Back

 / Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Moravskoslezský, Kategorie III a IV

Tyršův stadión, Opava (27. 5. 2019)

60 m - Žáci (pondělí, 27.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Pavel HalátekPavel Halátek 040123 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 4 07.44 732.00
2 Vítězslav TampaVítězslav Tampa 040101 ZŠ Opava-KylešoviceZŠ Opava-Kylešovice 5 07.66 662.00
3 Jakub KnitlJakub Knitl 030101 ZŠ OtickáZŠ Otická 2 07.71 646.00
60 m - Žáci (pondělí, 27.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Martin PorembskiMartin Porembski 050225 ZŠ M. Kudeříkové HavířovZŠ M. Kudeříkové Havířov 8 07.73 640.00
2 Matěj DaněkMatěj Daněk 040323 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 4 07.85 604.00
3 Robin HendrychRobin Hendrych 040101 ZŠ Opava-KylešoviceZŠ Opava-Kylešovice 5 07.91 586.00
60 m - Žáci (pondělí, 27.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Tomáš HyblTomáš Hybl 040111 ZŠ M. Kudeříkové HavířovZŠ M. Kudeříkové Havířov 4 07.91 586.00
2 Vojtěch MilataVojtěch Milata 041221 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 6 08.06 542.00
3 Ondřej ChudjakOndřej Chudjak 041008 ZŠ FM, Pionýrů 400ZŠ FM, Pionýrů 400 3 08.09 534.00
60 m - Žáci (pondělí, 27.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Filip ČechFilip Čech 040101 ZŠ FM, Pionýrů 400ZŠ FM, Pionýrů 400 5 08.23 495.00
2 David BezručDavid Bezruč 030115 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 4 09.67 173.00
60 m - Ml. žáci (pondělí, 27.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Maxim TeslíkMaxim Teslík 050906 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 5 07.86 601.00
2 Matyáš ZachMatyáš Zach 060930 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 6 07.88 595.00
3 Lukáš KlausLukáš Klaus 050821 ZŠ Vrbno pod Pradědem, Školní 477ZŠ Vrbno pod Pradědem, Škol... 3 08.03 551.00
60 m - Ml. žáci (pondělí, 27.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Filip TomisFilip Tomis 050523 ZŠ a MŠ BystřiceZŠ a MŠ Bystřice 7 08.17 511.00
2 Vojtěch StypaVojtěch Stypa 060110 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 6 08.22 498.00
3 Marek HolešMarek Holeš 050127 ZŠ OtickáZŠ Otická 3 08.32 470.00
60 m - Ml. žáci (pondělí, 27.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Kamil HrbáčKamil Hrbáč 050510 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 4 08.31 473.00
2 Ondřej ŠimíkOndřej Šimík 060510 ZŠ a MŠ Frýdek-Místek, Jana Čapka 2555ZŠ a MŠ Frýdek-Místek, Jana... 8 08.56 408.00
3 Kryštof SuchoňKryštof Suchoň 050717 ZŠ Kopřivnice, ul. Alšova 1123ZŠ Kopřivnice, ul. Alšova 1123 5 08.58 403.00
60 m - Ml. žáci (pondělí, 27.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Ondřej ŠařecOndřej Šařec 060422 ZŠ Mládežnická HavířovZŠ Mládežnická Havířov 5 08.74 364.00
2 Vojtěch PetříkVojtěch Petřík 051022 ZŠ Mládežnická HavířovZŠ Mládežnická Havířov 4 08.82 345.00
3 Nikolas VizvaryNikolas Vizvary 060220 ZŠ Mládežnická HavířovZŠ Mládežnická Havířov 3 08.94 318.00
60 m - Žákyně (pondělí, 27.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Klára ToováKlára Toová 041118 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 4 07.94 867.00
2 Dominika FialováDominika Fialová 041220 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 5 08.22 782.00
3 Zina PindorováZina Pindorová 040223 ZŠ Dany a Emila Zátopkových TřinecZŠ Dany a Emila Zátopkových... 6 08.29 761.00
60 m - Žákyně (pondělí, 27.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Nina VálkováNina Válková 050707 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 6 08.58 678.00
2= Tereza WittasskováTereza Wittassková 040505 ZŠ Vrchní, OpavaZŠ Vrchní, Opava 3 08.68 651.00
2= Lucie BačováLucie Bačová 041122 ZŠ Emila Zátopka, KopřivniceZŠ Emila Zátopka, Kopřivnice 4 08.68 651.00
60 m - Žákyně (pondělí, 27.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Mercedes MatulováMercedes Matulová 040923 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 1 08.88 597.00
2 Klára NierostkováKlára Nierostková 030801 ZŠ Dany a Emila Zátopkových TřinecZŠ Dany a Emila Zátopkových... 3 08.95 579.00
3 Klára TomíčkováKlára Tomíčková 040131 ZŠ Rýmařov, Jelínkova 1ZŠ Rýmařov, Jelínkova 1 5 09.01 564.00
60 m - Ml. žákyně (pondělí, 27.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Iveta ČerníkováIveta Černíková 050503 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 4 08.20 788.00
2 Amálie ŠteyerováAmálie Šteyerová 050917 ZŠ OtickáZŠ Otická 5 08.48 706.00
3 Gabriela BřeznáGabriela Březná 050714 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 2 08.50 701.00
60 m - Ml. žákyně (pondělí, 27.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Ema VontrobováEma Vontrobová 060727 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 7 08.75 632.00
2 Tereza KemlováTereza Kemlová 060223 ZŠ Starý JičínZŠ Starý Jičín 3 08.80 618.00
3 Marie DlabajováMarie Dlabajová 060104 ZŠ Starý JičínZŠ Starý Jičín 4 08.88 597.00
60 m - Ml. žákyně (pondělí, 27.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Karolína KřížováKarolína Křížová 060829 ZŠ a MŠ Český Těšín Pod Zvonek, p. o.ZŠ a MŠ Český Těšín Pod Zvo... 8 09.01 564.00
2 Veronika JachnickáVeronika Jachnická 051202 ZŠ Dany a Emila Zátopkových TřinecZŠ Dany a Emila Zátopkových... 4 09.02 561.00
3 Vladimíra ČernínováVladimíra Černínová 051027 ZŠ Rýmařov, Jelínkova 1ZŠ Rýmařov, Jelínkova 1 5 09.30 492.00
600 m - Ml. žákyně (pondělí, 27.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Kateřina MendrekováKateřina Mendreková 060930 ZŠ a MŠ Český Těšín Pod Zvonek, p. o.ZŠ a MŠ Český Těšín Pod Zvo... 9 1:55.13 583.00
2 Lucie DrozdováLucie Drozdová 070111 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 2 1:59.56 515.00
3 Martina JankůMartina Janků 070110 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 8 2:00.28 505.00
600 m - Ml. žákyně (pondělí, 27.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Gabriela BřeznáGabriela Březná 050714 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 1 1:44.48 761.00
2 Magdaléna CetlováMagdaléna Cetlová 050308 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 2 1:45.80 738.00
3 Marie DlabajováMarie Dlabajová 060104 ZŠ Starý JičínZŠ Starý Jičín 14 1:48.66 688.00
800 m - Žákyně (pondělí, 27.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Ema FeilhauerováEma Feilhauerová 050424 ZŠ Emila Zátopka, KopřivniceZŠ Emila Zátopka, Kopřivnice 1 2:22.95 784.00
2 Sabina VantuchováSabina Vantuchová 040608 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 5 2:28.73 709.00
3 Melanie SchneebergerMelanie Schneeberger 050603 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 4 2:29.95 694.00
800 m - Žákyně (pondělí, 27.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Zuzana CiencialováZuzana Ciencialová 040226 Masarykova základní škola NávsíMasarykova základní škola N... 6 2:42.08 549.00
2 Angelika HýblováAngelika Hýblová 040728 ZŠ M. Kudeříkové HavířovZŠ M. Kudeříkové Havířov 2 2:45.45 512.00
3 Anna KrajíčkováAnna Krajíčková 050118 ZŠ M. Kudeříkové HavířovZŠ M. Kudeříkové Havířov 1 2:51.37 449.00
1000 m - Ml. žáci (pondělí, 27.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Matyáš KrestaMatyáš Kresta 060531 ZŠ a MŠ Frýdek-Místek, Jana Čapka 2555ZŠ a MŠ Frýdek-Místek, Jana... 10 3:22.82 458.00
2 Petr VosmíkPetr Vosmík 050928 ZŠ dr.M.Horákové KopřivniceZŠ dr.M.Horákové Kopřivnice 1 3:23.23 455.00
3 Filip GnidaFilip Gnida 060510 ZŠ Mládežnická HavířovZŠ Mládežnická Havířov 8 3:33.01 377.00
1000 m - Ml. žáci (pondělí, 27.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Štěpán KavanŠtěpán Kavan 050830 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 4 3:06.65 601.00
2 Lukáš VyvialLukáš Vyvial 050113 ZŠ dr.M.Horákové KopřivniceZŠ dr.M.Horákové Kopřivnice 2 3:08.98 579.00
3 Jan CharvátekJan Charvátek 060115 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 1 3:13.69 536.00
1500 m - Žáci (pondělí, 27.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Jakub KnitlJakub Knitl 030101 ZŠ OtickáZŠ Otická 2 4:44.78 650.00
2 Ondřej KotásekOndřej Kotásek 040505 ZŠ FM, Pionýrů 400ZŠ FM, Pionýrů 400 4 4:45.86 644.00
3 Dalibor OttDalibor Ott 030725 ZŠ a MŠ Frenštát p. R., Tyršova 913ZŠ a MŠ Frenštát p. R., Tyr... 3 4:48.63 627.00
1500 m - Žáci (pondělí, 27.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Daniel TomekDaniel Tomek 030815 ZŠ M. Kudeříkové HavířovZŠ M. Kudeříkové Havířov 9 5:04.11 536.00
2 Vojtěch DudaVojtěch Duda 031230 ZŠ FM, Pionýrů 400ZŠ FM, Pionýrů 400 2 5:12.54 490.00
3 Tadeáš BinarTadeáš Binar 040101 ZŠ Opava-KylešoviceZŠ Opava-Kylešovice 1 5:14.74 478.00
4 x 60 m - Žáci (pondělí, 27.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Daněk, Glocman, Halátek, Solný Daněk, Glocman, Halátek, Solný ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 4 28.59 706.00
2 Hendrych, Thimel, Sochor, Tampa Hendrych, Thimel, Sochor, Tampa ZŠ Opava-KylešoviceZŠ Opava-Kylešovice 5 29.72 616.00
3 Skront, Knitl, Knitl, Pflegr Skront, Knitl, Knitl, Pflegr ZŠ OtickáZŠ Otická 3 29.88 604.00
4 x 60 m - Žáci (pondělí, 27.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Hrabina, Sázel, Kotlárik, Kovařík Hrabina, Sázel, Kotlárik, Kovařík ZŠ Jelínkova RýmařovZŠ Jelínkova Rýmařov 6 30.80 536.00
2 Hudec, Draxler, Bílý, Klimša Hudec, Draxler, Bílý, Klimša ZŠ M. Kudeříkové HavířovZŠ M. Kudeříkové Havířov 2 31.68 474.00
3 Skalička, Vláčil, Beneš, Gebauer Skalička, Vláčil, Beneš, Gebauer ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 4 31.79 466.00
4 x 60 m - Ml. žáci (pondělí, 27.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Raška, Štěpánek, Holub, Juřena Raška, Štěpánek, Holub, Juřena ZŠ Kopřivnice, ul. Alšova 1123ZŠ Kopřivnice, ul. Alšova 1123 7 33.29 370.00
2 Vizvary, Šařec, Sloboda, Petřík Vizvary, Šařec, Sloboda, Petřík ZŠ Mládežnická HavířovZŠ Mládežnická Havířov 5 33.36 365.00
3 Rajčan, Kudela, Kramoliš, Hejduk Rajčan, Kudela, Kramoliš, Hejduk ZŠ OtickáZŠ Otická 6 33.41 362.00
4 x 60 m - Ml. žáci (pondělí, 27.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Charvátek, Martinkevič, Zach, Teslík Charvátek, Martinkevič, Zach, Teslík ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 4 30.41 564.00
2 Dubec, Hanzelka, Babinec, Bystroň Dubec, Hanzelka, Babinec, Bystroň ZŠ dr.M.Horákové KopřivniceZŠ dr.M.Horákové Kopřivnice 5 31.03 519.00
3 Stypa, Ozaniak, Kavan, Hrbáč Stypa, Ozaniak, Kavan, Hrbáč ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 3 31.23 505.00
4 x 60 m - Žákyně (pondělí, 27.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Vantuchová, Toová, Fialová, Válková Vantuchová, Toová, Fialová, Válková ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 5 30.81 825.00
2 Tkáčová, Bačová, Soukalová, Feilhauerová Tkáčová, Bačová, Soukalová, Feilhauerová ZŠ Emila Zátopka, KopřivniceZŠ Emila Zátopka, Kopřivnice 6 31.84 748.00
3 Strnadel, Víchová, Bartošová, Herudková Strnadel, Víchová, Bartošová, Herudková ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 4 32.20 721.00
4 x 60 m - Žákyně (pondělí, 27.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Petrová, Zdražilová, Bártová, Válková Petrová, Zdražilová, Bártová, Válková ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 5 32.10 729.00
2 Luzarová, Matulová, Navrátilová, Klechová Luzarová, Matulová, Navrátilová, Klechová ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 4 33.59 624.00
3 Dubová, Strakošová, Petričová, Rečková Dubová, Strakošová, Petričová, Rečková ZŠ Emila Zátopka, KopřivniceZŠ Emila Zátopka, Kopřivnice 6 34.56 560.00
4 x 60 m - Ml. žákyně (pondělí, 27.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Mendreková, Pelánková, Křížová, Belásová Mendreková, Pelánková, Křížová, Belásová ZŠ a MŠ Český Těšín Pod Zvonek, p. o.ZŠ a MŠ Český Těšín Pod Zvo... 4 35.23 517.00
2= Cetlová, Vocetková, Slaninová, Holasová Cetlová, Vocetková, Slaninová, Holasová ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 5 35.67 490.00
2= Křížková, Hubová, Varyšová, Losertová Křížková, Hubová, Varyšová, Losertová ZŠ Starý JičínZŠ Starý Jičín 6 35.67 490.00
4 x 60 m - Ml. žákyně (pondělí, 27.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Šteyerová, Kokešová, Králová, Matýsková Šteyerová, Kokešová, Králová, Matýsková ZŠ OtickáZŠ Otická 5 32.44 704.00
2 Svobodová, Vontrobová, Černíková, Esslerová Svobodová, Vontrobová, Černíková, Esslerová ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 4 32.56 695.00
3 Březná, Gleňová, Grůberová, Pluskalová Březná, Gleňová, Grůberová, Pluskalová ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 6 32.57 695.00