Back

 / II. kolo KPD mladšího žactva a KP jednotlivců Zlínského kraje

Zlín (15. 5. 2019)

60 m - Ml. žáci (středa, 15.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Šimon VaculaŠimon Vacula 061123 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 3 08.48 8.00
2 Marek ZimákMarek Zimák 070101 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5 08.48 8.00
3 Ondřej MikulíkOndřej Mikulík 060106 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 4 08.51 6.00
60 m - Ml. žáci (středa, 15.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Jiří FajkusJiří Fajkus 061002 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 5 08.92 2.00
2 Adam PetrlaAdam Petrla 070622 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 09.07 1.00
3 Ondřej NovákOndřej Novák 070727 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 09.20
60 m - Ml. žákyně (středa, 15.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Adriana PagáčováAdriana Pagáčová 070127 Atletický klub Zlín, z.s. AAtletický klub Zlín, z.s. A 3 09.24 4.00
2 Zuzana BokováZuzana Boková 060108 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 4 09.26 3.00
3 Michaela BelkováMichaela Belková 060116 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště AAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 6 09.27 2.00
60 m - Ml. žákyně (středa, 15.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Markéta PrášilováMarkéta Prášilová 070519 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště AAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 4 08.56 11.00
2 Lucie MišunováLucie Mišunová 080419 Atletický klub Zlín, z.s. AAtletický klub Zlín, z.s. A 5 08.63 9.00
3 Natálie SkopálkováNatálie Skopálková 060120 Atletický klub Zlín, z.s. AAtletický klub Zlín, z.s. A 3 08.64 8.00
300 m - Ml. žáci (středa, 15.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Matěj BokMatěj Bok 060108 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 4 47.67 9.00
2 Jan HejníkJan Hejník 070614 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 5 51.21 7.00
3 Filip KozubíkFilip Kozubík 061001 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 52.32 6.00
800 m - Ml. žáci (středa, 15.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Tomáš HolubTomáš Holub 061020 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 1 2:28.52 9.00
2 Michal KociánMichal Kocián 060529 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 2 2:32.44 7.00
3 Šimon KopunecŠimon Kopunec 070522 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 4 2:34.37 6.00
800 m - Ml. žákyně (středa, 15.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Vendula ValeriánováVendula Valeriánová 060121 Atletický klub Zlín, z.s. AAtletický klub Zlín, z.s. A 2 2:35.81 11.00
2 Tereza FuskováTereza Fusková 061109 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště AAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 1 2:36.60 9.00
3 Tereza PetrošováTereza Petrošová 070303 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 4 2:40.82 8.00
60 m překážek - Ml. žáci (středa, 15.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Petr GregušPetr Greguš 060627 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 5 10.31 9.00
2 Lukáš ZbořilLukáš Zbořil 060406 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 10.71 7.00
3 Filippos DimitriadisFilippos Dimitriadis 061013 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 6 10.99 6.00
60 m překážek - Ml. žáci (středa, 15.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Jan ŠpanělJan Španěl 060510 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 5 11.55 2.00
2 Adam PetrlaAdam Petrla 070622 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 11.71 1.00
3 Vojtěch PolehňaVojtěch Polehňa 070207 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 6 12.32
60 m překážek - Ml. žákyně (středa, 15.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Adéla HanákováAdéla Hanáková 061129 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 5 10.31 11.00
2 Natálie SkopálkováNatálie Skopálková 060120 Atletický klub Zlín, z.s. AAtletický klub Zlín, z.s. A 4 10.59 9.00
3 Kateřina ĎulákováKateřina Ďuláková 060210 Atletický klub Zlín, z.s. AAtletický klub Zlín, z.s. A 3 11.30 8.00
60 m překážek - Ml. žákyně (středa, 15.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Zuzana ZelíkováZuzana Zelíková 061226 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 11.61 4.00
2 Kateřina SamohýlováKateřina Samohýlová 070428 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5 11.62 3.00
3 Veronika SedlářováVeronika Sedlářová 060906 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 6 11.63 2.00
4 x 60 m - Ml. žáci (středa, 15.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Kopunec, Mezulianik, Sukaný, Vacula Kopunec, Mezulianik, Sukaný, Vacula AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 5 34.67 9.00
2 Vítek, Šmýd, Pavlíček, Zimák Vítek, Šmýd, Pavlíček, Zimák TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2 36.23 7.00
3 Greguš, Daněk, Hejník, Pořízka Greguš, Daněk, Hejník, Pořízka Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 4 36.83 6.00