Back

 / Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek v hale

Ostrava - Vítkovice (15. - 16. 2. 2020)

Časový pořad sobota, 15.2.2020

Čas Disciplíny
10:00 60 m př. Dky R1 60 m př. Dky R2 60 m př. Dky R3 Tyč Dky Koule 3kg Dky
10:05 Dálka J
10:15 60 m př. Jky R1 60 m př. Jky R2 60 m př. Jky R3
10:30 60 m př. Dci R1 60 m př. Dci R2 60 m př. Dci R3
10:45 60 m př. J R1 60 m př. J R2 60 m př. J R3
11:00 60 m Dky R1 60 m Dky R2 60 m Dky R3
11:15 60 m Jky R1 60 m Jky R2 60 m Jky R3
11:30 60 m Dci R1 60 m Dci R2 60 m Dci R3
11:45 60 m J R1 60 m J R2 60 m J R3 Dálka Jky
12:00 60 m př. Dky F Koule 5kg Dci
12:15 60 m př. Jky F
12:30 60 m př. Dci F
12:45 60 m př. J F
13:00 60 m Dky F Tyč Jky
13:10 60 m Jky F
13:20 60 m Dci F
13:30 60 m J F Dálka Dci
14:15 Výška Dky
15:00 800 m Dky R1 800 m Dky R2 800 m Dky R3
15:15 800 m Jky R1 800 m Jky R2 Dálka Dky
15:30 800 m Dci R1 800 m Dci R2 800 m Dci R3
15:45 800 m J R1 800 m J R2 800 m J R3
16:00 400 m Dky R1 400 m Dky R2 400 m Dky R3 400 m Dky R4 Tyč Dci
16:15 400 m Jky R1 400 m Jky R2 400 m Jky R3 400 m Jky R4 Výška Jky
16:30 400 m Dci R1 400 m Dci R2 400 m Dci R3 400 m Dci R4
16:45 400 m J R1 400 m J R2 400 m J R3 400 m J R4
17:00 3000 m Dky Trojskok J
17:15 3000 m Jky
17:30 3000 m Dci
17:45 3000 m J

Časový pořad neděle, 16.2.2020

Čas Disciplíny
09:30 Výška Dci Tyč J Trojskok Jky
10:00 200 m Dky R1 200 m Dky R2 200 m Dky R3 200 m Dky R4
10:15 200 m Jky R1 200 m Jky R2 200 m Jky R3 200 m Jky R4
10:30 200 m Dci R1 200 m Dci R2 200 m Dci R3 200 m Dci R4
10:45 200 m J R1 200 m J R2 200 m J R3 200 m J R4 Koule 4kg Jky
11:00 800 m Dky F
11:10 800 m Jky F
11:15 Trojskok Dci
11:20 800 m Dci F
11:30 800 m J F Výška J
11:50 400 m Dky F
12:00 400 m Jky F
12:10 400 m Dci F
12:20 400 m J F
12:35 200 m Dky F
12:45 200 m Jky F Trojskok Dky
12:55 200 m Dci F
13:05 200 m J F
13:20 1500 m Dky Koule 6kg J
13:30 1500 m Jky
13:40 1500 m Dci
13:50 1500 m J
14:00 4x200 m Dky B1 4x200 m Dky B2 4x200 m Dky B3 4x200 m Dky B4
14:15 4x200 m Jky B1 4x200 m Jky B2 4x200 m Jky B3
14:30 4x200 m Dci B1 4x200 m Dci B2 4x200 m Dci B3
14:45 4x200 m J B1 4x200 m J B2