Back

 / Otevřený přebor Atletického klubu

Zlín (2. 5. 2019)

Skok vysoký - Junioři (čtvrtek, 2.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Richard JanišRichard Janiš 020628 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1.76
2 Dominik MartinkaDominik Martinka 010907 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1.76
3 Roman ProkopRoman Prokop 020918 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1.66
Skok vysoký - Žáci (čtvrtek, 2.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Jiří NutilJiří Nutil 040506 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1.46
2 Pavel NovosadPavel Novosad 040723 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1.46
Skok vysoký - Dorostenky (čtvrtek, 2.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Anna HalasováAnna Halasová 031021 Orel VyškovOrel Vyškov 1.36
Skok vysoký - Žákyně (čtvrtek, 2.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Tereza VondrákováTereza Vondráková 050130 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1.41
2 Dagmar VořechovskáDagmar Vořechovská 050407 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1.31
Skok vysoký - Ml. žákyně (čtvrtek, 2.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Veronika ŠichnárkováVeronika Šichnárková 061128 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1.16
Skok o tyči - Muži (čtvrtek, 2.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Jiří Kadla ml.Jiří Kadla ml. 970826 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 4.30
Skok o tyči - Junioři (čtvrtek, 2.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Tomáš SláčíkTomáš Sláčík 001102 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3.70
2 Karel KusákKarel Kusák 010224 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3.00
Skok o tyči - Dorostenci (čtvrtek, 2.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
Skok o tyči - Žáci (čtvrtek, 2.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Adam SukupAdam Sukup 050407 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2.20
2 Lukáš ZbořilLukáš Zbořil 060406 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1.90
3 Tadeáš GraubnerTadeáš Graubner 041228 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1.90
Skok o tyči - Dorostenky (čtvrtek, 2.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Natálie PaťavováNatálie Paťavová 030103 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 3.00
Skok o tyči - Žákyně (čtvrtek, 2.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Tereza HanákováTereza Hanáková 040123 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 2.70
2 Karolína VečeřováKarolína Večeřová 050505 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2.40
Skok daleký - Dorostenci (čtvrtek, 2.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Roman ProkopRoman Prokop 020918 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5.68
Skok daleký - Žáci (čtvrtek, 2.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Jiří MičkeJiří Mičke 051107 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5.77
2 Prokop ŠvancerProkop Švancer 050429 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4.58
3 Jakub KozmíkJakub Kozmík 050809 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3.74
Skok daleký - Dorostenky (čtvrtek, 2.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Anna HalasováAnna Halasová 031021 Orel VyškovOrel Vyškov 4.38
2 Magdaléna LaštovkováMagdaléna Laštovková 031109 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3.83
Skok daleký - Žákyně (čtvrtek, 2.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Tereza VondrákováTereza Vondráková 050130 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4.92
2 Adriana HefkováAdriana Hefková 050919 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4.38
3 Kristýna ŠčepánováKristýna Ščepánová 050518 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4.15
Skok daleký - Ml. žákyně (čtvrtek, 2.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Veronika ŠichnárkováVeronika Šichnárková 061128 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3.87
Vrh koulí 3kg - Žákyně (čtvrtek, 2.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Barbora FuchsováBarbora Fuchsová 040528 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 08.57
2 Žaneta PuškárováŽaneta Puškárová 051018 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 07.78
Vrh koulí 4kg - Žáci (čtvrtek, 2.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Matěj FridrichMatěj Fridrich 041111 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 12.58
Vrh koulí 4kg - Ženy (čtvrtek, 2.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Jana HalasováJana Halasová 750214 Orel VyškovOrel Vyškov 07.29
Vrh koulí 5kg - Dorostenci (čtvrtek, 2.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Martin PonížilMartin Ponížil 020626 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 16.05
2 Roman ProkopRoman Prokop 020918 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 09.54
Vrh koulí 6kg - Junioři (čtvrtek, 2.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Tomáš SláčíkTomáš Sláčík 001102 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 12.67
2 Pavel MišurecPavel Mišurec 011221 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 12.28
3 Karel KusákKarel Kusák 010224 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 11.90
Hod diskem 0,75kg - Žákyně (čtvrtek, 2.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Barbora FuchsováBarbora Fuchsová 040528 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 26.53
2 Karolína VečeřováKarolína Večeřová 050505 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 18.29
3 Žaneta PuškárováŽaneta Puškárová 051018 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 18.11
Hod diskem 1kg - Žáci (čtvrtek, 2.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Matěj FridrichMatěj Fridrich 041111 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 29.68
2 Adam SukupAdam Sukup 050407 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 22.49
3 Lukáš ZbořilLukáš Zbořil 060406 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 21.63
Hod diskem 1kg - Ženy (čtvrtek, 2.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Jana HalasováJana Halasová 750214 Orel VyškovOrel Vyškov 14.70
Hod diskem 1kg - Juniorky (čtvrtek, 2.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
Hod diskem 1,5kg - Dorostenci (čtvrtek, 2.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Martin PonížilMartin Ponížil 020626 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 41.38
2 Richard JanišRichard Janiš 020628 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 25.27
Hod diskem 1,75kg - Junioři (čtvrtek, 2.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Pavel MišurecPavel Mišurec 011221 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 44.57
Hod diskem 2kg - Muži (čtvrtek, 2.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
Hod oštěpem 500g - Žákyně (čtvrtek, 2.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Lucie GolasovskáLucie Golasovská 040627 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 36.23
2 Barbora FuchsováBarbora Fuchsová 040528 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 30.96
3 Adéla HanákováAdéla Hanáková 061129 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 28.98
Hod oštěpem 600g - Žáci (čtvrtek, 2.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Roman BrandtnerRoman Brandtner 040804 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 47.76
2 Adam SukupAdam Sukup 050407 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 33.52
3 Jakub HunákJakub Hunák 040331 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 31.13
Hod oštěpem 600g - Juniorky (čtvrtek, 2.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body