Back

 / 1.kolo soutěže mládeže Morava "Gigant"

Ostrava - Vítkovice (5. 5. 2019)

800 m - Dorostenci (neděle, 5.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Tomáš HabartaTomáš Habarta 030710 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 4 1:58.67 11.00
2 Matěj EliášMatěj Eliáš 030522 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2 2:00.84 9.00
3 Michal HrochMichal Hroch 030218 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 2:02.13 8.00
800 m - Dorostenky (neděle, 5.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Anna ZemaníkováAnna Zemaníková 025809 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 10 2:22.19 11.00
2 Klára NingerováKlára Ningerová 035125 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 12 2:24.82 9.00
3 Barbora SvobodováBarbora Svobodová 045115 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 7 2:25.89 8.00
1500 m - Junioři (neděle, 5.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Daniel KotyzaDaniel Kotyza 001005 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 12 4:07.06 11.00
2 Nikolas VojtášNikolas Vojtáš 000119 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 9 4:16.46 9.00
3 Pavel StaníčekPavel Staníček 011002 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 13 4:21.79 8.00
1500 m - Dorostenci (neděle, 5.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Jakub GrégrJakub Grégr 020904 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 4:24.28 11.00
2 Matěj ŠtěbraMatěj Štěbra 020802 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 4:38.40 9.00
3 Daniel RůžaDaniel Růža 020906 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 4:44.47 8.00
1500 m - Juniorky (neděle, 5.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Lucie FilipováLucie Filipová 005229 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 10 4:55.36 11.00
2 Alena MatějákováAlena Matějáková 006003 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 9 4:58.43 9.00
3 Tereza CharvátováTereza Charvátová 025123 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 8 5:04.44 8.00
1500 m - Dorostenky (neděle, 5.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Karolína CzepcováKarolína Czepcová 035101 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 5:19.83 11.00
2 Anna BelaníkováAnna Belaníková 025106 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 5:21.19 9.00
3 Karolína MachalováKarolína Machalová 025411 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 1 6:46.24 8.00
3000 m - Junioři (neděle, 5.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Martin ZajícMartin Zajíc 000330 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 14 09:05.53 11.00
2 Jan ŠvejnohaJan Švejnoha 010106 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 12 09:13.24 9.00
3 Vojtěch ZemánekVojtěch Zemánek 010711 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 15 09:20.17 8.00
3000 m - Dorostenci (neděle, 5.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Adam ZajíčekAdam Zajíček 030509 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 09:47.50 11.00
2 Martin PohankaMartin Pohanka 021029 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 09:53.13 9.00
3 Lucas HarrisLucas Harris 031113 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 10:24.47 8.00
3000 m - Juniorky (neděle, 5.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Adéla KoláčkováAdéla Koláčková 015711 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 10:04.13 11.00
2 Ema KlimentováEma Klimentová 055106 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 7 11:01.42 9.00
3 Veronika PopelkováVeronika Popelková 015624 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 11:25.91 8.00
3000 m - Dorostenky (neděle, 5.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
2 Magdaléna ŽurovcováMagdaléna Žurovcová 025220 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 12 12:17.49 11.00
3 Barbora NázlerováBarbora Názlerová 025831 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 11 12:30.47 9.00
110 m překážek - Junioři (neděle, 5.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Matej BaluchMatej Baluch 001016 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 14.69 11.00
2 Marek KretMarek Kret 010316 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 15.25 9.00
3 Maxim KňávaMaxim Kňáva 010314 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 16.41 8.00
400 m překážek - Junioři (neděle, 5.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Matej BaluchMatej Baluch 001016 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 53.19 11.00
2 Jaromír MecaJaromír Meca 001123 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 57.12 9.00
3 Petr BužgaPetr Bužga 000821 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 57.35 8.00
400 m překážek - Juniorky (neděle, 5.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Eliška KopcováEliška Kopcová 016122 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 8 66.43 11.00
2 Tereza JaníkováTereza Janíková 025403 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 66.55 9.00
3 Tereza KašpárkováTereza Kašpárková 005311 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 67.56 8.00
2000 m překážek - Junioři (neděle, 5.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Patrik StankovPatrik Stankov 020403 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 7 6:27.75 11.00
2 Karel BaštýřKarel Baštýř 011027 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 6:35.67 9.00
3 Adam JanošíkAdam Janošík 010726 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 6:50.66 8.00
2000 m překážek - Dorostenci (neděle, 5.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Martin HolubMartin Holub 020618 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 6:40.23 11.00
2 Jan BužgaJan Bužga 020127 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 6:47.60 9.00
2000 m překážek - Juniorky (neděle, 5.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Soňa KouřilováSoňa Kouřilová 016208 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 7:28.06 11.00
2 Tereza MazlováTereza Mazlová 025213 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 8:15.32 9.00
3 Marie KlapuchováMarie Klapuchová 036217 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 8:28.39 8.00
2000 m překážek - Dorostenky (neděle, 5.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Denisa PánkováDenisa Pánková 025503 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 8:38.37 11.00
2 Hana KopelováHana Kopelová 035628 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1 9:06.24 9.00
3 Markéta ŠevčíkováMarkéta Ševčíková 036201 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 2 9:29.54 8.00
4 x 100 m - Junioři (neděle, 5.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 A - Dutelly J., Urban E., Mautner J., Buba F. A - Dutelly J., Urban E., Mautner J., Buba F. Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 43.83 11.00
2 A - Kunt J., Majerčák J., Zajíc T., Horsák M. A - Kunt J., Majerčák J., Zajíc T., Horsák M. AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 3 44.88 9.00
3 Baluch M., Gaszczyk P., Vrátný J., Zeman D. Baluch M., Gaszczyk P., Vrátný J., Zeman D. AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 48.88 8.00
4 x 100 m - Dorostenci (neděle, 5.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 A - Nevrla D., Sládek K., Šalman J., Horák V. A - Nevrla D., Sládek K., Šalman J., Horák V. Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 43.86 11.00
2 A - Dočkal P., Sychra A., Holub M., Pražák M. A - Dočkal P., Sychra A., Holub M., Pražák M. TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 44.29 9.00
3 Čermák M., Hartmann J., Konečný V., Melega D. Čermák M., Hartmann J., Konečný V., Melega D. AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 45.74 8.00
4 x 100 m - Juniorky (neděle, 5.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Dobrovolná A., Hladíková M., Jedličková M., Lenská V. Dobrovolná A., Hladíková M., Jedličková M., Lenská V. AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 52.25 11.00
2 Zugarová G., Koutná K., Knotková M., Hlavinková N. Zugarová G., Koutná K., Knotková M., Hlavinková N. Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 2 52.26 9.00
3 A - Janíková T., Klapuchová M., Smolková T., Holoubková T. A - Janíková T., Klapuchová M., Smolková T., Holoubková T. TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 52.76 8.00
4 x 100 m - Dorostenky (neděle, 5.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 A - Fornůsková A., Sklenářová T., Suchánková B., Krchová A. A - Fornůsková A., Sklenářová T., Suchánková B., Krchová A. SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 50.11 11.00
2 A - Spáčilová T., Pallová Š., Niebauerová R., Švecová A. A - Spáčilová T., Pallová Š., Niebauerová R., Švecová A. Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 51.24 9.00
3 Floriánová K., Juřenčáková M., Reichertová L., Vrbasová B. Floriánová K., Juřenčáková M., Reichertová L., Vrbasová B. AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 53.60 8.00