Back

 / Kraj. přebor družstev ml. žactva - pětiboj

Třinec (24. 4. 2019)

60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (st, 24.4.2019 - 16:45) official Vítr: -2.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Daniel HanzelkaDaniel Hanzelka 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 08.84
2 Šimon BartoňŠimon Bartoň 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 08.92
3 Filip BöhmFilip Böhm 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 08.97
4 Jindřich BardoňJindřich Bardoň 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 09.04
5 Tobiáš HelsteinTobiáš Helstein 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 8 09.58
6 Pavel EbrPavel Ebr 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 10.11
7 Petr HeczkoPetr Heczko 07 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 11.31
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (st, 24.4.2019 - 16:45) official Vítr: -2.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sebastian VelikýSebastian Veliký 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 7 09.33
2 Vojtěch ŠelongVojtěch Šelong 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 09.70
3 Tomáš WalachTomáš Walach 07 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 8 10.07
4 Prokop ŘíhaProkop Říha 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 10.27
5 Adam WantulokAdam Wantulok 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 10.42
6 Vojtěch SuszkaVojtěch Suszka 07 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 6 10.70
7 Bruno RuszBruno Rusz 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 10.81
8 Lukáš VicherekLukáš Vicherek 07 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 11.81
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (st, 24.4.2019 - 16:45) official Vítr: -3.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch RaškaVojtěch Raška 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 8 09.41
2 Jonáš PospíšilJonáš Pospíšil 07 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 09.75
3 Tobias PetrTobias Petr 07 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 09.77
4 Sebastian RoikSebastian Roik 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 10.24
5 Tomáš PrzybylaTomáš Przybyla 07 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 2 10.71
6 Vojtěch NovákVojtěch Novák 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 11.06
7 Tomáš MrázekTomáš Mrázek 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 11.23
8 Štěpán PetříčekŠtěpán Petříček 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 11.49
Celkem 8 závodníků
Běh 04 (st, 24.4.2019 - 16:45) official Vítr: -4.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Mikuláš KotekMikuláš Kotek 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 08.86
2 Matěj MelčákMatěj Melčák 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 8 09.27
3 Matyáš LojekMatyáš Lojek 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 09.30
4 Mateusz LípaMateusz Lípa 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 09.46
5 Matěj MaléřMatěj Maléř 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 10.16
6 Roman KozielRoman Koziel 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 10.24
7 Vít KostkaVít Kostka 07 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 10.54
8 David MordáčDavid Mordáč 07 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 10.81
Celkem 8 závodníků
Běh 05 (st, 24.4.2019 - 16:45) official Vítr: -2.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Josef JuřenaJosef Juřena 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 09.20
2 Filip KaczmyrczykFilip Kaczmyrczyk 07 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 8 09.33
3 Šimon HolubŠimon Holub 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 09.62
4 Jakub JányšJakub Jányš 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 7 09.77
5 František HolubFrantišek Holub 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 09.99
6 Jakub HolubJakub Holub 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 10.15
7 Adam HolendaAdam Holenda 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 10.88
8 Adam KopřivaAdam Kopřiva 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1 11.34
Celkem 8 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (st, 24.4.2019 - 17:00) official Vítr: -1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Patricie PešlováPatricie Pešlová 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 08.63
2 Anna MartynkováAnna Martynková 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 09.26
3 Marie TomicováMarie Tomicová 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 09.57
4 Adéla JanoškováAdéla Janošková 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 09.67
5 Zuzana ŠurmanováZuzana Šurmanová 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 8 10.00
6 Karolína StodolováKarolína Stodolová 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 10.24
7 Natalia GrzegorzNatalia Grzegorz 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 10.29
8 Michaela BobokováMichaela Boboková 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 10.99
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (st, 24.4.2019 - 17:00) official Vítr: -2.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla PlevkováAdéla Plevková 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 09.45
2 Karolína KřížováKarolína Křížová 06 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 6 09.48
3 Barbora NingerováBarbora Ningerová 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 7 09.80
4 Veronika BelásováVeronika Belásová 06 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 5 09.89
5 Rozárie ReckováRozárie Recková 06 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 8 10.06
6 Andrea MalinkováAndrea Malinková 06 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 3 10.10
7 Karolína RuszováKarolína Ruszová 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 11.17
Veronika KlarVeronika Klar 08 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (st, 24.4.2019 - 17:00) official Vítr: -4.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nela KolčářováNela Kolčářová 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 8 09.39
2 Tereza BartoňováTereza Bartoňová 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 09.68
3 Karolína BrázdilováKarolína Brázdilová 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 09.93
4 Sára HochelováSára Hochelová 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 7 10.02
5 Miluše BrukováMiluše Bruková 07 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 10.11
6 Aneta ZahradníkováAneta Zahradníková 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1 10.41
7 Nikol ČapandováNikol Čapandová 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 10.55
8 Eliška KokořováEliška Kokořová 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 10.94
Celkem 8 závodníků
Běh 04 (st, 24.4.2019 - 17:00) official Vítr: -3.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Alexandra HuňkováAlexandra Huňková 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 08.95
2 Michaela BělunkováMichaela Bělunková 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 09.18
3 Lenka VrbancováLenka Vrbancová 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1 09.59
4 Bára HrčkováBára Hrčková 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 09.77
5 Nela KožuchováNela Kožuchová 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 09.85
6 Anna VáclavíkováAnna Václavíková 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 8 09.87
7 Hana MošťkováHana Mošťková 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 09.92
8 Barbora KubínováBarbora Kubínová 07 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 10.32
Celkem 8 závodníků
Běh 05 (st, 24.4.2019 - 17:00) official Vítr: -3.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza KubajurováTereza Kubajurová 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 08.61
2 Kristýna KáňováKristýna Káňová 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 09.08
3 Natalia NieciągNatalia Nieciąg 06 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 8 09.89
4 Anna LegierskáAnna Legierská 07 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 09.89
5 Zuzana KrestováZuzana Krestová 07 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 6 10.20
6 Tereza PošvancováTereza Pošvancová 06 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 1 10.38
7 Alena KrčkováAlena Krčková 07 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 10.43
8 Veronika MitrengováVeronika Mitrengová 07 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 10.79
Celkem 8 závodníků
Běh 06 (st, 24.4.2019 - 17:00) official Vítr: -4.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sabina SvobodováSabina Svobodová 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 08.88
2 Barbora ČmielováBarbora Čmielová 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 09.35
3 Kateřina MendrekováKateřina Mendreková 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 09.55
4 Hana NingerováHana Ningerová 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 8 09.55
5= Lucie JurošováLucie Jurošová 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 09.85
5= Kateřina GlosováKateřina Glosová 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 09.85
7 Tereza BurováTereza Burová 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 10.21
8 Dominika NávratováDominika Návratová 07 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 10.46
Celkem 8 závodníků
Běh 07 (st, 24.4.2019 - 17:00) official Vítr: -2.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Natálie KvapilováNatálie Kvapilová 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 09.08
2 Lea ErmisováLea Ermisová 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 09.16
3 Sofie MaierováSofie Maierová 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1 09.52
4 Anežka JurákováAnežka Juráková 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 09.54
5 Barbora BystřičanováBarbora Bystřičanová 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 09.64
6 Anna GlosováAnna Glosová 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 10.16
7 Veronika KvitováVeronika Kvitová 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 8 10.18
8 Amálie HanzelkováAmálie Hanzelková 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 10.65
Celkem 8 závodníků

800 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (st, 24.4.2019 - 18:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Daniel HanzelkaDaniel Hanzelka 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 2:32.26
2 Matěj MelčákMatěj Melčák 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 17 2:35.76
3 Jakub JányšJakub Jányš 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 10 2:37.38
4 Vojtěch RaškaVojtěch Raška 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 19 2:40.47
5 Josef JuřenaJosef Juřena 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 11 2:43.12
6 Vojtěch ŠelongVojtěch Šelong 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 20 2:44.36
7 Šimon HolubŠimon Holub 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 9 2:44.69
8 Sebastian VelikýSebastian Veliký 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 21 2:45.78
9 Filip BöhmFilip Böhm 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 2:47.25
10 Jindřich BardoňJindřich Bardoň 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1 2:53.76
11 Matyáš LojekMatyáš Lojek 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 16 2:55.39
12 Šimon BartoňŠimon Bartoň 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 2:59.00
13 Tobiáš HelsteinTobiáš Helstein 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 2:59.22
14 Jakub HolubJakub Holub 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 2:59.82
15 Mateusz LípaMateusz Lípa 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 15 3:04.61
16 Tobias PetrTobias Petr 07 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 18 3:08.76
17 Filip KaczmyrczykFilip Kaczmyrczyk 07 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 12 3:08.80
18 František HolubFrantišek Holub 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 8 3:12.39
19 Mikuláš KotekMikuláš Kotek 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 13 3:12.41
20 Roman KozielRoman Koziel 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 14 3:14.06
21 Pavel EbrPavel Ebr 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 3:14.85
Celkem 21 závodníků
Běh 02 (st, 24.4.2019 - 18:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Sebastian RoikSebastian Roik 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 12 2:52.54
2 David MordáčDavid Mordáč 07 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 3:03.60
3 Prokop ŘíhaProkop Říha 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 14 3:04.19
4 Vít KostkaVít Kostka 07 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 3:10.93
5 Vojtěch NovákVojtěch Novák 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 8 3:12.03
6 Matěj MaléřMatěj Maléř 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 3:13.12
7 Tomáš WalachTomáš Walach 07 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 17 3:14.43
8 Bruno RuszBruno Rusz 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 13 3:19.01
9 Adam KopřivaAdam Kopřiva 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 3:22.88
10 Adam WantulokAdam Wantulok 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 18 3:23.65
11 Tomáš PrzybylaTomáš Przybyla 07 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 11 3:24.05
12 Adam HolendaAdam Holenda 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 3:24.08
13 Petr HeczkoPetr Heczko 07 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 3:29.17
14 Tomáš MrázekTomáš Mrázek 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 7 3:30.53
15 Lukáš VicherekLukáš Vicherek 07 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 16 3:35.46
16 Jonáš PospíšilJonáš Pospíšil 07 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 10 3:41.08
17 Vojtěch SuszkaVojtěch Suszka 07 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 15 3:43.15
18 Štěpán PetříčekŠtěpán Petříček 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 9 4:10.03
Celkem 18 závodníků

800 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (st, 24.4.2019 - 18:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Barbora BystřičanováBarbora Bystřičanová 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 2:39.25
2 Tereza KubajurováTereza Kubajurová 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 11 2:50.57
3 Sabina SvobodováSabina Svobodová 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 20 2:51.90
4 Michaela BělunkováMichaela Bělunková 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1 2:56.57
5 Barbora ČmielováBarbora Čmielová 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 2:56.80
6 Patricie PešlováPatricie Pešlová 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 18 2:58.86
7 Nela KolčářováNela Kolčářová 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 9 3:00.07
8 Alexandra HuňkováAlexandra Huňková 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 3:00.33
9 Karolína KřížováKarolína Křížová 06 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 10 3:00.57
10 Kristýna KáňováKristýna Káňová 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 8 3:01.13
11 Hana NingerováHana Ningerová 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 17 3:03.66
12 Lea ErmisováLea Ermisová 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 3:03.96
13 Anna MartynkováAnna Martynková 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 15 3:04.52
14 Bára HrčkováBára Hrčková 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 3:06.22
15 Natálie KvapilováNatálie Kvapilová 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 12 3:07.07
16 Marie TomicováMarie Tomicová 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 21 3:08.38
17 Adéla PlevkováAdéla Plevková 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 19 3:12.40
18 Lenka VrbancováLenka Vrbancová 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 22 3:19.80
19 Sofie MaierováSofie Maierová 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 14 3:25.97
20 Anna LegierskáAnna Legierská 07 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 13 3:33.67
21 Anežka JurákováAnežka Juráková 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 3:34.37
22 Hana MošťkováHana Mošťková 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 16 3:35.60
Celkem 22 závodníků
Běh 02 (st, 24.4.2019 - 18:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Anna VáclavíkováAnna Václavíková 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 21 2:45.62
2 Tereza BurováTereza Burová 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 2:51.52
3 Veronika KvitováVeronika Kvitová 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 13 2:54.26
4 Kateřina GlosováKateřina Glosová 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 2:58.46
5 Kateřina MendrekováKateřina Mendreková 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 15 2:59.56
6 Rozárie ReckováRozárie Recková 06 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 19 3:02.87
7 Lucie JurošováLucie Jurošová 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 9 3:04.35
8 Natalia NieciągNatalia Nieciąg 06 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 17 3:04.51
9 Nela KožuchováNela Kožuchová 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 10 3:05.12
10 Dominika NávratováDominika Návratová 07 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 16 3:13.12
11 Barbora KubínováBarbora Kubínová 07 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 12 3:13.92
12 Barbora NingerováBarbora Ningerová 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 18 3:14.75
13 Anna GlosováAnna Glosová 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 3:15.97
14 Karolína BrázdilováKarolína Brázdilová 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 3:20.08
15 Veronika BelásováVeronika Belásová 06 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 2 3:20.86
16 Adéla JanoškováAdéla Janošková 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 8 3:24.23
17 Andrea MalinkováAndrea Malinková 06 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 14 3:28.23
18 Tereza BartoňováTereza Bartoňová 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1 3:29.37
19 Miluše BrukováMiluše Bruková 07 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 3:31.41
20 Karolína StodolováKarolína Stodolová 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 20 3:33.68
21 Zuzana KrestováZuzana Krestová 07 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 11 3:33.74
Celkem 21 závodníků
Běh 03 (st, 24.4.2019 - 18:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Amálie HanzelkováAmálie Hanzelková 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 2:52.24
2 Aneta ZahradníkováAneta Zahradníková 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 18 3:09.28
3 Alena KrčkováAlena Krčková 07 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 11 3:11.62
4 Nikol ČapandováNikol Čapandová 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 3:13.85
5 Denisa JakusováDenisa Jakusová 07 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 8 3:17.80
6 Zuzana ŠurmanováZuzana Šurmanová 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 15 3:17.89
7 Eliška KokořováEliška Kokořová 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 10 3:21.80
8 Sára HochelováSára Hochelová 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 7 3:25.37
9 Veronika MitrengováVeronika Mitrengová 07 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 12 3:26.62
10 Michaela BobokováMichaela Boboková 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1 3:34.71
11 Tereza PošvancováTereza Pošvancová 06 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 13 3:38.40
12 Natalia GrzegorzNatalia Grzegorz 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 3:39.70
13 Karolína RuszováKarolína Ruszová 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 14 3:42.49
Veronika KlarVeronika Klar 08 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 9 DNS
Celkem 14 závodníků

60 m překážek - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (st, 24.4.2019 - 15:45) official Vítr: -4.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Daniel HanzelkaDaniel Hanzelka 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 10.81
2 Šimon BartoňŠimon Bartoň 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 11.35
3 Jindřich BardoňJindřich Bardoň 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 12.31
4 Filip BöhmFilip Böhm 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 12.79
5 Pavel EbrPavel Ebr 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 12.99
6 Petr HeczkoPetr Heczko 07 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 15.33
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (st, 24.4.2019 - 15:45) official Vítr: -1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sebastian VelikýSebastian Veliký 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 12.88
2 Tomáš WalachTomáš Walach 07 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 13.61
3 Vojtěch ŠelongVojtěch Šelong 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 14.08
4 Adam WantulokAdam Wantulok 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 8 14.13
5 Vojtěch SuszkaVojtěch Suszka 07 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 5 15.09
6 Lukáš VicherekLukáš Vicherek 07 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 15.24
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (st, 24.4.2019 - 15:45) official Vítr: -3.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch RaškaVojtěch Raška 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 11.02
2 Jonáš PospíšilJonáš Pospíšil 07 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 13.30
3 Tomáš PrzybylaTomáš Przybyla 07 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 6 13.58
4 Sebastian RoikSebastian Roik 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 14.51
5 Prokop ŘíhaProkop Říha 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 8 14.79
6 Bruno RuszBruno Rusz 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 15.22
7 Štěpán PetříčekŠtěpán Petříček 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 15.52
Celkem 7 závodníků
Běh 04 (st, 24.4.2019 - 15:45) official Vítr: -3.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matěj MelčákMatěj Melčák 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 11.29
2 Matyáš LojekMatyáš Lojek 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 12.40
3 Tobias PetrTobias Petr 07 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 8 13.04
4 Matěj MaléřMatěj Maléř 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 13.20
5 David MordáčDavid Mordáč 07 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 13.71
6 Vojtěch NovákVojtěch Novák 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 14.93
7 Tomáš MrázekTomáš Mrázek 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 7 15.12
Celkem 7 závodníků
Běh 05 (st, 24.4.2019 - 15:45) official Vítr: -2.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip KaczmyrczykFilip Kaczmyrczyk 07 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 11.84
2 Mikuláš KotekMikuláš Kotek 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 12.18
3 Mateusz LípaMateusz Lípa 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 8 12.63
4 Roman KozielRoman Koziel 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 13.08
5 Vít KostkaVít Kostka 07 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 14.53
6 Adam KopřivaAdam Kopřiva 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 15.19
Celkem 6 závodníků
Běh 06 (st, 24.4.2019 - 15:45) official Vítr: -2.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Josef JuřenaJosef Juřena 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 8 11.25
2 Šimon HolubŠimon Holub 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 11.83
3 Jakub HolubJakub Holub 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 12.29
4 Tobiáš HelsteinTobiáš Helstein 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 13.22
5 František HolubFrantišek Holub 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 13.37
6 Jakub JányšJakub Jányš 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 13.55
7 Adam HolendaAdam Holenda 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 14.21
Celkem 7 závodníků

60 m překážek - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (st, 24.4.2019 - 15:30) official Vítr: -4.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michaela BělunkováMichaela Bělunková 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 11.88
2 Tereza BartoňováTereza Bartoňová 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1 13.05
3 Veronika BelásováVeronika Belásová 06 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 2 13.40
4 Karolína BrázdilováKarolína Brázdilová 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 13.40
5 Tereza BurováTereza Burová 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 8 13.42
6 Miluše BrukováMiluše Bruková 07 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 14.41
7 Michaela BobokováMichaela Boboková 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 14.71
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (st, 24.4.2019 - 15:30) official Vítr: -1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lenka VrbancováLenka Vrbancová 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 60 11.54
2 Marie TomicováMarie Tomicová 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 57 12.34
3 Anna VáclavíkováAnna Václavíková 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 59 14.15
4 Aneta ZahradníkováAneta Zahradníková 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 63 14.69
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (st, 24.4.2019 - 15:30) official Vítr: -3.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sabina SvobodováSabina Svobodová 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 55 10.77
2 Patricie PešlováPatricie Pešlová 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 49 11.04
3 Zuzana ŠurmanováZuzana Šurmanová 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 56 13.10
4 Adéla PlevkováAdéla Plevková 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 50 13.32
5 Karolína StodolováKarolína Stodolová 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 54 14.01
6 Rozárie ReckováRozárie Recková 06 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 52 14.03
7 Tereza PošvancováTereza Pošvancová 06 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 51 14.24
8 Karolína RuszováKarolína Ruszová 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 53 15.00
Celkem 8 závodníků
Běh 04 (st, 24.4.2019 - 15:30) official Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Hana NingerováHana Ningerová 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 47 12.59
2 Dominika NávratováDominika Návratová 07 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 45 12.79
3 Hana MošťkováHana Mošťková 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 44 12.85
4 Natalia NieciągNatalia Nieciąg 06 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 46 13.07
5 Kateřina MendrekováKateřina Mendreková 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 42 13.81
6 Barbora NingerováBarbora Ningerová 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 48 14.20
7 Veronika MitrengováVeronika Mitrengová 07 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 43 17.08
Celkem 7 závodníků
Běh 05 (st, 24.4.2019 - 15:30) official Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza KubajurováTereza Kubajurová 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 33 10.58
2 Sofie MaierováSofie Maierová 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 38 12.07
3 Natálie KvapilováNatálie Kvapilová 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 35 12.52
4 Barbora KubínováBarbora Kubínová 07 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 34 12.65
5 Anna LegierskáAnna Legierská 07 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 37 13.09
6 Anna MartynkováAnna Martynková 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 40 13.24
7 Andrea MalinkováAndrea Malinková 06 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 39 13.43
8 Veronika KvitováVeronika Kvitová 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 36 13.50
Celkem 8 závodníků
Běh 06 (st, 24.4.2019 - 15:30) official Vítr: -1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nela KolčářováNela Kolčářová 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 28 12.34
2 Nela KožuchováNela Kožuchová 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 29 13.03
3 Veronika KlarVeronika Klar 08 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 26 13.21
4 Alena KrčkováAlena Krčková 07 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 30 13.63
5 Karolína KřížováKarolína Křížová 06 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 32 13.88
6 Zuzana KrestováZuzana Krestová 07 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 31 14.02
7 Eliška KokořováEliška Kokořová 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 27 14.80
Celkem 7 závodníků
Běh 07 (st, 24.4.2019 - 15:30) official Vítr: -2.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Alexandra HuňkováAlexandra Huňková 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 20 10.61
2 Kristýna KáňováKristýna Káňová 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 24 12.02
3 Bára HrčkováBára Hrčková 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 19 12.72
4 Adéla JanoškováAdéla Janošková 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 21 12.91
5 Anežka JurákováAnežka Juráková 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 22 12.97
6 Lucie JurošováLucie Jurošová 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 23 14.46
7 Amálie HanzelkováAmálie Hanzelková 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 17 14.83
8 Sára HochelováSára Hochelová 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 18 15.71
Celkem 8 závodníků
Běh 08 (st, 24.4.2019 - 15:30) official Vítr: -1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lea ErmisováLea Ermisová 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 13 11.28
2 Barbora BystřičanováBarbora Bystřičanová 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 9 11.66
3 Barbora ČmielováBarbora Čmielová 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 12 12.46
4 Kateřina GlosováKateřina Glosová 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 15 13.24
5 Anna GlosováAnna Glosová 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 14 13.39
6 Nikol ČapandováNikol Čapandová 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 11 14.32
7 Denisa JakusováDenisa Jakusová 07 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 14.79
8 Natalia GrzegorzNatalia Grzegorz 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 16 14.88
Celkem 8 závodníků

Skok daleký - Ml. žáci (Finále)

Finále 01 (st, 24.4.2019 - 18:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Mikuláš KotekMikuláš Kotek
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
07 9 4.20 +1.9 m/s 4.13  +3.04.20  +1.94.09  +2.04.200.00.00.0
2 Pavel EbrPavel Ebr
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
06 1 4.08 +4.4 m/s 3.92 +1.0 m/s 4.08  +4.43.92  +1.03.60  +4.54.080.00.00.0
3 Filip KaczmyrczykFilip Kaczmyrczyk
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
07 7 4.06 +2.5 m/s 4.05  +4.44.06  +2.54.05  +3.84.060.00.00.0
4 Jonáš PospíšilJonáš Pospíšil
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
07 15 4.00 +2.3 m/s 3.93  +3.44.00  +2.3x4.000.00.00.0
5 Tobias PetrTobias Petr
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
07 13 3.75 +2.7 m/s x3.75  +2.73.54  +4.63.750.00.00.0
6 Tobiáš HelsteinTobiáš Helstein
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
07 3 3.74 +2.4 m/s 3.74  +2.43.62  +3.13.37  +5.13.740.00.00.0
7 Matěj MaléřMatěj Maléř
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
07 10 3.52 +1.7 m/s 3.47  +1.43.52  +1.73.36  +2.03.520.00.00.0
8 Šimon HolubŠimon Holub
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
07 5 3.48 +5.0 m/s 3.48  +5.03.47  +3.33.27  +3.33.480.00.00.0
9 František HolubFrantišek Holub
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
07 4 3.48 +6.3 m/s 3.12 +1.8 m/s 3.48  +6.33.12  +1.83.10  +1.63.480.00.00.0
10 Jakub JányšJakub Jányš
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
07 6 3.45 +3.3 m/s x3.15  +3.73.45  +3.33.450.00.00.0
11 Tomáš MrázekTomáš Mrázek
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
07 11 3.34 +3.9 m/s 3.34  +3.9xx3.340.00.00.0
12 Vít KostkaVít Kostka
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
07 8 3.31 +3.2 m/s 3.21  +2.63.31  +3.23.21  +3.83.310.00.00.0
13 Petr HeczkoPetr Heczko
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
07 2 3.25 +3.0 m/s 3.25  +3.0x2.84  +7.33.250.00.00.0
14 Štěpán PetříčekŠtěpán Petříček
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
06 14 3.17 +3.2 m/s 3.17  +3.23.14  +2.22.92  +4.53.170.00.00.0
15 Vojtěch NovákVojtěch Novák
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
06 12 3.10 +3.4 m/s 2.37  +2.83.10  +3.42.76  +4.73.100.00.00.0
16 Lukáš VicherekLukáš Vicherek
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
07 18 3.06 +4.9 m/s 2.93 +0.9 m/s 2.89  +4.52.93  +0.93.06  +4.93.060.00.00.0
17 Vojtěch SuszkaVojtěch Suszka
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
07 17 3.03 +5.1 m/s xx3.03  +5.13.030.00.00.0
18 Tomáš PrzybylaTomáš Przybyla
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
07 16 2.88 +1.9 m/s x2.88  +1.9x2.880.00.00.0
19 Adam WantulokAdam Wantulok
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
06 19 2.80 +2.0 m/s 2.80  +2.0xx2.800.00.00.0
Celkem 19 závodníků
Finále 02 (st, 24.4.2019 - 18:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Filip BöhmFilip Böhm
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
06 3 4.87 +4.5 m/s 4.66 +1.7 m/s 4.84  +6.34.66  +1.74.87  +4.54.870.00.00.0
2 Šimon BartoňŠimon Bartoň
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 2 4.64 +1.9 m/s 4.49  +2.44.64  +1.94.33  +4.74.640.00.00.0
3 Daniel HanzelkaDaniel Hanzelka
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 4 4.59 +8.3 m/s 4.45 +2.0 m/s x4.45  +2.04.59  +8.34.590.00.00.0
4 Matěj MelčákMatěj Melčák
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 12 4.38 +7.3 m/s 4.21  +2.84.38  +7.34.12  +2.84.380.00.00.0
5 Josef JuřenaJosef Juřena
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 7 4.37 +2.9 m/s 4.23  +4.44.07  +2.24.37  +2.94.370.00.00.0
6 Vojtěch RaškaVojtěch Raška
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 14 4.32 +3.6 m/s 4.05 +0.7 m/s 4.05  +0.74.03  +3.64.32  +3.64.320.00.00.0
7 Mateusz LípaMateusz Lípa
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
06 10 4.00 +0.9 m/s x4.00  +0.93.89  +2.04.000.00.00.0
8 Jindřich BardoňJindřich Bardoň
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 1 3.99 +3.1 m/s x3.99  +3.13.90  +7.63.990.00.00.0
9 Sebastian VelikýSebastian Veliký
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
06 19 3.89 +4.5 m/s 3.89  +4.53.63  +3.43.77  +3.63.890.00.00.0
10 Jakub HolubJakub Holub
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
07 6 3.89 +4.1 m/s 3.89  +4.13.61  +2.73.53  +3.33.890.00.00.0
11 Matyáš LojekMatyáš Lojek
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 11 3.83 +3.9 m/s 3.83 +1.7 m/s 3.83  +3.93.83  +1.73.63  +4.83.830.00.00.0
12 Roman KozielRoman Koziel
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
06 9 3.81 +1.8 m/s x3.72  +1.93.81  +1.83.810.00.00.0
13 Prokop ŘíhaProkop Říha
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
06 17 3.67 +3.8 m/s 3.55  +3.33.55  +3.83.67  +3.83.670.00.00.0
14 Vojtěch ŠelongVojtěch Šelong
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
07 18 3.64 +3.8 m/s 3.56  +2.93.64  +3.83.58  +2.93.640.00.00.0
15 Sebastian RoikSebastian Roik
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
06 15 3.49 +3.2 m/s 3.49  +3.23.32  +3.83.23  +4.73.490.00.00.0
16 Tomáš WalachTomáš Walach
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
07 20 3.37 +3.1 m/s 2.87 +2.0 m/s 2.87  +2.03.37  +3.13.24  +3.13.370.00.00.0
17 Adam HolendaAdam Holenda
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
07 5 3.34 +2.2 m/s 3.34  +2.22.59  +3.43.06  +5.13.340.00.00.0
18 David MordáčDavid Mordáč
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
07 13 3.27 +3.4 m/s 3.27  +3.4x3.24  +3.93.270.00.00.0
19 Adam KopřivaAdam Kopřiva
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
07 8 3.06 +2.3 m/s 2.95  +2.63.06  +2.32.85  +2.33.060.00.00.0
20 Bruno RuszBruno Rusz
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
07 16 2.89 +2.0 m/s 2.89  +2.0xx2.890.00.00.0
Celkem 20 závodníků

Skok daleký - Ml. žákyně (Finále)

Finále 01 (st, 24.4.2019 - 15:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Alexandra HuňkováAlexandra Huňková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
07 11 4.22 +3.1 m/s 4.08 +2.0 m/s 4.08  +2.04.14  +2.24.22  +3.14.220.00.00.0
2 Michaela BělunkováMichaela Bělunková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 3 4.12 +2.1 m/s 4.05  +3.44.12  +2.14.08  +3.84.120.00.00.0
3 Karolína KřížováKarolína Křížová
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
06 17 4.06 +3.0 m/s 3.70 +1.9 m/s 3.20  +1.54.06  +3.03.70  +1.94.060.00.00.0
4 Lenka VrbancováLenka Vrbancová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 29 4.03 +3.1 m/s 3.76 +1.9 m/s x4.03  +3.13.76  +1.94.030.00.00.0
5 Hana MošťkováHana Mošťková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
07 21 3.95 +3.6 m/s 3.90  +3.83.95  +3.63.62  +2.23.950.00.00.0
6 Nela KolčářováNela Kolčářová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
07 15 3.94 +1.9 m/s 3.51  +3.03.67  +1.73.94  +1.93.940.00.00.0
7 Bára HrčkováBára Hrčková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
07 10 3.86 +2.2 m/s 3.65 +0.9 m/s 3.65  +0.93.86  +2.23.79  +2.93.860.00.00.0
8 Nela KožuchováNela Kožuchová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
06 16 3.80 +2.6 m/s 3.73 +1.5 m/s 3.80  +2.63.68  +5.03.73  +1.53.800.00.00.0
9 Kristýna KáňováKristýna Káňová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
07 12 3.79 +5.3 m/s xx3.79  +5.33.790.00.00.0
10 Adéla PlevkováAdéla Plevková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
06 23 3.73 +2.8 m/s 3.63  +3.13.73  +2.83.42  +2.53.730.00.00.0
11 Andrea MalinkováAndrea Malinková
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
06 19 3.70 +3.1 m/s 3.46 +1.2 m/s 3.70  +3.13.46  +1.2x3.700.00.00.0
12 Anna VáclavíkováAnna Václavíková
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
07 28 3.69 +2.5 m/s 3.65 +1.3 m/s 3.65  +1.33.61  +3.63.69  +2.53.690.00.00.0
13 Miluše BrukováMiluše Bruková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
07 5 3.68 +2.8 m/s 2.57 +1.6 m/s 2.57  +1.63.68  +2.83.64  +2.23.680.00.00.0
14 Rozárie ReckováRozárie Recková
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
06 25 3.67 +4.1 m/s 3.42 +1.3 m/s 3.42  +1.33.67  +4.13.34  +2.83.670.00.00.0
15 Tereza PošvancováTereza Pošvancová
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
06 24 3.57 +3.5 m/s 3.57  +3.53.46  +3.63.52  +2.23.570.00.00.0
16 Veronika KlarVeronika Klar
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
08 13 3.52 +1.8 m/s 3.52  +1.83.05  +3.13.45  +3.23.520.00.00.0
17 Veronika BelásováVeronika Belásová
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
06 2 3.42 +2.9 m/s 3.37 +1.9 m/s 3.42  +2.93.37  +1.93.12  +4.33.420.00.00.0
18 Barbora NingerováBarbora Ningerová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
07 22 3.41 +2.0 m/s 3.22  +3.43.41  +2.02.92  +2.33.410.00.00.0
19 Eliška KokořováEliška Kokořová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
07 14 3.40 +0.7 m/s x3.40  +0.73.27  +2.93.400.00.00.0
20 Nikol ČapandováNikol Čapandová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
07 8 3.40 +1.5 m/s 3.40  +1.53.14  +3.73.02  +4.13.400.00.00.0
21 Barbora KubínováBarbora Kubínová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
07 18 3.38 +0.8 m/s 3.36  +0.8x3.38  +0.83.380.00.00.0
22 Sára HochelováSára Hochelová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
06 9 3.31 +1.0 m/s 3.31  +1.02.91  +2.9x3.310.00.00.0
23 Karolína BrázdilováKarolína Brázdilová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
07 4 3.16 +3.0 m/s 3.00  +3.23.16  +3.02.67  +2.43.160.00.00.0
24 Aneta ZahradníkováAneta Zahradníková
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
07 31 3.13 +1.2 m/s 3.13  +1.2x2.89  +2.83.130.00.00.0
25 Tereza BartoňováTereza Bartoňová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 1 3.09 +2.1 m/s 2.80 +1.7 m/s 3.09  +2.12.80  +1.7x3.090.00.00.0
26 Karolína RuszováKarolína Ruszová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
06 26 3.03 +3.5 m/s 2.79  +2.52.97  +3.83.03  +3.53.030.00.00.0
Celkem 26 závodníků
Finále 02 (st, 24.4.2019 - 15:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Sabina SvobodováSabina Svobodová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
06 29 4.42 +1.8 m/s 4.42  +1.84.29  +4.24.37  +3.24.420.00.00.0
2 Barbora ČmielováBarbora Čmielová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
06 4 4.29 +2.1 m/s 4.07 +1.5 m/s 4.19  +3.24.07  +1.54.29  +2.14.290.00.00.0
3 Lea ErmisováLea Ermisová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
06 5 4.26 +3.2 m/s 3.95 +1.3 m/s x3.95  +1.34.26  +3.24.260.00.00.0
4 Tereza KubajurováTereza Kubajurová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
07 16 4.23 +0.9 m/s 4.23  +0.94.11  +2.84.12  +3.04.230.00.00.0
5 Anna LegierskáAnna Legierská
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
07 19 4.10 +2.2 m/s 4.00 +1.4 m/s 4.00  +1.44.10  +2.2x4.100.00.00.0
6 Patricie PešlováPatricie Pešlová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 27 4.04 +0.4 m/s 3.98  +2.64.04  +0.43.95  +5.34.040.00.00.0
7 Barbora BystřičanováBarbora Bystřičanová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
06 3 4.04 +3.5 m/s 3.86  +2.34.04  +3.53.80  +3.94.040.00.00.0
8 Natalia NieciągNatalia Nieciąg
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
06 25 4.00 +4.9 m/s 3.77 +1.8 m/s 3.77  +1.83.90  +2.64.00  +4.94.000.00.00.0
9 Anna MartynkováAnna Martynková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
06 21 3.97 +2.6 m/s 3.65 +2.0 m/s 3.97  +2.63.65  +2.13.65  +2.03.970.00.00.0
10 Anežka JurákováAnežka Juráková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
07 11 3.96 +4.3 m/s 3.74 +1.1 m/s x3.74  +1.13.96  +4.33.960.00.00.0
11 Lucie JurošováLucie Jurošová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
07 12 3.93 +1.6 m/s 3.93  +1.6x3.86  +2.73.930.00.00.0
12 Marie TomicováMarie Tomicová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
06 31 3.88 +1.5 m/s 3.88  +1.53.75  +1.63.77  +1.93.880.00.00.0
13 Kateřina GlosováKateřina Glosová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
06 7 3.87 +1.3 m/s 3.71  +3.43.87  +1.33.78  +1.83.870.00.00.0
14 Karolína StodolováKarolína Stodolová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
06 28 3.84 +2.9 m/s 3.84  +2.93.79  +3.53.54  +2.43.840.00.00.0
15 Sofie MaierováSofie Maierová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
07 20 3.83 +6.0 m/s 3.43 +1.8 m/s 3.43  +1.83.60  +2.23.83  +6.03.830.00.00.0
16 Kateřina MendrekováKateřina Mendreková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
06 22 3.79 +0.3 m/s 3.45  +3.03.79  +0.33.69  +2.93.790.00.00.0
17 Zuzana ŠurmanováZuzana Šurmanová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
06 30 3.79 +1.4 m/s 3.43  +1.73.79  +1.43.55  +2.03.790.00.00.0
18 Natálie KvapilováNatálie Kvapilová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
07 17 3.78 +2.0 m/s 3.78  +2.02.81  +3.23.57  +1.53.780.00.00.0
19 Dominika NávratováDominika Návratová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
07 24 3.77 +0.7 m/s 3.69  +2.83.77  +0.73.63  +5.23.770.00.00.0
20 Adéla JanoškováAdéla Janošková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
06 10 3.73 +3.4 m/s 3.73  +3.43.49  +2.92.50  +2.73.730.00.00.0
21 Tereza BurováTereza Burová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
06 2 3.68 +4.1 m/s 3.58  +5.03.68  +4.13.57  +3.63.680.00.00.0
22 Hana NingerováHana Ningerová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
07 26 3.62 +0.9 m/s 3.18  +2.23.62  +0.93.53  +3.13.620.00.00.0
23 Zuzana KrestováZuzana Krestová
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
07 15 3.58 +3.0 m/s 3.44 +1.0 m/s 3.44  +1.03.58  +3.02.82  +3.23.580.00.00.0
24 Veronika KvitováVeronika Kvitová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
07 18 3.56 +2.9 m/s 3.50  +2.13.56  +2.93.29  +3.23.560.00.00.0
25 Natalia GrzegorzNatalia Grzegorz
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
06 8 3.29 +2.1 m/s 3.29  +2.13.14  +3.8x3.290.00.00.0
26 Veronika MitrengováVeronika Mitrengová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
07 23 3.29 +0.6 m/s 3.12  +1.63.29  +0.63.07  +2.03.290.00.00.0
27 Alena KrčkováAlena Krčková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
07 14 3.24 +1.5 m/s x3.24  +1.52.95  +2.53.240.00.00.0
28 Amálie HanzelkováAmálie Hanzelková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 9 3.16 +2.3 m/s 3.15  +2.93.16  +2.33.02  +3.63.160.00.00.0
29 Denisa JakusováDenisa Jakusová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
07 3.11 +3.7 m/s 3.04 +1.5 m/s 2.39  +0.83.11  +3.73.04  +1.53.110.00.00.0
30 Michaela BobokováMichaela Boboková
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
07 1 3.06 +3.7 m/s 2.75 +1.7 m/s 2.75  +1.7x3.06  +3.73.060.00.00.0
31 Anna GlosováAnna Glosová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
06 6 3.05 +2.8 m/s x3.04  +2.53.05  +2.83.050.00.00.0
Celkem 31 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Ml. žáci (Finále)

Finále 01 (st, 24.4.2019 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Mikuláš KotekMikuláš Kotek
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
07 9 54.40 0.0
2 Šimon HolubŠimon Holub
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
07 5 41.95 0.0
3 Jakub JányšJakub Jányš
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
07 6 41.37 0.0
4 Pavel EbrPavel Ebr
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
06 1 40.00 0.0
5 František HolubFrantišek Holub
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
07 4 38.39 0.0
6 Petr HeczkoPetr Heczko
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
07 2 35.85 0.0
7 Tomáš MrázekTomáš Mrázek
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
07 12 34.38 0.0
8 Lukáš VicherekLukáš Vicherek
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
07 19 33.23 0.0
9 Tobiáš HelsteinTobiáš Helstein
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
07 3 32.75 0.0
10 Filip KaczmyrczykFilip Kaczmyrczyk
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
07 7 32.20 0.0
11 Vít KostkaVít Kostka
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
07 8 31.55 0.0
12 Tobias PetrTobias Petr
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
07 14 30.15 0.0
13 Tomáš PrzybylaTomáš Przybyla
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
07 16 29.79 0.0
14 Vojtěch SuszkaVojtěch Suszka
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
07 17 27.02 0.0
15 Matěj MaléřMatěj Maléř
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
07 11 26.77 0.0
16 Jonáš PospíšilJonáš Pospíšil
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
07 15 24.76 0.0
17 Adam WantulokAdam Wantulok
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
06 20 22.88 0.0
18 Vojtěch NovákVojtěch Novák
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
06 13 20.89 0.0
Celkem 18 závodníků
Finále 02 (st, 24.4.2019 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Daniel HanzelkaDaniel Hanzelka
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 4 62.82 0.0
2 Matyáš LojekMatyáš Lojek
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 11 53.65 0.0
3 Roman KozielRoman Koziel
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
06 9 52.20 0.0
4 Šimon BartoňŠimon Bartoň
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 2 51.36 0.0
5 Vojtěch RaškaVojtěch Raška
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 15 48.42 0.0
6 Matěj MelčákMatěj Melčák
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 12 47.80 0.0
7 Josef JuřenaJosef Juřena
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 7 45.35 0.0
8 Jakub HolubJakub Holub
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
07 6 41.43 0.0
9 Mateusz LípaMateusz Lípa
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
06 10 40.75 0.0
10 Filip BöhmFilip Böhm
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
06 3 39.90 0.0
11 Vojtěch ŠelongVojtěch Šelong
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
07 19 36.60 0.0
12 Štěpán PetříčekŠtěpán Petříček
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
06 14 33.80 0.0
13 Sebastian RoikSebastian Roik
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
06 16 33.60 0.0
14 Jindřich BardoňJindřich Bardoň
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 1 32.30 0.0
15 Sebastian VelikýSebastian Veliký
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
06 20 32.18 0.0
16 Prokop ŘíhaProkop Říha
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
06 18 32.10 0.0
17 Adam HolendaAdam Holenda
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
07 5 29.50 0.0
18 Adam KopřivaAdam Kopřiva
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
07 8 28.60 0.0
19 Tomáš WalachTomáš Walach
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
07 21 26.96 0.0
20 Bruno RuszBruno Rusz
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
07 17 26.68 0.0
21 David MordáčDavid Mordáč
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
07 13 19.00 0.0
Celkem 21 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně (Finále)

Finále 01 (st, 24.4.2019 - 17:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Rozárie ReckováRozárie Recková
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
06 24 46.41 0.0
2 Lenka VrbancováLenka Vrbancová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 27 45.83 0.0
3 Miluše BrukováMiluše Bruková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
07 5 42.86 0.0
4 Alexandra HuňkováAlexandra Huňková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
07 9 40.94 0.0
5 Michaela BělunkováMichaela Bělunková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 3 37.60 0.0
6 Veronika KlarVeronika Klar
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
08 11 36.54 0.0
7 Karolína KřížováKarolína Křížová
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
06 16 36.13 0.0
8 Tereza BartoňováTereza Bartoňová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 1 35.62 0.0
9 Andrea MalinkováAndrea Malinková
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
06 18 34.89 0.0
10 Tereza PošvancováTereza Pošvancová
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
06 23 34.48 0.0
11 Nela KolčářováNela Kolčářová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
07 13 33.22 0.0
12 Barbora KubínováBarbora Kubínová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
07 17 32.29 0.0
13 Anna VáclavíkováAnna Václavíková
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
07 26 30.99 0.0
14 Nela KožuchováNela Kožuchová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
06 14 29.20 0.0
15 Veronika BelásováVeronika Belásová
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
06 2 28.67 0.0
16 Kristýna KáňováKristýna Káňová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
07 10 28.33 0.0
17 Nikol ČapandováNikol Čapandová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
07 6 27.99 0.0
18 Eliška KokořováEliška Kokořová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
07 12 27.93 0.0
19 Natalia NieciągNatalia Nieciąg
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
06 20 26.98 0.0
20 Zuzana KrestováZuzana Krestová
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
07 15 26.74 0.0
21 Adéla PlevkováAdéla Plevková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
06 22 25.05 0.0
22 Hana MošťkováHana Mošťková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
07 19 24.86 0.0
23 Karolína BrázdilováKarolína Brázdilová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
07 4 23.79 0.0
24 Bára HrčkováBára Hrčková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
07 8 21.72 0.0
25 Sára HochelováSára Hochelová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
06 7 21.55 0.0
26 Karolína RuszováKarolína Ruszová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
06 25 16.80 0.0
27 Barbora NingerováBarbora Ningerová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
07 21 16.79 0.0
28 Aneta ZahradníkováAneta Zahradníková
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
07 29 14.80 0.0
Celkem 28 závodníků
Finále 02 (st, 24.4.2019 - 17:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Patricie PešlováPatricie Pešlová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 24 52.29 0.0
2 Tereza KubajurováTereza Kubajurová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
07 14 48.74 0.0
3 Sabina SvobodováSabina Svobodová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
06 26 38.53 0.0
4 Sofie MaierováSofie Maierová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
07 18 38.23 0.0
5 Natálie KvapilováNatálie Kvapilová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
07 15 38.02 0.0
6 Lucie JurošováLucie Jurošová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
07 12 37.57 0.0
7 Amálie HanzelkováAmálie Hanzelková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 9 34.92 0.0
8 Lea ErmisováLea Ermisová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
06 5 33.18 0.0
9 Barbora BystřičanováBarbora Bystřičanová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
06 3 32.82 0.0
10 Kateřina MendrekováKateřina Mendreková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
06 20 32.71 0.0
11 Barbora ČmielováBarbora Čmielová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
06 4 31.90 0.0
12 Marie TomicováMarie Tomicová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
06 28 31.14 0.0
13 Veronika KvitováVeronika Kvitová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
07 16 30.72 0.0
14 Tereza BurováTereza Burová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
06 2 30.30 0.0
15 Anna LegierskáAnna Legierská
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
07 17 30.00 0.0
16 Alena KrčkováAlena Krčková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
07 13 29.50 0.0
17 Kateřina GlosováKateřina Glosová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
06 7 29.40 0.0
18 Karolína StodolováKarolína Stodolová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
06 25 28.61 0.0
19 Natalia GrzegorzNatalia Grzegorz
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
06 8 27.80 0.0
20 Hana NingerováHana Ningerová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
07 23 26.12 0.0
21 Adéla JanoškováAdéla Janošková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
06 10 26.02 0.0
22 Anežka JurákováAnežka Juráková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
07 11 24.54 0.0
23 Zuzana ŠurmanováZuzana Šurmanová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
06 27 24.15 0.0
24 Dominika NávratováDominika Návratová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
07 22 22.05 0.0
25 Anna GlosováAnna Glosová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
06 6 21.23 0.0
26 Denisa JakusováDenisa Jakusová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
07 20.72 0.0
27 Veronika MitrengováVeronika Mitrengová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
07 21 20.38 0.0
28 Anna MartynkováAnna Martynková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
06 19 16.68 0.0
29 Michaela BobokováMichaela Boboková
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
07 1 16.57 0.0
Celkem 29 závodníků
Pětiboj - Ml. žáci
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Body Ztráta
1 Daniel HanzelkaDaniel Hanzelka 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 1930
2 Matěj MelčákMatěj Melčák 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 1561
3 Vojtěch RaškaVojtěch Raška 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 1524
4 Šimon BartoňŠimon Bartoň 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 1498
5 Josef JuřenaJosef Juřena 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 1488
6 Filip BöhmFilip Böhm 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1354
7 Mikuláš KotekMikuláš Kotek 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 1262
8 Matyáš LojekMatyáš Lojek 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 1194
9 Šimon HolubŠimon Holub 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 1143
10 Jindřich BardoňJindřich Bardoň 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 1119
11 Sebastian VelikýSebastian Veliký 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1050
12 Filip KaczmyrczykFilip Kaczmyrczyk 07 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1017
13 Jakub JányšJakub Jányš 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1003
14 Mateusz LípaMateusz Lípa 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 0988
15 Jakub HolubJakub Holub 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 0936
16 Vojtěch ŠelongVojtěch Šelong 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 0903
17 Tobiáš HelsteinTobiáš Helstein 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 0843
18 Roman KozielRoman Koziel 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 0829
19 Pavel EbrPavel Ebr 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 0791
20 Tobias PetrTobias Petr 07 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 0742
21 Sebastian RoikSebastian Roik 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 0687
22 František HolubFrantišek Holub 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 0684
23 Prokop ŘíhaProkop Říha 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 0599
24 Matěj MaléřMatěj Maléř 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 0583
25 Jonáš PospíšilJonáš Pospíšil 07 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 0577
26 Tomáš WalachTomáš Walach 07 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 0535
27 Vít KostkaVít Kostka 07 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 0478
28 David MordáčDavid Mordáč 07 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 0443
29 Adam HolendaAdam Holenda 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 0379
30 Tomáš PrzybylaTomáš Przybyla 07 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 0378
31 Tomáš MrázekTomáš Mrázek 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 0343
32 Petr HeczkoPetr Heczko 07 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 0342
33 Adam WantulokAdam Wantulok 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 0312
34 Vojtěch NovákVojtěch Novák 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 0309
35 Bruno RuszBruno Rusz 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 0300
36 Adam KopřivaAdam Kopřiva 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 0290
37 Lukáš VicherekLukáš Vicherek 07 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 0275
38 Štěpán PetříčekŠtěpán Petříček 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 0260
39 Vojtěch SuszkaVojtěch Suszka 07 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 0242
Celkem 39 závodníků
Pětiboj - Ml. žákyně
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Body Ztráta
1 Tereza KubajurováTereza Kubajurová 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2561
2 Patricie PešlováPatricie Pešlová 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 2396
3 Sabina SvobodováSabina Svobodová 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2361
4 Alexandra HuňkováAlexandra Huňková 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 2269
5 Barbora BystřičanováBarbora Bystřičanová 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2013
6 Lea ErmisováLea Ermisová 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1988
7 Michaela BělunkováMichaela Bělunková 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 1982
8 Barbora ČmielováBarbora Čmielová 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1830
9 Lenka VrbancováLenka Vrbancová 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 1820
10 Kristýna KáňováKristýna Káňová 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 1759
11 Natálie KvapilováNatálie Kvapilová 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 1752
12 Nela KolčářováNela Kolčářová 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1739
13 Karolína KřížováKarolína Křížová 06 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 1600
14 Marie TomicováMarie Tomicová 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1586
15 Sofie MaierováSofie Maierová 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 1580
16 Kateřina MendrekováKateřina Mendreková 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1498
17 Anna VáclavíkováAnna Václavíková 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1495
18 Hana NingerováHana Ningerová 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1485
19 Kateřina GlosováKateřina Glosová 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1481
20 Rozárie ReckováRozárie Recková 06 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 1479
21 Natalia NieciągNatalia Nieciąg 06 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 1438
22 Anna MartynkováAnna Martynková 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1437
23 Tereza BurováTereza Burová 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1427
24 Nela KožuchováNela Kožuchová 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1426
25 Lucie JurošováLucie Jurošová 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1421
26 Bára HrčkováBára Hrčková 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 1398
27 Veronika KvitováVeronika Kvitová 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 1375
28 Adéla PlevkováAdéla Plevková 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1359
29 Anna LegierskáAnna Legierská 07 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1285
30 Adéla JanoškováAdéla Janošková 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1281
31 Anežka JurákováAnežka Juráková 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 1277
32 Barbora KubínováBarbora Kubínová 07 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1256
33 Zuzana ŠurmanováZuzana Šurmanová 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1224
34 Tereza BartoňováTereza Bartoňová 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 1218
35 Andrea MalinkováAndrea Malinková 06 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 1206
36 Hana MošťkováHana Mošťková 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 1203
37 Miluše BrukováMiluše Bruková 07 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1184
38 Dominika NávratováDominika Návratová 07 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1182
39 Veronika BelásováVeronika Belásová 06 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 1169
40 Amálie HanzelkováAmálie Hanzelková 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 1169
41 Alena KrčkováAlena Krčková 07 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1084
42 Karolína BrázdilováKarolína Brázdilová 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1059
43 Karolína StodolováKarolína Stodolová 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1045
44 Barbora NingerováBarbora Ningerová 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1017
45 Anna GlosováAnna Glosová 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 0996
46 Nikol ČapandováNikol Čapandová 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 0994
47 Tereza PošvancováTereza Pošvancová 06 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 0986
48 Zuzana KrestováZuzana Krestová 07 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 0974
49 Eliška KokořováEliška Kokořová 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 0835
50 Sára HochelováSára Hochelová 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 0830
51 Aneta ZahradníkováAneta Zahradníková 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 0829
52 Natalia GrzegorzNatalia Grzegorz 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 0813
53 Veronika MitrengováVeronika Mitrengová 07 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 0635
54 Michaela BobokováMichaela Boboková 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 0565
55 Karolína RuszováKarolína Ruszová 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 0479
Veronika KlarVeronika Klar 08 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec DNF
Denisa JakusováDenisa Jakusová 07 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec DNF
Celkem 57 závodníků