Back

 / 3. kolo KPD a J Královéhradeckého kraje starších žáků a starších žákyň

Dvůr Králové nad Labem (16. 6. 2019)

Skok vysoký - Žáci (neděle, 16.6.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Michal PavlíkMichal Pavlík 041212 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 1.59 11.00
2 Štěpán ŠtefkoŠtěpán Štefko 040320 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1.56 9.00
3 Dominik NovákDominik Novák 050425 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1.53 8.00
Skok vysoký - Žákyně (neděle, 16.6.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Daniela DrašarováDaniela Drašarová 040130 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 1.49 11.00
2 Barbora SíbrováBarbora Síbrová 051108 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 1.46 9.00
3 Eliška KarlováEliška Karlová 041110 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 1.40 8.00
Skok daleký - Žáci (neděle, 16.6.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Jan KořénekJan Kořének 040614 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5.69 11.00
2 Marek DítěMarek Dítě 040420 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 5.50 9.00
3 Jakub GrusJakub Grus 040410 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 5.46 8.00
Skok daleký - Žákyně (neděle, 16.6.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Bára StrnádkováBára Strnádková 051008 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 5.01 11.00
2 Aneta ErlebachováAneta Erlebachová 041022 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 4.89 9.00
3 Anna PetruželkováAnna Petruželková 040213 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 4.80 8.00
Vrh koulí 3kg - Dorostenky (neděle, 16.6.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
Vrh koulí 3kg - Žákyně (neděle, 16.6.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Petra SedláčkováPetra Sedláčková 040818 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 10.05 11.00
2 Alexandra HofmanováAlexandra Hofmanová 040611 TJ JilemniceTJ Jilemnice 09.93 9.00
3 Lucie HoráčkováLucie Horáčková 040625 TJ JilemniceTJ Jilemnice 09.84 8.00
Vrh koulí 4kg - Žáci (neděle, 16.6.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Simon RajsnerSimon Rajsner 050319 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 10.95 11.00
2 David KrálDavid Král 040713 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 10.64 9.00
3 Matouš HojnýMatouš Hojný 040407 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 09.68 8.00
Hod diskem 0,75kg - Žákyně (neděle, 16.6.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Tereza ProuzováTereza Prouzová 040108 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 31.88 11.00
2 Anna ProcházkováAnna Procházková 050627 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 25.79 9.00
3 Sára Zdeňka KunertováSára Zdeňka Kunertová 051025 TJ JilemniceTJ Jilemnice 25.25 8.00
Hod diskem 1kg - Žáci (neděle, 16.6.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 David JarolímekDavid Jarolímek 060127 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 31.76 11.00
2 Simon RajsnerSimon Rajsner 050319 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 29.35 9.00
3 Matouš HojnýMatouš Hojný 040407 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 24.65 8.00
Hod diskem 1kg - Dorostenky (neděle, 16.6.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Barbora MaláBarbora Malá 020421 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 29.63 11.00
2 Magdaléna PůlpánováMagdaléna Půlpánová 030525 TJ JilemniceTJ Jilemnice 28.82 9.00
3 Zuzana NácovskáZuzana Nácovská 031115 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 22.11 8.00