Back

 / Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek v hale

Ostrava - Vítkovice (15. - 16. 2. 2020)

Skok vysoký - Junioři (neděle, 16.2.2020)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Jakub BělíkJakub Bělík 020515 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové PB 2.10
2 Jan ŠtefelaJan Štefela 010420 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2.07
3 Jonáš PospíšilJonáš Pospíšil 010720 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1.99
Skok vysoký - Dorostenci (neděle, 16.2.2020)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Lukáš VajdaLukáš Vajda 030405 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2.00
2 Jiří AdamecJiří Adamec 030131 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim PB 1.91
3 Tomáš HanousekTomáš Hanousek 040704 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 1.87
3 Tomáš NeufussTomáš Neufuss 041224 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 1.87
Skok vysoký - Juniorky (sobota, 15.2.2020)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Bára SajdokováBára Sajdoková 016005 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec PB 1.88
2 Klára KrejčiříkováKlára Krejčiříková 025422 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 1.86
3= Lucie SedláčkováLucie Sedláčková 016030 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek SB 1.71
3= Michaela HorváthováMichaela Horváthová 025315 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek SB 1.71
Skok vysoký - Dorostenky (sobota, 15.2.2020)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Natálie OlivováNatálie Olivová 035415 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1.73
2 Kristýna DvořákováKristýna Dvořáková 036003 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1.69
3 Justýna BrýdlováJustýna Brýdlová 035609 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. PB 1.69
Skok o tyči - Junioři (neděle, 16.2.2020)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Jakub VítekJakub Vítek 010513 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5.00
2 Vojtěch KloudVojtěch Kloud 020211 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4.68
3 Benedikt ŠachtaBenedikt Šachta 011009 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha PB 4.68
Skok o tyči - Dorostenci (sobota, 15.2.2020)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Jakub ŠafářJakub Šafář 040127 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 4.56
2 Karel VeličkaKarel Velička 030104 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. PB 4.49
3 Jáchym ŠtanclJáchym Štancl 030214 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4.41
Skok o tyči - Juniorky (sobota, 15.2.2020)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Veronika ŠebákováVeronika Šebáková 025928 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3.93
2 Tereza JaníkováTereza Janíková 025403 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3.66
3 Adéla RozehnalováAdéla Rozehnalová 015619 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3.56
Skok o tyči - Dorostenky (sobota, 15.2.2020)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Karolína PodlahováKarolína Podlahová 035828 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3.70
2 Lucie DvořákováLucie Dvořáková 035527 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 3.46
3 Niki JoanniduNiki Joannidu 045427 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3.46
Skok daleký - Junioři (sobota, 15.2.2020)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Tomáš KratochvílTomáš Kratochvíl 020122 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice NL 7.40
2 Jakub KuntJakub Kunt 010924 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... PB 7.34
3 František DoubekFrantišek Doubek 020404 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 7.06
Skok daleký - Dorostenci (sobota, 15.2.2020)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Šimon NavrátilŠimon Navrátil 030620 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. NL 7.12
2 Patrik MedáčekPatrik Medáček 030421 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. PB 7.08
3 Vojtěch SellnerVojtěch Sellner 040308 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. PB 6.87
Skok daleký - Juniorky (sobota, 15.2.2020)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Tereza Elena ŠínováTereza Elena Šínová 015817 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. MR 6.27
2 Daniela VolnáDaniela Volná 025613 AC TJ JičínAC TJ Jičín SB 6.12
3 Linda SucháLinda Suchá 015928 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6.02
Skok daleký - Dorostenky (sobota, 15.2.2020)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Tereza BabickáTereza Babická 035628 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5.89
2 Jana PoláškováJana Polášková 045126 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 5.72
3 Tereza VlkováTereza Vlková 045513 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno PB 5.72
Trojskok - Junioři (sobota, 15.2.2020)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Martin VeselýMartin Veselý 020215 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. PB 14.79
2 Jakub KuntJakub Kunt 010924 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 14.60
3 Michal KulhánekMichal Kulhánek 011102 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. PB 14.42
Trojskok - Dorostenci (neděle, 16.2.2020)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Pavel HalátekPavel Halátek 040123 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava NL 14.17
2 Michal BujdákMichal Bujdák 030416 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice PB 14.00
3 Vojtěch SellnerVojtěch Sellner 040308 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. PB 13.84
Trojskok - Juniorky (neděle, 16.2.2020)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Linda SucháLinda Suchá 015928 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň NL 12.23
2 Lucie KrupicováLucie Krupicová 016228 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. PB 12.16
3 Veronika SkalickáVeronika Skalická 025801 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 11.97
Trojskok - Dorostenky (neděle, 16.2.2020)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Jana PoláškováJana Polášková 045126 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... NL 12.19
2 Tereza SklenářováTereza Sklenářová 035527 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. PB 11.89
3 Klára NingerováKlára Ningerová 035125 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. SB 11.72
Vrh koulí 3kg - Dorostenky (sobota, 15.2.2020)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Katrin BrzyszkowskáKatrin Brzyszkowská 035206 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. MR 16.37
2 Klára HolcováKlára Holcová 035530 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 14.32
3 Barbora ŠtejfováBarbora Štejfová 035716 ŠAK SG Jablonec n/N.ŠAK SG Jablonec n/N. 13.33
Vrh koulí 4kg - Juniorky (neděle, 16.2.2020)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Michaela TrčováMichaela Trčová 015505 AC Česká LípaAC Česká Lípa 14.21
2 Johana CoufalováJohana Coufalová 025208 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 13.06
3 Eliška ZahradníčkováEliška Zahradníčková 015313 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek SB 12.64
Vrh koulí 5kg - Dorostenci (sobota, 15.2.2020)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Jiří ŠandaJiří Šanda 030220 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 17.67
2 Jan SvozilJan Svozil 041231 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí PB 16.13
3 Marek ŠtrymplMarek Štrympl 030315 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. PB 15.88
Vrh koulí 6kg - Junioři (neděle, 16.2.2020)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Jiří OsolsoběJiří Osolsobě 010304 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno PB 15.98
2 Martin PonížilMartin Ponížil 020626 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. PB 15.70
3 Filip ChodilFilip Chodil 010731 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 15.53