Back

 / Kraj. přebor družstev ml. žactva - pětiboj

Třinec (24. 4. 2019)

Skok daleký - Ml. žáci (středa, 24.4.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Mikuláš KotekMikuláš Kotek 071112 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4.20 239.00
2 Pavel EbrPavel Ebr 060715 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4.08 219.00
3 Filip KaczmyrczykFilip Kaczmyrczyk 070504 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4.06 215.00
Skok daleký - Ml. žáci (středa, 24.4.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Filip BöhmFilip Böhm 060830 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4.87 358.00
2 Šimon BartoňŠimon Bartoň 060910 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4.64 315.00
3 Daniel HanzelkaDaniel Hanzelka 060628 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4.59 306.00
Skok daleký - Ml. žákyně (středa, 24.4.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Alexandra HuňkováAlexandra Huňková 070114 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4.22 359.00
2 Michaela BělunkováMichaela Bělunková 061202 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4.12 336.00
3 Karolína KřížováKarolína Křížová 060829 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 4.06 322.00
Skok daleký - Ml. žákyně (středa, 24.4.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Sabina SvobodováSabina Svobodová 060201 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4.42 408.00
2 Barbora ČmielováBarbora Čmielová 061105 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4.29 376.00
3 Lea ErmisováLea Ermisová 060513 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4.26 369.00
Hod kriketovým míčkem - Ml. žáci (středa, 24.4.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Daniel HanzelkaDaniel Hanzelka 060628 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 62.82 418.00
2 Matyáš LojekMatyáš Lojek 061120 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 53.65 339.00
3 Roman KozielRoman Koziel 061119 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 52.20 327.00
Hod kriketovým míčkem - Ml. žáci (středa, 24.4.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Mikuláš KotekMikuláš Kotek 071112 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 54.40 345.00
2 Šimon HolubŠimon Holub 071013 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 41.95 240.00
3 Jakub JányšJakub Jányš 070418 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 41.37 235.00
Hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně (středa, 24.4.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Rozárie ReckováRozárie Recková 061213 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 46.41 434.00
2 Lenka VrbancováLenka Vrbancová 060522 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 45.83 427.00
3 Miluše BrukováMiluše Bruková 071025 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 42.86 390.00
Hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně (středa, 24.4.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Patricie PešlováPatricie Pešlová 060116 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 52.29 508.00
2 Tereza KubajurováTereza Kubajurová 070205 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 48.74 464.00
3 Sabina SvobodováSabina Svobodová 060201 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 38.53 337.00