Back

 / PTS Meeting

Šamorín (15. 6. 2019)

100 m - Muži (Rozběh)

Postup: První 3 (Q) + 2 časy (q)

Rekord Výkon Jméno Oddíl/stát Datum Místo
WR 9.58 Usain BOLT JAM 16.08.2009 Berlin (Olympiastadion)
WL 9.85 Christian COLEMAN USA 13.06.2019 Oslo (Bislett)
MR 10.01 Femi Ogunode QAT 2016
Rozběh 1 (so, 15.6.2019 - 20:40) official Vítr: -0.6 m/s Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Cejhae GreeneCejhae Greene 95 Antigua & BarbudaAntigua & Barbuda 2 SB 10.23 Q 0.162
2 Nascimento Rodrigo DoNascimento Rodrigo Do 94 BrazilBrazil 3 10.30 Q 0.146
3 Cordero GrayCordero Gray 89 United StatesUnited States 5 10.31 Q 0.135
4 Ján VolkoJán Volko 96 SlovakiaSlovakia 4 SB 10.38 q 0.149
5 Markus FuchsMarkus Fuchs 95 AustriaAustria 7 10.49 0.145
6 Thando RotoThando Roto 95 South AfricaSouth Africa 6 10.52 0.168
7 Samuel SlobodaSamuel Sloboda 01 SlovakiaSlovakia 1 11.07 0.150
8 Oliver MurckoOliver Murcko 01 SlovakiaSlovakia 8 PB 11.14 0.148
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (so, 15.6.2019 - 20:45) official Vítr: -1.2 m/s Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Christopher BelcherChristopher Belcher 94 United StatesUnited States 3 10.29 Q 0.165
2 Kemar HymanKemar Hyman 89 Cayman IslandsCayman Islands 4 10.39 Q 0.139
3 Richard KiltyRichard Kilty 89 United KingdomUnited Kingdom 5 10.41 Q 0.147
4 Seye OgunleweSeye Ogunlewe 91 NigeriaNigeria 6 10.41 q 0.130
5 Henricho BruintjiesHenricho Bruintjies 93 South AfricaSouth Africa 2 10.67 0.181
6 Šimon BujnaŠimon Bujna 95 SlovakiaSlovakia 8 =SB 10.74 0.185
7 Lukáš PúchovskýLukáš Púchovský 98 SlovakiaSlovakia 1 11.03 0.144
Sydney SiameSydney Siame 97 ZambiaZambia 7 DNF 0.138
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Cejhae GreeneCejhae Greene 95 Antigua & BarbudaAntigua & Barbuda 2 SB 10.23 Q 0.162
2 Christopher BelcherChristopher Belcher 94 United StatesUnited States 3 10.29 Q 0.165
3 Nascimento Rodrigo DoNascimento Rodrigo Do 94 BrazilBrazil 3 10.30 Q 0.146
4 Cordero GrayCordero Gray 89 United StatesUnited States 5 10.31 Q 0.135
5 Ján VolkoJán Volko 96 SlovakiaSlovakia 4 SB 10.38 q 0.149
6 Kemar HymanKemar Hyman 89 Cayman IslandsCayman Islands 4 10.39 Q 0.139
7 Richard KiltyRichard Kilty 89 United KingdomUnited Kingdom 5 10.41 Q 0.147
8 Seye OgunleweSeye Ogunlewe 91 NigeriaNigeria 6 10.41 q 0.130
9 Markus FuchsMarkus Fuchs 95 AustriaAustria 7 10.49 0.145
10 Thando RotoThando Roto 95 South AfricaSouth Africa 6 10.52 0.168
11 Henricho BruintjiesHenricho Bruintjies 93 South AfricaSouth Africa 2 10.67 0.181
12 Šimon BujnaŠimon Bujna 95 SlovakiaSlovakia 8 =SB 10.74 0.185
13 Lukáš PúchovskýLukáš Púchovský 98 SlovakiaSlovakia 1 11.03 0.144
14 Samuel SlobodaSamuel Sloboda 01 SlovakiaSlovakia 1 11.07 0.150
15 Oliver MurckoOliver Murcko 01 SlovakiaSlovakia 8 PB 11.14 0.148
Sydney SiameSydney Siame 97 ZambiaZambia 7 DNF 0.138

100 m - Muži (Finále)

Rekord Výkon Jméno Oddíl/stát Datum Místo
WR 9.58 Usain BOLT JAM 16.08.2009 Berlin (Olympiastadion)
WL 9.85 Christian COLEMAN USA 13.06.2019 Oslo (Bislett)
MR 10.01 Femi Ogunode QAT 2016
Finále (so, 15.6.2019 - 22:00) official Vítr: -0.9 m/s Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Christopher BelcherChristopher Belcher 94 United StatesUnited States 5 10.18 0.172
2 Cejhae GreeneCejhae Greene 95 Antigua & BarbudaAntigua & Barbuda 4 10.24 0.177
3 Nascimento Rodrigo DoNascimento Rodrigo Do 94 BrazilBrazil 3 10.26 0.180
4 Kemar HymanKemar Hyman 89 Cayman IslandsCayman Islands 2 10.31 0.182
5 Cordero GrayCordero Gray 89 United StatesUnited States 6 10.35 0.155
6 Richard KiltyRichard Kilty 89 United KingdomUnited Kingdom 8 10.35 0.144
7 Seye OgunleweSeye Ogunlewe 91 NigeriaNigeria 1 10.41 0.166
8 Ján VolkoJán Volko 96 SlovakiaSlovakia 7 10.43 0.173
Celkem 8 závodníků

400 m - Ženy

Rekord Výkon Jméno Oddíl/stát Datum Místo
WR 47.60 Marita KOCH GDR 06.10.1985 Canberra (Bruce Stadium)
WL 49.05 Shaunae MILLER-UIBO BAH 27.04.2019 Gainesville, FL (USA)
MR 49.83 Taťána Kocembová CZE 1986
(so, 15.6.2019 - 21:25) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 María BelibasákiMaría Belibasáki 91 GreeceGreece 4 SR 51.96 0.222
2 Madeline PriceMadeline Price 95 CanadaCanada 5 52.32 0.257
3 Maggie BarrieMaggie Barrie 96 Sierra LeoneSierra Leone 7 SB 52.34 0.179
4 Anita HorvatAnita Horvat 96 SloveniaSlovenia 6 SB 52.62 0.230
5 Evelin NádházyEvelin Nádházy 95 HungaryHungary 2 SB 53.44 0.145
6 Polina MillerPolina Miller 60 Authorised Neutral AthleteAuthorised Neutral Athlete 3 SB 53.85 0.176
7 Tereza PetržilkováTereza Petržilková 93 Czech RepublicCzech Republic 8 PB 53.91 0.235
8 Kristina DudekKristina Dudek 94 SloveniaSlovenia 1 55.15 0.192
Celkem 8 závodníků

800 m - Ženy

Rekord Výkon Jméno Oddíl/stát Datum Místo
WR 1:53.28 Jarmila KRATOCHVÍLOVÁ TCH 26.07.1983 München (GER)
WL 1:54.98 Caster SEMENYA RSA 03.05.2019 Doha (Hamad Bin Suhaim)
MR 1:58.65 Kelly Holmesová GBR 1997
(so, 15.6.2019 - 21:15) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Freweyni HailuFreweyni Hailu 01 EthiopiaEthiopia 8 PB 2:00.95
2 Gabriela GajanováGabriela Gajanová 99 SlovakiaSlovakia 4 2:01.88
3 Ellie BakerEllie Baker 98 United KingdomUnited Kingdom 5 2:03.03
4 Joanna JóźwikJoanna Jóźwik 91 PolandPoland 7 2:03.65
5 Adelle TraceyAdelle Tracey 93 United KingdomUnited Kingdom 5 2:03.92
6 Sara KuivistoSara Kuivisto 91 FinlandFinland 7 SB 2:04.26
7 Eglay NalyanyaEglay Nalyanya 96 KenyaKenya 6 2:04.47
8 Iveta PutalováIveta Putalová 88 SlovakiaSlovakia 3 PB 2:05.63
9 Alexandra ŠtukováAlexandra Štuková 90 SlovakiaSlovakia 3 SB 2:06.29
10 Kore TolaKore Tola 97 EthiopiaEthiopia 2 2:06.43
11 Claire MooneyClaire Mooney 92 IrelandIreland 6 SB 2:06.51
12 Dinke FirdisaDinke Firdisa 99 EthiopiaEthiopia 1 SB 2:08.91
Kateřina HálováKateřina HálováPACE 81 Czech RepublicCzech Republic 8 DNF
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
400912Hálová Kateřina (CZE)57.76
600913Hailu Freweyni (ETH)1:30.31
Celkem 13 závodníků

1000 m - Muži

Rekord Výkon Jméno Oddíl/stát Datum Místo
WR 2:11.96 Noah NGENY KEN 05.09.1999 Rieti (ITA)
WL 2:20.62 Jesus GOMEZ ESP 18.05.2019 Elvissa (ESP)
MR 2:19.6 Stanislav Jungwirth TCH 1957
(so, 15.6.2019 - 20:52) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Ayanleh SouleimanAyanleh Souleiman 92 DjiboutiDjibouti 8 WL 2:16.51
2 Collins KiprutoCollins Kipruto 94 KenyaKenya 6 PB 2:16.92
3 Kyle LangfordKyle Langford 96 United KingdomUnited Kingdom 5 PB 2:17.47
4 Yassine HathatYassine Hathat 91 AlgeriaAlgeria 3 SB 2:17.53
5 Jan PetračJan Petrač 95 SloveniaSlovenia 1 NR 2:20.12
6 Filip ŠnejdrFilip Šnejdr 95 Czech RepublicCzech Republic 4 PB 2:20.23
7 Jakub HolušaJakub Holuša 88 Czech RepublicCzech Republic 7 SB 2:21.01
8 Vojta AndreasVojta Andreas 89 AustriaAustria 2 SB 2:30.77
Jan SýkoraJan SýkoraPACE 92 Czech RepublicCzech Republic 10 DNF
Evans KipchumbaEvans KipchumbaPACE 94 KenyaKenya 9 DNF
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
200100Sýkora Jan (CZE)26.17
400100Sýkora Jan (CZE)52.69
60099Kipchumba Evans (KEN)1:20.57
80088Souleiman Ayanleh (DJI)1:49.72
Celkem 10 závodníků

5000 m - Muži

Rekord Výkon Jméno Oddíl/stát Datum Místo
WR 12:37.35 Kenenisa BEKELE ETH 31.05.2004 Hengelo (Blankers-Koen Stadion)
WL 12:52.98 Telahun Haile BEKELE ETH 06.06.2019 Roma (Stadio Olimpico)
WL 13:29 Edward CHESEREK KEN 06.04.2019 Carlsbad, CA (USA)
WL 13:29 Julien WANDERS SUI 17.02.2019 Monaco (MON)
MR 12:56.66 Tom Nyariki KEN 1997
(so, 15.6.2019 - 22:15) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
National program
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Tibor SahajdaTibor Sahajda 90 SlovakiaSlovakia 1 14:31.23
2 Anagnostou MariosAnagnostou Marios 99 GreeceGreece 2 14:35.97
3 Peter ĎurecPeter Ďurec 92 SlovakiaSlovakia 3 14:42.80
4 Jakub KopiarJakub Kopiar 99 SlovakiaSlovakia 4 15:21.54
5 Michal MojžišMichal Mojžiš 97 SlovakiaSlovakia 9 15:25.94
6 Imrich PástorImrich Pástor 74 SlovakiaSlovakia 7 16:17.58
7 Patrik VyšňovskýPatrik Vyšňovský 91 SlovakiaSlovakia 5 16:23.69
8 Jozef NevedelJozef Nevedel 00 SlovakiaSlovakia 8 16:41.14
9 Martin ŠmotlákMartin Šmotlák 76 SlovakiaSlovakia 6 17:16.95
10 Miroslav ČačíkMiroslav Čačík 78 SlovakiaSlovakia 10 17:38.36
11 Luboslav MozaLuboslav Moza 77 SlovakiaSlovakia 11 17:57.22
12 Miroslav PeškoMiroslav Peško 72 SlovakiaSlovakia 12 18:04.81
13 Bogdányi LubošBogdányi Luboš 79 SlovakiaSlovakia 13 18:27.90
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
1000501Sahajda Tibor (SVK)2:50.82
2000501Sahajda Tibor (SVK)5:39.38
3000501Sahajda Tibor (SVK)8:32.35
4000501Sahajda Tibor (SVK)11:29.87
Celkem 13 závodníků

100 m překážek - Ženy (Rozběh)

Postup: První 3 (Q) + 2 časy (q)

Rekord Výkon Jméno Oddíl/stát Datum Místo
WR 12.20 Kendra HARRISON USA 22.07.2016 London (Olympic Stadium)
WL 12.40 Janeek BROWN JAM 08.06.2019 Austin, TX (USA)
MR 12.47 Jordanka Donkovová BUL 1988
Rozběh 1 (so, 15.6.2019 - 20:24) official Vítr: -1.3 m/s Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kendell WilliamsKendell Williams 95 United StatesUnited States 5 13.06 Q 0.167
2 Hanna PlotitsynaHanna Plotitsyna 87 UkraineUkraine 3 13.29 Q 0.137
3 Stanislava LajčákováStanislava Lajčáková 96 SlovakiaSlovakia 4 13.45 Q 0.209
4 Elisávet PesirídouElisávet Pesirídou 92 GreeceGreece 6 13.48 q 0.178
5 Ivana LončarekIvana Lončarek 91 CroatiaCroatia 2 13.61 0.202
Monika BaňovičováMonika Baňovičová 95 SlovakiaSlovakia 7 DNS
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (so, 15.6.2019 - 20:30) official Vítr: -1.5 m/s Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Elvira HermanElvira Herman 97 BelarusBelarus 4 13.17 Q 0.162
2 Anne ZagréAnne Zagré 90 BelgiumBelgium 6 13.31 Q 0.172
3 Greta KerekesGreta Kerekes 92 HungaryHungary 3 13.34 Q 0.136
4 Annimari KorteAnnimari Korte 88 FinlandFinland 5 13.40 q 0.161
5 Simona TakácsováSimona Takácsová 98 SlovakiaSlovakia 7 14.20 0.151
Lucie KoudelováLucie Koudelová 94 Czech RepublicCzech Republic 2 DQ 162.8 0.056
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Kendell WilliamsKendell Williams 95 United StatesUnited States 5 13.06 Q 0.167
2 Elvira HermanElvira Herman 97 BelarusBelarus 4 13.17 Q 0.162
3 Hanna PlotitsynaHanna Plotitsyna 87 UkraineUkraine 3 13.29 Q 0.137
4 Anne ZagréAnne Zagré 90 BelgiumBelgium 6 13.31 Q 0.172
5 Greta KerekesGreta Kerekes 92 HungaryHungary 3 13.34 Q 0.136
6 Annimari KorteAnnimari Korte 88 FinlandFinland 5 13.40 q 0.161
7 Stanislava LajčákováStanislava Lajčáková 96 SlovakiaSlovakia 4 13.45 Q 0.209
8 Elisávet PesirídouElisávet Pesirídou 92 GreeceGreece 6 13.48 q 0.178
9 Ivana LončarekIvana Lončarek 91 CroatiaCroatia 2 13.61 0.202
10 Simona TakácsováSimona Takácsová 98 SlovakiaSlovakia 7 14.20 0.151
Monika BaňovičováMonika Baňovičová 95 SlovakiaSlovakia 7 DNS
Lucie KoudelováLucie Koudelová 94 Czech RepublicCzech Republic 2 DQ 162.8 0.056

100 m překážek - Ženy (Finále)

Rekord Výkon Jméno Oddíl/stát Datum Místo
WR 12.20 Kendra HARRISON USA 22.07.2016 London (Olympic Stadium)
WL 12.40 Janeek BROWN JAM 08.06.2019 Austin, TX (USA)
MR 12.47 Jordanka Donkovová BUL 1988
Finále (so, 15.6.2019 - 21:50) official Vítr: -1.0 m/s Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Hanna PlotitsynaHanna Plotitsyna 87 UkraineUkraine 3 13.15 0.146
2 Kendell WilliamsKendell Williams 95 United StatesUnited States 4 13.15 0.164
3 Greta KerekesGreta Kerekes 92 HungaryHungary 1 13.24 0.123
4 Anne ZagréAnne Zagré 90 BelgiumBelgium 6 13.32 0.169
5 Elvira HermanElvira Herman 97 BelarusBelarus 5 13.55 0.167
6 Annimari KorteAnnimari Korte 88 FinlandFinland 7 13.56 0.135
Elisávet PesirídouElisávet Pesirídou 92 GreeceGreece 8 DQ 168,7b 0.184
Stanislava LajčákováStanislava Lajčáková 96 SlovakiaSlovakia 2 DNS
Celkem 8 závodníků

400 m překážek - Muži

Rekord Výkon Jméno Oddíl/stát Datum Místo
WR 46.78 Kevin YOUNG USA 06.08.1992 Barcelona (Estadio Olímpico)
WL 47.27 Abderrahman SAMBA QAT 18.05.2019 Shanghai (SS)
MR 48.24 Samuel Matete ZMB 1994
(so, 15.6.2019 - 20:04) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Johnny DutchJohnny Dutch 89 United StatesUnited States 7 SB 49.26 0.207
2 Sokwakhana ZaziniSokwakhana Zazini 92 South AfricaSouth Africa 6 PB 49.29 0.256
3 Hann Mamadou KasseHann Mamadou Kasse 86 FranceFrance 3 SB 49.74 0.170
4 Tibor KoroknaiTibor Koroknai 90 HungaryHungary 8 50.84 0.194
5 Martin KučeraMartin Kučera 90 SlovakiaSlovakia 5 SB 50.85 0.186
6 Matej BaluchMatej Baluch 00 SlovakiaSlovakia 1 PB 52.60 0.198
7 Patrik DömötörPatrik Dömötör 00 SlovakiaSlovakia 2 PB 52.66 0.157
Lindsay HanekomLindsay Hanekom 93 South AfricaSouth Africa 4 DNS
Celkem 8 závodníků

400 m překážek - Ženy

Rekord Výkon Jméno Oddíl/stát Datum Místo
WR 52.34 Yulia PECHONKINA RUS 08.08.2003 Tula (RUS)
WL 53.61 Dalilah MUHAMMAD USA 03.05.2019 Doha (Hamad Bin Suhaim)
MR 54.68 Margarita Ponomariovová URS 1991
(so, 15.6.2019 - 20:14) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kiah SeymourKiah Seymour 94 United StatesUnited States 6 SR 55.92 0.258
2 Vera RudakovaVera Rudakova 92 Authorised Neutral AthleteAuthorised Neutral Athlete 5 SB 56.08 0.209
3 Aminat Yusuf JamalAminat Yusuf Jamal 97 BahrainBahrain 7 56.68 0.236
4 Valeriya AndreyevaValeriya Andreyeva 92 Authorised Neutral AthleteAuthorised Neutral Athlete 3 PB 56.72 0.178
5 Olena KolesnychenkoOlena Kolesnychenko 93 UkraineUkraine 8 SB 56.77 0.164
6 Daniela LedeckáDaniela Ledecká 96 SlovakiaSlovakia 4 NR 56.79 0.151
7 Natalia WosztylNatalia Wosztyl 99 PolandPoland 2 58.49 0.182
8 Lena PresslerLena Pressler 01 AustriaAustria 1 SB 60.17 0.188
Celkem 8 závodníků

3000 m překážek - Muži

Rekord Výkon Jméno Oddíl/stát Datum Místo
WR 7:53.63 Saif Saaeed SHAHEEN QAT 03.09.2004 Bruxelles (Boudewijnstadion)
WL 8:06.13 Benjamin KIGEN KEN 06.06.2019 Roma (Stadio Olimpico)
MR 8:08.91 Joseph Keter KEN 1998
(so, 15.6.2019 - 21:35) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Tafese SobokaTafese Soboka 93 EthiopiaEthiopia 12 SR 08:24.80
2 Hailemariyam AmareHailemariyam Amare 97 EthiopiaEthiopia 11 SB 08:25.56
3 Bonifac Abel SikowoBonifac Abel Sikowo 99 UgandaUganda 6 PB 08:25.91
4 Tesfaye GirmaTesfaye Girma 97 EthiopiaEthiopia 7 SB 08:26.32
5 Yohanes ChiappinelliYohanes Chiappinelli 97 ItalyItaly 9 08:31.36
6 Barnabas KipyegoBarnabas Kipyego 95 KenyaKenya 10 08:39.79
7 Phil NormanPhil Norman 89 United KingdomUnited Kingdom 8 08:40.11
8 Jáchym KovářJáchym Kovář 96 Czech RepublicCzech Republic 5 SB 09:12.09
9 David MazuchDavid Mazuch 96 SlovakiaSlovakia 2 09:26.03
Áron DaniÁron Dani 91 HungaryHungary 3 DNF
Kidanemariam DessieKidanemariam DessiePACE 99 EthiopiaEthiopia 13 DNF
Michal ŠmahelMichal Šmahel 94 Czech RepublicCzech Republic 4 DNF
Matevž CimermančičMatevž Cimermančič 99 SloveniaSlovenia 1 DNS
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
1000813Dessie Kidanemariam (ETH)2:43.96
2000813Dessie Kidanemariam (ETH)5:35.76
Celkem 13 závodníků

Skok vysoký - Muži

Rekord Výkon Jméno Oddíl/stát Datum Místo
WR 2.45 Javier SOTOMAYOR CUB 27.07.1993 Salamanca (ESP)
WL 2.31 Bohdan BONDARENKO UKR 06.06.2019 Roma (Stadio Olimpico)
WL 2.31 Majd Eddin GHAZAL SYR 24.04.2019 Doha (QAT)
WL 2.31 Michael MASON CAN 05.04.2019 Santa Barbara, CA (USA)
WL 2.31 Mikhail AKIMENKO RUS 11.06.2019 Moskva (RUS)
WL 2.31 Yu WANG CHN 21.05.2019 Nanjing (Olympic Stadium)
MR 2.40 Sorin Matei ROU 1990
(so, 15.6.2019 - 20:10) official Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 2.102.152.202.242.272.302.33
1 Majed El Dein GhazalMajed El Dein Ghazal
Syrian Arab RepublicSyrian Arab Republic
87 10 SR 2.30 -OOXOOOXXX
2 Edgar RiveraEdgar Rivera
MexicoMexico
91 9 2.24 OOOXOX-XX
3 Trevor BarryTrevor Barry
BahamasBahamas
83 6 2.20 -OOXXX
4 Breyton PooleBreyton Poole
South AfricaSouth Africa
32 1 2.20 OXOOXXX
5= Norbert KobielskiNorbert Kobielski
PolandPoland
98 2 2.15 OOXXX
5= Falk WendrichFalk Wendrich
GermanyGermany
95 7 2.15 OOXXX
7 Dimitrios HondrokoúkisDimitrios Hondrokoúkis
CyprusCyprus
88 5 SB 2.15 XXOOXXX
8 Takashi EtoTakashi Eto
JapanJapan
91 8 2.15 -XXOXXX
9 Oleh DoroshchukOleh Doroshchuk
UkraineUkraine
01 3 2.10 XOXXX
Lukáš BeerLukáš Beer
SlovakiaSlovakia
89 4 DNS
Celkem 10 závodníků

Skok daleký - Ženy

Rekord Výkon Jméno Oddíl/stát Datum Místo
WR 7.52 Galina CHISTYAKOVA URS 11.06.1988 Leningrad (URS)
WL 7.07 Malaika MIHAMBO GER 06.06.2019 Roma (Stadio Olimpico)
MR 7.35 Galina Čisťakovova 1990
(so, 15.6.2019 - 21:05) official Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Memoriál E. Šuranovej
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Kendell WilliamsKendell Williams
United StatesUnited States
95 7 6.55 -1.5 m/s 6.38  -1.66.53  -1.96.55  -1.56.55X6.50  -0.5X
2 Milica GardaševićMilica Gardašević
SerbiaSerbia
98 4 SB 6.31 -0.3 m/s 6.18  -1.7X6.17  -2.06.18XX6.31  -0.3
3 Anasztázia NguyenAnasztázia Nguyen
HungaryHungary
93 5 6.28 -2.1 m/s 6.28  -2.16.11  -1.5X6.286.01  -0.6XX
4 Erika JarderErika Jarder
SwedenSweden
86 3 6.22 -1.0 m/s 6.22  -1.0XX6.226.15  -0.2XX
5 Lynique BenekeLynique Beneke
South AfricaSouth Africa
91 8 6.16 -1.1 m/s XX6.09  -1.96.096.16  -1.1X6.13  -0.6
6 Kaiza KarlénKaiza Karlén
SwedenSweden
98 2 SB 6.14 -0.7 m/s X6.04  -1.1X6.045.91  -0.76.14  -0.7X
7 Yariagnis ArgüellesYariagnis Argüelles
PortugalPortugal
84 1 6.05 -1.5 m/s XX6.05  -1.56.05XXX
8 Jana VelďákováJana Velďáková
SlovakiaSlovakia
81 6 6.03 -1.1 m/s XXX06.03  -1.1X5.78  -1.3
Celkem 8 závodníků

Trojskok - Muži

Rekord Výkon Jméno Oddíl/stát Datum Místo
WR 18.29 Jonathan EDWARDS GBR 07.08.1995 Göteborg (Ullevi Stadium)
WL 17.68 Omar CRADDOCK USA 20.04.2019 Long Beach, CA (USA)
MR 17.90 Vladimir Inozemcev 1990
(so, 15.6.2019 - 20:09) official Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Christian TaylorChristian Taylor
United StatesUnited States
90 8 SR 17.33 -1.4 m/s 16.82-1.117.33-1.416.90-1.617.3317.32-0.8-X-2.4
2 Donald ScottDonald Scott
United StatesUnited States
92 7 16.68 -0.6 m/s 16.14-0.216.56-1.016.41-0.916.5616.68-0.616.38-1.315.78-2.3
3 Andy DíazAndy Díaz
CubaCuba
95 5 16.34 -1.0 m/s 16.22-0.716.34-1.0X-1.716.34---
4 Georgi TsonovGeorgi Tsonov
BulgariaBulgaria
93 3 16.32 -2.5 m/s 16.17-1.216.02-1.516.12-1.416.1716.17-1.916.29-1.816.32-2.5
5 Tomáš VeszelkaTomáš Veszelka
SlovakiaSlovakia
95 6 SB 16.24 -1.4 m/s 15.91-0.7X-0.4X-1.115.91X-0.416.20-1.416.24-1.4
6 Nathan DouglasNathan Douglas
United KingdomUnited Kingdom
82 4 SB 16.05 -0.5 m/s X-1.816.05-0.5X-2.316.05X-1.5X-1.7X-0.9
7 Jiří VondráčekJiří Vondráček
Czech RepublicCzech Republic
88 2 15.59 -1.0 m/s X-1.515.59-1.0X-0.615.5915.26-1.315.30-0.915.31-2.0
8 Ján ŠubaJán Šuba
SlovakiaSlovakia
94 1 SB 15.04 -1.6 m/s 14.54-0.7X-1.015.04-1.615.0414.78-0.7X-1.6X-1.1
Celkem 8 závodníků

Hod oštěpem 800g - Muži

Rekord Výkon Jméno Oddíl/stát Datum Místo
WR 98.48 Jan ŽELEZNÝ CZE 25.05.1996 Jena (GER)
WL 89.65 Andreas HOFMANN GER 09.06.2019 Rehlingen (GER)
MR 90.80 Jan Železný CZE 1995
(so, 15.6.2019 - 20:50) official Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Cyprian MrzyglódCyprian Mrzyglód
PolandPoland
98 7 =SB 82.31 74.5275.7481.8781.8782.31X81.26
2 Aliaksei KatkavetsAliaksei Katkavets
BelarusBelarus
98 4 80.81 80.81X75.5180.8178.1677.55X
3 Rolands ŠtrobindersRolands Štrobinders
LatviaLatvia
92 8 80.33 80.01X80.3380.33XX77.19
4 Rensburg Phil-Mar VanRensburg Phil-Mar Van
South AfricaSouth Africa
89 6 SB 77.62 74.93X77.6277.62X73.6773.36
5 Oleksandr NychyporchukOleksandr Nychyporchuk
UkraineUkraine
92 2 71.78 X71.78X71.78X70.51X
6 Lukasz GrzeszczukLukasz Grzeszczuk
PolandPoland
90 5 71.15 XXX0X71.15X
7 Patrik MichalecPatrik Michalec
SlovakiaSlovakia
40 1 65.38 62.8764.97X64.9764.7962.5165.38
8 Ondrej BartoňOndrej Bartoň
SlovakiaSlovakia
93 3 62.55 X60.8361.5161.5160.2260.9262.55
Celkem 8 závodníků

Chůze dráha 3000 m - Muži

Rekord Výkon Jméno Oddíl/stát Datum Místo
WL 11:01.32 Dane Alex BIRD-SMITH AUS 23.03.2019 Brisbane (AUS)
MR 10:56.34 Roman Mrázek SR 1989
(so, 15.6.2019 - 21:00) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Dawid TomalaDawid Tomala 89 PolandPoland 2 WL 11:00.36
2 Dominik ČernýDominik Černý 97 SlovakiaSlovakia 8 PB 11:04.16
3 Lebogang ShangeLebogang Shange 90 South AfricaSouth Africa 10 SB 11:14.01
4 Miroslav ÚradníkMiroslav Úradník 96 SlovakiaSlovakia 9 SB 11:31.54
5 Jakub JelonekJakub Jelonek 85 PolandPoland 6 SB 11:49.29
6 Lukáš GdulaLukáš Gdula 91 Czech RepublicCzech Republic 5 PB 11:51.23
7 Milan RízekMilan Rízek 78 SlovakiaSlovakia 7 SB 11:57.12
8 Michal MorvayMichal Morvay 96 SlovakiaSlovakia 4 PB 12:10.63
9 Dávid TokodiDávid Tokodi 91 HungaryHungary 1 SB 12:16.78
10 Daniel KováčDaniel Kováč 01 SlovakiaSlovakia 3 12:22.93
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
1000110Shange Lebogang (RSA)3:36.65
2000108Černý Dominik (SVK)7:19.79
Celkem 10 závodníků

Chůze dráha 3000 m - Ženy

Rekord Výkon Jméno Oddíl/stát Datum Místo
WL 13:18.67 Amandine MARCOU FRA 05.05.2019 Libourne (FRA)
MR 12:34.29 Mária Katerinka Czaková SVK 2018
(so, 15.6.2019 - 21:00) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Mária CzakováMária Czaková 88 SlovakiaSlovakia 7 WL 12:30.32
2 Viktória MadaraszViktória Madarasz 85 HungaryHungary 5 SB 12:47.04
3 Anežka DrahotováAnežka Drahotová 95 Czech RepublicCzech Republic 6 SB 13:01.23
4 Monika HornákováMonika Hornáková 95 SlovakiaSlovakia 4 SB 13:28.57
5 Hana BurzalováHana Burzalová 00 SlovakiaSlovakia 2 SB 13:46.47
6 Anett TormaAnett Torma 84 HungaryHungary 3 SB 14:14.64
7 Alžbeta RagasováAlžbeta Ragasová 02 SlovakiaSlovakia 1 PB 14:50.90
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
1000207Czaková Mária (SVK)4:02.43
2000207Czaková Mária (SVK)8:16.47
Celkem 7 závodníků