Back

 / Horst Seifert Meeting 2019

Zittau (27. 4. 2019)

50 m - Atletická minipřípravka-hoši (Běh)

Běh 1 (so, 27.4.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
3 Ondřej NedvídekOndřej Nedvídek 12 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 11.23
Celkem 1 závodníků
Běh 2 (so, 27.4.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
2 Valdemar BěličValdemar Bělič 13 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 09.98
Celkem 1 závodníků
Běh 3 (so, 27.4.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
4 Šimon PatzeltŠimon Patzelt 12 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 10.85
2 Vítek SchweigerVítek Schweiger 12 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 09.79
Celkem 2 závodníků

50 m - Atletická minipřípravka-hoši (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 27.4.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
6 Jakub CharvátJakub Charvát 10 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 11.39
Celkem 1 závodníků
Rozběh 2 (so, 27.4.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
6 Tadeáš NeumannTadeáš Neumann 10 AC Česká LípaAC Česká Lípa 09.54
3 Tomáš KobrTomáš Kobr 10 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 09.31
5 David RáčekDavid Ráček 10 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 09.47
Celkem 3 závodníků
Rozběh 3 (so, 27.4.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
7 Antonín JonášAntonín Jonáš 10 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 09.40
8 Ondřej BradnaOndřej Bradna 10 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 10.26
1 Radek VaníkRadek Vaník 10 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 08.22
6 Jakub WeisJakub Weis 10 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 09.34
3 Tomáš JanderaTomáš Jandera 10 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 08.69
4 Ondřej ŠtěrbaOndřej Štěrba 10 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 08.70
Celkem 6 závodníků
Rozběh 4 (so, 27.4.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
3 Jan ŠiberskýJan Šiberský 10 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 09.22
4 František JuklFrantišek Jukl 10 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 09.45
2 Matyáš SeckýMatyáš Secký 10 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 08.95
Celkem 3 závodníků
Rozběh 5 (so, 27.4.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
5 Jakub BlažekJakub Blažek 11 AC Česká LípaAC Česká Lípa 10.05
4 Matyáš DaněkMatyáš Daněk 11 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 09.73
2 Jakub MariniJakub Marini 11 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 09.15
3 Luboš LopraisLuboš Loprais 11 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 09.48
Celkem 4 závodníků
Rozběh 6 (so, 27.4.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
5 Matěj BlažekMatěj Blažek 11 AC Česká LípaAC Česká Lípa 09.45
6 Teodor BěličTeodor Bělič 11 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 09.57
3 Matyáš DlouhýMatyáš Dlouhý 11 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 09.30
Celkem 3 závodníků
Rozběh 7 (so, 27.4.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
2 František ZelenkaFrantišek Zelenka 11 AC Česká LípaAC Česká Lípa 10.35
3 Jakub KapiasJakub Kapias 11 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 10.39
Celkem 2 závodníků
Rozběh 8 (so, 27.4.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marek MichalíkMarek Michalík 11 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 09.18
3 Štěpán VoráčekŠtěpán Voráček 11 Atletický klub Krupka, z.s.Atletický klub Krupka, z.s. 09.30
2 Matěj ŠiftaMatěj Šifta 11 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 09.27
Celkem 3 závodníků

50 m - Atletická minipřípravka-hoši (Finále)

Finále A (so, 27.4.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Radek VaníkRadek Vaník 10 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 08.13
5 Tomáš JanderaTomáš Jandera 10 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 08.59
3 Ondřej ŠtěrbaOndřej Štěrba 10 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 08.44
Celkem 3 závodníků
Finále B (so, 27.4.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
3 Jakub MariniJakub Marini 11 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 08.89
4 Marek MichalíkMarek Michalík 11 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 08.91
7 Matyáš DlouhýMatyáš Dlouhý 11 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 09.24
8 Matěj ŠiftaMatěj Šifta 11 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 09.27
Celkem 4 závodníků

50 m - Atletická přípravka-hoši (Finále)

Finále A (so, 27.4.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
6 Antonín MüllerAntonín Müller 08 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 07.94
5 Tomáš HoncůTomáš Honců 08 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 07.93
3 Vlastimil JahodaVlastimil Jahoda 08 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 07.76
Celkem 3 závodníků
Finále B (so, 27.4.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
8 Oliver BěličOliver Bělič 09 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 08.62
1 Jan SeifertJan Seifert 09 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 07.76
3 Jan ValentaJan Valenta 09 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 08.04
Celkem 3 závodníků

50 m - Atletická přípravka-hoši (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 27.4.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
5 Daniel MichalíkDaniel Michalík 08 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 08.63
7 Adam CermanAdam Cerman 09 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 09.89
4 Marek LevínskýMarek Levínský 09 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 08.65
Celkem 3 závodníků
Rozběh 2 (so, 27.4.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
4 Tomáš HrdinaTomáš Hrdina 08 AC Česká LípaAC Česká Lípa 09.92
3 Sebastián VeselýSebastián Veselý 09 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 08.45
2 Jan ValentaJan Valenta 09 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 08.16
7 Štěpán KovaříkŠtěpán Kovařík 09 Atletický klub Krupka, z.s.Atletický klub Krupka, z.s. 09.36
6 Tomáš StránskýTomáš Stránský 09 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 09.14
Celkem 5 závodníků
Rozběh 3 (so, 27.4.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
6 Vojtěch BuzekVojtěch Buzek 08 AC Česká LípaAC Česká Lípa 09.14
4 Antonín KřížAntonín Kříž 09 AC Česká LípaAC Česká Lípa 08.64
2 Oliver BěličOliver Bělič 09 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 08.26
2 Antonín MüllerAntonín Müller 08 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 08.05
1 Jan SeifertJan Seifert 09 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 07.93
6 Sebastian PacholíkSebastian Pacholík 09 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 08.85
6 Vojtěch ŠiftaVojtěch Šifta 08 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 09.14
Celkem 7 závodníků
Rozběh 4 (so, 27.4.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
7 Michal SochalskýMichal Sochalský 09 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 09.28
5 Ondřej NejedlýOndřej Nejedlý 09 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 08.85
6 Tomáš HabaTomáš Haba 09 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 09.01
3 Jakub ChuticJakub Chutic 09 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 08.71
Celkem 4 závodníků

50 m - Atletická minipřípravka-dívky (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 27.4.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Stella MarečkováStella Marečková 10 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 08.54
3 Teresa NosováTeresa Nosová 10 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 08.92
2 Eva TrollerováEva Trollerová 10 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 08.85
Celkem 3 závodníků
Rozběh 2 (so, 27.4.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jessica Stella RuckáJessica Stella Rucká 10 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 08.66
2 Šárka SkuthanováŠárka Skuthanová 10 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 08.75
4 Tereza SochorováTereza Sochorová 10 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 09.24
Celkem 3 závodníků
Rozběh 3 (so, 27.4.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
6 Anna TýrováAnna Týrová 10 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 10.52
1 Adéla JahodováAdéla Jahodová 10 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 08.55
Celkem 2 závodníků
Rozběh 4 (so, 27.4.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
2 Veronika KratochvílováVeronika Kratochvílová 10 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 09.37
Celkem 1 závodníků
Rozběh 5 (so, 27.4.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
4 Karolína DoležalováKarolína Doležalová 10 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 09.54
3 Kateřina KaškováKateřina Kašková 10 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 09.35
2 Šárka SchweigerováŠárka Schweigerová 10 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 08.99
Celkem 3 závodníků
Rozběh 6 (so, 27.4.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
3 Anna MüllerováAnna Müllerová 11 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 10.14
2 Apoléna ŽákováApoléna Žáková 11 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 09.89
Celkem 2 závodníků
Rozběh 7 (so, 27.4.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
4 Karolína ČvančarováKarolína Čvančarová 11 AC Česká LípaAC Česká Lípa 09.36
6 Eliška KapounováEliška Kapounová 11 AC Česká LípaAC Česká Lípa 10.91
3 Veronika BervicováVeronika Bervicová 11 TJ Desná, z.s.TJ Desná, z.s. 09.23
1 Lucie HoncůLucie Honců 11 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 09.13
Celkem 4 závodníků
Rozběh 8 (so, 27.4.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
3 Anna Marie StárkováAnna Marie Stárková 11 AC Česká LípaAC Česká Lípa 10.38
3 Kamila StárkováKamila Stárková 11 AC Česká LípaAC Česká Lípa 10.38
2 Nella VašíčkováNella Vašíčková 11 TJ Desná, z.s.TJ Desná, z.s. 09.81
5 Eliška PlecitáEliška Plecitá 11 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 10.56
Celkem 4 závodníků

50 m - Atletická minipřípravka-dívky (Finále)

Finále A (so, 27.4.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
3 Stella MarečkováStella Marečková 10 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 08.50
4 Jessica Stella RuckáJessica Stella Rucká 10 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 08.54
8 Teresa NosováTeresa Nosová 10 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 08.92
5 Šárka SkuthanováŠárka Skuthanová 10 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 08.62
1 Adéla JahodováAdéla Jahodová 10 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 08.25
6 Eva TrollerováEva Trollerová 10 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 08.63
Celkem 6 závodníků
Finále B (so, 27.4.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
4 Karolína ČvančarováKarolína Čvančarová 11 AC Česká LípaAC Česká Lípa 09.02
8 Apoléna ŽákováApoléna Žáková 11 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 09.89
1 Veronika BervicováVeronika Bervicová 11 TJ Desná, z.s.TJ Desná, z.s. 08.82
6 Nella VašíčkováNella Vašíčková 11 TJ Desná, z.s.TJ Desná, z.s. 09.24
2 Lucie HoncůLucie Honců 11 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 08.88
Celkem 5 závodníků

50 m - Atletická přípravka-dívky (Finále)

Finále A (so, 27.4.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
5 Veronika DitrichováVeronika Ditrichová 08 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 08.02
2 Eliška KovaříkováEliška Kovaříková 08 Atletický klub Krupka, z.s.Atletický klub Krupka, z.s. 07.86
3 Michaela KopalováMichaela Kopalová 08 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 07.89
Celkem 3 závodníků
Finále B (so, 27.4.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
6 Lenka JanichováLenka Janichová 09 Atletický klub Krupka, z.s.Atletický klub Krupka, z.s. 08.22
3 Emilie HornováEmilie Hornová 09 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 07.82
Celkem 2 závodníků

50 m - Atletická přípravka-dívky (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 27.4.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
4 Adéla NovakovskáAdéla Novakovská 08 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 08.85
4 Natálie RaisováNatálie Raisová 08 TJ Desná, z.s.TJ Desná, z.s. 08.85
Celkem 2 závodníků
Rozběh 2 (so, 27.4.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
7 Nikola StejskalováNikola Stejskalová 08 AC Česká LípaAC Česká Lípa 09.40
6 Milada HrbkováMilada Hrbková 08 Atletický klub Krupka, z.s.Atletický klub Krupka, z.s. 08.84
2 Anna FidrhelováAnna Fidrhelová 08 TJ Desná, z.s.TJ Desná, z.s. 08.48
Celkem 3 závodníků
Rozběh 3 (so, 27.4.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
4 Markéta ŠindelářováMarkéta Šindelářová 08 AC Česká LípaAC Česká Lípa 09.24
1 Eliška KovaříkováEliška Kovaříková 08 Atletický klub Krupka, z.s.Atletický klub Krupka, z.s. 07.94
Celkem 2 závodníků
Rozběh 4 (so, 27.4.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
5 Kateřina KřenčilováKateřina Křenčilová 08 AC Česká LípaAC Česká Lípa 08.91
8 Viktorie MičanováViktorie Mičanová 08 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 09.32
6 Veronika VlčkováVeronika Vlčková 08 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 09.03
1 Ema VoráčkováEma Voráčková 08 Atletický klub Krupka, z.s.Atletický klub Krupka, z.s. 08.37
2 Viktorie KlozováViktorie Klozová 08 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 08.44
Celkem 5 závodníků
Rozběh 5 (so, 27.4.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
6 Tereza PröllerováTereza Pröllerová 08 AC Česká LípaAC Česká Lípa 09.35
2 Veronika DitrichováVeronika Ditrichová 08 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 08.05
7 Anna KazdováAnna Kazdová 08 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 09.78
4 Natálie KoníčkováNatálie Koníčková 08 Atletický klub Krupka, z.s.Atletický klub Krupka, z.s. 08.34
1 Michaela KopalováMichaela Kopalová 08 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 08.00
Celkem 5 závodníků
Rozběh 6 (so, 27.4.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
3 Lucie JiroutováLucie Jiroutová 08 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 08.55
2 Justýna KašparováJustýna Kašparová 08 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 08.38
5 Michaela KabátováMichaela Kabátová 08 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 08.93
7 Nina StříbrskáNina Stříbrská 08 Atletický klub Krupka, z.s.Atletický klub Krupka, z.s. 09.29
6 Daniela ŠelbickáDaniela Šelbická 08 Atletický klub Krupka, z.s.Atletický klub Krupka, z.s. 08.94
4 Veronika MaškováVeronika Mašková 08 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 08.71
Celkem 6 závodníků
Rozběh 7 (so, 27.4.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
6 Eva ŽebrováEva Žebrová 08 Atletický klub Krupka, z.s.Atletický klub Krupka, z.s. 09.54
5 Barbora MatějkováBarbora Matějková 08 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 09.29
3 Viktorie VindišováViktorie Vindišová 08 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 08.36
Celkem 3 závodníků
Rozběh 8 (so, 27.4.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
4 Amálie PajkrtováAmálie Pajkrtová 08 Atletický klub Krupka, z.s.Atletický klub Krupka, z.s. 08.42
7 Anna FejtkováAnna Fejtková 08 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 09.40
6 Kateřina VískováKateřina Vísková 08 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 09.33
Celkem 3 závodníků
Rozběh 9 (so, 27.4.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristýna JelínkováKristýna Jelínková 09 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 08.66
6 Kristýna WisinováKristýna Wisinová 09 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 09.22
Celkem 2 závodníků
Rozběh 10 (so, 27.4.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
6 Karolína BarcalováKarolína Barcalová 09 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 09.59
Celkem 1 závodníků
Rozběh 11 (so, 27.4.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
5 Anežka KafkováAnežka Kafková 09 AC Česká LípaAC Česká Lípa 09.55
6 Kamila ZemanováKamila Zemanová 09 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 09.58
Celkem 2 závodníků
Rozběh 12 (so, 27.4.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
5 Natálie BártováNatálie Bártová 09 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 08.93
1 Emilie HornováEmilie Hornová 09 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 07.94
Celkem 2 závodníků
Rozběh 13 (so, 27.4.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
5 Anděla BartoschováAnděla Bartoschová 09 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 09.25
6 Hana FilováHana Filová 09 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 09.83
1 Lenka JanichováLenka Janichová 09 Atletický klub Krupka, z.s.Atletický klub Krupka, z.s. 08.36
4 Nela GrygárkováNela Grygárková 09 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 08.60
Celkem 4 závodníků
Rozběh 14 (so, 27.4.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
6 Gábina LacinováGábina Lacinová 09 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 08.96
3 Nikola NešporováNikola Nešporová 09 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 08.68
5 Barbora ŘíhováBarbora Říhová 09 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 08.75
Celkem 3 závodníků
Rozběh 15 (so, 27.4.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
3 Nikola PechatáNikola Pechatá 09 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 08.82
5 Kristýna VolfováKristýna Volfová 09 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 09.43
Celkem 2 závodníků

100 m - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 27.4.2019) Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Radek BekrRadek Bekr 97 AC Česká LípaAC Česká Lípa 11.90
Celkem 1 závodníků
Běh 2 (so, 27.4.2019) Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan RejhaJan Rejha 99 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 11.85
Celkem 1 závodníků

100 m - Junioři (Finále)

Finále (so, 27.4.2019) Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David VrbataDavid Vrbata 01 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 11.68
3 Jan BergerJan Berger 01 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 12.47
Celkem 2 závodníků

100 m - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 27.4.2019) Vítr: +1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
7 Petr StránskýPetr Stránský 03 AC Česká LípaAC Česká Lípa 12.46
1 František DoubekFrantišek Doubek 02 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 11.69
5 Vojtěch DresslerVojtěch Dressler 02 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 12.21
4 Jiří KováčJiří Kováč 03 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 12.16
Celkem 4 závodníků

100 m - Dorostenci (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 27.4.2019) Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
3 Vojtěch DresslerVojtěch Dressler 02 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 12.19
1 Jiří KováčJiří Kováč 03 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 12.15
Celkem 2 závodníků
Rozběh 2 (so, 27.4.2019) Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
2 Ondřej StehlíkOndřej Stehlík 03 AC Česká LípaAC Česká Lípa 12.78
1 František DoubekFrantišek Doubek 02 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 11.65
4 Karel VeličkaKarel Velička 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 12.98
Celkem 3 závodníků
Rozběh 3 (so, 27.4.2019) Vítr: -1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
2 Petr StránskýPetr Stránský 03 AC Česká LípaAC Česká Lípa 12.21
Celkem 1 závodníků

100 m - Žáci (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 27.4.2019) Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Roman PrincRoman Princ 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 12.24
Celkem 1 závodníků
Rozběh 2 (so, 27.4.2019) Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
7 Jan KrupaJan Krupa 04 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 14.01
Celkem 1 závodníků
Rozběh 4 (so, 27.4.2019) Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
5 Dominik HerrmannDominik Herrmann 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 15.05
Celkem 1 závodníků
Rozběh 5 (so, 27.4.2019) Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
2 Filip MachFilip Mach 05 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 13.18
3 Marek FejtekMarek Fejtek 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 14.25
Celkem 2 závodníků

100 m - Žáci (Finále)

Finále A (so, 27.4.2019) Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Roman PrincRoman Princ 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 12.12
Celkem 1 závodníků
Finále B (so, 27.4.2019) Vítr: +2.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
3 Filip MachFilip Mach 05 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 13.09
Celkem 1 závodníků

100 m - Juniorky (Finále)

Finále (so, 27.4.2019) Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
2 Kateřina KlímováKateřina Klímová 01 AC Česká LípaAC Česká Lípa 13.83
3 Klára MoudráKlára Moudrá 00 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 14.60
Celkem 2 závodníků

100 m - Dorostenky (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 27.4.2019) Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
6 Viktorie PatzeltováViktorie Patzeltová 03 AC Česká LípaAC Česká Lípa 14.96
1 Vendula ŠtanclováVendula Štanclová 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 13.16
Celkem 2 závodníků
Rozběh 2 (so, 27.4.2019) Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
8 Aneta KuchařováAneta Kuchařová 02 AC Česká LípaAC Česká Lípa 15.94
1 Adéla NovotnáAdéla Novotná 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 12.45
Celkem 2 závodníků

100 m - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 27.4.2019) Vítr: +1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla NovotnáAdéla Novotná 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 12.38
2 Vendula ŠtanclováVendula Štanclová 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 13.07
Celkem 2 závodníků

100 m - Žákyně (Finále)

Finále A (so, 27.4.2019) Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
3 Vanesa PojerováVanesa Pojerová 04 AC Česká LípaAC Česká Lípa 13.67
5 Klára PtáčníkováKlára Ptáčníková 04 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 14.17
2 Eliška PřichystalováEliška Přichystalová 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 13.40
1 Kateřina RichterováKateřina Richterová 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 13.34
Celkem 4 závodníků
Finále B (so, 27.4.2019) Vítr: +1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška HýblováEliška Hýblová 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 13.20
6 Adéla SochorováAdéla Sochorová 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 13.83
Celkem 2 závodníků

100 m - Žákyně (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 27.4.2019) Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Klára PtáčníkováKlára Ptáčníková 04 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 14.13
4 Tereza ŠefrováTereza Šefrová 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 14.90
Celkem 2 závodníků
Rozběh 2 (so, 27.4.2019) Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
5 Adéla HrudkováAdéla Hrudková 04 AC Česká LípaAC Česká Lípa 16.14
3 Leona FišerováLeona Fišerová 04 TJ Desná, z.s.TJ Desná, z.s. 15.00
1 Eliška PřichystalováEliška Přichystalová 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 13.72
Celkem 3 závodníků
Rozběh 3 (so, 27.4.2019) Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
3 Vanesa PojerováVanesa Pojerová 04 AC Česká LípaAC Česká Lípa 14.10
6 Veronika PröllerováVeronika Pröllerová 04 AC Česká LípaAC Česká Lípa 16.07
4 Kristýna BachtíkováKristýna Bachtíková 04 TJ Desná, z.s.TJ Desná, z.s. 14.69
1 Kateřina RichterováKateřina Richterová 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 13.50
Celkem 4 závodníků
Rozběh 4 (so, 27.4.2019) Vítr: +1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
3 Blažena MenšíkováBlažena Menšíková 05 AC Česká LípaAC Česká Lípa 14.18
6 Ema KupcováEma Kupcová 05 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 15.24
7 Barbora SchubertováBarbora Schubertová 05 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 17.02
Celkem 3 závodníků
Rozběh 5 (so, 27.4.2019) Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
5 Klára VondrováKlára Vondrová 05 AC Česká LípaAC Česká Lípa 15.44
7 Karolína TlapákováKarolína Tlapáková 05 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 16.26
6 Barbora MatouškováBarbora Matoušková 05 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 16.23
3 Kristýna HendrichováKristýna Hendrichová 05 TJ Desná, z.s.TJ Desná, z.s. 14.08
1 Eliška HýblováEliška Hýblová 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 13.31
Celkem 5 závodníků
Rozběh 6 (so, 27.4.2019) Vítr: +2.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
5 Anita ŠibravováAnita Šibravová 05 AC Česká LípaAC Česká Lípa 14.98
2 Hristiana AtanasováHristiana Atanasová 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 14.07
3 Eliška HýřováEliška Hýřová 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 14.44
Celkem 3 závodníků
Rozběh 7 (so, 27.4.2019) Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
7 Ema SarköziEma Sarközi 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 16.50
2 Adéla SochorováAdéla Sochorová 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 13.66
Celkem 2 závodníků

800 m - Muži

(so, 27.4.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Radek BekrRadek Bekr 97 AC Česká LípaAC Česká Lípa 2:13.37
Celkem 1 závodníků

800 m - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 27.4.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
4 Ondřej StehlíkOndřej Stehlík 03 AC Česká LípaAC Česká Lípa 2:19.33
2 Vojtěch ŠpetlíkVojtěch Špetlík 03 AC Česká LípaAC Česká Lípa 2:15.54
Celkem 2 závodníků

800 m - Žáci (Finále)

Finále A (so, 27.4.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Zdeněk FílaZdeněk Fíla 04 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 2:39.06
Celkem 1 závodníků
Finále B (so, 27.4.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
3 Dominik HerrmannDominik Herrmann 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2:33.33
2 Tomáš JehličkaTomáš Jehlička 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2:24.22
Celkem 2 závodníků

800 m - Ml. žáci (Finále)

Finále A (so, 27.4.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
9 Matěj MühlfeitMatěj Mühlfeit 06 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3:21.47
3 Václav NovotnýVáclav Novotný 06 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2:40.86
4 David NovákDavid Novák 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2:41.44
5 Filip ŠenkFilip Šenk 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2:48.24
Celkem 4 závodníků
Finále B (so, 27.4.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
6 Ondřej FúsekOndřej Fúsek 07 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 3:06.65
Celkem 1 závodníků

800 m - Ženy (Finále)

Finále (so, 27.4.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
3 Tereza MasopustováTereza Masopustová 80 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 2:50.34
Celkem 1 závodníků

800 m - Juniorky

(so, 27.4.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Klára MoudráKlára Moudrá 00 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 2:46.02
Celkem 1 závodníků

800 m - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 27.4.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
2 Pavlína PrudíkováPavlína Prudíková 02 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 2:40.86
3 Karolína HoličováKarolína Holičová 02 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 2:41.94
4 Veronika ValentováVeronika Valentová 03 TJ Desná, z.s.TJ Desná, z.s. 2:48.27
Celkem 3 závodníků

800 m - Žákyně (Finále)

Finále A (so, 27.4.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
8 Veronika PröllerováVeronika Pröllerová 04 AC Česká LípaAC Česká Lípa 3:09.33
7 Erika MerkoutováErika Merkoutová 04 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 3:09.10
5 Kateřina SkálováKateřina Skálová 04 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 2:57.25
6 Tereza MartincováTereza Martincová 04 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3:03.44
1 Kateřina KalibováKateřina Kalibová 04 AK MostAK Most 2:30.92
Celkem 5 závodníků
Finále B (so, 27.4.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
2 Blažena MenšíkováBlažena Menšíková 05 AC Česká LípaAC Česká Lípa 2:49.24
4 Klára ValentováKlára Valentová 05 TJ Desná, z.s.TJ Desná, z.s. 3:09.10
Celkem 2 závodníků

800 m - Ml. žákyně (Finále)

Finále A (so, 27.4.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
6 Lucie KřenčilováLucie Křenčilová 06 AC Česká LípaAC Česká Lípa 3:04.38
3 Michaela ČepelákováMichaela Čepeláková 06 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 2:50.22
8 Karolína HorkáKarolína Horká 06 TJ Desná, z.s.TJ Desná, z.s. 3:07.67
2 Aneta MarkalousováAneta Markalousová 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2:43.08
10 Jana PechatáJana Pechatá 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3:20.32
Celkem 5 závodníků
Finále B (so, 27.4.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
2 Adéla ŠeflováAdéla Šeflová 07 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2:45.98
Celkem 1 závodníků

800 m - Atletická minipřípravka-hoši

Atletická minipřípravka-hoši A (so, 27.4.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
6 Jan ŠiberskýJan Šiberský 10 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3:18.85
13 František JuklFrantišek Jukl 10 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 3:48.07
12 Matyáš SeckýMatyáš Secký 10 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 3:40.79
2 Radek VaníkRadek Vaník 10 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 3:00.68
4 Jakub WeisJakub Weis 10 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 3:11.04
Celkem 5 závodníků

800 m - Atletická minipřípravka-hoši (Finále)

Finále B (so, 27.4.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
4 Luboš LopraisLuboš Loprais 11 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3:28.79
2 Štěpán VoráčekŠtěpán Voráček 11 Atletický klub Krupka, z.s.Atletický klub Krupka, z.s. 3:17.53
Celkem 2 závodníků

800 m - Atletická přípravka-hoši (Finále)

Finále A (so, 27.4.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
11 Šimon NovákŠimon Novák 08 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 3:15.05
12 Vojtěch VejvančickýVojtěch Vejvančický 08 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 3:49.70
9 Josef EliášJosef Eliáš 08 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 3:00.09
Celkem 3 závodníků
Finále B (so, 27.4.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
2 Štěpán KmochŠtěpán Kmoch 09 AC Česká LípaAC Česká Lípa 2:44.23
10 Ondřej NejedlýOndřej Nejedlý 09 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 3:19.48
4 Jan ValentaJan Valenta 09 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 2:53.83
11 Štěpán KovaříkŠtěpán Kovařík 09 Atletický klub Krupka, z.s.Atletický klub Krupka, z.s. 3:23.16
Celkem 4 závodníků

800 m - Atletická minipřípravka-dívky (Běh)

Běh 1 (so, 27.4.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
7 Kateřina KaškováKateřina Kašková 10 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 3:36.65
Celkem 1 závodníků
Běh 2 (so, 27.4.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
3 Stella MarečkováStella Marečková 10 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 3:11.61
1 Jessica Stella RuckáJessica Stella Rucká 10 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 3:02.88
4 Šárka SchweigerováŠárka Schweigerová 10 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3:20.39
5 Karolína KalibováKarolína Kalibová 10 AK MostAK Most 3:21.23
2 Šárka SkuthanováŠárka Skuthanová 10 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 3:07.11
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (so, 27.4.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
7 Alice KřížováAlice Křížová 11 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 3:54.76
6 Anežka VejvančickáAnežka Vejvančická 11 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 3:54.62
5 Stela VogelováStela Vogelová 11 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 3:53.11
Celkem 3 závodníků

800 m - Atletická přípravka-dívky (Běh)

Běh 1 (so, 27.4.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
11 Viktorie MičanováViktorie Mičanová 08 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 3:22.96
4 Amelia DahmaniAmelia Dahmani 09 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3:04.30
3 Justýna KašparováJustýna Kašparová 08 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2:56.83
12 Kamila ZemanováKamila Zemanová 09 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3:36.41
7 Milada HrbkováMilada Hrbková 08 Atletický klub Krupka, z.s.Atletický klub Krupka, z.s. 3:19.59
6 Tereza ChladilováTereza Chladilová 09 TJ Desná, z.s.TJ Desná, z.s. 3:10.57
12 Nikola ŠtěpánkováNikola Štěpánková 08 TJ Desná, z.s.TJ Desná, z.s. 3:31.10
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (so, 27.4.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
9 Natálie BártováNatálie Bártová 09 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 3:38.70
2 Kristýna JelínkováKristýna Jelínková 09 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 3:08.48
6 Simona KrupováSimona Krupová 08 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 3:09.49
10 Klára KynlováKlára Kynlová 08 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 3:17.31
7 Františka LandováFrantiška Landová 09 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3:30.87
2 Eliška KovaříkováEliška Kovaříková 08 Atletický klub Krupka, z.s.Atletický klub Krupka, z.s. 2:56.14
9 Ema VoráčkováEma Voráčková 08 Atletický klub Krupka, z.s.Atletický klub Krupka, z.s. 3:14.84
8 Helena RaisováHelena Raisová 08 TJ Desná, z.s.TJ Desná, z.s. 3:12.95
5 Justýna KučerováJustýna Kučerová 08 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3:06.48
Celkem 9 závodníků

1500 m - Muži

(so, 27.4.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
2 Jakub ŠpalekJakub Špalek 95 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 4:34.55
1 Radim Filip DrážďanskýRadim Filip Drážďanský 82 AK MostAK Most 4:27.47
3 Daniel HýnaDaniel Hýna 95 AK MostAK Most 4:43.77
Celkem 3 závodníků

1500 m - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 27.4.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Martin MariniMartin Marini 03 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 4:38.53
Celkem 1 závodníků

1500 m - Juniorky

(so, 27.4.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Hana PavelkováHana Pavelková 00 AK MostAK Most 4:56.19
Celkem 1 závodníků

3000 m - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 27.4.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
2 Veronika ValentováVeronika Valentová 03 TJ Desná, z.s.TJ Desná, z.s. 12:27.55
Celkem 1 závodníků

5000 m - Muži

(so, 27.4.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
2 Vojtěch HájekVojtěch Hájek 98 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 16:28.85
3 Miroslav HorákMiroslav Horák 98 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 19:28.53
1 Vojtěch GaláčVojtěch Galáč 96 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 16:05.84
Celkem 3 závodníků

5000 m - Junioři

(so, 27.4.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jiří FialaJiří Fiala 00 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 17:03.22
Celkem 1 závodníků

5000 m - Ženy (Finále)

Finále (so, 27.4.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
2 Tereza MasopustováTereza Masopustová 80 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 22:14.10
1 Jana FilováJana Filová 75 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 21:02.92
Celkem 2 závodníků

4 x 100 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 27.4.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
2 Menšíková B., Šibravová A., Hrudková A., Pojerová V. Menšíková B., Šibravová A., Hrudková A., Pojerová V. 04 AC Česká LípaAC Česká Lípa 58.06
Celkem 1 závodníků
Běh 2 (so, 27.4.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
4 Stankociová K., Bachtíková K., Vlanetová K., Hendrichová K. Stankociová K., Bachtíková K., Vlanetová K., Hendrichová K. 04 TJ Desná, z.s.TJ Desná, z.s. 56.77
1 Sochorová A., Sarközi E., Atanasová CH., Hýblová E. Sochorová A., Sarközi E., Atanasová CH., Hýblová E. 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 54.75
Celkem 2 závodníků

Skok vysoký - Muži

(so, 27.4.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Výkon
1 Jan RejhaJan Rejha
AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s.
99 1.71
Celkem 1 závodníků

Skok vysoký - Dorostenci

(so, 27.4.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Výkon
4 Petr StránskýPetr Stránský
AC Česká LípaAC Česká Lípa
03 1.56
1 František DoubekFrantišek Doubek
AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s.
02 1.80
2 Vojtěch DresslerVojtěch Dressler
AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s.
02 1.59
Celkem 3 závodníků

Skok vysoký - Žáci (Finále)

Finále A (so, 27.4.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Výkon
2 Radek FišerRadek Fišer
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
04 1.62
6 Jan KrupaJan Krupa
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
04 1.50
1 Marek MoudrýMarek Moudrý
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
04 1.70
Celkem 3 závodníků
Finále B (so, 27.4.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Výkon
4 Lukáš MoudrýLukáš Moudrý
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
05 1.40
1 Jakub VorlíčekJakub Vorlíček
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
05 1.45
Celkem 2 závodníků

Skok vysoký - Ml. žáci (Finále)

Finále A (so, 27.4.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Výkon
5 Aleš EkrtAleš Ekrt
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
06 1.30
7 Petr FicajPetr Ficaj
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
06 1.20
10 Matyáš KorbMatyáš Korb
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
06 1.15
4 Filip HejnaFilip Hejna
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
06 1.41
1 Lukáš HornaLukáš Horna
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
06 1.47
7 Florián Pavel JindraFlorián Pavel Jindra
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
06 1.20
Celkem 6 závodníků

Skok vysoký - Dorostenky

(so, 27.4.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Výkon
12 Pavlína PrudíkováPavlína Prudíková
AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s.
02 1.25
8 Vendula ŠtanclováVendula Štanclová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
03 1.40
Celkem 2 závodníků

Skok vysoký - Žákyně (Finále)

Finále A (so, 27.4.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Výkon
4 Vanesa PojerováVanesa Pojerová
AC Česká LípaAC Česká Lípa
04 1.25
Celkem 1 závodníků
Finále B (so, 27.4.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Výkon
3 Ema KupcováEma Kupcová
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
05 1.35
7 Eliška HýřováEliška Hýřová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
05 1.25
4 Adéla SochorováAdéla Sochorová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
05 1.30
Celkem 3 závodníků

Skok vysoký - Ml. žákyně (Finále)

Finále A (so, 27.4.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Výkon
8 Adéla DitrichováAdéla Ditrichová
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
06 1.30
6 Tereza LáchováTereza Láchová
JAC BrnoJAC Brno
06 1.36
9 Veronika BeránkováVeronika Beránková
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
06 1.30
13 Barbora HanžlováBarbora Hanžlová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
06 1.10
10 Karolína SvatáKarolína Svatá
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
06 1.20
Celkem 5 závodníků

Skok vysoký - Atletická přípravka-hoši (Finále)

Finále B (so, 27.4.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Výkon
4 Oliver BěličOliver Bělič
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
09 1.05
4 Jan SeifertJan Seifert
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
09 1.05
Celkem 2 závodníků

Skok vysoký - Atletická přípravka-dívky (Finále)

Finále A (so, 27.4.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Výkon
4 Veronika DitrichováVeronika Ditrichová
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
08 1.10
5 Klára ReinováKlára Reinová
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
08 1.05
6 Karolína TomancováKarolína Tomancová
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
08 1.00
Celkem 3 závodníků
Finále B (so, 27.4.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Výkon
5 Františka LandováFrantiška Landová
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
09 1.05
Celkem 1 závodníků

Skok daleký - Muži

(so, 27.4.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jan RejhaJan Rejha
AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s.
99 6.30
Celkem 1 závodníků

Skok daleký - Junioři

(so, 27.4.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 David VrbataDavid Vrbata
AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s.
01 5.32
2 Jan BergerJan Berger
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
01 4.92
Celkem 2 závodníků

Skok daleký - Dorostenci

(so, 27.4.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
4 Petr StránskýPetr Stránský
AC Česká LípaAC Česká Lípa
03 5.59
1 František DoubekFrantišek Doubek
AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s.
02 6.29
3 Vojtěch DresslerVojtěch Dressler
AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s.
02 5.64
2 Jiří KováčJiří Kováč
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
03 5.68
5 Karel VeličkaKarel Velička
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
03 5.36
Celkem 5 závodníků

Skok daleký - Žáci (Finále)

Finále A (so, 27.4.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
6 Zdeněk FílaZdeněk Fíla
AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov
04 4.40
1 Roman PrincRoman Princ
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
04 5.51
Celkem 2 závodníků
Finále B (so, 27.4.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
6 Lukáš MoudrýLukáš Moudrý
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
05 4.31
11 Matěj MaršíkMatěj Maršík
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
05 3.80
Celkem 2 závodníků

Skok daleký - Ml. žáci (Finále)

Finále A (so, 27.4.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
17 Matěj MátlMatěj Mátl
AC Česká LípaAC Česká Lípa
06 3.34
6 Aleš EkrtAleš Ekrt
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
06 3.85
19 Petr FicajPetr Ficaj
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
06 2.88
13 Matyáš KorbMatyáš Korb
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
06 3.55
16 Lukáš MachorekLukáš Machorek
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
06 3.43
5 Matyáš AntonMatyáš Anton
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
06 3.88
11 Filip HejnaFilip Hejna
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
06 3.58
12 Roman HobryyRoman Hobryy
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
06 3.57
2 Lukáš HornaLukáš Horna
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
06 4.41
9 Florián Pavel JindraFlorián Pavel Jindra
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
06 3.67
14 Martin SkálaMartin Skála
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
06 3.52
8 Filip ŠenkFilip Šenk
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
06 3.70
21 Martin ŠtichMartin Štich
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
06 1.96
Celkem 13 závodníků
Finále B (so, 27.4.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
28 Tomáš NeudertTomáš Neudert
AC Česká LípaAC Česká Lípa
07 2.61
24 František KřížFrantišek Kříž
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
07 3.13
22 Kryštof MatěchaKryštof Matěcha
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
07 3.26
20 Michal WisinaMichal Wisina
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
07 3.27
19 Ondřej FúsekOndřej Fúsek
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
07 3.28
17 Adam SvobodnýAdam Svobodný
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
07 3.36
15 Jonáš HeadJonáš Head
AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov
07 3.46
14 Vojtěch SůvaVojtěch Sůva
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
07 3.46
13 Adam RiedlAdam Riedl
AC Česká LípaAC Česká Lípa
07 3.51
6 František ProcházkaFrantišek Procházka
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
07 3.94
1 Vojtěch NovákVojtěch Novák
AC Česká LípaAC Česká Lípa
07 4.39
Celkem 11 závodníků

Skok daleký - Juniorky

(so, 27.4.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
2 Kateřina KlímováKateřina Klímová
AC Česká LípaAC Česká Lípa
01 4.40
5 Klára MoudráKlára Moudrá
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
00 3.80
Celkem 2 závodníků

Skok daleký - Dorostenky

(so, 27.4.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
15 Aneta KuchařováAneta Kuchařová
AC Česká LípaAC Česká Lípa
02 3.55
5 Pavlína PrudíkováPavlína Prudíková
AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s.
02 4.42
Celkem 2 závodníků

Skok daleký - Žákyně (Finále)

Finále A (so, 27.4.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
4 Klára PtáčníkováKlára Ptáčníková
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
04 3.88
1 Šárka ZaydlarováŠárka Zaydlarová
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
04 4.54
Celkem 2 závodníků
Finále B (so, 27.4.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
10 Blažena MenšíkováBlažena Menšíková
AC Česká LípaAC Česká Lípa
05 4.13
8 Hristiana AtanasováHristiana Atanasová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
05 4.23
12 Eliška HýřováEliška Hýřová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
05 4.09
14 Ema SarköziEma Sarközi
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
05 3.63
3 Adéla SochorováAdéla Sochorová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
05 4.56
7 Barbora StřížkováBarbora Střížková
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
05 4.23
Celkem 6 závodníků

Skok daleký - Ml. žákyně (Finále)

Finále A (so, 27.4.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
28 Adéla NedvědováAdéla Nedvědová
TJ Desná, z.s.TJ Desná, z.s.
06 2.20
27 Barbora KočíbováBarbora Kočíbová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
06 2.82
26 Amálie LexováAmálie Lexová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
06 3.07
24 Veronika ChaloupkováVeronika Chaloupková
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
06 3.26
22 Jana PechatáJana Pechatá
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
06 3.41
20 Karolína BíláKarolína Bílá
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
06 3.56
18 Lucie KřenčilováLucie Křenčilová
AC Česká LípaAC Česká Lípa
06 3.61
15 Veronika BeránkováVeronika Beránková
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
06 3.87
14 Adéla DitrichováAdéla Ditrichová
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
06 3.88
13 Barbora HanžlováBarbora Hanžlová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
06 3.92
10 Karolína SvatáKarolína Svatá
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
06 3.98
8 Leona KoškováLeona Košková
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
06 4.00
7 Jasmína GrebeníčkováJasmína Grebeníčková
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
06 4.02
6 Sabina ScholzováSabina Scholzová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
06 4.10
5 Anežka IndráčkováAnežka Indráčková
TJ Desná, z.s.TJ Desná, z.s.
06 4.19
3 Tereza LáchováTereza Láchová
JAC BrnoJAC Brno
06 4.48
2 Adéla HorčičkováAdéla Horčičková
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
06 4.53
1 Tereza KrykorkováTereza Krykorková
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
06 4.59
Celkem 18 závodníků
Finále B (so, 27.4.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
25 Veronika ZaydlarováVeronika Zaydlarová
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
07 2.92
24 Anna HruškováAnna Hrušková
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
07 2.97
18 Karolína ŠtěpánkováKarolína Štěpánková
TJ Desná, z.s.TJ Desná, z.s.
07 3.28
13 Petra SvětničkováPetra Světničková
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
07 3.62
5 Michaela WortnerováMichaela Wortnerová
AC Česká LípaAC Česká Lípa
07 3.97
Celkem 5 závodníků

Skok daleký - Atletická minipřípravka-hoši

(so, 27.4.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
15 Tadeáš NeumannTadeáš Neumann
AC Česká LípaAC Česká Lípa
10 2.90
20 Antonín JonášAntonín Jonáš
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
10 2.62
28 Josef SivákJosef Sivák
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
10 2.34
23 Ondřej BradnaOndřej Bradna
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
10 2.55
14 Jan ŠiberskýJan Šiberský
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
10 3.00
26 František JuklFrantišek Jukl
AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov
10 2.50
3 Matyáš SeckýMatyáš Secký
AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov
10 3.40
1 Radek VaníkRadek Vaník
AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov
10 3.51
13 Jakub WeisJakub Weis
AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov
10 3.01
29 Jakub CharvátJakub Charvát
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
10 2.05
12 Tomáš JanderaTomáš Jandera
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
10 3.02
18 Tomáš KobrTomáš Kobr
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
10 2.70
24 David RáčekDavid Ráček
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
10 2.52
5 Ondřej ŠtěrbaOndřej Štěrba
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
10 3.28
Celkem 14 závodníků

Skok daleký - Atletická minipřípravka-hoši (Finále)

Finále B (so, 27.4.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
12 Jakub BlažekJakub Blažek
AC Česká LípaAC Česká Lípa
11 2.62
5 Matěj BlažekMatěj Blažek
AC Česká LípaAC Česká Lípa
11 2.82
19 František ZelenkaFrantišek Zelenka
AC Česká LípaAC Česká Lípa
11 2.31
8 Teodor BěličTeodor Bělič
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
11 2.80
14 Matyáš DaněkMatyáš Daněk
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
11 2.52
20 Jakub KapiasJakub Kapias
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
11 2.25
2 Jakub MariniJakub Marini
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
11 3.01
17 Luboš LopraisLuboš Loprais
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
11 2.35
13 Marek MichalíkMarek Michalík
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
11 2.54
6 Matyáš DlouhýMatyáš Dlouhý
AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov
11 2.81
15 Štěpán VoráčekŠtěpán Voráček
Atletický klub Krupka, z.s.Atletický klub Krupka, z.s.
11 2.48
3 Matěj ŠiftaMatěj Šifta
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
11 2.84
Celkem 12 závodníků
Finále C (so, 27.4.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
3 Valdemar BěličValdemar Bělič
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
13 2.54
12 Ondřej NedvídekOndřej Nedvídek
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
12 1.86
5 Šimon PatzeltŠimon Patzelt
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
12 2.41
2 Vítek SchweigerVítek Schweiger
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
12 2.58
Celkem 4 závodníků

Skok daleký - Atletická přípravka-hoši (Finále)

Finále A (so, 27.4.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
20 Vojtěch BuzekVojtěch Buzek
AC Česká LípaAC Česká Lípa
08 3.18
24 Tomáš HrdinaTomáš Hrdina
AC Česká LípaAC Česká Lípa
08 2.67
13 Antonín MüllerAntonín Müller
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
08 3.42
22 Daniel MichalíkDaniel Michalík
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
08 2.95
14 Josef EliášJosef Eliáš
AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov
08 3.36
17 Josef BervicJosef Bervic
TJ Desná, z.s.TJ Desná, z.s.
08 3.23
21 Viktor FišeraViktor Fišera
TJ Desná, z.s.TJ Desná, z.s.
08 3.13
4 Tomáš HoncůTomáš Honců
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
08 3.88
7 Vlastimil JahodaVlastimil Jahoda
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
08 3.64
Celkem 9 závodníků
Finále B (so, 27.4.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
10 Antonín KřížAntonín Kříž
AC Česká LípaAC Česká Lípa
09 3.25
8 Oliver BěličOliver Bělič
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
09 3.42
11 Michal SochalskýMichal Sochalský
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
09 3.24
1 Jan SeifertJan Seifert
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
09 3.91
12 Sebastián VeselýSebastián Veselý
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
09 3.19
25 Ondřej NejedlýOndřej Nejedlý
AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov
09 2.66
5 Jan ValentaJan Valenta
AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov
09 3.51
21 Štěpán KovaříkŠtěpán Kovařík
Atletický klub Krupka, z.s.Atletický klub Krupka, z.s.
09 2.84
23 Adam CermanAdam Cerman
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
09 2.75
20 Tomáš HabaTomáš Haba
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
09 2.98
17 Jakub ChuticJakub Chutic
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
09 3.08
16 Marek LevínskýMarek Levínský
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
09 3.10
18 Sebastian PacholíkSebastian Pacholík
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
09 3.00
13 Tomáš StránskýTomáš Stránský
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
09 3.19
Celkem 14 závodníků

Skok daleký - Atletická minipřípravka-dívky (Finále)

Finále A (so, 27.4.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
2 Stella MarečkováStella Marečková
AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s.
10 3.64
1 Jessica Stella RuckáJessica Stella Rucká
AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s.
10 3.67
14 Veronika KratochvílováVeronika Kratochvílová
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
10 2.82
17 Šárka SchweigerováŠárka Schweigerová
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
10 2.75
16 Teresa NosováTeresa Nosová
AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov
10 2.80
11 Šárka SkuthanováŠárka Skuthanová
AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov
10 2.88
26 Anna TýrováAnna Týrová
AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov
10 2.29
4 Adéla JahodováAdéla Jahodová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
10 3.23
12 Tereza SochorováTereza Sochorová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
10 2.83
7 Eva TrollerováEva Trollerová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
10 3.14
Celkem 10 závodníků
Finále B (so, 27.4.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
3 Karolína ČvančarováKarolína Čvančarová
AC Česká LípaAC Česká Lípa
11 2.74
14 Eliška KapounováEliška Kapounová
AC Česká LípaAC Česká Lípa
11 2.29
9 Anna Marie StárkováAnna Marie Stárková
AC Česká LípaAC Česká Lípa
11 2.48
16 Kamila StárkováKamila Stárková
AC Česká LípaAC Česká Lípa
11 1.55
15 Alice KřížováAlice Křížová
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
11 2.14
10 Anna MüllerováAnna Müllerová
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
11 2.43
11 Stela VogelováStela Vogelová
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
11 2.38
6 Apoléna ŽákováApoléna Žáková
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
11 2.62
2 Veronika BervicováVeronika Bervicová
TJ Desná, z.s.TJ Desná, z.s.
11 2.79
1 Nella VašíčkováNella Vašíčková
TJ Desná, z.s.TJ Desná, z.s.
11 2.80
5 Lucie HoncůLucie Honců
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
11 2.64
13 Eliška PlecitáEliška Plecitá
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
11 2.35
Celkem 12 závodníků

Skok daleký - Atletická přípravka-dívky (Finále)

Finále A (so, 27.4.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
6 Veronika DitrichováVeronika Ditrichová
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
08 3.89
21 Lucie JiroutováLucie Jiroutová
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
08 3.33
9 Simona KrupováSimona Krupová
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
08 3.81
43 Klára KynlováKlára Kynlová
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
08 2.83
34 Viktorie MičanováViktorie Mičanová
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
08 3.10
26 Justýna KašparováJustýna Kašparová
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
08 3.28
48 Anna KazdováAnna Kazdová
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
08 2.61
28 Veronika VlčkováVeronika Vlčková
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
08 3.25
36 Michaela KabátováMichaela Kabátová
AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov
08 3.01
25 Adéla NovakovskáAdéla Novakovská
AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov
08 3.29
33 Milada HrbkováMilada Hrbková
Atletický klub Krupka, z.s.Atletický klub Krupka, z.s.
08 3.12
22 Natálie KoníčkováNatálie Koníčková
Atletický klub Krupka, z.s.Atletický klub Krupka, z.s.
08 3.33
3 Eliška KovaříkováEliška Kovaříková
Atletický klub Krupka, z.s.Atletický klub Krupka, z.s.
08 3.96
44 Nina StříbrskáNina Stříbrská
Atletický klub Krupka, z.s.Atletický klub Krupka, z.s.
08 2.75
27 Daniela ŠelbickáDaniela Šelbická
Atletický klub Krupka, z.s.Atletický klub Krupka, z.s.
08 3.26
31 Ema VoráčkováEma Voráčková
Atletický klub Krupka, z.s.Atletický klub Krupka, z.s.
08 3.17
42 Eva ŽebrováEva Žebrová
Atletický klub Krupka, z.s.Atletický klub Krupka, z.s.
08 2.91
19 Anna FidrhelováAnna Fidrhelová
TJ Desná, z.s.TJ Desná, z.s.
08 3.43
24 Helena RaisováHelena Raisová
TJ Desná, z.s.TJ Desná, z.s.
08 3.31
38 Natálie RaisováNatálie Raisová
TJ Desná, z.s.TJ Desná, z.s.
08 2.99
41 Anna FejtkováAnna Fejtková
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
08 2.91
12 Viktorie KlozováViktorie Klozová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
08 3.63
4 Michaela KopalováMichaela Kopalová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
08 3.91
40 Justýna KučerováJustýna Kučerová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
08 2.97
39 Veronika MaškováVeronika Mašková
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
08 2.98
35 Barbora MatějkováBarbora Matějková
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
08 3.03
16 Viktorie VindišováViktorie Vindišová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
08 3.48
46 Kateřina VískováKateřina Vísková
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
08 2.68
Celkem 28 závodníků
Finále B (so, 27.4.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
39 Anežka KafkováAnežka Kafková
AC Česká LípaAC Česká Lípa
09 2.72
27 Natálie BártováNatálie Bártová
AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s.
09 3.00
19 Kristýna JelínkováKristýna Jelínková
AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s.
09 3.19
38 Karolína BarcalováKarolína Barcalová
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
09 2.75
42 Kristýna WisinováKristýna Wisinová
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
09 2.61
40 Anděla BartoschováAnděla Bartoschová
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
09 2.71
23 Amelia DahmaniAmelia Dahmani
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
09 3.14
36 Františka LandováFrantiška Landová
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
09 2.85
43 Kamila ZemanováKamila Zemanová
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
09 2.55
44 Hana FilováHana Filová
AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov
09 2.52
35 Gábina LacinováGábina Lacinová
AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov
09 2.91
3 Lenka JanichováLenka Janichová
Atletický klub Krupka, z.s.Atletický klub Krupka, z.s.
09 3.80
15 Tereza ChladilováTereza Chladilová
TJ Desná, z.s.TJ Desná, z.s.
09 3.23
10 Nela GrygárkováNela Grygárková
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
09 3.40
4 Emilie HornováEmilie Hornová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
09 3.64
30 Nikola NešporováNikola Nešporová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
09 2.95
21 Nikola PechatáNikola Pechatá
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
09 3.16
7 Barbora ŘíhováBarbora Říhová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
09 3.47
46 Kristýna VolfováKristýna Volfová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
09 2.24
Celkem 19 závodníků

Vrh koulí 3kg - Ml. žáci

Ml. žáci B (so, 27.4.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
5 Matěj BarcalMatěj Barcal
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
07 06.31
8 Martin PutíkMartin Putík
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
07 05.98
Celkem 2 závodníků

Vrh koulí 3kg - Ml. žáci (Finále)

Finále A (so, 27.4.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
9 Lukáš MachorekLukáš Machorek
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
06 06.15
5 David NovákDavid Novák
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
06 07.62
Celkem 2 závodníků

Vrh koulí 3kg - Dorostenky

(so, 27.4.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
2 Pavlína PrudíkováPavlína Prudíková
AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s.
02 10.52
4 Andrea FúskováAndrea Fúsková
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
03 09.24
Celkem 2 závodníků

Vrh koulí 3kg - Žákyně (Finále)

Finále A (so, 27.4.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
2 Kateřina JeništováKateřina Jeništová
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
04 09.38
4 Žaneta MoudráŽaneta Moudrá
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
04 07.73
5 Amálie PoštováAmálie Poštová
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
04 07.53
3 Leona FišerováLeona Fišerová
TJ Desná, z.s.TJ Desná, z.s.
04 07.93
1 Simona TrnečkováSimona Trnečková
TJ Desná, z.s.TJ Desná, z.s.
04 10.32
Celkem 5 závodníků
Finále B (so, 27.4.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
6 Klára VondrováKlára Vondrová
AC Česká LípaAC Česká Lípa
05 06.94
2 Natálie LálišováNatálie Lálišová
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
05 08.09
4 Kateřina ŠlengrováKateřina Šlengrová
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
05 07.43
7 Barbora MatouškováBarbora Matoušková
AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov
05 06.13
9 Barbora SchubertováBarbora Schubertová
AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov
05 05.54
1 Hristiana AtanasováHristiana Atanasová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
05 08.71
Celkem 6 závodníků

Vrh koulí 3kg - Ml. žákyně (Finále)

Finále A (so, 27.4.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
5 Barbora BaselováBarbora Baselová
AC Česká LípaAC Česká Lípa
06 07.06
7 Petra KozderkováPetra Kozderková
AC Česká LípaAC Česká Lípa
06 06.63
2 Michaela ČepelákováMichaela Čepeláková
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
06 08.55
3 Leona KoškováLeona Košková
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
06 07.80
1 Tereza LáchováTereza Láchová
JAC BrnoJAC Brno
06 09.41
11 Vendula HabováVendula Habová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
06 05.92
6 Karolína SvatáKarolína Svatá
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
06 06.78
Celkem 7 závodníků
Finále B (so, 27.4.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
3 Andrea TreglerováAndrea Treglerová
AC Česká LípaAC Česká Lípa
07 06.41
8 Pavla RychterováPavla Rychterová
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
07 04.70
Celkem 2 závodníků

Vrh koulí 4kg - Žáci

(so, 27.4.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Radek FišerRadek Fišer
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
04 10.90
2 Zdeněk FílaZdeněk Fíla
AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov
04 08.41
Celkem 2 závodníků

Vrh koulí 4kg - Ženy

(so, 27.4.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
2 Zdena JanouškováZdena Janoušková
AC Česká LípaAC Česká Lípa
82 10.25
Celkem 1 závodníků

Vrh koulí 5kg - Dorostenci

(so, 27.4.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
7 Ondřej StehlíkOndřej Stehlík
AC Česká LípaAC Česká Lípa
03 07.96
3 Petr StránskýPetr Stránský
AC Česká LípaAC Česká Lípa
03 12.26
1 František DoubekFrantišek Doubek
AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s.
02 14.03
5 Vojtěch DresslerVojtěch Dressler
AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s.
02 10.37
8 Petr HochmannPetr Hochmann
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
03 07.62
Celkem 5 závodníků

Vrh koulí 6kg - Junioři

(so, 27.4.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 David VrbataDavid Vrbata
AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s.
01 09.22
Celkem 1 závodníků

Vrh koulí 7,26kg - Muži

(so, 27.4.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
4 Jan RejhaJan Rejha
AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s.
99 09.11
Celkem 1 závodníků

Hod oštěpem 500g - Dorostenky

(so, 27.4.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Pavlína PrudíkováPavlína Prudíková
AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s.
02 34.83
4 Andrea FúskováAndrea Fúsková
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
03 25.68
Celkem 2 závodníků

Hod oštěpem 500g - Žákyně (Finále)

Finále A (so, 27.4.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
6 Kateřina JeništováKateřina Jeništová
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
04 15.66
5 Žaneta MoudráŽaneta Moudrá
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
04 23.40
7 Amálie PoštováAmálie Poštová
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
04 14.23
4 Kateřina SkálováKateřina Skálová
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
04 24.13
1 Lucie SchneiderováLucie Schneiderová
Atletický klub Krupka, z.s.Atletický klub Krupka, z.s.
04 36.12
2 Eliška MenčlováEliška Menčlová
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
04 32.70
Celkem 6 závodníků
Finále B (so, 27.4.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
4 Anita ŠibravováAnita Šibravová
AC Česká LípaAC Česká Lípa
05 20.14
6 Natálie LálišováNatálie Lálišová
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
05 17.53
1 Kateřina ŠlengrováKateřina Šlengrová
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
05 25.82
9 Karolína TlapákováKarolína Tlapáková
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
05 15.42
13 Barbora MatouškováBarbora Matoušková
AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov
05 12.50
11 Barbora SchubertováBarbora Schubertová
AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov
05 14.91
MS Tereza LáchováTereza Láchová
JAC BrnoJAC Brno
06 31.93
10 Kristýna HendrichováKristýna Hendrichová
TJ Desná, z.s.TJ Desná, z.s.
05 15.20
7 Klára ValentováKlára Valentová
TJ Desná, z.s.TJ Desná, z.s.
05 17.06
8 Hristiana AtanasováHristiana Atanasová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
05 15.99
2 Šárka PospíšilováŠárka Pospíšilová
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
05 24.71
Celkem 11 závodníků

Hod oštěpem 600g - Žáci (Finále)

Finále A (so, 27.4.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
2 Radek FišerRadek Fišer
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
04 38.29
3 Jan KrupaJan Krupa
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
04 28.82
4 Marek MoudrýMarek Moudrý
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
04 27.92
1 Miroslav ŠtrojsaMiroslav Štrojsa
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
04 42.21
Celkem 4 závodníků
Finále B (so, 27.4.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
3 Jakub VorlíčekJakub Vorlíček
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
05 29.31
1 Filip MachFilip Mach
AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov
05 36.93
4 Marek FejtekMarek Fejtek
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
05 20.96
Celkem 3 závodníků

Hod oštěpem 600g - Ženy

(so, 27.4.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Zdena JanouškováZdena Janoušková
AC Česká LípaAC Česká Lípa
82 36.20
Celkem 1 závodníků

Hod oštěpem 700g - Dorostenci

(so, 27.4.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
2 Petr StránskýPetr Stránský
AC Česká LípaAC Česká Lípa
03 46.14
1 František DoubekFrantišek Doubek
AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s.
02 53.11
3 Vojtěch DresslerVojtěch Dressler
AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s.
02 45.29
Celkem 3 závodníků

Hod oštěpem 800g - Muži

(so, 27.4.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jan RejhaJan Rejha
AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s.
99 39.68
2 Jan ReinJan Rein
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
63 38.14
Celkem 2 závodníků

Hod oštěpem 800g - Junioři

(so, 27.4.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Filip KaplanFilip Kaplan
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
01 61.44
Celkem 1 závodníků