.09
2 Bára HrčkováBára Hrčková 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 23.33
3 Monika BučkováMonika Bučková 07 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 4 23.64
4 Tereza PicmausováTereza Picmausová 06 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 6 23.67
5 Amálie ŠinkováAmálie Šinková 08 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 8 24.66
6 Barbora SpálováBarbora Spálová 07 Atletika Poruba z.s. BAtletika Poruba z.s. B 2 24.67
7 Michaela BobokováMichaela Boboková 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1 25.75
8 Magdaléna SzemlováMagdaléna Szemlová 07 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 7 26.36
Notes:
0,1
Total 8 racers
Běh 04 (Thu, 23.5.2019 - 18:40) official Wind: +0.0 m/s Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Kateřina MendrekováKateřina Mendreková 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 21.79
2 Nela KolčářováNela Kolčářová 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 22.49
3 Sára HochelováSára Hochelová 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 23.15
4 Kristina VyoralováKristina Vyoralová 06 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 7 24.43
5 Terezia TulejováTerezia Tulejová 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 26.14
6 Laura BenedikováLaura Benediková 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 27.44
Total 6 racers
Běh 05 (Thu, 23.5.2019 - 18:40) official Wind: +0.0 m/s Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Klára HlaváčováKlára Hlaváčová 06 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 5 21.46
2 Lucie RuferováLucie Ruferová 07 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 7 21.82
3 Marie OnderkováMarie Onderková 07 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 2 22.61
4 Sofie KrchováSofie Krchová 06 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 3 22.64
5 Linda TicováLinda Ticová 07 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 1 22.79
6 Emma KronEmma Kron 07 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 6 23.88
Natalia GrzegorzNatalia Grzegorz 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 DNS
Total 7 racers
Běh 06 (Thu, 23.5.2019 - 18:40) official Wind: +0.4 m/s Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Alexandra HuňkováAlexandra Huňková 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 20.91
2 Natálie KvapilováNatálie Kvapilová 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 20.99
3 Michaela BělunkováMichaela Bělunková 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 21.28
4 Tereza SvobodováTereza Svobodová 06 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 1 22.21
5 Klára OlšinováKlára Olšinová 06 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 7 22.61
6 Linda LatoňováLinda Latoňová 06 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 2 24.29
7 Zuzana KohutováZuzana Kohutová 07 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 25.39
Total 7 racers
Běh 07 (Thu, 23.5.2019 - 18:40) official Wind: +0.2 m/s Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Barbora ČmielováBarbora Čmielová 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 21.45
2 Karolína HlaváčováKarolína Hlaváčová 06 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 3 26.16
3 Tereza JanečkováTereza Janečková 07 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 6 27.96
MS Natálie HeinrichováNatálie Heinrichová 06 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 5 25.99
Eliška KopcováEliška Kopcová 07 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 2 DNS
Total 5 racers

300 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (Thu, 23.5.2019 - 18:00) official Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Andrej CholewaAndrej Cholewa 06 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 4 43.57
2 Matěj MartinkevičMatěj Martinkevič 06 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 5 45.68
3 Matěj ĎurinaMatěj Ďurina 07 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 3 47.49
4 Štěpán BednářŠtěpán Bednář 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 51.14
5 Adam GebauerAdam Gebauer 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 52.23
6 Šimon ŠeděnkaŠimon Šeděnka 07 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 1 52.96
Lukáš TylšarLukáš Tylšar 06 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 7 DNS
Filip HlubekFilip Hlubek 06 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 8 DNS
Total 8 racers
Běh 02 (Thu, 23.5.2019 - 18:00) official Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Tobiáš HelsteinTobiáš Helstein 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 49.92
2 Jakub HolubJakub Holub 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 51.33
3 Kryštof KáňaKryštof Káňa 06 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 4 53.67
4 Tomáš VolnýTomáš Volný 07 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 8 53.96
5 Jiří VacekJiří Vacek 07 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 1 59.87
Štěpán MarekŠtěpán Marek 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 DNS
Oliver PešatOliver Pešat 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 DNS
Daniel BalážDaniel Baláž 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 DNS
Total 8 racers
Běh 03 (Thu, 23.5.2019 - 18:00) official Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 David HrbáčekDavid Hrbáček 06 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 3 48.60
2 Matěj KošařMatěj Košař 07 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 2 49.76
3 Filip KaczmarczykFilip Kaczmarczyk 07 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 51.48
4 Daniel MalohlavaDaniel Malohlava 07 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 7 52.26
5 Šimon CagalaŠimon Cagala 06 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 5 57.34
6 Tomáš PrzybylaTomáš Przybyla 07 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 8 58.46
Jindřich BardoňJindřich Bardoň 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 DNS
Matěj MelčákMatěj Melčák 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1 DNS
Total 8 racers
Běh 04 (Thu, 23.5.2019 - 18:00) official Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Vojtěch TurekVojtěch Turek 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 43.43
2 Vojtěch RaškaVojtěch Raška 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 49.47
3 David PavlišinecDavid Pavlišinec 07 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 5 50.69
4 Viktor SůraViktor Sůra 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 50.71
5 Dominik ZátopekDominik Zátopek 06 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 1 53.14
6 Adam KopřivaAdam Kopřiva 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 57.55
Tadeáš TomekTadeáš Tomek 06 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 2 DNS
Total 7 racers

300 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (Thu, 23.5.2019 - 17:40) official Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Eliška VavrečkováEliška Vavrečková 06 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 4 47.02
2 Táňa HrabcováTáňa Hrabcová 06 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 5 47.99
3 Jasmin AdamčíkováJasmin Adamčíková 06 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 1 48.51
4 Nela KolčářováNela Kolčářová 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 48.80
5 Karolína KřížováKarolína Křížová 06 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 2 49.49
6 Martina JankůMartina Janků 07 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 3 50.68
7 Adéla RohlováAdéla Rohlová 06 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 8 51.11
8 Klaudie EsslerováKlaudie Esslerová 06 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 7 53.00
Total 8 racers
Běh 02 (Thu, 23.5.2019 - 17:40) official Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Kristýna KáňováKristýna Káňová 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 48.32
2 Tereza CiorováTereza Ciorová 07 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 5 51.78
3 Sofie MaierováSofie Maierová 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1 51.79
4 Zuzana KrestováZuzana Krestová 07 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 4 51.88
5 Veronika KvitováVeronika Kvitová 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 52.19
6 Dora DaňkováDora Daňková 06 Atletický klub Havířov, z.s.Atletický klub Havířov, z.s. 3 53.44
7 Marie KubíčkováMarie Kubíčková 06 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 6 59.33
Hana MošťkováHana Mošťková 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 8 DNS
Total 8 racers
Běh 03 (Thu, 23.5.2019 - 17:40) official Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Zuzana ŠurmanováZuzana Šurmanová 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 8 49.63
2 Markéta KofroňováMarkéta Kofroňová 07 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 3 50.40
3 Kateřina ChudejováKateřina Chudejová 06 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 5 50.71
4 Barbora NingerováBarbora Ningerová 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 51.02
5 Karolína BrázdilováKarolína Brázdilová 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 52.32
6 Julie PobořilováJulie Pobořilová 07 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 7 52.36
7 Amálie KučevováAmálie Kučevová 07 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 6 58.42
8 Adéla PopováAdéla Popová 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1 58.91
Total 8 racers
Běh 04 (Thu, 23.5.2019 - 17:40) official Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Barbora GonováBarbora Gonová 06 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 5 49.96
2 Martina SprogaMartina Sproga 06 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 7 50.41
3 Laura KrálováLaura Králová 06 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 6 51.07
4 Tereza BurováTereza Burová 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 52.50
Karolína KavanováKarolína Kavanová 06 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 3 DNS
Veronika VečeřováVeronika Večeřová 06 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 1 DNS
Bára VodákováBára Vodáková 06 Atletický klub Havířov, z.s.Atletický klub Havířov, z.s. 8 DNS
Marie OnderkováMarie Onderková 07 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 2 DNS
Total 8 racers
Běh 05 (Thu, 23.5.2019 - 17:40) official Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Klára OlšinováKlára Olšinová 06 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 5 49.65
2 Natálie NovákováNatálie Nováková 07 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 4 50.42
3 Alžběta WestováAlžběta Westová 06 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 3 59.19
Total 3 racers

800 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (Thu, 23.5.2019 - 17:30) official Excel Info Start list Results
Pos. s Name Born Club/Nationality Ln. Result
1 Matěj BorunskýMatěj Borunský 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 2:39.54
2 Daniel UrbánekDaniel Urbánek 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 2:39.59
3 Filip JarolímFilip Jarolím 07 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 3 2:42.89
4 Aleš HaburaAleš Habura 06 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 5 2:45.56
5 Mathias HlaváčMathias Hlaváč 06 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 7 2:49.05
6 Vojtěch ŠelongVojtěch Šelong 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 2:50.57
7 Jan MendelJan Mendel 06 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 10 2:54.44
8 Prokop ŘíhaProkop Říha 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 8 3:01.28
9 Tomáš ZdražilTomáš Zdražil 06 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 6 3:08.97
Richard BenešRichard Beneš 07 Atletika Poruba z.s. BAtletika Poruba z.s. B 9 DNS
Total 10 racers
Běh 02 (Thu, 23.5.2019 - 17:30) official Excel Info Start list Results
Pos. s Name Born Club/Nationality Ln. Result
1 Daniel DostálDaniel Dostál 06 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 5 2:52.29
2 Daniel BulkaDaniel Bulka 06 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 6 2:57.73
3 Adam BolekAdam Bolek 07 Atletika Poruba z.s. BAtletika Poruba z.s. B 2 2:58.88
4 Antonín KubišAntonín Kubiš 06 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 4 3:01.29
5 Lukáš KomárekLukáš Komárek 06 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 1 3:01.86
6 Vojtěch NovákVojtěch Novák 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 7 3:02.02
7 Michael KurkaMichael Kurka 06 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 10 3:06.52
8 David MordáčDavid Mordáč 07 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 3:07.55
9 Adam MalíkAdam Malík 07 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 8 3:12.12
10 Hynek GatnarHynek Gatnar 07 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 9 3:18.70
Total 10 racers

800 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (Thu, 23.5.2019 - 17:20) official Excel Info Start list Results
Pos. s Name Born Club/Nationality Ln. Result
1 Kateřina MendrekováKateřina Mendreková 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 2:41.81
2 Sára FilípkováSára Filípková 06 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 8 2:47.36
3 Karolína CetlováKarolína Cetlová 07 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 3 2:48.11
4 Vendula KudláčkováVendula Kudláčková 07 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 5 2:48.30
5 Barbora ŠímováBarbora Šímová 07 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 7 2:49.68
6 Terezie KobieluszováTerezie Kobieluszová 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 2:50.98
7 Eliška ŘezáčováEliška Řezáčová 07 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 10 2:55.99
8 Eliška ValíkováEliška Valíková 07 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 9 2:58.33
9 Viktorie ŠindlerováViktorie Šindlerová 07 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 11 2:59.03
10 Zuzanna ZniszczołZuzanna Zniszczoł 06 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 4 3:03.56
11 Julia KrakowczykJulia Krakowczyk 07 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 2 3:07.07
Tereza KucharskáTereza Kucharská 07 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 12 DNS
Total 12 racers
Běh 02 (Thu, 23.5.2019 - 17:20) official Excel Info Start list Results
Pos. s Name Born Club/Nationality Ln. Result
1 Markéta JankůMarkéta Janků 07 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 7 2:51.53
2 Nela MarkusováNela Markusová 06 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 12 2:54.95
3 Barbora KubínováBarbora Kubínová 07 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 2:56.08
4 Adéla KašpárkováAdéla Kašpárková 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 8 2:58.62
5 Sára VavrušováSára Vavrušová 06 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 1 3:01.01
6 Adéla MalenovskáAdéla Malenovská 06 Atletický klub Havířov, z.s.Atletický klub Havířov, z.s. 11 3:03.17
7 Alena KrčkováAlena Krčková 07 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 10 3:08.34
8 Anna LipinováAnna Lipinová 06 Atletika Poruba z.s. BAtletika Poruba z.s. B 4 3:16.44
9 Ivana SalichováIvana Salichová 07 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 3 3:18.95
10 Nikol SeehofováNikol Seehofová 07 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 5 3:19.94
MS Anna KratinováAnna Kratinová 07 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 9 2:59.65
MS Natálie HeinrichováNatálie Heinrichová 06 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 6 3:03.08
Total 12 racers

1500 m - Ml. žáci (Finále)

Finále (Thu, 23.5.2019 - 18:30) official Excel Info Start list Results
Pos. s Name Born Club/Nationality Ln. Result
1 Jakub JányšJakub Jányš 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1 5:11.93
2 Jakub JelínekJakub Jelínek 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 5:19.04
3 Petr StanovskýPetr Stanovský 07 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 2 5:19.05
4 David FolwarcznyDavid Folwarczny 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 10 5:21.65
5 Patrik BrigulaPatrik Brigula 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 5:25.09
6 Vilém HodnýVilém Hodný 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 5:35.37
7 Jakub ČechJakub Čech 07 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 7 5:43.17
8 Šimon KristlŠimon Kristl 07 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 11 5:45.48
9 Matěj ŠtencelMatěj Štencel 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 5:46.26
10 Jakub ZajacJakub Zajac 06 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 8 5:48.59
11 Samuel VavrušaSamuel Vavruša 06 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 13 6:01.86
12 Michal KubošekMichal Kubošek 07 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 9 6:32.14
Adam MatušekAdam Matušek 06 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 12 DNS
Total 13 racers

1500 m - Ml. žákyně (Finále)

Finále (Thu, 23.5.2019 - 18:20) official Excel Info Start list Results
Pos. s Name Born Club/Nationality Ln. Result
1 Lucie JurošováLucie Jurošová 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 9 5:51.43
2 Karolina TymanKarolina Tyman 06 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 12 5:51.61
3 Marlena CzyżMarlena Czyż 06 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 8 5:52.09
4 Agáta Anna BednářováAgáta Anna Bednářová 07 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 7 5:52.18
5 Barbora KvášováBarbora Kvášová 07 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 10 5:53.83
6 Izabela TutrováIzabela Tutrová 07 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 1 6:04.00
7 Anna GlosováAnna Glosová 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 6:07.97
8 Kateřina MikuláškováKateřina Mikulášková 07 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 4 6:11.56
9 Adéla PupákováAdéla Pupáková 06 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 6 6:14.88
10 Tereza KrchňákováTereza Krchňáková 06 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 2 6:16.25
11 Lucie BerkusováLucie Berkusová 07 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 5 6:22.40
12 Tereza StrykováTereza Stryková 06 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 11 6:31.47
Total 12 racers

60 m překážek - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (Thu, 23.5.2019 - 15:50) official Wind: -1.6 m/s Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Matyáš ZachMatyáš Zach 06 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 4 08.95
2 Matěj MartinkevičMatěj Martinkevič 06 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 3 10.36
3 Vojtěch RaškaVojtěch Raška 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 10.39
4 Josef JuřenaJosef Juřena 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 10.75
5 Šimon HolubŠimon Holub 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 11.30
6 Samuel VavrušaSamuel Vavruša 06 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 7 12.08
Total 6 racers
Běh 02 (Thu, 23.5.2019 - 15:50) official Wind: -0.6 m/s Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Jakub VajdaJakub Vajda 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 10.32
2 Šimon BartoňŠimon Bartoň 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 11.16
3 Šimon StanjuraŠimon Stanjura 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 11.45
4 Filip KaczmarczykFilip Kaczmarczyk 07 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 12.15
5 Štěpán BednářŠtěpán Bednář 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 12.25
Šimon VeselýŠimon Veselý 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 DNS
Total 6 racers
Běh 03 (Thu, 23.5.2019 - 15:50) official Wind: -0.6 m/s Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Mathias HlaváčMathias Hlaváč 06 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 5 11.85
2 Jakub HolubJakub Holub 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 11.93
3 Mateusz LípaMateusz Lípa 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 12.43
4 Šimon DvořákŠimon Dvořák 07 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 2 12.53
5 David MordáčDavid Mordáč 07 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 13.37
6 Matěj ŠtencelMatěj Štencel 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 13.50
Total 6 racers
Běh 04 (Thu, 23.5.2019 - 15:50) official Wind: -1.7 m/s Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Ondřej VaněkOndřej Vaněk 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 10.93
2 Adam ZycháčekAdam Zycháček 06 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 2 12.60
3 Adam WantulokAdam Wantulok 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 13.01
4 Nikolas KovalčíkNikolas Kovalčík 07 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 4 13.77
5 Tomáš MrázekTomáš Mrázek 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 14.27
Total 5 racers

60 m překážek - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (Thu, 23.5.2019 - 15:30) official Wind: -0.1 m/s Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Alexandra HuňkováAlexandra Huňková 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 10.11
2 Ema VontrobováEma Vontrobová 06 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 3 10.42
3 Petra PoštulkováPetra Poštulková 07 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 5 10.49
4 Zuzana FojtíkováZuzana Fojtíková 06 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 2 10.79
5 Eva GruberováEva Gruberová 06 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 6 10.98
6 Lucie RuferováLucie Ruferová 07 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 7 11.47
Total 6 racers
Běh 02 (Thu, 23.5.2019 - 15:30) official Wind: -1.0 m/s Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Dora DaňkováDora Daňková 06 Atletický klub Havířov, z.s.Atletický klub Havířov, z.s. 2 11.65
2 Veronika VečeřováVeronika Večeřová 06 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 4 11.70
3 Veronika VlčkováVeronika Vlčková 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 11.72
4 Tereza KucharskáTereza Kucharská 07 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 5 11.76
5 Barbora ČmielováBarbora Čmielová 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 11.88
6 Tereza PicmausováTereza Picmausová 06 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 7 12.01
Total 6 racers
Běh 03 (Thu, 23.5.2019 - 15:30) official Wind: -1.6 m/s Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Nela KolčářováNela Kolčářová 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 11.45
2 Barbora GonováBarbora Gonová 06 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 4 11.47
3 Valérie KubečkováValérie Kubečková 07 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 6 11.75
4 Terezie AdamcováTerezie Adamcová 06 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 5 12.13
5 Bára HrčkováBára Hrčková 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 12.29
6 Monika BučkováMonika Bučková 07 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 7 12.57
Total 6 racers
Běh 04 (Thu, 23.5.2019 - 15:30) official Wind: -0.9 m/s Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Anežka JurákováAnežka Juráková 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 12.45
2 Zuzana ŠurmanováZuzana Šurmanová 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 12.49
3 Adéla MalenovskáAdéla Malenovská 06 Atletický klub Havířov, z.s.Atletický klub Havířov, z.s. 5 12.56
4 Karolína CetlováKarolína Cetlová 07 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 6 12.88
5 Alžběta WestováAlžběta Westová 06 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 7 15.27
Hana MošťkováHana Mošťková 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 DNS
Total 6 racers
Běh 05 (Thu, 23.5.2019 - 15:30) official Wind: -0.1 m/s Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Kateřina ChudejováKateřina Chudejová 06 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 7 12.70
2 Barbora NingerováBarbora Ningerová 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 12.82
3 Julie PobořilováJulie Pobořilová 07 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 4 13.00
4 Tereza BurováTereza Burová 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 13.24
5 Michaela BobokováMichaela Boboková 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 13.52
6 Michaela SeidlováMichaela Seidlová 06 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 3 13.82
Total 6 racers
Běh 06 (Thu, 23.5.2019 - 15:30) official Wind: -2.9 m/s Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Alena KrčkováAlena Krčková 07 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 13.51
2 Nela MertováNela Mertová 07 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 2 14.74
MS Nikol KernováNikol Kernová 07 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 3 13.62
MS Karolína BalášováKarolína Balášová 06 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 5 14.11
Eliška KokořováEliška Kokořová 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 DNS
Total 5 racers

4 x 60 m - Ml. žáci (Finále)

Finále (Thu, 23.5.2019 - 19:50) official Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Borunský, Ceplý, Šoltys, Bednář Borunský, Ceplý, Šoltys, Bednář TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 33.76
2 Malohlava, Šeděnka, Jarolím, Kříva Malohlava, Šeděnka, Jarolím, Kříva Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 6 34.77
3 Vogl, Cagala, Dostál, Košař Vogl, Cagala, Dostál, Košař Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 7 36.63
4 Stanovský, Šmiřák, Kocián, Bulka Stanovský, Šmiřák, Kocián, Bulka Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 2 37.56
5 Hrbáček, Dvořák, Matušek, Zdražil Hrbáček, Dvořák, Matušek, Zdražil SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 5 40.49
Jelínek, Stanjura, Urbánek, Warisch Jelínek, Stanjura, Urbánek, Warisch TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 DQ
Total 6 racers

4 x 60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (Thu, 23.5.2019 - 19:40) official Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Ticová, Hlaváčová, Krchňáková, Vavrečková Ticová, Hlaváčová, Krchňáková, Vavrečková Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 2 34.68
2 Hrabcová, Kovalská, Adamcová, Fojtíková Hrabcová, Kovalská, Adamcová, Fojtíková SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 3 35.28
3 Esslerová, Janků, Králová, Svobodová Esslerová, Janků, Králová, Svobodová TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 4 35.86
4 Bartoňová, Juráková, Káňová, Kašpárková Bartoňová, Juráková, Káňová, Kašpárková Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 35.90
5 Brázdová, Ningerová, Kožuchová, Šurmanová Brázdová, Ningerová, Kožuchová, Šurmanová TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 36.26
6 Krestová, Křížová, Pošvancová, Recková Krestová, Křížová, Pošvancová, Recková TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 7 37.49
Total 6 racers
Běh 02 (Thu, 23.5.2019 - 19:40) official Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Vavrušová, Rohlová, Večeřová, Mertová Vavrušová, Rohlová, Večeřová, Mertová SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 5 36.02
2 Kofroňová, Řezáčová, Králová, Šímová Kofroňová, Řezáčová, Králová, Šímová Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 3 36.33
3 Krchová, Skřečková, Kubečková, Mikulášková Krchová, Skřečková, Kubečková, Mikulášková Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 6 36.60
4 Přečková, Hošťáková, Hubertová, Kron Přečková, Hošťáková, Hubertová, Kron Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 2 36.95
5 Kubíčková Kubíčková SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 7 37.49
6 Tutrová, Warischová, Kavanová, Janků Tutrová, Warischová, Kavanová, Janků TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 4 37.80
Total 6 racers

Skok vysoký - Ml. žáci

(Thu, 23.5.2019 - 17:30) official Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Ord. Result 1.101.151.201.251.301.351.401.431.481.531.561.581.60
1 Alex HurinaAlex Hurina
Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A
06 17 1.58 -ooo-oooooooxxx
2 Filip KaczmarczykFilip Kaczmarczyk
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
07 1 1.40 ooooxoxoxoxx
3 Matěj BorunskýMatěj Borunský
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
06 16 1.35 --ooooxxx
4 Jakub VajdaJakub Vajda
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
06 3 1.35 o-xoxxoxxoxoxx
5 Pavel CzudekPavel Czudek
TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B
06 13 1.35 oooooxxoxxx
6= Sebastian VelikýSebastian Veliký
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
06 14 1.25 ooooxxx
6= Pavel EbrPavel Ebr
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
06 15 1.25 oooox
8 Adam GebauerAdam Gebauer
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
06 4 1.25 ooxoo-x
9 Tomáš UherTomáš Uher
Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice...
06 10 1.25 -xxooxoxxx
10 Adam ZycháčekAdam Zycháček
TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B
06 12 1.20 xoooxxx
11 Václav WarischVáclav Warisch
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
07 9 1.20 ooxoxxx
12= Adam To Gia TriAdam To Gia Tri
Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A
07 2 1.20 xoxoxoxxx
12= Tomáš PrzybylaTomáš Przybyla
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
07 1.20 -xxoxoxxx
14 Jakub ŠoltysJakub Šoltys
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
06 11 1.20 ooxxoxxx
15= Petr HeczkoPetr Heczko
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
07 5 1.15 ooxxx
15= Vojtěch ŠelongVojtěch Šelong
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
07 8 1.15 ooxxx
17 Tobiáš HelsteinTobiáš Helstein
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
07 6 1.15 oxxoxxx
18 Vojtěch NovákVojtěch Novák
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
06 7 1.10 oxxx
Total 18 racers

Skok vysoký - Ml. žákyně

(Thu, 23.5.2019 - 15:30) official Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Ord. Result 1.051.101.151.201.251.301.351.381.411.441.47
1 Barbora HolasováBarbora Holasová
TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A
06 21 1.44 ---ooxoxoxoxooxxx
2 Sabina SvobodováSabina Svobodová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
06 22 1.44 ----oooxooxoxx
3 Adéla NěmčicováAdéla Němčicová
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
06 3 1.38 ooooooxxooxxx
4 Jana MooreJana Moore
TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A
07 13 1.30 ooooooxxx
5 Karolína CetlováKarolína Cetlová
TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A
07 14 1.30 ooxooooxxx
6 Barbora WarischováBarbora Warischová
TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A
06 12 1.30 ooxoxxooxoxxx
7 Michaela PluskalováMichaela Pluskalová
Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A
07 18 1.30 oooooxxoxxx
8 Eliška VavrečkováEliška Vavrečková
Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A
06 5 1.25 oooooxxx
9= Zuzana SkřečkováZuzana Skřečková
Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A
07 11 1.20 oooxoxxx
9= Dominika NávratováDominika Návratová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
07 2 1.20 -ooxoxxx
9= Barbora KubínováBarbora Kubínová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
07 10 1.20 oooxoxxx
9= Ema VontrobováEma Vontrobová
TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A
06 6 1.20 oooxoxx
13 Sophie SteuerováSophie Steuerová
TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A
07 16 1.20 oxoxxoxxoxx
14 Lucie RuferováLucie Ruferová
Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A
07 20 1.15 -ooxxx
15= Aneta KoniarováAneta Koniarová
SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A
06 9 1.15 xoooxxxxx
15= Karolína ŠtefkováKarolína Štefková
SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B
06 8 1.15 oxooxxx
17 Ivana SalichováIvana Salichová
TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B
07 4 1.10 ooxxx
18 Klaudie EsslerováKlaudie Esslerová
TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A
06 17 1.10 oxoxxx
Anna KotzianováAnna Kotzianová
TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A
06 1 DNS
Zuzana FojtíkováZuzana Fojtíková
SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A
06 7 DNS
Karolína StodolováKarolína Stodolová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
06 19 DNS
Natálie HruzíkováNatálie Hruzíková
Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A
06 15 NM
Total 22 racers

Skok daleký - Ml. žáci

(Thu, 23.5.2019 - 15:30) official Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Ord. Result Reg. result 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Daniel HanzelkaDaniel Hanzelka
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 28 5.44 +0.8 m/s x5.12  +0.35.20  +0.25.205.34  +0.85.33  +0.25.44  +0.8
2 Vojtěch TurekVojtěch Turek
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
06 31 5.11 +1.8 m/s 5.11  +1.84.84  +0.15.03  +0.15.115.05  +1.84.97  -0.7x
3 Josef JuřenaJosef Juřena
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 30 4.79 +1.0 m/s x4.79  +1.04.40  +0.54.794.54  +2.84.32  +1.04.38  -0.3
4 Filip JarolímFilip Jarolím
Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A
07 27 4.58 +0.6 m/s 4.36  +1.14.58  +0.64.10  +0.24.58x4.04  +0.14.16  +1.2
5 Jakub VajdaJakub Vajda
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
06 26 4.35 +1.9 m/s 4.19  +0.14.13  -1.74.24  +1.94.244.16  +1.24.35  +1.90.0
6 Andrej CholewaAndrej Cholewa
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
06 1 4.30 +1.7 m/s xx4.22  +0.54.224.13  +0.94.05  +1.54.30  +1.7
7 Samuel VavrušaSamuel Vavruša
SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A
06 16 4.20 +1.2 m/s 3.87  -0.14.20  +1.23.82  +0.54.203.94  +1.63.85  +0.13.65  -0.2
8 Šimon StanjuraŠimon Stanjura
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
06 25 4.20 +0.3 m/s xx4.20  +0.34.20xxx
9 Ondřej VaněkOndřej Vaněk
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
06 8 4.17 +0.3 m/s x4.17  +0.34.10  +0.84.170.00.00.0
10 Václav WarischVáclav Warisch
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
07 7 4.10 +0.1 m/s x3.81  +1.04.10  +0.14.100.00.00.0
11 Viktor SůraViktor Sůra
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
06 23 4.00 -0.3 m/s x4.00  -0.3x4.000.00.00.0
12 Kryštof KáňaKryštof Káňa
TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B
06 10 3.94 +0.2 m/s 3.66  +0.33.94  +0.2x3.940.00.00.0
13 Lukáš KomárekLukáš Komárek
TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B
06 13 3.88 +2.4 m/s 3.78 -0.4 m/s x3.88  +2.43.78  -0.43.880.00.00.0
14 Alex BlahutAlex Blahut
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
06 22 3.88 +0.3 m/s 3.88  +0.33.72  -1.6x3.880.00.00.0
15 Adam GebauerAdam Gebauer
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
06 19 3.84 +1.9 m/s 3.60  +1.33.79  -0.23.84  +1.93.840.00.00.0
16 Mathias HlaváčMathias Hlaváč
TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B
06 20 3.76 +0.2 m/s 3.76  +0.2xx3.760.00.00.0
17 Šimon DvořákŠimon Dvořák
SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A
07 14 3.73 +0.9 m/s 3.73  +0.93.63  +0.53.64  -0.33.730.00.00.0
18 Michael KurkaMichael Kurka
TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B
06 4 3.72 +0.1 m/s 3.16  +1.13.72  +0.13.59  -0.53.720.00.00.0
19 Mateusz LípaMateusz Lípa
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
06 24 3.66 +1.9 m/s 3.66  +1.93.63  +0.43.51  +3.03.660.00.00.0
20 Matěj MaléřMatěj Maléř
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
07 11 3.64 +1.7 m/s 3.64  +1.73.37  +1.43.10  +1.23.640.00.00.0
21 Adam MatušekAdam Matušek
SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A
06 15 3.62 +2.2 m/s 3.53 +0.2 m/s x3.62  +2.23.53  +0.23.620.00.00.0
22 Jakub JelínekJakub Jelínek
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
06 18 3.58 +0.4 m/s x3.58  +0.4x3.580.00.00.0
23 Prokop ŘíhaProkop Říha
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
06 5 3.56 +0.2 m/s 3.56  +0.2x3.53  +1.63.560.00.00.0
24 Šimon ŠeděnkaŠimon Šeděnka
Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A
07 12 3.56 +0.1 m/s 3.41  +2.73.47  +0.03.56  +0.13.560.00.00.0
25 Jiří VacekJiří Vacek
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
07 6 3.32 +0.6 m/s 3.26  -0.93.27  +2.03.32  +0.63.320.00.00.0
26 Kryštof KociánKryštof Kocián
Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A
07 9 3.25 +1.4 m/s 3.25  +1.4xx3.250.00.00.0
27 Adam KopřivaAdam Kopřiva
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
07 3 3.22 -1.3 m/s 3.22  -1.33.06  +0.13.08  +0.13.220.00.00.0
28 Tomáš KalusTomáš Kalus
TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B
06 2 2.90 +0.3 m/s x2.83  -0.22.90  +0.32.900.00.00.0
Šimon VeselýŠimon Veselý
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 21 DNS
Lukáš TylšarLukáš Tylšar
SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A
06 17 DNS
Šimon LánskýŠimon Lánský
SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A
06 29 DNS
Total 31 racers

Skok daleký - Ml. žákyně

(Thu, 23.5.2019 - 17:30) official Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Ord. Result Reg. result 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Sabina SvobodováSabina Svobodová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
06 53 4.58 +0.9 m/s 4.27  -0.54.47  +1.54.47  +0.04.474.58  +0.9x-
2 Michaela BělunkováMichaela Bělunková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 51 4.57 -0.7 m/s 4.57  -0.74.56  +0.54.53  +0.04.574.34  +0.0x4.54  +0.1
3 Tereza SvobodováTereza Svobodová
TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A
06 45 4.54 +0.0 m/s 4.26  -0.74.37  +0.5x4.374.19  +1.0x4.54  +0.0
4 Terezie AdamcováTerezie Adamcová
SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A
06 49 4.43 +0.0 m/s 4.22  +0.44.15  +0.74.17  -2.04.224.15  +0.63.79  +0.74.43  +0.0
5 Adéla NěmčicováAdéla Němčicová
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
06 10 4.34 +0.0 m/s 4.34  +0.0xx4.34xx-
6 Anežka JurákováAnežka Juráková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
07 38 4.29 +1.3 m/s 3.92  +0.64.29  +1.34.25  +0.14.294.03  +0.13.84  +0.24.08
7 Ema VontrobováEma Vontrobová
TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A
06 50 4.24 -0.4 m/s 3.81  -0.64.19  +0.64.24  -0.44.243.99  +0.14.08  +1.14.15  +0.8
8 Lucie JurošováLucie Jurošová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
07 42 4.24 +0.5 m/s 4.24  +0.54.01  +0.1-4.243.88  +1.03.97  +0.0x
9 Linda TicováLinda Ticová
Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A
07 47 4.08 +0.6 m/s 4.08  +0.63.86  +1.93.51  +0.04.080.00.00.0
10 Valentýna KulováValentýna Kulová
Atletika Poruba z.s. BAtletika Poruba z.s. B
07 17 3.99 +1.9 m/s 3.75  +0.23.99  +1.93.92  +0.13.990.00.00.0
11 Nela KožuchováNela Kožuchová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
06 41 3.97 +0.5 m/s 3.93  +0.43.97  +0.5-3.970.00.00.0
12 Anna MartynkováAnna Martynková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
06 35 3.97 +0.5 m/s 3.97  +0.53.84  +0.0x3.970.00.00.0
13 Anna GlosováAnna Glosová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
06 2 3.97 -0.2 m/s 3.18  +0.03.97  -0.22.38  +0.13.970.00.00.0
14 Veronika PřečkováVeronika Přečková
Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice...
07 12 3.93 +0.8 m/s 3.82  +1.3x3.93  +0.83.930.00.00.0
15 Anna LegierskáAnna Legierská
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
07 43 3.93 +0.1 m/s x2.55  +0.03.93  +0.13.930.00.00.0
16 Emma KronEmma Kron
Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice...
07 9 3.90 -0.2 m/s 3.90  -0.23.65  +0.03.65  +0.63.900.00.00.0
17 Natálie NovákováNatálie Nováková
TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B
07 46 3.89 +0.6 m/s 3.70  +0.63.89  +0.63.64  +0.73.890.00.00.0
18 Sofie KrchováSofie Krchová
Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A
06 27 3.89 +0.0 m/s xx3.89  +0.03.890.00.00.0
19 Zuzana SkřečkováZuzana Skřečková
Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A
07 30 3.88 +1.5 m/s x3.88  +1.53.70  +0.13.880.00.00.0
20 Valérie KubečkováValérie Kubečková
Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A
07 32 3.85 +0.5 m/s 3.85  +0.53.65  +1.23.56  +0.03.850.00.00.0
21 Barbora ČmielováBarbora Čmielová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
06 52 3.84 -0.6 m/s 3.84  -0.6x2.86  +0.03.840.00.00.0
22 Anna KotzianováAnna Kotzianová
TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A
06 36 3.81 +0.0 m/s 3.73  +1.33.72  -0.13.81  +0.03.810.00.00.0
23 Marie TeichmannováMarie Teichmannová
TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B
07 21 3.77 +0.6 m/s 3.77  +0.63.52  +0.3-3.770.00.00.0
24 Linda KrálováLinda Králová
TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A
06 48 3.76 +0.1 m/s 3.76  +0.1x3.52  +0.23.760.00.00.0
25 Kateřina HlaváčkováKateřina Hlaváčková
TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B
06 31 3.72 +0.0 m/s 3.71  +0.1x3.72  +0.03.720.00.00.0
26 Natálie HošťákováNatálie Hošťáková
Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice...
06 16 3.71 +1.1 m/s 3.71  +1.1x3.20  +0.33.710.00.00.0
27 Michaela SeidlováMichaela Seidlová
TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B
06 29 3.61 +0.0 m/s 3.54  +1.73.43  +0.93.61  +0.03.610.00.00.0
28 Julie PobořilováJulie Pobořilová
TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A
07 39 3.59 +0.0 m/s 3.29  +0.23.44  +0.13.59  +0.03.590.00.00.0
29 Amálie ŠinkováAmálie Šinková
Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice...
08 18 3.58 +0.5 m/s 3.51  +2.62.84  +0.23.58  +0.53.580.00.00.0
30 Karolína KavanováKarolína Kavanová
TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A
06 33 3.52 +0.4 m/s 3.52  +0.43.35  +1.9x3.520.00.00.0
31 Barbora WarischováBarbora Warischová
TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A
06 24 3.49 +0.4 m/s 3.39  +0.03.49  +0.4-3.490.00.00.0
32 Natálie HubertováNatálie Hubertová
Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice...
07 19 3.46 +0.4 m/s 3.46  +0.43.12  +0.03.24  +0.03.460.00.00.0
33 Sára HochelováSára Hochelová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
06 22 3.40 +1.3 m/s x3.40  +1.3-3.400.00.00.0
34 Zuzana KohutováZuzana Kohutová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
07 6 3.34 +0.3 m/s x2.66  +0.33.34  +0.33.340.00.00.0
35 Barbora KubínováBarbora Kubínová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
07 34 3.34 +0.4 m/s x3.34  +0.4x3.340.00.00.0
36 Tereza ŽáčkováTereza Žáčková
TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B
06 13 3.31 +0.8 m/s 3.31  +0.83.15  +1.02.89  +0.13.310.00.00.0
37 Nikol ČapandováNikol Čapandová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
07 25 3.05 +0.0 m/s 2.65  +0.03.05  +0.0-3.050.00.00.0
38 Bára PastrňákováBára Pastrňáková
SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B
07 11 3.01 +0.0 m/s 3.01  +0.02.28  +1.1x3.010.00.00.0
39 Eva KošárkováEva Košárková
TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B
07 14 2.98 +1.4 m/s x2.83  +0.32.98  +1.42.980.00.00.0
40 Lucie BerkusováLucie Berkusová
TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B
07 20 2.93 +1.4 m/s 2.61  -0.12.93  +1.4-2.930.00.00.0
41 Anna KošárkováAnna Košárková
TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B
07 7 2.83 +0.7 m/s 2.83  +0.7x2.41  +0.82.830.00.00.0
MS Anna KratinováAnna Kratinová
TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B
07 8 3.39 +0.4 m/s 3.39  +0.43.08  +0.22.95  +1.53.390.00.00.0
MS Karolína BalášováKarolína Balášová
TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B
06 1 3.79 +0.3 m/s 3.71  +0.13.15  +0.23.79  +0.33.790.00.00.0
MS Eliška KřempkováEliška Křempková
TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B
07 23 2.90 +0.5 m/s 2.90  +0.52.85  +0.02.78  +0.32.900.00.00.0
MS Natálie HeinrichováNatálie Heinrichová
TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B
06 4 3.14 +0.2 m/s 3.14  +0.23.00  +1.83.13  +0.03.140.00.00.0
Eliška KokořováEliška Kokořová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
07 26 NM
Izabela TutrováIzabela Tutrová
TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A
07 40 NM
Dominika NávratováDominika Návratová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
07 37 NM
Natálie HruzíkováNatálie Hruzíková
Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A
06 5 NM
Hana MošťkováHana Mošťková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
07 28 NM
Karolína StodolováKarolína Stodolová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
06 44 NM
Natalia GrzegorzNatalia Grzegorz
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
06 3 NM
Tereza BartoňováTereza Bartoňová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 15 NM
Total 53 racers

Vrh koulí 2kg - Ml. žákyně

(Thu, 23.5.2019 - 17:30) official Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Ord. Result 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Kristýna ŠandorováKristýna Šandorová
SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A
06 23 11.01 0.0
2 Lenka VrbancováLenka Vrbancová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 21 10.44 0.0
3 Karolína ČervenkováKarolína Červenková
SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A
07 19 09.87 0.0
4 Alexandra HuňkováAlexandra Huňková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
07 22 09.80 0.0
5 Natálie KvapilováNatálie Kvapilová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
07 20 09.53 0.0
6 Aneta KrálováAneta Králová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
06 18 09.50 0.0
7 Karolína JuščíkováKarolína Juščíková
Atletický klub Havířov, z.s.Atletický klub Havířov, z.s.
06 15 08.62 0.0
8 Hana PavelkováHana Pavelková
TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A
06 17 08.30 0.0
9 Viktorie JurčováViktorie Jurčová
SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A
07 11 07.81 0.0
10 Dora DaňkováDora Daňková
Atletický klub Havířov, z.s.Atletický klub Havířov, z.s.
06 1 07.75 0.0
11 Patricie PešlováPatricie Pešlová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 16 07.74 0.0
12 Simona WaloszkováSimona Waloszková
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
07 9 07.63 0.0
13 Markéta UstrnulováMarkéta Ustrnulová
SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A
07 12 07.60 0.0
14 Eliška StrakováEliška Straková
TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B
06 13 07.54 0.0
15 Lucie ŘemelkováLucie Řemelková
TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A
06 14 07.41 0.0
16 Karolína BrázdilováKarolína Brázdilová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
07 10 07.30 0.0
17 Karolína ŠtefkováKarolína Štefková
SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B
06 7 06.56 0.0
18 Adéla PupákováAdéla Pupáková
SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A
06 3 06.55 0.0
19 Sofie MaierováSofie Maierová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
07 8 06.16 0.0
20 Marie TeichmannováMarie Teichmannová
TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B
07 6 05.34 0.0
21 Michaela SeidlováMichaela Seidlová
TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B
06 5 05.04 0.0
22 Karolína HlaváčováKarolína Hlaváčová
TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B
06 2 04.67 0.0
23 Ivana SalichováIvana Salichová
TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B
07 4 04.40 0.0
Total 23 racers

Vrh koulí 3kg - Ml. žáci

(Thu, 23.5.2019 - 15:30) official Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Ord. Result 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Alex HurinaAlex Hurina
Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A
06 24 12.67 0.0
2 Šimon BartoňŠimon Bartoň
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 23 12.42 0.0
3 Radovan ŽabkaRadovan Žabka
Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A
06 22 09.32 0.0
4 Tomáš KovářTomáš Kovář
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
07 21 08.72 0.0
5 Josef ŠindelářJosef Šindelář
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
06 6 08.48 0.0
6 Sebastian HošákSebastian Hošák
Atletika Poruba z.s. BAtletika Poruba z.s. B
06 20 08.45 0.0
7 Jakub StarýJakub Starý
Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice...
06 18 08.20 0.0
9 Filip ŽurekFilip Žurek
SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A
06 8 08.07 0.0
10 Aleš VčelkaAleš Včelka
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
06 14 07.81 0.0
11 Jiří KusJiří Kus
Atletika Poruba z.s. BAtletika Poruba z.s. B
06 17 07.78 0.0
12 Adam GrossAdam Gross
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
06 2 07.53 0.0
13 Adam HolendaAdam Holenda
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
07 4 07.34 0.0
14 David PavlišinecDavid Pavlišinec
SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A
07 5 07.16 0.0
15 Martin HammondMartin Hammond
SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A
07 16 07.08 0.0
16 Bruno RuszBruno Rusz
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
07 12 06.80 0.0
17 Oliver VoglOliver Vogl
Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A
07 15 06.76 0.0
18 Nikolas KovalčíkNikolas Kovalčík
TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B
07 11 06.64 0.0
19 Jan KroutilJan Kroutil
TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B
07 9 06.51 0.0
20 David HoblíkDavid Hoblík
TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B
06 3 05.98 0.0
21 František BařinaFrantišek Bařina
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
07 1 05.35 0.0
22 Adam WantulokAdam Wantulok
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
06 7 04.40 0.0
8 Marek KřívaMarek Kříva
Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A
07 19 08.11 0.0
Tomáš MrázekTomáš Mrázek
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
07 10 NM
Vojtěch StoklasaVojtěch Stoklasa
TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B
06 13 NM
Total 24 racers

Hod oštěpem 400g - Ml. žákyně

(Thu, 23.5.2019 - 17:30) official Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Ord. Result 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Lenka VrbancováLenka Vrbancová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 20 31.00 0.0
2 Kristýna ŠandorováKristýna Šandorová
SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A
06 21 30.44 0.0
3 Petra PoštulkováPetra Poštulková
Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A
07 19 26.43 0.0
4 Simona WaloszkováSimona Waloszková
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
07 3 25.07 0.0
5 Rozárie ReckováRozárie Recková
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
06 17 22.78 0.0
6 Aneta KrálováAneta Králová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
06 12 22.23 0.0
7 Patricie PešlováPatricie Pešlová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 18 22.09 0.0
8 Veronika VlčkováVeronika Vlčková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 6 20.82 0.0
9 Michaela PluskalováMichaela Pluskalová
Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A
07 15 19.99 0.0
10 Sofie MaierováSofie Maierová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
07 10 19.21 0.0
11 Karolína ČervenkováKarolína Červenková
SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A
07 14 18.97 0.0
12 Kateřina MikuláškováKateřina Mikulášková
Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A
07 16 18.86 0.0
13 Viktorie JurčováViktorie Jurčová
SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A
07 8 18.20 0.0
14 Adéla KeberlováAdéla Keberlová
Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A
06 13 17.50 0.0
15 Markéta JankůMarkéta Janků
TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A
07 9 16.53 0.0
16 Markéta UstrnulováMarkéta Ustrnulová
SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A
07 7 16.49 0.0
17 Veronika KvitováVeronika Kvitová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
07 11 15.93 0.0
18 Karolína JuščíkováKarolína Juščíková
Atletický klub Havířov, z.s.Atletický klub Havířov, z.s.
06 5 13.90 0.0
19 Jana MooreJana Moore
TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A
07 4 11.22 0.0
Lilien PodstavkováLilien Podstavková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
07 2 DNS
Tereza KovalskáTereza Kovalská
SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A
06 1 DNS
Total 21 racers

Hod oštěpem 500g - Ml. žáci

(Thu, 23.5.2019 - 15:30) official Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Ord. Result 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Daniel HanzelkaDaniel Hanzelka
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 23 37.14 0.00.00.00.00.00.00.0
2 Daniel JasinskiDaniel Jasinski
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
06 22 34.66 0.00.00.00.00.00.00.0
3 Josef ŠindelářJosef Šindelář
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
06 19 31.49 0.00.00.00.00.00.00.0
4 Radovan ŽabkaRadovan Žabka
Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A
06 21 31.38 0.00.00.00.00.00.00.0
5 Alex HurinaAlex Hurina
Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A
06 18 29.19 0.00.00.00.00.00.00.0
6 Vincent HellebrandtVincent Hellebrandt
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
06 16 27.83 0.00.00.00.00.00.00.0
7 Vojtěch TurekVojtěch Turek
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
06 4 27.77 0.00.00.00.00.00.00.0
8 Adam GrossAdam Gross
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
06 17 27.64 0.00.00.00.00.00.00.0
9 Aleš VčelkaAleš Včelka
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
06 13 26.66 0.00.00.00.00.00.00.0
10 Matyáš LojekMatyáš Lojek
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 11 26.33 0.00.00.00.00.00.00.0
11 Šimon BartoňŠimon Bartoň
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 20 24.99 0.00.00.00.00.00.00.0
12 Tomáš UherTomáš Uher
Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice...
06 5 23.29 0.00.00.00.00.00.00.0
13 Jonáš PodlovskýJonáš Podlovský
TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B
07 8 23.27 0.00.00.00.00.00.00.0
14 Martin HammondMartin Hammond
SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A
07 10 22.32 0.00.00.00.00.00.00.0
15 Viktor ŠmiřákViktor Šmiřák
Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A
06 15 20.72 0.00.00.00.00.00.00.0
16 Daniel BulkaDaniel Bulka
Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A
06 12 19.30 0.00.00.00.00.00.00.0
17 Sebastian HošákSebastian Hošák
Atletika Poruba z.s. BAtletika Poruba z.s. B
06 3 16.58 0.00.00.00.00.00.00.0
18 Adam To Gia TriAdam To Gia Tri
Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A
07 14 14.98 0.00.00.00.00.00.00.0
19 Adam HolendaAdam Holenda
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
07 2 14.53 0.00.00.00.00.00.00.0
20 Jan KroutilJan Kroutil
TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B
07 7 12.89 0.00.00.00.00.00.00.0
21 Bruno RuszBruno Rusz
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
07 9 12.49 0.00.00.00.00.00.00.0
František BařinaFrantišek Bařina
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
07 1 NM
Jan ŽurovecJan Žurovec
Atletika Poruba z.s. BAtletika Poruba z.s. B
06 6 NM
Total 23 racers

Hod kriketovým míčkem - Ml. žáci

(Thu, 23.5.2019 - 17:30) official Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Ord. Result 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Adam GrossAdam Gross
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
06 43 55.30 0.0
2 Radovan ŽabkaRadovan Žabka
Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A
06 44 53.47 0.0
3 Martin HammondMartin Hammond
SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A
07 42 51.42 0.0
4 Vojtěch RaškaVojtěch Raška
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 46 49.14 0.0
5 Matyáš LojekMatyáš Lojek
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 45 48.12 0.0
6 Alex BlahutAlex Blahut
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
06 36 47.66 0.0
7 Jonáš PodlovskýJonáš Podlovský
TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B
07 37 47.41 0.0
8 Jakub StarýJakub Starý
Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice...
06 40 47.17 0.0
9 Vincent HellebrandtVincent Hellebrandt
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
06 38 44.49 0.0
10 Oliver VoglOliver Vogl
Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A
07 39 42.00 0.0
11 Jan KroutilJan Kroutil
TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B
07 33 41.92 0.0
12 Aleš VčelkaAleš Včelka
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
06 28 40.93 0.0
13 David PavlišinecDavid Pavlišinec
SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A
07 22 39.36 0.0
14 Nikolas KovalčíkNikolas Kovalčík
TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B
07 24 38.50 0.0
15 Aleš HaburaAleš Habura
TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B
06 29 37.99 0.0
16 Mateusz LípaMateusz Lípa
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
06 30 36.85 0.0
17= Šimon HolubŠimon Holub
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
07 34 36.69 0.0
17= Jakub HolubJakub Holub
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
07 32 36.69 0.0
19 František BařinaFrantišek Bařina
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
07 1 36.58 0.0
20 David HoblíkDavid Hoblík
TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B
06 18 36.46 0.0
21 Sebastian HošákSebastian Hošák
Atletika Poruba z.s. BAtletika Poruba z.s. B
06 17 36.13 0.0
22 Vojtěch ŠelongVojtěch Šelong
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
07 25 35.10 0.0
23 Patrik BrigulaPatrik Brigula
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
07 13 34.00 0.0
24 Viktor ŠmiřákViktor Šmiřák
Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A
06 5 33.84 0.0
25 Dominik ZátopekDominik Zátopek
SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A
06 23 33.41 0.0
26 Tomáš KovářTomáš Kovář
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
07 35 32.79 0.0
27 Filip HlubekFilip Hlubek
TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B
06 11 31.89 0.0
28 Filip ŽurekFilip Žurek
SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A
06 6 31.69 0.0
29 František HolubFrantišek Holub
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
07 26 31.30 0.0
30 Tomáš MrázekTomáš Mrázek
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
07 21 30.00 0.0
31 Vojtěch NovákVojtěch Novák
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
06 10 27.43 0.0
32 Prokop ŘíhaProkop Říha
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
06 14 26.89 0.0
33 Tobiáš HelsteinTobiáš Helstein
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
07 16 26.66 0.0
34 Tomáš VolnýTomáš Volný
Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice...
07 12 25.33 0.0
35 Hynek GatnarHynek Gatnar
TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B
07 8 24.43 0.0
36 Jan MendelJan Mendel
TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B
06 9 21.30 0.0
37 Tomáš KalusTomáš Kalus
TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B
06 2 20.50 0.0
38 David MordáčDavid Mordáč
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
07 7 12.77 0.0
Jakub JányšJakub Jányš
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
07 31 DNS
Vojtěch StoklasaVojtěch Stoklasa
TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B
06 27 DNS
Daniel BalážDaniel Baláž
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
07 20 DNS
Oliver PešatOliver Pešat
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
07 4 DNS
Štěpán PetříčekŠtěpán Petříček
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
06 19 DNS
Matěj MelčákMatěj Melčák
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 41 DNS
Jindřich BardoňJindřich Bardoň
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 15 DNS
Štěpán MarekŠtěpán Marek
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 3 DNS
Total 46 racers

Hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně

(Thu, 23.5.2019 - 15:30) official Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Ord. Result 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Lenka VrbancováLenka Vrbancová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 48 49.59 0.0
2 Patricie PešlováPatricie Pešlová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 49 45.19 0.0
3 Linda KrálováLinda Králová
TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A
06 47 45.15 0.0
4 Markéta UstrnulováMarkéta Ustrnulová
SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A
07 43 44.02 0.0
5 Petra PoštulkováPetra Poštulková
Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A
07 46 43.66 0.0
6 Rozárie ReckováRozárie Recková
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
06 45 43.11 0.0
7 Viktorie JurčováViktorie Jurčová
SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A
07 36 40.59 0.0
8 Veronika PřečkováVeronika Přečková
Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice...
07 39 39.63 0.0
9 Karolína ČervenkováKarolína Červenková
SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A
07 40 39.30 0.0
10 Kristýna ŠandorováKristýna Šandorová
SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A
06 44 38.62 0.0
11 Táňa HrabcováTáňa Hrabcová
SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A
06 41 38.24 0.0
12 Tereza PošvancováTereza Pošvancová
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
06 38 37.56 0.0
13 Adéla KeberlováAdéla Keberlová
Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A
06 33 37.26 0.0
14 Lucie JurošováLucie Jurošová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
07 37 36.35 0.0
15 Aneta KrálováAneta Králová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
06 32 35.50 0.0
16 Martina JankůMartina Janků
TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A
07 34 32.91 0.0
17 Viktorie ŠindlerováViktorie Šindlerová
TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B
07 30 32.32 0.0
18 Adéla RohlováAdéla Rohlová
SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A
06 25 32.14 0.0
19 Simona WaloszkováSimona Waloszková
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
07 35 31.90 0.0
20 Alžběta WestováAlžběta Westová
TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B
06 31 31.72 0.0
21 Anna LegierskáAnna Legierská
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
07 5 30.64 0.0
22 Bára HrčkováBára Hrčková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
07 19 30.37 0.0
23 Tereza ŽáčkováTereza Žáčková
TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B
06 9 30.04 0.0
24 Adéla PopováAdéla Popová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 23 29.38 0.0
25 Alena KrčkováAlena Krčková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
07 3 28.80 0.0
26 Anna GlosováAnna Glosová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
06 27 28.44 0.0
27 Hana PavelkováHana Pavelková
TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A
06 29 28.23 0.0
28 Marie TeichmannováMarie Teichmannová
TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B
07 28 25.98 0.0
29 Veronika VlčkováVeronika Vlčková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 42 25.29 0.0
30 Nikol ČapandováNikol Čapandová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
07 26 24.44 0.0
31 Anna KotzianováAnna Kotzianová
TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A
06 22 24.05 0.0
32 Lucie ŘemelkováLucie Řemelková
TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A
06 18 23.07 0.0
33 Eva KošárkováEva Košárková
TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B
07 21 22.47 0.0
34 Kateřina KuřilováKateřina Kuřilová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
06 4 22.28 0.0
35 Magdaléna SzemlováMagdaléna Szemlová
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
07 8 21.75 0.0
36 Kristýna KrupováKristýna Krupová
SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B
06 20 21.58 0.0
37 Eliška StrakováEliška Straková
TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B
06 10 20.34 0.0
38 Vendula KudláčkováVendula Kudláčková
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
07 24 19.70 0.0
39 Nikol SeehofováNikol Seehofová
TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B
07 14 18.90 0.0
40 Karolína HlaváčováKarolína Hlaváčová
TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B
06 16 18.04 0.0
41 Terezia TulejováTerezia Tulejová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
06 15 18.01 0.0
42 Anna KošárkováAnna Košárková
TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B
07 17 17.74 0.0
43 Anna MartynkováAnna Martynková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
06 12 13.96 0.0
44 Bára PastrňákováBára Pastrňáková
SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B
07 6 11.88 0.0
45 Laura BenedikováLaura Benediková
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
06 13 08.12 0.0
MS Nikol KernováNikol Kernová
TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B
07 1 25.30 0.0
MS Anna KratinováAnna Kratinová
TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B
07 2 23.60 0.0
MS Marie KřempkováMarie Křempková
TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B
07 11 15.59 0.0
Lilien PodstavkováLilien Podstavková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
07 7 DNS
Total 49 racers