Back

 / Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích

Praha - Stromovka (7. - 9. 2. 2020)

60 m - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 8.2.2020 - 12:00) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Heptathlon h
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vilém StráskýVilém Stráský 99 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 07.09 0.189
2 Adam Sebastian HelceletAdam Sebastian Helcelet 91 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 07.11 0.142
3 Ondřej KopeckýOndřej Kopecký 98 AC PardubiceAC Pardubice 5 07.12 0.151
4 Jiří SýkoraJiří Sýkora 95 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 07.13 0.151
5 Reinis KregersReinis Kregers 92 LatviaLatvia 7 07.21 0.187
6 Matěj BěhounekMatěj Běhounek 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 07.26 0.205
Poznámky:
Závodník č. 13 Ondřej Kopecký (ACPAR) byl napomenut žlutou kartou podle pravidla 125.5 za nesportovní chování ve smyslu pravidla 162.5c.
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 8.2.2020 - 12:00) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Heptathlon h
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petr JindřichPetr Jindřich 88 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 4 07.27 0.138
2 Tomáš PulíčekTomáš Pulíček 97 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 07.31 0.140
3 Ondřej PáleníkOndřej Páleník 99 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 2 07.33 0.169
4 Radoš RyklRadoš Rykl 95 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 7 07.36 0.168
5 Radek HykešRadek Hykeš 90 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 6 07.37 0.175
6 ml. Jiří Kadlaml. Jiří Kadla 97 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 5 07.40 0.159
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (so, 8.2.2020 - 12:00) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Heptathlon h
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vít MolvaVít Molva 95 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3 07.39 0.167
2 Jan LepeškaJan Lepeška 00 AK BílinaAK Bílina 4 07.47 0.167
3 Filip SamuelFilip Samuel 98 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 07.48 0.145
4 Slavomír JaššoSlavomír Jaššo 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 07.53 0.181
5 Jakub HolekJakub Holek 95 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 07.59 0.212
6 Pavel KrejčaPavel Krejča 93 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 7 07.79 0.184
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Vilém StráskýVilém Stráský 99 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 07.09 0.189
2 Adam Sebastian HelceletAdam Sebastian Helcelet 91 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 07.11 0.142
3 Ondřej KopeckýOndřej Kopecký 98 AC PardubiceAC Pardubice 5 07.12 0.151
4 Jiří SýkoraJiří Sýkora 95 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 07.13 0.151
5 Reinis KregersReinis Kregers 92 LatviaLatvia 7 07.21 0.187
6 Matěj BěhounekMatěj Běhounek 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 07.26 0.205
7 Petr JindřichPetr Jindřich 88 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 4 07.27 0.138
8 Tomáš PulíčekTomáš Pulíček 97 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 07.31 0.140
9 Ondřej PáleníkOndřej Páleník 99 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 2 07.33 0.169
10 Radoš RyklRadoš Rykl 95 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 7 07.36 0.168
11 Radek HykešRadek Hykeš 90 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 6 07.37 0.175
12 Vít MolvaVít Molva 95 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3 07.39 0.167
13 ml. Jiří Kadlaml. Jiří Kadla 97 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 5 07.40 0.159
14 Jan LepeškaJan Lepeška 00 AK BílinaAK Bílina 4 07.47 0.167
15 Filip SamuelFilip Samuel 98 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 07.48 0.145
16 Slavomír JaššoSlavomír Jaššo 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 07.53 0.181
17 Jakub HolekJakub Holek 95 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 07.59 0.212
18 Pavel KrejčaPavel Krejča 93 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 7 07.79 0.184

60 m - Junioři (Běh)

Běh 1 (so, 8.2.2020 - 10:30) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Heptathlon h
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 František DoubekFrantišek Doubek 02 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 4 07.07 0.170
2 Martin VaněkMartin Vaněk 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 07.18 0.157
3 Michael HöfnerMichael Höfner 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 07.23 0.158
4 Václav ChudomelVáclav Chudomel 01 AC PardubiceAC Pardubice 8 07.32 0.344
5 Miroslav ŠpicarMiroslav Špicar 02 AC PardubiceAC Pardubice 7 07.32 0.149
6 Ivan CharbakaIvan Charbaka 01 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 07.36 0.156
7 Adam HavlíkAdam Havlík 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 07.39 0.159
8 Jonáš PospíšilJonáš Pospíšil 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 07.52 0.165
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (so, 8.2.2020 - 10:30) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Heptathlon h
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Roman BašeRoman Baše 01 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4 07.42 0.163
2 Vojtěch DresslerVojtěch Dressler 02 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 3 07.47 0.155
3 Jakub MarečekJakub Mareček 02 AC PardubiceAC Pardubice 5 07.50 0.151
4 Benedikt ŠachtaBenedikt Šachta 01 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 8 07.52 0.158
5 Adam ŽákAdam Žák 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 07.55 0.164
6 Vojtěch PatákVojtěch Paták 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 07.62 0.143
7 Matěj SádovskýMatěj Sádovský 02 AC PardubiceAC Pardubice 6 07.67 0.191
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 František DoubekFrantišek Doubek 02 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 4 07.07 0.170
2 Martin VaněkMartin Vaněk 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 07.18 0.157
3 Michael HöfnerMichael Höfner 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 07.23 0.158
4 Václav ChudomelVáclav Chudomel 01 AC PardubiceAC Pardubice 8 07.32 0.344
5 Miroslav ŠpicarMiroslav Špicar 02 AC PardubiceAC Pardubice 7 07.32 0.149
6 Ivan CharbakaIvan Charbaka 01 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 07.36 0.156
7 Adam HavlíkAdam Havlík 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 07.39 0.159
8 Roman BašeRoman Baše 01 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4 07.42 0.163
9 Vojtěch DresslerVojtěch Dressler 02 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 3 07.47 0.155
10 Jakub MarečekJakub Mareček 02 AC PardubiceAC Pardubice 5 07.50 0.151
11 Jonáš PospíšilJonáš Pospíšil 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 07.52 0.165
12 Benedikt ŠachtaBenedikt Šachta 01 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 8 07.52 0.158
13 Adam ŽákAdam Žák 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 07.55 0.164
14 Vojtěch PatákVojtěch Paták 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 07.62 0.143
15 Matěj SádovskýMatěj Sádovský 02 AC PardubiceAC Pardubice 6 07.67 0.191

60 m - Dorostenci (Běh)

Běh 1 (so, 8.2.2020 - 10:00) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Heptathlon h
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub ŠafářJakub Šafář 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 4 07.33 0.160
2 Jan RabaJan Raba 03 AC PardubiceAC Pardubice 5 07.38 0.148
3 Tomáš KozaTomáš Koza 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 07.40 0.175
4 Cyril ŽeravaCyril Žerava 03 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 3 07.42 0.161
5 Petr SvobodaPetr Svoboda 04 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 7 07.68 0.173
6 Luděk ČumpelíkLuděk Čumpelík 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 07.75 0.160
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 8.2.2020 - 10:00) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Heptathlon h
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michal JáraMichal Jára 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 07.53 0.153
2= František BuchaFrantišek Bucha 03 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 7 07.56 0.193
2= Petr StránskýPetr Stránský 03 AC Česká LípaAC Česká Lípa 5 07.56 0.135
4 Adam HavlíčekAdam Havlíček 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 07.71 0.196
5 Michal SupMichal Sup 04 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 07.75 0.190
6 Matěj DvořákMatěj Dvořák 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 07.83 0.255
7 Ondřej KrejčíOndřej Krejčí 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 07.84 0.240
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Jakub ŠafářJakub Šafář 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 4 07.33 0.160
2 Jan RabaJan Raba 03 AC PardubiceAC Pardubice 5 07.38 0.148
3 Tomáš KozaTomáš Koza 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 07.40 0.175
4 Cyril ŽeravaCyril Žerava 03 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 3 07.42 0.161
5 Michal JáraMichal Jára 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 07.53 0.153
6 František BuchaFrantišek Bucha 03 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 7 07.56 0.193
6 Petr StránskýPetr Stránský 03 AC Česká LípaAC Česká Lípa 5 07.56 0.135
8 Petr SvobodaPetr Svoboda 04 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 7 07.68 0.173
9 Adam HavlíčekAdam Havlíček 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 07.71 0.196
10 Michal SupMichal Sup 04 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 07.75 0.190
10 Luděk ČumpelíkLuděk Čumpelík 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 07.75 0.160
12 Matěj DvořákMatěj Dvořák 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 07.83 0.255
13 Ondřej KrejčíOndřej Krejčí 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 07.84 0.240

60 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (pá, 7.2.2020 - 11:30) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Heptathlon h
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip SvobodaFilip Svoboda 05 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 4 07.34
2 Roman KadavýRoman Kadavý 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 07.55
3 Jan FilipecJan Filipec 06 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 7 07.66
4 Dominik NovákDominik Novák 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 07.66
5 Jan AuředníkJan Auředník 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 07.70
6 Vojtěch ZajícVojtěch Zajíc 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 07.82
7 Viktor VacekViktor Vacek 05 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1 07.87
8 Matyáš LukešMatyáš Lukeš 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 8 07.97
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (pá, 7.2.2020 - 11:30) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Heptathlon h
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Štěpán PíchaŠtěpán Pícha 05 AC Česká LípaAC Česká Lípa 3 07.74
2 Jan MozgaJan Mozga 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 07.82
3 Martin BuchtaMartin Buchta 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 07.86
4 Daniel MandysDaniel Mandys 05 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 2 07.90
5 Daniel HanzelkaDaniel Hanzelka 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 07.91
6 Richard RozkydálekRichard Rozkydálek 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 1 08.10
7 Jan KrčekJan Krček 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 08.16
8 Daniel KopřivaDaniel Kopřiva 05 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 8 08.17
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Filip SvobodaFilip Svoboda 05 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 4 07.34
2 Roman KadavýRoman Kadavý 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 07.55
3 Jan FilipecJan Filipec 06 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 7 07.66
4 Dominik NovákDominik Novák 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 07.66
5 Jan AuředníkJan Auředník 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 07.70
6 Štěpán PíchaŠtěpán Pícha 05 AC Česká LípaAC Česká Lípa 3 07.74
7 Jan MozgaJan Mozga 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 07.82
8 Vojtěch ZajícVojtěch Zajíc 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 07.82
9 Martin BuchtaMartin Buchta 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 07.86
10 Viktor VacekViktor Vacek 05 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1 07.87
11 Daniel MandysDaniel Mandys 05 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 2 07.90
12 Daniel HanzelkaDaniel Hanzelka 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 07.91
13 Matyáš LukešMatyáš Lukeš 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 8 07.97
14 Richard RozkydálekRichard Rozkydálek 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 1 08.10
15 Jan KrčekJan Krček 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 08.16
16 Daniel KopřivaDaniel Kopřiva 05 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 8 08.17

800 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 8.2.2020 - 18:15) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Pentathlon h
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Michaela GieselováMichaela Gieselová 99 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 2:25.78
2 Michaela KotroušováMichaela Kotroušová 90 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 2:31.82
3 Sabina DuchoslavováSabina Duchoslavová 00 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 6 2:36.03
4 Nikola DyrynkováNikola Dyrynková 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 2:40.09
5 Kateřina MastnáKateřina Mastná 00 TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník 4 2:40.38
6 Michaela KovandováMichaela Kovandová 99 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 1 2:41.19
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
20060Gieselová Michaela (AKLOL)32.56
40060Gieselová Michaela (AKLOL)1:08.10
60060Gieselová Michaela (AKLOL)1:46.74
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 8.2.2020 - 18:15) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Pentathlon h
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Lucia VadlejchLucia Vadlejch 88 SlovakiaSlovakia 4 2:16.79
2 Barbora ZatloukalováBarbora Zatloukalová 97 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 2:20.41
3 Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková 97 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 2:20.82
4 Denisa MajerováDenisa Majerová 97 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 2:24.55
5 Lucia MokrášováLucia Mokrášová 94 SlovakiaSlovakia 6 2:27.38
Jana NovotnáJana Novotná 99 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1 DNS
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
200135Vadlejch Lucia (SVK)30.44
400135Vadlejch Lucia (SVK)1:06.87
600135Vadlejch Lucia (SVK)1:42.53
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon
1 Lucia VadlejchLucia Vadlejch 88 SlovakiaSlovakia 4 2:16.79
2 Barbora ZatloukalováBarbora Zatloukalová 97 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 2:20.41
3 Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková 97 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 2:20.82
4 Denisa MajerováDenisa Majerová 97 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 2:24.55
5 Michaela GieselováMichaela Gieselová 99 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 2:25.78
6 Lucia MokrášováLucia Mokrášová 94 SlovakiaSlovakia 6 2:27.38
7 Michaela KotroušováMichaela Kotroušová 90 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 2:31.82
8 Sabina DuchoslavováSabina Duchoslavová 00 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 6 2:36.03
9 Nikola DyrynkováNikola Dyrynková 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 2:40.09
10 Kateřina MastnáKateřina Mastná 00 TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník 4 2:40.38
11 Michaela KovandováMichaela Kovandová 99 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 1 2:41.19
Jana NovotnáJana Novotná 99 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1 DNS

800 m - Juniorky (Běh)

Běh 1 (so, 8.2.2020 - 17:25) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Pentathlon h
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Barbora NavrátilováBarbora Navrátilová 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 2:21.71
2 Anna FeitováAnna Feitová 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 2:29.16
3 Veronika SlavíkováVeronika Slavíková 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2 2:34.23
4 Kateřina HlávkováKateřina Hlávková 01 AC PardubiceAC Pardubice 6 2:39.07
5 Valerie JankůValerie Janků 02 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 2:41.05
6 Ema KaletováEma Kaletová 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 2:52.48
Lucie SedláčkováLucie Sedláčková 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 6 DNS
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
20053Navrátilová Barbora (SLAPR)32.74
40053Navrátilová Barbora (SLAPR)1:09.09
60053Navrátilová Barbora (SLAPR)1:46.34
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (so, 8.2.2020 - 17:25) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Pentathlon h
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Nikita Gabriela DorňákováNikita Gabriela Dorňáková 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 2:25.73
2 Tereza Elena ŠínováTereza Elena Šínová 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 3 2:25.92
3 Kateřina TamchynováKateřina Tamchynová 01 AC PardubiceAC Pardubice 2 2:29.39
4 Tereza HusákováTereza Husáková 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 2:31.11
5 Veronika NedvědováVeronika Nedvědová 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 2:32.25
6 Kristýna ŠtvrtňováKristýna Štvrtňová 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 2:33.78
7 Klára BažoutováKlára Bažoutová 02 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 4 2:33.91
Adéla Nela ŠínováAdéla Nela Šínová 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 6 DNF
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
20048Dorňáková Nikita Gabriela (SLAPR)33.96
40048Dorňáková Nikita Gabriela (SLAPR)1:11.11
60048Dorňáková Nikita Gabriela (SLAPR)1:48.74
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon
1 Barbora NavrátilováBarbora Navrátilová 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 2:21.71
2 Nikita Gabriela DorňákováNikita Gabriela Dorňáková 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 2:25.73
3 Tereza Elena ŠínováTereza Elena Šínová 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 3 2:25.92
4 Anna FeitováAnna Feitová 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 2:29.16
5 Kateřina TamchynováKateřina Tamchynová 01 AC PardubiceAC Pardubice 2 2:29.39
6 Tereza HusákováTereza Husáková 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 2:31.11
7 Veronika NedvědováVeronika Nedvědová 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 2:32.25
8 Kristýna ŠtvrtňováKristýna Štvrtňová 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 2:33.78
9 Klára BažoutováKlára Bažoutová 02 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 4 2:33.91
10 Veronika SlavíkováVeronika Slavíková 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2 2:34.23
11 Kateřina HlávkováKateřina Hlávková 01 AC PardubiceAC Pardubice 6 2:39.07
12 Valerie JankůValerie Janků 02 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 2:41.05
13 Ema KaletováEma Kaletová 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 2:52.48
Lucie SedláčkováLucie Sedláčková 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 6 DNS
Adéla Nela ŠínováAdéla Nela Šínová 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 6 DNF

800 m - Dorostenky (Běh)

Běh 1 (pá, 7.2.2020 - 18:30) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Pentathlon h
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Natálie KováčováNatálie Kováčová 03 AC PardubiceAC Pardubice 1 2:26.04
2 Zina PindorováZina Pindorová 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 2:27.83
3 Simona RučováSimona Ručová 04 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 4 2:32.11
4 Markéta BurešováMarkéta Burešová 04 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 3 2:32.22
5 Klára DobešováKlára Dobešová 04 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 6 2:41.31
6 Viktorie SýkorováViktorie Sýkorová 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 2:44.52
7 Barbora MitevováBarbora Mitevová 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5 3:00.12
8 Natálie PaťavováNatálie Paťavová 03 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 2 3:13.92
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
200126Dobešová Klára (SUMPE)32.23
40018Kováčová Natálie (ACPAR)1:11.24
60018Kováčová Natálie (ACPAR)1:49.41
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (pá, 7.2.2020 - 18:30) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Pentathlon h
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jessica NechanickáJessica Nechanická 04 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 2 2:24.57
2 Tereza BabickáTereza Babická 03 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 2:25.45
3 Natálie OlivováNatálie Olivová 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 2:25.55
4 Gabriela PatalováGabriela Patalová 03 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 1 2:29.35
5 Eliška VizingrováEliška Vizingrová 03 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 6 2:37.23
6 Kateřina KadaváKateřina Kadavá 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 2:41.33
Eliška ČervenáEliška Červená 04 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 6 DNS
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
200117Nechanická Jessica (NPAKA)33.21
400117Nechanická Jessica (NPAKA)1:08.53
600117Nechanická Jessica (NPAKA)1:47.45
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon
1 Jessica NechanickáJessica Nechanická 04 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 2 2:24.57
2 Tereza BabickáTereza Babická 03 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 2:25.45
3 Natálie OlivováNatálie Olivová 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 2:25.55
4 Natálie KováčováNatálie Kováčová 03 AC PardubiceAC Pardubice 1 2:26.04
5 Zina PindorováZina Pindorová 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 2:27.83
6 Gabriela PatalováGabriela Patalová 03 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 1 2:29.35
7 Simona RučováSimona Ručová 04 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 4 2:32.11
8 Markéta BurešováMarkéta Burešová 04 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 3 2:32.22
9 Eliška VizingrováEliška Vizingrová 03 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 6 2:37.23
10 Klára DobešováKlára Dobešová 04 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 6 2:41.31
11 Kateřina KadaváKateřina Kadavá 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 2:41.33
12 Viktorie SýkorováViktorie Sýkorová 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 2:44.52
13 Barbora MitevováBarbora Mitevová 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5 3:00.12
14 Natálie PaťavováNatálie Paťavová 03 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 2 3:13.92
Eliška ČervenáEliška Červená 04 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 6 DNS

800 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (pá, 7.2.2020 - 17:35) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Pentathlon h
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Karolína JarošováKarolína Jarošová 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 2:21.73
2 Karolína VilčkováKarolína Vilčková 05 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 2:25.89
3 Stella BohmováStella Bohmová 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 2:35.11
4 Dominika BezdíčkováDominika Bezdíčková 06 ASK BlanskoASK Blansko 5 2:38.53
5 Kateřina ČernockáKateřina Černocká 05 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 1 2:41.07
6 Anna HavlíčkováAnna Havlíčková 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 2:47.91
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
20041Bezdíčková Dominika (BLANS)32.65
40041Bezdíčková Dominika (BLANS)1:08.05
60051Jarošová Karolína (SLAPR)1:45.08
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (pá, 7.2.2020 - 17:35) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Pentathlon h
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Pavla KumstátováPavla Kumstátová 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1 2:22.31
2 Jana PiškulováJana Piškulová 05 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 6 2:28.63
3 Ema FeilhauerováEma Feilhauerová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 2:29.27
4 Barbora ŠtěrbováBarbora Štěrbová 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 2:31.49
5 Denisa ZahrádkováDenisa Zahrádková 05 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2 2:32.87
6 Karolína LackováKarolína Lacková 06 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošov... 3 2:49.24
Barbora KřížováBarbora Křížová 05 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha DNS
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
200103Kumstátová Pavla (LIAZJ)33.58
400103Kumstátová Pavla (LIAZJ)1:08.57
600103Kumstátová Pavla (LIAZJ)1:46.95
Celkem 7 závodníků
Běh 3 (pá, 7.2.2020 - 17:35) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Pentathlon h
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Adéla TkáčováAdéla Tkáčová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 2:30.66
2 Veronika JakusidisováVeronika Jakusidisová 05 ASK BlanskoASK Blansko 3 2:36.53
3 Lucie LasíkováLucie Lasíková 05 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1 2:46.42
4 Viktorie JánskáViktorie Jánská 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 2:48.04
5 Sára PavliduSára Pavlidu 05 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 5 2:48.17
6 Adéla HanákováAdéla Hanáková 06 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 6 2:56.34
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
20057Tkáčová Adéla (AKEZK)33.99
40057Tkáčová Adéla (AKEZK)1:11.83
60057Tkáčová Adéla (AKEZK)1:50.27
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon
1 Karolína JarošováKarolína Jarošová 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 2:21.73
2 Pavla KumstátováPavla Kumstátová 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1 2:22.31
3 Karolína VilčkováKarolína Vilčková 05 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 2:25.89
4 Jana PiškulováJana Piškulová 05 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 6 2:28.63
5 Ema FeilhauerováEma Feilhauerová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 2:29.27
6 Adéla TkáčováAdéla Tkáčová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 2:30.66
7 Barbora ŠtěrbováBarbora Štěrbová 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 2:31.49
8 Denisa ZahrádkováDenisa Zahrádková 05 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2 2:32.87
9 Stella BohmováStella Bohmová 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 2:35.11
10 Veronika JakusidisováVeronika Jakusidisová 05 ASK BlanskoASK Blansko 3 2:36.53
11 Dominika BezdíčkováDominika Bezdíčková 06 ASK BlanskoASK Blansko 5 2:38.53
12 Kateřina ČernockáKateřina Černocká 05 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 1 2:41.07
13 Lucie LasíkováLucie Lasíková 05 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1 2:46.42
14 Anna HavlíčkováAnna Havlíčková 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 2:47.91
15 Viktorie JánskáViktorie Jánská 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 2:48.04
16 Sára PavliduSára Pavlidu 05 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 5 2:48.17
17 Karolína LackováKarolína Lacková 06 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošov... 3 2:49.24
18 Adéla HanákováAdéla Hanáková 06 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 6 2:56.34
Barbora KřížováBarbora Křížová 05 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha DNS

1000 m - Muži

(ne, 9.2.2020 - 20:00) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Heptathlon h
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Ondřej KopeckýOndřej Kopecký 98 AC PardubiceAC Pardubice 7 2:46.67
2 Matěj BěhounekMatěj Běhounek 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 2:48.41
3 Vilém StráskýVilém Stráský 99 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 2:48.83
4 Reinis KregersReinis Kregers 92 LatviaLatvia 9 2:52.01
5 Pavel KrejčaPavel Krejča 93 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 10 2:52.74
6 Radoš RyklRadoš Rykl 95 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 8 2:52.98
7 Adam Sebastian HelceletAdam Sebastian Helcelet 91 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 2:55.23
8 Ondřej PáleníkOndřej Páleník 99 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 12 2:55.42
9 Petr JindřichPetr Jindřich 88 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 4 2:55.71
10 Jakub HolekJakub Holek 95 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 2:58.12
11 Radek HykešRadek Hykeš 90 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 3 2:59.47
12 Vít MolvaVít Molva 95 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 11 3:06.23
13 Slavomír JaššoSlavomír Jaššo 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 14 3:18.88
Tomáš PulíčekTomáš Pulíček 97 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 15 DNS
ml. Jiří Kadlaml. Jiří Kadla 97 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 13 DNS
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
20067Helcelet Adam Sebastian (OLYPR)33.75
40043Běhounek Matěj (SLAPR)1:07.91
60043Běhounek Matěj (SLAPR)1:41.37
80043Běhounek Matěj (SLAPR)2:15.30
Celkem 15 závodníků

1000 m - Junioři

(ne, 9.2.2020 - 14:15) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Heptathlon h
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Roman BašeRoman Baše 01 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 7 2:46.50
2 Jonáš PospíšilJonáš Pospíšil 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 2:46.62
3 Vojtěch PatákVojtěch Paták 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 11 2:52.95
4 Miroslav ŠpicarMiroslav Špicar 02 AC PardubiceAC Pardubice 8 2:53.75
5 Adam ŽákAdam Žák 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1 2:54.96
6 Benedikt ŠachtaBenedikt Šachta 01 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 2:56.21
7 Adam HavlíkAdam Havlík 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 2:59.43
8 Vojtěch DresslerVojtěch Dressler 02 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 6 3:02.15
9 Matěj SádovskýMatěj Sádovský 02 AC PardubiceAC Pardubice 9 3:09.19
10 Ivan CharbakaIvan Charbaka 01 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 3:14.89
11 Jakub MarečekJakub Mareček 02 AC PardubiceAC Pardubice 10 3:16.85
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
20058Pospíšil Jonáš (AKLOL)32.95
40058Pospíšil Jonáš (AKLOL)1:07.35
6001Baše Roman (SPAPR)1:41.87
8001Baše Roman (SPAPR)2:15.72
Celkem 11 závodníků

1000 m - Dorostenci

(ne, 9.2.2020 - 14:00) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Heptathlon h
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Adam HavlíčekAdam Havlíček 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 2:46.23
2 Petr StránskýPetr Stránský 03 AC Česká LípaAC Česká Lípa 4 2:53.89
3 Petr SvobodaPetr Svoboda 04 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 9 2:54.41
4 Luděk ČumpelíkLuděk Čumpelík 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 10 3:00.05
5 Michal JáraMichal Jára 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 3:00.86
6 Jakub ŠafářJakub Šafář 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 8 3:01.11
7 Cyril ŽeravaCyril Žerava 03 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 2 3:05.35
8 František BuchaFrantišek Bucha 03 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 1 3:06.49
9 Tomáš KozaTomáš Koza 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 3:07.97
Ondřej KrejčíOndřej Krejčí 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 DNF
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
2006Stránský Petr (ACCLI)31.62
400123Havlíček Adam (SPTRE)1:05.36
600123Havlíček Adam (SPTRE)1:38.48
800123Havlíček Adam (SPTRE)2:11.85
Celkem 10 závodníků

1000 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (so, 8.2.2020 - 15:00) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Heptathlon h
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Štěpán PíchaŠtěpán Pícha 05 AC Česká LípaAC Česká Lípa 6 3:00.42
2 Vojtěch ZajícVojtěch Zajíc 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 3:01.08
3 Daniel HanzelkaDaniel Hanzelka 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1 3:02.19
4 Jan FilipecJan Filipec 06 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 2 3:03.73
5 Daniel MandysDaniel Mandys 05 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 7 3:03.93
6 Richard RozkydálekRichard Rozkydálek 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 3:05.09
7 Matyáš LukešMatyáš Lukeš 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 3:05.83
8 Daniel KopřivaDaniel Kopřiva 05 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 8 3:31.73
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
20033Zajíc Vojtěch (SKPLZ)30.34
40033Zajíc Vojtěch (SKPLZ)1:03.08
60033Zajíc Vojtěch (SKPLZ)1:40.17
80033Zajíc Vojtěch (SKPLZ)2:20.86
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (so, 8.2.2020 - 15:00) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Heptathlon h
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Dominik NovákDominik Novák 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1 3:01.19
2 Filip SvobodaFilip Svoboda 05 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 2 3:02.85
3 Jan MozgaJan Mozga 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 3:04.10
4 Viktor VacekViktor Vacek 05 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 3:04.64
5 Jan AuředníkJan Auředník 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 3:04.77
6 Roman KadavýRoman Kadavý 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 7 3:09.33
7 Martin BuchtaMartin Buchta 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 3:31.31
8 Jan KrčekJan Krček 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 8 3:46.05
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
200111Novák Dominik (HKRAL)33.69
400111Novák Dominik (HKRAL)1:08.58
600111Novák Dominik (HKRAL)1:46.23
800111Novák Dominik (HKRAL)2:24.86
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon
1 Štěpán PíchaŠtěpán Pícha 05 AC Česká LípaAC Česká Lípa 6 3:00.42
2 Vojtěch ZajícVojtěch Zajíc 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 3:01.08
3 Dominik NovákDominik Novák 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1 3:01.19
4 Daniel HanzelkaDaniel Hanzelka 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1 3:02.19
5 Filip SvobodaFilip Svoboda 05 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 2 3:02.85
6 Jan FilipecJan Filipec 06 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 2 3:03.73
7 Daniel MandysDaniel Mandys 05 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 7 3:03.93
8 Jan MozgaJan Mozga 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 3:04.10
9 Viktor VacekViktor Vacek 05 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 3:04.64
10 Jan AuředníkJan Auředník 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 3:04.77
11 Richard RozkydálekRichard Rozkydálek 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 3:05.09
12 Matyáš LukešMatyáš Lukeš 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 3:05.83
13 Roman KadavýRoman Kadavý 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 7 3:09.33
14 Martin BuchtaMartin Buchta 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 3:31.31
15 Daniel KopřivaDaniel Kopřiva 05 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 8 3:31.73
16 Jan KrčekJan Krček 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 8 3:46.05

60 m překážek - Muži (Běh)

Běh 1 (ne, 9.2.2020 - 13:15) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Heptathlon h
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej KopeckýOndřej Kopecký 98 AC PardubiceAC Pardubice 5 08.08 0.162
2 Adam Sebastian HelceletAdam Sebastian Helcelet 91 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 08.12 0.131
3 Radoš RyklRadoš Rykl 95 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 08.25 0.197
4 Vilém StráskýVilém Stráský 99 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 08.28 0.148
5 Tomáš PulíčekTomáš Pulíček 97 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 08.54 0.131
6 Vít MolvaVít Molva 95 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 1 08.70 0.157
7 Matěj BěhounekMatěj Běhounek 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 08.80 0.173
8 Reinis KregersReinis Kregers 92 LatviaLatvia 8 08.81 0.226
Jiří SýkoraJiří Sýkora 95 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. DNS
Celkem 9 závodníků
Běh 2 (ne, 9.2.2020 - 13:15) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Heptathlon h
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petr JindřichPetr Jindřich 88 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 6 08.68 0.145
2 Ondřej PáleníkOndřej Páleník 99 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 4 08.70 0.177
3 Filip SamuelFilip Samuel 98 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 09.01 0.167
4 Jakub HolekJakub Holek 95 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 09.01 0.177
5 Slavomír JaššoSlavomír Jaššo 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 09.02 0.194
6 Radek HykešRadek Hykeš 90 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 8 09.17 0.178
7 Pavel KrejčaPavel Krejča 93 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 09.37 0.210
8 ml. Jiří Kadlaml. Jiří Kadla 97 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 5 10.69 0.154
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Ondřej KopeckýOndřej Kopecký 98 AC PardubiceAC Pardubice 5 08.08 0.162
2 Adam Sebastian HelceletAdam Sebastian Helcelet 91 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 08.12 0.131
3 Radoš RyklRadoš Rykl 95 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 08.25 0.197
4 Vilém StráskýVilém Stráský 99 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 08.28 0.148
5 Tomáš PulíčekTomáš Pulíček 97 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 08.54 0.131
6 Petr JindřichPetr Jindřich 88 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 6 08.68 0.145
7 Vít MolvaVít Molva 95 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 1 08.70 0.157
8 Ondřej PáleníkOndřej Páleník 99 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 4 08.70 0.177
9 Matěj BěhounekMatěj Běhounek 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 08.80 0.173
10 Reinis KregersReinis Kregers 92 LatviaLatvia 8 08.81 0.226
11 Filip SamuelFilip Samuel 98 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 09.01 0.167
12 Jakub HolekJakub Holek 95 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 09.01 0.177
13 Slavomír JaššoSlavomír Jaššo 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 09.02 0.194
14 Radek HykešRadek Hykeš 90 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 8 09.17 0.178
15 Pavel KrejčaPavel Krejča 93 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 09.37 0.210
16 ml. Jiří Kadlaml. Jiří Kadla 97 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 5 10.69 0.154
Jiří SýkoraJiří Sýkora 95 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. DNS

60 m překážek - Junioři (Běh)

Běh 1 (ne, 9.2.2020 - 09:45) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Heptathlon h
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 František DoubekFrantišek Doubek 02 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 4 08.13 0.145
2 Vojtěch PatákVojtěch Paták 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 08.41 0.148
3 Jakub MarečekJakub Mareček 02 AC PardubiceAC Pardubice 5 08.57 0.185
4 Roman BašeRoman Baše 01 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 8 08.58 0.197
5 Adam HavlíkAdam Havlík 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 08.59 0.151
6 Martin VaněkMartin Vaněk 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 09.86 0.148
7 Václav ChudomelVáclav Chudomel 01 AC PardubiceAC Pardubice 6 13.95 0.156
Poznámky:
Po skončení běhu byl z dalšího závodu hlavním rozhodčím podle pravidla 122.37 vyloučen za nevhodné chování vůči startérovi závodník č. 12 Václav Chudomel (ACPAR), který nastoupil s upravenými startovními čísly.
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (ne, 9.2.2020 - 09:45) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Heptathlon h
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jonáš PospíšilJonáš Pospíšil 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 08.58 0.167
2 Miroslav ŠpicarMiroslav Špicar 02 AC PardubiceAC Pardubice 5 08.69 0.190
3 Adam ŽákAdam Žák 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 08.72 0.197
4 Matěj SádovskýMatěj Sádovský 02 AC PardubiceAC Pardubice 2 08.86 0.198
5 Benedikt ŠachtaBenedikt Šachta 01 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 08.94 0.179
6 Vojtěch DresslerVojtěch Dressler 02 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 8 09.23 0.163
7 Ivan CharbakaIvan Charbaka 01 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 7 09.41 0.207
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 František DoubekFrantišek Doubek 02 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 4 08.13 0.145
2 Vojtěch PatákVojtěch Paták 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 08.41 0.148
3 Jakub MarečekJakub Mareček 02 AC PardubiceAC Pardubice 5 08.57 0.185
4 Jonáš PospíšilJonáš Pospíšil 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 08.58 0.167
5 Roman BašeRoman Baše 01 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 8 08.58 0.197
6 Adam HavlíkAdam Havlík 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 08.59 0.151
7 Miroslav ŠpicarMiroslav Špicar 02 AC PardubiceAC Pardubice 5 08.69 0.190
8 Adam ŽákAdam Žák 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 08.72 0.197
9 Matěj SádovskýMatěj Sádovský 02 AC PardubiceAC Pardubice 2 08.86 0.198
10 Benedikt ŠachtaBenedikt Šachta 01 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 08.94 0.179
11 Vojtěch DresslerVojtěch Dressler 02 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 8 09.23 0.163
12 Ivan CharbakaIvan Charbaka 01 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 7 09.41 0.207
13 Martin VaněkMartin Vaněk 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 09.86 0.148
14 Václav ChudomelVáclav Chudomel 01 AC PardubiceAC Pardubice 6 13.95 0.156

60 m překážek - Dorostenci (Běh)

Běh 1 (ne, 9.2.2020 - 09:30) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Heptathlon h
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš KozaTomáš Koza 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 08.26 0.170
2 Petr StránskýPetr Stránský 03 AC Česká LípaAC Česká Lípa 3 08.35 0.201
3 Jakub ŠafářJakub Šafář 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 2 08.38 0.186
4 František BuchaFrantišek Bucha 03 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 6 08.46 0.194
5 Luděk ČumpelíkLuděk Čumpelík 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 08.49 0.200
6 Adam HavlíčekAdam Havlíček 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 7 08.71 0.182
7 Jan RabaJan Raba 03 AC PardubiceAC Pardubice 8 10.55 0.199
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (ne, 9.2.2020 - 09:30) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Heptathlon h
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michal JáraMichal Jára 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 08.67 0.204
2 Petr SvobodaPetr Svoboda 04 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2 08.82 0.175
3 Matěj DvořákMatěj Dvořák 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 08.89 0.166
4 Ondřej KrejčíOndřej Krejčí 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 08.91 0.191
Cyril ŽeravaCyril Žerava 03 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 6 DQ 168.7a
Michal SupMichal Sup 04 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 DNS
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Tomáš KozaTomáš Koza 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 08.26 0.170
2 Petr StránskýPetr Stránský 03 AC Česká LípaAC Česká Lípa 3 08.35 0.201
3 Jakub ŠafářJakub Šafář 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 2 08.38 0.186
4 František BuchaFrantišek Bucha 03 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 6 08.46 0.194
5 Luděk ČumpelíkLuděk Čumpelík 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 08.49 0.200
6 Michal JáraMichal Jára 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 08.67 0.204
7 Adam HavlíčekAdam Havlíček 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 7 08.71 0.182
8 Petr SvobodaPetr Svoboda 04 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2 08.82 0.175
9 Matěj DvořákMatěj Dvořák 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 08.89 0.166
10 Ondřej KrejčíOndřej Krejčí 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 08.91 0.191
11 Jan RabaJan Raba 03 AC PardubiceAC Pardubice 8 10.55 0.199
Cyril ŽeravaCyril Žerava 03 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 6 DQ 168.7a
Michal SupMichal Sup 04 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 DNS

60 m překážek - Žáci (Běh)

Běh 1 (so, 8.2.2020 - 11:00) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Heptathlon h
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Roman KadavýRoman Kadavý 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 08.39
2 Jan AuředníkJan Auředník 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 08.76
3 Filip SvobodaFilip Svoboda 05 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 3 08.87
4 Jan MozgaJan Mozga 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 8 09.15
5 Vojtěch ZajícVojtěch Zajíc 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 09.26
6 Jan KrčekJan Krček 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 09.37
7 Daniel MandysDaniel Mandys 05 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 7 09.38
8 Matyáš LukešMatyáš Lukeš 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 09.45
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (so, 8.2.2020 - 11:00) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Heptathlon h
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin BuchtaMartin Buchta 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 09.10
2 Jan FilipecJan Filipec 06 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 6 09.13
3 Daniel KopřivaDaniel Kopřiva 05 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 3 09.27
4 Dominik NovákDominik Novák 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 7 09.42
5 Štěpán PíchaŠtěpán Pícha 05 AC Česká LípaAC Česká Lípa 5 09.46
6 Daniel HanzelkaDaniel Hanzelka 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1 09.69
7 Viktor VacekViktor Vacek 05 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 09.70
8 Richard RozkydálekRichard Rozkydálek 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 8 09.88
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Roman KadavýRoman Kadavý 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 08.39
2 Jan AuředníkJan Auředník 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 08.76
3 Filip SvobodaFilip Svoboda 05 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 3 08.87
4 Martin BuchtaMartin Buchta 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 09.10
5 Jan FilipecJan Filipec 06 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 6 09.13
6 Jan MozgaJan Mozga 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 8 09.15
7 Vojtěch ZajícVojtěch Zajíc 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 09.26
8 Daniel KopřivaDaniel Kopřiva 05 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 3 09.27
9 Jan KrčekJan Krček 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 09.37
10 Daniel MandysDaniel Mandys 05 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 7 09.38
11 Dominik NovákDominik Novák 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 7 09.42
12 Matyáš LukešMatyáš Lukeš 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 09.45
13 Štěpán PíchaŠtěpán Pícha 05 AC Česká LípaAC Česká Lípa 5 09.46
14 Daniel HanzelkaDaniel Hanzelka 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1 09.69
15 Viktor VacekViktor Vacek 05 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 09.70
16 Richard RozkydálekRichard Rozkydálek 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 8 09.88

60 m překážek - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 8.2.2020 - 11:30) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Pentathlon h
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucia VadlejchLucia Vadlejch 88 SlovakiaSlovakia 4 08.46 0.156
2 Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková 97 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 08.47 0.141
3 Jana NovotnáJana Novotná 99 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 08.51 0.167
4 Barbora ZatloukalováBarbora Zatloukalová 97 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 08.75 0.351
5 Nikola DyrynkováNikola Dyrynková 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 08.78 0.139
6 Denisa MajerováDenisa Majerová 97 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 08.91 0.178
7 Lucia MokrášováLucia Mokrášová 94 SlovakiaSlovakia 8 08.95 0.164
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (so, 8.2.2020 - 11:30) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Pentathlon h
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sabina DuchoslavováSabina Duchoslavová 00 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 4 09.03 0.174
2 Michaela KotroušováMichaela Kotroušová 90 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 09.06 0.157
3 Michaela GieselováMichaela Gieselová 99 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 09.09 0.161
4 Kateřina MastnáKateřina Mastná 00 TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník 6 09.12 0.165
5 Michaela KovandováMichaela Kovandová 99 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2 10.59 0.228
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Lucia VadlejchLucia Vadlejch 88 SlovakiaSlovakia 4 08.46 0.156
2 Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková 97 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 08.47 0.141
3 Jana NovotnáJana Novotná 99 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 08.51 0.167
4 Barbora ZatloukalováBarbora Zatloukalová 97 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 08.75 0.351
5 Nikola DyrynkováNikola Dyrynková 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 08.78 0.139
6 Denisa MajerováDenisa Majerová 97 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 08.91 0.178
7 Lucia MokrášováLucia Mokrášová 94 SlovakiaSlovakia 8 08.95 0.164
8 Sabina DuchoslavováSabina Duchoslavová 00 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 4 09.03 0.174
9 Michaela KotroušováMichaela Kotroušová 90 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 09.06 0.157
10 Michaela GieselováMichaela Gieselová 99 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 09.09 0.161
11 Kateřina MastnáKateřina Mastná 00 TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník 6 09.12 0.165
12 Michaela KovandováMichaela Kovandová 99 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2 10.59 0.228

60 m překážek - Juniorky (Běh)

Běh 1 (so, 8.2.2020 - 11:15) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Pentathlon h
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina TamchynováKateřina Tamchynová 01 AC PardubiceAC Pardubice 4 08.55 0.198
2 Tereza Elena ŠínováTereza Elena Šínová 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 5 08.67 0.172
3 Klára BažoutováKlára Bažoutová 02 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 6 08.80 0.145
4 Veronika NedvědováVeronika Nedvědová 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 09.00 0.356
5 Kristýna ŠtvrtňováKristýna Štvrtňová 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 09.09 0.287
6 Valerie JankůValerie Janků 02 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 7 09.11 0.386
7 Adéla Nela ŠínováAdéla Nela Šínová 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 1 09.15 0.226
8 Lucie NedvědováLucie Nedvědová 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 8 09.31 0.364
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (so, 8.2.2020 - 11:15) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Pentathlon h
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina HlávkováKateřina Hlávková 01 AC PardubiceAC Pardubice 2 09.28 0.113
2 Anna FeitováAnna Feitová 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 09.30 0.146
3 Veronika SlavíkováVeronika Slavíková 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 6 09.31 0.183
4 Tereza HusákováTereza Husáková 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 09.32 0.161
5 Nikita Gabriela DorňákováNikita Gabriela Dorňáková 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 09.36 0.159
6 Barbora NavrátilováBarbora Navrátilová 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 09.39 0.238
7 Ema KaletováEma Kaletová 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 7 09.74 0.185
Lucie SedláčkováLucie Sedláčková 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 1 DNF 0.191
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Kateřina TamchynováKateřina Tamchynová 01 AC PardubiceAC Pardubice 4 08.55 0.198
2 Tereza Elena ŠínováTereza Elena Šínová 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 5 08.67 0.172
3 Klára BažoutováKlára Bažoutová 02 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 6 08.80 0.145
4 Veronika NedvědováVeronika Nedvědová 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 09.00 0.356
5 Kristýna ŠtvrtňováKristýna Štvrtňová 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 09.09 0.287
6 Valerie JankůValerie Janků 02 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 7 09.11 0.386
7 Adéla Nela ŠínováAdéla Nela Šínová 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 1 09.15 0.226
8 Kateřina HlávkováKateřina Hlávková 01 AC PardubiceAC Pardubice 2 09.28 0.113
9 Anna FeitováAnna Feitová 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 09.30 0.146
10 Veronika SlavíkováVeronika Slavíková 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 6 09.31 0.183
11 Lucie NedvědováLucie Nedvědová 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 8 09.31 0.364
12 Tereza HusákováTereza Husáková 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 09.32 0.161
13 Nikita Gabriela DorňákováNikita Gabriela Dorňáková 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 09.36 0.159
14 Barbora NavrátilováBarbora Navrátilová 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 09.39 0.238
15 Ema KaletováEma Kaletová 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 7 09.74 0.185
Lucie SedláčkováLucie Sedláčková 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 1 DNF 0.191

60 m překážek - Dorostenky (Běh)

Běh 1 (pá, 7.2.2020 - 11:15) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Pentathlon h
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza BabickáTereza Babická 03 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 08.48
2 Vendula ŠtanclováVendula Štanclová 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 08.50
3 Kateřina KadaváKateřina Kadavá 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 08.85
4 Eliška ČervenáEliška Červená 04 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 3 08.86
5 Jessica NechanickáJessica Nechanická 04 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 2 08.89
6 Natálie PaťavováNatálie Paťavová 03 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 7 09.39
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (pá, 7.2.2020 - 11:15) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Pentathlon h
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Natálie OlivováNatálie Olivová 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 08.88
2 Gabriela PatalováGabriela Patalová 03 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 2 08.96
3 Barbora MitevováBarbora Mitevová 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5 09.05
4 Klára DobešováKlára Dobešová 04 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 6 09.23
5 Natálie KováčováNatálie Kováčová 03 AC PardubiceAC Pardubice 7 09.32
6 Viktorie SýkorováViktorie Sýkorová 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 09.36
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (pá, 7.2.2020 - 11:15) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Pentathlon h
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Zina PindorováZina Pindorová 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 09.16
2 Eliška VizingrováEliška Vizingrová 03 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 5 09.25
3 Simona RučováSimona Ručová 04 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 2 09.70
4 Markéta BurešováMarkéta Burešová 04 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 3 09.79
Marina KollárMarina Kollár 04 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 6 DNF
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Tereza BabickáTereza Babická 03 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 08.48
2 Vendula ŠtanclováVendula Štanclová 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 08.50
3 Kateřina KadaváKateřina Kadavá 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 08.85
4 Eliška ČervenáEliška Červená 04 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 3 08.86
5 Natálie OlivováNatálie Olivová 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 08.88
6 Jessica NechanickáJessica Nechanická 04 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 2 08.89
7 Gabriela PatalováGabriela Patalová 03 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 2 08.96
8 Barbora MitevováBarbora Mitevová 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5 09.05
9 Zina PindorováZina Pindorová 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 09.16
10 Klára DobešováKlára Dobešová 04 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 6 09.23
11 Eliška VizingrováEliška Vizingrová 03 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 5 09.25
12 Natálie KováčováNatálie Kováčová 03 AC PardubiceAC Pardubice 7 09.32
13 Viktorie SýkorováViktorie Sýkorová 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 09.36
14 Natálie PaťavováNatálie Paťavová 03 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 7 09.39
15 Simona RučováSimona Ručová 04 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 2 09.70
16 Markéta BurešováMarkéta Burešová 04 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 3 09.79
Marina KollárMarina Kollár 04 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 6 DNF

60 m překážek - Žákyně (Běh)

Běh 1 (pá, 7.2.2020 - 11:00) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Pentathlon h
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Viktorie JánskáViktorie Jánská 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 08.81
2 Veronika JakusidisováVeronika Jakusidisová 05 ASK BlanskoASK Blansko 8 09.02
3 Lucie LasíkováLucie Lasíková 05 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 09.09
4 Sára PavliduSára Pavlidu 05 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 7 09.10
5 Barbora KřížováBarbora Křížová 05 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3 09.14
6 Barbora ŠtěrbováBarbora Štěrbová 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 09.23
7 Kateřina ČernockáKateřina Černocká 05 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 4 11.92
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (pá, 7.2.2020 - 11:00) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Pentathlon h
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla TkáčováAdéla Tkáčová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 09.05
2 Denisa ZahrádkováDenisa Zahrádková 05 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 09.34
3 Anna HavlíčkováAnna Havlíčková 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 7 09.45
4 Pavla KumstátováPavla Kumstátová 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 09.69
5 Adéla HanákováAdéla Hanáková 06 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 2 09.79
6 Stella BohmováStella Bohmová 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 09.80
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (pá, 7.2.2020 - 11:00) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Pentathlon h
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ema FeilhauerováEma Feilhauerová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 09.51
2 Karolína VilčkováKarolína Vilčková 05 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 09.61
3 Dominika BezdíčkováDominika Bezdíčková 06 ASK BlanskoASK Blansko 4 09.75
4 Karolína LackováKarolína Lacková 06 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošov... 3 09.85
5 Jana PiškulováJana Piškulová 05 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 6 09.87
6 Karolína JarošováKarolína Jarošová 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 09.93
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Viktorie JánskáViktorie Jánská 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 08.81
2 Veronika JakusidisováVeronika Jakusidisová 05 ASK BlanskoASK Blansko 8 09.02
3 Adéla TkáčováAdéla Tkáčová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 09.05
4 Lucie LasíkováLucie Lasíková 05 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 09.09
5 Sára PavliduSára Pavlidu 05 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 7 09.10
6 Barbora KřížováBarbora Křížová 05 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3 09.14
7 Barbora ŠtěrbováBarbora Štěrbová 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 09.23
8 Denisa ZahrádkováDenisa Zahrádková 05 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 09.34
9 Anna HavlíčkováAnna Havlíčková 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 7 09.45
10 Ema FeilhauerováEma Feilhauerová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 09.51
11 Karolína VilčkováKarolína Vilčková 05 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 09.61
12 Pavla KumstátováPavla Kumstátová 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 09.69
13 Dominika BezdíčkováDominika Bezdíčková 06 ASK BlanskoASK Blansko 4 09.75
14 Adéla HanákováAdéla Hanáková 06 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 2 09.79
15 Stella BohmováStella Bohmová 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 09.80
16 Karolína LackováKarolína Lacková 06 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošov... 3 09.85
17 Jana PiškulováJana Piškulová 05 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 6 09.87
18 Karolína JarošováKarolína Jarošová 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 09.93
19 Kateřina ČernockáKateřina Černocká 05 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 4 11.92

Skok vysoký - Muži

Muži A (so, 8.2.2020 - 17:30) official Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Heptathlon h
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1.741.771.801.831.861.891.921.951.982.012.042.072.10
1 Ondřej KopeckýOndřej Kopecký
AC PardubiceAC Pardubice
98 7 2.01 --OOOOOXXOXOOXXX
2 Adam Sebastian HelceletAdam Sebastian Helcelet
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
91 9 2.01 ----OOOOXOXXOXXX
3 Vít MolvaVít Molva
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
95 5 1.98 --O-O-OXOXXOXXX
4 Slavomír JaššoSlavomír Jaššo
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
00 11 1.95 -OXOOOXOOXO-XXX
5 Radoš RyklRadoš Rykl
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
95 2 1.92 -O-OXOXOOXXX
6 Vilém StráskýVilém Stráský
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
99 6 1.92 --XOOXOXOOXXX
7 Reinis KregersReinis Kregers
LatviaLatvia
92 8 1.92 ----XOXOXOXXX
8 Jiří SýkoraJiří Sýkora
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
95 10 1.92 ----O-XXOXXX
9 Filip SamuelFilip Samuel
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
98 3 1.83 OXOOXXOXXX
10 Pavel KrejčaPavel Krejča
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
93 1 1.80 --O-XXX
11 Tomáš PulíčekTomáš Pulíček
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
97 4 1.80 -XXOOXXX
Celkem 11 závodníků
Muži B (so, 8.2.2020 - 17:30) official Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Heptathlon h
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1.591.621.651.681.711.741.771.801.831.86
1 ml. Jiří Kadlaml. Jiří Kadla
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
97 7 1.83 ---OOXOOOXOXXX
2 Matěj BěhounekMatěj Běhounek
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 5 1.80 --O-OXOXOOXXX
3 Ondřej PáleníkOndřej Páleník
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
99 3 1.80 OOOOXXOOXXOOXXX
4 Radek HykešRadek Hykeš
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
90 4 1.74 OOOXXOXOXXOXXX
5 Petr JindřichPetr Jindřich
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
88 6 1.68 -XOXOOXXX
6 Jakub HolekJakub Holek
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
95 2 1.62 OOXXX
Jan LepeškaJan Lepeška
AK BílinaAK Bílina
00 1 DNS
Celkem 7 závodníků

Skok vysoký - Junioři

Junioři A (so, 8.2.2020 - 15:00) official Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Heptathlon h
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1.621.651.681.711.741.771.801.831.861.891.921.951.982.01
1 Jonáš PospíšilJonáš Pospíšil
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
01 7 1.98 ------O-XOO-XXOXXOXXX
2 František DoubekFrantišek Doubek
AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s.
02 6 1.92 ------O-XXOXO-XX-
3= Martin VaněkMartin Vaněk
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
01 1 1.83 --XOOOOXOXOXXX
3= Benedikt ŠachtaBenedikt Šachta
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
01 2 1.83 --XOOOOXOXOXXX
5 Jakub MarečekJakub Mareček
AC PardubiceAC Pardubice
02 5 1.83 ---O-OXOXXOXXX
6 Roman BašeRoman Baše
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
01 4 1.80 --OOXO-XOXXX
7 Vojtěch PatákVojtěch Paták
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 3 1.77 ---O-XOXXX
Celkem 7 závodníků
Junioři B (so, 8.2.2020 - 15:00) official Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Heptathlon h
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1.531.561.591.621.651.681.711.741.771.80
1 Václav ChudomelVáclav Chudomel
AC PardubiceAC Pardubice
01 8 1.77 --OOOOOXXOXXOXXX
2 Vojtěch DresslerVojtěch Dressler
AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s.
02 6 1.74 --OOOOXOOXXX
3 Adam ŽákAdam Žák
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
02 5 1.71 O-OXOOXOOXXX
4 Ivan CharbakaIvan Charbaka
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
01 7 1.71 ---OOOXOXXX
5 Adam HavlíkAdam Havlík
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 3 1.68 -O-OOOXXX
6 Miroslav ŠpicarMiroslav Špicar
AC PardubiceAC Pardubice
02 4 1.62 OOXOOXXX
7 Matěj SádovskýMatěj Sádovský
AC PardubiceAC Pardubice
02 2 1.53 OXXX
Celkem 7 závodníků

Skok vysoký - Dorostenci

Dorostenci A (so, 8.2.2020 - 15:00) official Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Heptathlon h
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1.621.651.681.711.741.771.801.831.861.89
1 Tomáš KozaTomáš Koza
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
04 4 1.86 -O-OXOOOXOXXOXXX
2 František BuchaFrantišek Bucha
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
03 1 1.83 -O-OOOOOXXX
3 Jakub ŠafářJakub Šafář
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
04 5 1.83 -O-XOOXOXOXOXXX
4 Adam HavlíčekAdam Havlíček
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
04 3 1.80 -O-OOOXXOXXX
5 Matěj DvořákMatěj Dvořák
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
03 2 1.71 -OOXOXXX
Celkem 5 závodníků
Dorostenci B (so, 8.2.2020 - 15:00) official Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Heptathlon h
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1.471.501.531.561.591.621.651.681.711.741.771.80
1 Luděk ČumpelíkLuděk Čumpelík
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
03 6 1.77 -----O-OOXOOXXX
2 Petr StránskýPetr Stránský
AC Česká LípaAC Česká Lípa
03 5 1.74 -O-XOOOXXOXXOXXOOXXX
3 Ondřej KrejčíOndřej Krejčí
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
03 7 1.68 -----OOOXXX
4 Petr SvobodaPetr Svoboda
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
04 8 1.65 ----XO-OXXX
5 Michal JáraMichal Jára
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
04 4 1.65 -O-OXOXXOOXXX
6 Michal SupMichal Sup
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
04 2 1.65 -OOOOOXXOXXX
7 Cyril ŽeravaCyril Žerava
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
03 3 1.65 OOOXOOOXXOXXX
8 Jan RabaJan Raba
AC PardubiceAC Pardubice
03 1 1.53 OOOXXX
Celkem 8 závodníků

Skok vysoký - Žáci

(pá, 7.2.2020 - 15:00) official Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Heptathlon h
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1.411.441.471.501.531.561.591.621.651.68
1 Filip SvobodaFilip Svoboda
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
05 11 1.65 --OOOOOOXXOXXX
2 Daniel KopřivaDaniel Kopřiva
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
05 1 1.65 OOXOOOXXOXOXOXXOXXX
3 Daniel HanzelkaDaniel Hanzelka
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 7 1.62 OOOXOOOOXOXXX
4 Viktor VacekViktor Vacek
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
05 12 1.62 O-OXOOXOOXXOXXX
5 Vojtěch ZajícVojtěch Zajíc
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
05 13 1.59 -XOXOXXOXOXOXOXXX
6 Jan AuředníkJan Auředník
SK JeseniovaSK Jeseniova
05 5 1.59 OOOXOOXOXXOXXX
7 Jan MozgaJan Mozga
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
05 16 1.59 -OOXOXOXXOXXOXXX
8 Roman KadavýRoman Kadavý
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
05 8 1.56 OOOOXXOXOXXX
9= Matyáš LukešMatyáš Lukeš
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
06 9 1.53 O-XOOXOXXX
9= Martin BuchtaMartin Buchta
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
06 15 1.53 O-XOOXOXXX
11 Jan KrčekJan Krček
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
05 14 1.53 OOOXXOXXOXXX
12 Jan FilipecJan Filipec
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
06 6 1.50 OOXOOXXX
13 Richard RozkydálekRichard Rozkydálek
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
05 3 1.50 OXOXOXOXXX
14 Dominik NovákDominik Novák
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
05 2 1.47 OXOOXXX
15 Štěpán PíchaŠtěpán Pícha
AC Česká LípaAC Česká Lípa
05 10 1.47 OXXOXXOXXX
16 Daniel MandysDaniel Mandys
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
05 4 1.44 XOOXXX
Celkem 16 závodníků

Skok vysoký - Ženy

Ženy A (so, 8.2.2020 - 13:00) official Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Pentathlon h
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1.501.531.561.591.621.651.681.711.741.771.801.83
1 Denisa MajerováDenisa Majerová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
97 4 1.80 ----OOOXOOXXOXXOXXX
2 Lucia VadlejchLucia Vadlejch
SlovakiaSlovakia
88 6 1.77 ----OXOOOXXOOXXX
3 Jana NovotnáJana Novotná
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
99 3 1.71 --OOOOOOXXX
4 Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
97 2 1.71 -OOOOOOXOXXX
5 Barbora ZatloukalováBarbora Zatloukalová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
97 1 1.68 -OOOXOXXOOXXX
6 Lucia MokrášováLucia Mokrášová
SlovakiaSlovakia
94 5 1.65 OOOOOOXXX
Celkem 6 závodníků
Ženy B (so, 8.2.2020 - 13:00) official Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Pentathlon h
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1.441.471.501.531.561.591.621.651.68
1 Kateřina MastnáKateřina Mastná
TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník
00 5 1.62 O-OOOOOXXX
2 Sabina DuchoslavováSabina Duchoslavová
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
00 6 1.62 -OOOOOXOXXX
3 Nikola DyrynkováNikola Dyrynková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 2 1.59 OOXOOXOXXOXXX
4 Michaela GieselováMichaela Gieselová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
99 3 1.59 OOXOOXXOXXOXXX
5 Michaela KotroušováMichaela Kotroušová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
90 4 1.56 OOXOOXOXXX
6 Michaela KovandováMichaela Kovandová
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
99 1 1.44 OXXX
Celkem 6 závodníků

Skok vysoký - Juniorky

Juniorky A (so, 8.2.2020 - 13:00) official Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Pentathlon h
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1.501.531.561.591.621.651.681.711.741.771.80
1 Tereza Elena ŠínováTereza Elena Šínová
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
01 5 1.80 ---OOOOOOXOXXO
2= Lucie SedláčkováLucie Sedláčková
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
01 4 1.68 O-OOOXXOOXXX
2= Ema KaletováEma Kaletová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
02 3 1.68 O-OOOXXOOXXX
4 Klára BažoutováKlára Bažoutová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
02 1 1.65 OOOOXXOXOXXX
5 Lucie NedvědováLucie Nedvědová
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
01 2 1.56 -OOXXX
Celkem 5 závodníků
Juniorky B (so, 8.2.2020 - 13:00) official Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Pentathlon h
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1.441.471.501.531.561.591.621.651.68
1 Veronika NedvědováVeronika Nedvědová
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
01 5 1.65 OOOOOOXOOXXX
2 Kristýna ŠtvrtňováKristýna Štvrtňová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
01 10 1.62 -OOOOOOXXX
3 Kateřina TamchynováKateřina Tamchynová
AC PardubiceAC Pardubice
01 11 1.62 -O-OOXOXOXXX
4 Tereza HusákováTereza Husáková
SK JeseniovaSK Jeseniova
01 1 1.62 OOOOXXOOXOXXX
5 Nikita Gabriela DorňákováNikita Gabriela Dorňáková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 8 1.62 -XOXOOXOXOXXOXXX
6 Valerie JankůValerie Janků
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
02 4 1.59 OOOXOOXXOXXX
7= Veronika SlavíkováVeronika Slavíková
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
01 6 1.53 -OXOOXXX
7= Adéla Nela ŠínováAdéla Nela Šínová
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
01 7 1.53 -OXOOXXX
7= Anna FeitováAnna Feitová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 9 1.53 -OXOOXXX
10 Barbora NavrátilováBarbora Navrátilová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 2 1.53 OOOXOXXX
11 Kateřina HlávkováKateřina Hlávková
AC PardubiceAC Pardubice
01 3 1.47 XXOOXXX
Celkem 11 závodníků

Skok vysoký - Dorostenky

(pá, 7.2.2020 - 12:30) official Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Pentathlon h
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1.381.411.441.471.501.531.561.591.621.651.681.711.741.77
1 Natálie OlivováNatálie Olivová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
03 16 NL 1.74 ---O-OOOOXOOOOXXX
2 Simona RučováSimona Ručová
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
04 17 1.65 --OOOXOOOXOXOXXX
3 Eliška ČervenáEliška Červená
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
04 15 1.62 --O-OXOXOOOXXX
4 Tereza BabickáTereza Babická
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
03 5 1.62 OOOOOOOOXOXXX
5 Eliška VizingrováEliška Vizingrová
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
03 12 1.62 -OOOOXOXOOXOX
6 Klára DobešováKlára Dobešová
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
04 13 1.59 -OOOXOXOOXOXXX
7 Jessica NechanickáJessica Nechanická
TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka
04 14 1.56 ---OOOXOXXX
8 Zina PindorováZina Pindorová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
04 4 1.56 OOOXOXXOXXOXOXXX
9 Vendula ŠtanclováVendula Štanclová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
03 11 1.53 -O-OOOXXX
10 Natálie PaťavováNatálie Paťavová
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
03 18 1.53 ---OXOOXXX
11 Markéta BurešováMarkéta Burešová
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
04 6 1.53 OOOOOXOXXX
12 Gabriela PatalováGabriela Patalová
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
03 3 1.50 OOOXOOXXX
13 Barbora MitevováBarbora Mitevová
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
03 10 1.50 -XOOXOXOXXX
14 Viktorie SýkorováViktorie Sýkorová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
03 8 1.50 OOXOOXXOXXX
15 Natálie KováčováNatálie Kováčová
AC PardubiceAC Pardubice
03 2 1.47 OXOOOXXX
16 Kateřina KadaváKateřina Kadavá
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
03 7 1.47 OXOOXXOXXX
Marina KollárMarina Kollár
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
04 9 DNS
Celkem 17 závodníků

Skok vysoký - Žákyně

(pá, 7.2.2020 - 12:30) official Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Pentathlon h
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1.321.351.381.411.441.471.501.531.561.591.621.651.681.71
1 Veronika JakusidisováVeronika Jakusidisová
ASK BlanskoASK Blansko
05 18 1.68 ---OOOOOXOXOXOXXOOXXX
2 Adéla TkáčováAdéla Tkáčová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
05 17 1.65 -O-O-OXOOXOXXOOXXOXXX
3 Adéla HanákováAdéla Hanáková
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
06 19 1.62 ---OOOOOOXOXXOXXX
4 Kateřina ČernockáKateřina Černocká
AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s.
05 14 1.56 --OOOOXOOXXOXXX
5 Barbora ŠtěrbováBarbora Štěrbová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
05 16 1.53 --O-OOOXOXXX
6 Ema FeilhauerováEma Feilhauerová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
05 13 1.53 OOOOXXOOXXOXOXXX
7 Viktorie JánskáViktorie Jánská
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
06 15 1.53 -XOOOOOOXXOXXX
8 Sára PavliduSára Pavlidu
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
05 9 1.50 O-OOOOOXXX
9 Karolína JarošováKarolína Jarošová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
06 6 1.50 O-OOXOOOXXX
10 Karolína VilčkováKarolína Vilčková
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
05 11 1.50 O-XOXOOOXOXXX
11 Dominika BezdíčkováDominika Bezdíčková
ASK BlanskoASK Blansko
06 4 1.47 OOOOOOXXX
12 Denisa ZahrádkováDenisa Zahrádková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
05 12 1.47 OOXOXOXXOOXXX
13 Lucie LasíkováLucie Lasíková
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
05 3 1.47 OOOXOOXOXXX
14 Jana PiškulováJana Piškulová
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
05 10 1.47 OOXOOXXOXXOXXX
15 Pavla KumstátováPavla Kumstátová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
05 7 1.44 OOOXXOXOXXX
16 Karolína LackováKarolína Lacková
T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošov...
06 20 1.41 OOOOXXX
17 Stella BohmováStella Bohmová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
05 5 1.41 OOXOXXOXXX
18= Barbora KřížováBarbora Křížová
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
05 8 1.38 XOXOXOXXX
18= Anna HavlíčkováAnna Havlíčková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
05 2 1.38 XOXOXOXXX
Celkem 19 závodníků

Skok o tyči - Muži

Muži A (ne, 9.2.2020 - 14:30) official Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Heptathlon h
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 4.004.104.204.304.404.504.604.704.804.905.005.105.205.30
1 Ondřej KopeckýOndřej Kopecký
AC PardubiceAC Pardubice
98 6 5.20 -------O-XOXOOOXXX
2 Radoš RyklRadoš Rykl
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
95 8 4.90 ----O--O-O-XXX
3 ml. Jiří Kadlaml. Jiří Kadla
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
97 4 4.70 --XOOXOOXOXXOX
4 Adam Sebastian HelceletAdam Sebastian Helcelet
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
91 5 4.60 ----OOOX-
5 Reinis KregersReinis Kregers
LatviaLatvia
92 7 4.60 --OOOOXOXXX
6 Ondřej PáleníkOndřej Páleník
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
99 2 4.50 O-OOOOXXX
7 Jakub HolekJakub Holek
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
95 1 4.40 O-O-XXOXXX
8 Vilém StráskýVilém Stráský
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
99 3 4.20 OOOXXX
Celkem 8 závodníků
Muži B (ne, 9.2.2020 - 14:30) official Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Heptathlon h
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 3.103.203.303.403.503.603.703.803.904.004.10
1 Vít MolvaVít Molva
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
95 5 4.00 --O-OOOOXXOXXOXXX
2 Petr JindřichPetr Jindřich
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
88 4 3.80 ---XOOOXXOOXXX
3 Radek HykešRadek Hykeš
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
90 3 3.70 -XXOO-OXXOOXXX
4 Slavomír JaššoSlavomír Jaššo
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
00 6 3.50 ---XOXOXXX
5 Pavel KrejčaPavel Krejča
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
93 2 3.40 OOOOXXX
6 Matěj BěhounekMatěj Běhounek
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 1 3.40 OOOXXOXXX
Filip SamuelFilip Samuel
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
98 8 DNS
Tomáš PulíčekTomáš Pulíček
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
97 7 NM
Celkem 8 závodníků

Skok o tyči - Junioři

Junioři A (ne, 9.2.2020 - 10:45) official Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Heptathlon h
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 3.403.503.603.703.803.904.004.104.204.304.404.504.604.70
1 Benedikt ŠachtaBenedikt Šachta
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
01 11 4.60 ---------XO-XOOXXX
2 Miroslav ŠpicarMiroslav Špicar
AC PardubiceAC Pardubice
02 9 4.50 ------OOOOOXXOXXX
3 Jonáš PospíšilJonáš Pospíšil
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
01 8 4.20 ----OOOOXXOXXX
4 Jakub MarečekJakub Mareček
AC PardubiceAC Pardubice
02 4 3.90 XOOOOXOOXXX
5 Adam HavlíkAdam Havlík
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 5 3.90 --OXXOOXOXXX
6= Ivan CharbakaIvan Charbaka
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
01 6 3.80 OOOOOXXX
6= Roman BašeRoman Baše
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
01 1 3.80 OOOOOXXX
8= Matěj SádovskýMatěj Sádovský
AC PardubiceAC Pardubice
02 3 3.80 OXOXOOXOXXX
8= Vojtěch DresslerVojtěch Dressler
AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s.
02 2 3.80 OXOXOOXOXXX
Martin VaněkMartin Vaněk
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
01 7 DNS
František DoubekFrantišek Doubek
AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s.
02 10 DNS
Celkem 11 závodníků
Junioři B (ne, 9.2.2020 - 10:45) official Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Heptathlon h
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 2.802.903.003.103.203.303.403.503.60
1 Vojtěch PatákVojtěch Paták
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 3 3.50 ---O-OOXOXXX
2 Adam ŽákAdam Žák
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
02 1 3.40 -O-XOOOXOXXX
Václav ChudomelVáclav Chudomel
AC PardubiceAC Pardubice
01 2 DQ
Celkem 3 závodníků

Skok o tyči - Dorostenci

Dorostenci A (ne, 9.2.2020 - 10:45) official Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Heptathlon h
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 3.403.503.603.703.803.904.004.104.204.304.404.504.604.704.804.90
1 Jakub ŠafářJakub Šafář
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
04 3 4.60 ------OOOXXOOOXOXXX
2 Tomáš KozaTomáš Koza
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
04 2 4.40 ----O-OOOXXOOXXX
Jan RabaJan Raba
AC PardubiceAC Pardubice
03 1 DNS
Celkem 3 závodníků
Dorostenci B (ne, 9.2.2020 - 10:45) official Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Heptathlon h
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 2.502.602.702.802.903.003.103.203.303.403.503.603.703.803.904.004.104.20
1 Adam HavlíčekAdam Havlíček
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
04 5 4.10 -------XXO-XXOXOOXOXOOXXOXOXXX
2 Petr SvobodaPetr Svoboda
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
04 9 3.70 -------O-O-OOXXX
3 Cyril ŽeravaCyril Žerava
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
03 4 3.50 --O--O-OOXOOXXX
4= Luděk ČumpelíkLuděk Čumpelík
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
03 3 3.50 -----OXOXOOXXOOXXX
4= Petr StránskýPetr Stránský
AC Česká LípaAC Česká Lípa
03 8 3.50 -----OXOXOOXXOOXXX
6 František BuchaFrantišek Bucha
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
03 1 3.10 O-OOOOOXXX
7 Ondřej KrejčíOndřej Krejčí
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
03 2 2.50 XO-XXX
Matěj DvořákMatěj Dvořák
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
03 7 DNS
Michal JáraMichal Jára
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
04 6 NM
Poznámky/pokusy:
" Závodník Adam Havlíček (SPTRE) ošetřen lékařem závodu pro tržnou ránu na pravém stehně. I přes zranění v závodě pokračuje.
Celkem 9 závodníků

Skok o tyči - Žáci

(so, 8.2.2020 - 12:00) official Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Heptathlon h
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 2.202.302.402.502.602.702.802.903.003.103.203.303.403.503.603.703.80
1 Jan KrčekJan Krček
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
05 16 3.60 --------O--O-OXO-XXX
2 Martin BuchtaMartin Buchta
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
06 15 3.50 --------OXOOOXOOXXX
3 Filip SvobodaFilip Svoboda
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
05 12 3.10 --O-OOOOOXOXXX
4 Jan MozgaJan Mozga
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
05 13 3.00 ---OOOOOOXXX
5 Daniel MandysDaniel Mandys
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
05 5 3.00 OO-OXOOOXOOXXX
6 Jan AuředníkJan Auředník
SK JeseniovaSK Jeseniova
05 9 2.90 O-OXOOOOOXXX
7 Roman KadavýRoman Kadavý
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
05 3 2.90 O-O-OOOXXOXXX
8 Dominik NovákDominik Novák
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
05 6 2.80 OOXOOXOOOXXX
9 Daniel HanzelkaDaniel Hanzelka
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 1 2.70 O-O-XOOXXX
10 Štěpán PíchaŠtěpán Pícha
AC Česká LípaAC Česká Lípa
05 10 2.70 --O-XXOXOXXX
11 Viktor VacekViktor Vacek
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
05 7 2.60 OOOOXOXXX
12 Richard RozkydálekRichard Rozkydálek
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
05 11 2.60 -XXOOOXXOXXX
13 Matyáš LukešMatyáš Lukeš
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
06 4 2.50 OOOXOXXX
14 Daniel KopřivaDaniel Kopřiva
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
05 14 2.40 O-XOXXX
15 Vojtěch ZajícVojtěch Zajíc
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
05 8 2.20 XOXXX
Jan FilipecJan Filipec
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
06 2 NM
Celkem 16 závodníků

Skok daleký - Muži

(so, 8.2.2020 - 13:00) official Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Heptathlon h
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Adam Sebastian HelceletAdam Sebastian Helcelet
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
91 17 7.28 7.287.027.137.28
2 Ondřej KopeckýOndřej Kopecký
AC PardubiceAC Pardubice
98 16 7.12 7.117.12X7.12
3 Jiří SýkoraJiří Sýkora
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
95 18 7.09 7.09XX7.09
4 Reinis KregersReinis Kregers
LatviaLatvia
92 15 6.89 6.89X6.826.89
5 Vilém StráskýVilém Stráský
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
99 14 6.89 5.306.786.896.89
6 Tomáš PulíčekTomáš Pulíček
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
97 13 6.83 6.616.836.576.83
7 Radoš RyklRadoš Rykl
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
95 10 6.74 6.526.616.746.74
8 Vít MolvaVít Molva
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
95 5 6.67 XX6.676.67
9 Ondřej PáleníkOndřej Páleník
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
99 8 6.54 6.266.546.406.54
10 Matěj BěhounekMatěj Běhounek
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 12 6.53 6.326.536.316.53
11 Petr JindřichPetr Jindřich
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
88 6 6.46 6.326.336.466.46
12 ml. Jiří Kadlaml. Jiří Kadla
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
97 3 6.44 6.44XX6.44
13 Filip SamuelFilip Samuel
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
98 9 6.37 6.276.376.216.37
14 Radek HykešRadek Hykeš
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
90 2 6.32 XX6.326.32
15 Jakub HolekJakub Holek
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
95 1 6.13 6.136.04X6.13
16 Pavel KrejčaPavel Krejča
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
93 7 6.04 6.045.895.916.04
17 Jan LepeškaJan Lepeška
AK BílinaAK Bílina
00 4 5.58 5.58XX5.58
Slavomír JaššoSlavomír Jaššo
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
00 11 NM
Celkem 18 závodníků

Skok daleký - Junioři

(so, 8.2.2020 - 11:45) official Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Heptathlon h
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 František DoubekFrantišek Doubek
AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s.
02 14 7.24 X7.24X7.24
2 Martin VaněkMartin Vaněk
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
01 9 6.85 6.526.636.856.85
3 Jonáš PospíšilJonáš Pospíšil
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
01 13 6.81 6.336.814.786.81
4 Michael HöfnerMichael Höfner
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 15 6.65 6.656.59X6.65
5 Vojtěch DresslerVojtěch Dressler
AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s.
02 8 6.62 6.19X6.626.62
6 Benedikt ŠachtaBenedikt Šachta
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
01 6 6.44 6.256.446.366.44
7 Matěj SádovskýMatěj Sádovský
AC PardubiceAC Pardubice
02 7 6.39 XX6.396.39
8 Miroslav ŠpicarMiroslav Špicar
AC PardubiceAC Pardubice
02 12 6.36 X6.36X6.36
9 Jakub MarečekJakub Mareček
AC PardubiceAC Pardubice
02 10 6.34 6.276.345.876.34
10 Václav ChudomelVáclav Chudomel
AC PardubiceAC Pardubice
01 11 6.32 X5.936.326.32
11 Adam HavlíkAdam Havlík
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 4 6.14 6.126.146.086.14
12 Roman BašeRoman Baše
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
01 5 6.12 6.106.126.066.12
13 Adam ŽákAdam Žák
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
02 1 6.02 X6.02X6.02
14 Vojtěch PatákVojtěch Paták
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 3 5.89 5.81X5.895.89
15 Ivan CharbakaIvan Charbaka
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
01 2 5.86 5.615.865.755.86
Celkem 15 závodníků

Skok daleký - Dorostenci

(so, 8.2.2020 - 10:30) official Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Heptathlon h
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 František BuchaFrantišek Bucha
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
03 11 6.63 6.416.636.506.63
2 Petr SvobodaPetr Svoboda
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
04 13 6.55 6.276.556.476.55
3 Jakub ŠafářJakub Šafář
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
04 12 6.47 X6.473.916.47
4 Adam HavlíčekAdam Havlíček
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
04 8 6.30 X6.176.306.30
5 Tomáš KozaTomáš Koza
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
04 10 6.28 5.816.286.256.28
6 Petr StránskýPetr Stránský
AC Česká LípaAC Česká Lípa
03 4 6.22 6.006.226.086.22
7 Luděk ČumpelíkLuděk Čumpelík
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
03 5 6.17 5.885.946.176.17
8 Cyril ŽeravaCyril Žerava
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
03 6 6.15 6.155.825.996.15
9 Michal JáraMichal Jára
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
04 3 5.97 5.745.765.975.97
10 Matěj DvořákMatěj Dvořák
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
03 9 5.94 5.94X5.805.94
11 Jan RabaJan Raba
AC PardubiceAC Pardubice
03 7 5.84 5.845.764.645.84
12 Ondřej KrejčíOndřej Krejčí
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
03 2 5.68 5.685.50X5.68
13 Michal SupMichal Sup
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
04 1 5.68 X5.265.685.68
Celkem 13 závodníků

Skok daleký - Žáci

(pá, 7.2.2020 - 12:00) official Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Heptathlon h
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Filip SvobodaFilip Svoboda
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
05 16 6.35 6.255.936.356.35
2 Roman KadavýRoman Kadavý
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
05 13 6.04 5.785.866.046.04
3 Daniel HanzelkaDaniel Hanzelka
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 15 5.92 5.805.845.925.92
4 Dominik NovákDominik Novák
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
05 10 5.80 5.805.76X5.80
5 Jan FilipecJan Filipec
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
06 11 5.64 5.645.395.405.64
6 Vojtěch ZajícVojtěch Zajíc
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
05 7 5.53 5.245.535.495.53
7 Matyáš LukešMatyáš Lukeš
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
06 12 5.49 5.495.145.115.49
8 Štěpán PíchaŠtěpán Pícha
AC Česká LípaAC Česká Lípa
05 4 5.46 5.465.185.335.46
9 Jan KrčekJan Krček
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
05 3 5.45 5.115.175.455.45
10 Viktor VacekViktor Vacek
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
05 6 5.36 5.355.36X5.36
11 Daniel MandysDaniel Mandys
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
05 5 5.34 X5.025.345.34
12 Jan MozgaJan Mozga
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
05 14 5.33 5.245.335.325.33
13 Jan AuředníkJan Auředník
SK JeseniovaSK Jeseniova
05 8 5.26 4.965.105.265.26
14 Martin BuchtaMartin Buchta
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
06 9 5.14 5.145.08X5.14
15 Daniel KopřivaDaniel Kopřiva
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
05 2 4.91 4.774.914.784.91
16 Richard RozkydálekRichard Rozkydálek
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
05 1 4.87 4.874.70X4.87
Celkem 16 závodníků

Skok daleký - Ženy

(so, 8.2.2020 - 17:00) official Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Pentathlon h
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Lucia VadlejchLucia Vadlejch
SlovakiaSlovakia
88 12 6.34 6.286.296.346.34
2 Jana NovotnáJana Novotná
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
99 11 6.16 4.196.165.956.16
3 Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
97 10 5.99 5.99X5.955.99
4 Lucia MokrášováLucia Mokrášová
SlovakiaSlovakia
94 9 5.80 5.145.525.805.80
5 Michaela KotroušováMichaela Kotroušová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
90 6 5.65 X5.465.655.65
6 Barbora ZatloukalováBarbora Zatloukalová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
97 5 5.63 5.635.545.585.63
7 Denisa MajerováDenisa Majerová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
97 8 5.60 X5.535.605.60
8 Michaela GieselováMichaela Gieselová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
99 7 5.55 5.495.55X5.55
9 Kateřina MastnáKateřina Mastná
TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník
00 4 5.38 5.335.385.355.38
10 Nikola DyrynkováNikola Dyrynková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 2 5.10 XX5.105.10
11 Michaela KovandováMichaela Kovandová
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
99 1 5.03 4.934.985.035.03
12 Sabina DuchoslavováSabina Duchoslavová
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
00 3 4.99 4.824.874.994.99
Poznámky/pokusy:
" Závodnice Jana Novotná (USKPR)-kontuze krční páteře, podezření na whip flash syndrom. Po ošetření lékařem závodu převezena ZZS do FN Bulovka.
Celkem 12 závodníků

Skok daleký - Juniorky

(so, 8.2.2020 - 16:00) official Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Pentathlon h
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Tereza Elena ŠínováTereza Elena Šínová
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
01 16 6.02 X5.766.026.02
2 Kateřina TamchynováKateřina Tamchynová
AC PardubiceAC Pardubice
01 14 5.74 5.44X5.745.74
3 Adéla Nela ŠínováAdéla Nela Šínová
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
01 2 5.46 X5.235.465.46
4 Veronika NedvědováVeronika Nedvědová
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
01 7 5.44 5.275.445.375.44
5 Lucie SedláčkováLucie Sedláčková
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
01 13 5.41 5.30X5.415.41
6 Klára BažoutováKlára Bažoutová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
02 15 5.41 X3.895.415.41
7 Kristýna ŠtvrtňováKristýna Štvrtňová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
01 5 5.39 4.74X5.395.39
8 Anna FeitováAnna Feitová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 6 5.37 5.37X5.365.37
9 Tereza HusákováTereza Husáková
SK JeseniovaSK Jeseniova
01 4 5.28 4.98X5.285.28
10 Kateřina HlávkováKateřina Hlávková
AC PardubiceAC Pardubice
01 9 5.20 4.915.035.205.20
11 Valerie JankůValerie Janků
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
02 10 5.18 4.065.075.185.18
12 Ema KaletováEma Kaletová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
02 12 5.17 5.15X5.175.17
13 Nikita Gabriela DorňákováNikita Gabriela Dorňáková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 3 5.15 5.15XX5.15
14 Veronika SlavíkováVeronika Slavíková
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
01 8 4.82 4.824.634.794.82
15 Barbora NavrátilováBarbora Navrátilová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 1 4.43 4.25X4.434.43
Lucie NedvědováLucie Nedvědová
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
01 11 DNS
Celkem 16 závodníků

Skok daleký - Dorostenky

(pá, 7.2.2020 - 17:15) official Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Pentathlon h
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Tereza BabickáTereza Babická
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
03 17 5.65 X5.655.605.65
2 Natálie OlivováNatálie Olivová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
03 15 5.46 5.405.345.465.46
3 Barbora MitevováBarbora Mitevová
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
03 11 5.43 X5.435.345.43
4 Markéta BurešováMarkéta Burešová
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
04 14 5.42 5.285.425.075.42
5 Kateřina KadaváKateřina Kadavá
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
03 12 5.41 3.695.135.415.41
6 Eliška ČervenáEliška Červená
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
04 13 5.39 5.145.394.205.39
7 Gabriela PatalováGabriela Patalová
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
03 16 5.36 5.335.175.365.36
8 Jessica NechanickáJessica Nechanická
TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka
04 10 5.18 4.695.18X5.18
9 Viktorie SýkorováViktorie Sýkorová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
03 3 5.12 4.354.605.125.12
10 Klára DobešováKlára Dobešová
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
04 9 5.07 5.074.914.965.07
11 Natálie KováčováNatálie Kováčová
AC PardubiceAC Pardubice
03 1 5.06 4.604.685.065.06
12 Eliška VizingrováEliška Vizingrová
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
03 2 5.00 5.005.00
13 Natálie PaťavováNatálie Paťavová
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
03 8 4.97 4.974.80X4.97
14 Zina PindorováZina Pindorová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
04 5 4.93 4.934.744.824.93
15 Simona RučováSimona Ručová
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
04 6 4.90 4.904.824.754.90
Vendula ŠtanclováVendula Štanclová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
03 7 DNS
Poznámky/pokusy:
" Závodnice Eliška Červená (SVITA) ošetřena lékařem závodu pro podezření na parciální rupturu stehenního svalu zadní skupiny.
Celkem 16 závodníků

Skok daleký - Žákyně

(pá, 7.2.2020 - 16:15) official Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Pentathlon h
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Veronika JakusidisováVeronika Jakusidisová
ASK BlanskoASK Blansko
05 15 5.50 5.265.475.505.50
2 Viktorie JánskáViktorie Jánská
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
06 19 5.46 5.465.425.325.46
3 Karolína LackováKarolína Lacková
T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošov...
06 14 5.41 4.895.055.415.41
4 Kateřina ČernockáKateřina Černocká
AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s.
05 17 5.36 5.035.255.365.36
5 Sára PavliduSára Pavlidu
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
05 11 5.27 5.065.27-5.27
6 Lucie LasíkováLucie Lasíková
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
05 18 5.22 4.99X5.225.22
7 Jana PiškulováJana Piškulová
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
05 9 5.19 4.794.905.195.19
8 Adéla TkáčováAdéla Tkáčová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
05 13 5.17 5.035.105.175.17
9 Adéla HanákováAdéla Hanáková
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
06 12 4.96 4.96XX4.96
10 Stella BohmováStella Bohmová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
05 16 4.90 4.904.524.614.90
11 Ema FeilhauerováEma Feilhauerová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
05 8 4.89 4.784.824.894.89
12 Barbora KřížováBarbora Křížová
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
05 10 4.86 4.86--4.86
13 Barbora ŠtěrbováBarbora Štěrbová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
05 6 4.85 3.81X4.854.85
14 Karolína VilčkováKarolína Vilčková
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
05 2 4.82 4.574.744.824.82
15 Anna HavlíčkováAnna Havlíčková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
05 7 4.82 4.82X4.234.82
16 Denisa ZahrádkováDenisa Zahrádková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
05 3 4.77 4.424.514.774.77
17 Pavla KumstátováPavla Kumstátová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
05 4 4.71 4.604.674.714.71
18 Karolína JarošováKarolína Jarošová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
06 1 4.60 4.604.37X4.60
19 Dominika BezdíčkováDominika Bezdíčková
ASK BlanskoASK Blansko
06 5 4.52 4.52X4.514.52
Celkem 19 závodníků

Vrh koulí 3kg - Dorostenky

(pá, 7.2.2020 - 16:00) official Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledk