Back

 / Čokoládová tretra - čtvrtfinále Cheb

Cheb (6. 5. 2019)

100 m - Atletická minipřípravka-hoši (Běh)

Běh 01 (po, 6.5.2019 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš JílekTomáš Jílek 12 ZŠ Starý PlzenecZŠ Starý Plzenec 5 17.43
2 Jan ZatloukalJan Zatloukal 12 ZŠ Starý PlzenecZŠ Starý Plzenec 4 18.25
3 Václav MezeraVáclav Mezera 12 1.ZŠ Cheb, Americká 36, příspěvková orga1.ZŠ Cheb, Americká 36, pří... 1 18.42
4 Vladimír VokounVladimír Vokoun 12 6. základní škola Cheb, Obětí nacismu 166. základní škola Cheb, Obě... 6 18.85
5 Jakub MádyJakub Mády 12 Základní škola a mateřská škola StodZákladní škola a mateřská š... 3 19.04
6 Jakub TiralaJakub Tirala 12 1.ZŠ Cheb, Americká 36, příspěvková orga1.ZŠ Cheb, Americká 36, pří... 2 20.61
7 Jan BláhaJan Bláha 12 6. základní škola Cheb, Obětí nacismu 166. základní škola Cheb, Obě... 8 21.42
8 František JirkalFrantišek Jirkal 12 ZŠ Úšovice Mariánské LázněZŠ Úšovice Mariánské Lázně 7 23.37
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (po, 6.5.2019 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petr LunguPetr Lungu 12 6. základní škola Cheb, Obětí nacismu 166. základní škola Cheb, Obě... 4 18.93
2 Nhan Hoang Bui TrongNhan Hoang Bui Trong 12 28.ZŠ, Rodinná 39, Plzeň, přísp.organiza28.ZŠ, Rodinná 39, Plzeň, p... 2 19.09
3 Karel SoukupKarel Soukup 12 Základní škola a mateřská škola StodZákladní škola a mateřská š... 7 20.49
4 Jakub KopeckýJakub Kopecký 12 ZŠ a MŠ Tři SekeryZŠ a MŠ Tři Sekery 1 21.03
5 Václav JunekVáclav Junek 12 Masarykova ZŠ a MŠ Klenčí pod ČerchovemMasarykova ZŠ a MŠ Klenčí p... 5 21.28
6 Daniel VopičkaDaniel Vopička 12 ZŠ Úšovice Mariánské LázněZŠ Úšovice Mariánské Lázně 6 22.23
7 David FrimelDavid Frimel 12 1.ZŠ Cheb, Americká 36, příspěvková orga1.ZŠ Cheb, Americká 36, pří... 3 22.39
8 Patrik HolínkaPatrik Holínka 12 Masarykova ZŠ a MŠ Klenčí pod ČerchovemMasarykova ZŠ a MŠ Klenčí p... 8 23.26
Celkem 8 závodníků

100 m - Atletická minipřípravka-dívky (Běh)

Běh 01 (po, 6.5.2019 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karolína KlepačováKarolína Klepačová 12 ZŠ Starý PlzenecZŠ Starý Plzenec 4 17.36
2 Adéla DeverováAdéla Deverová 12 ZŠ Úšovice Mariánské LázněZŠ Úšovice Mariánské Lázně 3 18.88
3 Marie DubravayováMarie Dubravayová 12 ZŠ Starý PlzenecZŠ Starý Plzenec 6 19.37
4 Kristýna KlepačováKristýna Klepačová 12 ZŠ Starý PlzenecZŠ Starý Plzenec 5 19.40
5 Ema KobrováEma Kobrová 12 1.ZŠ Cheb, Americká 36, příspěvková orga1.ZŠ Cheb, Americká 36, pří... 8 20.03
6 Marie BenešováMarie Benešová 12 ZŠ Úšovice Mariánské LázněZŠ Úšovice Mariánské Lázně 7 21.21
7 Anna KohoutkováAnna Kohoutková 12 2.ZŠ, Schwarzova 20, Plzeň2.ZŠ, Schwarzova 20, Plzeň 2 21.84
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (po, 6.5.2019 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nikola FišerováNikola Fišerová 12 Základní škola a mateřská škola StodZákladní škola a mateřská š... 2 19.34
2 Sára KurzweilováSára Kurzweilová 12 1.ZŠ Cheb, Americká 36, příspěvková orga1.ZŠ Cheb, Americká 36, pří... 3 19.90
3 Tereza FrankováTereza Franková 12 Masarykova ZŠ a MŠ Klenčí pod ČerchovemMasarykova ZŠ a MŠ Klenčí p... 5 20.63
4 Karolína LuhanováKarolína Luhanová 12 ZŠ Úšovice Mariánské LázněZŠ Úšovice Mariánské Lázně 4 21.22
5 Bao Ngan TranBao Ngan Tran 12 6. základní škola Cheb, Obětí nacismu 166. základní škola Cheb, Obě... 7 22.21
6 Nina BlechováNina Blechová 12 1.ZŠ Cheb, Americká 36, příspěvková orga1.ZŠ Cheb, Americká 36, pří... 6 22.30
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (po, 6.5.2019 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karolína ŠtajerováKarolína Štajerová 12 6. základní škola Cheb, Obětí nacismu 166. základní škola Cheb, Obě... 7 21.89
2 Natálie MaláNatálie Malá 12 Základní škola a mateřská škola StodZákladní škola a mateřská š... 6 22.96
3 Natálie VenclíkováNatálie Venclíková 12 Masarykova ZŠ a MŠ Klenčí pod ČerchovemMasarykova ZŠ a MŠ Klenčí p... 5 23.17
4 Daniela JandováDaniela Jandová 12 Masarykova ZŠ a MŠ Klenčí pod ČerchovemMasarykova ZŠ a MŠ Klenčí p... 3 23.21
5 Bich Nhi LeBich Nhi Le 12 6. základní škola Cheb, Obětí nacismu 166. základní škola Cheb, Obě... 4 23.61
6 Diana OláhováDiana Oláhová 12 ZŠ a MŠ Tři SekeryZŠ a MŠ Tři Sekery 2 24.69
Celkem 6 závodníků

200 m - Atletická minipřípravka-hoši (Běh)

Běh 01 (po, 6.5.2019 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Radek HolečekRadek Holeček 10 ZŠ Úšovice Mariánské LázněZŠ Úšovice Mariánské Lázně 1 34.68
2 Lukáš BlackýLukáš Blacký 10 Základní škola Staňkov, okres Domažlice,Základní škola Staňkov, okr... 6 35.04
3 Matěj ŠkultétyMatěj Škultéty 10 Masarykova ZŠ a MŠ Klenčí pod ČerchovemMasarykova ZŠ a MŠ Klenčí p... 5 35.87
4 Kryštof KarlíkKryštof Karlík 10 Masarykova ZŠ a MŠ Klenčí pod ČerchovemMasarykova ZŠ a MŠ Klenčí p... 7 36.70
5 Václav DuchoňVáclav Duchoň 10 Základní škola Staňkov, okres Domažlice,Základní škola Staňkov, okr... 8 37.20
6 Vítek DibďákVítek Dibďák 11 ZŠ Úšovice Mariánské LázněZŠ Úšovice Mariánské Lázně 4 38.02
7 Jiří SýkoraJiří Sýkora 10 ZŠ Starý PlzenecZŠ Starý Plzenec 2 38.32
8 Adam PlzákAdam Plzák 10 ZŠ Úšovice Mariánské LázněZŠ Úšovice Mariánské Lázně 3 38.66
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (po, 6.5.2019 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej SykoraOndřej Sykora 10 1.ZŠ Cheb, Americká 36, příspěvková orga1.ZŠ Cheb, Americká 36, pří... 4 35.96
2 Petr HajnovičPetr Hajnovič 10 ZŠ Plánická ul .194, KlatovyZŠ Plánická ul .194, Klatovy 6 37.05
3 TiepMinn NguyenTiepMinn Nguyen 10 Základní škola Staňkov, okres Domažlice,Základní škola Staňkov, okr... 3 37.25
4 Jáchym DuníkJáchym Duník 10 2.ZŠ, Schwarzova 20, Plzeň2.ZŠ, Schwarzova 20, Plzeň 5 37.30
5 Miroslav ŘezníčekMiroslav Řezníček 10 Masarykova ZŠ a MŠ Klenčí pod ČerchovemMasarykova ZŠ a MŠ Klenčí p... 2 37.88
6 Jan LevoraJan Levora 10 ZŠ Starý PlzenecZŠ Starý Plzenec 1 39.85
7 Tadeáš LedvinaTadeáš Ledvina 10 1.ZŠ Cheb, Americká 36, příspěvková orga1.ZŠ Cheb, Americká 36, pří... 7 40.20
8 Lukáš MlčochLukáš Mlčoch 10 1.ZŠ Cheb, Americká 36, příspěvková orga1.ZŠ Cheb, Americká 36, pří... 8 40.96
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (po, 6.5.2019 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan SchveinerJan Schveiner 10 6. základní škola Cheb, Obětí nacismu 166. základní škola Cheb, Obě... 2 37.56
2 Jan ŠlofJan Šlof 11 ZŠ Plánická ul .194, KlatovyZŠ Plánická ul .194, Klatovy 3 38.42
3 Diminik RichterDiminik Richter 11 6. základní škola Cheb, Obětí nacismu 166. základní škola Cheb, Obě... 1 38.90
4 Jan KováříkJan Kovářík 11 ZŠ Plánická ul .194, KlatovyZŠ Plánická ul .194, Klatovy 6 40.08
5 Petr KrejčíkPetr Krejčík 11 Základní škola a mateřská škola StodZákladní škola a mateřská š... 7 40.68
6 Jáchym BrandnerJáchym Brandner 11 Základní škola a mateřská škola StodZákladní škola a mateřská š... 4 41.24
7 Jaroslav SoubustaJaroslav Soubusta 10 6. základní škola Cheb, Obětí nacismu 166. základní škola Cheb, Obě... 5 42.47
8 Jiří ČábalJiří Čábal 11 ZŠ KolováZŠ Kolová 8 44.76
Celkem 8 závodníků
Běh 04 (po, 6.5.2019 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam VoldřichAdam Voldřich 10 ZŠ Starý PlzenecZŠ Starý Plzenec 5 42.97
2 Jan RosolJan Rosol 10 ZŠ a MŠ Tři SekeryZŠ a MŠ Tři Sekery 3 43.92
3 Tomáš HavelkaTomáš Havelka 11 ZŠ a MŠ Tři SekeryZŠ a MŠ Tři Sekery 44.98
4 František HeřmanFrantišek Heřman 11 ZŠ KolováZŠ Kolová 1 45.64
5 Miroslav MrázekMiroslav Mrázek 10 ZŠ a MŠ Tři SekeryZŠ a MŠ Tři Sekery 4 47.69
6 Václav ČábalVáclav Čábal 11 ZŠ KolováZŠ Kolová 2 49.03
Celkem 6 závodníků

200 m - Atletická minipřípravka-dívky (Běh)

Běh 01 (po, 6.5.2019 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Alžběta LevováAlžběta Levová 10 1.ZŠ Cheb, Americká 36, příspěvková orga1.ZŠ Cheb, Americká 36, pří... 1 35.09
2 Anna HuttováAnna Huttová 11 Masarykova ZŠ a MŠ Klenčí pod ČerchovemMasarykova ZŠ a MŠ Klenčí p... 4 37.66
3 Silvie KramerováSilvie Kramerová 10 Základní škola Staňkov, okres Domažlice,Základní škola Staňkov, okr... 8 38.23
4 Patricie BrillováPatricie Brillová 10 ZŠ Úšovice Mariánské LázněZŠ Úšovice Mariánské Lázně 7 39.63
5 Barbora KnížákováBarbora Knížáková 10 ZŠ Starý PlzenecZŠ Starý Plzenec 2 40.08
6 Alena KuchynkováAlena Kuchynková 10 ZŠ Starý PlzenecZŠ Starý Plzenec 3 40.48
7 Anna JelínkováAnna Jelínková 10 ZŠ Starý PlzenecZŠ Starý Plzenec 5 41.19
8 Tereza BrtníkováTereza Brtníková 11 ZŠ Úšovice Mariánské LázněZŠ Úšovice Mariánské Lázně 6 42.27
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (po, 6.5.2019 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna LukavskáAnna Lukavská 11 2.ZŠ, Schwarzova 20, Plzeň2.ZŠ, Schwarzova 20, Plzeň 2 36.83
2 Julie MecnerováJulie Mecnerová 11 1.ZŠ Cheb, Americká 36, příspěvková orga1.ZŠ Cheb, Americká 36, pří... 1 36.94
3 Eliška NováEliška Nová 10 Masarykova ZŠ a MŠ Klenčí pod ČerchovemMasarykova ZŠ a MŠ Klenčí p... 3 40.59
4 Julie KozákováJulie Kozáková 11 Základní škola Staňkov, okres Domažlice,Základní škola Staňkov, okr... 4 41.38
5 Aneta OlšavskáAneta Olšavská 11 ZŠ Plánická ul .194, KlatovyZŠ Plánická ul .194, Klatovy 7 41.59
6 Eliška BernklauováEliška Bernklauová 10 Základní škola Staňkov, okres Domažlice,Základní škola Staňkov, okr... 5 41.89
7 Jolana SlivoňováJolana Slivoňová 10 ZŠ Plánická ul .194, KlatovyZŠ Plánická ul .194, Klatovy 8 42.32
8 Magdaléna HolecováMagdaléna Holecová 11 2.ZŠ, Schwarzova 20, Plzeň2.ZŠ, Schwarzova 20, Plzeň 6 43.09
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (po, 6.5.2019 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Leona RůžkováLeona Růžková 10 Základní škola a mateřská škola StodZákladní škola a mateřská š... 3 39.95
2 Simona MimrováSimona Mimrová 10 Základní škola a mateřská škola StodZákladní škola a mateřská š... 2 40.09
3 Vanessa VařekováVanessa Vařeková 11 Masarykova ZŠ a MŠ Klenčí pod ČerchovemMasarykova ZŠ a MŠ Klenčí p... 4 41.15
4 Laura VašákováLaura Vašáková 10 1.ZŠ Cheb, Americká 36, příspěvková orga1.ZŠ Cheb, Americká 36, pří... 1 42.19
5 Nela KalivodováNela Kalivodová 10 ZŠ Plánická ul .194, KlatovyZŠ Plánická ul .194, Klatovy 5 43.19
6 Eliška PaškováEliška Pašková 11 ZŠ KolováZŠ Kolová 7 44.02
7 Kamila Postlová Kamila Postlová 11 6. základní škola Cheb, Obětí nacismu 166. základní škola Cheb, Obě... 6 46.19
Celkem 7 závodníků
Běh 04 (po, 6.5.2019 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michaela SchaferováMichaela Schaferová 10 ZŠ KolováZŠ Kolová 5 36.90
2 Barbora BlažkováBarbora Blažková 09 2.ZŠ, Schwarzova 20, Plzeň2.ZŠ, Schwarzova 20, Plzeň 6 38.70
3 Klára HrbkováKlára Hrbková 10 ZŠ a MŠ Tři Sekery AK0021ZŠ a MŠ Tři Sekery AK0021 7 41.59
4 Eliška MetzgerováEliška Metzgerová 11 6. základní škola Cheb, Obětí nacismu 166. základní škola Cheb, Obě... 1 42.16
5 Sára BáčováSára Báčová 10 ZŠ KolováZŠ Kolová 4 43.27
6 Nela ProcházkováNela Procházková 11 ZŠ a MŠ Tři Sekery AK0021ZŠ a MŠ Tři Sekery AK0021 45.05
7 Sofie ImamovičSofie Imamovič 11 6. základní škola Cheb, Obětí nacismu 166. základní škola Cheb, Obě... 3 45.47
8 Barbora KatinováBarbora Katinová 11 ZŠ a MŠ Tři SekeryZŠ a MŠ Tři Sekery 46.13
9 Kristýna ŠtulíkováKristýna Štulíková 11 Základní škola a mateřská škola StodZákladní škola a mateřská š... 2 47.22
Celkem 9 závodníků

300 m - Atletická přípravka-hoši (Běh)

Běh 01 (po, 6.5.2019 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Viktor BrabecViktor Brabec 08 ZŠ Úšovice Mariánské LázněZŠ Úšovice Mariánské Lázně 7 50.97
2 Dominik TuškaDominik Tuška 09 Masarykova ZŠ a MŠ Klenčí pod ČerchovemMasarykova ZŠ a MŠ Klenčí p... 6 51.24
3 Tomáš BolekTomáš Bolek 08 ZŠ Úšovice Mariánské LázněZŠ Úšovice Mariánské Lázně 5 52.21
4 Michal ŠevčenkoMichal Ševčenko 09 1.ZŠ Cheb, Americká 36, příspěvková orga1.ZŠ Cheb, Americká 36, pří... 1 54.82
5 Michal OrvošMichal Orvoš 08 1.ZŠ Cheb, Americká 36, příspěvková orga1.ZŠ Cheb, Americká 36, pří... 4 55.76
6 Kryštof KernerKryštof Kerner 08 ZŠ Starý PlzenecZŠ Starý Plzenec 3 57.53
7 Kryštof KrálKryštof Král 08 1.ZŠ Cheb, Americká 36, příspěvková orga1.ZŠ Cheb, Americká 36, pří... 2 57.90
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (po, 6.5.2019 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš NushartTomáš Nushart 08 ZŠ Plánická ul .194, KlatovyZŠ Plánická ul .194, Klatovy 4 52.46
2 Tomáš KopeckýTomáš Kopecký 08 Základní škola a mateřská škola StodZákladní škola a mateřská š... 5 52.77
3 Adam BlažekAdam Blažek 08 2.ZŠ, Schwarzova 20, Plzeň2.ZŠ, Schwarzova 20, Plzeň 7 53.17
4 Marek KrotkýMarek Krotký 09 Masarykova ZŠ a MŠ Klenčí pod ČerchovemMasarykova ZŠ a MŠ Klenčí p... 6 53.76
5 Šimon LazurŠimon Lazur 08 ZŠ Úšovice Mariánské LázněZŠ Úšovice Mariánské Lázně 1 54.98
6 Šimon ŘezáčŠimon Řezáč 08 Základní škola Staňkov, okres Domažlice,Základní škola Staňkov, okr... 3 58.20
7 Lukáš BayerLukáš Bayer 08 Základní škola Staňkov, okres Domažlice,Základní škola Staňkov, okr... 2 59.66
Celkem 7 závodníků
Běh 03 (po, 6.5.2019 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Hugo MacháčekHugo Macháček 09 ZŠ KolováZŠ Kolová 6 51.66
2 Jan KodyšJan Kodyš 08 ZŠ Plánická ul .194, KlatovyZŠ Plánická ul .194, Klatovy 2 53.86
3 Denis HozmanDenis Hozman 08 ZŠ Plánická ul .194, KlatovyZŠ Plánická ul .194, Klatovy 1 54.12
4 David ZáhořDavid Záhoř 09 Masarykova ZŠ a MŠ Klenčí pod ČerchovemMasarykova ZŠ a MŠ Klenčí p... 3 54.53
5 Matěj KronusMatěj Kronus 08 2.ZŠ, Schwarzova 20, Plzeň2.ZŠ, Schwarzova 20, Plzeň 4 54.69
6 Vojtěch FranekVojtěch Franek 08 6. základní škola Cheb, Obětí nacismu 166. základní škola Cheb, Obě... 7 55.30
7 Matyáš Medard FrčekMatyáš Medard Frček 09 Základní škola a mateřská škola StodZákladní škola a mateřská š... 5 60.24
Celkem 7 závodníků
Běh 04 (po, 6.5.2019 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petr Maxmilian VogelPetr Maxmilian Vogel 08 6. základní škola Cheb, Obětí nacismu 166. základní škola Cheb, Obě... 5 55.25
2 Jaroslav PašekJaroslav Pašek 08 ZŠ KolováZŠ Kolová 2 57.22
3 Jan ZábranJan Zábran 09 6. základní škola Cheb, Obětí nacismu 166. základní škola Cheb, Obě... 7 58.23
4 Oliver KrobOliver Krob 09 ZŠ KolováZŠ Kolová 3 60.28
5 Teodor TichýTeodor Tichý 08 ZŠ Starý PlzenecZŠ Starý Plzenec 8 62.61
6 Filip CibulkaFilip Cibulka 09 Základní škola a mateřská škola StodZákladní škola a mateřská š... 1 62.72
7 Jakub KleinJakub Klein 09 ZŠ a MŠ Tři Sekery AK0021ZŠ a MŠ Tři Sekery AK0021 6 62.90
8 Matoš VlčekMatoš Vlček 08 ZŠ a MŠ Tři Sekery AK0021ZŠ a MŠ Tři Sekery AK0021 9 67.70
9 Jan HrdinkaJan Hrdinka 09 ZŠ a MŠ Tři Sekery AK0021ZŠ a MŠ Tři Sekery AK0021 4 69.84
Celkem 9 závodníků

300 m - Atletická přípravka-dívky (Běh)

Běh 01 (po, 6.5.2019 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Zuzana KubecováZuzana Kubecová 08 Masarykova ZŠ a MŠ Klenčí pod ČerchovemMasarykova ZŠ a MŠ Klenčí p... 4 48.79
2 Jana KozákováJana Kozáková 08 Základní škola Staňkov, okres Domažlice,Základní škola Staňkov, okr... 1 49.60
3 Simona VágnerováSimona Vágnerová 08 Základní škola a mateřská škola StodZákladní škola a mateřská š... 5 52.95
4 Markéta ŽabkováMarkéta Žabková 09 1.ZŠ Cheb, Americká 36, příspěvková orga1.ZŠ Cheb, Americká 36, pří... 3 55.00
5 Klára ElgrováKlára Elgrová 08 2.ZŠ, Schwarzova 20, Plzeň2.ZŠ, Schwarzova 20, Plzeň 6 58.92
6 Eliška KnížkováEliška Knížková 08 ZŠ Starý PlzenecZŠ Starý Plzenec 2 61.00
7 Jitka PastorčákováJitka Pastorčáková 09 6. základní škola Cheb, Obětí nacismu 166. základní škola Cheb, Obě... 7 61.32
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (po, 6.5.2019 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Agáta SkalováAgáta Skalová 08 Masarykova ZŠ a MŠ Klenčí pod ČerchovemMasarykova ZŠ a MŠ Klenčí p... 2 53.43
2 Diana DanyiDiana Danyi 08 1.ZŠ Cheb, Americká 36, příspěvková orga1.ZŠ Cheb, Americká 36, pří... 4 56.62
3 Anna HejlováAnna Hejlová 09 ZŠ Starý PlzenecZŠ Starý Plzenec 1 56.94
4 Nicol ČesalováNicol Česalová 08 ZŠ Úšovice Mariánské LázněZŠ Úšovice Mariánské Lázně 3 57.27
5 Laura HamouzováLaura Hamouzová 09 6. základní škola Cheb, Obětí nacismu 166. základní škola Cheb, Obě... 5 63.71
6 Eliška BělíkováEliška Bělíková 09 ZŠ KolováZŠ Kolová 7 64.04
7 Adéla TauerováAdéla Tauerová 08 Základní škola Staňkov, okres Domažlice,Základní škola Staňkov, okr... 6 64.07
Celkem 7 závodníků
Běh 03 (po, 6.5.2019 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie PetrákováLucie Petráková 08 ZŠ Úšovice Mariánské LázněZŠ Úšovice Mariánské Lázně 1 56.84
2 Magdaléna CarikováMagdaléna Cariková 08 ZŠ Plánická ul .194, KlatovyZŠ Plánická ul .194, Klatovy 3 59.28
3 Michaela VaňkováMichaela Vaňková 08 ZŠ Starý PlzenecZŠ Starý Plzenec 6 63.48
4 Tereza ŠvarcováTereza Švarcová 09 ZŠ Plánická ul .194, KlatovyZŠ Plánická ul .194, Klatovy 4 64.39
5 Jolana NečekalováJolana Nečekalová 09 6. základní škola Cheb, Obětí nacismu 166. základní škola Cheb, Obě... 2 69.16
6 Marie HrbkováMarie Hrbková 08 ZŠ a MŠ Tři Sekery AK0021ZŠ a MŠ Tři Sekery AK0021 5 77.34
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (po, 6.5.2019 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristýna CimbolincováKristýna Cimbolincová 08 Masarykova ZŠ a MŠ Klenčí pod ČerchovemMasarykova ZŠ a MŠ Klenčí p... 1 52.88
2 Aneta ParoubkováAneta Paroubková 08 2.ZŠ, Schwarzova 20, Plzeň2.ZŠ, Schwarzova 20, Plzeň 4 56.79
3 Lenka MiltováLenka Miltová 08 ZŠ Plánická ul .194, KlatovyZŠ Plánická ul .194, Klatovy 3 56.85
4 Nikola FrantováNikola Frantová 08 Základní škola Staňkov, okres Domažlice,Základní škola Staňkov, okr... 5 65.53
5 Magdaléna SopčákováMagdaléna Sopčáková 08 ZŠ a MŠ Tři Sekery AK0021ZŠ a MŠ Tři Sekery AK0021 2 67.79
Celkem 5 závodníků
Běh 05 (po, 6.5.2019 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška DibďákováEliška Dibďáková 08 ZŠ Úšovice Mariánské LázněZŠ Úšovice Mariánské Lázně 2 55.20
2 Martina ČervenkováMartina Červenková 08 1.ZŠ Cheb, Americká 36, příspěvková orga1.ZŠ Cheb, Americká 36, pří... 1 58.55
3 Klára MikulášováKlára Mikulášová 08 ZŠ KolováZŠ Kolová 5 60.10
4 Aneta FazekašováAneta Fazekašová 08 Základní škola a mateřská škola StodZákladní škola a mateřská š... 4 65.63
5 Julie ŠléglováJulie Šléglová 09 Základní škola a mateřská škola StodZákladní škola a mateřská š... 3 66.54
Celkem 5 závodníků

Hod raketkou - Atletická přípravka-hoši (Finále)

Finále (po, 6.5.2019 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Šimon ŘezáčŠimon Řezáč
Základní škola Staňkov, okres Domažlice,Základní škola Staňkov, okr...
08 23 35.40 0.0
2 Adam BlažekAdam Blažek
2.ZŠ, Schwarzova 20, Plzeň2.ZŠ, Schwarzova 20, Plzeň
08 2 34.20 0.0
3 Oliver KrobOliver Krob
ZŠ KolováZŠ Kolová
09 15 32.60 0.0
4 Petr Maxmilian VogelPetr Maxmilian Vogel
6. základní škola Cheb, Obětí nacismu 166. základní škola Cheb, Obě...
08 28 31.90 0.0
5 Viktor BrabecViktor Brabec
ZŠ Úšovice Mariánské LázněZŠ Úšovice Mariánské Lázně
08 4 31.40 0.0
6 Kryštof KernerKryštof Kerner
ZŠ Starý PlzenecZŠ Starý Plzenec
08 10 29.90 0.0
7 Hugo MacháčekHugo Macháček
ZŠ KolováZŠ Kolová
09 19 29.80 0.0
8 Tomáš KopeckýTomáš Kopecký
Základní škola a mateřská škola StodZákladní škola a mateřská š...
08 13 28.70 0.0
9 Šimon LazurŠimon Lazur
ZŠ Úšovice Mariánské LázněZŠ Úšovice Mariánské Lázně
08 18 28.20 0.0
10 Matoš VlčekMatoš Vlček
ZŠ a MŠ Tři Sekery AK0021ZŠ a MŠ Tři Sekery AK0021
08 27 27.80 0.0
11 Jan KodyšJan Kodyš
ZŠ Plánická ul .194, KlatovyZŠ Plánická ul .194, Klatovy
08 12 27.10 0.0
12 Teodor TichýTeodor Tichý
ZŠ Starý PlzenecZŠ Starý Plzenec
08 25 25.90 0.0
13 Dominik TuškaDominik Tuška
Masarykova ZŠ a MŠ Klenčí pod ČerchovemMasarykova ZŠ a MŠ Klenčí p...
09 26 24.30 0.0
14 Jan ZábranJan Zábran
6. základní škola Cheb, Obětí nacismu 166. základní škola Cheb, Obě...
09 29 23.50 0.0
15 Michal ŠevčenkoMichal Ševčenko
1.ZŠ Cheb, Americká 36, příspěvková orga1.ZŠ Cheb, Americká 36, pří...
09 24 23.30 0.0
16= Tomáš BolekTomáš Bolek
ZŠ Úšovice Mariánské LázněZŠ Úšovice Mariánské Lázně
08 3 23.20 0.0
16= David ZáhořDavid Záhoř
Masarykova ZŠ a MŠ Klenčí pod ČerchovemMasarykova ZŠ a MŠ Klenčí p...
09 30 23.20 0.0
18 Michal OrvošMichal Orvoš
1.ZŠ Cheb, Americká 36, příspěvková orga1.ZŠ Cheb, Americká 36, pří...
08 21 23.10 0.0
19 Marek KrotkýMarek Krotký
Masarykova ZŠ a MŠ Klenčí pod ČerchovemMasarykova ZŠ a MŠ Klenčí p...
09 17 22.70 0.0
20 Lukáš BayerLukáš Bayer
Základní škola Staňkov, okres Domažlice,Základní škola Staňkov, okr...
08 1 20.90 0.0
21= Kryštof KrálKryštof Král
1.ZŠ Cheb, Americká 36, příspěvková orga1.ZŠ Cheb, Americká 36, pří...
08 14 19.50 0.0
21= Vojtěch FranekVojtěch Franek
6. základní škola Cheb, Obětí nacismu 166. základní škola Cheb, Obě...
08 6 19.50 0.0
23 Jaroslav PašekJaroslav Pašek
ZŠ KolováZŠ Kolová
08 22 19.20 0.0
24 Denis HozmanDenis Hozman
ZŠ Plánická ul .194, KlatovyZŠ Plánická ul .194, Klatovy
08 8 18.90 0.0
25 Tomáš NushartTomáš Nushart
ZŠ Plánická ul .194, KlatovyZŠ Plánická ul .194, Klatovy
08 20 18.50 0.0
26 Jan HrdinkaJan Hrdinka
ZŠ a MŠ Tři Sekery AK0021ZŠ a MŠ Tři Sekery AK0021
09 9 17.40 0.0
27 Jakub KleinJakub Klein
ZŠ a MŠ Tři Sekery AK0021ZŠ a MŠ Tři Sekery AK0021
09 11 15.20 0.0
Matyáš Medard FrčekMatyáš Medard Frček
Základní škola a mateřská škola StodZákladní škola a mateřská š...
09 7 DNS
Matěj KronusMatěj Kronus
2.ZŠ, Schwarzova 20, Plzeň2.ZŠ, Schwarzova 20, Plzeň
08 16 DNS
Filip CibulkaFilip Cibulka
Základní škola a mateřská škola StodZákladní škola a mateřská š...
09 5 DNS
Celkem 30 závodníků

Hod raketkou - Atletická přípravka-dívky (Finále)

Finále (po, 6.5.2019 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Michaela VaňkováMichaela Vaňková
ZŠ Starý PlzenecZŠ Starý Plzenec
08 29 26.50 0.0
2 Eliška KnížkováEliška Knížková
ZŠ Starý PlzenecZŠ Starý Plzenec
08 14 24.70 0.0
3 Anna HejlováAnna Hejlová
ZŠ Starý PlzenecZŠ Starý Plzenec
09 12 24.00 0.0
4 Agáta SkalováAgáta Skalová
Masarykova ZŠ a MŠ Klenčí pod ČerchovemMasarykova ZŠ a MŠ Klenčí p...
08 23 22.90 0.0
5 Aneta ParoubkováAneta Paroubková
2.ZŠ, Schwarzova 20, Plzeň2.ZŠ, Schwarzova 20, Plzeň
08 20 22.60 0.0
6 Nicol ČesalováNicol Česalová
ZŠ Úšovice Mariánské LázněZŠ Úšovice Mariánské Lázně
08 5 22.20 0.0
7 Lucie PetrákováLucie Petráková
ZŠ Úšovice Mariánské LázněZŠ Úšovice Mariánské Lázně
08 22 18.60 0.0
8 Martina ČervenkováMartina Červenková
1.ZŠ Cheb, Americká 36, příspěvková orga1.ZŠ Cheb, Americká 36, pří...
08 4 17.80 0.0
9 Aneta FazekašováAneta Fazekašová
Základní škola a mateřská škola StodZákladní škola a mateřská š...
08 9 17.60 0.0
10 Eliška DibďákováEliška Dibďáková
ZŠ Úšovice Mariánské LázněZŠ Úšovice Mariánské Lázně
08 7 17.50 0.0
11 Zuzana KubecováZuzana Kubecová
Masarykova ZŠ a MŠ Klenčí pod ČerchovemMasarykova ZŠ a MŠ Klenčí p...
08 16 17.10 0.0
12 Jana KozákováJana Kozáková
Základní škola Staňkov, okres Domažlice,Základní škola Staňkov, okr...
08 15 16.00 0.0
13 Markéta ŽabkováMarkéta Žabková
1.ZŠ Cheb, Americká 36, příspěvková orga1.ZŠ Cheb, Americká 36, pří...
09 30 15.40 0.0
14 Kristýna CimbolincováKristýna Cimbolincová
Masarykova ZŠ a MŠ Klenčí pod ČerchovemMasarykova ZŠ a MŠ Klenčí p...
08 3 14.20 0.0
15 Simona VágnerováSimona Vágnerová
Základní škola a mateřská škola StodZákladní škola a mateřská š...
08 28 13.90 0.0
16 Magdaléna CarikováMagdaléna Cariková
ZŠ Plánická ul .194, KlatovyZŠ Plánická ul .194, Klatovy
08 2 13.70 0.0
17 Klára MikulášováKlára Mikulášová
ZŠ KolováZŠ Kolová
08 17 13.50 0.0
18 Magdaléna SopčákováMagdaléna Sopčáková
ZŠ a MŠ Tři Sekery AK0021ZŠ a MŠ Tři Sekery AK0021
08 24 12.70 0.0
19 Tereza ŠvarcováTereza Švarcová
ZŠ Plánická ul .194, KlatovyZŠ Plánická ul .194, Klatovy
09 26 12.00 0.0
20 Diana DanyiDiana Danyi
1.ZŠ Cheb, Americká 36, příspěvková orga1.ZŠ Cheb, Americká 36, pří...
08 6 11.80 0.0
21 Laura HamouzováLaura Hamouzová
6. základní škola Cheb, Obětí nacismu 166. základní škola Cheb, Obě...
09 11 11.70 0.0
22 Nikola FrantováNikola Frantová
Základní škola Staňkov, okres Domažlice,Základní škola Staňkov, okr...
08 10 11.50 0.0
23 Adéla TauerováAdéla Tauerová
Základní škola Staňkov, okres Domažlice,Základní škola Staňkov, okr...
08 27 10.60 0.0
24 Jitka PastorčákováJitka Pastorčáková
6. základní škola Cheb, Obětí nacismu 166. základní škola Cheb, Obě...
09 21 10.40 0.0
25 Julie ŠléglováJulie Šléglová
Základní škola a mateřská škola StodZákladní škola a mateřská š...
09 25 09.80 0.0
26 Jolana NečekalováJolana Nečekalová
6. základní škola Cheb, Obětí nacismu 166. základní škola Cheb, Obě...
09 19 09.70 0.0
27 Eliška BělíkováEliška Bělíková
ZŠ KolováZŠ Kolová
09 1 08.80 0.0
28 Lenka MiltováLenka Miltová
ZŠ Plánická ul .194, KlatovyZŠ Plánická ul .194, Klatovy
08 18 07.00 0.0
29 Marie HrbkováMarie Hrbková
ZŠ a MŠ Tři Sekery AK0021ZŠ a MŠ Tři Sekery AK0021
08 13 05.90 0.0
Celkem 29 závodníků