Back

 / Mistrovství Moravy a Slezska mužů,žen,juniorů,juniorek,dorostenců a dorostenek

Vyškov (11. 5. 2019)

Skok vysoký - Muži (sobota, 11.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Tomáš FišerTomáš Fišer 960321 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 2.00
2 Jakub BystroňJakub Bystroň 990930 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1.95
3= Christian StankušChristian Stankuš 980407 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1.90
3= Jan VojtekJan Vojtek 990210 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1.90
Skok vysoký - Junioři (sobota, 11.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Jakub KuntJakub Kunt 010924 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 1.90
2 Siddartha SivilaSiddartha Sivila 000424 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 1.80
3 Ivan CharbakaIvan Charbaka 010622 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 1.80
Skok vysoký - Dorostenci (sobota, 11.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Lukáš VajdaLukáš Vajda 030405 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 1.80
2 Richard JanišRichard Janiš 020628 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1.80
3 Robert GondaRobert Gonda 030102 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 1.75
Skok vysoký - Ženy (sobota, 11.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Kristína BoškováKristína Bošková 990430 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1.73
Skok vysoký - Juniorky (sobota, 11.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Anna BravencováAnna Bravencová 010209 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 1.69
2 Veronika ČejnováVeronika Čejnová 000812 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 1.66
3 Lucie SedláčkováLucie Sedláčková 011030 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 1.66
Skok vysoký - Dorostenky (sobota, 11.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Klára KrejčiříkováKlára Krejčiříková 020422 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 1.80
2 Michaela HorváthováMichaela Horváthová 020315 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 1.69
3 Adéla NeužilováAdéla Neužilová 020920 JAC BrnoJAC Brno 1.55
Skok o tyči - Muži (sobota, 11.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Jakub HolekJakub Holek 950320 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4.32
Skok o tyči - Junioři (sobota, 11.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Sebastian HajzlerSebastian Hajzler 011105 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 4.02
2 Ivan CharbakaIvan Charbaka 010622 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3.72
3 Adam ŠubíkAdam Šubík 010827 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3.52
Skok o tyči - Dorostenci (sobota, 11.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Jiří NovotnýJiří Novotný 030820 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4.02
2 Henrich StrýčekHenrich Strýček 021117 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3.92
3 Martin CeltaMartin Celta 020523 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3.32
Skok o tyči - Ženy (sobota, 11.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Veronika StrýčkováVeronika Strýčková 990317 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3.31
2 Tereza HromadníkováTereza Hromadníková 991103 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3.21
3 Andrea ValentováAndrea Valentová 981202 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 2.91
Skok o tyči - Juniorky (sobota, 11.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Veronika JiráčkováVeronika Jiráčková 010623 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3.01
2 Denisa GottvaldováDenisa Gottvaldová 010406 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 2.21
Skok o tyči - Dorostenky (sobota, 11.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Tereza JaníkováTereza Janíková 020403 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3.56
2 Petra PicmausováPetra Picmausová 020217 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3.51
3 Lucie PiskováLucie Pisková 030617 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3.41
Skok daleký - Muži (sobota, 11.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Jakub BystroňJakub Bystroň 990930 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7.28
2 Matěj NamysloMatěj Namyslo 991217 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6.59
3 Ondřej HabrOndřej Habr 990415 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 5.87
Skok daleký - Junioři (sobota, 11.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Jakub KuntJakub Kunt 010924 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 6.61
2 Siddartha SivilaSiddartha Sivila 000424 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 6.43
3 Jan MautnerJan Mautner 010515 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6.28
Skok daleký - Dorostenci (sobota, 11.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Jakub PetrjanošJakub Petrjanoš 020408 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 6.54
2 Ondřej BuráňOndřej Buráň 030121 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 6.48
3 Daniel JurášDaniel Juráš 020519 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 6.31
Skok daleký - Ženy (sobota, 11.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Michaela GieselováMichaela Gieselová 990925 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5.54
2 Tereza HromadníkováTereza Hromadníková 991103 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5.37
3 Natálie SmolkováNatálie Smolková 971008 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5.27
Skok daleký - Juniorky (sobota, 11.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Monica HladíkováMonica Hladíková 011005 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5.42
2 Klára TeofilováKlára Teofilová 011204 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5.29
3 Adriana GrulichováAdriana Grulichová 000526 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5.18
Skok daleký - Dorostenky (sobota, 11.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Veronika EichlerováVeronika Eichlerová 020212 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5.60
2 Lucie MičunkováLucie Mičunková 020409 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5.54
3 Lucie PiskováLucie Pisková 030617 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5.44
Trojskok - Muži (sobota, 11.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Tomáš HolýTomáš Holý 960914 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 14.04
Trojskok - Junioři (sobota, 11.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Jakub KuntJakub Kunt 010924 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 13.83
2 Tomáš StachTomáš Stach 010608 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 13.56
3 Jonáš VáverkaJonáš Váverka 010202 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 12.88
Trojskok - Dorostenci (sobota, 11.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Jakub ZawadaJakub Zawada 020706 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 13.22
2 Štěpán ProkešŠtěpán Prokeš 020123 JAC BrnoJAC Brno 12.88
3 Tomáš KozmíkTomáš Kozmík 021019 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 12.77
Trojskok - Ženy (sobota, 11.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Soňa LisníkováSoňa Lisníková 980101 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 10.82
2 Natálie SmolkováNatálie Smolková 971008 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 10.72
Trojskok - Juniorky (sobota, 11.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Lenka BurianováLenka Burianová 000621 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 11.96
2 Klára TeofilováKlára Teofilová 011204 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 11.73
3 Adéla LegerskáAdéla Legerská 010430 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 11.28
Trojskok - Dorostenky (sobota, 11.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Barbora PokornáBarbora Pokorná 020801 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 11.43
2 Klára NingerováKlára Ningerová 030125 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 11.42
3 Kateřina ValíkováKateřina Valíková 020204 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 11.15
Vrh koulí 3kg - Dorostenky (sobota, 11.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Katrin BrzyszkowskáKatrin Brzyszkowská 030206 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 15.11
2 Lucie KrálováLucie Králová 021118 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 14.03
3 Marta KurachováMarta Kurachová 030412 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 13.24
Vrh koulí 4kg - Ženy (sobota, 11.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Gabriela PallováGabriela Pallová 931002 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 14.09
2 Leona VargováLeona Vargová 991217 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 11.53
3 Marie KlanicováMarie Klanicová 990424 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 09.93
Vrh koulí 4kg - Juniorky (sobota, 11.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Blanka TomáškováBlanka Tomášková 000421 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 13.80
2 Denisa PřečkováDenisa Přečková 000916 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 13.19
3 Eliška ZahradníčkováEliška Zahradníčková 010313 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 12.53
Vrh koulí 5kg - Dorostenci (sobota, 11.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Martin PonížilMartin Ponížil 020626 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 15.80
2 Jonáš KolomazníkJonáš Kolomazník 030224 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 14.81
3 Daniel MatušíkDaniel Matušík 031002 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 13.44
Vrh koulí 6kg - Junioři (sobota, 11.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Jakub HéžaJakub Héža 000523 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 17.78
2 Tomáš GrulichTomáš Grulich 010615 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 16.69
3 Jiří OsolsoběJiří Osolsobě 010304 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 15.59
Vrh koulí 7,26kg - Muži (sobota, 11.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Martin KollárMartin Kollár 900918 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 15.49
2 Jan HorňákJan Horňák 941124 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 15.41
3 Tomáš VilímekTomáš Vilímek 980310 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 14.78
Hod diskem 1kg - Ženy (sobota, 11.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Leona VargováLeona Vargová 991217 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 44.11
2 Gabriela PallováGabriela Pallová 931002 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 39.87
3 Jana MyrmusováJana Myrmusová 911016 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 39.63
Hod diskem 1kg - Juniorky (sobota, 11.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Denisa PřečkováDenisa Přečková 000916 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 43.51
2 Blanka TomáškováBlanka Tomášková 000421 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 43.40
3 Beáta SedláčkováBeáta Sedláčková 010502 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 41.98
Hod diskem 1kg - Dorostenky (sobota, 11.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Katrin BrzyszkowskáKatrin Brzyszkowská 030206 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 42.90
2 Karolína MorbitzerováKarolína Morbitzerová 020710 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 38.21
3 Barbora HéžováBarbora Héžová 031107 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 36.81
Hod diskem 1,5kg - Dorostenci (sobota, 11.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Michal ŠpilháčekMichal Špilháček 020816 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 45.29
2 Martin PonížilMartin Ponížil 020626 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 43.13
3 Daniel MatušíkDaniel Matušík 031002 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 35.68
Hod diskem 1,75kg - Junioři (sobota, 11.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Jakub HéžaJakub Héža 000523 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 52.75
2 Filip ChodilFilip Chodil 010731 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 48.19
3 Pavel MišurecPavel Mišurec 011221 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 45.64
Hod diskem 2kg - Muži (sobota, 11.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Tomáš VilímekTomáš Vilímek 980310 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 42.26
2 Lukáš BobákLukáš Bobák 991202 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 38.89
3 Adam FialaAdam Fiala 930528 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 38.87
Hod kladivem 3kg - Dorostenky (sobota, 11.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Hana BrukováHana Bruková 020720 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 47.84
2 Vendula DivišováVendula Divišová 021010 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 46.20
3 Marta KurachováMarta Kurachová 030412 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 44.90
Hod kladivem 4kg - Ženy (sobota, 11.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Jana MyrmusováJana Myrmusová 911016 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 40.32
2 Kateřina FoltýnováKateřina Foltýnová 880324 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 32.97
3 Kateřina BubíkováKateřina Bubíková 990813 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 32.36
Hod kladivem 4kg - Juniorky (sobota, 11.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Blanka TomáškováBlanka Tomášková 000421 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 55.27
2 Karolína KlišíkováKarolína Klišíková 000208 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 49.07
3 Eliška KrajčováEliška Krajčová 010518 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 44.51
Hod kladivem 5kg - Dorostenci (sobota, 11.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Michal ŠpilháčekMichal Špilháček 020816 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 59.92
2 Jakub KratochvílJakub Kratochvíl 030423 AC ČejkoviceAC Čejkovice 52.21
3 Filip ŠkrobákFilip Škrobák 030526 AC ČejkoviceAC Čejkovice 38.58
Hod kladivem 6kg - Junioři (sobota, 11.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Tomáš GrulichTomáš Grulich 010615 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 51.39
2 Filip ChodilFilip Chodil 010731 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 48.10
3 Jakub HéžaJakub Héža 000523 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 41.56
Hod kladivem 7,26kg - Muži (sobota, 11.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Lukáš BobákLukáš Bobák 991202 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 52.66
2 Michal MaierMichal Maier 880415 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 51.37
3 Tomáš SvobodaTomáš Svoboda 960804 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 49.15
Hod oštěpem 500g - Dorostenky (sobota, 11.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Hana HájkováHana Hájková 020426 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 43.72
2 Tereza ŠkarkováTereza Škarková 030118 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 42.78
3 Lucie KrálováLucie Králová 021118 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 42.39
Hod oštěpem 600g - Ženy (sobota, 11.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Iveta MocharováIveta Mocharová 980524 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 43.47
2 Michaela GieselováMichaela Gieselová 990925 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 31.61
3 Michaela DoleželováMichaela Doleželová 970918 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 31.29
Hod oštěpem 600g - Juniorky (sobota, 11.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Veronika VallováVeronika Vallová 010429 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 43.00
2 Klára JelínkováKlára Jelínková 010907 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 39.17
3 Klára TeofilováKlára Teofilová 011204 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 37.19
Hod oštěpem 700g - Dorostenci (sobota, 11.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Jakub KopečekJakub Kopeček 031105 JAC BrnoJAC Brno 59.99
2 Luděk ČumpelíkLuděk Čumpelík 030424 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 58.39
3 Matěj JarošMatěj Jaroš 030226 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 55.25
Hod oštěpem 800g - Muži (sobota, 11.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Jan AndělJan Anděl 871118 AC Wozmeni Zlín z.s.AC Wozmeni Zlín z.s. 57.88
2 Tomáš HelánTomáš Helán 910223 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 55.30
3 Christian StankušChristian Stankuš 980407 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 54.60
Hod oštěpem 800g - Junioři (sobota, 11.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Jiří OsolsoběJiří Osolsobě 010304 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 57.43
2 Sebastian WilkSebastian Wilk 010605 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 52.31
3 Adam SkácelAdam Skácel 010310 AK KroměřížAK Kroměříž 52.00