Back

 / Krajský pohár ve vrzích - 2. kolo

Třinec (1. 6. 2019)

Vrh koulí 2kg - Ml. žákyně (sobota, 1.6.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Kristýna ŠandorováKristýna Šandorová 060928 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 10.42
2 Tereza KubajurováTereza Kubajurová 070205 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 10.11
3 Markéta PoláškováMarkéta Polášková 060131 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 09.78
Vrh koulí 3kg - Ml. žáci (sobota, 1.6.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Šimon BartoňŠimon Bartoň 060910 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 12.15
2 Daniel HanzelkaDaniel Hanzelka 060628 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 09.59
3 Bruno RuszBruno Rusz 070420 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 06.94
Vrh koulí 3kg - Dorostenky (sobota, 1.6.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Eliška SkotnicováEliška Skotnicová 030903 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 09.99
2 Beata MalinkováBeata Malinková 030213 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 09.35
3 Barbora ŠigutováBarbora Šigutová 030814 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 08.00
Vrh koulí 3kg - Žákyně (sobota, 1.6.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Hana SoukalováHana Soukalová 040726 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 10.20
2 Alice StehnováAlice Stehnová 050411 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 10.17
3 Daniela BártováDaniela Bártová 041101 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 09.93
Vrh koulí 4kg - Žáci (sobota, 1.6.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Dominik GöttlicherDominik Göttlicher 041022 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 12.95
2 Adam BordovskýAdam Bordovský 040520 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 12.81
3 David ProskeDavid Proske 040322 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 10.98
Vrh koulí 5kg - Dorostenci (sobota, 1.6.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Ondřej JakubíkOndřej Jakubík 020619 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 10.17
2 Daniel BrzuchanskiDaniel Brzuchanski 020901 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 09.19
Hod diskem 0,75kg - Žákyně (sobota, 1.6.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Alice StehnováAlice Stehnová 050411 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 26.91
2 Daniela BártováDaniela Bártová 041101 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 26.45
3 Kristýna BizoňováKristýna Bizoňová 041213 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 25.10
Hod diskem 1kg - Žáci (sobota, 1.6.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Dominik GöttlicherDominik Göttlicher 041022 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 41.55
2 David ProskeDavid Proske 040322 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 33.85
3 David PastorDavid Pastor 041113 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 29.24
Hod diskem 1kg - Dorostenky (sobota, 1.6.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Eliška SkotnicováEliška Skotnicová 030903 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 24.44
2 Beata MalinkováBeata Malinková 030213 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 20.41
3 Aneta ŠtalzerováAneta Štalzerová 030304 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 18.94
Hod diskem 1,5kg - Dorostenci (sobota, 1.6.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Ondřej JakubíkOndřej Jakubík 020619 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 24.93
2 Daniel BrzuchanskiDaniel Brzuchanski 020901 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 21.88
Hod kladivem 3kg - Dorostenky (sobota, 1.6.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Hana BrukováHana Bruková 020720 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 45.03
2 Beata MalinkováBeata Malinková 030213 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 27.03
3 Irena VaňáčováIrena Vaňáčová 590227 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 24.35
Hod kladivem 3kg - Žákyně (sobota, 1.6.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Daniela BártováDaniela Bártová 041101 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 41.98
2 Alice StehnováAlice Stehnová 050411 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 35.00
3 Lucie KrasulováLucie Krasulová 040611 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 24.36
Hod kladivem 4kg - Žáci (sobota, 1.6.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Adam BordovskýAdam Bordovský 040520 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 34.82
2 Alan NiemczykAlan Niemczyk 050424 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 32.72
3 Tomáš BrukTomáš Bruk 051215 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 30.68
Hod oštěpem 400g - Ml. žákyně (sobota, 1.6.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Lenka VrbancováLenka Vrbancová 060522 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 32.30
2 Kristýna ŠandorováKristýna Šandorová 060928 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 30.43
3 Tereza KubajurováTereza Kubajurová 070205 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 27.04
Hod oštěpem 500g - Ml. žáci (sobota, 1.6.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Daniel HanzelkaDaniel Hanzelka 060628 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 39.46
2 Šimon BartoňŠimon Bartoň 060910 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 27.25
3 Tomáš MrázekTomáš Mrázek 070628 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 21.80
Hod oštěpem 500g - Dorostenky (sobota, 1.6.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Petra JančarováPetra Jančarová 030831 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 28.95
2 Eliška SkotnicováEliška Skotnicová 030903 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 28.54
3 Aneta ŠtalzerováAneta Štalzerová 030304 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 22.99
Hod oštěpem 500g - Žákyně (sobota, 1.6.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Klaudie KulichováKlaudie Kulichová 040921 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 31.95
2 Sára ŠebestíkováSára Šebestíková 050812 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 31.78
3 Kristýna BizoňováKristýna Bizoňová 041213 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 31.72
Hod oštěpem 600g - Žáci (sobota, 1.6.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 David ProskeDavid Proske 040322 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 45.05
2 Dominik GöttlicherDominik Göttlicher 041022 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 38.32
3 Alan NiemczykAlan Niemczyk 050424 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 29.67
Hod oštěpem 700g - Dorostenci (sobota, 1.6.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Ondřej JakubíkOndřej Jakubík 020619 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 37.33
2 Daniel BrzuchanskiDaniel Brzuchanski 020901 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 24.17
Hod kriketovým míčkem - Ml. žáci (sobota, 1.6.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Daniel HanzelkaDaniel Hanzelka 060628 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 66.80
2 Šimon BartoňŠimon Bartoň 060910 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 49.01
3 Tomáš MrázekTomáš Mrázek 070628 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 34.64
Hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně (sobota, 1.6.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Tereza KubajurováTereza Kubajurová 070205 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 50.66
2 Kristýna ŠandorováKristýna Šandorová 060928 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 48.95
3 Rozárie ReckováRozárie Recková 061213 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 46.12