Back

 / Mistrovství Moravy a Slezska mužů,žen,juniorů,juniorek,dorostenců a dorostenek

Vyškov (11. 5. 2019)

100 m - Muži (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 11.5.2019 - 11:40) official Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej PospíšilOndřej Pospíšil 99 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 3 11.15 Q
2 Matěj NamysloMatěj Namyslo 99 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 11.20 q
3 Jiří KorejzJiří Korejz 96 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 11.30 q
4 Marek ZelinkaMarek Zelinka 99 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 7 11.67
5 Lukáš LehockýLukáš Lehocký 88 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 11.74
6 Jan VojtekJan Vojtek 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 12.07
7 Michal NovotnýMichal Novotný 03 AC Moravský KrumlovAC Moravský Krumlov 2 12.64
Celkem 7 závodníků
Rozběh 02 (so, 11.5.2019 - 11:40) official Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam BěhávkaAdam Běhávka 99 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 4 11.18 Q
2 Jan VáchaJan Vácha 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 11.26 q
3 David KlézlDavid Klézl 94 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 11.33 q
4 Daniel KinclDaniel Kincl 98 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 6 11.56 q
5 Michal JarošekMichal Jarošek 96 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 2 11.58 q
6 Petr MěřínskýPetr Měřínský 99 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 8 11.66
7 Ondřej HabrOndřej Habr 99 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 7 12.45
Celkem 7 závodníků

100 m - Muži (Finále)

Finále (so, 11.5.2019 - 13:30) official Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan VáchaJan Vácha 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 11.02
2 Ondřej PospíšilOndřej Pospíšil 99 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4 11.07
3 Adam BěhávkaAdam Běhávka 99 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 5 11.14
4 David KlézlDavid Klézl 94 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2 11.17
5 Matěj NamysloMatěj Namyslo 99 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 11.23
6 Jiří KorejzJiří Korejz 96 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 7 11.28
7 Michal JarošekMichal Jarošek 96 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 1 11.36
8 Daniel KinclDaniel Kincl 98 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 8 11.52
Celkem 8 závodníků

100 m - Junioři (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 11.5.2019 - 11:30) official Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Viktor VelebaViktor Veleba 01 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 4 11.29 Q
2 Jan MautnerJan Mautner 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 11.46 q
3 Milan KučeraMilan Kučera 01 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 11.76 q
4 Petr KunetekPetr Kunetek 01 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 6 11.78 q
5 David ZemanDavid Zeman 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 8 11.95
6 Petr ČešlaPetr Češla 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 11.98
7 Martin BelfínMartin Belfín 00 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 12.22
8 Jakub HanzlíkJakub Hanzlík 01 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 7 12.42
Celkem 8 závodníků
Rozběh 02 (so, 11.5.2019 - 11:30) official Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petr PolákPetr Polák 01 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 11.51 Q
2 Jakub MrlíkJakub Mrlík 00 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 11.79 q
3 Petr GaszczykPetr Gaszczyk 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 11.89
4 Antonín HorčičkaAntonín Horčička 00 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 8 12.29
5 Sebastian OkruhlicaSebastian Okruhlica 00 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2 12.38
6 Adam GrymAdam Grym 01 JAC BrnoJAC Brno 1 12.49
Štěpán PospíšilŠtěpán Pospíšil 01 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4 DNS
Celkem 7 závodníků
Rozběh 03 (so, 11.5.2019 - 11:30) official Vítr: +1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jiří ŠtípekJiří Štípek 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 11.04 Q
2 Justin DutellyJustin Dutelly 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 11.40 q
3 Radim PlškoRadim Plško 01 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 2 11.96
4 Pavel HorčičkaPavel Horčička 00 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 7 12.02
5 Jan JemelkaJan Jemelka 00 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 8 12.03
6 Šimon NováčekŠimon Nováček 01 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 12.31
7 Filip AdámekFilip Adámek 01 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 6 12.49
8 Jakub VrátnýJakub Vrátný 00 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 13.09
Celkem 8 závodníků

100 m - Junioři (Finále)

Finále (so, 11.5.2019 - 13:20) official Vítr: +1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jiří ŠtípekJiří Štípek 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 10.90
2 Viktor VelebaViktor Veleba 01 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 5 11.25
3 Petr PolákPetr Polák 01 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 7 11.29
4 Justin DutellyJustin Dutelly 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 11.30
5 Jan MautnerJan Mautner 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 11.41
6 Petr KunetekPetr Kunetek 01 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 8 11.65
7 Jakub MrlíkJakub Mrlík 00 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 1 11.71
8 Milan KučeraMilan Kučera 01 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2 11.83
Celkem 8 závodníků

100 m - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 11.5.2019 - 13:10) official Vítr: +1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan Václav OndráčekJan Václav Ondráček 03 JAC BrnoJAC Brno 5 11.18
2 Vojtěch HorákVojtěch Horák 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 11.19
3 Adam SychraAdam Sychra 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 11.30
4 Marian PražákMarian Pražák 02 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2 11.33
5 Dan KovářDan Kovář 02 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 11.40
6 Tomáš PavliskaTomáš Pavliska 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 11.50
7 Tomáš OberndorferTomáš Oberndorfer 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 8 11.68
Daniel NevrlaDaniel Nevrla 02 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 DNS
Celkem 8 závodníků

100 m - Dorostenci (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 11.5.2019 - 11:20) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch HorákVojtěch Horák 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 11.22 Q
2 Marian PražákMarian Pražák 02 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 11.44 q
3 Tomáš LisákTomáš Lisák 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 11.79
4 Marek ParaličMarek Paralič 02 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 5 11.80
5 Daniel JurášDaniel Juráš 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 8 11.86
6 Viliam HromekViliam Hromek 03 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 6 11.92
7 František KřivánekFrantišek Křivánek 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 12.16
Celkem 7 závodníků
Rozběh 02 (so, 11.5.2019 - 11:20) official Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan Václav OndráčekJan Václav Ondráček 03 JAC BrnoJAC Brno 4 11.25 Q
2 Kryštof SládekKryštof Sládek 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 11.67
3 Vojtěch KrčmaVojtěch Krčma 03 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 11.80
4 Vojtěch SmutnýVojtěch Smutný 02 JAC BrnoJAC Brno 6 11.98
5 Radim HriczoRadim Hriczo 03 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 1 12.14
6 Jakub HartmannJakub Hartmann 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 7 12.15
7 Ondřej BudíkOndřej Budík 03 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 8 12.29
8 Tomáš BartošTomáš Bartoš 03 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2 13.13
Celkem 8 závodníků
Rozběh 03 (so, 11.5.2019 - 11:20) official Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dan KovářDan Kovář 02 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 11.42 Q
2 Jakub PetrjanošJakub Petrjanoš 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 8 11.84
3 Jonáš KonečnýJonáš Konečný 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 11.84
4 Marek ČermákMarek Čermák 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 11.93
5 Václav KrauerVáclav Krauer 03 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 3 11.98
6 Robin DorotíkRobin Dorotík 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 7 12.15
Jaroslav KvasnicaJaroslav Kvasnica 03 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 DNS
Celkem 7 závodníků
Rozběh 04 (so, 11.5.2019 - 11:20) official Vítr: +1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam SychraAdam Sychra 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5 11.41 Q
2 Daniel NevrlaDaniel Nevrla 02 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 11.44 q
3 Tomáš OberndorferTomáš Oberndorfer 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 7 11.62 q
4 Tomáš PavliskaTomáš Pavliska 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 11.66 q
5 Jan VicherJan Vicher 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 11.89
6 David PastrňákDavid Pastrňák 03 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 11.93
7 Matias ŠpičákMatias Špičák 03 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 2 12.57
Celkem 7 závodníků

100 m - Ženy (Finále)

Finále (so, 11.5.2019 - 13:05) official Vítr: +3.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dominika LangerováDominika Langerová 99 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 12.16
2 Pavla FalharováPavla Falharová 97 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 12.22
3 Štěpánka KolářováŠtěpánka Kolářová 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 12.23
4 Karolína FuksováKarolína Fuksová 98 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 12.75
5 Lenka MarčíkováLenka Marčíková 99 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 7 13.77
Dagmar PoláčkováDagmar Poláčková 96 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 2 DNS
Celkem 6 závodníků

100 m - Juniorky (Finále)

Finále (so, 11.5.2019 - 13:00) official Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Hana BumbálkováHana Bumbálková 01 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 4 12.10
2 Agnieszka KiedrońAgnieszka Kiedroń 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 12.78
3 Věra LenskáVěra Lenská 01 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 3 12.96
4 Mia SchwarzerováMia Schwarzerová 01 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 12.98
5 Klára PetrášováKlára Petrášová 00 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 13.04
6 Marie JedličkováMarie Jedličková 01 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 2 13.16
7 Natálie SikorováNatálie Sikorová 01 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 8 13.54
8 Lenka JaroškováLenka Jarošková 00 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 1 15.84
Celkem 8 závodníků

100 m - Juniorky (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 11.5.2019 - 11:10) official Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Hana BumbálkováHana Bumbálková 01 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 4 12.15 Q
2 Věra LenskáVěra Lenská 01 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 5 12.94 q
3 Mia SchwarzerováMia Schwarzerová 01 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 13.16 q
4 Natálie SikorováNatálie Sikorová 01 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 6 13.62 q
5 Adéla KelblováAdéla Kelblová 01 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 7 15.53
Celkem 5 závodníků
Rozběh 02 (so, 11.5.2019 - 11:10) official Vítr: +1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Agnieszka KiedrońAgnieszka Kiedroń 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 12.91 Q
2 Klára PetrášováKlára Petrášová 00 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 13.08 q
3 Marie JedličkováMarie Jedličková 01 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 3 13.29 q
4 Lenka JaroškováLenka Jarošková 00 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 7 13.66 q
5 Lucie VašíčkováLucie Vašíčková 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 6 13.78
Celkem 5 závodníků

100 m - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 11.5.2019 - 12:50) official Vítr: +1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eva KubíčkováEva Kubíčková 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 12.15
2 Lucie MičunkováLucie Mičunková 02 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 12.17
3 Karolína MaňasováKarolína Maňasová 03 SVČ Fokus Nový JičínSVČ Fokus Nový Jičín 5 12.34
4 Natálie KřížkováNatálie Křížková 03 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 6 12.60
5 Adriana FornůskováAdriana Fornůsková 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 12.66
6 Alžběta KrchováAlžběta Krchová 03 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 12.68
7 Natálie HlavinkováNatálie Hlavinková 03 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 8 12.81
8 Adéla NeužilováAdéla Neužilová 02 JAC BrnoJAC Brno 1 12.99
Celkem 8 závodníků

100 m - Dorostenky (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 11.5.2019 - 11:00) official Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie MičunkováLucie Mičunková 02 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 12.39 Q
2 Eva KubíčkováEva Kubíčková 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 12.53 q
3 Adéla NeužilováAdéla Neužilová 02 JAC BrnoJAC Brno 3 13.19 q
4 Markéta JurákováMarkéta Juráková 02 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 6 13.62
5 Gabriela ZugarováGabriela Zugarová 02 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 1 13.67
6 Karolína VlkováKarolína Vlková 03 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 13.89
7 Iveta TrojancováIveta Trojancová 03 Orel VyškovOrel Vyškov 7 14.35
8 Barbora ZapletalováBarbora Zapletalová 03 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 8 15.32
Celkem 8 závodníků
Rozběh 02 (so, 11.5.2019 - 11:00) official Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karolína MaňasováKarolína Maňasová 03 SVČ Fokus Nový JičínSVČ Fokus Nový Jičín 4 12.52 Q
2 Adriana FornůskováAdriana Fornůsková 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 12.73 q
3 Natálie HlavinkováNatálie Hlavinková 03 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 3 12.92 q
4 Šárka PallováŠárka Pallová 02 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 13.57
5 Kateřina MalíkováKateřina Malíková 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 13.73
6 Veronika JavorkováVeronika Javorková 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 13.89
7 Barbora DolinováBarbora Dolinová 03 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 13.92
Celkem 7 závodníků
Rozběh 03 (so, 11.5.2019 - 11:00) official Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Alžběta KrchováAlžběta Krchová 03 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 12.73 Q
2 Tereza JanůTereza Janů 03 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 4 13.25
3 Ludmila HájkováLudmila Hájková 02 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 13.27
4 Nikol MusialováNikol Musialová 03 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 8 14.14
Adéla HlochováAdéla Hlochová 02 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 DNS
Hana ChudobováHana Chudobová 03 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2 DNS
Celkem 6 závodníků
Rozběh 04 (so, 11.5.2019 - 11:00) official Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Natálie KřížkováNatálie Křížková 03 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 12.67 Q
2 Dominika MikováDominika Miková 02 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 13.23
3 Daniela JurečkováDaniela Jurečková 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 13.30
4 Kristýna FloriánováKristýna Floriánová 03 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 6 13.64
5 Kateřina KoutnáKateřina Koutná 02 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 7 13.69
6 Anna GlučováAnna Glučová 03 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 8 13.93
7 Natálie DrbolováNatálie Drbolová 03 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 14.21
Celkem 7 závodníků

200 m - Muži (Běh)

Běh 01 (so, 11.5.2019 - 18:25) official Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin TučekMartin Tuček 95 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 22.01
2 Michal SuchánekMichal Suchánek 96 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 22.20
3 David CésarDavid César 94 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 22.62
4 Jan VáchaJan Vácha 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 22.63
5 Adam SmolkaAdam Smolka 98 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 22.79
6 David KlézlDavid Klézl 94 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 7 23.24
Lukáš LehockýLukáš Lehocký 88 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (so, 11.5.2019 - 18:25) official Vítr: +1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michal JarošekMichal Jarošek 96 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 6 23.14
2 Filip KaštovskýFilip Kaštovský 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 23.22
3 Petr KukuczkaPetr Kukuczka 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 24.61
Ondřej LampaOndřej Lampa 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 8 DNS
Radek DvořákRadek Dvořák 95 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 DNS
Martin SchmögerMartin Schmöger 95 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 DNS
Daniel KinclDaniel Kincl 98 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 DNS
Celkem 7 závodníků

200 m - Junioři (Běh)

Běh 01 (so, 11.5.2019 - 18:20) official Vítr: +1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jiří ŠtípekJiří Štípek 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 22.28
2 Eliáš UrbanEliáš Urban 00 JAC BrnoJAC Brno 4 22.55
3 Václav ValachVáclav Valach 01 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 8 23.40
4 Petr KunetekPetr Kunetek 01 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 3 23.51
5 Marius-Andrei BajánaruMarius-Andrei Bajánaru 01 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 5 23.52
Filip WojnarFilip Wojnar 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 DNS
Viktor VelebaViktor Veleba 01 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 7 DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (so, 11.5.2019 - 18:20) official Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Justin DutellyJustin Dutelly 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 23.03
2 Jan JemelkaJan Jemelka 00 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 23.95
3 Petr GaszczykPetr Gaszczyk 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 23.98
4 Petr ČešlaPetr Češla 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 24.65
5 David ZemanDavid Zeman 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 24.69
6 Antonín HorčičkaAntonín Horčička 00 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 25.06
7 Sebastian OkruhlicaSebastian Okruhlica 00 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 7 25.83
8 Jakub VrátnýJakub Vrátný 00 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 8 26.81
Celkem 8 závodníků

200 m - Dorostenci (Běh)

Běh 01 (so, 11.5.2019 - 18:10) official Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David BixDavid Bix 02 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 4 22.48
2 Vojtěch HorákVojtěch Horák 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 22.53
3 David JežekDavid Ježek 03 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 7 22.68
4 Dan KovářDan Kovář 02 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 22.79
5 Pavel MynaříkPavel Mynařík 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 23.07
6 Vojtěch KrčmaVojtěch Krčma 03 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2 23.45
7 Jonáš KonečnýJonáš Konečný 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 8 23.50
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (so, 11.5.2019 - 18:10) official Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch SmutnýVojtěch Smutný 02 JAC BrnoJAC Brno 5 23.08
2 Milan ŠčibrániMilan Ščibráni 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 23.35
3 Kryštof SládekKryštof Sládek 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 23.53
4 Tomáš PavliskaTomáš Pavliska 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 23.58
5 Pavel LenomarPavel Lenomar 02 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 8 24.06
6 Jakub HartmannJakub Hartmann 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 24.07
7 Marek ČermákMarek Čermák 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 24.59
Celkem 7 závodníků
Běh 03 (so, 11.5.2019 - 18:10) official Vítr: +1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jiří KovářJiří Kovář 03 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 23.73
2 David PastrňákDavid Pastrňák 03 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 24.34
3 Matěj EliášMatěj Eliáš 03 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 4 24.54
4 František KřivánekFrantišek Křivánek 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 24.74
5 Eduard AchrerEduard Achrer 03 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 6 24.85
6 Pavel HlavinkaPavel Hlavinka 03 Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s. 2 25.55
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (so, 11.5.2019 - 18:10) official Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Radim HriczoRadim Hriczo 03 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 24.56
2 Martin PohankaMartin Pohanka 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 24.87
3 Jaroslav KvasnicaJaroslav Kvasnica 03 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 25.36
4 Ondřej NěmecOndřej Němec 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 25.67
5 Michal NovotnýMichal Novotný 03 AC Moravský KrumlovAC Moravský Krumlov 2 25.88
Celkem 5 závodníků

200 m - Ženy (Finále)

Finále (so, 11.5.2019 - 17:57) official Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Štěpánka KolářováŠtěpánka Kolářová 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 25.04
2 Pavla FalharováPavla Falharová 97 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 25.35
3 Dominika LangerováDominika Langerová 99 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 25.37
4 Andrea UrbanováAndrea Urbanová 89 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 25.63
5 Anna FreibergerováAnna Freibergerová 96 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 26.37
6 Karolína FuksováKarolína Fuksová 98 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 26.72
7 Lenka MarčíkováLenka Marčíková 99 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 8 28.84
Celkem 7 závodníků

200 m - Juniorky (Běh)

Běh 01 (so, 11.5.2019 - 17:56) official Vítr: +1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Hana BumbálkováHana Bumbálková 01 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 5 24.94
2 Michaela TicháMichaela Tichá 01 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 4 25.12
3 Agnieszka KiedrońAgnieszka Kiedroń 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 26.19
4 Veronika ŠmerdováVeronika Šmerdová 01 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 2 26.24
5 Mia SchwarzerováMia Schwarzerová 01 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 26.80
6 Tereza KašpárkováTereza Kašpárková 00 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 27.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 11.5.2019 - 17:56) official Vítr: +1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Monica HladíkováMonica Hladíková 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 26.34
2 Julie ČervinkováJulie Červinková 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 27.03
3 Sára PaťhováSára Paťhová 00 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 27.29
4 Marie JedličkováMarie Jedličková 01 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 2 27.43
5 Věra LenskáVěra Lenská 01 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 3 27.67
6 Karolína KvochováKarolína Kvochová 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 7 28.63
Celkem 6 závodníků

200 m - Dorostenky (Běh)

Běh 01 (so, 11.5.2019 - 17:55) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eva KubíčkováEva Kubíčková 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 25.24
2 Natálie KřížkováNatálie Křížková 03 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 25.55
3 Adriana FornůskováAdriana Fornůsková 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 25.75
4 Alžběta KrchováAlžběta Krchová 03 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 26.14
5 Tereza SklenářováTereza Sklenářová 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 26.62
6 Dominika MikováDominika Miková 02 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 7 26.78
7 Kristýna HlaváčováKristýna Hlaváčová 03 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 8 27.36
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (so, 11.5.2019 - 17:55) official Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ludmila HájkováLudmila Hájková 02 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 26.87
2 Markéta JurákováMarkéta Juráková 02 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 3 27.53
3 Martina JuřenčákováMartina Juřenčáková 02 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 7 27.78
4 Adéla JelínkováAdéla Jelínková 02 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 6 28.13
5 Iveta HolešinskáIveta Holešinská 03 ŠAK Židlochovice, zapsaný spolekŠAK Židlochovice, zapsaný s... 2 28.14
6 Lenka MatulováLenka Matulová 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 28.36
7 Adéla ProvazníkováAdéla Provazníková 03 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 8 29.25
Celkem 7 závodníků
Běh 03 (so, 11.5.2019 - 17:55) official Vítr: +1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristýna FloriánováKristýna Floriánová 03 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 3 27.91
2 Zuzana NavrátilováZuzana Navrátilová 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 28.11
3 Mariana FrankováMariana Franková 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 28.44
4 Zuzana SmejkalováZuzana Smejkalová 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 28.83
5 Nela ČervinkováNela Červinková 03 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 28.87
6 Nikol MusialováNikol Musialová 03 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 28.88
7 Karolína VlkováKarolína Vlková 03 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 8 29.28
Celkem 7 závodníků
Běh 04 (so, 11.5.2019 - 17:55) official Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karolína WagnerováKarolína Wagnerová 02 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 2 27.50
2 Adéla ŠevčíkováAdéla Ševčíková 02 Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s. 6 29.74
3 Beáta RubášováBeáta Rubášová 03 TJ Sokol PřísnoticeTJ Sokol Přísnotice 4 29.76
4 Natálie DrbolováNatálie Drbolová 03 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 30.06
5 Anna HalasováAnna Halasová 03 Orel VyškovOrel Vyškov 3 30.10
Celkem 5 závodníků

400 m - Muži (Běh)

Běh 01 (so, 11.5.2019 - 14:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michal SuchánekMichal Suchánek 96 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 49.14
2 David CésarDavid César 94 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 49.27
3 Adam SmolkaAdam Smolka 98 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 49.90
4 Štěpán JuránekŠtěpán Juránek 90 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 51.57
5 Petr SkřivánekPetr Skřivánek 94 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 7 51.99
6 Dominik SigmundDominik Sigmund 98 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 52.42
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 11.5.2019 - 14:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip KaštovskýFilip Kaštovský 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 50.63
2 Radek DvořákRadek Dvořák 95 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 52.02
3 Jakub KubičnýJakub Kubičný 95 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 4 52.90
4 Michal BrodaMichal Broda 88 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 5 53.88
MS Jiří NěmečekJiří Němeček 82 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 55.40
Celkem 5 závodníků

400 m - Junioři (Běh)

Běh 01 (so, 11.5.2019 - 14:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliáš UrbanEliáš Urban 00 JAC BrnoJAC Brno 5 50.09
2 Jakub MajerčákJakub Majerčák 00 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 4 50.35
3 Vojtěch DobešVojtěch Dobeš 01 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 3 50.44
4 Pavel StaníčekPavel Staníček 01 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2 51.34
5 Marek KalousMarek Kalous 00 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 8 52.18
6 Martin KováčechMartin Kováčech 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 52.80
Jiří ŠtípekJiří Štípek 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (so, 11.5.2019 - 14:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš DvořákTomáš Dvořák 00 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 52.04
2 Marek ŽlutířMarek Žlutíř 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 52.17
3 Jonáš VáverkaJonáš Váverka 01 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 5 52.30
4 Martin KocourekMartin Kocourek 00 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 4 52.83
5 Martin ZukalMartin Zukal 01 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 53.02
6 Jakub MrlíkJakub Mrlík 00 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 7 54.72
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (so, 11.5.2019 - 14:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip WojnarFilip Wojnar 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 50.55
2 Petr GaszczykPetr Gaszczyk 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 54.08
3 Tomáš BognerTomáš Bogner 01 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 6 55.41
4 Michal TešnarMichal Tešnar 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 55.79
5 Jakub HanzlíkJakub Hanzlík 01 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 59.09
Celkem 5 závodníků

400 m - Dorostenci (Běh)

Běh 01 (so, 11.5.2019 - 13:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David BixDavid Bix 02 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 4 49.50
2 Milan ŠčibrániMilan Ščibráni 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 50.54
3 Pavel MynaříkPavel Mynařík 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 50.57
4 Jan ŠalmanJan Šalman 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 51.40
5 Jakub GrégrJakub Grégr 02 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 2 51.51
6 Ondřej LenhartOndřej Lenhart 02 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 8 52.51
7 Martin HolubMartin Holub 02 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5 52.96
8 David StaněkDavid Staněk 02 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 1 53.07
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (so, 11.5.2019 - 13:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matěj EliášMatěj Eliáš 03 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 4 53.27
2 Jiří KovářJiří Kovář 03 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 53.97
3 Jakub HartmannJakub Hartmann 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 54.36
4 Milan ChaloupkaMilan Chaloupka 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 8 55.35
5 Pavel HlavinkaPavel Hlavinka 03 Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s. 7 56.02
6 Václav KrauerVáclav Krauer 03 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 6 56.28
7 Václav ChmelařVáclav Chmelař 02 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 2 56.48
8 Jakub KošťálJakub Košťál 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 57.14
Celkem 8 závodníků

400 m - Ženy (Finále)

Finále (so, 11.5.2019 - 13:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marie BušinováMarie Bušinová 98 Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s. 7 57.33
2 Anna FreibergerováAnna Freibergerová 96 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 59.00
3 Martina HavlíčkováMartina Havlíčková 96 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 8 60.07
4 Eliška KalousováEliška Kalousová 98 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 60.46
5 Eliška FreibergerováEliška Freibergerová 99 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 60.79
6 Klára ÚlehlováKlára Úlehlová 82 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 2 62.52
Štěpánka KolářováŠtěpánka Kolářová 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 DNS
Celkem 7 závodníků

400 m - Juniorky (Finále)

Finále (so, 11.5.2019 - 13:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michaela TicháMichaela Tichá 01 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 4 57.52
2 Michaela KnotkováMichaela Knotková 01 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 3 58.56
3 Mia SchwarzerováMia Schwarzerová 01 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 59.80
4 Veronika ŠmerdováVeronika Šmerdová 01 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 5 60.08
5 Eva ZabloudilováEva Zabloudilová 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 2 63.28
6 Andrea DobrovolnáAndrea Dobrovolná 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 7 64.38
7 Karolína KvochováKarolína Kvochová 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 8 65.17
Celkem 7 závodníků

400 m - Dorostenky (Běh)

Běh 01 (so, 11.5.2019 - 13:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristýna HlaváčováKristýna Hlaváčová 03 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 59.38
2 Natálie HlušíNatálie Hluší 02 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 5 60.57
3 Sabina FiantováSabina Fiantová 02 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 6 61.44
4 Kateřina OsičkováKateřina Osičková 03 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 62.01
5 Adéla DostálováAdéla Dostálová 03 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 8 62.06
6 Hana KielarováHana Kielarová 03 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 7 62.59
MS Hana BorováHana Borová 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 60.09
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (so, 11.5.2019 - 13:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Natálie FurchováNatálie Furchová 03 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 61.57
2 Klára NingerováKlára Ningerová 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 61.85
3 Barbora HýskováBarbora Hýsková 02 AK KroměřížAK Kroměříž 8 62.25
4 Zuzana ŠenkováZuzana Šenková 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 62.82
5 Anna ZemaníkováAnna Zemaníková 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 63.08
6 Victoria KuchmisterVictoria Kuchmister 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 63.89
7 Iveta TrojancováIveta Trojancová 03 Orel VyškovOrel Vyškov 7 70.56
Celkem 7 závodníků
Běh 03 (so, 11.5.2019 - 13:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla PohlováAdéla Pohlová 02 JAC BrnoJAC Brno 6 63.52
2 Martina JuřenčákováMartina Juřenčáková 02 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 3 64.47
3 Anna GlučováAnna Glučová 03 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 5 65.16
4 Mariana FrankováMariana Franková 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 65.19
5 Johana BierskáJohana Bierská 03 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 7 65.78
6 Michaela ČervenáMichaela Červená 03 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 2 67.47
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (so, 11.5.2019 - 13:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Natálie HlavinkováNatálie Hlavinková 03 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 3 59.01
2 Adéla ŠevčíkováAdéla Ševčíková 02 Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s. 2 65.19
3 Anna HalasováAnna Halasová 03 Orel VyškovOrel Vyškov 5 68.82
4 Karolína KleiblováKarolína Kleiblová 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 69.62
5 Beáta RubášováBeáta Rubášová 03 TJ Sokol PřísnoticeTJ Sokol Přísnotice 6 71.39
Celkem 5 závodníků

800 m - Muži (Finále)

Finále (so, 11.5.2019 - 12:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Daniel KotyzaDaniel Kotyza 00 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 1:51.47
2 Dominik SigmundDominik Sigmund 98 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 1:55.30
3 Ondřej LampaOndřej Lampa 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 1:57.79
4 Michal BrodaMichal Broda 88 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 6 2:03.09
Tadeáš PlačekTadeáš Plaček 03 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 DNF
MS Jiří NěmečekJiří Němeček 82 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 7 1:58.37
Celkem 6 závodníků

800 m - Junioři (Finále)

Finále (so, 11.5.2019 - 12:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jakub StibalJakub Stibal 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 1:56.34
2 Martin KováčechMartin Kováčech 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 1:57.27
3 Tomáš DvořákTomáš Dvořák 00 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 7 2:00.51
4 Václav VandrovecVáclav Vandrovec 01 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 3 2:01.48
5 Marek SpilkaMarek Spilka 01 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 2:03.51
6 Michal TešnarMichal Tešnar 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 2:04.48
7 Matěj SmělíkMatěj Smělík 01 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 1 2:15.61
Celkem 7 závodníků

800 m - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 11.5.2019 - 12:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jakub DuchovnýJakub Duchovný 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 12 1:56.33
2 Jakub GrégrJakub Grégr 02 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 1 1:58.04
3 Martin HolubMartin Holub 02 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2 1:58.12
4 Štěpán ŠeděnkaŠtěpán Šeděnka 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 2:04.55
5 Kryštof ŠípekKryštof Šípek 02 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 8 2:04.65
6 Ondřej LenhartOndřej Lenhart 02 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 3 2:05.70
7 Milan ChaloupkaMilan Chaloupka 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 6 2:06.62
8 Pavel LenomarPavel Lenomar 02 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 4 2:08.78
9 Václav ChmelařVáclav Chmelař 02 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 5 2:10.66
10 Pavel SátoraPavel Sátora 02 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 10 2:12.27
11 Jakub KošťálJakub Košťál 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 11 2:12.59
12 Lucas HarrisLucas Harris 03 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 9 2:13.15
13 Petr KuchařPetr Kuchař 03 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 13 2:17.96
Celkem 13 závodníků

800 m - Ženy (Finále)

Finále (so, 11.5.2019 - 12:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Marie BušinováMarie Bušinová 98 Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s. 3 2:13.61
2 Eliška KalousováEliška Kalousová 98 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 2:15.78
3 Eliška FreibergerováEliška Freibergerová 99 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 2:18.70
4 Eliška KleiberováEliška Kleiberová 99 AC Moravský KrumlovAC Moravský Krumlov 6 2:55.82
Celkem 4 závodníků

800 m - Juniorky (Finále)

Finále (so, 11.5.2019 - 12:05) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Julie ČervinkováJulie Červinková 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 2:14.55
2 Andrea DobrovolnáAndrea Dobrovolná 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 2:20.29
3 Alena MatějákováAlena Matějáková 00 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 2:22.51
4 Simona VydržalováSimona Vydržalová 00 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 2 2:25.87
5 Anna Kateřina HorováAnna Kateřina Horová 01 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 6 2:30.57
6 Anna KuchtíkováAnna Kuchtíková 01 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 7 2:32.27
7 Kristýna KrejsováKristýna Krejsová 01 AK KroměřížAK Kroměříž 1 2:45.14
Karolína BlahováKarolína Blahová 01 AK KroměřížAK Kroměříž 8 DNF
Celkem 8 závodníků

800 m - Dorostenky (Běh)

Běh 01 (so, 11.5.2019 - 11:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Natálie HlušíNatálie Hluší 02 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 1 2:15.92
2 Anna ZemaníkováAnna Zemaníková 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 2:19.03
3 Sabina FiantováSabina Fiantová 02 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 11 2:21.45
4 Barbora SvobodováBarbora Svobodová 04 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 9 2:22.09
5 Zuzana NavrátilováZuzana Navrátilová 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 8 2:22.85
6 Hana KielarováHana Kielarová 03 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 2 2:24.67
7 Adéla DostálováAdéla Dostálová 03 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 5 2:25.64
8 Natálie FurchováNatálie Furchová 03 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 2:27.25
9 Karolína CzepcováKarolína Czepcová 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 2:28.75
10 Jana PolákováJana Poláková 03 TJ Olympia Bruntál z.s.TJ Olympia Bruntál z.s. 10 2:33.24
Julie HendrychováJulie Hendrychová 04 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 7 DNS
Celkem 11 závodníků
Běh 02 (so, 11.5.2019 - 11:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Zuzana ŠenkováZuzana Šenková 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 2:21.87
2 Arleta SadílkováArleta Sadílková 06 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 2:26.94
3 Johana BierskáJohana Bierská 03 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 5 2:27.91
4 Adéla PohlováAdéla Pohlová 02 JAC BrnoJAC Brno 2 2:29.28
5 Karolína KleiblováKarolína Kleiblová 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 7 2:31.00
6 Zuzana SmejkalováZuzana Smejkalová 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 2:33.38
7 Veronika SvobodováVeronika Svobodová 03 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 4 2:35.24
8 Iveta TrojancováIveta Trojancová 03 Orel VyškovOrel Vyškov 8 2:42.32
9 Michaela DostálováMichaela Dostálová 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 9 2:44.41
Anežka SkoumalováAnežka Skoumalová 03 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 10 DNS
Celkem 10 závodníků

1500 m - Muži (Finále)

Finále (so, 11.5.2019 - 18:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Tomáš KřivánekTomáš Křivánek 98 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2 4:24.96
2 Martin KlvaňaMartin Klvaňa 81 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 4:25.34
Celkem 2 závodníků

1500 m - Junioři (Finále)

Finále (so, 11.5.2019 - 18:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Petr PazourekPetr Pazourek 00 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 4:14.39
2 Michal ŠmídaMichal Šmída 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 4:24.89
3 Marek EffenbergerMarek Effenberger 01 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 1 4:27.58
4 Jakub KonderlaJakub Konderla 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 4:31.35
5 Martin VencbauerMartin Vencbauer 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 4:36.40
6 Ondřej SlavíkOndřej Slavík 01 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 4:41.76
MS Marek OndrovičMarek Ondrovič 01 SlovenskoSlovensko 4:05.57
Celkem 7 závodníků

1500 m - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 11.5.2019 - 18:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Petr ŽďáraPetr Žďára 02 AK KroměřížAK Kroměříž 6 4:03.16
2 Michal HrochMichal Hroch 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 4:13.72
3 Alois HřebíčekAlois Hřebíček 05 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 4 4:24.06
4 Ondřej HošťálekOndřej Hošťálek 03 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 3 4:35.45
5 Daniel RůžaDaniel Růža 02 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 1 4:43.11
Marek KrišicaMarek Krišica 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 DNS
Celkem 6 závodníků

1500 m - Ženy (Finále)

Finále (so, 11.5.2019 - 18:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Aneta ChlebikováAneta Chlebiková 97 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 4:26.22
2 Barbora LampováBarbora Lampová 95 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 4:47.81
3 Anežka LíznerováAnežka Líznerová 98 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 2 4:56.49
4 Eliška KleiberováEliška Kleiberová 99 AC Moravský KrumlovAC Moravský Krumlov 1 6:00.57
5 Vendula DudováVendula Dudová 76 Orel VyškovOrel Vyškov 5 6:17.89
Celkem 5 závodníků

1500 m - Juniorky (Finále)

Finále (so, 11.5.2019 - 18:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Alena MatějákováAlena Matějáková 00 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 4:49.23
2 Veronika LavrinčíkováVeronika Lavrinčíková 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 4:57.54
3 Simona VydržalováSimona Vydržalová 00 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 6 5:03.65
4 Natálie MrázkováNatálie Mrázková 00 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 2 5:11.53
5 Dominika ŠindelkováDominika Šindelková 01 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 5 6:06.53
Aneta JedličkováAneta Jedličková 00 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 4 DNS
Celkem 6 závodníků

1500 m - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 11.5.2019 - 18:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Anežka SkoumalováAnežka Skoumalová 03 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 1 5:31.31
Ludmila HřebíčkováLudmila Hřebíčková 03 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 2 DNS
Celkem 2 závodníků

3000 m - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 11.5.2019 - 17:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Tomáš HabartaTomáš Habarta 03 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 4 09:12.32
2 Matěj HřebačkaMatěj Hřebačka 03 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 3 09:15.27
3 Patrik StankovPatrik Stankov 02 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 09:22.99
4 Jakub ŠvejnohaJakub Švejnoha 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 12:39.06
Celkem 4 závodníků

3000 m - Ženy (Finále)

Finále (so, 11.5.2019 - 16:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jana CoufalováJana Coufalová 97 Maraton klub Seitl Ostrava z.s.Maraton klub Seitl Ostrava ... 8 10:57.46
2 Veronika JanošíkováVeronika Janošíková 98 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 2 11:05.29
3 Hana LegerskáHana Legerská 85 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 11:10.24
4 Alice ZachariášováAlice Zachariášová 87 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 11:15.95
5 Shannon SivilaShannon Sivila 97 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 9 11:26.41
6 Dominika KraussováDominika Kraussová 98 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 11:47.59
7 Dagmar DvořákováDagmar Dvořáková 98 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 3 11:47.68
8 Iva PodjuklováIva Podjuklová 74 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 6 12:05.41
9 Veronika BartesováVeronika Bartesová 97 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 7 12:06.03
Celkem 9 závodníků

3000 m - Juniorky (Finále)

Finále (so, 11.5.2019 - 16:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Dagmar DoležalováDagmar Doležalová 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 12:02.64
Celkem 1 závodníků

3000 m - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 11.5.2019 - 16:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Anna BelaníkováAnna Belaníková 02 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 11:34.97
2 Kristýna PodjuklováKristýna Podjuklová 03 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 4 11:53.27
Celkem 2 závodníků

5000 m - Muži (Finále)

Finále (so, 11.5.2019 - 17:30) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Filip VabroušekFilip Vabroušek 99 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 16:05.98
2 Petr MurasPetr Muras 89 Maraton klub Seitl Ostrava z.s.Maraton klub Seitl Ostrava ... 2 16:21.59
3 Vlastimil ChadimVlastimil Chadim 76 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 17:57.56
MS Jakub KopiarJakub Kopiar 99 SlovenskoSlovensko 15:27.01
Celkem 4 závodníků

5000 m - Junioři (Finále)

Finále (so, 11.5.2019 - 17:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jan ŠvejnohaJan Švejnoha 01 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 1 16:12.48
2 Vojtěch ZemánekVojtěch Zemánek 01 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 16:14.18
3 Jan RistovskýJan Ristovský 00 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2 16:19.49
4 Patrik PastorPatrik Pastor 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 16:29.64
5 Martin GogelaMartin Gogela 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 16:44.21
6 Martin RučkaMartin Ručka 00 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 17:24.61
7 David DostálDavid Dostál 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 18:44.54
Celkem 7 závodníků

100 m překážek - Ženy (Finále)

Finále (so, 11.5.2019 - 10:10) official Vítr: -1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika StrýčkováVeronika Strýčková 99 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 15.57
2 Michaela GieselováMichaela Gieselová 99 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 16.46
3 Kristýna HeřmánkováKristýna Heřmánková 99 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 17.09
4 Kristýna KublováKristýna Kublová 98 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 17.27
5 Denisa HubáčkováDenisa Hubáčková 96 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 17.64
Celkem 5 závodníků

100 m překážek - Juniorky (Finále)

Finále (so, 11.5.2019 - 10:10) official Vítr: -2.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Andrea ZabloudilováAndrea Zabloudilová 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 14.43
2 Nikola DvorskáNikola Dvorská 00 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 5 16.87
3 Denisa GottvaldováDenisa Gottvaldová 01 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 3 20.73
Celkem 3 závodníků

100 m překážek - Dorostenky (Finále)

Finále A (so, 11.5.2019 - 10:00) official Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eva KubíčkováEva Kubíčková 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 14.38
2 Natálie KřížkováNatálie Křížková 03 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 14.74
3 Barbora MitevováBarbora Mitevová 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 6 15.69
4 Aneta KlečkováAneta Klečková 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 15.84
5 Adéla ProvazníkováAdéla Provazníková 03 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 3 16.92
6 Zuzana VítkováZuzana Vítková 03 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 2 18.36
Celkem 6 závodníků
Finále B (so, 11.5.2019 - 10:00) official Vítr: -1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ludmila HájkováLudmila Hájková 02 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 16.05
2 Markéta KočvarováMarkéta Kočvarová 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 17.57
3 Tereza JanůTereza Janů 03 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 6 17.61
4 Kateřina ČamlíkováKateřina Čamlíková 02 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 5 18.61
5 Tereza MazlováTereza Mazlová 02 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 7 20.73
Celkem 5 závodníků

110 m překážek - Muži (Finále)

Finále (so, 11.5.2019 - 10:45) official Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin PokornýMartin Pokorný 88 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 14.70
2 Martin SchmögerMartin Schmöger 95 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 15.53
3 Jiří OdvářkaJiří Odvářka 96 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 4 15.69
4 Tomáš ŘezníčekTomáš Řezníček 95 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 17.39
Celkem 4 závodníků

110 m překážek - Junioři (Finále)

Finále (so, 11.5.2019 - 10:35) official Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marek KretMarek Kret 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 14.82
2 Václav ValachVáclav Valach 01 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 2 15.14
3 Jaromír MecaJaromír Meca 00 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 15.26
4 Jiří ZedníčekJiří Zedníček 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 15.52
5 František VejmělekFrantišek Vejmělek 01 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 8 15.71
6 Maxim KňávaMaxim Kňáva 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 16.02
7 Marius-Andrei BajánaruMarius-Andrei Bajánaru 01 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 5 16.54
8 Adam GrymAdam Grym 01 JAC BrnoJAC Brno 6 16.80
Celkem 8 závodníků

110 m překážek - Dorostenci (Finále)

Finále A (so, 11.5.2019 - 10:25) official Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš OberndorferTomáš Oberndorfer 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 14.33
2 Jan Václav OndráčekJan Václav Ondráček 03 JAC BrnoJAC Brno 5 15.19
3 Michal BujdákMichal Bujdák 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 7 15.31
4 Jan BartoňJan Bartoň 03 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 6 15.33
5 Tomáš KozmíkTomáš Kozmík 02 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 15.52
Celkem 5 závodníků
Finále B (so, 11.5.2019 - 10:25) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan VicherJan Vicher 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 15.59
2 Jan ČertekJan Čertek 03 JAC BrnoJAC Brno 4 16.16
3 Jakub DerkaJakub Derka 03 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 5 16.23
4 Vojtěch KukačVojtěch Kukač 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 16.54
Celkem 4 závodníků

300 m překážek - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 11.5.2019 - 16:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David JežekDavid Ježek 03 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 39.51
2 Jakub DerkaJakub Derka 03 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 5 41.08
3 Petr DočkalPetr Dočkal 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2 41.45
4 Jan BartoňJan Bartoň 03 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 3 42.12
5 Vojtěch KukačVojtěch Kukač 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 43.24
6 Eduard AchrerEduard Achrer 03 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 7 43.25
Celkem 6 závodníků

300 m překážek - Dorostenky (Běh)

Běh 01 (so, 11.5.2019 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karolína WagnerováKarolína Wagnerová 02 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 3 45.91
2 Barbora SuchánkováBarbora Suchánková 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 46.49
3 Anna KalincováAnna Kalincová 02 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 6 46.70
4 Karolína MagerováKarolína Magerová 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 47.59
5 Adéla ProvazníkováAdéla Provazníková 03 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 7 49.13
6 Sabina FiantováSabina Fiantová 02 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 8 49.24
7 Aneta KlečkováAneta Klečková 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 57.43
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (so, 11.5.2019 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Zuzana ZadinováZuzana Zadinová 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 48.89
2 Veronika AndrýskováVeronika Andrýsková 03 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 7 49.26
3 Laura TrávníkováLaura Trávníková 02 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 49.91
4 Agáta TepláAgáta Teplá 02 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 50.67
5 Dorota KotáskováDorota Kotásková 03 Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s. 8 51.67
6 Michaela ČervenáMichaela Červená 03 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 6 55.84
Markéta KočvarováMarkéta Kočvarová 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 DNF
Celkem 7 závodníků

400 m překážek - Muži (Finále)

Finále (so, 11.5.2019 - 16:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin TučekMartin Tuček 95 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 52.88
2 Lukáš HvastaLukáš Hvasta 99 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 56.29
3 Filip ZemanFilip Zeman 99 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 57.11
4 Adam KopecAdam Kopec 99 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 6 60.96
5 Tomáš ŘezníčekTomáš Řezníček 95 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 62.25
Celkem 5 závodníků

400 m překážek - Junioři (Finále)

Finále (so, 11.5.2019 - 16:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš ZajícTomáš Zajíc 01 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 5 53.08
2 Jaromír MecaJaromír Meca 00 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 55.08
3 Michal HusekMichal Husek 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 55.33
4 Nikolay RomanchenkovNikolay Romanchenkov 00 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 6 56.99
5 Sebastian HajzlerSebastian Hajzler 01 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 7 57.30
6 Marius-Andrei BajánaruMarius-Andrei Bajánaru 01 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 3 59.21
7 Aleš KučeraAleš Kučera 00 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 8 61.47
Celkem 7 závodníků

400 m překážek - Ženy (Finále)

Finále (so, 11.5.2019 - 16:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Andrea UrbanováAndrea Urbanová 89 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 62.34
2 Klára ÚlehlováKlára Úlehlová 82 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 6 70.27
3 Denisa HubáčkováDenisa Hubáčková 96 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 71.27
4 Kristýna KublováKristýna Kublová 98 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 72.34
Katrin SásováKatrin Sásová 98 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 DNS
Celkem 5 závodníků

400 m překážek - Juniorky (Finále)

Finále (so, 11.5.2019 - 16:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška KopcováEliška Kopcová 01 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 65.86
2 Tereza KašpárkováTereza Kašpárková 00 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 69.93
3 Pavlína VašinováPavlína Vašinová 01 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 3 73.91
Celkem 3 závodníků

1500 m překážek - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 11.5.2019 - 14:45) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Ludmila HřebíčkováLudmila Hřebíčková 03 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 5 5:41.31
2 Andrea NěmcováAndrea Němcová 02 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 3 5:45.11
3 Tereza MazlováTereza Mazlová 02 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 4 5:47.86
Celkem 3 závodníků

2000 m překážek - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 11.5.2019 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jakub UrbánekJakub Urbánek 03 JAC BrnoJAC Brno 1 6:11.56
2 Lukáš BudíkLukáš Budík 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 6:43.19
3 Martin PohankaMartin Pohanka 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 6:47.62
4 Ondřej NěmecOndřej Němec 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 6:57.42
5 Andrzej WaclawikAndrzej Waclawik 03 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 7:24.98
MS Matyáš JánskýMatyáš Jánský 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 7 6:17.65
MS Petr BahenskýPetr Bahenský 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 6:38.16
MS Petr LukšPetr Lukš 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 8 6:44.53
Celkem 8 závodníků

3000 m překážek - Muži (Finále)

Finále (so, 11.5.2019 - 15:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jan OsolsoběJan Osolsobě 98 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 4 10:22.45
Celkem 1 závodníků

3000 m překážek - Junioři (Finále)

Finále (so, 11.5.2019 - 15:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Adam JanošíkAdam Janošík 01 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 4 10:36.21
2 Jiří SadilJiří Sadil 01 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 5 10:56.27
Celkem 2 závodníků

3000 m překážek - Ženy (Finále)

Finále (so, 11.5.2019 - 15:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Kateřina KrtkováKateřina Krtková 98 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 12:27.48
2 Kristýna KošákováKristýna Košáková 95 TJ UničovTJ Uničov 4 12:53.11
MS Bára StýblováBára Stýblová 99 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 11:14.66
Celkem 3 závodníků

3000 m překážek - Juniorky (Finále)

Finále (so, 11.5.2019 - 15:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Soňa KouřilováSoňa Kouřilová 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 11:13.16
2 Veronika PopelkováVeronika Popelková 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 12:41.73
Kristýna KrejsováKristýna Krejsová 01 AK KroměřížAK Kroměříž 3 DNF
Celkem 3 závodníků

4 x 100 m - Muži (Finále)

Finále (so, 11.5.2019 - 14:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
Buráň, Majerčák, Zajíc, Běhávka Buráň, Majerčák, Zajíc, Běhávka AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 2 DQ
Celkem 1 závodníků

4 x 100 m - Junioři (Finále)

Finále (so, 11.5.2019 - 14:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kučera, Hanzlík, Kučera, Mrlík Kučera, Hanzlík, Kučera, Mrlík TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 8 47.85
Mautner, Belfín, Dutelly, Kňáva Mautner, Belfín, Dutelly, Kňáva Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 DNS
Celkem 2 závodníků

4 x 100 m - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 11.5.2019 - 14:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dočkal, Sychra, Bujdák, Pražák Dočkal, Sychra, Bujdák, Pražák TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5 44.31
2 Derka, Lenomar, Paralič, Stloukal Derka, Lenomar, Paralič, Stloukal Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 4 45.49
3 Hartmann, Čermák, Konečný, Křivánek Hartmann, Čermák, Konečný, Křivánek AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 45.93
Nevrla, Sládek, Šalman, Horák Nevrla, Sládek, Šalman, Horák Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 DNS
Celkem 4 závodníků

4 x 100 m - Juniorky (Finále)

Finále (so, 11.5.2019 - 14:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
Matulová, Navrátilová, Smejkalová, Hladíková Matulová, Navrátilová, Smejkalová, Hladíková AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 DNF
Wagnerová, Sikorová, Glučová, Jarošková Wagnerová, Sikorová, Glučová, Jarošková Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 6 NM
Celkem 2 závodníků

4 x 100 m - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 11.5.2019 - 14:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
Fornůsková, Sklenářová, Suchánková, Borová Fornůsková, Sklenářová, Suchánková, Borová SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 NM
Urbášková, Černocká, Červená, Hřebíčková Urbášková, Černocká, Červená, Hřebíčková AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 3 NM
Kubíčková, Mičunková, Eichlerová, Pallová Kubíčková, Mičunková, Eichlerová, Pallová Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 DNS
Celkem 3 závodníků

4 x 400 m - Muži (Finále)

Finále (so, 11.5.2019 - 19:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dvořák, Gaszczyk, Hvasta, Zeman Dvořák, Gaszczyk, Hvasta, Zeman AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 3:31.14
2 Kalous, Hajzler, Derka, Lenomar Kalous, Hajzler, Derka, Lenomar Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 3 3:33.62
Celkem 2 závodníků

4 x 400 m - Junioři (Finále)

Finále (so, 11.5.2019 - 19:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Grégr, Janošík, Hřebíček, Lenhart Grégr, Janošík, Hřebíček, Lenhart AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 5 3:36.66
Gogela, Kňáva, Žlutíř, Dutelly Gogela, Kňáva, Žlutíř, Dutelly Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 DNS
Celkem 2 závodníků

4 x 400 m - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 11.5.2019 - 19:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Čermák, Konečný, Křivánek, Hartmann Čermák, Konečný, Křivánek, Hartmann AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 3:51.12
2 Pohanka, Němec, Košťál, Švejnoha Pohanka, Němec, Košťál, Švejnoha AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 7 4:05.62
Celkem 2 závodníků

4 x 400 m - Juniorky (Finále)

Finále (so, 11.5.2019 - 19:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matějáková, Kouřilová, Dobrovolná, Hladíková Matějáková, Kouřilová, Dobrovolná, Hladíková AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 4:23.02
Celkem 1 závodníků

4 x 400 m - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 11.5.2019 - 19:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Červená, Černocká, Hřebíčková, Klimentová Červená, Černocká, Hřebíčková, Klimentová AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 3 4:33.62
2 Smejkalová, Navrátilová, Matulová, Kleiblová Smejkalová, Navrátilová, Matulová, Kleiblová AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 4:48.07
Celkem 2 závodníků

Skok vysoký - Muži (Finále)

Finále (so, 11.5.2019 - 13:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1.651.701.751.801.851.901.952.002.022.102.152.20
1 Tomáš FišerTomáš Fišer
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
96 5 2.00 --ooooxxoxoxxx
2 Jakub BystroňJakub Bystroň
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
99 1 1.95 ---o-xoxxoxxx
3= Christian StankušChristian Stankuš
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
98 4 1.90 ---o-oxxx
3= Jan VojtekJan Vojtek
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
99 3 1.90 --ooooxxx
5 Tomáš DočkalTomáš Dočkal
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
97 2 1.85 -ooooxxx
Celkem 5 závodníků

Skok vysoký - Junioři (Finále)

Finále (so, 11.5.2019 - 13:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1.651.701.751.801.851.901.952.002.052.102.152.20
1 Jakub KuntJakub Kunt
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
01 1 1.90 ---oxoxoxxx
2 Siddartha SivilaSiddartha Sivila
TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s.
00 4 1.80 oooxoxxx
3 Ivan CharbakaIvan Charbaka
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
01 3 1.80 oxooxoxxx
4 Dominik MartinkaDominik Martinka
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
01 2 1.75 oooxxx
Celkem 4 závodníků

Skok vysoký - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 11.5.2019 - 15:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1.601.651.701.751.801.851.881.911.941.972.002.03
1 Lukáš VajdaLukáš Vajda
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
03 6 1.80 -oooxxoxxx
2 Richard JanišRichard Janiš
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
02 7 1.80 ooxoxoxxoxxx
3 Robert GondaRobert Gonda
Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s.
03 1 1.75 oxoxxooxxx
4 Roman ProkopRoman Prokop
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
02 5 1.75 oooxxoxxx
5 Ondřej BuráňOndřej Buráň
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
03 8 1.70 oxoxoxxx
6 Luděk ČumpelíkLuděk Čumpelík
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
03 2 1.65 oxoxxx
Michal BujdákMichal Bujdák
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
03 3 DNS
Libor ŠkobránekLibor Škobránek
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
02 9 DNS
Samuel DudaSamuel Duda
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
02 4 DNS
Celkem 9 závodníků

Skok vysoký - Ženy (Finále)

Finále (so, 11.5.2019 - 11:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1.451.501.551.591.631.661.691.711.731.751.771.791.811.831.851.871.89
1 Kristína BoškováKristína Bošková
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
99 2 1.73 ---ooxoo-oxxx
Michaela VeseláMichaela Veselá
TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s.
98 1 NM
Celkem 2 závodníků

Skok vysoký - Juniorky (Finále)

Finále (so, 11.5.2019 - 11:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1.451.501.551.591.631.661.691.711.731.751.771.791.811.831.851.871.89
1 Anna BravencováAnna Bravencová
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
01 1 1.69 -ooxooxxoxoxxx
2 Veronika ČejnováVeronika Čejnová
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
00 3 1.66 -ooxoooxxx
3 Lucie SedláčkováLucie Sedláčková
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
01 4 1.66 --oooxoxxx
4 Nikola GavendováNikola Gavendová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
00 2 1.59 --ooxxx
Celkem 4 závodníků

Skok vysoký - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 11.5.2019 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1.451.501.551.591.631.661.691.721.751.771.801.811.831.851.871.89
1 Klára KrejčiříkováKlára Krejčiříková
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
02 9 1.80 ----oooo-xxoxxo-xxx
2 Michaela HorváthováMichaela Horváthová
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
02 8 1.69 --ooxoooxxx
3 Adéla NeužilováAdéla Neužilová
JAC BrnoJAC Brno
02 7 1.55 oxooxxx
4= Nela DrozdováNela Drozdová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
03 3 1.55 ooxoxxx
4= Anna KalincováAnna Kalincová
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
02 6 1.55 ooxoxxx
6 Kateřina LinhartováKateřina Linhartová
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
03 2 1.50 xxoxxoxxx
7 Denisa StehlíkováDenisa Stehlíková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
02 5 1.45 oxxx
Michaela VogelováMichaela Vogelová
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
02 1 DNS
Veronika AndrýskováVeronika Andrýsková
Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s.
03 4 NM
Celkem 9 závodníků

Skok o tyči - Muži (Finále)

Finále (so, 11.5.2019 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 2.722.923.123.323.523.623.723.823.924.024.124.224.324.424.52
1 Jakub HolekJakub Holek
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
95 1 4.32 --------o-o-o-xxx
Celkem 1 závodníků

Skok o tyči - Junioři (Finále)

Finále (so, 11.5.2019 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 2.722.923.123.323.523.623.723.823.924.024.124.224.32
1 Sebastian HajzlerSebastian Hajzler
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
01 5 4.02 --------xoxo--xxx
2 Ivan CharbakaIvan Charbaka
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
01 4 3.72 ooooxoooxxx
3 Adam ŠubíkAdam Šubík
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
01 3 3.52 ooooxxoxxx
4 Marek KalousMarek Kalous
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
00 2 2.72 oxxx
5 Vojtěch ŘehaVojtěch Řeha
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
02 1 2.72 xxoxxx
Celkem 5 závodníků

Skok o tyči - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 11.5.2019 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 2.722.923.123.323.523.623.723.823.924.024.124.22
1 Jiří NovotnýJiří Novotný
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
03 8 4.02 ---oxoooxooxoxxx
2 Henrich StrýčekHenrich Strýček
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
02 6 3.92 ----oooxxoxxoxxx
3 Martin CeltaMartin Celta
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
02 5 3.32 oooxoxxx
4 Jiří ZedníkJiří Zedník
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
03 7 3.32 --oxxoxxx
5 Theo BébarTheo Bébar
Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s.
02 4 3.12 oooxxx
6 Jakub SkopalJakub Skopal
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
03 2 3.12 xxoooxxx
Samuel DudaSamuel Duda
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
02 3 DNS
MS Mario HajzlerMario Hajzler
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
04 1 3.62
Celkem 8 závodníků

Skok o tyči - Ženy (Finále)

Finále (so, 11.5.2019 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 2.212.412.612.812.913.013.113.213.313.413.513.613.713.813.914.014.114.21
1 Veronika StrýčkováVeronika Strýčková
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
99 6 3.31 --------xoxxx
2 Tereza HromadníkováTereza Hromadníková
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
99 5 3.21 ---oo-oxoxxx
3 Andrea ValentováAndrea Valentová
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
98 4 2.91 -oxoooxxx
4 Denisa HubáčkováDenisa Hubáčková
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
96 2 2.61 oxxoxoxxx
5 Denisa ZhřívalováDenisa Zhřívalová
AC ČejkoviceAC Čejkovice
99 3 2.61 -oxxoxxx
6 Soňa LisníkováSoňa Lisníková
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
98 1 2.21 oxxx
Celkem 6 závodníků

Skok o tyči - Juniorky (Finále)

Finále (so, 11.5.2019 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 2.212.412.612.812.913.013.113.213.313.413.513.613.713.813.914.014.114.21
1 Veronika JiráčkováVeronika Jiráčková
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
01 2 3.01 -oxooooxxx
2 Denisa GottvaldováDenisa Gottvaldová
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
01 1 2.21 xoxxx
Celkem 2 závodníků

Skok o tyči - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 11.5.2019 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 2.212.412.612.812.913.013.113.213.313.413.513.563.76
1 Tereza JaníkováTereza Janíková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
02 11 3.56 -----o-xo-xoxxooxxx
2 Petra PicmausováPetra Picmausová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
02 10 3.51 ------xxoooooxxx
3 Lucie PiskováLucie Pisková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
03 9 3.41 ----ooooxoxoxxx
4 Taťána DobešováTaťána Dobešová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
02 8 3.01 --ooxoxxoxxx
5= Helena BalabánováHelena Balabánová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
03 7 2.61 oooxxx
5= Eliška HenklováEliška Henklová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
02 6 2.61 -ooxxx
7 Kateřina ČamlíkováKateřina Čamlíková
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
02 5 2.61 xoooxxx
8 Nela MikeskováNela Mikesková
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
03 4 2.41 oxoxxx
9 Karolína NavrátilováKarolína Navrátilová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
03 3 2.21 oxxx
10 Daniela JurečkováDaniela Jurečková
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
03 2 2.21 xoxxx
Sabina JeličováSabina Jeličová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
03 1 DNS
Celkem 11 závodníků

Skok daleký - Muži (Finále)

Finále (so, 11.5.2019 - 10:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jakub BystroňJakub Bystroň
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
99 1 7.28 +0.7 m/s 7.13  +0.06.78  +0.2x7.137.28  +0.76.98  +0.06.89  -0.7
2 Matěj NamysloMatěj Namyslo
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
99 3 6.59 -0.2 m/s 6.48  +1.46.36  +0.3x6.486.59  -0.26.53  +0.36.50  +0.0
3 Ondřej HabrOndřej Habr
AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s.
99 2 5.87 +0.8 m/s 5.68  +0.55.67  +0.6x5.685.75  +0.05.87  +0.8x
Celkem 3 závodníků

Skok daleký - Junioři (Finále)

Finále (so, 11.5.2019 - 10:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jakub KuntJakub Kunt
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
01 9 6.61 -0.8 m/s 6.34  -0.56.47  -0.16.61  -0.86.616.52  -0.26.40  +0.56.49  +0.1
2 Siddartha SivilaSiddartha Sivila
TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s.
00 8 6.43 -0.3 m/s 6.43  -0.36.40  -0.26.25  -0.46.436.40  -0.46.35  +0.5x
3 Jan MautnerJan Mautner
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
01 7 6.28 -0.4 m/s 6.18  -0.6xx6.186.16  +0.16.28  -0.4x
4 Petr KunetekPetr Kunetek
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
01 6 5.93 -0.4 m/s 5.89  +0.15.93  -0.45.63  +0.05.93x5.70  -0.3-
5 Pavel HorčičkaPavel Horčička
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
00 5 5.92 -0.3 m/s 5.92  -0.3xx5.925.84  -1.05.83  -0.6x
6 Jan ThiemelJan Thiemel
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
00 4 5.72 +0.2 m/s x5.72  +0.2x5.725.69  -0.4xx
7 Martin BelfínMartin Belfín
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
00 3 5.11 -0.1 m/s x5.05  +0.7x5.055.08  +0.55.11  -0.1-
8 Jakub VrátnýJakub Vrátný
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
00 2 4.92 +1.1 m/s 4.69  -0.74.62  +1.04.63  +0.34.694.76  +0.04.92  +1.14.42  +0.2
Tomáš StachTomáš Stach
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
01 1 NM
Celkem 9 závodníků

Skok daleký - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 11.5.2019 - 09:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jakub PetrjanošJakub Petrjanoš
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
02 13 6.54 +0.9 m/s 6.29  -0.36.11  +0.46.14  -1.06.296.30  -0.86.54  +0.96.49  -0.8
2 Ondřej BuráňOndřej Buráň
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
03 15 6.48 -0.4 m/s 6.40  +0.46.41  +0.16.48  -0.46.48xxx
3 Daniel JurášDaniel Juráš
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
02 9 6.31 +0.0 m/s 5.95  -0.46.02  -0.16.04  -0.36.04x6.05  +0.16.31  +0.0
4 Dan KovářDan Kovář
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
02 14 6.13 +1.3 m/s 6.13  +1.33.79  +0.05.64  -0.36.136.13  +0.16.05  +0.05.99  -0.1
5 Matěj ŠípekMatěj Šípek
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
02 1 5.85 +0.5 m/s xx5.85  +0.55.85x5.73  +0.7x
6 Adam StloukalAdam Stloukal
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
03 7 5.84 -0.1 m/s 5.17  +0.05.84  -0.15.67  +0.35.845.44  +0.75.54  +0.0x
7 Jonáš KonečnýJonáš Konečný
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
03 11 5.84 -0.7 m/s 5.84  -0.7x5.56  -0.65.845.39  +1.25.31  -0.3x
8 Robert GondaRobert Gonda
Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s.
03 5 5.83 -0.6 m/s 5.83  -0.6x5.49  +1.25.835.43  +1.05.76  +0.05.55  -0.8
9 Václav KrauerVáclav Krauer
Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s.
03 8 5.83 +0.4 m/s 5.42  -0.15.83  +0.45.48  +1.25.830.00.00.0
10 Ondřej StaśOndřej Staś
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
03 12 5.66 +0.3 m/s 5.35  +0.05.66  +0.35.35  +0.95.660.00.00.0
11 Tomáš LisákTomáš Lisák
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
03 4 5.47 +1.0 m/s 5.39  -0.45.34  -0.45.47  +1.05.470.00.00.0
12 Štěpán ProkešŠtěpán Prokeš
JAC BrnoJAC Brno
02 3 5.45 +0.0 m/s 5.45  +0.0x4.53  +0.85.450.00.00.0
13 Ondřej BudíkOndřej Budík
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
03 6 5.36 +0.1 m/s 5.13  +0.15.36  +0.1x5.360.00.00.0
14 Matias ŠpičákMatias Špičák
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
03 2 4.74 +0.8 m/s 4.41  -0.54.69  +0.24.74  +0.84.740.00.00.0
Jakub KopečekJakub Kopeček
JAC BrnoJAC Brno
03 10 DNS
Celkem 15 závodníků

Skok daleký - Ženy (Finále)

Finále (so, 11.5.2019 - 13:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Michaela GieselováMichaela Gieselová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
99 3 5.54 +2.4 m/s 5.39 -2.2 m/s 5.14  +0.15.54  +2.45.39  -2.25.545.30  -0.45.28  -0.75.25  +0.8
2 Tereza HromadníkováTereza Hromadníková
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
99 2 5.37 +0.1 m/s xx5.19  -0.45.195.37  +0.1x5.15  -0.8
3 Natálie SmolkováNatálie Smolková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
97 4 5.27 -0.1 m/s x5.27  -0.14.97  -0.15.275.14  -1.75.24  +1.4x
4 Aneta PalánováAneta Palánová
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
97 1 4.92 +1.5 m/s x4.86  +1.64.76  +2.14.864.41  +0.24.92  +1.5x
Celkem 4 závodníků

Skok daleký - Juniorky (Finále)

Finále (so, 11.5.2019 - 13:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Monica HladíkováMonica Hladíková
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
01 4 5.42 +1.2 m/s 5.01  +0.44.93  +1.34.99  +0.55.015.08  +0.05.19  +1.05.42  +1.2
2 Klára TeofilováKlára Teofilová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
01 3 5.29 +0.9 m/s xxx0.05.10  +0.6x5.29  +0.9
3 Adriana GrulichováAdriana Grulichová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
00 2 5.18 +1.2 m/s 4.94  +1.2x4.24  +0.04.944.87  -0.24.92  +0.45.18  +1.2
4 Pavlína VašinováPavlína Vašinová
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
01 1 5.10 -1.4 m/s 3.70  +0.45.10  -1.44.81  -0.55.104.69  -0.54.80  +0.94.80  -1.2
Celkem 4 závodníků

Skok daleký - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 11.5.2019 - 12:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Veronika EichlerováVeronika Eichlerová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
02 26 5.60 +0.2 m/s 5.24  -0.95.00  -0.7x5.245.29  -0.65.60  +0.25.30  -1.2
2 Lucie MičunkováLucie Mičunková
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
02 28 5.54 +0.0 m/s 5.11  -0.25.54  +0.05.50  -0.75.544.88  -0.25.26  -0.25.20  -1.0
3 Lucie PiskováLucie Pisková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
03 21 5.44 -0.5 m/s 5.08  +0.45.24  -1.3x5.245.44  -0.5x3.69  -1.1
4 Tereza SklenářováTereza Sklenářová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
03 23 5.36 -0.1 m/s 5.04  +0.25.26  -0.25.36  -0.15.365.30  +0.1x5.24  +0.0
5 Kateřina ValíkováKateřina Valíková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
02 27 5.26 -1.3 m/s 5.25  -1.45.23  +0.5x5.25x3.67  -0.85.26  -1.3
6 Elena UrbáškováElena Urbášková
AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s.
03 25 5.25 +0.1 m/s 5.14  -0.55.03  -1.0x5.145.25  +0.15.17  +0.75.13  -0.6
7 Kateřina ČernockáKateřina Černocká
AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s.
05 15 5.01 -0.5 m/s 5.01  -0.54.87  -0.5x5.01x4.96  +1.9x
8 Denisa StehlíkováDenisa Stehlíková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
02 13 4.95 -0.4 m/s 4.68  +0.24.64  -0.34.95  -0.44.954.83  -1.04.65  +0.04.86  -1.0
9 Nela DrozdováNela Drozdová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
03 16 4.87 +0.1 m/s x4.87  +0.14.72  +0.24.870.00.00.0
10 Adéla HlochováAdéla Hlochová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
02 11 4.86 -1.3 m/s 4.86  -1.3x4.85  +1.04.860.00.00.0
11 Barbora MitevováBarbora Mitevová
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
03 20 4.84 +1.3 m/s x4.84  +1.34.69  +0.14.840.00.00.0
12 Zuzana VítkováZuzana Vítková
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
03 18 4.83 -1.1 m/s 4.58  -0.84.59  +0.04.83  -1.14.830.00.00.0
13 Kateřina OsičkováKateřina Osičková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
03 19 4.74 +0.0 m/s 4.49  -0.24.74  +0.04.71  +0.04.740.00.00.0
14 Veronika AndrýskováVeronika Andrýsková
Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s.
03 10 4.73 +0.1 m/s 4.66  -0.54.56  +0.44.73  +0.14.730.00.00.0
15 Kateřina KoutnáKateřina Koutná
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
02 7 4.70 -0.5 m/s 4.62  +0.04.70  -0.54.56  -1.44.700.00.00.0
16 Tereza JanůTereza Janů
Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s.
03 14 4.66 -0.2 m/s 4.48  -0.64.22  -0.34.66  -0.24.660.00.00.0
17 Martina GalburováMartina Galburová
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
03 8 4.52 -0.4 m/s 4.52  -0.44.44  -0.14.47  -1.04.520.00.00.0
18 Klára AdlerováKlára Adlerová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
03 5 4.45 +0.0 m/s 4.45  +0.04.41  +0.44.28  -0.54.450.00.00.0
19 Šárka PallováŠárka Pallová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
02 12 4.41 +0.0 m/s x4.41  +0.04.29  +0.14.410.00.00.0
20 Anna HalasováAnna Halasová
Orel VyškovOrel Vyškov
03 6 4.26 +0.1 m/s x4.26  +0.1x4.260.00.00.0
21 Adéla SobčíkováAdéla Sobčíková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
02 9 3.75 -0.5 m/s x3.75  -0.5x3.750.00.00.0
22 Barbora ZapletalováBarbora Zapletalová
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
03 4 3.28 -1.0 m/s xx3.28  -1.03.280.00.00.0
Nikola GoldováNikola Goldová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
02 2 DNS
Barbora JelínkováBarbora Jelínková
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
02 24 NM
Barbora PokornáBarbora Pokorná
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
02 22 NM
Kateřina LinhartováKateřina Linhartová
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
03 3 NM
Michaela BurianováMichaela Burianová
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
03 1 NM
Agáta TepláAgáta Teplá
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
02 17 NM
Celkem 28 závodníků

Trojskok - Muži (Finále)

Finále (so, 11.5.2019 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Tomáš HolýTomáš Holý
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
96 1 14.04 -0.9 m/s 13.53  -0.4x13.95  -0.113.95x14.04  -0.9x
Celkem 1 závodníků

Trojskok - Junioři (Finále)

Finále (so, 11.5.2019 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jakub KuntJakub Kunt
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
01 4 13.83 -0.1 m/s 13.81  -1.8x13.51  -0.713.8113.78  +0.212.41  -0.613.83  -0.1
2 Tomáš StachTomáš Stach
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
01 6 13.56 +1.4 m/s x13.33  -1.613.54  +1.013.5413.56  +1.413.39  -0.2x
3 Jonáš VáverkaJonáš Váverka
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
01 5 12.88 -1.6 m/s 12.60  -0.812.88  -1.612.29  -1.312.8812.77  +0.7x12.87  -0.3
4 David JanákDavid Janák
JAC BrnoJAC Brno
01 3 12.30 +0.0 m/s xxx0.012.11  +0.012.30  +0.0x
5 Maxim KňávaMaxim Kňáva
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
01 2 12.23 -2.7 m/s 12.00  +0.112.01  -0.611.88  +0.112.0112.15  -0.211.97  -1.212.23  -2.7
6 Jan ThiemelJan Thiemel
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
00 1 12.06 -0.6 m/s 11.71  -0.611.13  +0.112.06  -0.612.06xx11.93  -1.4
Celkem 6 závodníků

Trojskok - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 11.5.2019 - 14:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jakub ZawadaJakub Zawada
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
02 6 13.22 +0.0 m/s 12.44  -1.812.73  -1.9x12.73x13.06  +0.413.22  +0.0
2 Štěpán ProkešŠtěpán Prokeš
JAC BrnoJAC Brno
02 5 12.88 -0.2 m/s x11.35  -0.5x11.3512.58  -0.912.69  -0.612.88  -0.2
3 Tomáš KozmíkTomáš Kozmík
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
02 3 12.77 -0.7 m/s 12.25  -0.712.02  -0.112.07  -0.912.2512.36  +0.2x12.77  -0.7
4 Roman ProkopRoman Prokop
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
02 4 11.96 -0.5 m/s x11.96  -0.5-11.96---
5 Robin DorotíkRobin Dorotík
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
03 2 11.86 +0.2 m/s xx11.63  +0.311.6311.71  +0.111.86  +0.211.79  -0.9
6 Jakub DerkaJakub Derka
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
03 1 10.89 -1.2 m/s 10.46  -0.5x10.50  -0.910.5010.89  -1.210.30  -1.2-
Celkem 6 závodníků

Trojskok - Ženy (Finále)

Finále (so, 11.5.2019 - 18:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Soňa LisníkováSoňa Lisníková
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
98 1 10.82 -0.3 m/s 10.82  -0.310.48  -0.5x10.8209.87  -0.6-x
2 Natálie SmolkováNatálie Smolková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
97 4 10.72 -0.4 m/s 10.38  -1.610.72  -0.410.09  -0.810.7210.48  -0.110.40  -0.9x
Petra FritschováPetra Fritschová
JAC BrnoJAC Brno
99 3 DNS
MS Lucie MájkováLucie Májková
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
88 2 12.40 -1.4 m/s 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 4 závodníků

Trojskok - Juniorky (Finále)

Finále (so, 11.5.2019 - 18:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Lenka BurianováLenka Burianová
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
00 7 11.96 -0.2 m/s 11.80  +0.011.96  -0.2x11.9611.64  -0.8x10.34  -1.4
2 Klára TeofilováKlára Teofilová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
01 6 11.73 +0.0 m/s 11.70  -0.411.73  +0.011.63  -0.711.73-11.32  -1.0x
3 Adéla LegerskáAdéla Legerská
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
01 4 11.28 -0.7 m/s 11.00  -1.211.28  -0.710.91  -0.411.2810.95  -0.911.00  -0.111.22  -0.3
4 Nikola DvorskáNikola Dvorská
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
00 5 11.22 -0.9 m/s 10.80  -0.611.04  -0.111.22  -0.911.2210.98  +0.011.16  -0.210.72  -0.3
5 Veronika ZotykováVeronika Zotyková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
00 3 10.65 -0.5 m/s x10.45  -1.0x10.45x10.08  -0.410.65  -0.5
6 Lucie HöfrováLucie Höfrová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
01 1 10.51 +0.2 m/s 10.19  -0.5x09.96  -0.410.1910.51  +0.2xx
7 Veronika ČejnováVeronika Čejnová
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
00 2 10.43 -0.7 m/s x10.43  -0.7x10.43xxx
Celkem 7 závodníků

Trojskok - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 11.5.2019 - 17:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Barbora PokornáBarbora Pokorná
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
02 1 11.43 -0.2 m/s 11.43  -0.211.06  -0.511.18  -0.111.4311.20  -0.7xx
2 Klára NingerováKlára Ningerová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
03 8 11.42 -0.4 m/s 11.11  +0.011.41  -0.4x11.4111.07  -0.711.42  -0.409.64  -0.6
3 Kateřina ValíkováKateřina Valíková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
02 7 11.15 +0.5 m/s 09.93  -1.010.93  -0.4x10.9310.89  -1.511.15  +0.510.99  -1.1
4 Adéla NeužilováAdéla Neužilová
JAC BrnoJAC Brno
02 6 10.86 -1.0 m/s 10.86  -1.010.83  -1.4x10.86x09.89  -1.810.23  +0.0
5 Martina GalburováMartina Galburová
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
03 3 10.65 +0.1 m/s 10.65  +0.110.18  -0.910.22  -0.310.6510.14  -0.409.79  -0.810.34  -0.5
6 Aneta KlečkováAneta Klečková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
03 4 09.98 +0.0 m/s xx09.98  +0.009.98x09.48  -0.109.75  -0.2
7 Natalie MarešováNatalie Marešová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
02 2 09.93 -0.8 m/s xxx0.0xx09.93  -0.8
8 Tereza MartinkováTereza Martinková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
02 5 09.88 -0.4 m/s 09.56  -0.7x09.73  +0.309.7309.88  -0.409.81  -0.9x
Celkem 8 závodníků

Vrh koulí 3kg - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 11.5.2019 - 12:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Katrin BrzyszkowskáKatrin Brzyszkowská
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
03 10 15.11 15.110.00.015.110.00.00.0
2 Lucie KrálováLucie Králová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
02 9 14.03 14.030.00.014.030.00.00.0
3 Marta KurachováMarta Kurachová
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
03 8 13.24 13.240.00.013.240.00.00.0
4 Karolína MorbitzerováKarolína Morbitzerová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
02 7 11.99 11.990.00.011.990.00.00.0
5 Adriana MášováAdriana Mášová
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
02 4 11.40 11.400.00.011.400.00.00.0
6 Barbora HéžováBarbora Héžová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
03 6 11.18 11.180.00.011.180.00.00.0
7 Vendula DivišováVendula Divišová
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
02 5 10.77 10.770.00.010.770.00.00.0
8 Hana BrukováHana Bruková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
02 1 10.41 10.410.00.010.410.00.00.0
9 Adéla SobčíkováAdéla Sobčíková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
02 3 09.51 09.510.00.009.510.00.00.0
10 Kateřina LinhartováKateřina Linhartová
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
03 2 08.49 08.490.00.008.490.00.00.0
Celkem 10 závodníků

Vrh koulí 4kg - Ženy (Finále)

Finále (so, 11.5.2019 - 13:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Gabriela PallováGabriela Pallová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
93 1 14.09 13.9113.8914.0914.09xx13.16
2 Leona VargováLeona Vargová
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
99 6 11.53 11.3811.5311.2711.53x10.93-
3 Marie KlanicováMarie Klanicová
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
99 5 09.93 09.1609.2409.3709.37x09.5109.93
4 Klaudie GrycováKlaudie Grycová
Orel VyškovOrel Vyškov
97 2 08.98 08.4208.8208.8508.8508.7808.6008.98
5 Lenka HornováLenka Hornová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
90 3 08.98 08.83x08.8008.8308.78x08.98
6 Kateřina BubíkováKateřina Bubíková
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
99 4 08.59 08.36x08.5908.59x08.4008.43
Celkem 6 závodníků

Vrh koulí 4kg - Juniorky (Finále)

Finále (so, 11.5.2019 - 13:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Blanka TomáškováBlanka Tomášková
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
00 6 13.80 10.5012.7313.6213.6213.8013.3512.88
2 Denisa PřečkováDenisa Přečková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
00 7 13.19 12.7812.4413.1913.1912.9112.8913.09
3 Eliška ZahradníčkováEliška Zahradníčková
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
01 5 12.53 12.4612.3712.1412.4612.4912.5312.34
4 Klára JelínkováKlára Jelínková
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
01 4 11.20 09.8510.9611.2011.2010.97x10.34
5 Adéla RyndováAdéla Ryndová
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
00 3 08.60 08.0808.2408.6008.6007.8008.15x
6 Adéla KelblováAdéla Kelblová
AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s.
01 2 06.85 06.6206.3906.8506.8506.6306.2906.66
Lucie HöfrováLucie Höfrová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
01 1 DNS
Celkem 7 závodníků

Vrh koulí 5kg - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 11.5.2019 - 16:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Martin PonížilMartin Ponížil
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
02 10 15.80 13.2714.06x14.06x15.80x
2 Jonáš KolomazníkJonáš Kolomazník
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
03 9 14.81 13.38x13.4113.4113.86x14.81
3 Daniel MatušíkDaniel Matušík
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
03 8 13.44 x13.44x13.4413.4213.11x
4 Vojtěch PsotkaVojtěch Psotka
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
02 7 12.87 11.8512.0412.8712.8712.6012.7612.82
5 Adam JanekAdam Janek
Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s.
03 3 11.15 10.4910.6910.9310.9310.2210.5911.15
6 Matěj SabelaMatěj Sabela
JAC BrnoJAC Brno
03 5 11.13 x10.57x10.5710.7610.8311.13
7 Michal KáňaMichal Káňa
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
03 6 11.12 10.97xx