Back

 / Vložené závody při Trojce na dráze

Frýdek-Místek (10. 4. 2019)

Skok vysoký - Ml. žáci (středa, 10.4.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Jan KlimasJan Klimas 061105 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1.30
2 Pavel EbrPavel Ebr 060715 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1.25
3 Sebastian VelikýSebastian Veliký 061025 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1.25
Skok vysoký - Ml. žákyně (středa, 10.4.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Tereza KubajurováTereza Kubajurová 070205 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1.30
2 Lea ErmisováLea Ermisová 060513 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1.30
3 Nela KolčářováNela Kolčářová 070213 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1.30
Vrh koulí 2kg - Ml. žákyně (středa, 10.4.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Aneta KrálováAneta Králová 061211 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 07.56
Vrh koulí 3kg - Dorostenky (středa, 10.4.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Eliška SkotnicováEliška Skotnicová 030903 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 09.21
2 Mojisola AkereleMojisola Akerele 030901 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 07.84
3 Aneta ŠtalzerováAneta Štalzerová 030304 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 07.83
Vrh koulí 3kg - Žákyně (středa, 10.4.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Kristýna BizoňováKristýna Bizoňová 041213 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 08.12
2 Anna TulejováAnna Tulejová 041210 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 05.30
Vrh koulí 4kg - Žáci (středa, 10.4.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Dominik GöttlicherDominik Göttlicher 041022 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 11.72
Hod diskem 0,75kg - Žákyně (středa, 10.4.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Kristýna BizoňováKristýna Bizoňová 041213 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 23.28
2 Hana MaštalířováHana Maštalířová 051005 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 18.02
Hod diskem 0,75kg - Ml. žákyně (středa, 10.4.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Aneta KrálováAneta Králová 061211 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 15.53
Hod diskem 1kg - Žáci (středa, 10.4.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Dominik GöttlicherDominik Göttlicher 041022 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 36.56
Hod diskem 1kg - Dorostenky (středa, 10.4.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Eliška SkotnicováEliška Skotnicová 030903 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 21.65
2 Mojisola AkereleMojisola Akerele 030901 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 19.79
3 Aneta ŠtalzerováAneta Štalzerová 030304 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 19.68
Hod diskem 1,75kg - Junioři (středa, 10.4.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Petr LisníkPetr Lisník 000720 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 25.05
Hod kladivem 3kg - Dorostenky (středa, 10.4.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Mojisola AkereleMojisola Akerele 030901 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 26.25
2 Eliška SkotnicováEliška Skotnicová 030903 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 19.82
3 Aneta ŠtalzerováAneta Štalzerová 030304 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 18.68
Hod kladivem 3kg - Žákyně (středa, 10.4.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Kristýna BizoňováKristýna Bizoňová 041213 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 21.49
2 Hana MaštalířováHana Maštalířová 051005 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 16.21
3 Anna TulejováAnna Tulejová 041210 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 14.17
Hod kladivem 3kg - Ml. žákyně (středa, 10.4.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Aneta KrálováAneta Králová 061211 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 18.39
Hod kladivem 4kg - Žáci (středa, 10.4.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Dominik GöttlicherDominik Göttlicher 041022 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 24.74
Hod oštěpem 400g - Ml. žákyně (středa, 10.4.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Aneta KrálováAneta Králová 061211 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 19.40
Hod oštěpem 500g - Dorostenky (středa, 10.4.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Eliška SkotnicováEliška Skotnicová 030903 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 25.02
2 Aneta ŠtalzerováAneta Štalzerová 030304 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 24.33
3 Barbora ŠigutováBarbora Šigutová 030814 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 19.76
Hod oštěpem 500g - Žákyně (středa, 10.4.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Kristýna BizoňováKristýna Bizoňová 041213 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 28.51
2 Anna TulejováAnna Tulejová 041210 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 09.59
Hod oštěpem 600g - Žáci (středa, 10.4.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Dominik GöttlicherDominik Göttlicher 041022 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 35.61
Hod oštěpem 800g - Junioři (středa, 10.4.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Petr LisníkPetr Lisník 000720 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 38.39