Back

 / Mistrovství ČR žáků a žákyň v hale

Praha - Stromovka (29. - 1. 3. 2020)

60 m - Žáci (sobota, 29.2.2020 - 16:41:00)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Petr HoráčekPetr Horáček 050428 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 NL 07.19
2 Martin MartečíkMartin Martečík 050111 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 PB 07.30
3 Filip SvobodaFilip Svoboda 050214 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 5 =PB 07.30
60 m - Žákyně (sobota, 29.2.2020 - 16:31:00)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Veronika JakusidisováVeronika Jakusidisová 055205 ASK BlanskoASK Blansko 4 NL 07.72
2 Adéla TkáčováAdéla Tkáčová 055311 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 PB 07.78
3 Sára PavliduSára Pavlidu 055124 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 6 PB 07.82
150 m - Žáci (neděle, 1.3.2020 - 11:42:00)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Petr HoráčekPetr Horáček 050428 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 MR 16.80
2 Petr LabuťPetr Labuť 051204 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 PB 17.24
3 Jiří SynekJiří Synek 050126 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 17.26
150 m - Žákyně (neděle, 1.3.2020 - 11:31:00)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Veronika JakusidisováVeronika Jakusidisová 055205 ASK BlanskoASK Blansko 6 NL 18.35
2 Barbora KřížováBarbora Křížová 055630 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 5 PB 18.39
3 Ema JelínkováEma Jelínková 055928 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 3 PB 18.84
300 m - Žáci (neděle, 1.3.2020 - 11:11:00)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Michal ŠrejberMichal Šrejber 050811 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 5 36.84
2 Petr HudečekPetr Hudeček 050514 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 36.97
3 Maxim TeslíkMaxim Teslík 050609 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 37.59
300 m - Žákyně (neděle, 1.3.2020 - 11:02:00)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Lurdes Gloria ManuelLurdes Gloria Manuel 055712 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 5 NL 40.39
2 Terezie TáborskáTerezie Táborská 065211 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 40.72
3 Melanie Sophie SchneebergerMelanie Sophie Schneeberger 055603 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 PB 40.75
800 m - Žáci (neděle, 1.3.2020 - 10:41:00)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Alois HřebíčekAlois Hřebíček 050131 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 4 2:02.97
2 Mikuláš DreisigMikuláš Dreisig 060219 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 6 PB 2:04.35
3 Jáchym ČervinkaJáchym Červinka 050314 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 5 2:05.91
800 m - Žákyně (neděle, 1.3.2020)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Lucie HudečkováLucie Hudečková 065430 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 2:15.49
2 Pavla KumstátováPavla Kumstátová 055525 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 PB 2:16.94
3 Andrea PlecháčováAndrea Plecháčová 065602 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 PB 2:17.82
1500 m - Žáci (sobota, 29.2.2020)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Jakub DudychaJakub Dudycha 050905 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 1 4:19.80
2 Ondřej BudínOndřej Budín 050525 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 2 4:22.38
3 Michal PerglerMichal Pergler 050420 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 4 PB 4:23.88
1500 m - Žákyně (sobota, 29.2.2020)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Eliška KučerováEliška Kučerová 056004 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 NL 4:51.96
2 Kateřina HadravováKateřina Hadravová 055306 AC Česká LípaAC Česká Lípa 5 PB 4:52.76
3 Veronika VávrováVeronika Vávrová 065803 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 PB 4:54.81
3000 m - Žáci (neděle, 1.3.2020 - 11:59:00)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Jakub HomolaJakub Homola 050302 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 3 NL 09:30.81
2 Jeroným PolášekJeroným Polášek 050624 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 PB 09:41.60
3 Jan KoutnýJan Koutný 050222 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 5 PB 09:41.74
60 m překážek - Žáci (sobota, 29.2.2020 - 16:17:00)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Matyáš ZachMatyáš Zach 060930 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 NL 08.26
2 David KovářDavid Kovář 050223 BYAC BrnoBYAC Brno 5 PB 08.27
3 Roman KadavýRoman Kadavý 051117 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 PB 08.28
60 m překážek - Žákyně (sobota, 29.2.2020 - 16:01:00)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Viktorie JánskáViktorie Jánská 065807 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 =PB 08.81
2 Emma ZvěřinováEmma Zvěřinová 055416 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 09.06
3 Lucie LasíkováLucie Lasíková 055320 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 09.08