Back

 / Okresní přebory (technické disc.)

Prostějov (30. 4. 2019)

Skok vysoký - Žáci (úterý, 30.4.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Daniel KhýrDaniel Khýr 040510 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 1.61
2 Ondřej KomárekOndřej Komárek 040831 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 1.55
Skok vysoký - Ml. žáci (úterý, 30.4.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Martin MlčochMartin Mlčoch 060722 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 1.55
Skok vysoký - Dorostenky (úterý, 30.4.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Tereza KorhoňováTereza Korhoňová 020205 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 1.45
2 Markéta ŠevčíkováMarkéta Ševčíková 031201 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 1.35
Skok vysoký - Žákyně (úterý, 30.4.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Aneta KučerováAneta Kučerová 040605 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 1.35
2 Nikola LinhartováNikola Linhartová 040919 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 1.35
3 Kateřina PolákováKateřina Poláková 050405 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 1.25
Skok daleký - Dorostenci (úterý, 30.4.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Matěj ŠípekMatěj Šípek 020823 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 6.07
2 Ondřej HošťálekOndřej Hošťálek 031218 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 4.68
3 Marek VitásekMarek Vitásek 031223 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 4.55
Skok daleký - Žáci (úterý, 30.4.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Šimon PekařŠimon Pekař 050408 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 5.68
2 Adam PolanskýAdam Polanský 050205 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 4.93
3 Ondřej KlocOndřej Kloc 040822 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 4.89
Skok daleký - Ml. žáci (úterý, 30.4.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Ondřej HrubýOndřej Hrubý 060306 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 4.53
2 Albert KlocAlbert Kloc 060328 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 4.41
3 Jan MacourekJan Macourek 060627 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 4.36
Skok daleký - Dorostenky (úterý, 30.4.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Zuzana VítkováZuzana Vítková 031119 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 4.95
2 Martina DvořákováMartina Dvořáková 030511 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 4.93
3 Kateřina ZahálkováKateřina Zahálková 030922 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 4.50
Skok daleký - Žákyně (úterý, 30.4.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Julie NekoksováJulie Nekoksová 050816 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 4.59
2 Sofie SvětlíkováSofie Světlíková 050313 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 4.40
3 Adéla SekaninováAdéla Sekaninová 041215 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 4.22
Skok daleký - Ml. žákyně (úterý, 30.4.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Nela PírkováNela Pírková 060107 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 4.26
2 Anna SnášelováAnna Snášelová 060615 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 4.08
3 Aneta JanákováAneta Janáková 060908 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 4.04
Vrh koulí 2kg - Ml. žákyně (úterý, 30.4.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Anita ŠtarnovskáAnita Štarnovská 060213 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 08.30
2 Nela DerychováNela Derychová 060504 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 06.50
Vrh koulí 3kg - Ml. žáci (úterý, 30.4.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Ondřej HrubýOndřej Hrubý 060306 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 08.72
2 Marek MoudrýMarek Moudrý 060529 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 07.17
Vrh koulí 3kg - Dorostenky (úterý, 30.4.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Markéta ŠevčíkováMarkéta Ševčíková 031201 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 06.84
2 Gabriela HrádelováGabriela Hrádelová 031125 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 06.32
Vrh koulí 3kg - Žákyně (úterý, 30.4.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Sofie SvětlíkováSofie Světlíková 050313 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 08.50
2 Veronika HorákováVeronika Horáková 050729 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 07.79
3 Eliška BártováEliška Bártová 050120 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 07.56
Vrh koulí 4kg - Žáci (úterý, 30.4.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Adam PolanskýAdam Polanský 050205 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 09.42
2 Jakub SlavíkJakub Slavík 040902 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 08.89
3 Martin CardaMartin Carda 050617 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 08.50
Vrh koulí 5kg - Dorostenci (úterý, 30.4.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Matias ŠpičákMatias Špičák 031221 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 09.87
Hod oštěpem 400g - Ml. žákyně (úterý, 30.4.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Elena MatušíkováElena Matušíková 070622 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 10.58
Hod oštěpem 500g - Ml. žáci (úterý, 30.4.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Albert KlocAlbert Kloc 060328 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 25.28
2 Ondřej HrubýOndřej Hrubý 060306 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 21.21
3 Jan LangerJan Langer 060707 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 20.05
Hod oštěpem 500g - Žákyně (úterý, 30.4.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Adéla GrigelováAdéla Grigelová 051005 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 17.99
2 Vanesa VincencováVanesa Vincencová 050828 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 13.99
3 Hana VysloužilováHana Vysloužilová 051107 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 13.90
Hod oštěpem 600g - Žáci (úterý, 30.4.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Patrik VodákPatrik Vodák 050302 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 25.46
2 Ondřej KlocOndřej Kloc 040822 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 25.26
3 Daniel IndraDaniel Indra 040929 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 24.95
Hod oštěpem 700g - Dorostenci (úterý, 30.4.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Ondřej HošťálekOndřej Hošťálek 031218 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 29.06
2 Antonín KadlecAntonín Kadlec 031030 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 27.41
3 Ondřej KolmačkaOndřej Kolmačka 031021 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 16.32
Hod kriketovým míčkem - Ml. žáci (úterý, 30.4.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Jan ZávodskýJan Závodský 070626 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 38.01
2 Michal BálintMichal Bálint 060909 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 36.46
3 Jan MacourekJan Macourek 060627 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 34.88
Hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně (úterý, 30.4.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Anna SnášelováAnna Snášelová 060615 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 38.50
2 Barbora MinxováBarbora Minxová 060916 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 29.93
3 Nela PírkováNela Pírková 060107 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 29.91