Back

 / Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Moravskoslezský, Kategorie III a IV

Tyršův stadión, Opava (27. 5. 2019)

Skok vysoký - Žáci (pondělí, 27.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Vojta RadošVojta Radoš 031215 ZŠ OtickáZŠ Otická 1.76 593.00
2 Jan BaranJan Baran 030722 ZŠ Jelínkova RýmařovZŠ Jelínkova Rýmařov 1.68 528.00
3 Ondřej VláčilOndřej Vláčil 040622 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 1.68 528.00
Skok vysoký - Ml. žáci (pondělí, 27.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Alex HurinaAlex Hurina 061009 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 1.63 488.00
2 Michal HrabovskýMichal Hrabovský 051014 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 1.63 488.00
3 Eda MyšákEda Myšák 050304 ZŠ OtickáZŠ Otická 1.59 457.00
Skok vysoký - Žákyně (pondělí, 27.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Klára ToováKlára Toová 041118 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 1.59 724.00
2 Tereza WittasskováTereza Wittassková 040505 ZŠ Vrchní, OpavaZŠ Vrchní, Opava 1.55 678.00
3 Alžběta RečkováAlžběta Rečková 031212 ZŠ Emila Zátopka, KopřivniceZŠ Emila Zátopka, Kopřivnice 1.55 678.00
Skok vysoký - Ml. žákyně (pondělí, 27.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Tereza MatýskováTereza Matýsková 050615 ZŠ OtickáZŠ Otická 1.54 666.00
2 Barbora HolasováBarbora Holasová 060822 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 1.50 621.00
3 VERONIKA SCHLISCHKOVÁVERONIKA SCHLISCHKOVÁ 050218 Základní škola a mateřská škola KobeřiceZákladní škola a mateřská š... 1.46 577.00
Skok daleký - Žáci (pondělí, 27.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Pavel HalátekPavel Halátek 040123 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 7.02 818.00
2 Michal GlocmanMichal Glocman 040427 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 5.68 519.00
3 Martin SolnýMartin Solný 190519 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 5.57 496.00
Skok daleký - Ml. žáci (pondělí, 27.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Jan DubecJan Dubec 050729 ZŠ dr.M.Horákové KopřivniceZŠ dr.M.Horákové Kopřivnice 5.20 421.00
2 Tomáš JanákTomáš Janák 050515 ZŠ dr.M.Horákové KopřivniceZŠ dr.M.Horákové Kopřivnice 5.16 413.00
3 Marek HolešMarek Holeš 050127 ZŠ OtickáZŠ Otická 5.11 404.00
Skok daleký - Žákyně (pondělí, 27.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Ema FeilhauerováEma Feilhauerová 050424 ZŠ Emila Zátopka, KopřivniceZŠ Emila Zátopka, Kopřivnice 5.48 694.00
2 Adéla TkáčováAdéla Tkáčová 050311 ZŠ Emila Zátopka, KopřivniceZŠ Emila Zátopka, Kopřivnice 5.12 592.00
3 Zina PindorováZina Pindorová 040223 ZŠ Dany a Emila Zátopkových TřinecZŠ Dany a Emila Zátopkových... 5.06 576.00
Skok daleký - Ml. žákyně (pondělí, 27.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Iveta ČerníkováIveta Černíková 050503 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 4.79 503.00
2 Veronika KokešováVeronika Kokešová 051203 ZŠ OtickáZŠ Otická 4.78 500.00
3 Veronika ŠvehlováVeronika Švehlová 050910 ZŠ Rýmařov, Jelínkova 1ZŠ Rýmařov, Jelínkova 1 4.59 451.00
Vrh koulí 3kg - Žákyně (pondělí, 27.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Hana SoukalováHana Soukalová 040726 ZŠ Emila Zátopka, KopřivniceZŠ Emila Zátopka, Kopřivnice 10.57 567.00
2 Eliška TylšarováEliška Tylšarová 040604 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 10.38 554.00
3 Valérie LuzarováValérie Luzarová 031015 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 10.28 548.00
Vrh koulí 4kg - Žáci (pondělí, 27.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Ondřej VláčilOndřej Vláčil 040622 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 15.45 817.00
2 Martin VajdaMartin Vajda 040101 ZŠ Opava-KylešoviceZŠ Opava-Kylešovice 13.75 713.00
3 Alex KiszaAlex Kisza 031105 ZŠ M. Kudeříkové HavířovZŠ M. Kudeříkové Havířov 12.43 633.00
Hod kriketovým míčkem - Ml. žáci (pondělí, 27.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Vladimír HlávkaVladimír Hlávka 060214 ZŠ Vrbno pod Pradědem, Školní 477ZŠ Vrbno pod Pradědem, Škol... 58.77 383.00
2 Matyáš ZachMatyáš Zach 060930 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 58.58 381.00
3 Alex HurinaAlex Hurina 061009 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 58.23 378.00
Hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně (pondělí, 27.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Zuzana HrňováZuzana Hrňová 050203 ZŠ Starý JičínZŠ Starý Jičín 52.79 515.00
2 Emma VocetkováEmma Vocetková 050427 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 50.36 484.00
3 Markéta PelánkováMarkéta Pelánková 050329 ZŠ a MŠ Český Těšín Pod Zvonek, p. o.ZŠ a MŠ Český Těšín Pod Zvo... 50.23 482.00