Back

 / 2.kolo soutěže družstev mladšího žactva MSK

Frýdek Místek (14. 5. 2019)

Skok vysoký - Ml. žáci (úterý, 14.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Alex HurinaAlex Hurina 060910 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 1.46 11.00
2 Vojtěch StypaVojtěch Stypa 060110 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1.40 9.00
3 Filip BöhmFilip Böhm 060830 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1.40 8.00
Skok vysoký - Ml. žákyně (úterý, 14.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Sabina SvobodováSabina Svobodová 060201 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1.50 11.00
2 Barbora HolasováBarbora Holasová 060822 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 1.40 9.00
3 Lucie RuferováLucie Ruferová 070402 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 1.30 8.00
Skok daleký - Ml. žáci (úterý, 14.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Vojtěch TurekVojtěch Turek 060408 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4.84 11.00
2 Filip BöhmFilip Böhm 060830 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4.81 9.00
3 Jan KlimasJan Klimas 061105 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4.71 8.00
Skok daleký - Ml. žákyně (úterý, 14.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Sabina SvobodováSabina Svobodová 060201 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4.42 11.00
2 Michaela BělunkováMichaela Bělunková 061202 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4.39 9.00
3 Lea ErmisováLea Ermisová 060513 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4.33 8.00
Vrh koulí 2kg - Ml. žákyně (úterý, 14.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Kristýna ŠandorováKristýna Šandorová 060928 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 10.58 11.00
2 Lenka VrbancováLenka Vrbancová 060522 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 09.95 9.00
3 Karolína ČervenkováKarolína Červenková 070428 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 09.14 8.00
Vrh koulí 3kg - Ml. žáci (úterý, 14.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Alex HurinaAlex Hurina 060910 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 11.79 11.00
2 Šimon BartoňŠimon Bartoň 060910 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 10.84 9.00
3 Radovan ŽabkaRadovan Žabka 060327 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 09.05 8.00
Hod oštěpem 400g - Ml. žákyně (úterý, 14.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Kristýna ŠandorováKristýna Šandorová 060928 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 28.59 11.00
2 Lenka VrbancováLenka Vrbancová 060522 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 28.17 9.00
3 Petra PoštulkováPetra Poštulková 070929 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 26.48 8.00
Hod oštěpem 500g - Ml. žáci (úterý, 14.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Daniel HanzelkaDaniel Hanzelka 060628 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 37.74 11.00
2 Radovan ŽabkaRadovan Žabka 060327 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 29.58 9.00
3 Daniel JasinskiDaniel Jasinski 060307 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 27.61 8.00
Hod kriketovým míčkem - Ml. žáci (úterý, 14.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Josef ŠindelářJosef Šindelář 060125 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 53.27 11.00
2 Vojtěch RaškaVojtěch Raška 060227 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 51.94 9.00
3 Radovan ŽabkaRadovan Žabka 060327 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 49.89 8.00
Hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně (úterý, 14.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Petra PoštulkováPetra Poštulková 070929 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 45.49 11.00
2 Linda KrálováLinda Králová 061129 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 43.45 9.00
3 Patricie PešlováPatricie Pešlová 060116 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 41.79 8.00