Back

 / Krajské přebory žactva

Třinec (18. 6. 2019)

Skok vysoký - Žáci (úterý, 18.6.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Jakub WilczekJakub Wilczek 040330 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 1.65
2 Martin BousekMartin Bousek 051011 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 1.59
3 Michal HrochMichal Hroch 040816 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1.56
Skok vysoký - Žákyně (úterý, 18.6.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Klára ToováKlára Toová 041118 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1.58
2 Erika DordováErika Dordová 040908 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1.55
3 Sabina TomečkováSabina Tomečková 050116 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 1.43
Skok o tyči - Muži (úterý, 18.6.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Jakub HolekJakub Holek 950320 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4.52
2 Martin VaněkMartin Vaněk 011227 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4.30
3 Vojtěch GryczVojtěch Grycz 000705 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3.70
Skok o tyči - Žáci (úterý, 18.6.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Lukáš CiencialaLukáš Cienciala 050616 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3.30
2 Eric TrynkaEric Trynka 040723 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 2.50
3 Denis BergerDenis Berger 050618 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2.50
Skok o tyči - Žákyně (úterý, 18.6.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Niki JoanniduNiki Joannidu 040427 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3.75
2 Karolína KlotkováKarolína Klotková 050307 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 2.72
3 Julie OndráčkováJulie Ondráčková 040603 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2.62
Skok daleký - Žáci (úterý, 18.6.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Matěj RuferMatěj Rufer 040924 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5.70
2 Jakub WilczekJakub Wilczek 040330 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 5.34
3 Adama WewiorkaAdama Wewiorka 040424 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 5.29
Skok daleký - Žákyně (úterý, 18.6.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Valentýna HomolkováValentýna Homolková 040301 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5.42
2 Michaela HonešováMichaela Honešová 040925 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5.27
3 Klára ToováKlára Toová 041118 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5.01
Vrh koulí 3kg - Žákyně (úterý, 18.6.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Karolína KlotkováKarolína Klotková 050307 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 11.31
2 Alice StehnováAlice Stehnová 050411 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 10.60
3 Daniela BártováDaniela Bártová 041101 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 10.45
Vrh koulí 4kg - Žáci (úterý, 18.6.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Dominik GöttlicherDominik Göttlicher 041022 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 13.72
2 Adam BordovskýAdam Bordovský 040520 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 12.38
3 Marek SwaczynaMarek Swaczyna 050110 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 12.07
Hod diskem 0,75kg - Žákyně (úterý, 18.6.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Daniela BártováDaniela Bártová 041101 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 28.17
2 Alice StehnováAlice Stehnová 050411 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 26.66
3 Kristýna BizoňováKristýna Bizoňová 041213 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 26.61
Hod diskem 1kg - Žáci (úterý, 18.6.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Dominik GöttlicherDominik Göttlicher 041022 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 40.14
2 David ProskeDavid Proske 040322 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 33.20
3 Alexandr LiškaAlexandr Liška 040405 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 32.38
Hod kladivem 3kg - Žákyně (úterý, 18.6.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Daniela BártováDaniela Bártová 041101 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 43.31
2 Alice StehnováAlice Stehnová 050411 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 35.96
3 Lucie KrasulováLucie Krasulová 040611 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 25.13
Hod kladivem 4kg - Žáci (úterý, 18.6.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Adam BordovskýAdam Bordovský 040520 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 37.04
2 Kryštof PospíšilKryštof Pospíšil 040429 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 36.57
3 David PastorDavid Pastor 041113 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 35.63
Hod kladivem 6kg - Junioři (úterý, 18.6.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 David LadomirjakDavid Ladomirjak 001112 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 42.45
Hod oštěpem 500g - Žákyně (úterý, 18.6.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Kristýna BizoňováKristýna Bizoňová 041213 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 33.73
2 Karolína KlotkováKarolína Klotková 050307 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 33.49
3 Sára ŠebestíkováSára Šebestíková 050812 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 32.61
Hod oštěpem 600g - Žáci (úterý, 18.6.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 David ProskeDavid Proske 040322 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 41.94
2 Vojtěch PončíkVojtěch Pončík 041216 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 39.05
3 Dominik GöttlicherDominik Göttlicher 041022 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 37.84