Back

 / Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek v hale

Ostrava - Vítkovice (15. - 16. 2. 2020)

60 m - Junioři (sobota, 15.2.2020 - 13:30:00)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Jiří PecharJiří Pechar 010324 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 06.89 0.119
2 Eduard KubelíkEduard Kubelík 021008 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 4 =PB 06.91 0.135
3 Marek ŘehákMarek Řehák 010815 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 06.96 0.148
60 m - Dorostenci (sobota, 15.2.2020 - 13:20:00)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Matouš BudigMatouš Budig 030603 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 5 =NL 06.98 0.183
2 Adam RaškaAdam Raška 031008 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 =NL 06.98 0.146
3 Šimon NavrátilŠimon Navrátil 030620 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 PB 07.01 0.149
60 m - Juniorky (sobota, 15.2.2020 - 13:10:00)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Natálie KožuškaničováNatálie Kožuškaničová 015112 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 NL 07.53 0.139
2 Linda HettlerováLinda Hettlerová 015103 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 =PB 07.60 0.159
3 Klára SobotkováKlára Sobotková 025120 Atletický klub Sokolov, spolekAtletický klub Sokolov, spolek 1 PB 07.61 0.106
60 m - Dorostenky (sobota, 15.2.2020 - 13:00:00)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Adéla NovotnáAdéla Novotná 035326 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 NR 07.40 0.144
2 Eva KubíčkováEva Kubíčková 035603 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 07.53 0.195
3 Hana BlažkováHana Blažková 045121 Atletický klub AK Tišnov, z.s.Atletický klub AK Tišnov, z.s. 3 PB 07.62 0.180
200 m - Junioři (neděle, 16.2.2020 - 13:05:00)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Eduard KubelíkEduard Kubelík 021008 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 6 NL 21.31 0.185
2 Dan KovářDan Kovář 021025 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 22.00 0.134
3 Marek ŘehákMarek Řehák 010815 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 22.09 0.173
200 m - Dorostenci (neděle, 16.2.2020 - 12:55:00)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Josef DrahotaJosef Drahota 030326 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 NL 21.95 0.188
2 Matouš BudigMatouš Budig 030603 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 4 PB 22.15 0.146
3 Jan Václav OndráčekJan Václav Ondráček 030321 JAC BrnoJAC Brno 6 PB 22.15 0.137
200 m - Juniorky (neděle, 16.2.2020 - 12:45:00)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Barbora ŠplechtnováBarbora Šplechtnová 025731 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 MR 23.87 0.141
2 Linda HettlerováLinda Hettlerová 015103 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 PB 24.04 0.144
3 Lucie MičunkováLucie Mičunková 025409 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 PB 24.58 0.180
200 m - Dorostenky (neděle, 16.2.2020 - 12:37:00)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Adéla NovotnáAdéla Novotná 035326 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 MR 23.85 0.136
2 Tereza LamačováTereza Lamačová 045808 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 PB 24.41 0.180
3 Eva KubíčkováEva Kubíčková 035603 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 PB 24.82 0.168
400 m - Junioři (neděle, 16.2.2020 - 12:20:00)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Ondřej MacíkOndřej Macík 010112 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 PB 48.54 0.161
2 Tomáš ZajícTomáš Zajíc 010116 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 5 SB 48.79 0.169
3 Filip WojnarFilip Wojnar 011019 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 PB 49.62 0.149
400 m - Dorostenci (neděle, 16.2.2020 - 12:10:00)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Tadeáš PlačekTadeáš Plaček 030322 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 MR 47.90 0.162
2 Jakub HolecJakub Holec 030412 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 PB 48.64 0.179
3 Rudolf ŽižkaRudolf Žižka 040407 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 PB 49.27 0.190
400 m - Juniorky (neděle, 16.2.2020 - 12:00:00)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Barbora HůlkováBarbora Hůlková 016117 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 NL 56.25 0.248
2 Zuzana CymbálováZuzana Cymbálová 015823 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 PB 56.25 0.197
3 Klára BartoškováKlára Bartošková 026005 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 5 =PB 56.95 0.163
400 m - Dorostenky (neděle, 16.2.2020 - 11:50:00)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Pavla ŠtoudkováPavla Štoudková 035305 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 6 NL 55.44 0.170
2 Anna CagašováAnna Cagašová 045505 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 PB 55.59 0.107
3 Karolína MitanováKarolína Mitanová 046115 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 4 PB 56.34 0.178
800 m - Junioři (neděle, 16.2.2020 - 11:30:00)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Marek StrnadMarek Strnad 010719 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 5 NL 1:53.01
2 Jakub StibalJakub Stibal 010129 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 PB 1:54.22
3 Tadeáš JaníkTadeáš Janík 010320 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 6 PB 1:54.37
800 m - Dorostenci (neděle, 16.2.2020 - 11:19:00)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Jiří Pavel ČeškaJiří Pavel Češka 040703 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 1:56.88
2 Thomas HlavačkaThomas Hlavačka 030125 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 1:58.21
3 Vojtěch CihlářVojtěch Cihlář 030516 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 1:58.88
800 m - Juniorky (neděle, 16.2.2020 - 11:09:00)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Denisa FolkováDenisa Folková 015618 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5 NL 2:13.02
2 Kristýna KorelováKristýna Korelová 015927 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 PB 2:13.52
3 Kateřina ŠmilauerováKateřina Šmilauerová 015422 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 2:14.88
800 m - Dorostenky (neděle, 16.2.2020 - 10:59:00)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Hana BorováHana Borová 045516 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 2:16.04
2 Natálie MillerováNatálie Millerová 045705 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 2:16.97
3 Adéla SteinsováAdéla Steinsová 045313 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 4 2:16.99
1500 m - Junioři (neděle, 16.2.2020 - 13:49:00)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Ondřej HodboďOndřej Hodboď 010601 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4 3:59.50
2 Jan MálekJan Málek 010201 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 3:59.89
3 Philippe CarpentierPhilippe Carpentier 021223 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 PB 4:01.47
1500 m - Dorostenci (neděle, 16.2.2020 - 13:39:00)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 David ŠlapákDavid Šlapák 030420 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 4:02.41
2 Matěj EliášMatěj Eliáš 030522 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 7 PB 4:04.05
3 Michal HrochMichal Hroch 030218 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 8 PB 4:04.25
1500 m - Juniorky (neděle, 16.2.2020 - 13:29:00)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Adéla HlucháAdéla Hluchá 015710 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 4:36.45
2 Soňa KouřilováSoňa Kouřilová 016208 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 8 PB 4:37.52
3 Anna MálkováAnna Málková 015417 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 SB 4:37.64
1500 m - Dorostenky (neděle, 16.2.2020 - 13:18:00)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Pavla ŠtoudkováPavla Štoudková 035305 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 4:37.52
2 Petra HelebrantováPetra Helebrantová 035108 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 5 4:46.83
3 Iva GieselováIva Gieselová 045320 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 6 4:48.12
3000 m - Junioři (sobota, 15.2.2020 - 17:47:00)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Jakub DavidíkJakub Davidík 020120 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 4 08:36.78
2 Václav VandrovecVáclav Vandrovec 010228 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 7 PB 08:43.90
3 Ondřej HodboďOndřej Hodboď 010601 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 5 08:44.28
3000 m - Dorostenci (sobota, 15.2.2020 - 17:34:00)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 David ŠlapákDavid Šlapák 030420 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 08:47.05
2 Jan OdehnalJan Odehnal 040527 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 PB 08:53.37
3 Matěj HřebačkaMatěj Hřebačka 030616 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 6 08:59.98
3000 m - Juniorky (sobota, 15.2.2020 - 17:21:00)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Julia-Anna Lily BellJulia-Anna Lily Bell 015422 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 NL 09:47.57
2 Soňa KouřilováSoňa Kouřilová 016208 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 7 PB 09:59.66
3 Tereza HlucháTereza Hluchá 015710 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 PB 10:04.27
3000 m - Dorostenky (sobota, 15.2.2020 - 17:05:00)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Petra HelebrantováPetra Helebrantová 035108 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 4 10:28.74
2 Iva GieselováIva Gieselová 045320 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 5 PB 10:31.37
3 Dana PřikrylováDana Přikrylová 035420 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 7 PB 10:35.13
60 m překážek - Junioři (sobota, 15.2.2020 - 12:45:00)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Marek PáníkMarek Páník 011030 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 NL 07.96 0.133
2 Sebastián MertaSebastián Merta 010412 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 PB 07.97 0.141
3 Tomáš OberndorferTomáš Oberndorfer 020805 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 8 PB 08.03 0.161
60 m překážek - Dorostenci (sobota, 15.2.2020 - 12:30:00)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Štěpán SchubertŠtěpán Schubert 030721 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 MR 07.85 0.171
2 Tomáš DvořákTomáš Dvořák 040430 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 PB 08.02 0.152
3 Jan BartoňJan Bartoň 031106 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 3 08.12 0.119
60 m překážek - Juniorky (sobota, 15.2.2020 - 12:16:00)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Andrea ZabloudilováAndrea Zabloudilová 015325 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 NL 08.43 0.148
2 Kateřina TamchynováKateřina Tamchynová 015430 AC PardubiceAC Pardubice 6 PB 08.47 0.136
3 Kateřina PůhonáKateřina Půhoná 015829 AC TJ JičínAC TJ Jičín 5 08.52 0.108
60 m překážek - Dorostenky (sobota, 15.2.2020 - 12:00:00)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Eva KubíčkováEva Kubíčková 035603 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 NL 08.37 0.193
2 Tereza BabickáTereza Babická 035628 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 PB 08.41 0.181
3 Natálie KřížkováNatálie Křížková 036008 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 PB 08.61 0.176