Back

 / Krajské přebory žactva

Třinec (18. 6. 2019)

300 m - Žáci (úterý, 18.6.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Maxim TeslíkMaxim Teslík 050609 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 38.86
2 David BednářDavid Bednář 040211 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 40.12
3 Marek SwaczynaMarek Swaczyna 050110 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 4 41.00
300 m - Žákyně (úterý, 18.6.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Melanie Sophie SchneebergerMelanie Sophie Schneeberger 050603 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 42.73
2 Markéta SikorováMarkéta Sikorová 050224 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 45.75
3 Eliška AdámkováEliška Adámková 051127 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 49.20
800 m - Žáci (úterý, 18.6.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Filip ČervenkaFilip Červenka 040602 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 2:04.79
2 František SzkatulaFrantišek Szkatula 040224 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 2:04.83
3 Matěj SchneiderMatěj Schneider 040810 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 8 2:14.78
800 m - Žákyně (úterý, 18.6.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Nina VálkováNina Válková 050707 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 9 2:27.43
2 Natálie ErnstováNatálie Ernstová 051007 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 2:28.06
3 Vendula MatějkováVendula Matějková 040521 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 2:33.88
1500 m - Žáci (úterý, 18.6.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Jan JašekJan Jašek 050830 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 5:06.88
2 Martin PorubaMartin Poruba 040421 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 5:07.11
3 Vít ChovanecVít Chovanec 041123 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 7 5:39.56
1500 m - Žákyně (úterý, 18.6.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Tereza SikorováTereza Sikorová 040104 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 5:04.39
2 Viktorie ŤahanováViktorie Ťahanová 040712 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 5:31.99
3 Natálie BieniekováNatálie Bienieková 050729 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 5:37.09
100 m překážek - Žáci (úterý, 18.6.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Matěj NojzerMatěj Nojzer 040407 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 15.05
2 Vojtěch SzczerbaVojtěch Szczerba 050923 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 15.10
3 Ondřej NojzerOndřej Nojzer 040407 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 15.28
200 m překážek - Žáci (úterý, 18.6.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Ondřej NojzerOndřej Nojzer 040407 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 29.23
2 Vojtěch SzczerbaVojtěch Szczerba 050923 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 29.87
3 Matěj NojzerMatěj Nojzer 040407 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 29.87
1500 m překážek - Žáci (úterý, 18.6.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Nikodem MitrengaNikodem Mitrenga 040323 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 4:46.87
2 Eric TrynkaEric Trynka 040723 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 4 5:03.11
3 Matěj NojzerMatěj Nojzer 040407 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 5:15.25
1500 m překážek - Žákyně (úterý, 18.6.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Gabriela BřeznáGabriela Březná 051220 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5:37.15
2 Karolína VilčkováKarolína Vilčková 050701 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5:43.97
3 Simona ŠenkeříkováSimona Šenkeříková 051008 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6:06.96
2000 m překážek - Dorostenci (úterý, 18.6.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Patrik StankovPatrik Stankov 020403 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 6:22.67
2 Jan BužgaJan Bužga 020127 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 6:54.30
3 Andrzej WaclawikAndrzej Waclawik 030516 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 7:14.46
2000 m překážek - Dorostenky (úterý, 18.6.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Dominika KraussováDominika Kraussová 981122 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 8:11.57
2 Eliška ZlatohlávkováEliška Zlatohlávková 010628 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 8:33.51
4 x 60 m - Žáci (úterý, 18.6.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Drong, Morcinek, Szczerba, Szkatula Drong, Morcinek, Szczerba, Szkatula TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 30.00
2 Lutz, Bielig, Matura, Kubesa Lutz, Bielig, Matura, Kubesa SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 30.31
3 Wilczek, Swaczyna, Vrana, Schneider Wilczek, Swaczyna, Vrana, Schneider TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 6 30.61
4 x 60 m - Žákyně (úterý, 18.6.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Fialová, Dokulilová, Toová, Válková Fialová, Dokulilová, Toová, Válková Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 29.94
2 Stankovičová, Lamlová, Joannidu, Bužgová Stankovičová, Lamlová, Joannidu, Bužgová SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 30.51
3 Feilhauerová, Pešlová, Tkáčová, Melčáková Feilhauerová, Pešlová, Tkáčová, Melčáková Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 31.38
4 x 300 m - Žáci (úterý, 18.6.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Wilczek, Swaczyna, Schneider, Vrana Wilczek, Swaczyna, Schneider, Vrana TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 6 2:43.65
2 Szkatula, Szczerba, Drong, Morcinek Szkatula, Szczerba, Drong, Morcinek TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 2:51.25
3 Babiuch, Koza, Poruba, Stoszek Babiuch, Koza, Poruba, Stoszek SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 3:11.43
4 x 300 m - Žákyně (úterý, 18.6.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Fistrová, Vantuchová, Zdražilová, Schneeberger Fistrová, Vantuchová, Zdražilová, Schneeberger Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 2:54.92
2 Karpová, Vilčková, Ťahanová, Cagašová Karpová, Vilčková, Ťahanová, Cagašová TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 2:58.66
3 Sikorová, Kulichová, Ciencialová, Adámková Sikorová, Kulichová, Ciencialová, Adámková TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 3:05.36
Chůze dráha 3000 m - Žákyně (úterý, 18.6.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Nikola BobokováNikola Boboková 051125 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 19:19.34
2 Eliška TarkotováEliška Tarkotová 040424 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 19:35.45
3 Hana MaštalířováHana Maštalířová 051005 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 20:42.29