Back

 / 1.kolo soutěže družstev staršího žactva MSK

Ostrava - Vítkovice (7. 5. 2019)

Skok vysoký - Žáci (úterý, 7.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Richard ŠenkRichard Šenk 040415 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 1.78 11.00
2 Tadeáš VlachTadeáš Vlach 050221 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 1.58 9.00
3 Jakub KněžíkJakub Kněžík 040507 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 1.58 8.00
Skok vysoký - Žákyně (úterý, 7.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Melanie Sophie SchneebergerMelanie Sophie Schneeberger 050603 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 1.55 11.00
2 Adéla TkáčováAdéla Tkáčová 050311 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1.53 9.00
3 Lucie KláskováLucie Klásková 040727 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 1.51 8.00
Skok o tyči - Žáci (úterý, 7.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Jan KrčekJan Krček 050401 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 3.51 11.00
2 Lukáš CiencialaLukáš Cienciala 050616 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 2.91 9.00
3 Vítězslav TampaVítězslav Tampa 040323 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 2.81 8.00
Skok o tyči - Žákyně (úterý, 7.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Niki JoanniduNiki Joannidu 040427 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 3.42 11.00
2 Amálie ŠteyerováAmálie Šteyerová 050917 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 2.52 9.00
3 Julie OndráčkováJulie Ondráčková 040603 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 2.32 8.00
Skok daleký - Žáci (úterý, 7.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Pavel HalátekPavel Halátek 040123 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 6.43 11.00
2 Matěj BekMatěj Bek 040609 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 5.60 9.00
3 Matěj RuferMatěj Rufer 040924 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 5.35 8.00
Skok daleký - Žákyně (úterý, 7.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Adéla TkáčováAdéla Tkáčová 050311 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5.21 11.00
2 Valentýna HomolkováValentýna Homolková 040301 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 5.16 9.00
3 Ema FeilhauerováEma Feilhauerová 050424 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5.08 8.00
Vrh koulí 3kg - Žákyně (úterý, 7.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Daniela BártováDaniela Bártová 041101 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 10.76 11.00
2 Hana SoukalováHana Soukalová 040726 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 10.44 9.00
3 Alice StehnováAlice Stehnová 050411 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 10.01 8.00
Vrh koulí 4kg - Žáci (úterý, 7.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Ondřej VláčilOndřej Vláčil 040622 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 15.53 11.00
2 Martin VajdaMartin Vajda 040207 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 14.02 9.00
3 Dominik GöttlicherDominik Göttlicher 041022 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 12.81 8.00
Hod diskem 0,75kg - Žákyně (úterý, 7.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Eliška TylšarováEliška Tylšarová 040604 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 29.42 11.00
2 Alice StehnováAlice Stehnová 050411 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 28.53 9.00
3 Daniela BártováDaniela Bártová 041101 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 27.46 8.00
Hod diskem 1kg - Žáci (úterý, 7.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Martin VajdaMartin Vajda 040207 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 55.51 11.00
2 Martin GrulichMartin Grulich 050328 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 42.06 9.00
3 Adam BordovskýAdam Bordovský 040520 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 36.89 8.00
Hod kladivem 3kg - Žákyně (úterý, 7.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Daniela BártováDaniela Bártová 041101 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 39.99 11.00
2 Alice StehnováAlice Stehnová 050411 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 35.46 9.00
3 Kristýna BizoňováKristýna Bizoňová 041213 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 24.08 8.00
Hod kladivem 4kg - Žáci (úterý, 7.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Martin VajdaMartin Vajda 040207 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 53.51 11.00
2 Martin GrulichMartin Grulich 050328 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 40.82 9.00
3 Ondřej VláčilOndřej Vláčil 040622 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 36.44 8.00
Hod oštěpem 500g - Žákyně (úterý, 7.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Sára ŠebestíkováSára Šebestíková 050812 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 32.62 11.00
2 Kristýna BizoňováKristýna Bizoňová 041213 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 31.52 9.00
3 Karolína KlotkováKarolína Klotková 050307 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 28.70 8.00
Hod oštěpem 600g - Žáci (úterý, 7.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Martin GrulichMartin Grulich 050328 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 45.08 11.00
2 David ProskeDavid Proske 040322 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 43.93 9.00
3 Vojtěch PončíkVojtěch Pončík 041216 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 40.99 8.00