Back

 / Čokoládová tretra - základní kolo Ostrava

Ostrava (30. 4. 2019)

60 m - Atletická minipřípravka-hoši (Běh)

Běh 01 (út, 30.4.2019 - 15:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip LinhartFilip Linhart 14 Ssk vitkoviceSsk vitkovice 6 14.80
2 Kryštof BeliančínKryštof Beliančín 14 OrlovaOrlova 4 15.94
3 Filip HolasFilip Holas 14 OstravaOstrava 3 17.64
4 Jakub GajdušekJakub Gajdušek 14 Ssk vitkoviceSsk vitkovice 5 18.99
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (út, 30.4.2019 - 15:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Otakar KulhánekOtakar Kulhánek 14 OstravaOstrava 6 12.97
2 Filip KučeraFilip Kučera 14 Ssk vitkoviceSsk vitkovice 3 14.73
3 Sebastian DziakSebastian Dziak 15 Ssk vitkoviceSsk vitkovice 4 15.82
4 Richard HaraštaRichard Harašta 15 OstravaOstrava 5 26.21
Celkem 4 závodníků

60 m - Atletická minipřípravka-dívky (Běh)

Běh (út, 30.4.2019 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nikola VaňkováNikola Vaňková 14 Atletika PorubaAtletika Poruba 2 16.49
2 Valerie SkupinováValerie Skupinová 14 Atletika PorubaAtletika Poruba 6 17.01
3 Simona PorubskáSimona Porubská 14 OstravaOstrava 3 18.37
4 Marie Anna MikeskovaMarie Anna Mikeskova 15 5 21.54
5 Dominika KozákováDominika Kozáková 16 OstravaOstrava 7 25.57
6 Sofie HaraštováSofie Haraštová 18 OstravaOstrava 4 29.90
Celkem 6 závodníků

100 m - Atletická minipřípravka-hoši (Běh)

Běh 01 (út, 30.4.2019 - 15:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matyáš HradeckýMatyáš Hradecký 13 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 6 18.74
2 Tomáš GoldTomáš Gold 12 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5 19.50
3 Tomáš OžanaTomáš Ožana 12 ATLETICKÝ KLUB SSK VÍTKOVICEATLETICKÝ KLUB SSK VÍTKOVICE 2 19.93
4 Lukáš GoldLukáš Gold 12 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3 20.94
5 Jindřich DědochJindřich Dědoch 13 Atletika PorubaAtletika Poruba 4 21.82
6 Štěpán TrilecŠtěpán Trilec 12 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 7 22.26
7 Patrick TřešňákPatrick Třešňák 12 OstravaOstrava 8 22.46
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (út, 30.4.2019 - 15:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petr UrbanPetr Urban 12 Atletika PorubaAtletika Poruba 7 19.02
2 Kristián KučeraKristián Kučera 12 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 6 19.11
3 Patrick CecavaPatrick Cecava 12 TJ Slezan Frýdek MistekTJ Slezan Frýdek Mistek 4 19.87
4 Daniel PaukDaniel Pauk 13 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2 20.46
5 Jiří HENZLJiří HENZL 13 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5 21.70
6 Janis JanakosJanis Janakos 13 OstravaOstrava 3 26.66
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (út, 30.4.2019 - 15:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch TrnavskýVojtěch Trnavský 12 Ssk vitkoviceSsk vitkovice 7 17.85
2 Albert RákosAlbert Rákos 13 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3 19.70
3 Jan Simon ŠevčíkJan Simon Ševčík 12 Atletika PorubaAtletika Poruba 2 19.95
4 Václav SkořupaVáclav Skořupa 13 Mamka&TaťkaMamka&Taťka 6 25.20
5 Matouš NiemiecMatouš Niemiec 13 OstravaOstrava 5 29.06
6 Jakub ČervenkaJakub Červenka 13 OstravaOstrava 4 30.51
Celkem 6 závodníků

100 m - Atletická minipřípravka-dívky (Běh)

Běh 01 (út, 30.4.2019 - 15:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ellen KozakováEllen Kozaková 12 Atletika PorubaAtletika Poruba 6 18.61
2 Lea AdamovskáLea Adamovská 12 Atletika PorubaAtletika Poruba 5 19.90
3 Adéla AdamovskáAdéla Adamovská 12 Atletika PorubaAtletika Poruba 4 20.33
4 Vanessa LachováVanessa Lachová 12 Atletika PorubaAtletika Poruba 2 20.37
5 Patricie SkupinováPatricie Skupinová 12 Atletika PorubaAtletika Poruba 7 21.03
6 Julie HaraštováJulie Haraštová 12 HošťálkoviceHošťálkovice 3 21.98
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (út, 30.4.2019 - 15:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Amálie BockováAmálie Bocková 12 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 4 19.82
2 Natálie VaňkováNatálie Vaňková 12 Atletika PorubaAtletika Poruba 7 20.32
3 Miriam NěmcováMiriam Němcová 13 Atletika PorubaAtletika Poruba 3 22.19
4 Elen TykvováElen Tykvová 13 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 8 23.29
5 Natálie LepiářováNatálie Lepiářová 13 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 23.48
6 Nina PorubskáNina Porubská 12 OstravaOstrava 6 23.63
7 Anna StrykováAnna Stryková 13 Ssk vitkoviceSsk vitkovice 2 27.14
Celkem 7 závodníků

200 m - Atletická minipřípravka-hoši (Běh)

Běh 01 (út, 30.4.2019 - 16:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michal MrovecMichal Mrovec 10 AO KobeřiceAO Kobeřice 2 33.00
2 Daniel TvrdýDaniel Tvrdý 10 Atletika PorubaAtletika Poruba 7 34.50
3 Petr GajdušekPetr Gajdušek 11 ATLETICKÝ KLUB SSK VÍTKOVICEATLETICKÝ KLUB SSK VÍTKOVICE 5 38.57
4 Jan GrossmannJan Grossmann 11 Atletika PorubaAtletika Poruba 3 42.16
5 David JasiokDavid Jasiok 11 Trek1324Trek1324 6 44.99
6 Teodor BalharTeodor Balhar 11 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 4 45.05
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (út, 30.4.2019 - 16:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Milan NožičkaMilan Nožička 10 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 4 33.89
2 David VančákDavid Vančák 11 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2 38.06
3 Matěj SkořupaMatěj Skořupa 10 Atletika PorubaAtletika Poruba 3 38.92
4 Marek ŽivotskýMarek Životský 11 Atletika PorubaAtletika Poruba 7 38.99
5 Prokop RákosProkop Rákos 10 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5 41.83
6 Daniel TobolaDaniel Tobola 11 OstravaOstrava 6 43.05
Celkem 6 závodníků

200 m - Atletická minipřípravka-dívky (Běh)

Běh 01 (út, 30.4.2019 - 16:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Valérie KrálováValérie Králová 10 Atletika PorubaAtletika Poruba 6 34.58
2 Barbora ProkopováBarbora Prokopová 10 Atletika PorubaAtletika Poruba 7 35.63
3 Veronika PospíšilováVeronika Pospíšilová 10 Atletika PorubaAtletika Poruba 2 36.78
4 Julie JurgováJulie Jurgová 10 Atletika PorubaAtletika Poruba 3 36.93
5 Veronika SlížováVeronika Slížová 10 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 8 39.05
6 Alice BednaříkováAlice Bednaříková 11 Atletika VítkoviceAtletika Vítkovice 4 44.85
7 Bára JanečkováBára Janečková 11 Atletika PorubaAtletika Poruba 5 49.52
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (út, 30.4.2019 - 16:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška GieckováEliška Giecková 10 OstravaOstrava 4 34.85
2 Sofie PruskovaSofie Pruskova 10 Atletika človicekAtletika človicek 7 35.66
3 Klára HandlováKlára Handlová 11 Atletika PorubaAtletika Poruba 3 37.11
4 Karolína GolkováKarolína Golková 10 SK VítkoviceSK Vítkovice 5 37.13
5 Adél SzucsAdél Szucs 10 Atletika VítkoviceAtletika Vítkovice 8 37.86
6 Nela HasalováNela Hasalová 10 Atletika PorubaAtletika Poruba 6 38.30
7 Tereza LeváTereza Levá 11 Ssk vitkoviceSsk vitkovice 2 43.46
Celkem 7 závodníků
Běh 03 (út, 30.4.2019 - 16:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina SalvováKateřina Salvová 10 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 6 34.23
2 Ema SmolkováEma Smolková 10 Ssk vitkoviceSsk vitkovice 2 39.78
3 Aneta NiemiecAneta Niemiec 11 OstravaOstrava 5 42.46
4 Klára ŠtěpánkováKlára Štěpánková 11 OstravaOstrava 7 43.30
5 Kristýna PruskováKristýna Prusková 11 atletická školka SSK Vítkoviceatletická školka SSK Vítkovice 3 45.72
6 Daniela MecováDaniela Mecová 11 Ssk vitkoviceSsk vitkovice 4 46.80
Celkem 6 závodníků

300 m - Atletická přípravka-hoši (Běh)

Běh 01 (út, 30.4.2019 - 17:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch FrydryšekVojtěch Frydryšek 08 vítkovice skvítkovice sk 5 54.29
2 David TykvaDavid Tykva 09 AtletikaporubaAtletikaporuba 2 55.01
3 Jan LinhartJan Linhart 09 Ssk vitkoviceSsk vitkovice 3 57.63
4 Martin BednaříkMartin Bednařík 09 Atletika VítkoviceAtletika Vítkovice 4 59.48
5 Marek PaukMarek Pauk 09 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 6 64.36
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (út, 30.4.2019 - 17:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan ŠtafaJan Štafa 08 Atletika - PorubaAtletika - Poruba 6 53.19
2 Nicolo MohwaldNicolo Mohwald 08 OrlovaOrlova 4 55.17
3 Andreas PeschAndreas Pesch 08 ZŠ KlimkoviceZŠ Klimkovice 3 56.04
4 Marek NiemiecMarek Niemiec 08 OstravaOstrava 5 57.84
Celkem 4 závodníků

300 m - Atletická přípravka-dívky (Běh)

Běh 01 (út, 30.4.2019 - 17:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Markéta ŽivotskáMarkéta Životská 09 Atletika PorubaAtletika Poruba 2 56.61
2 Adéla PannováAdéla Pannová 08 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 6 57.45
3 Kateřina ČervenkováKateřina Červenková 08 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5 61.28
4 Nela MaléřováNela Maléřová 09 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3 65.11
5 Nela BialkováNela Bialková 09 Atletika PorubaAtletika Poruba 4 70.56
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (út, 30.4.2019 - 17:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristina BastováKristina Bastová 09 OstravaOstrava 4 52.59
2 Sofie ZádrapováSofie Zádrapová 08 Ask VítkoviceAsk Vítkovice 2 53.76
3 Veronika RulákováVeronika Ruláková 09 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 6 55.35
4 Natálie MichalczykováNatálie Michalczyková 09 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3 56.94
5 Tereza MaňkováTereza Maňková 08 Atletika PorubaAtletika Poruba 5 58.77
Celkem 5 závodníků

600 m - Atletická přípravka-hoši (Běh)

Běh (út, 30.4.2019 - 18:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Filip JarolímFilip Jarolím 07 Atletika PorubaAtletika Poruba 5 1:50.01
2 Jonáš BordovskýJonáš Bordovský 07 FC Odra PetřkoviceFC Odra Petřkovice 4 1:54.90
3 Max MrovecMax Mrovec 07 AO KobeřiceAO Kobeřice 6 1:57.00
4 Tomáš VolnýTomáš Volný 07 AK HošťálkoviceAK Hošťálkovice 7 1:58.09
5 Matej MartinkevicMatej Martinkevic 06 Atletika PorubaAtletika Poruba 3 1:58.97
6 Martin UrbanMartin Urban 07 Atletika PorubaAtletika Poruba 2 2:13.33
Celkem 6 závodníků

600 m - Atletická přípravka-dívky (Běh)

Běh (út, 30.4.2019 - 18:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Michaela PluskalováMichaela Pluskalová 07 Atletika PorubaAtletika Poruba 3 2:01.70
2 Laura KrálováLaura Králová 06 Atletika PorubaAtletika Poruba 5 2:07.27
3 Karolína ČervenkováKarolína Červenková 07 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 4 2:16.67
Celkem 3 závodníků