Back

 / KPD staršího žactva - 3. kolo

Třinec (6. 6. 2019)

Skok vysoký - Žáci (čtvrtek, 6.6.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Tadeáš BinarTadeáš Binar 040909 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 1.58 11.00
2 Martin BousekMartin Bousek 051011 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 1.58 9.00
3 Michal HrochMichal Hroch 040816 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 1.58 8.00
Skok vysoký - Žákyně (čtvrtek, 6.6.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Klára ToováKlára Toová 041118 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1.60 11.00
2 Lucie BláhováLucie Bláhová 050530 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 1.52 9.00
3 Zina PindorováZina Pindorová 040223 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1.47 8.00
Skok o tyči - Žáci (čtvrtek, 6.6.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Jan KrčekJan Krček 050401 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 3.20 11.00
2 Lukáš CiencialaLukáš Cienciala 050616 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 3.10 9.00
3 Vítězslav TampaVítězslav Tampa 040323 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 3.00 8.00
Skok o tyči - Žákyně (čtvrtek, 6.6.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Niki JoanniduNiki Joannidu 040427 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 3.50 11.00
2 Amálie ŠteyerováAmálie Šteyerová 050917 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 2.80 9.00
3 Karolína KlotkováKarolína Klotková 050307 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 2.50 8.00
Skok daleký - Žáci (čtvrtek, 6.6.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Vít HolubVít Holub 050107 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5.78 11.00
2 Matěj RuferMatěj Rufer 040924 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5.51 9.00
3 Michael GlocmanMichael Glocman 040427 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 5.33 8.00
Skok daleký - Žákyně (čtvrtek, 6.6.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Valentýna HomolkováValentýna Homolková 040301 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5.26 11.00
2 Iveta ČerníkováIveta Černíková 050503 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 4.89 9.00
3 Elen KaspříkováElen Kaspříková 041201 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 4.75 8.00
Vrh koulí 3kg - Žákyně (čtvrtek, 6.6.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Daniela BártováDaniela Bártová 041101 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 10.79 11.00
2 Karolína KlotkováKarolína Klotková 050307 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 10.77 9.00
3 Alice StehnováAlice Stehnová 050411 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 10.34 8.00
Vrh koulí 4kg - Žáci (čtvrtek, 6.6.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Ondřej VláčilOndřej Vláčil 040622 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 17.22 11.00
2 Dominik GöttlicherDominik Göttlicher 041022 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 13.00 9.00
3 Adam BordovskýAdam Bordovský 040520 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 12.30 8.00
Hod diskem 0,75kg - Žákyně (čtvrtek, 6.6.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Eliška TylšarováEliška Tylšarová 040604 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 31.35 11.00
2 Kristýna BizoňováKristýna Bizoňová 041213 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 25.22 9.00
3 Daniela BártováDaniela Bártová 041101 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 24.71 8.00
Hod diskem 1kg - Žáci (čtvrtek, 6.6.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Martin VajdaMartin Vajda 040207 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 56.93 11.00
2 Martin GrulichMartin Grulich 050328 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 45.66 9.00
3 Dominik GöttlicherDominik Göttlicher 041022 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 41.46 8.00
Hod kladivem 3kg - Žákyně (čtvrtek, 6.6.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Daniela BártováDaniela Bártová 041101 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 40.67 11.00
2 Alice StehnováAlice Stehnová 050411 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 32.05 9.00
3 Lucie KrasulováLucie Krasulová 040611 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 25.03 8.00
Hod kladivem 4kg - Žáci (čtvrtek, 6.6.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Martin VajdaMartin Vajda 040207 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 55.42 11.00
2 Martin GrulichMartin Grulich 050328 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 49.31 9.00
3 Ondřej VláčilOndřej Vláčil 040622 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 40.49 8.00
Hod oštěpem 500g - Žákyně (čtvrtek, 6.6.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Karolína KlotkováKarolína Klotková 050307 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 33.85 11.00
2 Klaudie KulichováKlaudie Kulichová 040921 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 33.13 9.00
3 Kristýna BizoňováKristýna Bizoňová 041213 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 32.59 8.00
Hod oštěpem 600g - Žáci (čtvrtek, 6.6.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 David ProskeDavid Proske 040322 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 47.34 11.00
2 Martin GrulichMartin Grulich 050328 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 47.24 9.00
3 Michael GlocmanMichael Glocman 040427 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 46.72 8.00