Back

 / 1. kolo KPD mužů a žen

Jablonec nad Nisou (19. 5. 2019)

Skok vysoký - Muži (neděle, 19.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Jakub JandaJakub Janda 890307 AC Česká LípaAC Česká Lípa 1.85 11.00
2 Petr ŠimonPetr Šimon 960928 SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s.SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s. 1.80 9.00
3 Jan EdererJan Ederer 010413 AC Česká LípaAC Česká Lípa 1.80 8.00
Skok vysoký - Ženy (neděle, 19.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Vendula BílkováVendula Bílková 020925 SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s.SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s. 1.56 11.00
2 Michaela BednářováMichaela Bednářová 980101 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 1.53 9.00
3 Zuzana MindlováZuzana Mindlová 040206 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 1.50 8.00
Skok o tyči - Muži (neděle, 19.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Patrik StupkaPatrik Stupka 961218 AC Česká LípaAC Česká Lípa 4.00 11.00
2 Zbyněk KovalevZbyněk Kovalev 970210 SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s.SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s. 3.60 9.00
3 Antonín HadingerAntonín Hadinger 511216 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3.30 8.00
Skok o tyči - Ženy (neděle, 19.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
2 Karolína TlapákováKarolína Tlapáková 051031 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 2.30 11.00
3 Sabina KrákorováSabina Krákorová 010220 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 2.20 9.00
Skok daleký - Muži (neděle, 19.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Jakub JandaJakub Janda 890307 AC Česká LípaAC Česká Lípa 6.52 11.00
2 Petr ŠimonPetr Šimon 960928 SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s.SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s. 6.09 9.00
3 Vojtěch DresslerVojtěch Dressler 021219 AC Česká LípaAC Česká Lípa 6.03 8.00
Skok daleký - Ženy (neděle, 19.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Natálie KottováNatálie Kottová 040214 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5.00 11.00
2 Zuzana KovářováZuzana Kovářová 040819 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4.90 9.00
3 Sára ČihulováSára Čihulová 030204 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4.81 8.00
Trojskok - Muži (neděle, 19.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Petr ŠimonPetr Šimon 960928 SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s.SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s. 11.68 11.00
2 Martin FedorMartin Fedor 860617 AK Lomnice nad Popelkou, z.s.AK Lomnice nad Popelkou, z.s. 11.66 9.00
3 Zbyněk KovalevZbyněk Kovalev 970210 SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s.SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s. 11.59 8.00
Trojskok - Ženy (neděle, 19.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Adéla SochorováAdéla Sochorová 051101 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 10.85 11.00
2 Natálie JakobiNatálie Jakobi 001112 SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s.SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s. 09.76 9.00
3 Kateřina KlímováKateřina Klímová 010421 AC Česká LípaAC Česká Lípa 09.69 8.00
Vrh koulí 4kg - Ženy (neděle, 19.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Veronika SüssnerováVeronika Süssnerová 940518 AC Česká LípaAC Česká Lípa 10.99 11.00
2 Lucie KopřivováLucie Kopřivová 860728 SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s.SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s. 10.95 9.00
3 Barbora UngermannováBarbora Ungermannová 850518 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 10.31 8.00
Vrh koulí 7,26kg - Muži (neděle, 19.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Miroslav ŠpačekMiroslav Špaček 940803 AC Česká LípaAC Česká Lípa 11.57 11.00
2 Jan EfflerJan Effler 001023 AC Česká LípaAC Česká Lípa 11.52 9.00
3 Jan SvobodaJan Svoboda 010829 SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s.SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s. 11.19 8.00
Hod diskem 1kg - Ženy (neděle, 19.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Veronika SüssnerováVeronika Süssnerová 940518 AC Česká LípaAC Česká Lípa 41.44 11.00
2 Kristýna ČechlovskáKristýna Čechlovská 980626 AC Česká LípaAC Česká Lípa 40.06 9.00
3 Kateřina KlausováKateřina Klausová 890228 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 39.91 8.00
Hod diskem 2kg - Muži (neděle, 19.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Jiří MaturaJiří Matura 670825 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 35.12 11.00
2 Martin HeinlMartin Heinl 730623 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 34.85 9.00
3 Pavel TaibrPavel Taibr 560813 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 33.48 8.00
Hod kladivem 4kg - Ženy (neděle, 19.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Kristýna ČechlovskáKristýna Čechlovská 980626 AC Česká LípaAC Česká Lípa 45.26 11.00
2 Nikola HorákováNikola Horáková 990115 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 43.43 9.00
3 Barbora UngermannováBarbora Ungermannová 850518 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 38.75 8.00
Hod kladivem 5kg - Dorostenci (neděle, 19.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
Hod kladivem 7,26kg - Muži (neděle, 19.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Martin HeinlMartin Heinl 730623 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 42.03 11.00
2 Jiří MaturaJiří Matura 670825 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 39.00 9.00
3 Petr ZelinkaPetr Zelinka 680409 AK Lomnice nad Popelkou, z.s.AK Lomnice nad Popelkou, z.s. 29.27 8.00
Hod oštěpem 600g - Ženy (neděle, 19.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Veronika SüssnerováVeronika Süssnerová 940518 AC Česká LípaAC Česká Lípa 43.60 11.00
2 Kristýna ČechlovskáKristýna Čechlovská 980626 AC Česká LípaAC Česká Lípa 39.62 9.00
3 Barbora BělkováBarbora Bělková 870926 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 39.27 8.00
Hod oštěpem 800g - Muži (neděle, 19.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Jakub JandaJakub Janda 890307 AC Česká LípaAC Česká Lípa 51.51 11.00
2 Vojtěch DresslerVojtěch Dressler 021219 AC Česká LípaAC Česká Lípa 45.47 9.00
3 Petr ŘezníčekPetr Řezníček 830312 AK Lomnice nad Popelkou, z.s.AK Lomnice nad Popelkou, z.s. 41.91 8.00