Back

 / Mistrovství ČR mužů a žen v hale

Ostrava - Vítkovice (22. - 23. 2. 2020)

Skok vysoký - Muži (sobota, 22.2.2020)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Marek BahníkMarek Bahník 990510 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové NL 2.25
2 Jakub BělíkJakub Bělík 020515 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2.08
3 Josef AdámekJosef Adámek 970707 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň SB 2.08
Skok vysoký - Ženy (neděle, 23.2.2020)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Klára KrejčiříkováKlára Krejčiříková 025422 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 1.86
2 Bára SajdokováBára Sajdoková 016005 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1.86
3 Lada PejchalováLada Pejchalová 986115 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. SB 1.80
Skok o tyči - Muži (sobota, 22.2.2020)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Jan KudličkaJan Kudlička 880429 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5.54
2 Matěj ŠčerbaMatěj Ščerba 981209 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 5.33
3 Dan BártaDan Bárta 980224 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5.22
Skok o tyči - Ženy (neděle, 23.2.2020)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Romana MaláčováRomana Maláčová 875515 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... =NL 4.45
2 Zuzana PražákováZuzana Pražáková 975426 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4.19
3 Amálie ŠvábíkováAmálie Švábíková 996122 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4.06
Skok daleký - Muži (neděle, 23.2.2020)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Radek JuškaRadek Juška 930308 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. NL 7.62
2 Tomáš KratochvílTomáš Kratochvíl 020122 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice PB 7.41
3 Adam PekárekAdam Pekárek 990127 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7.30
Skok daleký - Ženy (neděle, 23.2.2020)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Tereza Elena ŠínováTereza Elena Šínová 015817 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 6.17
2 Pavlína MinářováPavlína Minářová 995223 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha PB 6.10
3 Barbora HůlkováBarbora Hůlková 016117 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. PB 6.08
Trojskok - Muži (sobota, 22.2.2020)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Jiří VondráčekJiří Vondráček 880909 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 15.37
2 Zdeněk KubátZdeněk Kubát 980409 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 15.29
3 Bohumil BětuňákBohumil Bětuňák 901210 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. SB 14.81
Trojskok - Ženy (sobota, 22.2.2020)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Emma MaštalířováEmma Maštalířová 006127 SK JeseniovaSK Jeseniova NL 12.76
2 Karolína ČernáKarolína Černá 956114 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. PB 12.62
3 Linda PrůšováLinda Průšová 996112 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 12.16
Vrh koulí 4kg - Ženy (sobota, 22.2.2020)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Markéta ČervenkováMarkéta Červenková 915820 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... NL 16.81
2 Marta ZachařováMarta Zachařová 915305 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. PB 14.09
3 Michaela TrčováMichaela Trčová 015505 AC Česká LípaAC Česká Lípa 13.91
Vrh koulí 7,26kg - Muži (neděle, 23.2.2020)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Tomáš StaněkTomáš Staněk 910613 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 21.18
2 Martin NovákMartin Novák 921005 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha SB 19.02
3 Jakub HéžaJakub Héža 000523 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 17.39