Back

 / Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Moravskoslezský, Kategorie III a IV

Tyršův stadión, Opava (27. 5. 2019)

Body - závodníci

# Jméno Roč. Oddíl Body
1 Toová, Klára 04 ZŠ Porubská 832 1591,00
2 Halátek, Pavel 04 ZŠ Opava, Englišova 82 1550,00
3 Feilhauerová, Ema 05 ZŠ Emila Zátopka, Kopřivnice 1478,00
4 Březná, Gabriela 05 ZŠ Porubská 832 1462,00
5 Vláčil, Ondřej 04 ZŠ Opava, Englišova 82 1345,00
6 Pindorová, Zina 04 ZŠ Dany a Emila Zátopkových Třinec 1337,00
7 Wittassková, Tereza 04 ZŠ Vrchní, Opava 1329,00
8 Schneeberger, Melanie 05 ZŠ Porubská 832 1326,00
9 Šteyerová, Amálie 05 ZŠ Otická 1323,00
10 Knitl, Jakub 03 ZŠ Otická 1296,00
11 Černíková, Iveta 05 ZŠ Opava, Englišova 82 1291,00
12 Fialová, Dominika 04 ZŠ Porubská 832 1290,00
13 Dlabajová, Marie 06 ZŠ Starý Jičín 1285,00
14 Vantuchová, Sabina 04 ZŠ Porubská 832 1266,00
15 Soukalová, Hana 04 ZŠ Emila Zátopka, Kopřivnice 1254,00
16 Kuráňová, Veronika 05 ZŠ M. Kudeříkové Havířov 1239,00
17 Matýsková, Tereza 05 ZŠ Otická 1210,00
18 Tkáčová, Adéla 05 ZŠ Emila Zátopka, Kopřivnice 1180,00
19 Víchová, Michaela 03 ZŠ Opava, Englišova 82 1158,00
20 Kulichová, Klaudie 04 Masarykova základní škola Návsí 1157,00
21 Bačová, Lucie 04 ZŠ Emila Zátopka, Kopřivnice 1151,00
22 Tampa, Vítězslav 04 ZŠ Opava-Kylešovice 1133,00
23 Glocman, Michal 04 ZŠ Opava, Englišova 82 1117,00
24 Grabiášová, Adéla 03 ZŠ Vrchní, Opava 1114,00
25 Kokešová, Veronika 05 ZŠ Otická 1103,00
26 Porembski, Martin 05 ZŠ M. Kudeříkové Havířov 1083,00
27 Matulová, Mercedes 04 ZŠ Opava, Englišova 82 1074,00
28 Rybková, Vendula 04 ZŠ Dany a Emila Zátopkových Třinec 1072,00
29 Rečková, Alžběta 03 ZŠ Emila Zátopka, Kopřivnice 1068,00
30 Ciencialová, Zuzana 04 Masarykova základní škola Návsí 1051,00
31 Hradil, Roman 03 ZŠ Jelínkova Rýmařov 1045,00
32 Žlebek, Ladislav 03 ZŠ a MŠ Frenštát p. R., Tyršova 913 1035,00
33 Jablončík, Jan 03 ZŠ Jelínkova Rýmařov 1033,00
34 Kemlová, Tereza 06 ZŠ Starý Jičín 1027,00
35 BĚLÁKOVÁ, EVA 07 Základní škola a mateřská škola Kobeřice 1023,00
36 Herudková, Hana 04 ZŠ Opava, Englišova 82 1019,00
37 Vontrobová, Ema 06 ZŠ Opava, Englišova 82 1018,00
38 Horňáčková, Kateřina 04 ZŠ Rýmařov, Jelínkova 1 1015,00
39 Krömer, Matěj 04 ZŠ Opava-Kylešovice 1012,00
40 Hendrych, Robin 04 ZŠ Opava-Kylešovice 1003,00
41 Tomek, Daniel 03 ZŠ M. Kudeříkové Havířov 1000,00
42 Hrabina, Ondřej 04 ZŠ Jelínkova Rýmařov 999,00
43 Teslík, Maxim 05 ZŠ Porubská 832 999,00
44 Adámková, Eva 04 Masarykova základní škola Návsí 994,00
45 HALFAROVÁ, VILMA 06 Základní škola a mateřská škola Kobeřice 993,00
46 Solný, Martin 19 ZŠ Opava, Englišova 82 992,00
47 Čech, Filip 04 ZŠ FM, Pionýrů 400 991,00
48 Hybl, Tomáš 04 ZŠ M. Kudeříkové Havířov 991,00
49 Knapková, Karolína 05 ZŠ Rýmařov, Jelínkova 1 990,00
50 Švehlová, Veronika 05 ZŠ Rýmařov, Jelínkova 1 985,00
51 Kubesová, Klára 05 ZŠ Otická 977,00
52 Zach, Matyáš 06 ZŠ Porubská 832 976,00
53 Urbánek, Vojtěch 05 ZŠ Opava-Kylešovice 970,00
54 Svobodová, Tereza 06 ZŠ Opava, Englišova 82 970,00
55 Hýblová, Angelika 04 ZŠ M. Kudeříkové Havířov 968,00
56 SCHLISCHKOVÁ, VERONIKA 05 Základní škola a mateřská škola Kobeřice 963,00
57 Zdražilová, Denisa 04 ZŠ Porubská 832 961,00
58 Sikorová, Sabina 06 ZŠ Dany a Emila Zátopkových Třinec 961,00
59 Musial, Tomáš 04 ZŠ a MŠ Frenštát p. R., Tyršova 913 961,00
60 Gleňová, Vanessa 05 ZŠ Porubská 832 960,00
61 Mendreková, Kateřina 06 ZŠ a MŠ Český Těšín Pod Zvonek, p. o. 952,00
62 Dubec, Jan 05 ZŠ dr.M.Horákové Kopřivnice 949,00
63 Kovaříková, Eva 04 ZŠ Dany a Emila Zátopkových Třinec 948,00
64 Haratyk, Jan 03 ZŠ FM, Pionýrů 400 948,00
65 Hrbáčková, Elen 04 ZŠ M. Kudeříkové Havířov 947,00
66 Slaninová, Eliška 05 ZŠ Opava, Englišova 82 938,00
67 Nierostková, Klára 03 ZŠ Dany a Emila Zátopkových Třinec 935,00
68 Liška, Alexandr 04 ZŠ Porubská 832 930,00
69 Jachnická, Veronika 05 ZŠ Dany a Emila Zátopkových Třinec 930,00
70 Kavan, Štěpán 05 ZŠ Opava, Englišova 82 929,00
71 Duda, Vojtěch 03 ZŠ FM, Pionýrů 400 927,00
72 Štefek, David 04 ZŠ a MŠ Frenštát p. R., Tyršova 913 926,00
73 Milata, Vojtěch 04 ZŠ Porubská 832 926,00
74 Tomíčková, Klára 04 ZŠ Rýmařov, Jelínkova 1 923,00
75 Chudjak, Ondřej 04 ZŠ FM, Pionýrů 400 905,00
76 Kulišťák, Matěj 04 ZŠ a MŠ Frenštát p. R., Tyršova 913 902,00
77 Stypa, Vojtěch 06 ZŠ Opava, Englišova 82 894,00
78 Křížková, Vanda 06 ZŠ Starý Jičín 892,00
79 Radoš, Vojta 03 ZŠ Otická 890,00
80 Dostálová, Natálie 03 ZŠ Vrchní, Opava 889,00
81 Peňázová, Karolína 07 ZŠ Rýmařov, Jelínkova 1 883,00
82 Valášková, Lenka 04 ZŠ Rýmařov, Jelínkova 1 883,00
83 Janků, Martina 07 ZŠ Opava, Englišova 82 881,00
84 Bátla, Jan 04 ZŠ Jelínkova Rýmařov 877,00
85 Křížová, Karolína 06 ZŠ a MŠ Český Těšín Pod Zvonek, p. o. 876,00
86 Charvátek, Jan 06 ZŠ Porubská 832 874,00
87 Hrabovský, Michal 05 ZŠ Porubská 832 874,00
88 Holeš, Marek 05 ZŠ Otická 874,00
89 Babinec, Patrik 05 ZŠ dr.M.Horákové Kopřivnice 869,00
90 Hurina, Alex 06 ZŠ Porubská 832 866,00
91 Skalička, Vojtěch 03 ZŠ Opava, Englišova 82 865,00
92 Vyvial, Lukáš 05 ZŠ dr.M.Horákové Kopřivnice 862,00
93 Pflegr, Vít 03 ZŠ Otická 855,00
94 Draxler, Josef 03 ZŠ M. Kudeříkové Havířov 854,00
95 Hajka, Mojmír 03 ZŠ Otická 852,00
96 Thimel, Matyáš 04 ZŠ Opava-Kylešovice 847,00
97 Bury, Natálie 05 Masarykova základní škola Návsí 841,00
98 Myšák, Eda 05 ZŠ Otická 837,00
99 Klaus, Lukáš 05 ZŠ Vrbno pod Pradědem, Školní 477 836,00
100 Sochor, Adam 04 ZŠ Opava-Kylešovice 834,00
101 Nevřalová, Veronika 05 ZŠ Dany a Emila Zátopkových Třinec 826,00
102 Černínová, Vladimíra 05 ZŠ Rýmařov, Jelínkova 1 825,00
103 Křesťan, Jan 05 ZŠ Otická 824,00
104 Dubová, Tereza 04 ZŠ Emila Zátopka, Kopřivnice 824,00
105 Hořínková, Ivana 04 ZŠ Rýmařov, Jelínkova 1 821,00
106 Králová, Linda 06 ZŠ Otická 821,00
107 Rakowská, Barbora 03 ZŠ Dany a Emila Zátopkových Třinec 819,00
108 Vlach, Tadeáš 05 ZŠ Porubská 832 818,00
109 Ozaniak, Matěj 05 ZŠ Opava, Englišova 82 814,00
110 Tomis, Filip 05 ZŠ a MŠ Bystřice 810,00
111 Kiszová, Tereza 04 ZŠ M. Kudeříkové Havířov 808,00
112 Stodolová, Karolína 06 ZŠ Dany a Emila Zátopkových Třinec 808,00
113 Hudec, Daniel 04 ZŠ M. Kudeříkové Havířov 807,00
114 Knitl, Jan 03 ZŠ Otická 807,00
115 Galař, Carlos 05 ZŠ Vrbno pod Pradědem, Školní 477 802,00
116 Melčák, Matěj 06 ZŠ Kopřivnice, ul. Alšova 1123 795,00
117 Motyková, Markéta 05 ZŠ Dany a Emila Zátopkových Třinec 792,00
118 Heczko, Dominik 05 ZŠ a MŠ Bystřice 792,00
119 Borunský, Matěj 06 ZŠ Opava, Englišova 82 790,00
120 Endlicherová, Martina 03 ZŠ Rýmařov, Jelínkova 1 785,00
121 Tiburcio, Jesse 04 ZŠ a MŠ Frenštát p. R., Tyršova 913 785,00
122 Rittmann, Lukáš 03 ZŠ Otická 783,00
123 Raška, Vojtěch 06 ZŠ Kopřivnice, ul. Alšova 1123 778,00
124 Dubcová, Štěpánka 06 ZŠ Starý Jičín 777,00
125 Pelánková, Markéta 05 ZŠ a MŠ Český Těšín Pod Zvonek, p. o. 774,00
126 Hrbáč, Kamil 05 ZŠ Opava, Englišova 82 767,00
127 Lindauer, Martin 04 ZŠ Porubská 832 765,00
128 Hanzelka, Daniel 06 ZŠ Kopřivnice, ul. Alšova 1123 764,00
129 Suchoň, Kryštof 05 ZŠ Kopřivnice, ul. Alšova 1123 750,00
130 Legierská, Anna 07 ZŠ Dany a Emila Zátopkových Třinec 739,00
131 Pluskalová, Michaela 07 ZŠ Porubská 832 738,00
132 Cetlová, Magdaléna 05 ZŠ Opava, Englišova 82 738,00
133 Varyšová, Vendula 06 ZŠ Starý Jičín 734,00
134 Kresta, Matyáš 06 ZŠ a MŠ Frýdek-Místek, Jana Čapka 2555 728,00
135 Rajčan, Jakub 05 ZŠ Otická 713,00
136 Vajda, Martin 04 ZŠ Opava-Kylešovice 713,00
137 Zdražila, Jan 05 ZŠ Porubská 832 712,00
138 Drozdová, Lucie 07 ZŠ Porubská 832 709,00
139 Strnadel, Anna 05 ZŠ Opava, Englišova 82 709,00
140 Klimas, Jan 06 ZŠ a MŠ Frýdek-Místek, Jana Čapka 2555 708,00
141 Horká, Eliška 06 ZŠ Rýmařov, Jelínkova 1 708,00
142 Martinkevič, Matěj 06 ZŠ Porubská 832 707,00
143 Šimík, Ondřej 06 ZŠ a MŠ Frýdek-Místek, Jana Čapka 2555 705,00
144 Božoň, Jaroslav 05 ZŠ a MŠ Frýdek-Místek, Jana Čapka 2555 700,00
145 Sobota, Martin 04 ZŠ a MŠ Frenštát p. R., Tyršova 913 681,00
146 Válková, Nina 05 ZŠ Porubská 832 678,00
147 Odlevák, František 04 ZŠ FM, Pionýrů 400 677,00
148 Mikeska, Radek 05 ZŠ dr.M.Horákové Kopřivnice 674,00
149 Klimíček, Tomáš 05 ZŠ dr.M.Horákové Kopřivnice 666,00
150 Kubáňová, Kristina 03 ZŠ Vrchní, Opava 662,00
151 Trombik, Michal 05 ZŠ a MŠ Bystřice 661,00
152 Lípová, Kateřina 05 ZŠ Emila Zátopka, Kopřivnice 655,00
153 Fujaková, Michaela 05 ZŠ a MŠ Český Těšín Pod Zvonek, p. o. 651,00
154 Horvát, Patrik 05 ZŠ a MŠ Frýdek-Místek, Jana Čapka 2555 648,00
155 Sideras, Nikos 06 ZŠ Vrbno pod Pradědem, Školní 477 647,00
156 Bartošová, Simona 04 ZŠ Opava, Englišova 82 647,00
157 Kotásek, Ondřej 04 ZŠ FM, Pionýrů 400 644,00
158 Hořák, Štěpán 06 ZŠ a MŠ Bystřice 640,00
159 Skront, Philipp 03 ZŠ Otická 634,00
160 Kisza, Alex 03 ZŠ M. Kudeříkové Havířov 633,00
161 Petřík, Vojtěch 05 ZŠ Mládežnická Havířov 630,00
162 Gruberova, Eva 06 ZŠ Porubská 832 630,00
163 Ott, Dalibor 03 ZŠ a MŠ Frenštát p. R., Tyršova 913 627,00
164 Holasová, Barbora 06 ZŠ Opava, Englišova 82 621,00
165 Buršík, Lukáš 05 ZŠ Vrbno pod Pradědem, Školní 477 617,00
166 Pospíšilová, Vivian 05 ZŠ Rýmařov, Jelínkova 1 611,00
167 Daněk, Matěj 04 ZŠ Opava, Englišova 82 604,00
168 Klechová, Karolína 04 ZŠ Opava, Englišova 82 600,00
169 Sedláčková, Marie 04 ZŠ Vrchní, Opava 600,00
170 Surma, Štěpán 04 ZŠ FM, Pionýrů 400 597,00
171 Novotná, Viktorie 04 ZŠ Opava, Englišova 82 588,00
172 Gnida, Filip 06 ZŠ Mládežnická Havířov 583,00
173 Holšánová, Amálie 05 ZŠ Porubská 832 582,00
174 Juřena, Josef 06 ZŠ Kopřivnice, ul. Alšova 1123 582,00
175 Cicková, Rozálie 05 ZŠ Rýmařov, Jelínkova 1 574,00
176 Vizvary, Nikolas 06 ZŠ Mládežnická Havířov 573,00
177 Tylšarová, Eliška 04 ZŠ Opava, Englišova 82 554,00
178 DROBILÍKOVÁ, HANA 06 Základní škola a mateřská škola Kobeřice 549,00
179 Merta, Adam 05 ZŠ a MŠ Frýdek-Místek, Jana Čapka 2555 549,00
180 Luzarová, Valérie 03 ZŠ Opava, Englišova 82 548,00
181 Radil, Ondřej 04 ZŠ FM, Pionýrů 400 547,00
182 ŠIMEČKOVÁ, ADRIANA 06 Základní škola a mateřská škola Kobeřice 538,00
183 Rychlíková, Kateřina 04 Masarykova základní škola Návsí 537,00
184 Beneš, Ota 03 ZŠ Opava, Englišova 82 532,00
185 Zátopek, Jan 04 ZŠ a MŠ Frenštát p. R., Tyršova 913 532,00
186 Baran, Jan 03 ZŠ Jelínkova Rýmařov 528,00
187 Kupka, Jan 04 ZŠ Opava-Kylešovice 528,00
188 Bártová, Daniela 04 ZŠ Porubská 832 526,00
189 Zavadil, Zdeněk 04 ZŠ Jelínkova Rýmařov 524,00
190 Šenk, Richard 04 ZŠ Opava, Englišova 82 524,00
191 Nebesová, Lucie 05 ZŠ Rýmařov, Jelínkova 1 524,00
192 Hrňová, Zuzana 05 ZŠ Starý Jičín 515,00
193 Kocurová, Klára 05 ZŠ Dany a Emila Zátopkových Třinec 510,00
194 Hazucha, Adam 04 ZŠ Opava, Englišova 82 503,00
195 Šařec, Ondřej 06 ZŠ Mládežnická Havířov 503,00
196 Urbánek, Daniel 06 ZŠ Opava, Englišova 82 498,00
197 Haltofová, Romana 04 ZŠ Dany a Emila Zátopkových Třinec 492,00
198 Gebauer, Jonáš 04 ZŠ Opava, Englišova 82 491,00
199 Moore, Jana 07 ZŠ Opava, Englišova 82 491,00
200 Sázel, František 05 ZŠ Jelínkova Rýmařov 486,00
201 Petrová, Nina 04 ZŠ Porubská 832 485,00
202 Vocetková, Emma 05 ZŠ Opava, Englišova 82 484,00
203 Stanovský, Petr 07 ZŠ Porubská 832 483,00
204 Binar, Tadeáš 04 ZŠ Opava-Kylešovice 478,00
205 Kotlárik, Ivan 04 ZŠ Jelínkova Rýmařov 470,00
206 Manderla, Lukáš 03 ZŠ Otická 464,00
207 Čermák, Adam 03 ZŠ Jelínkova Rýmařov 460,00
208 Navrátilová, Jana 03 ZŠ Opava, Englišova 82 460,00
209 Stonišová, Eliška 04 ZŠ Vrchní, Opava 455,00
210 Vosmík, Petr 05 ZŠ dr.M.Horákové Kopřivnice 455,00
211 Kudela, Daniel 05 ZŠ Otická 453,00
212 Vlček, Jan 05 ZŠ Kopřivnice, ul. Alšova 1123 453,00
213 Klimša, Jakub 03 ZŠ M. Kudeříkové Havířov 451,00
214 Stonišová, Adéla 04 ZŠ Vrchní, Opava 451,00
215 Krajíčková, Anna 05 ZŠ M. Kudeříkové Havířov 449,00
216 HERIÁNOVÁ, KLÁRA 05 Základní škola a mateřská škola Kobeřice 449,00
217 Grůberová, Eva 06 ZŠ Porubská 832 449,00
218 Gajdečková, Kristýna 05 ZŠ Otická 449,00
219 Kušniráková, Sára 05 ZŠ Dany a Emila Zátopkových Třinec 449,00
220 Gurecká, Anna 05 ZŠ Otická 446,00
221 Grufík, Michal 03 ZŠ Otická 443,00
222 Markusová, Nela 06 ZŠ Otická 441,00
223 Krupica, Václav 04 ZŠ Porubská 832 441,00
224 Losertová, Barbora 05 ZŠ Starý Jičín 434,00
225 Marvan, Mikuláš 05 ZŠ Otická 434,00
226 Tonowská, Karolína 05 ZŠ Dany a Emila Zátopkových Třinec 431,00
227 Lovecká, Tereza 06 ZŠ Porubská 832 426,00
228 STEUEROVÁ, SOPHIE 05 Základní škola a mateřská škola Kobeřice 425,00
229 Bystroň, Marek 05 ZŠ dr.M.Horákové Kopřivnice 423,00
230 Škárková, Eliška 07 ZŠ Porubská 832 420,00
231 Zineckerová, Amálie 04 ZŠ M. Kudeříkové Havířov 419,00
232 Bednářová, Lucie 04 ZŠ M. Kudeříkové Havířov 418,00
233 Lukoszová, Tereza 04 ZŠ Dany a Emila Zátopkových Třinec 416,00
234 Janák, Tomáš 05 ZŠ dr.M.Horákové Kopřivnice 413,00
235 Palyzová, Eliška 05 ZŠ Otická 409,00
236 Hradilová, Karolína 06 ZŠ Rýmařov, Jelínkova 1 409,00
237 Samcová, Veronika 03 Masarykova základní škola Návsí 408,00
238 Válková, Nikola 04 ZŠ Porubská 832 408,00
239 Hanzelka, Jiří 05 ZŠ dr.M.Horákové Kopřivnice 406,00
240 Škarupová, Lucie 03 ZŠ Rýmařov, Jelínkova 1 399,00
241 Petričová, Alexandra 05 ZŠ Emila Zátopka, Kopřivnice 391,00
242 Slívová, Adéla 05 ZŠ a MŠ Český Těšín Pod Zvonek, p. o. 384,00
243 Krištófová, Irena 05 ZŠ M. Kudeříkové Havířov 384,00
244 Hlávka, Vladimír 06 ZŠ Vrbno pod Pradědem, Školní 477 383,00
245 Konečná, Michaela 03 ZŠ Vrchní, Opava 382,00
246 Kluzová, Markéta 03 Masarykova základní škola Návsí 380,00
247 KUBNÁ, STEFANIE 06 Základní škola a mateřská škola Kobeřice 380,00
248 Sovová, Nela 04 ZŠ Porubská 832 379,00
249 Barwencziková, Eliška 03 ZŠ Vrchní, Opava 374,00
250 Tomis, Adam 05 ZŠ FM, Pionýrů 400 374,00
251 Bednarz, Vítek 05 ZŠ Mládežnická Havířov 374,00
252 Kovařík, Kryštof 05 ZŠ Jelínkova Rýmařov 374,00
253 Belásová, Veronika 06 ZŠ a MŠ Český Těšín Pod Zvonek, p. o. 372,00
254 Franková, Vendula 07 ZŠ a MŠ Český Těšín Pod Zvonek, p. o. 369,00
255 Borovský, Jonáš 05 ZŠ Opava, Englišova 82 367,00
256 Hejduk, Ondřej 06 ZŠ Otická 367,00
257 Bílý, Josef 04 ZŠ M. Kudeříkové Havířov 359,00
258 Štěpánek, Jakub 06 ZŠ Kopřivnice, ul. Alšova 1123 358,00
259 Filip, Robin 04 ZŠ a MŠ Frenštát p. R., Tyršova 913 354,00
260 Sukeníková, Nikol 05 ZŠ Otická 353,00
261 Hudcová, Kristýna 04 ZŠ M. Kudeříkové Havířov 348,00
262 Szlauerová, Nikol 04 Masarykova základní škola Návsí 347,00
263 Volný, Patrik 04 ZŠ Porubská 832 346,00
264 Holub, Stanislav 05 ZŠ Kopřivnice, ul. Alšova 1123 345,00
265 Schwan, David 05 ZŠ Opava, Englišova 82 343,00
266 Hubová, Sandra 06 ZŠ Starý Jičín 331,00
267 Šindelář, Josef 06 ZŠ Opava, Englišova 82 330,00
268 Vojtal, David 06 ZŠ Porubská 832 326,00
269 Kramoliš, Matěj 05 ZŠ Otická 323,00
270 Chovanec, Patrik 04 ZŠ Porubská 832 322,00
271 Hidalgo, Manuel 05 ZŠ dr.M.Horákové Kopřivnice 318,00
272 Rozumová, Eva 07 ZŠ Porubská 832 315,00
273 Ondřejek, Marek 06 ZŠ Mládežnická Havířov 315,00
274 Randýsková, Eliška 06 ZŠ Starý Jičín 313,00
275 Michálek, Rostislav 05 ZŠ Vrbno pod Pradědem, Školní 477 310,00
276 Gráf, Danny 05 ZŠ a MŠ Bystřice 310,00
277 Grygar, Kryštof 06 ZŠ Mládežnická Havířov 304,00
278 Bakota, Marek 05 ZŠ a MŠ Frýdek-Místek, Jana Čapka 2555 303,00
279 ŽÍDKOVÁ, NIKOL 06 Základní škola a mateřská škola Kobeřice 299,00
280 Daňková, Denisa 04 ZŠ Rýmařov, Jelínkova 1 295,00
281 Esslerová, Klaudie 06 ZŠ Opava, Englišova 82 293,00
282 Bravencová, Anežka 04 ZŠ Vrchní, Opava 292,00
283 Lojek, Matyáš 06 ZŠ Kopřivnice, ul. Alšova 1123 291,00
284 Gross, Adam 06 ZŠ Opava, Englišova 82 290,00
285 Kisza, Alex 03 ZŠ M. Kudeříkové Havířov 290,00
286 Sikora, Alex 05 ZŠ a MŠ Bystřice 283,00
287 Kolarczyková, Eliška 05 ZŠ Dany a Emila Zátopkových Třinec 283,00
288 Sloboda, Šimon 06 ZŠ Mládežnická Havířov 283,00
289 Chlachulová, Anna 03 ZŠ Rýmařov, Jelínkova 1 282,00
290 Kováč, Matěj 06 ZŠ a MŠ Bystřice 280,00
291 Noháček, Jan 05 ZŠ Vrbno pod Pradědem, Školní 477 278,00
292 Smija, Jan 05 ZŠ Otická 275,00
293 Pospíšilová, Tereza 07 ZŠ Rýmařov, Jelínkova 1 272,00
294 Červenka, Drahoslav 06 ZŠ Mládežnická Havířov 265,00
295 Sajdok, Jan 07 ZŠ a MŠ Bystřice 257,00
296 NOVÁKOVÁ, VANDA 07 Základní škola a mateřská škola Kobeřice 254,00
297 Švub, Richard 06 ZŠ a MŠ Frýdek-Místek, Jana Čapka 2555 227,00
298 Hotová, Barbora 05 ZŠ Dany a Emila Zátopkových Třinec 214,00
299 Czudek, Pavel 06 ZŠ Otická 206,00
300 Bortlíček, Adam 05 ZŠ Porubská 832 178,00
301 Zvědělík, Ondřej 05 ZŠ Vrbno pod Pradědem, Školní 477 174,00
302 Bezruč, David 03 ZŠ Porubská 832 173,00
303 Marek, Roman 05 ZŠ Vrbno pod Pradědem, Školní 477 147,00
304 Zvědělík, Vojtěch 07 ZŠ Vrbno pod Pradědem, Školní 477 136,00