Back

 / 2. kolo MaS družstev dorostu a juniorů – GIGANT

Olomouc (25. 5. 2019)

800 m - Dorostenci (sobota, 25.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Jakub GrégrJakub Grégr 020904 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 1:58.27 11.00
2 Matěj EliášMatěj Eliáš 030522 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5 2:00.58 9.00
3 Štěpán ŠeděnkaŠtěpán Šeděnka 021123 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 2:05.61 8.00
800 m - Dorostenky (sobota, 25.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Anna ZemaníkováAnna Zemaníková 020809 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 2:18.70 11.00
2 Hana KielarováHana Kielarová 031105 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 2 2:22.19 9.00
3 Klára NingerováKlára Ningerová 030125 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 2:22.48 8.00
1500 m - Junioři (sobota, 25.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Pavel StaníčekPavel Staníček 011002 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 4:14.74 11.00
2 Petr PazourekPetr Pazourek 000506 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 1 4:14.88 9.00
3 Martin GogelaMartin Gogela 010620 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 4:15.78 8.00
1500 m - Dorostenci (sobota, 25.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Matěj HřebačkaMatěj Hřebačka 030616 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 2 4:16.16 11.00
2 Martin HolubMartin Holub 020618 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 4:17.55 9.00
3 Michal HrochMichal Hroch 030218 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 4:18.38 8.00
1500 m - Juniorky (sobota, 25.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Lucia ŠišolákováLucia Šišoláková 021214 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 8 4:35.39 11.00
2 Adéla HlucháAdéla Hluchá 010710 AK Olymp Brno, spolek AAK Olymp Brno, spolek A 5 4:36.56 9.00
3 Adéla KoláčkováAdéla Koláčková 010711 AK Olymp Brno, spolek AAK Olymp Brno, spolek A 1 4:42.36 8.00
1500 m - Dorostenky (sobota, 25.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Karolína SasynováKarolína Sasynová 020704 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 4:32.56 11.00
2 Zuzana ŠenkováZuzana Šenková 020218 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 4:59.55 9.00
3 Barbora SvobodováBarbora Svobodová 040115 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 5:09.22 8.00
3000 m - Junioři (sobota, 25.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Vojtěch ZemánekVojtěch Zemánek 010711 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1 09:13.85 11.00
2 Patrik PastorPatrik Pastor 010122 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 09:46.32 9.00
3 Ondřej VajdaOndřej Vajda 020422 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 09:50.17 8.00
3000 m - Dorostenci (sobota, 25.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Tomáš HabartaTomáš Habarta 030710 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 1 09:15.32 11.00
2 Martin PohankaMartin Pohanka 021029 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 09:59.80 9.00
3 Daniel RůžaDaniel Růža 020906 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 8 10:04.44 8.00
3000 m - Juniorky (sobota, 25.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Tereza HlucháTereza Hluchá 010710 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 2 10:39.53 11.00
2 Natálie MrázkováNatálie Mrázková 001204 AK Olymp Brno, spolek BAK Olymp Brno, spolek B 4 11:15.06 9.00
3 Tina HoloubkováTina Holoubková 020816 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 14:13.06 8.00
3000 m - Dorostenky (sobota, 25.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Julie ŠuškováJulie Šušková 030730 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 11:48.30 11.00
2 Anna MachačováAnna Machačová 020204 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 13:12.43 9.00
3 Markéta LacikováMarkéta Laciková 030412 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 14:13.91 8.00
400 m překážek - Juniorky (sobota, 25.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Marie KlapuchováMarie Klapuchová 031217 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 67.27 11.00
2 Simona KotrláSimona Kotrlá 010915 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 5 71.95 9.00
3 Viktorie HanzelkováViktorie Hanzelková 011005 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 75.91 8.00
2000 m překážek - Junioři (sobota, 25.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Martin KováčechMartin Kováčech 010624 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 6:00.84 11.00
2 Jakub StibalJakub Stibal 010129 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 9 6:05.31 9.00
3 Karel BaštýřKarel Baštýř 011027 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 6:23.35 8.00
2000 m překážek - Dorostenci (sobota, 25.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Jakub UrbánekJakub Urbánek 030127 JAC BrnoJAC Brno 4 6:25.62 11.00
2 Lukáš BudíkLukáš Budík 030124 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5 6:31.33 9.00
3 Jan BužgaJan Bužga 020127 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 6:54.03 8.00
2000 m překážek - Juniorky (sobota, 25.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Anita StachováAnita Stachová 010829 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 11 7:03.58 11.00
2 Lucie FilipováLucie Filipová 000229 AK Olymp Brno, spolek AAK Olymp Brno, spolek A 1 7:26.24 9.00
3 Štěpánka VaňkováŠtěpánka Vaňková 000418 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 12 7:33.32 8.00
2000 m překážek - Dorostenky (sobota, 25.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Ivana MáchováIvana Máchová 030913 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 8:09.27 11.00
2 Magdaléna ŽurovcováMagdaléna Žurovcová 020220 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 8 8:13.77 9.00
3 Denisa PánkováDenisa Pánková 020503 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 8:27.65 8.00
4 x 400 m - Junioři (sobota, 25.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Dutelly, Pospíšil, Žlutíř, Urban Dutelly, Pospíšil, Žlutíř, Urban Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 3:27.11 11.00
2 Holuscha, Mynařík, Skýpala, Vícha Holuscha, Mynařík, Skýpala, Vícha TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 3:28.04 9.00
3 Bix, Kučera, Mrlík, Staníček Bix, Kučera, Mrlík, Staníček VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 3:31.36 8.00
4 x 400 m - Juniorky (sobota, 25.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Dostálová, Červená, Hřebíčková, Lavrinčíková Dostálová, Červená, Hřebíčková, Lavrinčíková AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 4 4:16.66 11.00
2 Klapuchová, Mazlová, Petlachová, Holoubková Klapuchová, Mazlová, Petlachová, Holoubková TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 4:23.31 9.00
3 Jiráčková, Podjuklová, Bierská, Klimentová Jiráčková, Podjuklová, Bierská, Klimentová AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 3 4:30.96 8.00
4 x 400 m - Dorostenky (sobota, 25.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Šišková, Niebauerová, Zadinová, Hlochová Šišková, Niebauerová, Zadinová, Hlochová Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 4:25.59 11.00
2 Zemanová, Smejkalová, Kleiblová, Schmid Zemanová, Smejkalová, Kleiblová, Schmid AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 4:35.82 9.00
3 Mynářová, Laciková, Pánková, Žurovcová Mynářová, Laciková, Pánková, Žurovcová TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 4:38.68 8.00