Back

 / 2.kolo soutěže družstev mladšího žactva MSK

Frýdek Místek (14. 5. 2019)

60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (út, 14.5.2019 - 16:50) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matyáš ZachMatyáš Zach 06 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 5 07.90
2 Vojtěch StypaVojtěch Stypa 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 08.29
3 Matěj MartinkevičMatěj Martinkevič 06 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 3 08.68
4 Jan KlimasJan Klimas 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 08.87
5 Pavel EbrPavel Ebr 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 7 09.03
6 Matyáš LojekMatyáš Lojek 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 8 09.15
7 Sebastian VelikýSebastian Veliký 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 09.18
8 Alex BlahutAlex Blahut 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 09.50
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (út, 14.5.2019 - 16:50) official Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš HlavičkaTomáš Hlavička 07 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 2 09.20
2 Jakub JányšJakub Jányš 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 8 09.32
3 Jan MendelJan Mendel 06 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 5 09.34
4 Aleš HaburaAleš Habura 06 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 3 09.38
5 Šimon CagalaŠimon Cagala 06 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 7 09.45
6 Vojtěch ŠelongVojtěch Šelong 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1 09.61
7 Viktor SůraViktor Sůra 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 09.67
Matěj KošařMatěj Košař 07 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 6 DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (út, 14.5.2019 - 16:50) official Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Bartoloměj ValtrBartoloměj Valtr 07 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 6 09.22
2 Tomáš ZdražilTomáš Zdražil 06 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 1 09.44
3 Lukáš KomárekLukáš Komárek 06 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 5 09.47
4 Šimon DvořákŠimon Dvořák 07 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 3 09.49
5 Tomáš HarazimTomáš Harazim 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 09.58
6 Kryštof KociánKryštof Kocián 07 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 7 09.62
7 Matěj MaléřMatěj Maléř 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 8 09.72
8 Ondřej BartošOndřej Bartoš 07 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 2 10.03
Celkem 8 závodníků
Běh 04 (út, 14.5.2019 - 16:50) official Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub ČížJakub Číž 07 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 2 09.36
2 Lukáš HejdukLukáš Hejduk 09 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 8 09.46
3 Adam MalíkAdam Malík 07 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 5 10.23
4 Jáchym KišaJáchym Kiša 07 Atletika Poruba z.s. BAtletika Poruba z.s. B 1 10.30
5 Tomáš KolpakTomáš Kolpak 07 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 4 10.70
6 Adam BolekAdam Bolek 07 Atletika Poruba z.s. BAtletika Poruba z.s. B 7 10.73
7 Matyáš BuštíkMatyáš Buštík 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 11.75
8 Adam MelicharAdam Melichar 07 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 3 12.01
Celkem 8 závodníků
Běh 05 (út, 14.5.2019 - 16:50) official Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Andrej CholewaAndrej Cholewa 06 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 6 08.39
2 Šimon CeplýŠimon Ceplý 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 08.90
3 Jakub ŠoltysJakub Šoltys 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 09.17
4 Vojtěch DouchaVojtěch Doucha 07 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 4 09.59
5 Jan ŽurovecJan Žurovec 06 Atletika Poruba z.s. BAtletika Poruba z.s. B 7 10.40
Celkem 5 závodníků
Běh 06 (út, 14.5.2019 - 16:50) official Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Daniel BalážDaniel Baláž 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 10.00
2 Samuel AndělSamuel Anděl 06 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 5 10.22
3 Oliver KišaOliver Kiša 07 Atletika Poruba z.s. BAtletika Poruba z.s. B 3 10.33
4 Tomáš KalusTomáš Kalus 06 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 6 10.66
5 Eduard MališEduard Mališ 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 7 11.00
Celkem 5 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (út, 14.5.2019 - 16:20) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Alexandra HuňkováAlexandra Huňková 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 08.64
2 Michaela BělunkováMichaela Bělunková 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 08.66
3 Kateřina KuřilováKateřina Kuřilová 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 08.86
4 Klára HlaváčováKlára Hlaváčová 06 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 4 08.90
5 Ema ProcházkováEma Procházková 07 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 1 08.90
6 Eva GruberováEva Gruberová 06 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 7 08.94
7 Lea ErmisováLea Ermisová 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 08.95
8 Kateřina MendrekováKateřina Mendreková 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 8 09.13
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (út, 14.5.2019 - 16:20) official Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Gabriela TobolováGabriela Tobolová 06 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 7 08.92
2 Michaela PluskalováMichaela Pluskalová 07 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 5 08.92
3 Nela KolčářováNela Kolčářová 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 08.94
4 Tereza SvobodováTereza Svobodová 06 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 1 09.02
5 Petra MachkováPetra Machková 07 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 2 09.07
6 Hana NingerováHana Ningerová 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 09.17
7 Karolína KřížováKarolína Křížová 06 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 8 09.18
8 Klaudie EsslerováKlaudie Esslerová 06 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 6 09.28
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (út, 14.5.2019 - 16:20) official Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Bára VodákováBára Vodáková 06 Atletický klub Havířov, z.s.Atletický klub Havířov, z.s. 4 08.99
2 Nela TeslováNela Teslová 06 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 8 09.13
3 Marie TomicováMarie Tomicová 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 09.26
4 Tereza KucharskáTereza Kucharská 07 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 2 09.30
5 Anežka JurákováAnežka Juráková 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 09.49
6 Michaela SeidlováMichaela Seidlová 06 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 1 09.52
7 Linda SchiesserLinda Schiesser 06 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 7 09.80
Melánie HorkáMelánie Horká 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 04 (út, 14.5.2019 - 16:20) official Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina HlaváčkováKateřina Hlaváčková 06 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 6 09.33
2 Veronika MalatinskáVeronika Malatinská 07 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 5 09.42
3 Nela KožuchováNela Kožuchová 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 09.48
4 Adéla PlevkováAdéla Plevková 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 09.58
5 Klára HábováKlára Hábová 06 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 2 09.61
6 Karolína BrázdilováKarolína Brázdilová 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 8 09.64
7 Sára HochelováSára Hochelová 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1 09.74
8 Barbora NingerováBarbora Ningerová 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 09.76
Celkem 8 závodníků
Běh 05 (út, 14.5.2019 - 16:20) official Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza BartoňováTereza Bartoňová 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 09.36
2 Karolína BalášováKarolína Balášová 06 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 3 09.47
3 Michaela KopečkováMichaela Kopečková 07 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 8 09.58
4 Tereza CiorováTereza Ciorová 07 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 1 09.61
5 Hana MošťkováHana Mošťková 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 09.63
6 Zuzana ŠurmanováZuzana Šurmanová 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 09.92
Zuzana KrestováZuzana Krestová 07 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 7 DNS
MS Tereza PicmausováTereza Picmausová 06 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 5 09.45
Celkem 8 závodníků
Běh 06 (út, 14.5.2019 - 16:20) official Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sofie KrchováSofie Krchová 06 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 3 09.46
2 Valentýna KulováValentýna Kulová 07 Atletika Poruba z.s. BAtletika Poruba z.s. B 5 09.49
3 Aneta KoniarováAneta Koniarová 06 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 7 09.86
4 Nikol KernováNikol Kernová 07 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 4 09.90
5 Barbora SpálováBarbora Spálová 07 Atletika Poruba z.s. BAtletika Poruba z.s. B 2 10.07
6 Tereza BurováTereza Burová 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 10.18
7 Aneta ZahradníkováAneta Zahradníková 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 8 10.27
8 Nikol ČapandováNikol Čapandová 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1 10.38
Celkem 8 závodníků
Běh 07 (út, 14.5.2019 - 16:20) official Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla PekárkováAdéla Pekárková 06 Atletika Poruba z.s. BAtletika Poruba z.s. B 2 09.83
2 Adéla PopováAdéla Popová 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 10.21
3 Eliška ŘezáčováEliška Řezáčová 07 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 4 10.41
4 Karolína HlaváčováKarolína Hlaváčová 06 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 8 10.48
5 Nikol SeehofováNikol Seehofová 07 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 3 10.53
6 Eva KošárkováEva Košárková 07 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 6 10.55
7 Michaela BobokováMichaela Boboková 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1 10.56
8 Terezia TulejováTerezia Tulejová 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 7 10.63
Celkem 8 závodníků
Běh 08 (út, 14.5.2019 - 16:20) official Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Carlie GeorgievCarlie Georgiev 07 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 6 09.19
2 Adéla KašpárkováAdéla Kašpárková 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 09.92
3 Amálie KučevováAmálie Kučevová 07 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 8 10.06
4 Natálie HošťákováNatálie Hošťáková 06 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 7 10.28
5 Eliška KokořováEliška Kokořová 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 10.71
6 Alice GermekováAlice Germeková 07 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 3 10.92
7 Laura BenedikováLaura Benediková 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 10.96
Elen MagerováElen Magerová 07 Atletika Poruba z.s. BAtletika Poruba z.s. B 1 DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 09 (út, 14.5.2019 - 16:20) official Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna LegierskáAnna Legierská 07 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 09.10
2 Anna WojnarováAnna Wojnarová 07 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 09.71
3 Kateřina VavrlováKateřina Vavrlová 06 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 8 10.01
4 Alena VaškováAlena Vašková 07 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 2 10.08
5 Veronika VackováVeronika Vacková 07 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 7 10.37
6 Anna KošárkováAnna Košárková 07 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 6 10.53
7 Klára KobieluszováKlára Kobieluszová 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 10.67
Celkem 7 závodníků
Běh 10 (út, 14.5.2019 - 16:20) official Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Markéta BugárováMarkéta Bugárová 06 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 1 08.58
2 Barbora GonováBarbora Gonová 06 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 3 08.72
3 Sára FilípkováSára Filípková 06 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 2 08.94
4 Vendula KudláčkováVendula Kudláčková 07 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 7 09.56
5 Natálie HruzíkováNatálie Hruzíková 06 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 4 09.64
6 Markéta KofroňováMarkéta Kofroňová 07 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 6 09.72
Celkem 6 závodníků
Běh 11 (út, 14.5.2019 - 16:20) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Linda TicováLinda Ticová 07 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 6 09.31
2 Martina LigockáMartina Ligocká 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 09.80
3 Adéla JelenováAdéla Jelenová 07 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 5 10.32
Celkem 3 závodníků

150 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (út, 14.5.2019 - 19:10) official Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matyáš ZachMatyáš Zach 06 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 4 19.18
2 Daniel HanzelkaDaniel Hanzelka 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1 20.27
3 Matěj BorunskýMatěj Borunský 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 21.34
4 Šimon CeplýŠimon Ceplý 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 21.45
5 Matěj ĎurinaMatěj Ďurina 07 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 5 22.14
6 Matěj KošařMatěj Košař 07 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 6 22.79
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (út, 14.5.2019 - 19:10) official Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Miroslav AndrleMiroslav Andrle 07 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 4 22.78
2 Matouš KněžíkMatouš Kněžík 07 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 5 23.69
3 Jakub HolubJakub Holub 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 23.87
4 Matěj MaléřMatěj Maléř 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 24.70
Tomáš PrzybylaTomáš Przybyla 07 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 6 DNS
Vojtěch SuszkaVojtěch Suszka 07 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 1 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (út, 14.5.2019 - 19:10) official Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Andrej CholewaAndrej Cholewa 06 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 5 20.39
2 Sebastian VelikýSebastian Veliký 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 22.44
3 Matěj MelčákMatěj Melčák 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 22.58
4 Tomáš HlavičkaTomáš Hlavička 07 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 3 22.99
5 Šimon VeselýŠimon Veselý 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1 24.86
6 Petr HeczkoPetr Heczko 07 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 26.78
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (út, 14.5.2019 - 19:10) official Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Josef JuřenaJosef Juřena 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 22.10
2 Daniel MalohlavaDaniel Malohlava 07 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 5 23.14
3 Josef ŠindelářJosef Šindelář 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 23.74
4 Lukáš TylšarLukáš Tylšar 06 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 6 23.93
5 Adam ZycháčekAdam Zycháček 06 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 1 24.20
6 Ondřej BartošOndřej Bartoš 07 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 4 25.31
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (út, 14.5.2019 - 19:10) official Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch RaškaVojtěch Raška 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 22.50
2 Daniel BalážDaniel Baláž 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1 23.85
3 Šimon DvořákŠimon Dvořák 07 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 3 24.03
4 Šimon CagalaŠimon Cagala 06 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 4 24.46
5 Tomáš KolpakTomáš Kolpak 07 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 5 26.14
Šimon KoudelkaŠimon Koudelka 06 Atletika Poruba z.s. BAtletika Poruba z.s. B 2 DNS
Celkem 6 závodníků

150 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (út, 14.5.2019 - 18:40) official Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Natálie NovákováNatálie Nováková 07 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 6 23.51
2 Veronika BelásováVeronika Belásová 06 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 4 23.78
3 Deborah Hannah ŠurkováDeborah Hannah Šurková 06 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 5 23.90
4 Eliška KokořováEliška Kokořová 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 25.90
5 Eva KošárkováEva Košárková 07 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 2 26.45
MS Tereza PicmausováTereza Picmausová 06 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 1 25.02
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (út, 14.5.2019 - 18:40) official Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina KuřilováKateřina Kuřilová 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1 21.47
2 Nela KožuchováNela Kožuchová 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 23.31
3 Carlie GeorgievCarlie Georgiev 07 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 4 23.32
4 Anna KošárkováAnna Košárková 07 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 5 26.68
Julia KrakowczykJulia Krakowczyk 07 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 6 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (út, 14.5.2019 - 18:40) official Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Klaudie EsslerováKlaudie Esslerová 06 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 4 23.00
2 Sophie SteuerováSophie Steuerová 07 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 2 23.32
3 Anna LegierskáAnna Legierská 07 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 23.40
4 Barbora ŠímováBarbora Šímová 07 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 6 23.86
5 Barbora JuříčkováBarbora Juříčková 06 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 3 23.99
6 Marie TeichmannováMarie Teichmannová 07 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 1 25.59
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (út, 14.5.2019 - 18:40) official Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petra MachkováPetra Machková 07 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 6 22.15
2 Kateřina HoloubkováKateřina Holoubková 07 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 3 23.54
3 Terezie KobieluszováTerezie Kobieluszová 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 23.69
4 Anna GlosováAnna Glosová 07 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 24.88
5 Elen MagerováElen Magerová 07 Atletika Poruba z.s. BAtletika Poruba z.s. B 2 25.87
6 Amálie ŠinkováAmálie Šinková 08 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 1 26.39
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (út, 14.5.2019 - 18:40) official Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sára FilípkováSára Filípková 06 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 4 22.17
2 Kristýna KáňováKristýna Káňová 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 22.18
3 Markéta KofroňováMarkéta Kofroňová 07 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 6 22.96
4 Laura KrálováLaura Králová 06 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 1 23.03
5 Natálie HubertováNatálie Hubertová 07 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 3 24.79
6 Adéla JelenováAdéla Jelenová 07 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 5 25.99
Celkem 6 závodníků
Běh 06 (út, 14.5.2019 - 18:40) official Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Markéta BugárováMarkéta Bugárová 06 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 5 21.31
2 Barbora GonováBarbora Gonová 06 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 2 21.80
3 Jasmin AdamčíkováJasmin Adamčíková 06 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 4 21.97
4 Klára HábováKlára Hábová 06 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 6 23.69
5 Monika BučkováMonika Bučková 07 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 3 23.75
6 Michaela SeidlováMichaela Seidlová 06 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 1 24.24
Celkem 6 závodníků
Běh 07 (út, 14.5.2019 - 18:40) official Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Patricie PešlováPatricie Pešlová 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 20.56
2 Hana NingerováHana Ningerová 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 22.09
3 Nela TeslováNela Teslová 06 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 6 22.37
4 Eliška VavrečkováEliška Vavrečková 06 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 1 22.46
5 Karolína BrázdilováKarolína Brázdilová 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 23.77
6 Michaela BobokováMichaela Boboková 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 26.18
Celkem 6 závodníků
Běh 08 (út, 14.5.2019 - 18:40) official Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza KovalskáTereza Kovalská 06 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 2 22.43
2 Tereza BartoňováTereza Bartoňová 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 23.58
3 Anežka JurákováAnežka Juráková 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 23.72
4 Bára HrčkováBára Hrčková 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 23.97
5 Barbora SpálováBarbora Spálová 07 Atletika Poruba z.s. BAtletika Poruba z.s. B 1 25.16
6 Adéla PopováAdéla Popová 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 25.88
Celkem 6 závodníků

300 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (út, 14.5.2019 - 18:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matěj MartinkevičMatěj Martinkevič 06 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 4 45.96
2 Matěj ĎurinaMatěj Ďurina 07 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 3 46.89
3 Šimon HolubŠimon Holub 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 48.51
4 Štěpán BednářŠtěpán Bednář 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 49.30
5 Šimon ŠeděnkaŠimon Šeděnka 07 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 5 52.82
6 Adam MalíkAdam Malík 07 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 1 59.06
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (út, 14.5.2019 - 18:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Andrej CholewaAndrej Cholewa 06 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 3 43.02
2 Adam GebauerAdam Gebauer 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 51.77
3 Lukáš TylšarLukáš Tylšar 06 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 2 52.48
4 Kryštof KáňaKryštof Káňa 06 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 5 55.62
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (út, 14.5.2019 - 18:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip HlubekFilip Hlubek 06 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 4 55.25
2 Oliver KišaOliver Kiša 07 Atletika Poruba z.s. BAtletika Poruba z.s. B 5 57.25
3 Jáchym KišaJáchym Kiša 07 Atletika Poruba z.s. BAtletika Poruba z.s. B 3 58.92
Celkem 3 závodníků

300 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (út, 14.5.2019 - 17:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška VavrečkováEliška Vavrečková 06 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 4 47.20
2 Karolína KřížováKarolína Křížová 06 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 3 48.47
3 Markéta JankůMarkéta Janků 07 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 6 49.82
4 Sára HochelováSára Hochelová 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 51.32
5 Kristina VyoralováKristina Vyoralová 06 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 1 57.89
Melánie HorkáMelánie Horká 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (út, 14.5.2019 - 17:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nela KolčářováNela Kolčářová 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 48.47
2 Dora DaňkováDora Daňková 06 Atletický klub Havířov, z.s.Atletický klub Havířov, z.s. 4 54.26
3 Martina LigockáMartina Ligocká 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 55.30
4 Adéla KašpárkováAdéla Kašpárková 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 55.56
5 Anna WojnarováAnna Wojnarová 07 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 57.40
6 Silvie HomolováSilvie Homolová 07 Atletický klub Havířov, z.s.Atletický klub Havířov, z.s. 3 58.49
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (út, 14.5.2019 - 17:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Táňa HrabcováTáňa Hrabcová 06 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 3 47.70
2 Tereza CiorováTereza Ciorová 07 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 4 53.35
3 Marie KubíčkováMarie Kubíčková 06 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 5 55.23
4 Adriana ŠeděnkováAdriana Šeděnková 07 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 1 59.63
Markéta MikušováMarkéta Mikušová 07 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 2 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (út, 14.5.2019 - 17:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jasmin AdamčíkováJasmin Adamčíková 06 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 4 48.92
2 Adéla RohlováAdéla Rohlová 06 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 6 49.94
3 Kateřina HoloubkováKateřina Holoubková 07 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 3 53.26
4 Anna KotzianováAnna Kotzianová 06 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 5 56.52
Celkem 4 závodníků

800 m - Ml. žáci (Finále)

Finále (út, 14.5.2019 - 17:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Vojtěch TurekVojtěch Turek 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 17 2:23.04
2 Matěj BorunskýMatěj Borunský 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 2:30.98
3 Daniel UrbánekDaniel Urbánek 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 2:31.55
4 Filip JarolímFilip Jarolím 07 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 1 2:38.20
5 Tomáš HarazimTomáš Harazim 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 2:44.46
6 Aleš HaburaAleš Habura 06 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 6 2:49.66
7 Jakub ŠoltysJakub Šoltys 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 2:50.25
8 Tomáš VolnýTomáš Volný 07 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 18 2:53.94
9 Tomáš ZdražilTomáš Zdražil 06 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 5 2:55.23
10 Richard BenešRichard Beneš 07 Atletika Poruba z.s. BAtletika Poruba z.s. B 9 2:58.06
11 Jan MendelJan Mendel 06 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 10 2:59.16
12 Lukáš KomárekLukáš Komárek 06 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 12 3:00.05
13 Nikolas KovalčíkNikolas Kovalčík 07 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 8 3:00.34
14 Adam BolekAdam Bolek 07 Atletika Poruba z.s. BAtletika Poruba z.s. B 13 3:03.20
15 Antonín KubišAntonín Kubiš 06 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 11 3:03.75
16 Eduard MališEduard Mališ 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 16 3:03.82
17 Tomáš KalusTomáš Kalus 06 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 14 3:05.87
Šimon KoudelkaŠimon Koudelka 06 Atletika Poruba z.s. BAtletika Poruba z.s. B 15 DNS
Celkem 18 závodníků

800 m - Ml. žákyně (Finále)

Finále (út, 14.5.2019 - 17:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Kateřina MendrekováKateřina Mendreková 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 12 2:38.58
2 Deborah Hannah ŠurkováDeborah Hannah Šurková 06 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 3 2:41.57
3 Michaela BělunkováMichaela Bělunková 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1 2:43.88
4 Amálie HanzelkováAmálie Hanzelková 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 2:45.42
5 Vendula KudláčkováVendula Kudláčková 07 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 26 2:49.12
6 Terezie KobieluszováTerezie Kobieluszová 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 22 2:49.96
7 Veronika KvitováVeronika Kvitová 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 2:50.14
8 Martina JankůMartina Janků 07 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 21 2:50.97
9 Barbora ŠímováBarbora Šímová 07 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 6 2:51.54
10 Barbora NingerováBarbora Ningerová 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 10 2:51.95
11 Sára FilípkováSára Filípková 06 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 19 2:52.14
12 Agáta Anna BednářováAgáta Anna Bednářová 07 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 8 2:53.45
13 Natalia NieciągNatalia Nieciąg 06 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 5 2:55.97
14 Eliška ValíkováEliška Valíková 07 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 14 2:57.06
15 Adéla KotrysováAdéla Kotrysová 06 Atletický klub Havířov, z.s.Atletický klub Havířov, z.s. 23 2:59.79
16 Zuzana ŠurmanováZuzana Šurmanová 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 2:59.85
17 Aneta ZahradníkováAneta Zahradníková 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 9 3:00.94
18 Eliška ŘezáčováEliška Řezáčová 07 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 11 3:01.47
19 Klára HlaváčováKlára Hlaváčová 06 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 15 3:03.19
20 Laura KrálováLaura Králová 06 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 13 3:06.17
21 Anna GlosováAnna Glosová 07 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 20 3:07.14
22 Tereza KucharskáTereza Kucharská 07 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 16 3:09.90
23 Sára VavrušováSára Vavrušová 06 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 17 3:09.94
24 Anna LipinováAnna Lipinová 06 Atletika Poruba z.s. BAtletika Poruba z.s. B 27 3:18.57
25 Marjana BařinkováMarjana Bařinková 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 18 3:22.03
26 Amálie KučevováAmálie Kučevová 07 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 25 3:25.14
27 Veronika VackováVeronika Vacková 07 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 28 3:30.48
Julia KrakowczykJulia Krakowczyk 07 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 24 DNS
Celkem 28 závodníků

1500 m - Ml. žáci (Finále)

Finále (út, 14.5.2019 - 18:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jakub JányšJakub Jányš 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 5:20.43
2 Daniel KaletaDaniel Kaleta 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 5:34.06
3 Petr StanovskýPetr Stanovský 07 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 1 5:36.82
4 Jakub JelínekJakub Jelínek 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 5:37.66
5 Patrik BrigulaPatrik Brigula 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 5:38.57
6 Vojtěch ŠelongVojtěch Šelong 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 11 5:43.11
7 Matěj ŠtencelMatěj Štencel 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 12 5:44.47
8 Vilém HodnýVilém Hodný 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 5:53.39
9 Jakub ČechJakub Čech 07 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 3 5:56.82
10 Robin LipowskiRobin Lipowski 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 9 6:02.77
11 Jakub ZajacJakub Zajac 06 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 14 6:08.01
12 Tomáš UherTomáš Uher 06 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 13 6:20.43
13 David MordáčDavid Mordáč 07 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 10 6:20.61
14 Michal KubošekMichal Kubošek 07 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 8 6:52.64
Celkem 14 závodníků

1500 m - Ml. žákyně (Finále)

Finále (út, 14.5.2019 - 18:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Barbora HolasováBarbora Holasová 06 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 8 5:45.22
2 Karolína CetlováKarolína Cetlová 07 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 3 5:46.88
3 Natálie GalloNatálie Gallo 06 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 5 5:49.64
4 Tereza BurováTereza Burová 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 5:53.48
5 Izabela TutrováIzabela Tutrová 07 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 15 6:07.11
6 Tereza KrchňákováTereza Krchňáková 06 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 10 6:08.01
7 Anna GlosováAnna Glosová 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 6:13.02
8 Kateřina MikuláškováKateřina Mikulášková 07 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 11 6:16.05
9 Lucie BerkusováLucie Berkusová 07 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 1 6:21.78
10 Natálie HeinrichováNatálie Heinrichová 06 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 7 6:32.31
11 Zuzana SkřečkováZuzana Skřečková 07 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 14 6:35.17
12 Bára VodákováBára Vodáková 06 Atletický klub Havířov, z.s.Atletický klub Havířov, z.s. 17 6:38.38
13 Adéla KeberlováAdéla Keberlová 06 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 9 6:40.52
14 Ivana SalichováIvana Salichová 07 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 13 6:46.21
Karolina TymanKarolina Tyman 06 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 16 DNS
Marlena CzyżMarlena Czyż 06 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 4 DNS
MS Adéla PupákováAdéla Pupáková 06 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 12 6:31.15
Celkem 17 závodníků

60 m překážek - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (út, 14.5.2019 - 15:50) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matyáš ZachMatyáš Zach 06 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 5 09.25
2 Vojtěch StypaVojtěch Stypa 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 09.42
3 Daniel HanzelkaDaniel Hanzelka 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 10.47
4 Vojtěch RaškaVojtěch Raška 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 10.64
5 Matěj MartinkevičMatěj Martinkevič 06 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 2 10.73
6 Josef JuřenaJosef Juřena 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 10.95
7 Šimon StanjuraŠimon Stanjura 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 8 11.38
8 Matěj MelčákMatěj Melčák 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1 11.48
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (út, 14.5.2019 - 15:50) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Šimon HolubŠimon Holub 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 11.19
2 Samuel VavrušaSamuel Vavruša 06 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 6 11.22
3 Aleš VčelkaAleš Včelka 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 8 11.55
4 Filip BöhmFilip Böhm 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 11.62
5 Jakub HolubJakub Holub 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 12.02
6 Štěpán BednářŠtěpán Bednář 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 12.06
7 Alex BlahutAlex Blahut 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 12.22
8 Adam GebauerAdam Gebauer 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 13.07
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (út, 14.5.2019 - 15:50) official Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Šimon VeselýŠimon Veselý 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 11.43
2 Jakub ŠoltysJakub Šoltys 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 11.53
3 Adam PiechaAdam Piecha 07 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 5 13.60
4 Samuel AndělSamuel Anděl 06 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 6 14.18
5 Nikolas KovalčíkNikolas Kovalčík 07 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 4 14.18
Celkem 5 závodníků

60 m překážek - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (út, 14.5.2019 - 15:30) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Alexandra HuňkováAlexandra Huňková 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 10.16
2 Patricie PešlováPatricie Pešlová 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 10.59
3 Petra PoštulkováPetra Poštulková 07 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 2 10.74
4 Sabina SvobodováSabina Svobodová 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 10.78
5 Eva GruberováEva Gruberová 06 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 3 10.92
6 Lea ErmisováLea Ermisová 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1 11.01
7 Ema VontrobováEma Vontrobová 06 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 7 11.35
8 Zuzana FojtíkováZuzana Fojtíková 06 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 8 12.35
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (út, 14.5.2019 - 15:30) official Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie RuferováLucie Ruferová 07 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 6 11.33
2 Nela TeslováNela Teslová 06 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 4 11.51
3 Veronika VečeřováVeronika Večeřová 06 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 7 11.55
4 Tereza KucharskáTereza Kucharská 07 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 2 11.56
5 Veronika VlčkováVeronika Vlčková 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 11.65
6 Barbora JuříčkováBarbora Juříčková 06 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 8 11.77
7 Lenka VrbancováLenka Vrbancová 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 11.78
8 Marie TomicováMarie Tomicová 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 12.45
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (út, 14.5.2019 - 15:30) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora ČmielováBarbora Čmielová 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 11.84
2 Hana NingerováHana Ningerová 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 11.93
3 Natalia NieciągNatalia Nieciąg 06 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 8 12.09
4 Natálie KvapilováNatálie Kvapilová 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 12.32
5 Bára HrčkováBára Hrčková 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 12.75
6 Monika BučkováMonika Bučková 07 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 1 12.78
7 Karolína KavanováKarolína Kavanová 06 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 2 12.79
MS Tereza PicmausováTereza Picmausová 06 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 5 12.15
Celkem 8 závodníků
Běh 04 (út, 14.5.2019 - 15:30) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Andrea MalinkováAndrea Malinková 06 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 6 12.71
2 Martina LigockáMartina Ligocká 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 12.90
3 Karolína CetlováKarolína Cetlová 07 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 4 13.03
4 Alžběta WestováAlžběta Westová 06 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 1 13.18
5 Nikol KernováNikol Kernová 07 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 5 13.53
6 Michaela SeidlováMichaela Seidlová 06 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 7 14.09
7 Miluše BrukováMiluše Bruková 07 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 8 15.08
8 Helena BlažejováHelena Blažejová 07 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 2 15.53
Celkem 8 závodníků
Běh 05 (út, 14.5.2019 - 15:30) official Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dora DaňkováDora Daňková 06 Atletický klub Havířov, z.s.Atletický klub Havířov, z.s. 3 12.01
2 Barbora GonováBarbora Gonová 06 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 7 12.28
3 Adéla MalenovskáAdéla Malenovská 06 Atletický klub Havířov, z.s.Atletický klub Havířov, z.s. 2 12.91
4 Adriana ŠeděnkováAdriana Šeděnková 07 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 8 13.67
5 Veronika VečeřováVeronika Večeřová 07 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 1 13.77
6 Nikol SeehofováNikol Seehofová 07 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 5 14.36
7 Marjana BařinkováMarjana Bařinková 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 14.37
8 Adéla PekárkováAdéla Pekárková 06 Atletika Poruba z.s. BAtletika Poruba z.s. B 4 14.57
Celkem 8 závodníků

4 x 60 m - Ml. žáci (Finále)

Finále (út, 14.5.2019 - 19:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Bednář, Ceplý, Gross, Warisch Bednář, Ceplý, Gross, Warisch TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 4 35.40
2 Jarolím, Ďurina, Malohlava, Šeděnka Jarolím, Ďurina, Malohlava, Šeděnka Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 3 35.52
3 Urbánek, Stanjura, Brigula, Jelínek Urbánek, Stanjura, Brigula, Jelínek TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 6 37.46
4 Kněžík, Skácel, Volný, Starý Kněžík, Skácel, Volný, Starý Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 5 38.30
5 Šmiřák, Stanovský, Kocián, Cagala Šmiřák, Stanovský, Kocián, Cagala Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 2 39.59
Celkem 5 závodníků

4 x 60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (út, 14.5.2019 - 19:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Gruberová, Hlaváčová, Krchňáková, Vavrečková Gruberová, Hlaváčová, Krchňáková, Vavrečková Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 3 33.71
2 Kotzianová, Přibylová, Svobodová, Vontrobová Kotzianová, Přibylová, Svobodová, Vontrobová TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 2 35.24
3 Mošťková, Maierová, Káňová, Bartoňová Mošťková, Maierová, Káňová, Bartoňová Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 36.02
4 Belásová, Pošvancová, Malinková, Šurková Belásová, Pošvancová, Malinková, Šurková TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 4 38.01
5 Ningerová, Zahradníková, Čapandová, Boboková Ningerová, Zahradníková, Čapandová, Boboková TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1 40.29
Hubertová, Šinková, Přečková, Hošťáková Hubertová, Šinková, Přečková, Hošťáková Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 5 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (út, 14.5.2019 - 19:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Hruzíková, Holoubková, Králová, Krchová Hruzíková, Holoubková, Králová, Krchová Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 4 36.01
2 Janků, Janků, Kavanová, Řemelková Janků, Janků, Kavanová, Řemelková TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 3 36.10
3 Ticová, Šímová, Ruferová, Machková Ticová, Šímová, Ruferová, Machková Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 5 37.03
Celkem 3 závodníků

Skok vysoký - Ml. žáci

(út, 14.5.2019 - 17:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1.101.151.201.251.301.351.401.431.461.52
1 Alex HurinaAlex Hurina
Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A
06 21 1.46 oooooxoxoooxxx
2 Vojtěch StypaVojtěch Stypa
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
06 7 1.40 --oooooxx
3 Filip BöhmFilip Böhm
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
06 2 1.40 ooooxoooxx
4 Josef JuřenaJosef Juřena
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 22 1.35 --oooxxoxxx
5 Sebastian VelikýSebastian Veliký
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
06 19 1.30 oooxxooxx
6 Matěj MelčákMatěj Melčák
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 18 1.30 oooxoxoxxx
7 Adam ZycháčekAdam Zycháček
TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B
06 12 1.30 ooooxxox
8 Šimon BartoňŠimon Bartoň
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 1 1.25 oooox-
9= Tomáš UherTomáš Uher
Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice...
06 10 1.25 oooxoxx
9= Šimon VeselýŠimon Veselý
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 17 1.25 oooxo
11 Matěj BorunskýMatěj Borunský
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
06 3 1.25 xoxxoxxoxoxxx
12= Adam GebauerAdam Gebauer
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
06 5 1.20 xxoooxxx
12= Lukáš ŠugárekLukáš Šugárek
SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A
06 9 1.20 xoxoox
14 Václav WarischVáclav Warisch
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
07 11 1.20 ooxox
15 Pavel EbrPavel Ebr
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
06 20 1.20 ooxxo
16 Jakub JányšJakub Jányš
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
07 14 1.15 oxoxxx
17 Vojtěch ŠelongVojtěch Šelong
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
07 16 1.15 xxoxxoxxx
18= Vojtěch SuszkaVojtěch Suszka
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
07 8 1.10 oxx
18= Petr HeczkoPetr Heczko
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
07 13 1.10 oxxx
20= Patrik BrigulaPatrik Brigula
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
07 4 1.10 xxoxx
20= Vojtěch NovákVojtěch Novák
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
06 15 1.10 xxoxx
Tomáš PrzybylaTomáš Przybyla
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
07 6 DNS
Celkem 22 závodníků

Skok vysoký - Ml. žákyně

(út, 14.5.2019 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1.051.101.151.201.251.301.351.401.431.461.501.52
1 Sabina SvobodováSabina Svobodová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
06 19 1.50 ----oooooxxoxxoxxx
2 Barbora HolasováBarbora Holasová
TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A
06 4 1.40 --ooxxoooxxox-xx
3 Lucie RuferováLucie Ruferová
Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A
07 18 1.30 oxooooxxoxxx
4 Karolína CetlováKarolína Cetlová
TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A
07 2 1.25 oooxoxoxxx
5 Sophie SteuerováSophie Steuerová
TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A
07 16 1.25 ooooxxoxxx
6 Natálie HruzíkováNatálie Hruzíková
Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A
06 5 1.25 xoxoxxooxxoxxx
7 Jana MooreJana Moore
TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A
07 9 1.20 xooooxxx
8 Barbora WarischováBarbora Warischová
TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A
06 14 1.20 oooxoxx
9 Veronika VečeřováVeronika Večeřová
SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A
06 13 1.20 x-ooxoxxx
10 Karolína StodolováKarolína Stodolová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
06 17 1.20 -xoxoxoxxx
11 Aneta KoniarováAneta Koniarová
SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A
06 8 1.20 oooxxoxxx
12= Zuzana FojtíkováZuzana Fojtíková
SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A
06 3 1.15 oooxxx
12= Melanie PřibylováMelanie Přibylová
TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A
06 11 1.15 oooxxx
12= Gabriela TobolováGabriela Tobolová
SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A
06 12 1.15 ooox-xx
15 Karolína KavanováKarolína Kavanová
TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A
06 7 1.15 xoxooxxx
16= Veronika PřečkováVeronika Přečková
Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice...
07 10 1.15 ooxoxxx
16= Terezie AdamcováTerezie Adamcová
SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A
06 1 1.15 ooxoxxx
18 Karolína JuščíkováKarolína Juščíková
Atletický klub Havířov, z.s.Atletický klub Havířov, z.s.
06 6 1.10 xooxxx
19 Natálie NovákováNatálie Nováková
TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B
07 15 1.10 oxoxxx
Celkem 19 závodníků

Skok daleký - Ml. žáci

(út, 14.5.2019 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Vojtěch TurekVojtěch Turek
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
06 22 4.84 +0.1 m/s 4.83  -0.14.82  -0.24.79  +0.04.834.74  +0.03.85  -0.14.84  +0.1
2 Filip BöhmFilip Böhm
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
06 21 4.81 +0.0 m/s 4.68  -0.1xx4.684.74  +0.0x4.81  +0.0
3 Jan KlimasJan Klimas
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
06 3 4.71 -0.1 m/s x4.71  -0.1x4.714.62  -0.14.57  +0.0x
4 Filip JarolímFilip Jarolím
Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A
07 16 4.39 +0.0 m/s 4.03  +0.14.39  +0.04.05  -0.14.394.20  +0.14.05  +0.14.23  +0.0
5 Jakub ČížJakub Číž
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
07 1 4.31 +0.0 m/s 4.22  -0.14.01  -0.24.31  +0.04.314.15  -0.24.14  -0.34.01  -0.1
6 Šimon StanjuraŠimon Stanjura
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
06 19 4.30 +0.1 m/s 3.87  -0.2x4.30  +0.14.303.97  -0.1x4.18  +0.1
7 Viktor SůraViktor Sůra
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
06 20 3.98 -0.1 m/s xx3.98  -0.13.983.80  +0.1x3.83  +0.1
8 Jakub JelínekJakub Jelínek
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
06 18 3.85 -0.1 m/s 3.85  -0.13.82  +0.13.57  +0.23.853.73  +0.13.82  +0.2x
9 Jakub HolubJakub Holub
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
07 2 3.85 +0.1 m/s 3.85  +0.13.26  +0.02.39  -0.13.850.00.00.0
10 Lukáš ŠugárekLukáš Šugárek
SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A
06 14 3.85 +0.0 m/s 3.85  +0.03.06  +0.03.03  +0.03.850.00.00.0
11 Pavel EbrPavel Ebr
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
06 17 3.83 -0.1 m/s 3.70  -0.1x3.83  -0.13.830.00.00.0
12 Samuel VavrušaSamuel Vavruša
SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A
06 15 3.75 +0.1 m/s 3.75  +0.13.51  -0.12.99  +0.13.750.00.00.0
13 Šimon DvořákŠimon Dvořák
SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A
07 9 3.61 +0.1 m/s 3.43  -0.13.53  +0.03.61  +0.13.610.00.00.0
14 Šimon ŠeděnkaŠimon Šeděnka
Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A
07 8 3.55 -0.1 m/s 3.55  -0.13.07  -0.33.20  -0.13.550.00.00.0
15 Adam PiechaAdam Piecha
SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A
07 13 3.46 -0.2 m/s 3.46  -0.2xx3.460.00.00.0
16 Filip ŽurekFilip Žurek
SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A
06 6 3.45 -0.1 m/s x3.45  -0.1x3.450.00.00.0
17 Matěj MaléřMatěj Maléř
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
07 10 3.41 -0.2 m/s 3.41  -0.23.35  +0.02.88  -0.13.410.00.00.0
18 Kryštof KociánKryštof Kocián
Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A
07 11 3.22 -0.2 m/s x3.22  -0.22.93  -0.13.220.00.00.0
19 Viktor ŠmiřákViktor Šmiřák
Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A
06 12 3.08 -0.1 m/s 2.73  -0.23.08  -0.12.93  +0.03.080.00.00.0
20 Matouš KněžíkMatouš Kněžík
Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice...
07 4 3.03 +0.0 m/s 2.53  -0.13.03  +0.0x3.030.00.00.0
Tomáš PrzybylaTomáš Przybyla
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
07 7 DNS
Vojtěch SuszkaVojtěch Suszka
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
07 5 NM
Celkem 22 závodníků

Skok daleký - Ml. žákyně

(út, 14.5.2019 - 17:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Sabina SvobodováSabina Svobodová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
06 62 4.42 +0.1 m/s 3.63  -0.24.42  +0.10.04.424.08  +0.04.19  -0.10.0
2 Michaela BělunkováMichaela Bělunková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 57 4.39 -0.2 m/s 4.39  -0.24.38  -0.10.04.394.18  -0.1x0.0
3 Lea ErmisováLea Ermisová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
06 48 4.33 +0.0 m/s 4.00  +0.13.63  +0.00.04.004.15  +0.14.33  +0.00.0
4 Terezie AdamcováTerezie Adamcová
SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A
06 59 4.24 +0.1 m/s 3.97  +0.04.24  +0.10.04.244.07  +0.04.11  +0.10.0
5 Ema VontrobováEma Vontrobová
TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A
06 51 4.24 +0.0 m/s 4.03  -0.24.24  +0.00.04.24x4.07  +0.10.0
6 Barbora HolasováBarbora Holasová
TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A
06 60 4.24 +0.2 m/s 3.26  +0.04.05  +0.10.04.053.96  -0.14.24  +0.20.0
7 Nela KolčářováNela Kolčářová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
07 47 4.17 +0.0 m/s 3.93  +0.23.68  -0.10.03.934.05  +0.14.17  +0.00.0
8 Linda TicováLinda Ticová
Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A
07 16 4.03 +0.1 m/s 4.03  +0.13.80  +0.00.04.033.80  -0.23.740.0
9 Michaela PluskalováMichaela Pluskalová
Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A
07 33 3.90 +0.0 m/s 3.90  +0.03.90  +0.00.03.900.00.00.0
10 Nela KožuchováNela Kožuchová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
06 39 3.84 +0.0 m/s 3.84  +0.03.67  -0.10.03.840.00.00.0
11 Barbora ČmielováBarbora Čmielová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
06 61 3.82 -0.1 m/s 3.82  -0.1x0.03.820.00.00.0
12 Natálie KvapilováNatálie Kvapilová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
07 43 3.80 +0.0 m/s 3.54  -0.13.80  +0.00.03.800.00.00.0
13 Natalia NieciągNatalia Nieciąg
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
06 41 3.79 +0.0 m/s 3.79  +0.0x0.03.790.00.00.0
14 Linda KrálováLinda Králová
TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A
06 54 3.76 +0.1 m/s x3.76  +0.10.03.760.00.00.0
15 Kristýna KáňováKristýna Káňová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
07 46 3.72 -0.1 m/s 3.72  -0.13.71  -0.20.03.720.00.00.0
16 Melanie PřibylováMelanie Přibylová
TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A
06 55 3.71 +0.2 m/s x3.71  +0.20.03.710.00.00.0
17 Marie OnderkováMarie Onderková
TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s.
07 12 3.69 -0.2 m/s 3.58  -0.13.69  -0.20.03.690.00.00.0
18 Anna KotzianováAnna Kotzianová
TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A
06 44 3.67 -0.1 m/s 3.57  +0.03.67  -0.10.03.670.00.00.0
19 Kateřina KuřilováKateřina Kuřilová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
06 6 3.67 +0.0 m/s 3.67  +0.03.41  +0.00.03.670.00.00.0
20 Marie TomicováMarie Tomicová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
06 53 3.64 -0.1 m/s 3.64  -0.13.43  +0.00.03.640.00.00.0
21 Zuzana ŠurmanováZuzana Šurmanová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
06 42 3.61 +0.1 m/s 3.61  +0.12.98  +0.00.03.610.00.00.0
22 Barbora JuříčkováBarbora Juříčková
SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A
06 25 3.55 +0.1 m/s 3.46  +0.03.55  +0.10.03.550.00.00.0
23 Anna LegierskáAnna Legierská
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
07 49 3.51 +0.0 m/s 3.51  +0.0x0.03.510.00.00.0
24 Veronika MalatinskáVeronika Malatinská
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
07 7 3.50 -0.1 m/s 3.50  -0.13.46  +0.00.03.500.00.00.0
25 Veronika VlčkováVeronika Vlčková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 35 3.50 -0.1 m/s 3.20  +0.13.50  -0.10.03.500.00.00.0
26 Bára HrčkováBára Hrčková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
07 36 3.49 +0.0 m/s 3.43  +0.13.49  +0.00.03.490.00.00.0
27 Karolína KřížováKarolína Křížová
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
06 38 3.48 -0.2 m/s 3.48  -0.23.29  +0.00.03.480.00.00.0
28 Anna WojnarováAnna Wojnarová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
07 19 3.48 -0.1 m/s x3.48  -0.10.03.480.00.00.0
29 Zuzana SkřečkováZuzana Skřečková
Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A
07 21 3.47 +0.0 m/s 3.47  +0.03.42  -0.10.03.470.00.00.0
30 Hana MošťkováHana Mošťková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
07 11 3.44 +0.1 m/s 3.44  +0.13.25  +0.00.03.440.00.00.0
31 Sofie KrchováSofie Krchová
Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A
06 28 3.44 -0.1 m/s x3.44  -0.10.03.440.00.00.0
32 Barbora WarischováBarbora Warischová
TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A
06 34 3.36 -0.1 m/s 3.33  -0.23.36  -0.10.03.360.00.00.0
33 Adéla MalenovskáAdéla Malenovská
Atletický klub Havířov, z.s.Atletický klub Havířov, z.s.
06 8 3.36 -0.2 m/s 3.36  -0.23.24  +0.00.03.360.00.00.0
34 Jana MichalusováJana Michalusová
SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A
07 9 3.34 +0.3 m/s 3.16  +0.03.34  +0.30.03.340.00.00.0
35 Natálie GalloNatálie Gallo
TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A
06 29 3.31 -0.1 m/s 3.31  -0.12.88  +0.00.03.310.00.00.0
36 Karolína StodolováKarolína Stodolová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
06 50 3.31 -0.1 m/s 3.31  -0.1x0.03.310.00.00.0
37 Miluše BrukováMiluše Bruková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
07 20 3.28 +0.0 m/s x3.28  +0.00.03.280.00.00.0
38 Karolína BalášováKarolína Balášová
TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B
06 45 3.27 -0.1 m/s 3.27  -0.1x0.03.270.00.00.0
39 Marie TeichmannováMarie Teichmannová
TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B
07 27 3.24 -0.2 m/s 3.11  +0.13.24  -0.20.03.240.00.00.0
40 Veronika VečeřováVeronika Večeřová
SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A
07 18 3.23 +0.0 m/s 3.23  +0.03.12  -0.10.03.230.00.00.0
41 Veronika VackováVeronika Vacková
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
07 17 3.22 +0.1 m/s 3.22  +0.12.96  +0.10.03.220.00.00.0
42 Adéla KotrysováAdéla Kotrysová
Atletický klub Havířov, z.s.Atletický klub Havířov, z.s.
06 4 3.14 +0.0 m/s x3.14  +0.00.03.140.00.00.0
43= Natálie HubertováNatálie Hubertová
Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice...
07 2 3.02 +0.1 m/s x3.02  +0.00.03.020.00.00.0
43= Adéla PopováAdéla Popová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 14 3.02 +0.0 m/s x3.02  +0.10.03.020.00.00.0
45 Nikol SeehofováNikol Seehofová
TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B
07 26 3.00 -0.1 m/s 3.00  -0.12.65  -0.10.03.000.00.00.0
46 Amálie ŠinkováAmálie Šinková
Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice...
08 15 3.00 -0.2 m/s 3.00  -0.2x0.03.000.00.00.0
47 Klaudie EsslerováKlaudie Esslerová
TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A
06 58 2.98 -0.1 m/s x2.98  -0.10.02.980.00.00.0
48 Valentýna KulováValentýna Kulová
Atletika Poruba z.s. BAtletika Poruba z.s. B
07 31 2.94 +0.1 m/s 2.94  +0.12.77  +0.20.02.940.00.00.0
49 Amálie KučevováAmálie Kučevová
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
07 5 2.93 -0.2 m/s 2.76  +0.02.93  -0.20.02.930.00.00.0
50 Helena BlažejováHelena Blažejová
TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B
07 22 2.91 -0.1 m/s 2.91  -0.12.85  +0.00.02.910.00.00.0
51 Natálie HošťákováNatálie Hošťáková
Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice...
06 1 2.88 +0.0 m/s 2.84  -0.12.88  +0.00.02.880.00.00.0
52 Karolína HlaváčováKarolína Hlaváčová
TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B
06 24 2.75 -0.1 m/s x2.75  -0.10.02.750.00.00.0
53 Alžběta WestováAlžběta Westová
TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B
06 32 2.60 -0.1 m/s 2.60  -0.1x0.02.600.00.00.0
54 Adéla PlevkováAdéla Plevková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
06 13 2.54 +0.1 m/s x2.54  +0.10.02.540.00.00.0
Tereza SvobodováTereza Svobodová
TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A
06 52 DNS
Karolína ŠtefkováKarolína Štefková
SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B
06 30 DNS
Kateřina ChudejováKateřina Chudejová
SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B
06 23 DNS
Ema ProcházkováEma Procházková
SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A
07 56 DNS
Markéta MikušováMarkéta Mikušová
SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B
07 10 DNS
Martina LigockáMartina Ligocká
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
06 37 DNS
Klára KobieluszováKlára Kobieluszová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
06 3 DNS
Anežka JurákováAnežka Juráková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
07 40 NM
Poznámky/pokusy:
" Z důvodu rozhodnutí řídícího soutěže pouze 2 pokusy (z důvodu velkého počtu přihlášených).
Celkem 62 závodníků

Vrh koulí 2kg - Ml. žákyně

(út, 14.5.2019 - 17:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Kristýna ŠandorováKristýna Šandorová
SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A
06 20 10.58 10.5810.0909.8510.5809.3410.0108.64
2 Lenka VrbancováLenka Vrbancová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 19 09.95 08.7509.5209.9509.9509.4409.9109.15
3 Karolína ČervenkováKarolína Červenková
SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A
07 18 09.14 09.1407.5208.0509.1409.0308.4408.77
4 Hana PavelkováHana Pavelková
TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A
06 5 08.65 -07.9808.1108.1107.3708.5508.65
5 Aneta KrálováAneta Králová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
06 17 08.42 07.3807.2308.4208.4208.1607.9307.60
6 Lucie ŘemelkováLucie Řemelková
TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A
06 7 07.86 07.8607.3607.6607.8607.4207.1406.70
7 Karolína JuščíkováKarolína Juščíková
Atletický klub Havířov, z.s.Atletický klub Havířov, z.s.
06 16 07.80 -07.2307.6107.6107.2807.6207.80
8 Kateřina FridrichováKateřina Fridrichová
SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A
07 15 07.66 07.3207.6607.2307.6606.9607.3507.43
9 Eliška StrakováEliška Straková
TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B
06 8 07.43 07.4307.3606.8907.430.00.00.0
10 Markéta UstrnulováMarkéta Ustrnulová
SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A
07 14 07.32 06.5406.3907.3207.320.00.00.0
11 Viktorie JurčováViktorie Jurčová
SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A
07 2 07.07 -07.0107.0707.070.00.00.0
12 Simona WaloszkováSimona Waloszková
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
07 11 06.83 06.4206.2906.8306.830.00.00.0
13 Markéta BalnerováMarkéta Balnerová
Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A
07 13 06.80 06.8006.27-06.800.00.00.0
14 Karolína BrázdilováKarolína Brázdilová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
07 12 06.74 06.7406.6705.3406.740.00.00.0
15 Kateřina MikuláškováKateřina Mikulášková
Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A
07 4 06.37 05.9706.3705.9706.370.00.00.0
16 Adéla RohlováAdéla Rohlová
SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A
06 6 06.25 06.2505.5406.0706.250.00.00.0
17 Adéla JelenováAdéla Jelenová
TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A
07 1 06.12 06.1205.8206.1206.120.00.00.0
18 Alena VaškováAlena Vašková
SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B
07 10 05.87 05.5305.8705.1305.870.00.00.0
19 Markéta KofroňováMarkéta Kofroňová
Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A
07 3 05.60 04.9305.4405.6005.600.00.00.0
20 Karolína ŠtefkováKarolína Štefková
SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B
06 9 04.94 04.4904.7804.9404.940.00.00.0
Celkem 20 závodníků

Vrh koulí 3kg - Ml. žáci

(út, 14.5.2019 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Alex HurinaAlex Hurina
Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A
06 23 11.79 10.9010.8911.2911.2910.9111.6211.79
2 Šimon BartoňŠimon Bartoň
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 22 10.84 10.4510.8410.2910.8408.7309.7410.79
3 Radovan ŽabkaRadovan Žabka
Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A
06 21 09.05 09.0508.3108.5009.0508.5908.5108.59
4 Roman KozielRoman Koziel
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
06 6 08.67 07.6108.0606.6208.0608.4108.2008.67
5 Sebastian HošákSebastian Hošák
Atletika Poruba z.s. BAtletika Poruba z.s. B
06 3 08.58 07.4908.5808.0908.5808.3207.8807.22
6 Tomáš KovářTomáš Kovář
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
07 20 08.51 07.8908.1907.9208.1908.2008.5108.35
7 Jakub StarýJakub Starý
Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice...
06 11 08.01 07.8107.1706.8107.8108.0107.7207.81
8 Marek KřívaMarek Kříva
Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A
07 18 07.91 07.9107.5007.0507.9107.1507.3507.30
9 Jiří KusJiří Kus
Atletika Poruba z.s. BAtletika Poruba z.s. B
06 8 07.73 06.6006.8607.7307.730.00.00.0
10 Martin HammondMartin Hammond
SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A
07 1 07.69 07.6906.7706.1107.690.00.00.0
11 Oliver VoglOliver Vogl
Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A
07 15 07.31 07.3106.9207.0407.310.00.00.0
12 Lukáš VolnýLukáš Volný
Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A
07 19 07.17 -07.17-07.170.00.00.0
13 Martin HluchýMartin Hluchý
TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B
06 2 07.10 07.1006.6506.7707.100.00.00.0
14 Aleš VčelkaAleš Včelka
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
06 14 06.94 06.9406.8906.8006.940.00.00.0
15 Vojtěch StoklasaVojtěch Stoklasa
TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B
06 12 06.79 06.79-06.5006.790.00.00.0
16 Antonín SkácelAntonín Skácel
Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice...
07 10 06.73 06.7305.7906.4806.730.00.00.0
17 Bruno RuszBruno Rusz
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
07 17 06.69 06.3906.2006.6906.690.00.00.0
18 Nikolas KovalčíkNikolas Kovalčík
TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B
07 5 06.61 06.4506.2306.6106.610.00.00.0
19 Jan KroutilJan Kroutil
TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B
07 7 06.15 05.6806.0606.1506.150.00.00.0
20 Viktor SůraViktor Sůra
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
06 13 05.59 --05.5905.590.00.00.0
21 Vojtěch NovákVojtěch Novák
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
06 9 05.57 05.5705.0704.2405.570.00.00.0
22 Tomáš MrázekTomáš Mrázek
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
07 16 05.19 -05.19-05.190.00.00.0
23 Daniel JasinskiDaniel Jasinski
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
06 4 00.00 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 23 závodníků

Hod oštěpem 400g - Ml. žákyně

(út, 14.5.2019 - 18:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Kristýna ŠandorováKristýna Šandorová
SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A
06 16 28.59 0.0
2 Lenka VrbancováLenka Vrbancová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 29 28.17 0.0
3 Petra PoštulkováPetra Poštulková
Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A
07 31 26.48 0.0
4 Alexandra HuňkováAlexandra Huňková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
07 28 24.34 0.0
5 Michaela PluskalováMichaela Pluskalová
Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A
07 27 22.06 0.0
6 Veronika BelásováVeronika Belásová
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
06 25 21.39 0.0
7 Karolína ČervenkováKarolína Červenková
SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A
07 2 20.69 0.0
8 Amálie HanzelkováAmálie Hanzelková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 4 20.49 0.0
9 Adéla KeberlováAdéla Keberlová
Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A
06 9 20.30 0.0
10 Aneta KrálováAneta Králová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
06 24 18.75 0.0
11 Andrea MalinkováAndrea Malinková
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
06 26 18.47 0.0
12 Sofie MaierováSofie Maierová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
07 22 18.13 0.0
13 Tereza PošvancováTereza Pošvancová
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
06 21 18.02 0.0
14 Kateřina MikuláškováKateřina Mikulášková
Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A
07 30 17.46 0.0
15 Veronika KvitováVeronika Kvitová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
07 23 16.68 0.0
16 Markéta JankůMarkéta Janků
TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A
07 6 16.33 0.0
17 Viktorie JurčováViktorie Jurčová
SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A
07 7 16.26 0.0
18 Terezie AdamcováTerezie Adamcová
SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A
06 1 16.17 0.0
19 Markéta UstrnulováMarkéta Ustrnulová
SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A
07 17 15.52 0.0
20 Veronika VlčkováVeronika Vlčková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 18 15.51 0.0
21 Markéta BalnerováMarkéta Balnerová
Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A
07 20 15.06 0.0
22 Kateřina FridrichováKateřina Fridrichová
SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A
07 3 14.69 0.0
23 Natálie KvapilováNatálie Kvapilová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
07 11 14.56 0.0
24 Hana PavelkováHana Pavelková
TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A
06 13 13.47 0.0
25 Barbora WarischováBarbora Warischová
TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A
06 19 13.43 0.0
26 Karolína JuščíkováKarolína Juščíková
Atletický klub Havířov, z.s.Atletický klub Havířov, z.s.
06 8 11.63 0.0
27 Lucie ŘemelkováLucie Řemelková
TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A
06 14 10.92 0.0
28 Jana MooreJana Moore
TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A
07 12 10.16 0.0
29 Eliška StrakováEliška Straková
TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B
06 15 09.60 0.0
30 Silvie HomolováSilvie Homolová
Atletický klub Havířov, z.s.Atletický klub Havířov, z.s.
07 5 07.01 0.0
Tereza KovalskáTereza Kovalská
SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A
06 10 DNS
Celkem 31 závodníků

Hod oštěpem 500g - Ml. žáci

(út, 14.5.2019 - 17:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Daniel HanzelkaDaniel Hanzelka
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 21 37.74 0.0
2 Radovan ŽabkaRadovan Žabka
Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A
06 19 29.58 0.0
3 Daniel JasinskiDaniel Jasinski
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
06 20 27.61 0.0
4 Josef ŠindelářJosef Šindelář
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
06 7 27.01 0.0
5 Adam GrossAdam Gross
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
06 1 24.18 0.0
6 Vincent HellebrandtVincent Hellebrandt
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
06 3 24.11 0.0
7 Aleš VčelkaAleš Včelka
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
06 8 21.06 0.0
8 Matyáš LojekMatyáš Lojek
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 5 20.75 0.0
9 Viktor ŠmiřákViktor Šmiřák
Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A
06 18 19.82 0.0
10 Tomáš KovářTomáš Kovář
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
07 16 18.73 0.0
11 Martin HammondMartin Hammond
SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A
07 2 18.31 0.0
12 Tomáš MrázekTomáš Mrázek
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
07 15 17.93 0.0
13 Oliver VoglOliver Vogl
Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A
07 9 17.76 0.0
14 Lukáš VolnýLukáš Volný
Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A
07 10 16.19 0.0
15 Bruno RuszBruno Rusz
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
07 14 15.29 0.0
16 Václav WarischVáclav Warisch
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
07 11 15.02 0.0
17 Jonáš PodlovskýJonáš Podlovský
TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B
07 6 14.30 0.0
18 Filip ŽurekFilip Žurek
SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A
06 12 14.04 0.0
19 Jan KroutilJan Kroutil
TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B
07 4 12.85 0.0
Jan ŽurovecJan Žurovec
Atletika Poruba z.s. BAtletika Poruba z.s. B
06 13 NM
Adam To Gia TriAdam To Gia Tri
Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A
07 17 NM
Celkem 21 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Ml. žáci

(út, 14.5.2019 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Josef ŠindelářJosef Šindelář
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
06 31 53.27 0.0
2 Vojtěch RaškaVojtěch Raška
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 33 51.94 0.0
3 Radovan ŽabkaRadovan Žabka
Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A
06 37 49.89 0.0
4 Alex HurinaAlex Hurina
Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A
06 39 49.02 0.0
5 Adam GrossAdam Gross
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
06 35 47.27 0.0
6 Lukáš VolnýLukáš Volný
Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A
07 10 46.15 0.0
7 Šimon BartoňŠimon Bartoň
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 34 45.01 0.0
8 Vincent HellebrandtVincent Hellebrandt
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
06 24 44.14 0.0
9 Jonáš PodlovskýJonáš Podlovský
TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B
07 22 44.04 0.0
10 Tomáš HarazimTomáš Harazim
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
07 20 44.01 0.0
11 Matyáš LojekMatyáš Lojek
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 38 43.92 0.0
12 Jan KlimasJan Klimas
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
06 4 43.24 0.0
13 Alex BlahutAlex Blahut
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
06 25 43.16 0.0
14 Roman KozielRoman Koziel
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
06 36 42.74 0.0
15 Lukáš ŠugárekLukáš Šugárek
SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A
06 27 41.71 0.0
16 Martin HammondMartin Hammond
SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A
07 32 40.89 0.0
17 Miroslav AndrleMiroslav Andrle
TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B
07 1 39.42 0.0
18 Jakub StarýJakub Starý
Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice...
06 9 38.79 0.0
19 Aleš HaburaAleš Habura
TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B
06 23 38.74 0.0
20 Jan KroutilJan Kroutil
TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B
07 26 38.13 0.0
21 Oliver VoglOliver Vogl
Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A
07 30 38.01 0.0
22 Daniel MalohlavaDaniel Malohlava
Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A
07 6 37.71 0.0
23 Vojtěch StoklasaVojtěch Stoklasa
TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B
06 21 36.49 0.0
24 Daniel BalážDaniel Baláž
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
07 34.21 0.0
25 Tomáš MrázekTomáš Mrázek
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
07 17 33.77 0.0
26 Tomáš KolpakTomáš Kolpak
SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B
07 19 33.64 0.0
27 Adam To Gia TriAdam To Gia Tri
Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A
07 29 33.32 0.0
28 Sebastian HošákSebastian Hošák
Atletika Poruba z.s. BAtletika Poruba z.s. B
06 3 33.13 0.0
29 Jakub ČížJakub Číž
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
07 2 33.10 0.0
30 Martin HluchýMartin Hluchý
TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B
06 16 32.60 0.0
31 Tomáš KovářTomáš Kovář
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
07 28 30.45 0.0
32 Antonín SkácelAntonín Skácel
Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice...
07 8 30.38 0.0
33 Tomáš VolnýTomáš Volný
Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice...
07 11 29.17 0.0
34 Petr HeczkoPetr Heczko
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
07 18 27.95 0.0
35 Vojtěch NovákVojtěch Novák
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
06 14 25.93 0.0
36 Adam MelicharAdam Melichar
SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B
07 13 25.09 0.0
37 Eduard MališEduard Mališ
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
07 5 25.01 0.0
38 Bruno RuszBruno Rusz
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
07 15 18.52 0.0
39 Matyáš BuštíkMatyáš Buštík
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
07 12 15.00 0.0
40 David MordáčDavid Mordáč
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
07 7 14.55 0.0
Celkem 40 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně

(út, 14.5.2019 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Petra PoštulkováPetra Poštulková
Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A
07 37 45.49 0.0
2 Linda KrálováLinda Králová
TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A
06 38 43.45 0.0
3 Patricie PešlováPatricie Pešlová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 39 41.79 0.0
4 Miluše BrukováMiluše Bruková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
07 34 38.69 0.0
5 Kristýna ŠandorováKristýna Šandorová
SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A
06 36 37.34 0.0
6 Tereza PošvancováTereza Pošvancová
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
06 31 37.25 0.0
7 Simona WaloszkováSimona Waloszková
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
07 8 36.32 0.0
8 Martina JankůMartina Janků
TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A
07 3 35.83 0.0
9 Adéla KeberlováAdéla Keberlová
Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A
06 27 35.57 0.0
10 Veronika PřečkováVeronika Přečková
Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice...
07 7 35.18 0.0
11 Veronika MalatinskáVeronika Malatinská
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
07 29 35.00 0.0
12 Markéta UstrnulováMarkéta Ustrnulová
SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A
07 35 34.37 0.0
13 Viktorie JurčováViktorie Jurčová
SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A
07 30 33.28 0.0
14 Sofie MaierováSofie Maierová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
07 33 32.72 0.0
15 Amálie HanzelkováAmálie Hanzelková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 26 32.43 0.0
16 Kateřina FridrichováKateřina Fridrichová
SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A
07 25 31.85 0.0
17 Aneta KrálováAneta Králová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
06 28 30.74 0.0
18 Alice GermekováAlice Germeková
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
07 1 30.41 0.0
19 Karolína ČervenkováKarolína Červenková
SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A
07 32 30.09 0.0
20 Kateřina HlaváčkováKateřina Hlaváčková
TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B
06 16 29.04 0.0
21 Anna GlosováAnna Glosová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
06 11 28.63 0.0
22 Michaela KopečkováMichaela Kopečková
SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B
07 24 28.24 0.0
23 Vendula KudláčkováVendula Kudláčková
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
07 6 27.08 0.0
24 Marie TeichmannováMarie Teichmannová
TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B
07 19 25.65 0.0
25 Nikol ČapandováNikol Čapandová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
07 18 25.50 0.0
26 Hana PavelkováHana Pavelková
TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A
06 20 25.40 0.0
27 Veronika KvitováVeronika Kvitová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
07 22 25.32 0.0
28 Eliška KokořováEliška Kokořová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
07 17 25.25 0.0
29 Alžběta WestováAlžběta Westová
TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B
06 23 24.70 0.0
30 Adéla PlevkováAdéla Plevková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
06 15 22.61 0.0
31 Eva KošárkováEva Košárková
TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B
07 14 21.62 0.0
32 Anna KošárkováAnna Košárková
TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B
07 5 21.21 0.0
33 Klára KobieluszováKlára Kobieluszová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
06 4 20.61 0.0
34 Anna GlosováAnna Glosová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
07 2 19.83 0.0
35 Terezia TulejováTerezia Tulejová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
06 10 19.45 0.0
36 Sára HochelováSára Hochelová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
06 12 19.03 0.0
37 Laura BenedikováLaura Benediková
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
06 9 17.71 0.0
38 Zuzana KrestováZuzana Krestová
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
07 21 17.49 0.0
Melánie HorkáMelánie Horká
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
06 13 DNS
Celkem 39 závodníků