Back

 / M MaS ve vícebojích žactva, dor. a jun, M,Ž

Třinec (11. - 12. 5. 2019)

Skok vysoký - Muži (sobota, 11.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Filip SamuelFilip Samuel 981108 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1.87 687.00
2 Jiří Kadla ml.Jiří Kadla ml. 970826 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 1.78 610.00
3 Vilém StráskýVilém Stráský 990703 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 1.75 585.00
Skok vysoký - Junioři (sobota, 11.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Jonáš PospíšilJonáš Pospíšil 010720 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1.99 794.00
2 Tomáš SláčíkTomáš Sláčík 001102 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1.75 585.00
3 Karel KusákKarel Kusák 010224 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1.72 560.00
Skok vysoký - Dorostenci (sobota, 11.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 David SkřečekDavid Skřeček 020411 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 1.63 488.00
2 Vincenc SkoumalVincenc Skoumal 030429 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 1.48 374.00
Skok vysoký - Žáci (neděle, 12.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Roman BrandtnerRoman Brandtner 040804 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 1.47 367.00
2 Pavel NovosadPavel Novosad 040723 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1.41 324.00
3 Adam SukupAdam Sukup 050407 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1.20 188.00
Skok vysoký - Juniorky (sobota, 11.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Natálie MatuškováNatálie Matušková 010507 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1.65 795.00
2 Adéla LuzarováAdéla Luzarová 010221 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1.62 759.00
3 Lucie KrupicováLucie Krupicová 011228 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1.56 689.00
Skok vysoký - Dorostenky (sobota, 11.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1= Tereza KorhoňováTereza Korhoňová 020205 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 1.62 759.00
1= Hedvika MalčíkováHedvika Malčíková 020508 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1.62 759.00
3 Natálie PaťavováNatálie Paťavová 030103 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 1.59 724.00
Skok vysoký - Žákyně (sobota, 11.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Adéla TkáčováAdéla Tkáčová 050311 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1.57 701.00
2 Zina PindorováZina Pindorová 040223 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1.54 666.00
3 Tereza HanákováTereza Hanáková 040123 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 1.51 632.00
Skok o tyči - Muži (neděle, 12.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Vilém StráskýVilém Stráský 990703 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4.10 645.00
2 Michal BorekMichal Borek 900215 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 2.90 333.00
3 Jiří VolnýJiří Volný 560313 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 1.90 121.00
Skok o tyči - Junioři (neděle, 12.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Tomáš SláčíkTomáš Sláčík 001102 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3.80 562.00
2 Jonáš PospíšilJonáš Pospíšil 010720 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3.70 535.00
3 Karel KusákKarel Kusák 010224 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2.80 309.00
Skok o tyči - Junioři (sobota, 11.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
Skok o tyči - Dorostenci (neděle, 12.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 David SkřečekDavid Skřeček 020411 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 2.60 264.00
2 Vincenc SkoumalVincenc Skoumal 030429 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 2.20 179.00
Skok o tyči - Žáci (sobota, 11.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Roman BrandtnerRoman Brandtner 040804 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 2.50 242.00
2 Pavel NovosadPavel Novosad 040723 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2.40 220.00
3 Adam SukupAdam Sukup 050407 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2.10 159.00
Skok daleký - Muži (sobota, 11.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Vilém StráskýVilém Stráský 990703 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6.79 764.00
2 Filip SamuelFilip Samuel 981108 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6.36 666.00
3 Michal BorekMichal Borek 900215 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 6.25 641.00
Skok daleký - Junioři (sobota, 11.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Tomáš SláčíkTomáš Sláčík 001102 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6.55 709.00
2 Jonáš PospíšilJonáš Pospíšil 010720 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6.30 652.00
3 Karel KusákKarel Kusák 010224 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5.93 571.00
Skok daleký - Dorostenci (sobota, 11.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 David SkřečekDavid Skřeček 020411 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 6.50 697.00
2 Vincenc SkoumalVincenc Skoumal 030429 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 4.98 378.00
Skok daleký - Žáci (neděle, 12.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Pavel NovosadPavel Novosad 040723 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4.72 330.00
2 Adam SukupAdam Sukup 050407 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4.39 271.00
3 Roman BrandtnerRoman Brandtner 040804 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 4.27 250.00
Skok daleký - Ml. žáci (neděle, 12.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Josef JuřenaJosef Juřena 060423 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4.33 261.00
2 Matěj MelčákMatěj Melčák 060508 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4.29 254.00
3 Daniel HanzelkaDaniel Hanzelka 060628 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4.28 252.00
Skok daleký - Juniorky (neděle, 12.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Adéla LuzarováAdéla Luzarová 010221 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5.17 606.00
2 Lucie KrupicováLucie Krupicová 011228 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5.12 592.00
3 Kristýna ŠtvrtňováKristýna Štvrtňová 010328 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4.93 540.00
Skok daleký - Dorostenky (neděle, 12.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Gabriela PatalováGabriela Patalová 030516 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 5.21 617.00
2 Hedvika MalčíkováHedvika Malčíková 020508 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5.13 595.00
3 Natálie PaťavováNatálie Paťavová 030103 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4.94 543.00
Skok daleký - Žákyně (neděle, 12.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Tereza VondrákováTereza Vondráková 050130 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4.89 530.00
2 Zina PindorováZina Pindorová 040223 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4.79 503.00
3 Adéla TkáčováAdéla Tkáčová 050311 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4.75 492.00
Skok daleký - Ml. žákyně (sobota, 11.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Agáta AndělováAgáta Andělová 060720 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4.72 485.00
2 Tereza LieblováTereza Lieblová 060709 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 4.68 474.00
3 Adéla HanákováAdéla Hanáková 061129 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 4.64 464.00
Trojskok - Junioři (sobota, 11.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 František BubaFrantišek Buba 000414 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 14.82
2 Ondřej JakubíkOndřej Jakubík 020619 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 12.28
Vrh koulí 3kg - Dorostenky (sobota, 11.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Tereza KorhoňováTereza Korhoňová 020205 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 10.43 558.00
2 Natálie PaťavováNatálie Paťavová 030103 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 09.95 526.00
3 Barbora JelínkováBarbora Jelínková 030622 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 09.69 509.00
Vrh koulí 3kg - Žákyně (sobota, 11.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Hana SoukalováHana Soukalová 040726 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 09.88 522.00
2 Michaela PetrošováMichaela Petrošová 050202 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 09.58 502.00
3 Zina PindorováZina Pindorová 040223 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 08.83 453.00
Vrh koulí 4kg - Žáci (neděle, 12.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Roman BrandtnerRoman Brandtner 040804 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 12.22 620.00
2 Adam SukupAdam Sukup 050407 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 09.18 437.00
3 Pavel NovosadPavel Novosad 040723 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 08.82 415.00
Vrh koulí 4kg - Juniorky (sobota, 11.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Kristýna ŠtvrtňováKristýna Štvrtňová 010328 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 10.51 563.00
2 Natálie MatuškováNatálie Matušková 010507 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 08.70 445.00
3 Adéla LuzarováAdéla Luzarová 010221 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 07.78 385.00
Vrh koulí 5kg - Dorostenci (sobota, 11.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 David SkřečekDavid Skřeček 020411 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 12.41 631.00
2 Vincenc SkoumalVincenc Skoumal 030429 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 07.89 360.00
Vrh koulí 6kg - Junioři (sobota, 11.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Tomáš SláčíkTomáš Sláčík 001102 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 12.03 608.00
2 Karel KusákKarel Kusák 010224 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 11.39 569.00
3 Jonáš PospíšilJonáš Pospíšil 010720 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 10.32 505.00
Vrh koulí 7,26kg - Muži (sobota, 11.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Vilém StráskýVilém Stráský 990703 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 12.16 616.00
2 Jiří Kadla ml.Jiří Kadla ml. 970826 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 10.62 523.00
3 Michal BorekMichal Borek 900215 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 10.58 521.00
Hod diskem 1kg - Žáci (sobota, 11.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Roman BrandtnerRoman Brandtner 040804 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 32.35 511.00
2 Adam SukupAdam Sukup 050407 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 27.07 407.00
3 Pavel NovosadPavel Novosad 040723 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 24.42 356.00
Hod diskem 1,5kg - Dorostenci (neděle, 12.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 David SkřečekDavid Skřeček 020411 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 30.30 470.00
2 Vincenc SkoumalVincenc Skoumal 030429 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 19.45 262.00
Hod diskem 1,75kg - Junioři (neděle, 12.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Tomáš SláčíkTomáš Sláčík 001102 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 36.69 598.00
2 Karel KusákKarel Kusák 010224 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 36.57 595.00
3 Jonáš PospíšilJonáš Pospíšil 010720 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 20.47 281.00
Hod diskem 2kg - Muži (neděle, 12.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Vilém StráskýVilém Stráský 990703 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 31.22 488.00
2 Filip SamuelFilip Samuel 981108 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 28.62 437.00
3 Michal BorekMichal Borek 900215 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 24.18 351.00
Hod oštěpem 500g - Dorostenky (neděle, 12.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Tereza KorhoňováTereza Korhoňová 020205 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 45.14 766.00
2 Natálie PaťavováNatálie Paťavová 030103 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 28.35 445.00
3 Gabriela PatalováGabriela Patalová 030516 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 27.20 424.00
Hod oštěpem 500g - Žákyně (neděle, 12.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Klaudie KulichováKlaudie Kulichová 040921 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 28.90 456.00
2 Vendula KociánováVendula Kociánová 040728 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 28.01 439.00
3 Tereza VondrákováTereza Vondráková 050130 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 27.27 425.00
Hod oštěpem 500g - Žákyně (sobota, 11.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
Hod oštěpem 600g - Žáci (sobota, 11.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Roman BrandtnerRoman Brandtner 040804 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 48.81 571.00
2 Pavel NovosadPavel Novosad 040723 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 32.96 341.00
3 Adam SukupAdam Sukup 050407 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 32.12 329.00
Hod oštěpem 600g - Juniorky (neděle, 12.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Natálie MatuškováNatálie Matušková 010507 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 33.34 540.00
2 Adéla LuzarováAdéla Luzarová 010221 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 22.88 343.00
3 Lucie KrupicováLucie Krupicová 011228 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 17.51 243.00
Hod oštěpem 700g - Dorostenci (neděle, 12.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 David SkřečekDavid Skřeček 020411 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 37.58 407.00
2 Vincenc SkoumalVincenc Skoumal 030429 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 26.95 257.00
Hod oštěpem 700g - Dorostenci (sobota, 11.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Ondřej JakubíkOndřej Jakubík 020619 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 36.38
2 Jan Sebastian JakešJan Sebastian Jakeš 031202 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 31.40
Hod oštěpem 800g - Muži (neděle, 12.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Vilém StráskýVilém Stráský 990703 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 42.66 481.00
2 Michal BorekMichal Borek 900215 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 37.48 406.00
3 Filip SamuelFilip Samuel 981108 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 35.12 372.00
Hod oštěpem 800g - Junioři (neděle, 12.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Tomáš SláčíkTomáš Sláčík 001102 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 40.10 444.00
2 Jonáš PospíšilJonáš Pospíšil 010720 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 33.61 350.00
3 Karel KusákKarel Kusák 010224 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 31.46 320.00
Hod kriketovým míčkem - Ml. žáci (neděle, 12.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Daniel HanzelkaDaniel Hanzelka 060628 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 50.14 309.00
2 Vojtěch RaškaVojtěch Raška 060227 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 45.32 268.00
3 Matyáš LojekMatyáš Lojek 061120 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 43.07 250.00
Hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně (sobota, 11.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Tereza LieblováTereza Lieblová 060709 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 56.73 565.00
2 Patricie PešlováPatricie Pešlová 060116 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 52.81 515.00
3 Lenka VrbancováLenka Vrbancová 060522 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 47.89 453.00