Back

 / Republikové finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou

Plzeň (11. 6. 2019)

Skok vysoký - Žáci (úterý, 11.6.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Richard ŠenkRichard Šenk 040414 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 1.84 661.00
2 Šimon HospodkaŠimon Hospodka 031127 ZŠ Mírová Ústí nad LabemZŠ Mírová Ústí nad Labem 1.80 627.00
3 Daniel FabikovičDaniel Fabikovič 040823 Základní škola Břeclav, Slovácká 40Základní škola Břeclav, Slo... 1.76 593.00
Skok vysoký - Ml. žáci (úterý, 11.6.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 David KožíšekDavid Kožíšek 050312 6. ZŠ Mladá Boleslav6. ZŠ Mladá Boleslav 1.82 644.00
2 Alex HurinaAlex Hurina 061009 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 1.66 512.00
3 Michal HrabovskýMichal Hrabovský 051014 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 1.58 449.00
Skok vysoký - Žákyně (úterý, 11.6.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Klára ToováKlára Toová 041118 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 1.65 795.00
2 Veronika JakusidisováVeronika Jakusidisová 050205 ZŠ Blansko, Erbenova 13ZŠ Blansko, Erbenova 13 1.61 747.00
3 Simona RučováSimona Ručová 040409 ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590 1.61 747.00
Skok vysoký - Ml. žákyně (úterý, 11.6.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Nicole KrutilováNicole Krutilová 070210 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400 1.52 644.00
2 Tereza FaltýnkováTereza Faltýnková 050501 ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova NeratoviceZŠ Ing.M.Plesingera-Božinov... 1.48 599.00
3 Apolena ŠvábíkováApolena Švábíková 190607 ZŠ Jitřní s RvTVZŠ Jitřní s RvTV 1.48 599.00
Skok daleký - Žáci (úterý, 11.6.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Pavel HalátekPavel Halátek 040123 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 6.50 697.00
2 Vít HlavenkaVít Hlavenka 030923 Základní škola Břeclav, Slovácká 40Základní škola Břeclav, Slo... 6.40 675.00
3 Thai Bao TranThai Bao Tran 040511 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400 5.76 535.00
Skok daleký - Ml. žáci (úterý, 11.6.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Šimon PekařŠimon Pekař 050408 ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 5.78 540.00
2 Matěj HorákMatěj Horák 050704 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400 5.30 441.00
3 Maxim TeslíkMaxim Teslík 050906 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 5.24 429.00
Skok daleký - Žákyně (úterý, 11.6.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Valentýna HomolkováValentýna Homolková 040301 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 5.60 729.00
2 Jana PoláškováJana Polášková 040126 ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 5.55 715.00
3 Ema FeilhauerováEma Feilhauerová 050424 ZŠ Emila Zátopka, KopřivniceZŠ Emila Zátopka, Kopřivnice 5.42 677.00
Skok daleký - Ml. žákyně (úterý, 11.6.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Tereza KauckáTereza Kaucká 051210 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400 5.21 617.00
2 Tereza FaltýnkováTereza Faltýnková 050501 ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova NeratoviceZŠ Ing.M.Plesingera-Božinov... 4.84 516.00
3 Karolína JarošováKarolína Jarošová 190607 ZŠ Jitřní s RvTVZŠ Jitřní s RvTV 4.82 511.00
Vrh koulí 3kg - Žákyně (úterý, 11.6.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Viktorie StaškováViktorie Stašková 050708 ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 11.80 648.00
2 Eva CaldrováEva Caldrová 190607 ZŠ Jitřní s RvTVZŠ Jitřní s RvTV 11.40 621.00
3 Zita ČížkováZita Čížková 040718 ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590 10.71 576.00
Vrh koulí 4kg - Žáci (úterý, 11.6.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Marek ŠtrymplMarek Štrympl 030315 ZŠ Mírová Ústí nad LabemZŠ Mírová Ústí nad Labem 17.59 950.00
2 Ondřej VláčilOndřej Vláčil 040622 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 16.58 887.00
3 Daniel MatušíkDaniel Matušík 031002 ZŠ Jana Železného ProstějovZŠ Jana Železného Prostějov 15.06 793.00
Hod kriketovým míčkem - Ml. žáci (úterý, 11.6.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Adam ReslerAdam Resler 050103 ZŠ Pasířská JablonecZŠ Pasířská Jablonec 66.49 450.00
2 Lukáš JelínekLukáš Jelínek 050822 ZŠ Máj IZŠ Máj I 65.88 445.00
3 Sebastian StamidisSebastian Stamidis 050126 skola@zsmozartova.czskola@zsmozartova.cz 63.51 424.00
Hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně (úterý, 11.6.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Aneta RambouskováAneta Rambousková 060710 ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590 58.95 593.00
2 Karolína JarošováKarolína Jarošová 190607 ZŠ Jitřní s RvTVZŠ Jitřní s RvTV 51.39 497.00
3 Eliška StříbrskáEliška Stříbrská 051020 ZŠ Moskevská KladnoZŠ Moskevská Kladno 48.96 467.00