Back

 / 1.kolo soutěže mládeže Morava "Gigant"

Ostrava - Vítkovice (5. 5. 2019)

100 m - Junioři (Běh)

Běh 1 (ne, 5.5.2019 - 12:45) official Vítr: +1.2 m/s Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tadeáš FormánekTadeáš Formánek 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 8 11.22
2 František BubaFrantišek Buba 00 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 11.24
3 Daniel HoluschaDaniel Holuscha 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 11.39
4 Viktor VelebaViktor Veleba 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 11.41
5 Štěpán PospíšilŠtěpán Pospíšil 01 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 7 11.43
6 Jan MautnerJan Mautner 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 11.56
7 Tomáš ZajícTomáš Zajíc 01 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 3 11.60
8 Jakub MajerčákJakub Majerčák 00 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 5 11.66
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (ne, 5.5.2019 - 12:45) official Vítr: -0.3 m/s Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jiří ŠtípekJiří Štípek 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 11.45
2 Justin DutellyJustin Dutelly 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 11.72
3 Jonáš VáverkaJonáš Váverka 01 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 5 11.92
4 Marius-Andrei BajánaruMarius-Andrei Bajánaru 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 12.01
5 David Gabriel KaveckýDavid Gabriel Kavecký 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 12.21
6 Petr ČešlaPetr Češla 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 12.29
7 David ZemanDavid Zeman 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 12.36
Celkem 7 závodníků
Běh 3 (ne, 5.5.2019 - 12:45) official Vítr: +0.5 m/s Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petr PolákPetr Polák 01 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 11.69
2 Petr GaszczykPetr Gaszczyk 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 11.95
3 Marek KretMarek Kret 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 12.04
4 Matěj HorsákMatěj Horsák 01 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 7 12.05
5 Pavel HorčičkaPavel Horčička 00 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 1 12.21
6 Martin BelfínMartin Belfín 00 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 12.55
Josef Jan CsikánJosef Jan Csikán 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 4 (ne, 5.5.2019 - 12:45) official Vítr: +2.3 m/s Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Pavel LenomarPavel Lenomar 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 12.23
2 Radim PlškoRadim Plško 01 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 4 12.24
3 Jan JemelkaJan Jemelka 00 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 7 12.33
4 Jiří KovářJiří Kovář 03 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1 12.33
5 David JanákDavid Janák 01 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 3 12.43
6 Ondřej JakubíkOndřej Jakubík 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 12.51
Jakub NezvalJakub Nezval 01 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 5 DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 5 (ne, 5.5.2019 - 12:45) official Vítr: -0.9 m/s Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub MrlíkJakub Mrlík 00 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 11.83
2 Petr KunetekPetr Kunetek 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 11.92
3 Ivan CharbakaIvan Charbaka 01 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 7 12.18
4 Daniel BrzuchanskiDaniel Brzuchanski 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 12.65
5 Adam GrymAdam Grym 01 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 2 12.66
6 Jakub VrátnýJakub Vrátný 00 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 13.31
7 Martin LudvaMartin Ludva 00 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 4 13.35
Celkem 7 závodníků
Běh 6 (ne, 5.5.2019 - 12:45) official Vítr: +0.8 m/s Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MB Lucián JančárLucián Jančár 00 SlovakiaSlovakia 4 11.68
MB Erik RevajErik Revaj 00 SlovakiaSlovakia 5 11.99
MB Denis DanáčDenis Danáč 93 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 DNS
MB František VejmělekFrantišek Vejmělek 01 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 3 DNS
Celkem 4 závodníků

100 m - Dorostenci (Běh)

Běh 1 (ne, 5.5.2019 - 12:30) official Vítr: -1.0 m/s Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch HorákVojtěch Horák 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 11.33
2 Daniel NevrlaDaniel Nevrla 02 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 11.50
3 Šimon NavrátilŠimon Navrátil 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 11.51
4 Adam SychraAdam Sychra 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 1 11.62
5 Marian PražákMarian Pražák 02 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 8 11.64
6 Kryštof SládekKryštof Sládek 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 11.73
7 Tomáš PavliskaTomáš Pavliska 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 11.80
Jan VicherJan Vicher 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (ne, 5.5.2019 - 12:30) official Vítr: -0.1 m/s Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej BuráňOndřej Buráň 03 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 2 11.64
2 David SkřečekDavid Skřeček 02 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 5 11.67
3 Marek ČermákMarek Čermák 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 11.96
4 Tomáš LisákTomáš Lisák 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 12.04
5 Adam DohnalAdam Dohnal 02 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 12.13
6 Dalibor SkopalDalibor Skopal 02 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 12.18
7 Jaroslav KvasnicaJaroslav Kvasnica 03 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 1 12.61
Celkem 7 závodníků
Běh 3 (ne, 5.5.2019 - 12:30) official Vítr: -1.6 m/s Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan Václav OndráčekJan Václav Ondráček 03 JAC BrnoJAC Brno 2 11.41
2 Dan KovářDan Kovář 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 11.45
3 Jakub HartmannJakub Hartmann 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 12.04
4 David PastrňákDavid Pastrňák 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 12.04
5 Marek VečeřaMarek Večeřa 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 12.27
6 František KřivánekFrantišek Křivánek 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 12.38
7 Štěpán ŠidlákŠtěpán Šidlák 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 12.64
Celkem 7 závodníků
Běh 4 (ne, 5.5.2019 - 12:30) official Vítr: -0.1 m/s Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch SmutnýVojtěch Smutný 02 JAC BrnoJAC Brno 5 11.89
2 Sebastian RausSebastian Raus 03 JAC BrnoJAC Brno 4 12.08
3 Tomáš OberndorferTomáš Oberndorfer 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 1 12.11
4 Miloš PallaMiloš Palla 02 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 12.34
5 Tadeáš LošťákTadeáš Lošťák 03 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 12.38
6 Martin SchwoiserMartin Schwoiser 03 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 6 12.79
7 Adam HoušťavaAdam Houšťava 03 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 7 14.07
Celkem 7 závodníků

100 m - Juniorky (Běh)

Běh 1 (ne, 5.5.2019 - 12:15) official Vítr: -0.1 m/s Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Hana BumbálkováHana Bumbálková 01 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 12.39
2 Michaela TicháMichaela Tichá 01 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 6 12.65
3 Andrea ZabloudilováAndrea Zabloudilová 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 12.85
4 Agnieszka KiedrońAgnieszka Kiedroń 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 12.99
5 Tereza KašpárkováTereza Kašpárková 00 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 8 13.18
6 Kateřina DlabajováKateřina Dlabajová 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 13.20
7 Veronika ŠmerdováVeronika Šmerdová 01 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 13.29
Adéla LuzarováAdéla Luzarová 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (ne, 5.5.2019 - 12:15) official Vítr: -0.7 m/s Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Věra LenskáVěra Lenská 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 13.32
2 Klára PetrášováKlára Petrášová 00 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1 13.36
3 Mia SchwarzerováMia Schwarzerová 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 13.51
4 Marie KlapuchováMarie Klapuchová 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 13.68
5 Marie JedličkováMarie Jedličková 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 13.78
6 Natálie SikorováNatálie Sikorová 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 13.80
7 Lucie VašíčkováLucie Vašíčková 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 13.88
Celkem 7 závodníků
Běh 3 (ne, 5.5.2019 - 12:15) official Vítr: -1.8 m/s Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Mariana FrankováMariana Franková 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 13.80
2 Gabriela PreissováGabriela Preissová 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 8 13.85
3 Kateřina MalíkováKateřina Malíková 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 13.98
4 Karolína VlkováKarolína Vlková 03 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 7 14.08
5 Miroslava HanzalíkováMiroslava Hanzalíková 01 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 1 14.14
6 Kateřina KozubíkováKateřina Kozubíková 03 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 14.29
7 Tereza KuželováTereza Kuželová 02 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 15.17
Barbora DolinováBarbora Dolinová 03 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 4 (ne, 5.5.2019 - 12:15) official Vítr: +0.3 m/s Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MB Pavla FalharováPavla Falharová 97 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 12.86
2 Natálie HlavinkováNatálie Hlavinková 03 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 4 13.28
3 Nikola HerzováNikola Herzová 01 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 1 13.53
4 Bára KučerováBára Kučerová 01 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 6 13.96
5 Kateřina KoutnáKateřina Koutná 02 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 5 14.01
6 Natálie DrbolováNatálie Drbolová 03 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 8 14.54
MB Eliška MarszalekEliška Marszalek 02 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 2 14.97
Kateřina ŠůstalováKateřina Šůstalová 02 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 3 DNS
Celkem 8 závodníků

100 m - Dorostenky (Běh)

Běh 1 (ne, 5.5.2019 - 12:00) official Vítr: +0.1 m/s Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eva KubíčkováEva Kubíčková 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 12.32
2 Karolína MaňasováKarolína Maňasová 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 12.58
3 Adriana FornůskováAdriana Fornůsková 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 12.94
4 Alžběta KrchováAlžběta Krchová 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 12.95
5 Dominika MikováDominika Miková 02 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 2 13.03
6 Radka NiebauerováRadka Niebauerová 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 13.34
Tereza ŠiškováTereza Šišková 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 8 DNS
Hedvika MalčíkováHedvika Malčíková 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (ne, 5.5.2019 - 12:00) official Vítr: -0.5 m/s Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Markéta JurákováMarkéta Juráková 02 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 6 13.46
2 Šárka PallováŠárka Pallová 02 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 13.50
3 Barbora JelínkováBarbora Jelínková 02 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 3 13.74
4 Nikol SmolkováNikol Smolková 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 13.78
5 Kristýna FloriánováKristýna Floriánová 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 7 13.85
6 Adéla HlochováAdéla Hlochová 02 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 13.99
7 Nela GoišováNela Goišová 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5 14.01
8 Hana ChudobováHana Chudobová 03 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 8 14.41
Celkem 8 závodníků
Běh 3 (ne, 5.5.2019 - 12:00) official Vítr: -0.9 m/s Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Blanka VrbasováBlanka Vrbasová 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 13.82
2 Karolína HoláKarolína Holá 02 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 14.02
3 Kristina SkopalováKristina Skopalová 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 14.52
4 Klára ZemanováKlára Zemanová 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 14.54
5 Lucie ReichertováLucie Reichertová 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 14.84
6 Sára VolejníkováSára Volejníková 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 8 15.86
7 Eliška BartošováEliška Bartošová 03 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 2 16.27
Lucie PiskováLucie Pisková 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 4 (ne, 5.5.2019 - 12:00) official Vítr: +1.2 m/s Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla NeužilováAdéla Neužilová 02 ASK BlanskoASK Blansko 5 13.14
2 Daniela JurečkováDaniela Jurečková 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 7 13.35
3 Markéta LacikováMarkéta Laciková 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1 13.88
MB Beáta RubášováBeáta Rubášová 03 TJ Sokol PřísnoticeTJ Sokol Přísnotice 3 14.29
5 Sára KubíkováSára Kubíková 05 ASK BlanskoASK Blansko 4 14.43
6 Lucie PopováLucie Popová 02 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 14.81
7 Anna KopalováAnna Kopalová 05 ASK BlanskoASK Blansko 8 15.23
8 Lucie ČtverákováLucie Čtveráková 03 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 6 16.42
Celkem 8 závodníků

200 m - Junioři (Běh)

Běh 1 (ne, 5.5.2019 - 16:05) official Vítr: -1.5 m/s Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliáš UrbanEliáš Urban 00 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 22.75
2 Tadeáš FormánekTadeáš Formánek 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 22.77
3 David BixDavid Bix 02 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 22.79
4 Jakub MajerčákJakub Majerčák 00 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 7 22.89
5 Tadeáš PlačekTadeáš Plaček 03 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 22.89
6 Jiří ŠtípekJiří Štípek 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 8 23.07
7 Tomáš ZajícTomáš Zajíc 01 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 1 23.17
8 Viktor VelebaViktor Veleba 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 23.58
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (ne, 5.5.2019 - 16:05) official Vítr: -0.7 m/s Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Daniel HoluschaDaniel Holuscha 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 23.32
2 Filip WojnarFilip Wojnar 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 23.43
3 Petr PolákPetr Polák 01 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 1 23.91
4 Radim PlškoRadim Plško 01 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 4 24.49
Štěpán PospíšilŠtěpán Pospíšil 01 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 5 DNS
Jiří KovářJiří Kovář 03 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 7 DNS
Michal HusekMichal Husek 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 3 (ne, 5.5.2019 - 16:05) official Vítr: -0.5 m/s Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan JemelkaJan Jemelka 00 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 24.62
2 Petr GaszczykPetr Gaszczyk 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 24.63
3 David ZemanDavid Zeman 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 7 25.09
4 Siddartha SivilaSiddartha Sivila 00 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 1 25.15
5 Michal TešnarMichal Tešnar 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 25.51
6 Jakub VrátnýJakub Vrátný 00 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 26.94
7 Martin LudvaMartin Ludva 00 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 3 27.56
Celkem 7 závodníků
Běh 4 (ne, 5.5.2019 - 16:05) official Vítr: +0.0 m/s Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David JežekDavid Ježek 03 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 23.45
2 Pavel LenomarPavel Lenomar 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 24.31
3 Jakub MrlíkJakub Mrlík 00 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2 24.61
4 Adam GrymAdam Grym 01 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 1 25.94
Petr KunetekPetr Kunetek 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 DNS
Jiří ZedníčekJiří Zedníček 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 DNS
Vojtěch KrčmaVojtěch Krčma 03 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 5 (ne, 5.5.2019 - 16:05) official Vítr: -0.7 m/s Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MB Adam BelošAdam Beloš 98 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 23.20
MB Lucián JančárLucián Jančár 00 SlovakiaSlovakia 4 23.70
MB Erik RevajErik Revaj 00 SlovakiaSlovakia 5 23.93
MB Martin LapšanskýMartin Lapšanský 00 SlovakiaSlovakia 3 25.34
MB Denis DanáčDenis Danáč 93 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 DNS
Celkem 5 závodníků

200 m - Dorostenci (Běh)

Běh 1 (ne, 5.5.2019 - 15:55) official Vítr: -0.3 m/s Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch HorákVojtěch Horák 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 22.81
2 Jan Václav OndráčekJan Václav Ondráček 03 JAC BrnoJAC Brno 4 23.01
3 Adam SychraAdam Sychra 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 6 23.45
4 Marian PražákMarian Pražák 02 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2 23.73
5 Jan ŠalmanJan Šalman 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 23.77
6 Milan ŠčibrániMilan Ščibráni 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 23.84
7 Vojtěch SmutnýVojtěch Smutný 02 JAC BrnoJAC Brno 5 24.20
8 Ondřej LenhartOndřej Lenhart 02 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 8 24.56
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (ne, 5.5.2019 - 15:55) official Vítr: +0.2 m/s Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dan KovářDan Kovář 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 22.90
2 Jonáš KonečnýJonáš Konečný 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 23.48
3 Robin SloukaRobin Slouka 02 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 3 23.79
4 Marek ČermákMarek Čermák 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 24.56
5 Jakub KratochvílJakub Kratochvíl 03 AC ČejkoviceAC Čejkovice 7 26.01
Marek CelfrMarek Celfr 02 JAC BrnoJAC Brno 2 DNS
David StaněkDavid Staněk 02 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 1 DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 3 (ne, 5.5.2019 - 15:55) official Vítr: -0.8 m/s Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Šimon KostolnýŠimon Kostolný 03 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 2 24.20
2 František KřivánekFrantišek Křivánek 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 24.80
3 Ondřej BudíkOndřej Budík 03 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 1 24.87
4 Dominik MelegaDominik Melega 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 24.94
5 Vít ZdražilVít Zdražil 03 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 4 25.64
6 Martin CisárMartin Cisár 03 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 7 25.76
7 Štěpán PohlŠtěpán Pohl 02 JAC BrnoJAC Brno 3 25.80
Celkem 7 závodníků
Běh 4 (ne, 5.5.2019 - 15:55) official Vítr: +0.2 m/s Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tadeáš LošťákTadeáš Lošťák 03 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 24.65
2 Sebastian RausSebastian Raus 03 JAC BrnoJAC Brno 4 25.35
3 Eduard AchrerEduard Achrer 03 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 6 25.43
4 Pavel HlavinkaPavel Hlavinka 03 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 3 25.88
5 Jaroslav KvasnicaJaroslav Kvasnica 03 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 1 26.11
6 Adam HoušťavaAdam Houšťava 03 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 2 29.00
Tomáš PavliskaTomáš Pavliska 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 DNS
Celkem 7 závodníků

200 m - Juniorky (Běh)

Běh 1 (ne, 5.5.2019 - 15:45) official Vítr: -1.7 m/s Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michaela TicháMichaela Tichá 01 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 7 25.41
2 Hana BumbálkováHana Bumbálková 01 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 1 25.62
3 Gabriela PatalováGabriela Patalová 03 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 4 26.16
4 Tereza KašpárkováTereza Kašpárková 00 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 26.53
5 Veronika ŠmerdováVeronika Šmerdová 01 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 26.72
6 Kateřina DlabajováKateřina Dlabajová 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 6 26.75
Adéla ZdražilováAdéla Zdražilová 00 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 5 DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (ne, 5.5.2019 - 15:45) official Vítr: -0.4 m/s Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Agnieszka KiedrońAgnieszka Kiedroń 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 26.67
2 Natálie FurchováNatálie Furchová 03 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 27.31
3 Kristýna HlaváčováKristýna Hlaváčová 03 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1 27.32
4 Natálie SikorováNatálie Sikorová 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 27.99
5 Věra LenskáVěra Lenská 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 28.09
6 Michaela BittnerováMichaela Bittnerová 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 28.45
Bára KučerováBára Kučerová 01 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 3 DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 3 (ne, 5.5.2019 - 15:45) official Vítr: +0.7 m/s Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Mia SchwarzerováMia Schwarzerová 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 26.89
2 Monica HladíkováMonica Hladíková 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 26.90
3 Julie ČervinkováJulie Červinková 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 27.21
4 Barbora HýskováBarbora Hýsková 02 AK KroměřížAK Kroměříž 4 27.91
5 Marie JedličkováMarie Jedličková 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 7 28.36
6 Petra TáborskáPetra Táborská 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 29.00
7 Karolína JuřicováKarolína Juřicová 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 29.79
Celkem 7 závodníků
Běh 4 (ne, 5.5.2019 - 15:45) official Vítr: -0.7 m/s Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla DostálováAdéla Dostálová 03 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 2 27.70
2 Nikola DvorskáNikola Dvorská 00 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 5 27.83
3 Sára PaťhováSára Paťhová 00 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 7 28.24
4 Michaela ČervenáMichaela Červená 03 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 3 28.73
5 Lucie VašíčkováLucie Vašíčková 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 6 28.81
6 Karolína VlkováKarolína Vlková 03 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1 29.70
Tereza SmolkováTereza Smolková 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 5 (ne, 5.5.2019 - 15:45) official Vítr: +0.5 m/s Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Mariana FrankováMariana Franková 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 28.52
2 Pavlína VašinováPavlína Vašinová 01 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 4 28.92
3 Karolína KvochováKarolína Kvochová 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 1 28.99
4 Nela ČervinkováNela Červinková 03 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 29.44
5 Natálie DrbolováNatálie Drbolová 03 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 7 31.46
Kateřina KozubíkováKateřina Kozubíková 03 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 DNS
Tereza KuželováTereza Kuželová 02 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 6 (ne, 5.5.2019 - 15:45) official Vítr: -1.0 m/s Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MB Pavla FalharováPavla Falharová 97 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 26.54
2 Natálie HlavinkováNatálie Hlavinková 03 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 5 27.02
3 Gabriela ZugarováGabriela Zugarová 02 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 4 28.38
4 Gabriela PreissováGabriela Preissová 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 29.25
5 Kateřina ŠůstalováKateřina Šůstalová 02 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 3 31.76
Zuzana ŠvejdováZuzana Švejdová 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 7 DNS
Celkem 6 závodníků

200 m - Dorostenky (Běh)

Běh 1 (ne, 5.5.2019 - 15:35) official Vítr: -1.0 m/s Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eva KubíčkováEva Kubíčková 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 25.59
2 Andrea ŠvecováAndrea Švecová 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 25.68
3 Natálie KřížkováNatálie Křížková 03 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 6 25.84
4 Adriana FornůskováAdriana Fornůsková 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 25.99
5 Tereza SklenářováTereza Sklenářová 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 26.91
6 Dominika MikováDominika Miková 02 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 2 27.09
7 Radka NiebauerováRadka Niebauerová 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 28.00
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (ne, 5.5.2019 - 15:35) official Vítr: -1.7 m/s Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Alžběta KrchováAlžběta Krchová 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 26.46
2 Barbora SuchánkováBarbora Suchánková 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 26.87
3 Markéta JurákováMarkéta Juráková 02 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 7 27.91
4 Natália GyomraiováNatália Gyomraiová 02 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 1 28.13
5 Anna GlučováAnna Glučová 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 28.54
6 Kristýna FloriánováKristýna Floriánová 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 28.75
Nikol SmolkováNikol Smolková 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 3 (ne, 5.5.2019 - 15:35) official Vítr: -1.0 m/s Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla NeužilováAdéla Neužilová 02 ASK BlanskoASK Blansko 4 27.29
2 Martina JuřenčákováMartina Juřenčáková 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 28.23
3 Blanka VrbasováBlanka Vrbasová 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 28.94
4 Beáta KupkováBeáta Kupková 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 29.07
5 Hana ChudobováHana Chudobová 03 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2 29.94
6 Lucie ReichertováLucie Reichertová 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 30.05
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (ne, 5.5.2019 - 15:35) official Vítr: +0.6 m/s Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla PohlováAdéla Pohlová 02 ASK BlanskoASK Blansko 5 28.83
MB Beáta RubášováBeáta Rubášová 03 TJ Sokol PřísnoticeTJ Sokol Přísnotice 3 30.17
3 Klára ZemanováKlára Zemanová 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 30.18
4 Kristina SkopalováKristina Skopalová 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 7 30.44
5 Lucie PopováLucie Popová 02 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 30.92
6 Vendula ŽáčkováVendula Žáčková 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 31.92
7 Sára VolejníkováSára Volejníková 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 33.00
Celkem 7 závodníků

400 m - Junioři (Běh)

Běh 1 (ne, 5.5.2019 - 13:30) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petr ŽďáraPetr Žďára 02 AK KroměřížAK Kroměříž 2 51.03
2 Martin KocourekMartin Kocourek 00 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 52.36
3 Jonáš VáverkaJonáš Váverka 01 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 6 52.48
4 Marek ŽlutířMarek Žlutíř 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 52.57
5 Tomáš DvořákTomáš Dvořák 00 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 52.62
6 Marius-Andrei BajánaruMarius-Andrei Bajánaru 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 54.50
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (ne, 5.5.2019 - 13:30) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David BixDavid Bix 02 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2 49.40
2 Vojtěch DobešVojtěch Dobeš 01 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 7 51.06
3 David JežekDavid Ježek 03 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 52.14
4 Vojtěch KrčmaVojtěch Krčma 03 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 52.56
5 Pavel LenomarPavel Lenomar 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 54.56
6 Kryštof ŠípekKryštof Šípek 02 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 57.50
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (ne, 5.5.2019 - 13:30) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petr GaszczykPetr Gaszczyk 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 54.76
2 Michal TešnarMichal Tešnar 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 56.00
3 Robin DorotíkRobin Dorotík 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 56.25
4 Jiří ŠevčíkJiří Ševčík 03 AK KroměřížAK Kroměříž 2 62.71
Jakub KonderlaJakub Konderla 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 DNS
Celkem 5 závodníků

400 m - Dorostenci (Běh)

Běh 1 (ne, 5.5.2019 - 13:20) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Milan ŠčibrániMilan Ščibráni 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 50.99
2 Jan ŠalmanJan Šalman 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 51.49
3 Ondřej LenhartOndřej Lenhart 02 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 52.90
4 Matěj EliášMatěj Eliáš 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 1 53.47
5 Adam DohnalAdam Dohnal 02 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 53.70
6 Jakub HartmannJakub Hartmann 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 7 54.32
Jan StaněkJan Staněk 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 8 DNS
Jakub GrégrJakub Grégr 02 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (ne, 5.5.2019 - 13:20) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš HabartaTomáš Habarta 03 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 7 53.34
2 David StaněkDavid Staněk 02 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 6 53.42
3 David PastrňákDavid Pastrňák 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 55.12
4 Eduard AchrerEduard Achrer 03 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 56.00
5 Pavel HlavinkaPavel Hlavinka 03 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 5 56.46
6 Štěpán PohlŠtěpán Pohl 02 JAC BrnoJAC Brno 1 58.05
7 Michal SlavíčekMichal Slavíček 02 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 59.00
Filip BřečkaFilip Břečka 03 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 8 DNS
Celkem 8 závodníků

400 m - Juniorky (Běh)

Běh 1 (ne, 5.5.2019 - 13:10) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Mia SchwarzerováMia Schwarzerová 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 60.84
2 Kristýna HlaváčováKristýna Hlaváčová 03 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 61.06
3 Adéla DostálováAdéla Dostálová 03 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 1 61.69
4 Natálie FurchováNatálie Furchová 03 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 6 61.90
Barbora MalíkováBarbora Malíková 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 DNS
Bára KučerováBára Kučerová 01 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 3 DNS
Klára KucharčukováKlára Kucharčuková 01 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 7 DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (ne, 5.5.2019 - 13:10) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Julie ČervinkováJulie Červinková 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 7 60.65
2 Sabina FiantováSabina Fiantová 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 60.92
3 Monica HladíkováMonica Hladíková 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 61.80
4 Dagmar DoležalováDagmar Doležalová 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 66.64
5 Michaela ČervenáMichaela Červená 03 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 6 68.54
Ludmila HřebíčkováLudmila Hřebíčková 03 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 2 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (ne, 5.5.2019 - 13:10) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tina HoloubkováTina Holoubková 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 61.88
2 Andrea DobrovolnáAndrea Dobrovolná 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 63.88
3 Barbora HýskováBarbora Hýsková 02 AK KroměřížAK Kroměříž 5 64.99
4 Karolína KvochováKarolína Kvochová 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 65.32
5 Mariana FrankováMariana Franková 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 65.50
6 Petra TáborskáPetra Táborská 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 69.52
Tereza SojkováTereza Sojková 03 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 4 (ne, 5.5.2019 - 13:10) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michaela KnotkováMichaela Knotková 01 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 4 59.88
2 Tereza SmolkováTereza Smolková 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 61.68
MB Veronika SvobodováVeronika Svobodová 03 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 5 66.10
MB Johana BierskáJohana Bierská 03 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 3 66.91
5 Kristýna KrejsováKristýna Krejsová 01 AK KroměřížAK Kroměříž 7 71.09
6 Lucie VysokáLucie Vysoká 03 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 71.38
Celkem 6 závodníků

400 m - Dorostenky (Běh)

Běh 1 (ne, 5.5.2019 - 13:00) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora SuchánkováBarbora Suchánková 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 60.29
2 Klára NingerováKlára Ningerová 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 62.95
3 Anna GlučováAnna Glučová 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 65.94
4 Martina JuřenčákováMartina Juřenčáková 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 65.95
5 Beáta KupkováBeáta Kupková 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 67.00
6 Valerie MatouškováValerie Matoušková 03 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 7 74.47
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (ne, 5.5.2019 - 13:00) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Amálie MynářováAmálie Mynářová 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 65.58
2 Karolína CzepcováKarolína Czepcová 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 65.76
3 Markéta LacikováMarkéta Laciková 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 69.47
4 Karolína KleiblováKarolína Kleiblová 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 69.87
Celkem 4 závodníků

800 m - Junioři (Běh)

Běh 1 (ne, 5.5.2019 - 11:45) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Daniel KotyzaDaniel Kotyza 00 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 1:54.93
2 Tadeáš PlačekTadeáš Plaček 03 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 7 1:55.95
3 Petr ŽďáraPetr Žďára 02 AK KroměřížAK Kroměříž 12 1:56.50
4 Thomas HlavačkaThomas Hlavačka 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1 1:56.82
5 Martin KováčechMartin Kováčech 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 1:57.78
6 Pavel StaníčekPavel Staníček 01 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 8 1:59.25
7 Jakub StibalJakub Stibal 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 9 1:59.40
8 Petr PazourekPetr Pazourek 00 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 1:59.45
9 Pavel MynaříkPavel Mynařík 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 2:03.15
10 Oliver UrbanOliver Urban 01 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 11 2:04.50
11 Tomáš DvořákTomáš Dvořák 00 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 2:08.34
12 Kryštof ŠípekKryštof Šípek 02 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 10 2:12.60
Celkem 12 závodníků
Běh 2 (ne, 5.5.2019 - 11:45) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Filip WojnarFilip Wojnar 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 11 2:01.29
2 Jaromír MecaJaromír Meca 00 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 2:03.45
3 David DrštičkaDavid Drštička 00 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 1 2:03.45
4 Martin ZajícMartin Zajíc 00 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 12 2:04.19
5 Lukáš VíchaLukáš Vícha 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 10 2:04.42
6 Marek SpilkaMarek Spilka 01 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 8 2:05.59
7 Michal TešnarMichal Tešnar 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 9 2:06.48
8 Lukáš KvakLukáš Kvak 01 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 2:07.03
MB Martin LapšanskýMartin Lapšanský 00 SlovakiaSlovakia 5 2:15.11
MB Adam BelošAdam Beloš 98 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 DNF
František RezekFrantišek Rezek 01 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 7 DNS
Jakub KonderlaJakub Konderla 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 DNS
Celkem 12 závodníků

800 m - Dorostenci

(ne, 5.5.2019 - 11:35) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Tomáš HabartaTomáš Habarta 03 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 4 1:58.67
2 Matěj EliášMatěj Eliáš 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2 2:00.84
3 Michal HrochMichal Hroch 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 2:02.13
4 Filip BřečkaFilip Břečka 03 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 1 2:04.04
5 Milan ChaloupkaMilan Chaloupka 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 6 2:06.14
6 Štěpán ŠeděnkaŠtěpán Šeděnka 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 12 2:09.64
7 Petr VokounPetr Vokoun 03 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 14 2:11.75
8 Jan PorubaJan Poruba 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 9 2:16.00
9 Jakub KošťálJakub Košťál 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 7 2:17.95
10 Vojtěch SkaličkaVojtěch Skalička 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 10 2:19.25
11 Michal SlavíčekMichal Slavíček 02 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 11 2:19.49
12 Petr ŠkvorPetr Škvor 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 13 2:20.50
13 Oliver PungeOliver Punge 03 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 15 2:21.13
Adam FeranecAdam Feranec 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 DNS
Oskar MartiňákOskar Martiňák 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 DNS
Celkem 15 závodníků

800 m - Juniorky (Běh)

Běh 1 (ne, 5.5.2019 - 11:25) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Lucia ŠišolákováLucia Šišoláková 02 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 9 2:18.34
2 Julie ČervinkováJulie Červinková 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 2:20.65
3 Andrea DobrovolnáAndrea Dobrovolná 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 2:20.98
4 Lucie FilipováLucie Filipová 00 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 2:22.08
5 Alena MatějákováAlena Matějáková 00 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 7 2:24.27
6 Simona VydržalováSimona Vydržalová 00 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 10 2:28.52
7 Michaela BittnerováMichaela Bittnerová 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 2:29.94
8 Eva ZabloudilováEva Zabloudilová 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 11 2:30.16
9 Dagmar DoležalováDagmar Doležalová 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 2:32.22
Ludmila HřebíčkováLudmila Hřebíčková 03 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 6 DNS
Sára SmilkováSára Smilková 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 8 DNS
Celkem 11 závodníků
Běh 2 (ne, 5.5.2019 - 11:25) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Sabina FiantováSabina Fiantová 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 2:27.10
MB Veronika SvobodováVeronika Svobodová 03 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 2 2:33.37
3 Karolína MagerováKarolína Magerová 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 9 2:34.78
4 Natálie MrázkováNatálie Mrázková 00 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 10 2:34.87
MB Johana BierskáJohana Bierská 03 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 5 2:35.20
6 Kristýna KrejsováKristýna Krejsová 01 AK KroměřížAK Kroměříž 8 2:45.01
7 Lucie VysokáLucie Vysoká 03 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 2:47.19
8 Eliška JakubčíkováEliška Jakubčíková 02 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 7 2:58.73
Zuzana ŠvejdováZuzana Švejdová 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 11 DNS
Tereza SojkováTereza Sojková 03 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 DNS
Karolína BlahováKarolína Blahová 01 AK KroměřížAK Kroměříž 6 DNS
Celkem 11 závodníků

800 m - Dorostenky

(ne, 5.5.2019 - 11:15) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Anna ZemaníkováAnna Zemaníková 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 10 2:22.19
2 Klára NingerováKlára Ningerová 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 12 2:24.82
3 Barbora SvobodováBarbora Svobodová 04 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 7 2:25.89
4 Zuzana ŠenkováZuzana Šenková 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 2:26.80
5 Adéla PohlováAdéla Pohlová 02 ASK BlanskoASK Blansko 13 2:28.48
6 Klára CicháKlára Cichá 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 2:33.23
7 Victoria KuchmisterVictoria Kuchmister 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 2:33.77
8 Zuzana SmejkalováZuzana Smejkalová 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 14 2:36.80
9 Karolína KleiblováKarolína Kleiblová 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 2:37.52
10 Beáta BuczkováBeáta Buczková 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1 2:39.33
11 Martina RuttkayováMartina Ruttkayová 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 2:42.72
12 Vendula ŽáčkováVendula Žáčková 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 11 2:42.77
13 Jana RuttkayováJana Ruttkayová 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 2:45.53
14 Magdaléna ZajícováMagdaléna Zajícová 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 9 2:59.96
Michaela DostálováMichaela Dostálová 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 15 DNS
Celkem 15 závodníků

1500 m - Junioři

(ne, 5.5.2019 - 16:45) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Daniel KotyzaDaniel Kotyza 00 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 12 4:07.06
2 Nikolas VojtášNikolas Vojtáš 00 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 9 4:16.46
3 Pavel StaníčekPavel Staníček 01 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 13 4:21.79
4 Michal ŠmídaMichal Šmída 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 8 4:24.95
5 Patrik PastorPatrik Pastor 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 11 4:34.04
6 Lukáš VlkLukáš Vlk 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 7 4:37.59
7 Martin CeltaMartin Celta 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 10 4:57.98
Jakub StibalJakub Stibal 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 DNS
Celkem 8 závodníků

1500 m - Dorostenci

(ne, 5.5.2019 - 16:35) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jakub GrégrJakub Grégr 02 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 4:24.28
2 Matěj ŠtěbraMatěj Štěbra 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 4:38.40
3 Daniel RůžaDaniel Růža 02 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 4:44.47
Vojtěch ProkešVojtěch Prokeš 03 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 1 DNS
Marek LorenčíkMarek Lorenčík 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 DNS
Celkem 5 závodníků

1500 m - Juniorky

(ne, 5.5.2019 - 16:25) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Lucie FilipováLucie Filipová 00 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 10 4:55.36
2 Alena MatějákováAlena Matějáková 00 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 9 4:58.43
3 Tereza CharvátováTereza Charvátová 02 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 8 5:04.44
4 Veronika LavrinčíkováVeronika Lavrinčíková 01 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 11 5:04.94
5 Viktorie PetlachováViktorie Petlachová 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 5:09.47
6 Simona VydržalováSimona Vydržalová 00 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 6 5:11.46
Štěpánka VaňkováŠtěpánka Vaňková 00 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 12 DNS
Celkem 7 závodníků

1500 m - Dorostenky

(ne, 5.5.2019 - 16:25) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Karolína CzepcováKarolína Czepcová 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 5:19.83
2 Anna BelaníkováAnna Belaníková 02 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 5:21.19
3 Karolína MachalováKarolína Machalová 02 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 1 6:46.24
4 Klára NovákováKlára Nováková 02 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 7:45.16
Petra JančarováPetra Jančarová 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 DNS
Celkem 5 závodníků

3000 m - Junioři

(ne, 5.5.2019 - 14:25) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Martin ZajícMartin Zajíc 00 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 14 09:05.53
2 Jan ŠvejnohaJan Švejnoha 01 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 12 09:13.24
3 Vojtěch ZemánekVojtěch Zemánek 01 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 15 09:20.17
4 Martin GogelaMartin Gogela 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 09:24.38
5 Ondřej VajdaOndřej Vajda 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 13 09:27.41
6 Pavel KrausPavel Kraus 00 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 09:45.32
7 Marek KrišicaMarek Krišica 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 09:53.39
8 Marek EffenbergerMarek Effenberger 01 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2 09:56.50
9 Adam ValíkAdam Valík 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 16 10:00.02
10 Ondřej SlavíkOndřej Slavík 01 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 10 10:09.08
11 Jakub MartásekJakub Martásek 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 10:10.28
12 David DostálDavid Dostál 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 10:19.06
13 Jiří PavelekJiří Pavelek 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 8 10:37.55
14 David MelichDavid Melich 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 10:44.67
Martin ProkšaMartin Prokša 00 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 9 DNS
Lukáš SpevákLukáš Spevák 00 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 11 DNS
Celkem 16 závodníků

3000 m - Dorostenci

(ne, 5.5.2019 - 14:26) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Adam ZajíčekAdam Zajíček 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 09:47.50
2 Martin PohankaMartin Pohanka 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 09:53.13
3 Lucas HarrisLucas Harris 03 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 10:24.47
4 Ondřej ŠkodaOndřej Škoda 02 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 5 10:48.96
5 Adam ŠandoAdam Šando 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 1 11:04.51
Celkem 5 závodníků

3000 m - Juniorky

(ne, 5.5.2019 - 14:10) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Adéla KoláčkováAdéla Koláčková 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 10:04.13
2 Ema KlimentováEma Klimentová 05 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 7 11:01.42
3 Veronika PopelkováVeronika Popelková 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 11:25.91
4 Kristýna PodjuklováKristýna Podjuklová 03 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 2 11:49.22
5 Tina HoloubkováTina Holoubková 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 14:10.59
6 Patricie ChýlkováPatricie Chýlková 01 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 8 14:44.01
7 Kateřina ČernáKateřina Černá 03 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 6 15:30.63
Sabina BočkováSabina Bočková 01 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 3 DNS
Celkem 8 závodníků

3000 m - Dorostenky

(ne, 5.5.2019 - 14:11) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
MB Šárka PůstováŠárka Půstová 02 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 9 10:53.73
2 Magdaléna ŽurovcováMagdaléna Žurovcová 02 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 12 12:17.49
3 Barbora NázlerováBarbora Názlerová 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 11 12:30.47
MB Silvie ValováSilvie Valová 00 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 10 12:35.56
Celkem 4 závodníků

100 m překážek - Juniorky (Běh)

Běh 1 (ne, 5.5.2019 - 10:40) official Vítr: -2.1 m/s Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Andrea ZabloudilováAndrea Zabloudilová 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 15.25
2 Adéla LuzarováAdéla Luzarová 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 16.13
3 Lucie KrupicováLucie Krupicová 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 16.75
Kristýna ŠtvrtňováKristýna Štvrtňová 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 DNF
Natálie MatuškováNatálie Matušková 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (ne, 5.5.2019 - 10:40) official Vítr: +0.5 m/s Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Simona KotrláSimona Kotrlá 01 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 5 17.49
2 Martina GalburováMartina Galburová 03 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 18.24
Lucie HöfrováLucie Höfrová 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 DNF
Sára ŠkrobánkováSára Škrobánková 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 DNS
Celkem 4 závodníků

100 m překážek - Dorostenky (Běh)

Běh 1 (ne, 5.5.2019 - 10:30) official Vítr: -0.1 m/s Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eva KubíčkováEva Kubíčková 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 14.61
2 Natálie KřížkováNatálie Křížková 03 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 14.95
3 Andrea ŠvecováAndrea Švecová 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 14.99
4 Natália GyomraiováNatália Gyomraiová 02 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 7 15.55
5 Tereza VlčkováTereza Vlčková 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 16.08
Veronika EichlerováVeronika Eichlerová 02 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 DQ 162.7
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (ne, 5.5.2019 - 10:30) official Vítr: -2.0 m/s Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Natálie PaťavováNatálie Paťavová 03 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 7 16.00
2 Hedvika MalčíkováHedvika Malčíková 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 16.17
3 Kateřina HájkováKateřina Hájková 02 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 3 16.20
4 Aneta KlečkováAneta Klečková 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 16.74
5 Anna KalincováAnna Kalincová 02 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 16.99
Tereza SpáčilováTereza Spáčilová 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 DQ 162.7
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (ne, 5.5.2019 - 10:30) official Vítr: -0.3 m/s Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla SavarováAdéla Savarová 02 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 17.29
2 Anna GregušováAnna Gregušová 02 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 17.62
3 Denisa PeričováDenisa Peričová 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2 18.18
4 Markéta KočvarováMarkéta Kočvarová 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 18.30
5 Alžběta RečkováAlžběta Rečková 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 18.33
Karolína WagnerováKarolína Wagnerová 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (ne, 5.5.2019 - 10:30) official Vítr: -1.6 m/s Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MB Gabriela PatalováGabriela Patalová 03 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 1 15.37
2 Adéla JánošíkováAdéla Jánošíková 04 ASK BlanskoASK Blansko 4 17.72
3 Anežka ZukalováAnežka Zukalová 03 ASK BlanskoASK Blansko 3 17.92
4 Zuzana VítkováZuzana Vítková 03 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 6 18.08
5 Tereza KolmačkováTereza Kolmačková 03 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 7 19.09
Nela PernicováNela Pernicová 03 ASK BlanskoASK Blansko 5 DQ
Anna VysloužilováAnna Vysloužilová 02 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 2 DNS
Celkem 7 závodníků

110 m překážek - Junioři

(ne, 5.5.2019 - 11:00) official Vítr: -1.6 m/s Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matej BaluchMatej Baluch 00 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 14.69
2 Marek KretMarek Kret 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 15.25
3 Maxim KňávaMaxim Kňáva 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 16.41
4 Adam GrymAdam Grym 01 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 2 18.14
MB František VejmělekFrantišek Vejmělek 01 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 6 DNS
Celkem 5 závodníků

110 m překážek - Dorostenci (Běh)

Běh 1 (ne, 5.5.2019 - 10:50) official Vítr: -0.5 m/s Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan BartoňJan Bartoň 03 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 6 15.65
2 Michal BujdákMichal Bujdák 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 7 15.92
3 Jakub PetrjanošJakub Petrjanoš 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 16.13
4 Petr DočkalPetr Dočkal 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 1 16.41
5 Dominik MelegaDominik Melega 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 8 16.50
6 Marek VečeřaMarek Večeřa 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 17.14
7 Ivo BřezkaIvo Březka 02 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 4 17.65
8 Vít ZdražilVít Zdražil 03 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 3 19.96
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (ne, 5.5.2019 - 10:50) official Vítr: -0.9 m/s Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš OberndorferTomáš Oberndorfer 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 15.07
2 Jan Václav OndráčekJan Václav Ondráček 03 JAC BrnoJAC Brno 4 15.44
MB Tomáš KozmíkTomáš Kozmík 02 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 15.50
4 Jakub DerkaJakub Derka 03 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 5 17.22
5 Mário KadákMário Kadák 02 JAC BrnoJAC Brno 7 18.96
Vojtěch KukačVojtěch Kukač 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 DNS
Lukáš ŠevčíkLukáš Ševčík 03 JAC BrnoJAC Brno 1 DNS
Celkem 7 závodníků

300 m překážek - Dorostenci (Běh)

Běh 1 (ne, 5.5.2019 - 14:50) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Robin SloukaRobin Slouka 02 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 5 41.30
2 David SkřečekDavid Skřeček 02 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 4 41.40
3 Jan BartoňJan Bartoň 03 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 6 42.72
4 Vojtěch KukačVojtěch Kukač 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 45.74
5 Vojtěch SkaličkaVojtěch Skalička 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 46.75
6 Petr DočkalPetr Dočkal 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 8 47.45
Jakub DuchovnýJakub Duchovný 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 DNF
Adam BařinkaAdam Bařinka 02 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 3 DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (ne, 5.5.2019 - 14:50) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš OberndorferTomáš Oberndorfer 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 7 42.06
2 Jakub DerkaJakub Derka 03 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 3 42.06
3 Ivo BřezkaIvo Březka 02 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 4 43.05
4 Daniel JurášDaniel Juráš 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 43.12
5 Martin CisárMartin Cisár 03 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 8 44.02
6 Vít ZdražilVít Zdražil 03 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 6 44.52
7 Šimon KostolnýŠimon Kostolný 03 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 1 44.59
8 Oliver PungeOliver Punge 03 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 2 52.85
Celkem 8 závodníků

300 m překážek - Dorostenky (Běh)

Běh 1 (ne, 5.5.2019 - 14:40) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karolína WagnerováKarolína Wagnerová 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 47.94
2 Anna KalincováAnna Kalincová 02 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 48.64
3 Denisa PeričováDenisa Peričová 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 6 49.81
4 Tereza SpáčilováTereza Spáčilová 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 50.52
5 Kateřina HájkováKateřina Hájková 02 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 3 50.55
6 Adéla SavarováAdéla Savarová 02 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2 52.64
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (ne, 5.5.2019 - 14:40) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Aneta KlečkováAneta Klečková 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 49.65
2 Martina DvořákováMartina Dvořáková 03 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 5 51.22
3 Markéta KočvarováMarkéta Kočvarová 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 51.44
4 Agáta TepláAgáta Teplá 02 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 51.50
MB Laura TrávníkováLaura Trávníková 02 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 52.54
6 Anna GregušováAnna Gregušová 02 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 53.11
7 Amálie MynářováAmálie Mynářová 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 7 54.58
Celkem 7 závodníků

400 m překážek - Junioři

(ne, 5.5.2019 - 15:10) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matej BaluchMatej Baluch 00 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 53.19
2 Jaromír MecaJaromír Meca 00 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 57.12
3 Petr BužgaPetr Bužga 00 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 57.35
4 Sebastian HajzlerSebastian Hajzler 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 58.84
Aleš KučeraAleš Kučera 00 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2 DNS
Celkem 5 závodníků

400 m překážek - Juniorky

(ne, 5.5.2019 - 15:00) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška KopcováEliška Kopcová 01 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 8 66.43
2 Tereza JaníkováTereza Janíková 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 66.55
3 Tereza KašpárkováTereza Kašpárková 00 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 67.56
4 Simona KotrláSimona Kotrlá 01 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 6 73.13
5 Karolína MagerováKarolína Magerová 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 73.16
6 Kateřina ČamlíkováKateřina Čamlíková 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 85.95
Adéla ZdražilováAdéla Zdražilová 00 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 3 DNS
Tereza MazlováTereza Mazlová 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 DNS
Celkem 8 závodníků

2000 m překážek - Junioři

(ne, 5.5.2019 - 13:55) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Patrik StankovPatrik Stankov 02 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 7 6:27.75
2 Karel BaštýřKarel Baštýř 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 6:35.67
3 Adam JanošíkAdam Janošík 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 6:50.66
4 Karel WankeKarel Wanke 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 7:03.84
5 Aleš KučeraAleš Kučera 00 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 1 7:08.42
6 Andrzej WaclawikAndrzej Waclawik 03 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 7:36.51
Adam PolákAdam Polák 03 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 DNF
Celkem 7 závodníků

2000 m překážek - Dorostenci

(ne, 5.5.2019 - 13:56) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Martin HolubMartin Holub 02 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 6:40.23
2 Jan BužgaJan Bužga 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 6:47.60
MB David ŠpokDavid Špok 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 6:49.43
4 Lukáš BudíkLukáš Budík 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2 6:58.44
5 Aleš ŠkodaAleš Škoda 03 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 1 7:17.02
6 Ondřej HošťálekOndřej Hošťálek 03 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 5 7:43.59
Theo BébarTheo Bébar 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3
Celkem 7 závodníků

2000 m překážek - Juniorky

(ne, 5.5.2019 - 13:45) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Soňa KouřilováSoňa Kouřilová 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 7:28.06
2 Tereza MazlováTereza Mazlová 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 8:15.32
3 Marie KlapuchováMarie Klapuchová 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 8:28.39
4 Tereza LichnovskáTereza Lichnovská 00 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 8:37.06
5 Aneta JedličkováAneta Jedličková 00 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 3 8:37.34
6 Eliška ZlatohlávkováEliška Zlatohlávková 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 8:53.65
7 Dominika ŠindelkováDominika Šindelková 01 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 6 9:04.67
Celkem 7 závodníků

2000 m překážek - Dorostenky

(ne, 5.5.2019 - 13:46) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Denisa PánkováDenisa Pánková 02 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 8:38.37
2 Hana KopelováHana Kopelová 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1 9:06.24
3 Markéta ŠevčíkováMarkéta Ševčíková 03 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 2 9:29.54
Marta KlobáskováMarta Klobásková 03 ASK BlanskoASK Blansko 4 DNS
Celkem 4 závodníků

4 x 100 m - Junioři

(ne, 5.5.2019 - 17:10) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 A - Dutelly J., Urban E., Mautner J., Buba F. A - Dutelly J., Urban E., Mautner J., Buba F. Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 43.83
2 A - Kunt J., Majerčák J., Zajíc T., Horsák M. A - Kunt J., Majerčák J., Zajíc T., Horsák M. AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 3 44.88
3 Baluch M., Gaszczyk P., Vrátný J., Zeman D. Baluch M., Gaszczyk P., Vrátný J., Zeman D. AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 48.88
4 B - Belfín M., Pospíšil J., Kňáva M., Žlutíř M. B - Belfín M., Pospíšil J., Kňáva M., Žlutíř M. Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 49.82
Celkem 4 závodníků

4 x 100 m - Dorostenci

(ne, 5.5.2019 - 17:10) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 A - Nevrla D., Sládek K., Šalman J., Horák V. A - Nevrla D., Sládek K., Šalman J., Horák V. Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 43.86
2 A - Dočkal P., Sychra A., Holub M., Pražák M. A - Dočkal P., Sychra A., Holub M., Pražák M. TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 44.29
3 Čermák M., Hartmann J., Konečný V., Melega D. Čermák M., Hartmann J., Konečný V., Melega D. AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 45.74
4 Pohl Š., Mlečka R., Raus S., Smutný V. Pohl Š., Mlečka R., Raus S., Smutný V. JAC BrnoJAC Brno 2 46.35
5 Schwoiser M., Kraml R., Břečka F., Hlavinka P. Schwoiser M., Kraml R., Břečka F., Hlavinka P. Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 5 49.61
Lisák T., Navrátil Š., Ščibráni M., Zawada J. Lisák T., Navrátil Š., Ščibráni M., Zawada J. SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 DNS
Celkem 6 závodníků

4 x 100 m - Juniorky

(ne, 5.5.2019 - 17:00) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dobrovolná A., Hladíková M., Jedličková M., Lenská V. Dobrovolná A., Hladíková M., Jedličková M., Lenská V. AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 52.25
2 Zugarová G., Koutná K., Knotková M., Hlavinková N. Zugarová G., Koutná K., Knotková M., Hlavinková N. Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 2 52.26
3 A - Janíková T., Klapuchová M., Smolková T., Holoubková T. A - Janíková T., Klapuchová M., Smolková T., Holoubková T. TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 52.76
4 Urbášková E., Červená M., Kučerová B., Dostálová A. Urbášková E., Červená M., Kučerová B., Dostálová A. AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 5 52.84
5 B - Čamlíková K., Fiantová S., Sikorová N., Magerová K. B - Čamlíková K., Fiantová S., Sikorová N., Magerová K. TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 55.59
Celkem 5 závodníků

4 x 100 m - Dorostenky

(ne, 5.5.2019 - 17:00) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 A - Fornůsková A., Sklenářová T., Suchánková B., Krchová A. A - Fornůsková A., Sklenářová T., Suchánková B., Krchová A. SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 50.11
2 A - Spáčilová T., Pallová Š., Niebauerová R., Švecová A. A - Spáčilová T., Pallová Š., Niebauerová R., Švecová A. Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 51.24
3 Floriánová K., Juřenčáková M., Reichertová L., Vrbasová B. Floriánová K., Juřenčáková M., Reichertová L., Vrbasová B. AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 53.60
4 A - Savarová A., Mitevová B., Goišová N., Kuchmister V. A - Savarová A., Mitevová B., Goišová N., Kuchmister V. TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5 53.63
5 B - Gregušová A., Adlerová K., Dobešová T., Hlochová A. B - Gregušová A., Adlerová K., Dobešová T., Hlochová A. Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 55.20
6 Pánková D., Popová L., Mynářová A., Laciková M. Pánková D., Popová L., Mynářová A., Laciková M. TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 55.92
Celkem 6 závodníků

Skok vysoký - Junioři

(ne, 5.5.2019 - 11:35) official Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1.651.701.751.801.831.861.891.921.951.982.012.04
1 Jonáš PospíšilJonáš Pospíšil
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
01 4 2.01 ---O-O-OOXOOXXX
MB Jan ŠtefelaJan Štefela
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
01 3 1.98 -------XOOOXXX
3 Matěj SrovnalMatěj Srovnal
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
01 5 1.92 -OXOOOOOXOXXX
4 Roman ProkopRoman Prokop
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
02 1 1.75 OOXXOXXX
5 Dominik MartinkaDominik Martinka
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
01 2 1.70 OXOXXX
Patrik VašíčekPatrik Vašíček
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
00 6 DNS
Celkem 6 závodníků

Skok vysoký - Dorostenci

(ne, 5.5.2019 - 10:00) official Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1.451.521.571.621.671.701.731.761.801.831.861.88
1 Libor ŠkobránekLibor Škobránek
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
02 8 1.86 -O-OXXOOOOOOXXOX-
2 Lukáš VajdaLukáš Vajda
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
03 9 1.73 ---OOXOOXXX
3 Mário KadákMário Kadák
JAC BrnoJAC Brno
02 4 1.73 -OXXOOXOOOXXX
4 Miloš PallaMiloš Palla
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
02 6 1.73 --OOXXOOXXOXXX
5 Štěpán ProkešŠtěpán Prokeš
JAC BrnoJAC Brno
02 7 1.67 -OOOXOXXX
6 Vojtěch ProkešVojtěch Prokeš
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
03 2 1.62 OOXOOXXX
7 Radim MlečkaRadim Mlečka
JAC BrnoJAC Brno
03 1 1.62 OOXOXXOXXX
8 Samuel DudaSamuel Duda
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
02 3 1.57 --OXXX
Thomas MacuraThomas Macura
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
03 5 DNS
Celkem 9 závodníků

Skok vysoký - Juniorky

(ne, 5.5.2019 - 15:00) official Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1.351.411.471.531.581.621.661.701.731.761.781.801.831.84
1 Bára SajdokováBára Sajdoková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
01 5 1.76 -----OOXXOOO-X-XX
2 Klára KrejčiříkováKlára Krejčiříková
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
02 3 1.73 -----OOXOXOXXX
3 Veronika ČejnováVeronika Čejnová
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
00 11 1.58 ---XOOXXX
4 Lucie SedláčkováLucie Sedláčková
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
01 6 1.58 --OOXXOXXX
5 Karolína BlaťákováKarolína Blaťáková
AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s.
01 1 1.53 -OOOXXX
6 Valerie JankůValerie Janků
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
02 2 1.53 --OXOXXX
7 Denisa StehlíkováDenisa Stehlíková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
02 10 1.47 OOXOXXX
8 Elena UrbáškováElena Urbášková
AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s.
03 9 1.41 OOXX
9 Lucie TesařováLucie Tesařová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
03 8 1.35 OXXX
Kristýna ŠtvrtňováKristýna Štvrtňová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
01 7 DNS
Natálie MatuškováNatálie Matušková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
01 4 DNS
Celkem 11 závodníků

Skok vysoký - Dorostenky

(ne, 5.5.2019 - 13:30) official Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1.351.411.471.531.581.621.661.701.731.761.781.801.82
1 Michaela HorváthováMichaela Horváthová
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
02 4 1.70 --OOOOOOXXX
2 Veronika EichlerováVeronika Eichlerová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
02 2 1.53 -OOOXXX
3 Nela DrozdováNela Drozdová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
03 1 1.47 -OOXXX
4 Alžběta RečkováAlžběta Rečková
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
03 5 1.47 -XXOOXXX
Nicole GrygarováNicole Grygarová
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
02 3 DNS
Tereza VlčkováTereza Vlčková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
02 6 DNS
Celkem 6 závodníků

Skok o tyči - Junioři

(ne, 5.5.2019 - 10:00) official Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 2.402.602.803.003.203.303.403.503.603.703.803.904.00420431
1 Sebastian HajzlerSebastian Hajzler
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
01 2 4.31 ----------XO--XXOXXO
2 Martin CeltaMartin Celta
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
02 6 3.40 OOOOOOOXXX
3 Adam ŠubíkAdam Šubík
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
01 5 3.30 -OOOOOXXX
4 Jakub SkopalJakub Skopal
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
03 4 3.00 XOOOOXXX
Josef Jan CsikánJosef Jan Csikán
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
01 1 DNS
Jan LubojackiJan Lubojacki
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
02 3 DNS
Celkem 6 závodníků

Skok o tyči - Dorostenci

(ne, 5.5.2019 - 10:00) official Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 2.402.602.803.003.203.303.403.503.603.703.80
1 Jiří ZedníkJiří Zedník
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
03 9 3.70 --O-OOXXOXOOOXXX
2 Jiří NovotnýJiří Novotný
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
03 6 3.60 ----OOOXOOXXX
3 Theo BébarTheo Bébar
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
02 1 3.20 --OXXOXOXXX
4 Samuel DudaSamuel Duda
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
02 4 3.00 -XO-OXXX
5 Ivo BřezkaIvo Březka
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
02 2 2.80 OOOXXX
6 Jakub DerkaJakub Derka
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
03 3 2.60 OO
7 Radim KramlRadim Kraml
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
03 5 2.40 O-XX
Martin SchwoiserMartin Schwoiser
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
03 7 NM
Vojtěch SkaličkaVojtěch Skalička
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
03 8 NM
Celkem 9 závodníků

Skok o tyči - Juniorky

(ne, 5.5.2019 - 13:00) official Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 2.202.402.562.722.883.013.143.273.393.51356361376
1 Tereza JaníkováTereza Janíková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
02 3 3.61 -----O-OOO-OXXX
2 Veronika JiráčkováVeronika Jiráčková
AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s.
01 4 2.72 --XOOXXX
3 Sára ŠkrobánkováSára Škrobánková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
01 7 2.72 XOOOXXOXXX
4 Kateřina ČamlíkováKateřina Čamlíková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
02 1 2.56 OOXOXXX
5 Agnieszka KiedrońAgnieszka Kiedroń
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
01 5 2.40 -OXXX
Eliška KopcováEliška Kopcová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
01 6 DNS
Sofie GrodováSofie Grodová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
03 2 DNS
Celkem 7 závodníků

Skok o tyči - Dorostenky

(ne, 5.5.2019 - 13:00) official Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 2.202.402.562.722.883.013.143.273.393.51356361
1 Petra PicmausováPetra Picmausová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
02 8 3.51 -----OXOOXXOOXXX
2 Natálie PaťavováNatálie Paťavová
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
03 10 3.27 ----OOXOXOXXX
3 Helena BalabánováHelena Balabánová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
03 1 2.72 --OOXXX
4 Taťána DobešováTaťána Dobešová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
02 2 2.72 --XXOOXXX
5 Eliška HenklováEliška Henklová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
02 3 2.56 XOXOOXXX
6 Nela MikeskováNela Mikesková
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
03 6 2.40 XOXOXXX
7 Karolína NavrátilováKarolína Navrátilová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
03 7 2.20 OXXX
Sabina JeličováSabina Jeličová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
03 4 DNS
Lucie PiskováLucie Pisková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
03 9 DNS
Daniela JurečkováDaniela Jurečková
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
03 5 NM
Celkem 10 závodníků

Skok daleký - Junioři

(ne, 5.5.2019 - 13:00) official Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Siddartha SivilaSiddartha Sivila
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
00 7 6.57 -1.5 m/s  -1.0 -2.46.57  -1.56.57 +0.6 -0.76.55  -0.7
2 Jonáš PospíšilJonáš Pospíšil
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
01 17 6.45 -0.2 m/s 6.45  -0.26.18  -2.16.31  +1.06.456.39  +0.55.22  +0.96.36  +0.0
3 David Gabriel KaveckýDavid Gabriel Kavecký
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
03 18 6.29 -0.5 m/s 5.98  -1.76.29  -0.5X6.295.53  -1.4 -0.26.13  +0.4
4 Jakub KuntJakub Kunt
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
01 19 6.24 +0.9 m/s 5.95  -0.76.17  -1.86.06  -1.56.175.99  -1.3 +1.06.24  +0.9
5 Eliáš UrbanEliáš Urban
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
00 11 6.23 -1.5 m/s 5.95  +0.75.96  -1.16.23  -1.56.236.15  -2.7 +0.7 -1.4
6 Andreas PiskořAndreas Piskoř
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
01 6 6.19 -1.9 m/s  -1.3 +0.46.07  +0.76.07 -2.56.19  -1.9 +1.2
7 Jan MautnerJan Mautner
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
01 5 6.18 -1.1 m/s 5.98  -1.35.86  -1.35.86  -1.35.985.88  +1.34.42  -2.36.18  -1.1
8 Tomáš KozmíkTomáš Kozmík
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
02 4 6.16 -0.8 m/s 6.16  -0.8 +1.75.44  -1.46.165.87  -1.85.99  -2.0 -1.3
9 Ivan CharbakaIvan Charbaka
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
01 3 5.72 -0.8 m/s 5.68  -1.65.72  -0.85.47  +1.35.72
10 David JanákDavid Janák
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
01 16 5.59 -0.5 m/s 5.59  -0.5 -1.7 -0.15.59
11 Matěj HorsákMatěj Horsák
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
01 2 5.58 -1.5 m/s 5.42  -2.05.58  -1.55.44  -0.55.58
12 Pavel HorčičkaPavel Horčička
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
00 1 5.58 -0.9 m/s  -0.35.58  -0.9 +0.05.58
13 Roman ProkopRoman Prokop
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
02 15 5.45 +0.4 m/s 5.37  -0.85.45  +0.45.33  -1.65.45
14 Jan ThiemelJan Thiemel
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
00 10 5.45 -1.6 m/s 4.09  +0.55.45  -1.65.36  -3.35.45
15 Lukáš VlkLukáš Vlk
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
03 12 5.33 -1.5 m/s  +0.95.33  -1.5 +0.65.33
16 Andrzej WaclawikAndrzej Waclawik
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
03 13 5.13 +0.7 m/s 4.65  -1.54.64  -1.35.13  +0.75.13
17 Tomáš StachTomáš Stach
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
01 8 4.60 -2.6 m/s  +0.2 -1.14.60  -2.64.60
Daniel BrzuchanskiDaniel Brzuchanski
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
02 14 DNS
Jiří ŠevčíkJiří Ševčík
AK KroměřížAK Kroměříž
03 9 DNS
Celkem 19 závodníků

Skok daleký - Dorostenci

(ne, 5.5.2019 - 11:45) official Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Samuel LawsonSamuel Lawson
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
02 8 6.90 -0.1 m/s 6.70  -2.06.90  -0.16.70  -1.76.90
2 Šimon NavrátilŠimon Navrátil
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
03 10 6.65 -1.1 m/s  -0.16.46  -1.36.41  -2.66.466.55  -1.16.65  -1.16.58  -1.3
3 Ondřej BuráňOndřej Buráň
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
03 2 6.48 -0.1 m/s  -0.96.29  -2.56.34  +1.26.346.48  -0.1 -2.1 -0.6
4 Dan KovářDan Kovář
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
02 7 6.38 +0.7 m/s 6.05  -0.66.25  -0.46.09  -0.36.256.38  +0.76.36  -0.5 -0.1
5 Michal BujdákMichal Bujdák
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
03 19 6.19 -2.1 m/s 6.19  -2.15.93  -0.55.77  -0.56.195.98  -1.65.89  -2.45.77  -0.2
6 Jakub PetrjanošJakub Petrjanoš
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
02 11 6.16 -1.3 m/s  -1.56.08  +1.46.16  -1.36.16 -2.3 -1.5 -0.7
7 Jonáš KonečnýJonáš Konečný
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
03 6 6.09 +1.4 m/s  -1.05.74  +0.25.96  +0.15.96 -1.25.74  +0.06.09  +1.4
8 Ondřej StaśOndřej Staś
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
03 15 6.09 -0.2 m/s 6.09  -0.2 -0.1 -0.16.095.91  -2.1 -2.5 -1.7
9 Daniel JurášDaniel Juráš
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
02 21 5.89 -1.2 m/s 5.57  -1.55.89  -1.25.75  -0.85.89
10 Kryštof SládekKryštof Sládek
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
03 14 5.85 -0.6 m/s 5.85  -0.6 +1.3 -0.55.85
11 Ondřej BudíkOndřej Budík
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
03 1 5.80 -1.0 m/s 5.52  -1.25.80  -1.05.66  -2.35.80
12 Jakub ZawadaJakub Zawada
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
02 18 5.67 -0.5 m/s 5.24  -1.45.67  -0.55.65  -0.35.67
13 Mário KadákMário Kadák
JAC BrnoJAC Brno
02 4 5.58 +1.6 m/s 5.54  -1.3 -3.45.58  +1.65.58
14 Vojtěch ProkešVojtěch Prokeš
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
03 13 5.42 +0.9 m/s 5.42  +0.95.42
15 Tomáš LisákTomáš Lisák
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
03 9 5.40 -1.3 m/s 5.40  -1.35.17  -1.55.34  -1.55.40
16 Jakub KopečekJakub Kopeček
JAC BrnoJAC Brno
03 22 5.31 +1.2 m/s 5.03  +1.05.23  -1.25.31  +1.25.31
17 Štěpán ProkešŠtěpán Prokeš
JAC BrnoJAC Brno
02 12 5.30 -1.9 m/s 5.30  -1.9 +0.04.58  -1.45.30
18 Marek VečeřaMarek Večeřa
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
02 17 5.26 -1.7 m/s 4.64  -1.95.26  -1.75.21  -0.35.26
19 Antonín KadlecAntonín Kadlec
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
03 5 4.95 -1.9 m/s 4.65  +0.04.95  -1.94.63  -1.74.95
20 David SkřečekDavid Skřeček
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
02 20 4.35 -0.6 m/s 4.35  -0.6 -2.3 -1.44.35
21 Adam HoušťavaAdam Houšťava
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
03 3 4.27 -1.0 m/s 3.87  -0.3 -0.24.27  -1.04.27
Libor ŠkobránekLibor Škobránek
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
02 16 DNS
Celkem 22 závodníků

Skok daleký - Juniorky

(ne, 5.5.2019 - 11:00) official Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Elena UrbáškováElena Urbášková
AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s.
03 22 5.23 +1.1 m/s 5.14  -0.95.05  -0.25.06  -0.65.144.83  -0.75.23  +1.1 -0.3
2 Monica HladíkováMonica Hladíková
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
01 9 5.20 +0.6 m/s 4.63  +0.04.87  -1.74.87  -1.44.875.06  +0.75.20  +0.64.88  -0.1
3 Klára KrejčiříkováKlára Krejčiříková
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
02 14 5.15 -0.3 m/s 5.15  -0.35.10  -1.8 -1.45.155.12  -0.1 +0.0 +1.4
4 Adéla LuzarováAdéla Luzarová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
01 16 5.10 -0.7 m/s 4.99  -0.25.10  -0.75.02  -1.45.10 -1.24.88  -0.4-
5 Gabriela PatalováGabriela Patalová
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
03 5 5.06 -0.7 m/s 4.96  -0.64.84  -1.04.82  -1.04.964.84  -0.55.06  -0.75.03  -0.4
6 Klára TeofilováKlára Teofilová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
01 4 5.06 -2.0 m/s 3.31  -1.84.90  -2.2 -1.24.905.06  -2.0 +1.6 -2.2
7 Adriana GrulichováAdriana Grulichová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
00 7 4.97 -0.7 m/s 4.94  -2.33.68  -1.84.97  -0.74.974.72  -1.4 -0.5 -2.7
8 Kristýna ŠtvrtňováKristýna Štvrtňová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
01 21 4.88 -1.5 m/s 4.87  -0.14.58  -0.34.71  -0.34.874.88  -1.54.84  -0.34.84  -2.3
9 Lenka BurianováLenka Burianová
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
00 6 4.87 -1.2 m/s 4.87  -1.2 -1.6 -0.94.87
10 Pavlína VašinováPavlína Vašinová
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
01 23 4.85 -1.1 m/s  -0.24.85  -1.14.78  +1.14.85
11 Lucie KrupicováLucie Krupicová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
01 15 4.85 -0.9 m/s 4.85  -0.9 +0.74.57  -1.14.85
12 Denisa StehlíkováDenisa Stehlíková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
02 3 4.77 -0.3 m/s X4.50  +0.14.77  -0.34.77
13 Nikola HerzováNikola Herzová
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
01 8 4.73 -0.4 m/s  +0.54.24  -1.04.73  -0.44.73
14 Natalie MarešováNatalie Marešová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
02 17 4.50 -1.8 m/s 4.50  -1.8 +0.5 -2.54.50
15 Martina GalburováMartina Galburová
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
03 2 4.49 -1.0 m/s 4.49  -1.04.44  +0.04.42  -0.84.49
16 Kateřina KoutnáKateřina Koutná
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
02 13 4.47 -2.6 m/s 4.46  -2.24.46  -0.44.47  -2.64.47
17 Karolína JuřicováKarolína Juřicová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
02 11 4.47 -1.0 m/s X4.25  -0.84.47  -1.04.47
18 Tereza MartinkováTereza Martinková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
02 19 4.36 -0.8 m/s  -0.94.36  -0.84.15  +0.54.36
19 Kateřina ŠůstalováKateřina Šůstalová
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
02 1 4.26 -0.2 m/s  -1.94.26  -0.24.16  -0.34.26
MB Eliška MarszalekEliška Marszalek
AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s.
02 18 4.13 -2.0 m/s 3.94  -1.63.90  -1.74.13  -2.04.13
Simona KotrláSimona Kotrlá
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
01 12 DNS
Valerie JankůValerie Janků
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
02 10 NM
Lucie SedláčkováLucie Sedláčková
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
01 20 NM
Celkem 23 závodníků

Skok daleký - Dorostenky

(ne, 5.5.2019 - 10:00) official Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Veronika EichlerováVeronika Eichlerová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
02 10 5.26 +0.1 m/s 4.92X4.904.924.63  -1.95.09  +1.15.26  +0.1
2 Tereza SklenářováTereza Sklenářová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
03 23 5.13 -0.7 m/s X5.105.025.105.115.13  -0.75.07  -0.1
3 Michaela HorváthováMichaela Horváthová
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
02 16 5.13 -0.5 m/s 5.055.07-5.075.07  -0.55.08  -3.55.13  -0.5
4 Barbora PokornáBarbora Pokorná
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
02 22 5.13 +0.0 m/s X4.953.044.95 -0.85.13  +0.04.87  -1.6
5 Lucie PiskováLucie Pisková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
03 21 5.10 5.104.735.075.10---
6 Barbora MitevováBarbora Mitevová
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
03 5 5.06 -1.1 m/s 4.864.804.734.864.755.00  -1.55.06  -1.1
7 Nela DrozdováNela Drozdová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
03 8 4.91 4.914.72X4.91---
8 Barbora JelínkováBarbora Jelínková
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
02 6 4.90 -1.3 m/s 4.824.90X4.904.71  -0.74.90  -1.34.90  +1.2
9 Natália GyomraiováNatália Gyomraiová
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
02 12 4.78 4.78X4.694.78
10 Šárka PallováŠárka Pallová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
02 20 4.73 4.73X4.714.73
11 Denisa PeričováDenisa Peričová
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
03 3 4.71 X4.71X4.71
12 Adéla HlochováAdéla Hlochová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
02 14 4.62 4.624.314.404.62
13 Martina DvořákováMartina Dvořáková
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
03 9 4.53 4.53X4.394.53
MB Adéla SobčíkováAdéla Sobčíková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
02 24 4.53 XX4.534.53
15 Zuzana VítkováZuzana Vítková
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
03 4 4.41 4.38X4.414.41
16 Adéla JánošíkováAdéla Jánošíková
ASK BlanskoASK Blansko
04 1 4.38 4.114.384.264.38
17 Tereza KorhoňováTereza Korhoňová
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
02 17 4.32 4.324.18X4.32
18 Kateřina ZahálkováKateřina Zahálková
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
03 2 4.31 4.314.144.134.31
19 Klára AdlerováKlára Adlerová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
03 7 4.30 XX4.304.30
20 Sára KubíkováSára Kubíková
ASK BlanskoASK Blansko
05 18 3.96 3.673.903.963.96
21 Anna VysloužilováAnna Vysloužilová
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
02 27 3.93 3.93X3.783.93
22 Nicole GrygarováNicole Grygarová
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
02 11 3.73 3.73X3.683.73
23 Karolína HoláKarolína Holá
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
02 15 3.46 X3.46X3.46
Kateřina HájkováKateřina Hájková
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
02 13 DNS
Tereza ŠiškováTereza Šišková
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
03 25 DNS
Hedvika MalčíkováHedvika Malčíková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
02 19 NM
Agáta TepláAgáta Teplá
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
02 26 NM
Celkem 27 závodníků

Trojskok - Junioři

(ne, 5.5.2019 - 15:35) official Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 František BubaFrantišek Buba
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
00 2 14.29 14.0714.1614.2914.29XX-
2 Jonáš PospíšilJonáš Pospíšil
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
01 7 13.75 13.0613.75X13.7513.7113.39-
3 Tomáš StachTomáš Stach
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
01 8 12.83 X12.83X12.83XX-
4 Jonáš VáverkaJonáš Váverka
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
01 10 12.75 12.6612.3912.7512.7511.9212.4212.72
5 Jakub KuntJakub Kunt
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
01 5 12.75 12.75--12.75
6 Pavel HorčičkaPavel Horčička
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
00 3 12.42 12.4212.4012.1612.4212.07XX
7 Maxim KňávaMaxim Kňáva
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
01 4 12.31 12.0611.6712.3112.3111.88X11.83
8 Jakub MrlíkJakub Mrlík
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
00 6 12.14 11.8312.1412.0012.14X12.14-
9 Robin DorotíkRobin Dorotík
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
03 11 12.02 11.3611.3412.0212.02
10 David JanákDavid Janák
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
01 12 11.96 X11.96X11.96
Daniel BrzuchanskiDaniel Brzuchanski
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
02 1 DNS
Jan ThiemelJan Thiemel
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
00 9 DNS
Celkem 12 závodníků

Trojskok - Dorostenci

(ne, 5.5.2019 - 14:10) official Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jakub PetrjanošJakub Petrjanoš
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
02 4 13.61 13.2013.3113.2513.31X13.61-
2 Jakub ZawadaJakub Zawada
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
02 7 12.93 12.3012.93X12.93XX12.73
3 Michal BujdákMichal Bujdák
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
03 1 12.72 12.3612.7212.4812.7212.6612.3112.28
4 Daniel JurášDaniel Juráš
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
02 2 12.67 11.93X11.9911.9912.67--
5 Štěpán ProkešŠtěpán Prokeš
JAC BrnoJAC Brno
02 8 12.26 12.2612.0112.0712.2611.7411.64-
6 Radim MlečkaRadim Mlečka
JAC BrnoJAC Brno
03 3 11.46 11.3411.46X11.4611.3711.3111.23
7 Ondřej StaśOndřej Staś
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
03 5 11.27 11.27XX11.27XXX
Libor ŠkobránekLibor Škobránek
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
02 6 DNS
Celkem 8 závodníků

Trojskok - Juniorky

(ne, 5.5.2019 - 16:45) official Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
MB Gines Mária MendézGines Mária Mendéz
Playas de CastellonPlayas de Castellon
00 13 11.95 -0.7 m/s  -0.811.95  -0.79.83  -2.411.95
2 Lenka BurianováLenka Burianová
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
00 1 11.68 -1.5 m/s 11.68  -1.511.46  -1.8 -0.411.6811.25  -0.9-11.40  -0.5
3 Klára TeofilováKlára Teofilová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
01 11 11.10 -1.2 m/s 10.58  -2.011.10  -1.210.71  -0.111.10
4 Nikola DvorskáNikola Dvorská
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
00 3 10.73 -0.1 m/s 10.31  -0.19.38  -1.710.53  -0.710.5310.11  -1.110.31  -0.710.73  -0.1
5 Adéla LegerskáAdéla Legerská
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
01 7 10.68 -1.0 m/s 10.37  +0.010.56  +0.310.37  -1.910.5610.33  +0.110.63  -1.710.68  -1.0
6 Adriana GrulichováAdriana Grulichová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
00 5 10.50 -0.9 m/s 10.39  -1.210.50  -0.910.21  -2.610.50
7 Veronika ZotykováVeronika Zotyková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
00 12 10.48 -1.0 m/s  -2.310.45  +0.3 -0.910.4510.35  -1.210.48  -1.0-
8 Veronika ČejnováVeronika Čejnová
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
00 2 10.17 -1.6 m/s  -1.610.17  -1.6 +0.110.17
9 Tereza MartinkováTereza Martinková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
02 9 09.95 +0.3 m/s 9.95  +0.39.49  -0.79.45  -1.29.95
10 Martina GalburováMartina Galburová
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
03 4 09.93 -1.9 m/s 9.93  -1.99.93  -1.99.86  -0.49.93
11 Natalie MarešováNatalie Marešová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
02 8 09.63 +1.3 m/s  -1.69.63  +1.39.41  -0.29.63
Lucie HöfrováLucie Höfrová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
01 6 DNS
Johana MičánkováJohana Mičánková
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
00 10 DNS
Celkem 13 závodníků

Trojskok - Dorostenky

(ne, 5.5.2019 - 16:45) official Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Klára NingerováKlára Ningerová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
03 6 11.36 -0.9 m/s 11.16  -1.111.36  -0.511.36  -0.911.36
2 Adéla NeužilováAdéla Neužilová
ASK BlanskoASK Blansko
02 5 11.08 -1.8 m/s 10.65  -0.7 -0.911.08  -1.811.0810.92  -1.0-11.02  -1.3
3 Barbora MitevováBarbora Mitevová
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
03 3 10.70 -0.8 m/s  -2.0 -0.410.13  -0.910.1310.14  -0.310.65  -0.810.70  -0.8
4 Nela GoišováNela Goišová
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
03 1 09.95 +0.5 m/s 9.55  -1.0 -1.19.90  -1.69.909.78  +0.59.95  +0.59.85  -0.3
5 Aneta KlečkováAneta Klečková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
03 2 09.93 -1.0 m/s  -3.19.93  -1.09.77  -0.49.93 +0.1 -0.9
6 Daniela JurečkováDaniela Jurečková
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
03 4 09.50 +0.3 m/s  -1.69.20  -1.09.50  +0.39.50
Celkem 6 závodníků

Vrh koulí 3kg - Dorostenky

(ne, 5.5.2019 - 10:50) official Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Katrin BrzyszkowskáKatrin Brzyszkowská
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
03 12 15.46 X15.4614.8215.46XXX
2 Petra HanuliakováPetra Hanuliaková
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
02 16 13.49 X12.5112.9612.9613.4913.35-
3 Lucie KrálováLucie Králová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
02 11 13.47 X13.1013.2213.2213.4613.47X
4 Emma ĎurovskáEmma Ďurovská
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
03 15 13.47 12.9313.2313.4713.4713.24X12.86
5 Zuzana ZdražilováZuzana Zdražilová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
02 20 12.10 12.1011.73X12.10X--
6 Marta KurachováMarta Kurachová
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
03 10 12.09 12.09XX12.09XXX
7 Vendula DivišováVendula Divišová
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
02 14 10.98 08.8409.5910.7110.7110.9810.01X
8 Natálie PaťavováNatálie Paťavová
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
03 17 10.92 10.92XX10.9210.41XX
9 Karolína MorbitzerováKarolína Morbitzerová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
02 9 10.63 10.0110.4810.6310.63
10 Barbora HéžováBarbora Héžová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
03 8 10.55 10.0910.2010.5510.55
11 Mojisola AkereleMojisola Akerele
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
03 6 09.78 09.7809.0808.4409.78
12 Kateřina KonečnáKateřina Konečná
ASK BlanskoASK Blansko
05 4 09.00 08.3008.2509.0009.00
13 Adriana MášováAdriana Mášová