Back

 / KPD mladšího žactva - 3. kolo

Třinec (13. 6. 2019)

Skok vysoký - Ml. žáci (čtvrtek, 13.6.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Alex HurinaAlex Hurina 060910 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 1.61 11.00
2 Daniel HanzelkaDaniel Hanzelka 060628 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1.58 9.00
3 Vojtěch StypaVojtěch Stypa 060110 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 1.46 8.00
Skok vysoký - Ml. žákyně (čtvrtek, 13.6.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Adéla JanoškováAdéla Janošková 060412 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1.46 11.00
2 Adéla NěmčicováAdéla Němčicová 060119 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 1.43 9.00
3 Petra PoštulkováPetra Poštulková 070929 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 1.40 8.00
Skok daleký - Ml. žáci (čtvrtek, 13.6.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Vojtěch TurekVojtěch Turek 060408 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5.40 11.00
2 Jakub VajdaJakub Vajda 060414 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 4.83 9.00
3 Šimon LánskýŠimon Lánský 060204 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 4.68 8.00
Skok daleký - Ml. žákyně (čtvrtek, 13.6.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Kristýna KáňováKristýna Káňová 070925 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4.81 11.00
2 Sabina SvobodováSabina Svobodová 060201 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4.77 9.00
3 Barbora ČmielováBarbora Čmielová 061105 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4.54 8.00
Vrh koulí 2kg - Ml. žákyně (čtvrtek, 13.6.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Karolína ČervenkováKarolína Červenková 070428 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 10.35 11.00
2 Kristýna ŠandorováKristýna Šandorová 060928 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 09.50 9.00
3 Hana PavelkováHana Pavelková 060419 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 08.40 8.00
Vrh koulí 3kg - Ml. žáci (čtvrtek, 13.6.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Alex HurinaAlex Hurina 060910 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 12.18 11.00
2 Šimon BartoňŠimon Bartoň 060910 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 10.96 9.00
3 Lukáš VolnýLukáš Volný 070128 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 09.59 8.00
Hod oštěpem 400g - Ml. žákyně (čtvrtek, 13.6.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Lenka VrbancováLenka Vrbancová 060522 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 36.30 11.00
2 Kristýna ŠandorováKristýna Šandorová 060928 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 32.02 9.00
3 Veronika VlčkováVeronika Vlčková 060608 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 28.07 8.00
Hod oštěpem 500g - Ml. žáci (čtvrtek, 13.6.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Daniel JasinskiDaniel Jasinski 060307 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 35.90 11.00
2 Josef ŠindelářJosef Šindelář 060125 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 33.40 9.00
3 Adam GrossAdam Gross 060917 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 30.61 8.00
Hod kriketovým míčkem - Ml. žáci (čtvrtek, 13.6.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Alex HurinaAlex Hurina 060910 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 61.96 11.00
2 Radovan ŽabkaRadovan Žabka 060327 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 55.60 9.00
3 Martin HammondMartin Hammond 070930 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 55.19 8.00
Hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně (čtvrtek, 13.6.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Kristýna ŠandorováKristýna Šandorová 060928 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 50.64 11.00
2 Lenka VrbancováLenka Vrbancová 060522 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 50.09 9.00
3 Veronika PřečkováVeronika Přečková 070522 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 47.89 8.00