Back

 / Mistrovství Moravy a Slezska mužů,žen,juniorů,juniorek,dorostenců a dorostenek

Vyškov (11. 5. 2019)

100 m - Muži (sobota, 11.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Jan VáchaJan Vácha 990323 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 11.02
2 Ondřej PospíšilOndřej Pospíšil 990315 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4 11.07
3 Adam BěhávkaAdam Běhávka 991020 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 5 11.14
100 m - Junioři (sobota, 11.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Jiří ŠtípekJiří Štípek 010817 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 10.90
2 Viktor VelebaViktor Veleba 011104 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 5 11.25
3 Petr PolákPetr Polák 011109 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 7 11.29
100 m - Dorostenci (sobota, 11.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Jan Václav OndráčekJan Václav Ondráček 030321 JAC BrnoJAC Brno 5 11.18
2 Vojtěch HorákVojtěch Horák 030816 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 11.19
3 Adam SychraAdam Sychra 030704 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 11.30
100 m - Ženy (sobota, 11.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Dominika LangerováDominika Langerová 990816 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 12.16
2 Pavla FalharováPavla Falharová 971007 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 12.22
3 Štěpánka KolářováŠtěpánka Kolářová 990122 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 12.23
100 m - Juniorky (sobota, 11.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Hana BumbálkováHana Bumbálková 010727 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 4 12.10
2 Agnieszka KiedrońAgnieszka Kiedroń 010501 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 12.78
3 Věra LenskáVěra Lenská 010108 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 3 12.96
100 m - Dorostenky (sobota, 11.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Eva KubíčkováEva Kubíčková 030603 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 12.15
2 Lucie MičunkováLucie Mičunková 020409 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 12.17
3 Karolína MaňasováKarolína Maňasová 031126 SVČ Fokus Nový JičínSVČ Fokus Nový Jičín 5 12.34
200 m - Ženy (sobota, 11.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Štěpánka KolářováŠtěpánka Kolářová 990122 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 25.04
2 Pavla FalharováPavla Falharová 971007 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 25.35
3 Dominika LangerováDominika Langerová 990816 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 25.37
400 m - Ženy (sobota, 11.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Marie BušinováMarie Bušinová 980322 Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s. 7 57.33
2 Anna FreibergerováAnna Freibergerová 961119 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 59.00
3 Martina HavlíčkováMartina Havlíčková 960729 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 8 60.07
400 m - Juniorky (sobota, 11.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Michaela TicháMichaela Tichá 010802 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 4 57.52
2 Michaela KnotkováMichaela Knotková 010418 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 3 58.56
3 Mia SchwarzerováMia Schwarzerová 011109 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 59.80
800 m - Muži (sobota, 11.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Daniel KotyzaDaniel Kotyza 001005 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 1:51.47
2 Dominik SigmundDominik Sigmund 980314 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 1:55.30
3 Ondřej LampaOndřej Lampa 990722 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 1:57.79
800 m - Junioři (sobota, 11.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Jakub StibalJakub Stibal 010129 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 1:56.34
2 Martin KováčechMartin Kováčech 010624 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 1:57.27
3 Tomáš DvořákTomáš Dvořák 000611 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 7 2:00.51
800 m - Dorostenci (sobota, 11.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Jakub DuchovnýJakub Duchovný 030503 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 12 1:56.33
2 Jakub GrégrJakub Grégr 020904 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 1 1:58.04
3 Martin HolubMartin Holub 020618 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2 1:58.12
800 m - Ženy (sobota, 11.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Marie BušinováMarie Bušinová 980322 Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s. 3 2:13.61
2 Eliška KalousováEliška Kalousová 980217 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 2:15.78
3 Eliška FreibergerováEliška Freibergerová 990723 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 2:18.70
800 m - Juniorky (sobota, 11.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Julie ČervinkováJulie Červinková 011021 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 2:14.55
2 Andrea DobrovolnáAndrea Dobrovolná 011109 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 2:20.29
3 Alena MatějákováAlena Matějáková 001003 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 2:22.51
1500 m - Muži (sobota, 11.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Tomáš KřivánekTomáš Křivánek 980128 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2 4:24.96
2 Martin KlvaňaMartin Klvaňa 810518 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 4:25.34
1500 m - Junioři (sobota, 11.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Petr PazourekPetr Pazourek 000506 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 4:14.39
2 Michal ŠmídaMichal Šmída 010216 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 4:24.89
3 Marek EffenbergerMarek Effenberger 010913 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 1 4:27.58
1500 m - Dorostenci (sobota, 11.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Petr ŽďáraPetr Žďára 020729 AK KroměřížAK Kroměříž 6 4:03.16
2 Michal HrochMichal Hroch 030218 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 4:13.72
3 Alois HřebíčekAlois Hřebíček 050131 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 4 4:24.06
1500 m - Ženy (sobota, 11.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Aneta ChlebikováAneta Chlebiková 970625 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 4:26.22
2 Barbora LampováBarbora Lampová 951219 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 4:47.81
3 Anežka LíznerováAnežka Líznerová 980520 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 2 4:56.49
1500 m - Juniorky (sobota, 11.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Alena MatějákováAlena Matějáková 001003 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 4:49.23
2 Veronika LavrinčíkováVeronika Lavrinčíková 010604 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 4:57.54
3 Simona VydržalováSimona Vydržalová 000716 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 6 5:03.65
1500 m - Dorostenky (sobota, 11.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Anežka SkoumalováAnežka Skoumalová 031108 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 1 5:31.31
3000 m - Dorostenci (sobota, 11.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Tomáš HabartaTomáš Habarta 030710 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 4 09:12.32
2 Matěj HřebačkaMatěj Hřebačka 030616 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 3 09:15.27
3 Patrik StankovPatrik Stankov 020403 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 09:22.99
3000 m - Ženy (sobota, 11.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Jana CoufalováJana Coufalová 970524 Maraton klub Seitl Ostrava z.s.Maraton klub Seitl Ostrava ... 8 10:57.46
2 Veronika JanošíkováVeronika Janošíková 980622 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 2 11:05.29
3 Hana LegerskáHana Legerská 850319 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 11:10.24
3000 m - Juniorky (sobota, 11.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Dagmar DoležalováDagmar Doležalová 010515 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 12:02.64
3000 m - Dorostenky (sobota, 11.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Anna BelaníkováAnna Belaníková 020106 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 11:34.97
2 Kristýna PodjuklováKristýna Podjuklová 030526 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 4 11:53.27
5000 m - Muži (sobota, 11.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Filip VabroušekFilip Vabroušek 990720 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 16:05.98
2 Petr MurasPetr Muras 890716 Maraton klub Seitl Ostrava z.s.Maraton klub Seitl Ostrava ... 2 16:21.59
3 Vlastimil ChadimVlastimil Chadim 761013 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 17:57.56
5000 m - Junioři (sobota, 11.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Jan ŠvejnohaJan Švejnoha 010106 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 1 16:12.48
2 Vojtěch ZemánekVojtěch Zemánek 010711 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 16:14.18
3 Jan RistovskýJan Ristovský 000303 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2 16:19.49
100 m překážek - Ženy (sobota, 11.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Veronika StrýčkováVeronika Strýčková 990317 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 15.57
2 Michaela GieselováMichaela Gieselová 990925 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 16.46
3 Kristýna HeřmánkováKristýna Heřmánková 990513 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 17.09
100 m překážek - Juniorky (sobota, 11.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Andrea ZabloudilováAndrea Zabloudilová 010325 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 14.43
2 Nikola DvorskáNikola Dvorská 000724 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 5 16.87
3 Denisa GottvaldováDenisa Gottvaldová 010406 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 3 20.73
100 m překážek - Dorostenky (sobota, 11.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Ludmila HájkováLudmila Hájková 020107 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 16.05
2 Markéta KočvarováMarkéta Kočvarová 031006 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 17.57
3 Tereza JanůTereza Janů 030901 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 6 17.61
100 m překážek - Dorostenky (sobota, 11.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Eva KubíčkováEva Kubíčková 030603 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 14.38
2 Natálie KřížkováNatálie Křížková 031008 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 14.74
3 Barbora MitevováBarbora Mitevová 030101 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 6 15.69
110 m překážek - Muži (sobota, 11.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Martin PokornýMartin Pokorný 880922 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 14.70
2 Martin SchmögerMartin Schmöger 950503 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 15.53
3 Jiří OdvářkaJiří Odvářka 961014 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 4 15.69
110 m překážek - Junioři (sobota, 11.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Marek KretMarek Kret 010316 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 14.82
2 Václav ValachVáclav Valach 011202 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 2 15.14
3 Jaromír MecaJaromír Meca 001123 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 15.26
110 m překážek - Dorostenci (sobota, 11.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Jan VicherJan Vicher 020208 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 15.59
2 Jan ČertekJan Čertek 030917 JAC BrnoJAC Brno 4 16.16
3 Jakub DerkaJakub Derka 030705 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 5 16.23
110 m překážek - Dorostenci (sobota, 11.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Tomáš OberndorferTomáš Oberndorfer 020805 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 14.33
2 Jan Václav OndráčekJan Václav Ondráček 030321 JAC BrnoJAC Brno 5 15.19
3 Michal BujdákMichal Bujdák 030416 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 7 15.31
300 m překážek - Dorostenci (sobota, 11.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 David JežekDavid Ježek 030301 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 39.51
2 Jakub DerkaJakub Derka 030705 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 5 41.08
3 Petr DočkalPetr Dočkal 030830 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2 41.45
400 m překážek - Muži (sobota, 11.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Martin TučekMartin Tuček 951205 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 52.88
2 Lukáš HvastaLukáš Hvasta 990625 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 56.29
3 Filip ZemanFilip Zeman 990823 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 57.11
400 m překážek - Junioři (sobota, 11.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Tomáš ZajícTomáš Zajíc 010116 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 5 53.08
2 Jaromír MecaJaromír Meca 001123 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 55.08
3 Michal HusekMichal Husek 010319 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 55.33
400 m překážek - Ženy (sobota, 11.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Andrea UrbanováAndrea Urbanová 890520 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 62.34
2 Klára ÚlehlováKlára Úlehlová 820711 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 6 70.27
3 Denisa HubáčkováDenisa Hubáčková 960814 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 71.27
400 m překážek - Juniorky (sobota, 11.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Eliška KopcováEliška Kopcová 011122 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 65.86
2 Tereza KašpárkováTereza Kašpárková 000311 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 69.93
3 Pavlína VašinováPavlína Vašinová 010804 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 3 73.91
1500 m překážek - Dorostenky (sobota, 11.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Ludmila HřebíčkováLudmila Hřebíčková 031118 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 5 5:41.31
2 Andrea NěmcováAndrea Němcová 021013 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 3 5:45.11
3 Tereza MazlováTereza Mazlová 020213 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 4 5:47.86
2000 m překážek - Dorostenci (sobota, 11.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Jakub UrbánekJakub Urbánek 030127 JAC BrnoJAC Brno 1 6:11.56
2 Lukáš BudíkLukáš Budík 030124 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 6:43.19
3 Martin PohankaMartin Pohanka 021029 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 6:47.62
3000 m překážek - Muži (sobota, 11.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Jan OsolsoběJan Osolsobě 980404 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 4 10:22.45
3000 m překážek - Junioři (sobota, 11.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Adam JanošíkAdam Janošík 010726 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 4 10:36.21
2 Jiří SadilJiří Sadil 010726 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 5 10:56.27
3000 m překážek - Ženy (sobota, 11.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Kateřina KrtkováKateřina Krtková 980527 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 12:27.48
2 Kristýna KošákováKristýna Košáková 951229 TJ UničovTJ Uničov 4 12:53.11
3000 m překážek - Juniorky (sobota, 11.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Soňa KouřilováSoňa Kouřilová 011208 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 11:13.16
2 Veronika PopelkováVeronika Popelková 010624 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 12:41.73
4 x 100 m - Muži (sobota, 11.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Reakce Body
4 x 100 m - Junioři (sobota, 11.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Kučera, Hanzlík, Kučera, Mrlík Kučera, Hanzlík, Kučera, Mrlík TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 8 47.85
4 x 100 m - Dorostenci (sobota, 11.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Dočkal, Sychra, Bujdák, Pražák Dočkal, Sychra, Bujdák, Pražák TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5 44.31
2 Derka, Lenomar, Paralič, Stloukal Derka, Lenomar, Paralič, Stloukal Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 4 45.49
3 Hartmann, Čermák, Konečný, Křivánek Hartmann, Čermák, Konečný, Křivánek AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 45.93
4 x 100 m - Juniorky (sobota, 11.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Reakce Body
4 x 100 m - Dorostenky (sobota, 11.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Reakce Body
4 x 400 m - Muži (sobota, 11.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Dvořák, Gaszczyk, Hvasta, Zeman Dvořák, Gaszczyk, Hvasta, Zeman AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 3:31.14
2 Kalous, Hajzler, Derka, Lenomar Kalous, Hajzler, Derka, Lenomar Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 3 3:33.62
4 x 400 m - Junioři (sobota, 11.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Grégr, Janošík, Hřebíček, Lenhart Grégr, Janošík, Hřebíček, Lenhart AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 5 3:36.66
4 x 400 m - Dorostenci (sobota, 11.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Čermák, Konečný, Křivánek, Hartmann Čermák, Konečný, Křivánek, Hartmann AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 3:51.12
2 Pohanka, Němec, Košťál, Švejnoha Pohanka, Němec, Košťál, Švejnoha AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 7 4:05.62
4 x 400 m - Juniorky (sobota, 11.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Matějáková, Kouřilová, Dobrovolná, Hladíková Matějáková, Kouřilová, Dobrovolná, Hladíková AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 4:23.02
4 x 400 m - Dorostenky (sobota, 11.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Červená, Černocká, Hřebíčková, Klimentová Červená, Černocká, Hřebíčková, Klimentová AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 3 4:33.62
2 Smejkalová, Navrátilová, Matulová, Kleiblová Smejkalová, Navrátilová, Matulová, Kleiblová AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 4:48.07
Chůze dráha 5000 m - Junioři (sobota, 11.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Rostislav RožnovskýRostislav Rožnovský 000322 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 23:27.32
Chůze dráha 5000 m - Dorostenci (sobota, 11.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Jan PorubaJan Poruba 020219 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 28:46.25
Chůze dráha 5000 m - Juniorky (sobota, 11.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Sabina BočkováSabina Bočková 010921 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 1 32:47.60
Chůze dráha 5000 m - Dorostenky (sobota, 11.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Denisa PánkováDenisa Pánková 020503 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 7 28:25.30
2 Amálie MynářováAmálie Mynářová 030814 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 29:46.11
3 Anna MachačováAnna Machačová 020204 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 29:56.90