Back

 / 2. kolo MaS družstev dorostu a juniorů – GIGANT

Olomouc (25. 5. 2019)

Skok vysoký - Junioři (sobota, 25.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Jonáš PospíšilJonáš Pospíšil 010720 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2.03 11.00
2 Robert RuffíniRobert Ruffíni 040612 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 1.93 9.00
3 Jakub KuntJakub Kunt 010924 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 1.87 8.00
Skok vysoký - Dorostenci (sobota, 25.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1= Libor ŠkobránekLibor Škobránek 021127 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1.78 10.00
1= Miloš PallaMiloš Palla 021224 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1.78 10.00
3 Lukáš VajdaLukáš Vajda 030405 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 1.78 8.00
Skok vysoký - Juniorky (sobota, 25.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Bára SajdokováBára Sajdoková 011005 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1.80 11.00
2 Klára KrejčiříkováKlára Krejčiříková 020422 AK Olymp Brno, spolek AAK Olymp Brno, spolek A 1.77 9.00
3 Anna BravencováAnna Bravencová 010209 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 1.74 8.00
Skok vysoký - Dorostenky (sobota, 25.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Michaela HorváthováMichaela Horváthová 020315 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 1.74 11.00
2 Veronika EichlerováVeronika Eichlerová 020212 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1.63 9.00
3= Anna KalincováAnna Kalincová 020719 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 1.59 7.50
3= Tereza VlčkováTereza Vlčková 020701 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1.59 7.50
Skok o tyči - Junioři (sobota, 25.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Sebastian HajzlerSebastian Hajzler 011105 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4.21 11.00
2 Tomáš SláčíkTomáš Sláčík 001102 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4.11 9.00
3 Josef Jan CsikánJosef Jan Csikán 011127 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3.81 8.00
Skok o tyči - Dorostenci (sobota, 25.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Jiří NovotnýJiří Novotný 030820 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4.01 11.00
2 Henrich StrýčekHenrich Strýček 021117 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3.71 9.00
3 Jiří ZedníkJiří Zedník 031222 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3.41 8.00
Skok o tyči - Juniorky (sobota, 25.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Veronika JiráčkováVeronika Jiráčková 010623 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 3.27 11.00
2 Kateřina ČamlíkováKateřina Čamlíková 020723 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2.72 9.00
3 Sofie GrodováSofie Grodová 030825 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2.40 8.00
Skok o tyči - Dorostenky (sobota, 25.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Natálie PaťavováNatálie Paťavová 030103 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3.39 11.00
2 Petra PicmausováPetra Picmausová 020217 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3.39 9.00
3 Lucie PiskováLucie Pisková 030617 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3.27 8.00
Skok daleký - Junioři (sobota, 25.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 David Gabriel KaveckýDavid Gabriel Kavecký 030324 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6.83 11.00
2 Siddartha SivilaSiddartha Sivila 000424 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6.73 9.00
3 Jan MautnerJan Mautner 010515 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6.61 8.00
Skok daleký - Dorostenci (sobota, 25.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Šimon NavrátilŠimon Navrátil 030620 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6.60 11.00
2 David SkřečekDavid Skřeček 020411 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 6.46 9.00
3 Kryštof SládekKryštof Sládek 030121 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6.46 8.00
Skok daleký - Juniorky (sobota, 25.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Adéla LuzarováAdéla Luzarová 010221 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5.54 11.00
2 Gabriela PatalováGabriela Patalová 030516 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 5.44 9.00
3 Klára TeofilováKlára Teofilová 011204 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5.32 8.00
Skok daleký - Dorostenky (sobota, 25.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Lucie MičunkováLucie Mičunková 020409 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5.61 11.00
2 Tereza SklenářováTereza Sklenářová 030527 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5.36 9.00
3 Lucie PiskováLucie Pisková 030617 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5.23 8.00
Trojskok - Junioři (sobota, 25.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 František BubaFrantišek Buba 000414 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 14.50 11.00
2 Tomáš StachTomáš Stach 010608 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 13.82 9.00
3 Jonáš PospíšilJonáš Pospíšil 010720 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 13.65 8.00
Trojskok - Dorostenci (sobota, 25.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Jakub PetrjanošJakub Petrjanoš 020408 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 14.04 11.00
2 Michal BujdákMichal Bujdák 030416 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 13.56 9.00
3 Jakub ZawadaJakub Zawada 020706 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 13.23 8.00
Trojskok - Juniorky (sobota, 25.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Lenka BurianováLenka Burianová 000621 AK Olymp Brno, spolek AAK Olymp Brno, spolek A 11.59 11.00
2 Klára TeofilováKlára Teofilová 011204 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 11.56 9.00
3 Kateřina ValíkováKateřina Valíková 020204 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 11.48 8.00
Trojskok - Dorostenky (sobota, 25.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Klára NingerováKlára Ningerová 030125 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 11.48 11.00
2 Adéla NeužilováAdéla Neužilová 020920 ASK BlanskoASK Blansko 10.55 9.00
3 Denisa PeričováDenisa Peričová 031103 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 10.49 8.00
Vrh koulí 3kg - Dorostenky (sobota, 25.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Katrin BrzyszkowskáKatrin Brzyszkowská 030206 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 15.85 11.00
2 Lucie KrálováLucie Králová 021118 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 13.85 9.00
3 Petra HanuliakováPetra Hanuliaková 020624 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 13.59 8.00
Vrh koulí 4kg - Juniorky (sobota, 25.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Blanka TomáškováBlanka Tomášková 000421 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 13.40 11.00
2 Denisa PřečkováDenisa Přečková 000916 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 12.82 9.00
3 Eliška ZahradníčkováEliška Zahradníčková 010313 AK Olymp Brno, spolek AAK Olymp Brno, spolek A 11.89 8.00
Vrh koulí 5kg - Dorostenci (sobota, 25.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Karel ŠulaKarel Šula 031001 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 16.36 11.00
2 Milan HaborákMilan Haborák 021115 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 16.33 9.00
3 Martin PonížilMartin Ponížil 020626 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 15.92 8.00
Vrh koulí 6kg - Junioři (sobota, 25.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Jakub HéžaJakub Héža 000523 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 18.41 11.00
2 Jaroslav GregušJaroslav Greguš 010406 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 16.64 9.00
3 Tomáš GrulichTomáš Grulich 010615 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 16.61 8.00
Hod diskem 1kg - Juniorky (sobota, 25.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Blanka TomáškováBlanka Tomášková 000421 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 45.07 11.00
2 Beáta SedláčkováBeáta Sedláčková 010502 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 44.51 9.00
3 Denisa PřečkováDenisa Přečková 000916 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 42.87 8.00
Hod diskem 1kg - Dorostenky (sobota, 25.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Katrin BrzyszkowskáKatrin Brzyszkowská 030206 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 40.58 11.00
2 Karolína MorbitzerováKarolína Morbitzerová 020710 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 38.18 9.00
3 Zuzana ZdražilováZuzana Zdražilová 020203 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 37.70 8.00
Hod diskem 1,5kg - Dorostenci (sobota, 25.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Milan HaborákMilan Haborák 021115 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 50.32 11.00
2 Karel ŠulaKarel Šula 031001 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 45.48 9.00
3 Martin PonížilMartin Ponížil 020626 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 42.61 8.00
Hod diskem 1,75kg - Junioři (sobota, 25.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Jakub HéžaJakub Héža 000523 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 50.77 11.00
2 Filip ChodilFilip Chodil 010731 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 46.15 9.00
3 Jaroslav GregušJaroslav Greguš 010406 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 46.13 8.00
Hod kladivem 3kg - Dorostenky (sobota, 25.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Vendula DivišováVendula Divišová 021010 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 47.80 11.00
2 Katrin BrzyszkowskáKatrin Brzyszkowská 030206 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 42.78 9.00
3 Martina BjalkováMartina Bjalková 020526 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 42.60 8.00
Hod kladivem 4kg - Juniorky (sobota, 25.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Blanka TomáškováBlanka Tomášková 000421 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 55.30 11.00
2 Karolína KlišíkováKarolína Klišíková 000208 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 50.32 9.00
3 Eliška KrajčováEliška Krajčová 010518 AK Olymp Brno, spolek AAK Olymp Brno, spolek A 48.10 8.00
Hod kladivem 5kg - Dorostenci (sobota, 25.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Michal ŠpilháčekMichal Špilháček 020816 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 68.15 11.00
2 Jakub KratochvílJakub Kratochvíl 030423 AC ČejkoviceAC Čejkovice 53.90 9.00
3 Filip ŠkrobákFilip Škrobák 030526 AC ČejkoviceAC Čejkovice 39.30 8.00
Hod kladivem 6kg - Junioři (sobota, 25.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Filip ChodilFilip Chodil 010731 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 54.02 11.00
2 Tomáš GrulichTomáš Grulich 010615 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 51.43 9.00
3 Jakub HéžaJakub Héža 000523 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 38.60 8.00
Hod oštěpem 500g - Dorostenky (sobota, 25.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Eliška KotkolíkováEliška Kotkolíková 020304 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 47.04 11.00
2 Hana HájkováHana Hájková 020426 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 46.72 9.00
3 Tereza KorhoňováTereza Korhoňová 020205 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 43.16 8.00
Hod oštěpem 600g - Juniorky (sobota, 25.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Ivana KoktaváIvana Koktavá 010629 AK Olymp Brno, spolek AAK Olymp Brno, spolek A 51.39 11.00
2 Júlia HanuliakováJúlia Hanuliaková 000516 AK Olymp Brno, spolek AAK Olymp Brno, spolek A 41.36 9.00
3 Marie DoležalováMarie Doležalová 011127 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 39.28 8.00
Hod oštěpem 700g - Dorostenci (sobota, 25.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Jakub KopečekJakub Kopeček 031105 JAC BrnoJAC Brno 66.81 11.00
2 Luděk ČumpelíkLuděk Čumpelík 030424 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 54.79 9.00
3 Matěj JarošMatěj Jaroš 030226 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 53.05 8.00
Hod oštěpem 800g - Junioři (sobota, 25.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Lukáš SvozilLukáš Svozil 000228 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 54.86 11.00
2 Jiří OsolsoběJiří Osolsobě 010304 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 52.39 9.00
3 Adam SkácelAdam Skácel 010310 AK KroměřížAK Kroměříž 52.33 8.00